ביקורת Virb 2016


וירב

בקר באתר

8.9


ציון AWA

וירב

מאז 2007 Virb הייתה חלק ממקדש המדיה עד שנמכרה ל- GoDaddy בשנת 2014. ובכל זאת, בניית אתרים של Virb נותרה מתחרה עם אירוח אתרים משלה, עמודים ללא הגבלה ותוכן זמין. קרא את סקירת ה- Virb שלנו בהמשך.

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.virb.com
 • המטה: קולבר סיטי, קליפורניה
 • שנה שנוסדה: 2008
 • בבעלות: מאת GoDaddy
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: 10 ימים

המייסדים המקוריים של Virb ניסו לסובב אותו ולהישאר כבונה אתרים עצמאי המאפשר בחירת נושא קלה ופונקציונליות של תוספות פשוטות כמו eCommerce, גלריות מדיה, בלוגים ושיפוחים ריקים. לרוע המזל, מה שקרה הוא ש- Virb נעטפה על ידי GoDaddy במקום זאת.

Virb מציע אירוח בענן וחיבור מהיר ואמין; שום אירוח של צד שלישי אינו נדרש או מותר באמצעות Virb. אמנם זה יכול להיות חיובי מובהק למתחילים, במיוחד מכיוון שהתמחור הכל כלול, אך יתכן שזה לא לרוחם של מפתחי אתרים מנוסים שמעדיפים שליטה רבה יותר על האתרים שלהם.

ובכל זאת העלות לארח אתר Virb זולה מאוד בסך 10 דולר לחודש, והקמת אתר וביצוע שינויים היא מהירה ויעילה. אמנם אין מדיניות ערבות להחזר הכסף, אך אין גם צורך בחוזה, ואתה משלם חודש לחודש.

באתר האינטרנט שלה, Virb אומר: “בין אם אתה טירון או מקצוען, צלם, להקה, עסק קטן או כל מה שביניהם, Virb הוא מושלם לבניית האתר שלך – במהירות ובקלות.” איננו יכולים להתווכח עם ההצהרה הזו, שכן נראה שהיא בעלת פונקציונליות מאוד ידידותית למשתמש.

לא משנה את רמת הניסיון שלכם בעיצוב אתרים, תוכלו לבנות בקלות אתר יפה למראה בעזרת Virb. בתקופת כהונתו עם מקדש המדיה, שיווק וירב לסוגים יצירתיים כמו צלמים, מעצבים ואמנים, בגלל תצוגות התצוגה הקלות לשימוש שלה..

Virb אכן מספק רוחב פס בלתי מוגבל, ואתה יכול להוסיף גם דפים בלתי מוגבלים, כך שניתן יהיה להרחבה ככל שהעסק שלך יגדל. Virb מציעה המון עיצובים של אתרים, היענות לנייד, שילוב מדיה חברתית, אירוח בענן ותמיכה ב- CDN, כמו גם CSS ו- HTML לשימושם של מעצבים מנוסים. לקוחות מקבלים רוחב פס ודיסק בלתי מוגבלים באמצעות חשבון Virb.

Virb היא פלטפורמה מצוינת עבור אלה שאינם זקוקים לטכנולוגיה העדכנית ביותר. אמנים ויצרנים אחרים ימצאו את זה פשוט לבנות את התיקים שלהם, למחסן אותם ולהקים מסחר אלקטרוני פשוט באתר יפה למראה, בעלות סבירה להפליא בהשוואה להרבה בוני אתרים אחרים. לאנשים עם צרכים מתקדמים, עדיף לך לחפש במקום אחר.

תכונות עיקריות

 • מגוון רחב של ערכות נושא
 • סטיילינג מובנה מובנה
 • גישה מלאה ל- HTML ו- CSS
 • סיסמאות ספציפיות לאתר ודפים
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • תחום מותאם אישית
 • כלי SEO ואנליטיקס
 • שילוב של גוגל אנליטיקס
 • אינטגרציה חברתית
 • אחסון קבצים בחינם
 • אירוח בענן
 • רשת אספקת תוכן גלובלית

פסק דין של מומחי התעשייה בגין וירב

בונה אתרים בשנת 2012, כאשר Virb נרכשה על ידי חברת האם של GoDaddy, הייתה המון לחץ על בונה האתר ותקוות גדולות לשלב הבא הזה. במשך ארבע שנים לאחר מכן, Virb טרם עמד בציפיות ונראה שהוא מת במים.

