סקירת SiteGround 2016


שדרת האתר

בקר באתר

95


ציון AWA

שדרת האתר

SiteGround היא אחת מחברות אירוח אתרים הטובות בעולם כרגע, ומספקת פתרונות מאובטחים וחדשניים למשתמשים עסקיים ואישיים בכל הגדלים. יש להם פלטפורמת אירוח אתרים שמייעלת את שירותיהם לעסקים קטנים ובינוניים. SiteGround היא בחירת אירוח מצוינת עבורך אם אתה מפתח, בעל אתר או אם אתה מנהל עסק מסחר אלקטרוני. קרא את סקירת המארחים של SiteGround למטה.

מקצוענים

 • הגירת אתרים בחינם
 • הגדרה קלה ומהירה
 • גיבוי יומי
 • אחריות לזמני 99.9%

חסרונות

 • תמחור תוכניות בהתבסס על כובעים במקום על תכונות
 • מגבלת שטח דיסק בין תכניות משותפות

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.siteground.com
 • המטה: סופיה, בולגריה
 • שנה שנוסדה: 2004
 • עובדים: 280
 • דומיינים מתארחים: 450,000+
 • קטגוריות: אירוח אתרים
 • שירותים: אירוח משותף, אירוח בענן, שרתים ייעודיים, אירוח מנוהל בוורדפרס
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

השירותים שהם מספקים הופכים את SiteGround לפיתרון אידיאלי לכל מי שמשתמש בפלטפורמות יצירתיות כמו דרופל, וורדפרס, מג’נטו וג’ומלה. באמצעות תוכניות האירוח שלהם תוכלו לתמוך בנוחות עסקים קטנים, בינוניים וגדולים ברשת.

אחת הסיבות לכך ששירותיהם מתבלטים היא מכיוון שהם מציעים כמה ממהירות האירוח הגבוהה ביותר באינטרנט, זמן הפעילות שלהם מרשים, ובמחירים השווים לכל כיס, תוכלו ליהנות משירות לקוחות אמין..

החברה הוקמה בשנת 2004 ומאז צמחה לתמוך ביותר מ- 500,000 תחומים. יש להם שרתים משותפים ומסורים, אירוח VPS וכל כך הרבה פלטפורמות אירוח אחרות שכולן ממוקמות אסטרטגית ברחבי אירופה, ארה”ב וסינגפור, ומאפשרות להם גישה לכל השווקים העיקריים ומציעה שירותים רלוונטיים היכן שצריך..

אולי אחת הסיבות העיקריות לכך שהם יכולים להישאר בתחרות מסתכמת בעובדה שיש להם כמה מהאופציות הטובות ביותר בשוק (99.9%) עד כה. זו נקודה חשובה, בהתחשב בכך שלשעות ההמתנה יש דרך לשלוח לקוחות, ועבור עסקים מסחר אלקטרוני זה אומר הרבה הפסדים בהכנסות וככל הנראה אובדן לקוחות לתחרות שלך..

מלבד תכונות אלה, הם גם מתהדרים בשיעורים מדהימים עבור תכניות האירוח שלהם, שהם כלולים, הם מאוד גמישים, מהירים, מדרגיים ובטוחים. עבור מפתחים, לא זו בלבד שהיא מקלה על העבודה שלך, אלא שהיא גם הופכת אותה למהירה יותר.

לגבי התחרות, כשאתה משתמש ב- SiteGround תשלם מעט יותר משירותי האירוח הממוצעים שם בחוץ. אך שוב, השאר אינם יכולים להבטיח או להציע לך את האבטחה, שירותי הלקוחות והדרכות החזקות ההופכות את זו לאחת הפלטפורמות הטכניות הטובות ביותר עד כה, גם אם אין לך ניסיון בתכנות..

תכונות עיקריות

 • תמיכה 24/7
 • שם דומיין בחינם
 • לוח בקרה משופר
 • הגנת כרישה
 • שילוב CloudFlare
 • פיתרון מסחר אלקטרוני
 • מעל 60 ערכות נושא של וורדפרס בחינם
 • עדכון תוסף אוטומטי
 • אשף האתר
 • כלי אבטחה שלמים
 • תומך במאות יישומי קוד פתוח
 • כלי הצילום Super Site Cround

קישורים מהירים

פסק דין למומחים בתעשייה באתר SiteGround

שירותי אירוח מה יש למומחים לומר על Siteground? גם הם, כמו לקוחות, מצאו את שירות הלקוחות ללא תקלות, וחשבו שהשירות הוא בחירה טובה עבור טיימרים ראשונים, או לעסקים קטנים שעושים דברים בעצמם ואולי יצטרכו לשאול הרבה שאלות.