עם זאת, יש עדיין כמה משוב חיובי ממומחים שכדאי להזכיר. הרבה מה זה קשור לגיבוי של GoDaddy. כשאתה יוצר אתר באמצעות Virb, תהיה לך גישה לשירותי אירוח ואבטחה מעולים שמלווים יחד עם חשבון GoDaddy. שתי תכונות אלה חשובות במיוחד אם בכוונתך להפוך את אתר האינטרנט שלך לחנות מקוונת. בעל אתר מאובטח הוא חיוני עבור מסחר אלקטרוני.

בסך הכל, קשה להרגיש כיצד אנשים אחרים מרגישים לגבי וירב. מרבית הביקורות חיוביות אך גם עדכניות מאוד.

 • http://www.hostingadvice.com/reviews/website-builder/
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על וירב

אם אתה מוצף מכמות האפשרויות הקיימות בשוק ופשוט מחפש בונה אתרים ממה שיכול לעשות קצת מכל דבר, אולי תרצה להסתכל על Virb. כן, יש כמה חסרונות ברורים, אבל זו גם אפשרות זולה יחסית, במיוחד בהתחשב במספר הפיצ’רים. משתמשים ממליצים על Virb מהסיבות הבאות:

 • קלות שימוש. אין צורך בקידוד.
 • תבניות יפות, מודרניות ומתוחכמות.
 • עיצובים מגיבים.
 • תכונת בלוג
 • הדרכות וידיאו מועילות ואינפורמטיביות
 • ממשק משתמש נקי ומבריק
 • גישה ל- HTML ו- CSS בנוסף לכלי העריכה של Virb

מי שחיפש ליצור אתר תיקים כבד עם התמונות היה מרוצה במיוחד מ- Virb. זה מתאים היטב לאתרים חזותיים נוספים.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בנושא וירב

בכל הכנות, אין הרבה מידע באינטרנט על Virb של בניית האתרים. במהלך השנים, Virb התפתחה מפלטפורמת מדיה חברתית כושלת לכלי בניית אתרים לפני שנרכשה סוף סוף על ידי GoDaddy בשנת 2012. החברה והתוכנית החליפו ידיים כל כך הרבה פעמים עד שמשתמשים רבים נותרו פשוט בגלל שהם הפסיקו לעדכן בפועל התכנית. נראה כי הבעלים והמפתחים היו כה מרוכזים ברכישות עד ששכחו שהם אמורים לעבוד על אספקת מוצר באיכות גבוהה שיכול לעמוד בקצב התחרות. כרגע נראה כי וירב מתה במים והמשתמשים עוברים לחברות אמינות יותר.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Virb

עיצוב & התאמה אישית

תכונהסקירה כללית
תבניותערכות הנושא קובעות את אופן ההפעלה של אתר, לכן לשחק איתו עד שתמצאו אתר שמוצא חן בעינכם הוא כיף וברור עם Virb. Virb מציעה 26 נושאים שונים לבחירתך והם מקלים על מעבר מאחד לשני. בניגוד לכמה בוני אתרים שראינו, שינוי הנושא שלך לא מחזיר אותך לכיכר כדי להתחיל מחדש; התוכן והתמונות שלך נשמרים ומועברים לפורמט החדש.

קל להוסיף או לשנות נושא לאתר שלך – להוסיף את הנושא הראשוני, לחץ על התאם אישית את העיצוב שלך בראש לוח הניהול שלך, כדי לשנות אותו, לחץ על שנה נושא בתחתית החלונית התאמה אישית. משם אתה יכול להציג את הנושאים הזמינים רק כדי ללחוץ ולשנות אותם מייד. לא אוהב את החדש? לחץ ושנה אותו בחזרה.

בונה אתרי אינטרנטממשק בניית האתרים Virb הוא פשוט לשימוש; ברגע שתבחר נושא, תוכל גם להתאים אישית את הצבעים והגופנים שבהם תרצה להשתמש לדפים שלך ואזורים שונים באתר שלך. אתה יכול גם להעלות את הלוגו של העסק שלך ואת תמונת רקע מותאמת אישית כדי להפוך את האתר שלך לשלך.

כל הפונקציות הללו פשוטות למצוא ולשימוש בלוח העיצוב בצד שמאל, ואתה רואה את התוצאות מייד לימין. אם אינך אוהב שינוי שביצעת, תוכל במהירות לבצע שינוי טוב יותר עד שהאתר שלך ייראה בדיוק איך אתה רוצה אותו.