להלן היתרונות:

 • הם מספקים שירות לקוחות מעולה ומועיל
 • תוכנית GoGeek לאירוח משותף או אירוח מנוהל בוורדפרס היא בחירה איתנה
 • Siteground מציע כמה הדרכות ואשפים טובים להגדרת שירותים שונים
 • האינטגרציה עם CloudFlare היא יתרון
 • תוספות טובות לניטור פעילות חשודה ודאגות אבטחה

והנקודות הרעות שלהם?

תמחור יקר, תוספות וחידוש אוטומטי

נראה כי במקרה של שירות אירוח זה, ביקורות של לקוחות וביקורות מומחים נכנסות לערך. למרות שהמומחים אינם דורגים את זה במידה כה גבוהה כמו שירותי המתחרים, לקוחות (לרוב) נראים שמחים – במיוחד כשמדובר בשירות לקוחות. פשוט היזהר מהחידושים האוטומטיים האלה והוסף עלויות.

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים באתר

לקוחות Siteground מדווחים בדרך כלל על חוויה חיובית:

 • תמיכה טכנית מעולה ומהירה בעת הצורך
  תכונת הצ’אט החי שלהם שימושית, והכי חשוב, מגיבה ונושאים נפתרים במהירות (כלומר תוך דקות ולא שעות).
 • אפשרות נהדרת לאתרי וורדפרס
  בהתחשב בכך שיותר מרבע מכל אתרי האינטרנט מפותחים מ- WordPress, זה דבר טוב!
 • חבילת GoGeek שלהם במיוחד טובה להפיכת האתרים שלכם במהירות
  הסיבה לכך היא התמיכה הכלולה ב- Cloudflare Railgun ו- Memcache ו- Cache במטמון לכה.
 • כמה לקוחות מאושרים מאוד לאחר שעברו משירותי אירוח אחרים
  נראה כי מתחרים אחרים לא מסתדרים כמו Siteground!

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות ב- SiteGround

יש לקוחות מעטים מהלקוחות של Siteground, אם כי נראה שהם בדרך כלל עניינים מאוד ספציפיים שרק חלקם עשויים להתייחס אליהם.

 • חוסר ביטחון
  WHM ו- CPanel שלהם אינם מאושרים על ידי SSL.
 • גיבויים מוגבלים
  גיבויים מהאתר שלך מאוחסנים רק במשך 7 ימים, ותצטרך לקבל תמיכת לקוחות כדי לגשת אליהם עבורך, ולא לעשות זאת בעצמך – בנוסף יהיו כרוכים בעלות.
 • פקדים רבים מוסתרים מהלקוחות
  אינך יכול לבצע הרבה משימות לתחזוקה שחברות אירוח אחרות עשויות לאפשר לך לבצע עם Siteground.
 • צריך לבקש מהם לתקן דברים
  עבור רוב האנשים הם פשוט רוצים שהאתרים שלהם יתפקדו ולא ישליכו שגיאות וייגמרו להם המשאבים. למרות שזה מופע נדיר, אם זה יקרה, תצטרך לרדוף אחריו.
 • יש המרגישים שהתמחור הוא תחבולה
  לפלטפורמה זו יש הרבה עסקאות בכדי לגרום לך להירשם. לאחר שתקופת הניסיון שלך הסתיימה, היא תחדש את המנוי שלך באופן אוטומטי בשיעור הגבוה יותר, מה שהרגיז יותר מכמה לקוחות.

מהימנות & זמן עבודה

כשאתה מחשיב את ערבות הספק של 99.9%, גיבויים רגילים מדי יום לשרתים המאובטחים שלהם, CloudFlare CDN, בסיס נתונים בלתי מוגבל של MySQL בין תכונות אחרות, זו הפלטפורמה האידיאלית עבורך. יש גם את העובדה שהם מנהלים תוכנה למניעת השבתה מדהימה, הפועלת ברקע, מקדימה בעיות של שרתים וממיינת אותם בזמן אמת ללא התערבות אנושית..

מלבד זאת, הם מנהלים גם מערכת SuperCacher, שהיא אחת ממערכות המטמון הטובות בשוק עד כה, ומשפרת ביעילות את הביצועים והמהירות שלך. באמצעות זה אתה יכול לבחור פלטפורמות מטמון דינמיות או סטטיות, HHVM או Memcached פלטפורמות לעסק שלך.