התאמה אישית של סגנון עמוד ‘אפשרויות התאמה אישית של סגנון עמוד זמינות בלוח העיצוב; קיימים תיקונים לכל הצבעים על כל הדפים, גופנים וגדלי טקסט וצבעים עבור העיצוב. תמונות רקע יכולות להיות תמונה גדולה אחת, או תמונות אריחים קטנות יותר, תלוי בהעדפותיכם.
ניווט באתרניווט באתר מתבצע בקלות באמצעות כרטיסיות הממוקמות באזורים שונים בהתאם לנושא שנבחר. מגבלה אחת שציינו הייתה שלא נראה כי קיימת היכולת להוסיף עמודים בעומק של יותר משכבה אחת; לדוגמה, אם רצית ליצור את דף הווידג’ט הראשי ואז את דפי המשנה עבור ווידג’טים כחולים, ווידג’טים אדומים ווידג’טים ירוקים.

תמיכה ב- Virb הגיבה לשאילתה שלנו בנושא זה והציעה לנו ליצור דף “אינדקס” בו נשתמש במרכז ליתר העמודים האחרים. זה היה יתרון לשני חשבונות – שמחנו שהם הגיבו (ובמהירות!), ויש דרך לעקוף את המגבלה הזו..

ניהול תוכןניהול תוכן יחסית פשוט. אתה יכול להוסיף כל תוכן שתרצה לדפי אינטרנט שאתה יוצר. ישנו עורך פשוט זמין בחלק העליון של תיבת הקלט אשר יאפשר לכם להוסיף קישורים, עיצוב, תמונות וסגנונות שונים לכל עמוד. יש גם קישור “אחסון קבצים” בדף זה בו אתה יכול לגשת לקבצים שלך המאוחסנים באתר או בחשבון Dropbox..
תמונות וגלריותתמונות וגלריות הוא תחום בו מצטיינת וירב. בעזרת העיצובים הזמינים תוכלו לבנות דפי תמונות, גלריות ורשימות עם תמונות. יש מגוון של סוגי תצוגה, החל מגלריות אנכיות ואופקיות ועד מצגות שקופיות ואפילו אפשרויות lightbox אשר פותחות את התמונות גדולות יותר ומחשיכות את שאר המסך. כדי להוסיף תמונות, לחץ על התמונות & לחצן וידאו ויכול להעלות תמונות מרובות מהמחשב שלך ישירות. ניתן להוסיף תמונות ישירות מפליקר, Vimeo ואינסטגרם.
בניית אתרים ניידיםבניית אתרים לנייד אוטומטית עם Virb; אין לבצע עבודה נוספת בכדי להבטיח שהאתר שלך ייראה נכון במכשירים ניידים.
שילוב שיתופי חברתישילוב של שיתוף חברתי קל עם הגאדג’טים הכלולים לשימוש ב- Virb. אתה יכול להוסיף בקלות תיבת “אהבתי” בפייסבוק המציגה את הפוסטים האחרונים שלך, או קבוצה של קישורי מדיה חברתית כך שאוהדים יוכלו לעקוב אחריך בקלות. בנוסף, ישנם יישומונים מותאמים אישית יותר כמו אלה עבור Last.fm או Open Table שיכולים להיות בעלי ערך למוזיקאים או למסעדות.
שירותי עיצוב בהתאמה אישיתנראה כי שירותי עיצוב אינם זמינים ישירות מאתר Virb, אך בהחלט תוכלו לשכור מקצוען לעיצוב המתמודד עם אתר Virb בשמכם. עם זאת, בכנות, אנו חושבים שזה די פשוט שלמתחילים לא יתקשו לבנות ולהשיק אתר ללא עזרה.