אחריות Uptime

הודות לגילוי בזמן אמת של בעיות אפשריות עם שרתים, אתה יכול להיות בטוח בערבות זמן השרת של 99.9%. זה הופך את SiteGround לאחת הפלטפורמות המבוקשות ביותר בעולם העסקים באינטרנט. יש כל כך הרבה פלטפורמות אירוח שמבטיחות לך לעתים קרובות זמן של עד 100% זמן, אך רובן נותרות מהתחייבות זו. כלי הניטור המותאם אישית שמפעילה החברה באופן אוטומטי יכול לפתור עד 90% מבעיות השרת באופן מיידי. זה דבר טוב מכיוון שיידרשו לספקים האחרים עד 20 דקות עד שהם יגיבו לבעיות בשרת.

SiteGround הוא חלוץ בענף, בהתחשב בעובדה שהם היו הפלטפורמה הראשונה שהציגה פרוטוקול בידוד בו מבודדים חשבונות פגיעים כדי למנוע מהם להוריד את השרת כולו. לפיכך זה הופך את האירוח המשותף שלהם להרבה יותר טוב מרובם, מכיוון שהוא מאובטח כמו שתקבלו עם תוכנית אירוח ייעודית.

יש להם גם אנשים שעבודתם כוללת מעקב אחר השרתים, הערכת איומים פוטנציאליים והגבתם במהירות, לצד מלאי נוסף שהושקע בהערכת איומים אפשריים באופן אוטומטי. זו גם אחת הסיבות העיקריות לכך שהביקורות שלהם מרשימות.

שיעור תגובת השרת

כמעט כל מנהל אתרים או בעל אתר בחוץ יעיד על המעשה שאחד מתחומי המפתח שהם צריכים לבדוק עליהם הוא אבטחת הקבצים שהם משתמשים בהם. פרט לכך הם זקוקים גם להבטיח על זמני טעינה מהירים באמת. כדי לבדוק את כדאיותם של קריטריונים אלה, SiteGround בדרך כלל מריץ כמה מהפלטפורמות הטובות ביותר כדי לוודא שלבעלי עסקים אין מה לדאוג.

יש להם כיום כמה מרכזי נתונים בסינגפור, אמסטרדם, ושיקגו, IL, כולם מנוהלים ומנוטרים דרך 1H, כדי להקל על זיהוי הבעיות ולהפוך את הפיתרון למהיר עוד יותר. 1H ידועה בזכות המהירות בה הם מזהים בעיות ומבודדת חשבונות שעלולים היו להיפגע בשרת.