תכונות & כלים

תכונהסקירה כללית
להכיןההתקנה ב- Virb היא פשוטה. הירשם, בחר נושא, צבץ אותו לטעמך ומלא אותו בתוכן.
עיצוב אתריםישנם 26 נושאים שונים שתוכלו לבחור מהם בלחיצת כפתור או שניים, ותוכלו לשנות צבעים וגופנים באותו עמוד. העלה תמונות רקע ומרקמים בקלות גם כן.
עומק הניווטנראה כי זו מגבלה, מכיוון שאיננו רואים בשום מקום כי היכולת היא להוסיף שכבה ניווט שנייה. משמעות הדבר היא שלא ניתן לבנות דפי משנה.
ווידג’טים ואפליקציותהאתר מציע המון ווידג’טים, החל מהווידג’ט של Facebook Like Box ועד ווידג’ט להזנת RSS, ועד ווידג’טים של כפתורי שיתוף חברתיים, טוויטר, OpenTable, Last.fm, בלוג ווידג’טים מותאמים אישית גם כן..
מונטיזציהלא נראה כי יש דרך לייצר רווחים מאתרי Virb מעבר לקישורים המסונפים בתוכן. למשל, איננו רואים דרך לכלול שטחי פרסום.
סטטיסטיקת מבקריםהוספת חשבון Google Analytics לאתר שלך תעניק לך את המידע הסטטיסטי שאתה זקוק לו.
תמונות, קטעי וידאו ושמעכפי שצוין קודם לכן, מדובר באזורים שבהם וירב מאירה. קל להעלות ולהציג בתצורות שונות.
בלוגיםהוסף דף בלוג פשוט לאתר שלך ותוכל להעלות תוכן וחדשות חדשים בכל עת שתרצה.
גוגל מפותאתה יכול להוסיף יישומון עם קוד מפות Google עליו בקלות. יש המון מחוללי מפות הזמינים באינטרנט בכדי ליצור מפה מותאמת אישית לעסק שלך או לכל מקום שתרצה לכוון את הלקוחות שלך.
עורך HTMLעבור אותם משתמשים עם חווית קידוד כלשהי, האתר מאפשר להשתמש ב- HTML בתוכן שלך.
שילוב מדיה חברתיתVirb מאפשר אינטגרציה טובה במדיה החברתית; קישורים חברתיים לעוקבים כדי למצוא אותך, הפייסבוק כמו תיבה, ווידג’ט טוויטר המציג את הציוצים האחרונים שלך, ואת היכולת לשלוף תמונות מחשבון האינסטגרם שלך ישירות לאתר שלך.
שטח אחסוןשטח אחסון של עד 500MB.
כלי הניוזלטרVirb מציעה את Wufoo ככלי המועדף עליהם לעלונים ורשימות תפוצה. זה בחינם עד שלוש צורות וניתן להרחבה מעבר לכך.
תמיכה בפורום.איננו רואים דרך להוסיף פורום לאתר Virb.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונת.אתרי Virb מציעים פיתרון פשוט לחנות שתוכל להתאים אישית לטעמך. זה גם יכול למשוך מידע ישירות מ- Etsy או Big Cartel.
שילוב שעריםישנן כמה דרכים להגדיר שערים לתשלום עבור הלקוחות שלך ב- Virb. הקלה ביותר היא על ידי שילוב Big Cartel או Etsy, אשר ימשכו את כל הרישומים שלך כמו גם את הפונקציונליות של Gateway. אפשרויות אחרות הזמינות הן קישורי Wazala, PayPal או אתרים חיצוניים.
ידידותי לקידום אתרים.Virb מציעה את היכולת ומפצירה במשתמשים להוסיף תיאורי מטא של עמוד ומילות מפתח לכל עמוד שנוצר.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)הגנת סיסמה זמינה לכל האתר, וגם לדפים בודדים.
Google® Analyticsמשולב בקלות באתר באמצעות ווידג’ט.
בניית אתרים SecuritVirb מציע אירוח ענן מאובטח עבור האתר שלך.
שפות מרובותנכון לעכשיו, אין תמיכה בשפות מרובות, ומידע התמיכה של Virb מציין להוסיף את Google Translate כדי לפצות על בעיה זו.
אופטימיזציה לניידאתרי אינטרנט מגיבים אוטומטית לנייד החל מההתחלה.
טכנולוגיית CDNVirb תומך בטכנולוגיית CDN המשרתת תוכן כמו תמונות ו- CSS.
טפסים וסקריםקל להתקנה של טפסים ליצירת קשר, אחרים צריכים להיעשות באמצעות קוד או מחולל טפסים של צד שלישי.

תוכניות & תמחור

התמחור הוא מאוד פשוט וסביר עם Virb. קיימת תקופת ניסיון בחינם למשך 10 יום עם בונה אתרים זה, ואף כרטיס אשראי לא משמש להצטרפות לתקופה ראשונית זו. לאחר תום תקופת הניסיון עליך לשלם עבור האתר שלך; העלות היא 10 דולר לחודש לאתר שאתה רוצה לפתח.

אתה יכול להגדיר תשלומים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב או PayPal, והוא מחויב באופן אוטומטי פעם בחודש; אין אמצעי חיוב שנתיים ותוכל לבטל בכל עת. מחיר זה כולל עמודים ללא הגבלה, סטיילינג מובנה מובייל, התאמה אישית של אתרים, דומיין מותאם אישית, כל התמונות, האודיו והווידיאו שאתה מעוניין לשתף, אירוח בענן, פלטפורמת בלוג משולבת, והמון נושאים יפים לשימוש בכדי להפוך את האתר שלך. מסוגנן.