תכונות & כלים

תכונהסקירה כללית
לוח בקרהככל שהם מציעים cPanel בסיסי למדי, כמה תכונות מותאמות אישית הוקמו בתוכו, מה שהופך אותו למומך יותר לשימוש. זה גם מקל על ניהול אתרים, במיוחד עבור אתרי מסחר אלקטרוני שיש להם גם פונקציית חיוב. יש גם כמה אפליקציות בהתאמה אישית שמעוצבות בלוח הבקרה, שמקלות עליך להשתמש באפליקציות קוד פתוח. דרך לוח זה תוכלו לראות את כל תכונות המפתחים הרלוונטיות ולעקוב אחר השימוש במשאבים של המעבד שלכם.
בונה אתרי אינטרנטאולי אחד הדברים החשובים ביותר שתשים לב לגבי SiteGround הוא העובדה שאתה יכול לבנות את האתר שלך במהירות בלי שתצטרך לדאוג לדבר. ראשית עליך לבחור את סוג האתר שאתה צריך ואז לבנות אותו. באמצעות אשף האתר, אינך צריך לכתוב אפילו שורת קוד אחת, אך עדיין תוכל להפעיל את האתר שלך. הם כללו גם בעיצוב הדרכת וידיאו כיצד להשתמש באשף האתר למשימה זו, שקל מאוד לעקוב אחריה.
אפליקציות עם קוד פתוחאם תבחר להשתמש ב- SiteGround, אתה חופשי להשתמש באפליקציית הקוד הפתוח שהכי פונה אליך. זה חשוב במיוחד כאשר אתה צריך לבוא עם אתרים אינטואיטיביים ופונקציונליים. פלטפורמות ה- CMS השונות כמו וורדפרס וג’ומלה משולבות בקלות בפלטפורמה, כך שיהיה לך קל מאוד לקבוע מה הכי מתאים לך.
אירוח אתרים בוורדפרסמכיוון ש- SiteGround כבר מתקין את וורדפרס בשבילך, יש לך מעט עבודה לעשות. אם יש לך אתר קיים מראש, הם יעבירו אותו במהירות מהשרת הישן לאתר החדש. יש להם גם יותר מ- 60 ערכות נושא בחינם, בהן תוכלו להשתמש אפילו ללא חשבון איתם. פרט לאלמנטים העיצוביים תוכלו ליהנות גם מהגיבויים היומיים, האבטחה המשופרת ועדכון אוטומטי של תוספים, שהופכים את האתר שלכם לידידותי יותר למשתמש. תוכלו לשים לב שתוכניות הוורדפרס המנוהלות די דומות למה שתקבלו עם תוכניות האירוח המשותפות, שתוכלו להירשם אליהן פעם אחת ולחדש אחת לשנה, לאחר שנתיים או שלוש, תלוי בתוכנית המתאימה לכם ביותר..
מטמון אתריםמטמון אתרים חשוב במובן זה שהוא אכן מגדיל את זמן התגובה לאתר שלך. הם עיצבו את התוסף Ir שאמור להאיץ את הביצועים של האתר שלכם כל עוד הוא פועל בוורדפרס או ג’ומלה. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את התוסף, להפעיל אותו דרך ה- cPanel ותהיה לך טוב ללכת.
פיתרון מסחר אלקטרונייש כל כך הרבה פונקציות תמיכה הזמינות בפלטפורמה, המקלות עליכם להפעיל את אתר eCommerce שלכם בקלות. לא משנה את האפליקציה בה אתם משתמשים, בין אם זה מג’נטו או PrestaShop, כל אלה נתמכים. אפילו יותר קל לך להריץ שירותי מסחר אלקטרוני מכיוון שאתה יכול להשתמש בסמלים השונים הזמינים, שמקלים עליך להתקין כל מה שאתה רוצה מייד. למי שמעדיף להשתמש במג’נטו, פונקציית הגרירה והשחרור מקלה עליך על העבודה בסופו של דבר, מכיוון שאינך זקוק לכל ידע בתכנות.
גיבוי אתריםאחד מאזורי המפתח בהם SiteGround מועיל הוא העובדה שהם מספקים גיבויים קבועים על בסיס יומי. מסיבה זו, לפיכך, קל לך יותר לעשות כל כך הרבה, בלי שתדאג בהכרח לעצמך כיצד לגבות את המערכת שלך. אם אתה מסוג האנשים ששולחים פוסטים חדשים באופן מקוון כמעט כל יומיים, תכונה זו תועיל עבורך למקרה שהאתר שלך ייפגע אי פעם..
מאפייני אבטחהישנן כמה תכונות אבטחה זמינות באמצעות SiteGround, שמבטיחות לך את הביצועים הטובים ביותר עד כה. אם אתה מפעיל את HackAlert המחויב בסכום של $ 1 על בסיס חודשי, תקבל הודעה אם האתר או הרשת שלך נמצאים תחת התקפה. ישנן גם תכונות אחרות המגנות על כתובת ה- IP שלך ואף חוסמות אחרות החשודות לשמצה. מלבד זה יש להם גם תכונה זו של Leech Protect המגנה על משתמשים מפני הצגת המודעות שלהם ללא ידיעתם ​​לגישה ציבורית. כמו רוב ספקי האירוח העליונים שם, גם להם CloudFlare משולבים בפלטפורמה שלהם, המשפרת את האבטחה שלך ומשפרת את הביצועים של אתר האינטרנט שלך. SiteGround מפעיל את SiteCheck, הסורק את האתר שלך באופן אוטומטי כדי לגלות קוד חשוד כלשהו.
תכונות נוספותישנן לא מעט תוספות הזמינות גם למי שמשתמש בפלטפורמה זו. כמנהל מערכת, עליך להיות מסוגל להוסיף כמה תוספים או כל אפליקציה אחרת שאתה זקוק להם, אשר ישפרו את הביצועים הכוללים של האתר שלך, ויהפכו אותו לידידותי יותר למשתמש. אתה יכול להתקין ערכות כלים של ג’ומלה וורדפרס על כל תוכניות האירוח שלהם בקלות, לאפס סיסמאות מנהל אם צריך, להגדיר את ה- SSL ואפילו לתקן הרשאות שבורות. לא משנה אם אתה מפתח או אם אין לך ניסיון כלשהו בתחום העיצוב, וודאי שתיהנה להשתמש באתר SiteGround.

תוכניות & תמחור

ללא קשר לצרכים שלך בנוגע לאירוח, אתה יכול להיות סמוך ובטוח של- SiteGround יש מספיק כדי שתכסה אותך. כל אחד מתוכניות האירוח שיש להם כולל תכונות חיוניות כמו התקנות אפליקציות, יכולת העברת אתרים, מסדי נתונים של MySQL וכן הלאה. עם זאת, אם אתה זקוק ליותר מהתכונות הבסיסיות, במיוחד עבור עסקים גדולים יותר, אתה יכול להשיג כל כך הרבה יותר אם אתה משלם יותר.

אתה יכול לבחור את התוכנית המתאימה לך, בהתאם למספר ההתאמות של פקודות האתר שלך מדי חודש. אתה יכול להתחיל עם תוכנית StartUp, ועם התקדמות עם הזמן לתוכנית GrowBig או GoGeek ככל שהעסק שלך מתרחב או צובר תנועה. התוכניות שלהם מתחילות החל מ- 3.95 דולר לחודש בעוד שתוכנית GoGeek עולה 14.95 דולר בכל חודש.

השימוש ב- SiteGround עוסק בערך בכסף שלך. לא משנה איך אתה משלם; לעולם לא תחויב יותר ממה שאתה צריך. למעשה, אם אינך מרגיש מרוצה מהכסף שאתה משלם, אתה יכול להפעיל את ערבות ההחזר למשך 30 יום ולקבל החזר כספי מלא לכספך.

Lorem ipsum dolor לשבת amet, קונסקטטור adipiscing עלית. במאוריות auctor a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Ultricies metis quisque metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam לשבת amet vestibulum odio. מספר רב של לשבת אמטיקה כוליות neque.

Lorem ipsum dolor לשבת amet, קונסקטטור adipiscing עלית. במאוריות auctor a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Ultricies metis quisque metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam לשבת amet vestibulum odio. מספר רב של לשבת אמטיקה כוליות neque.

תוכנית אירוח
תכונות
שטח דיסק
רוחב הפס
מחיר
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
תוכנית אירוח
תכונות
שטח דיסק
רוחב הפס
מחיר
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
תוכנית אירוח
תכונות
שטח דיסק
רוחב הפס
מחיר
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
תוכנית אירוח
תכונות
שטח דיסק
רוחב הפס
מחיר
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש
התחל אירוח משותףוורדפרס PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 ג’יגה-בייטללא הגבלה3.95 $ לחודש

שירות לקוחות

אחד מתחומי הליבה בהם החברה שמה דגשים רבים הוא הצורך לוודא כי הלקוחות מוגשים בשקידה מוערכת. אם יש לך בעיה, אל תהסס ליצור קשר עם החברה דרך הפלטפורמות הזמינות; צ’אט חי, טלפון או כרטיסים.

הם גם מנהלים מסד נתונים מקוון (דף השאלות הנפוצות) ממנו תוכלו לקבל תשובות רבות כל כך משאלותיכם, ללא צורך בהכרח לקבל עזרה מסייעת בסוף. מלבד זה יש להם גם הדרכות אינטראקטיביות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור לכם למצוא את הדרך לפלטפורמה, וכך יקל עליכם למיין את הבעיות שלכם בקלות. אחד הדברים הטובים ביותר בשירותם הוא העובדה שצוות שירות הלקוחות זמין לכל אורכו, על בסיס 24/7.

קלות שימוש

אחת הסיבות העיקריות לכך ש- SiteGround עדיין מצליחה לעמוד גבוה אחרי כל השנים הללו היא מכיוון שתכננו את זה בצורה כזו שהיא כל כך קלה לשימוש. לא משנה סוג המשתמש שאתה או רמת הניסיון שלך, מה שהכי חשוב זה שתוכל למצוא את כל מה שאתה צריך דרך ה- cPanel.

ממשק המשתמש תוכנן במיוחד כדי להקל על העבודה שלכם ועוסק בהרבה מידע למצטרפים חדשים שאין להם את הידע הבסיסי ביותר בנושא אירוח. הם המשיכו להתעדכן במגמת הענף שבה תוכלו להתקין יישום בקלות או ליצור את האתר החדש שלכם בלחיצת כפתור. לפיכך זה חוסך לך הרבה זמן שאחרת היית מפסיד לנסות למצוא את דרכך לפלטפורמה.

סיכום

לא משנה סוג האתר שאתה מנהל, דבר אחד שאתה צריך לדעת הוא ש- SiteGround כיסה. חשוב לך לקחת בחשבון כמה מתחומי המפתח שבהם אתה זקוק לעזרה, אך והכי חשוב, עליך להבין שכל עוד אתר האינטרנט שלך מתוכנן ומתארח באתר SiteGround, אתה בקושי תצטרך לדאוג לאתר שלך.

השווה

SiteGround

95

אירוח InMotion

96

iPage

94

Bluehost

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map