למעוניינים ב- eCommerce, Virb מציע שילוב בחנות, אחסון קבצים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וניתוח אתרים שיעזרו לך לנהל תנועה לאתר שלך. תמיכה בלקוחות כלולה בתשלום החודשי שלך, אף על פי שהתרחשו תלונות מקוונות מהמשתמשים הנוכחיים (בדוק את פייסבוק!) על משך הזמן שנדרש כדי לקבל סיוע כאשר יש בעיה..

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות ניתנת בכמה דרכים שונות באתר Virb. נרשמו רעשונות על חוסר התמיכה, והתרשמנו מהפרק הזמן הקצר שלקח לתגובה לשאלה שנשלחה בדוא”ל בנוגע לניווט באתר.

האתר אכן מציע א בסיס ידע שתוכלו לחפש כדי לקבל תשובות להרבה מהשאלות השכיחות ביותר שיש לכם על יצירה או ניהול של אתר ב- Virb. יש גם סרטון הדרכה שעובר על היסודות של משתמשים חדשים להכיר את הפלטפורמה.

לא מצאנו תמיכה בטלפון או בצ’אט המוצעים באתר Virb. בנוסף, נראה היה שפעם היה חלק בפורום קהילתי בו אנשים יכלו לדון בנושאים ולקבל עזרה ממשתמשים אחרים; זה נראה מושבת.

כפי שהזכרנו, הדוא”ל שלנו לתמיכה ב- Virb נענה תוך מספר שעות בלבד. תמיכה בדוא”ל מוצעת בין השעות 9 בבוקר עד שש בערב, שני עד שישי, EST.

שלחנו את שאלתנו בשעות הבוקר המוקדמות והייתה לנו תגובה בצהריים. לא רע! מוטב, הטון של הדוא”ל היה ידידותי ומקצועי כאחד והציע עצות טובות לבעיה בה התמודדנו. בסך הכל, המייל הזה גרם לנו להרגיש כאילו הדיבורים על מותו של וירב היו מוקדמים לחלוטין.

קלות שימוש

Virb קל מאוד לשימוש; פשוט בחר נושא והתחל ללחוץ כדי להוסיף את הדפים והקטעים הדרושים לאתר שלך. אתה יכול להעלות תמונות רקע, לוגואים וויזואליות אחרות, כמו גם הקלטות שמע ווידאו אם תרצה.

דבר חשוב שחסר מ- Virb הוא פונקציונליות גרירה ושחרור; ידוע כי מדובר בסוג הקל ביותר של מערכת. עם זאת, זהו סוג של בונה אתרים בו מתחילים יכולים להשתמש בכדי לגרום לעצמם להראות מקצועיים לחלוטין, ללא שום כישורי קידוד או ידע בתכנות..

הממשק פשוט ופשוט מאוד להבנה. הנושאים נראים נחמדים, והם אינם סגנונות חותך עוגיות. כל אחד מהם נראה שונה וניתן להתאים אותו אישית כדי להעניק למשתמש מראה ייחודי תוך שמירה על אילוצים הגיוניים המאפשרים להחליף נושאים בקלות.

משתמשי טירון יאהבו את הקלות בה הם יכולים להקים אתר; משתמשים מנוסים ישנאו את חוסר השליטה המוחלטת על התהליך.

דפים מתווספים במהירות, כאמור. תוכן מתווסף לדפים על ידי עורך שנראה כמו דף של מיקרוסופט וורד, כך שיהיה קל לרוב האנשים להבין כיצד לתמרן בו. הוספת תוכן או שינוי זה משב רוח בגלל זה.

סיכום

בסך הכל, Virb הוא בונה אתרים טוב למדי עבור משתמש מתחיל, ואפילו עבור אנשים מנוסים יותר, נכון לעכשיו.

צריך לפתח ולעדכן פלטפורמות לבניית אתרים באופן רציף כדי להישאר רעננים ורלוונטיים; אנו יכולים לראות את וירב הולכת ומתפוגגת למרחב הסייבר. כבר היום, פוסטים במדיה החברתית הם קלושים עד כה, והשאלות וההערות אינן נענות.

ברור מאוד שגודדי מוכנה להמשיך ולקצור את התגמולים מהמשתמשים הנוכחיים, אך הם לא מחפשים לשווק את המוצר או להוסיף לבסיס המנויים. מסיבה זו אנו ממליצים למשתמשים פוטנציאליים לחשוב הרבה זמן וקשה לפני שהם מתחייבים לפלטפורמה זו.

השווה

וירב

90

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map