סקירת SimpleSite 2016


SimpleSite

בקר באתר

8.6


ציון AWA

SimpleSite

מעולם לא שמעתי על SimpleSite? באופן מפתיע, החברה קיימת מאז 2003. אם אי פעם תחליט לנסות את הפלטפורמה שלהם, אתה יכול רק לחשוב שהזמן חזר גם לשנת 2003. קרא את סקירת SimpleSite שלנו בהמשך.

מקצוענים

 • יתכן והכי קל להשתמש בבונה אתרים של מסחר אלקטרוני
 • מותאם אוטומטית לנייד

חסרונות

 • חוסר התאמה אישית
 • מאוד מיושן
 • לא הרבה תמיכת לקוחות
 • אינו מתומחר בתחרות
 • עשוי להערים על משתמשים באמצעות חבילת “חינם” שלהם

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.simplesite.com
 • המטה: קופנהגן דנמרק
 • שנה שנוסדה: 2007
 • עובדים: 20+
 • קטגוריות: בונה אתרי אינטרנט
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: 30 ימים

מה אנו יכולים לומר על SimpleSite? אם אנו מנסים להיות נחמדים, נגיד שקל מאוד להפעיל אתר פשוט או חנות מקוונת. אם אנחנו לא מנסים להיות נחמדים, נגיד שכל העניין מרגיש מיושן ומכוער.

למרות שכשאתה נוחת באתר SimpleSite, הוא נראה מקצועי ונקי, ברגע שתירשם ותתחיל להשתמש בפלטפורמה, אתה יכול, למעשה, לחשוב שהעורך לא עודכן מאז 2003. שילובי הצבעים, הגופנים וה פריסות נראות כאילו אפילו פותחו בשנות התשעים. זה לא נראה טוב בהשוואה לחלק מהתחרות המדהימה שם.

וזה גם לא עניין טוב. יש המון פלטפורמות טובות יותר הזמינות במחיר תחרותי יותר משריד מגושם זה.

אז אתה יכול לתת לזה משהו טוב?

בהחלט! SimpleSite חייבת להיות הדרך המהירה ביותר להקמת אתר. אתר האינטרנט שלך מקוון תוך פחות מ -5 דקות. אין הרבה אפשרויות להתאמה אישית לדאוג להן, וכל העניין כל כך פשוט עד שילד בן שנתיים יוכל כנראה להשתמש בו.

הקמת חנות מקוונת באמצעות SimpleSite היא גם סופר קלה.

למי SimpleSite מתאים מאוד?

SimpleSite עשוי להיות פלטפורמה שיש לקחת בחשבון עבור אנשים שצריכים להקים אתר שאינו מקצועי נראה תוך פחות מ- 10 דקות. זה יכול להיות גם עבור אלה שיש להם כישורי מחשב מוגבלים מאוד, אך עדיין רוצים ליצור את האתר שלהם.

ומי צריך להתרחק מ- SimpleSite?

לכל מי שלא נכלל בשתי הקטגוריות שהזכרנו בפסקה לעיל, אנו ממליצים להתרחק מ- SimpleSite כמו המגפה. יש פלטפורמות טובות בהרבה, אפילו אם אתה רוצה משהו פשוט – בדוק ב- Yola לבנאי סופר קל.

עד כמה ניתן להרחבה של אתר SimpleSite?

עם תכנית ה- Pro של SimpleSite, יש לך כמות בלתי מוגבלת של דפים, תמונות וסרטונים, כך שבאופן תיאורטי, עמוד ה- SimpleSite שלך ​​ניתן להרחבה כרצונך. חשבונות הניסיון והפרוי הבסיסיים בחינם מעניקים לך חמישה פריטים בחנות המקוונת שלך, המפגינים עד בלתי מוגבלת בתוכנית המסחר האלקטרוני.

מה המוניטין של SimpleSite?

אין כמות אדירה של ביקורות משתמשים שמרחפות סביב SimpleSite, אבל מאלו שראינו שהם שילבו. יש להם הרבה לקוחות מאושרים שמחים להיות מסוגלים להקים אתרים כל כך במהירות ובקלות, אבל יש להם גם הרבה לקוחות אומללים שהתלוננו על היעדר עזרה בנושאים ותמחור מחירים.

האם יש להם ערבות להחזר הכסף?

עם תוכניות ה- Pro או מסחר האלקטרוני בתשלום יש תקופת צינון של 14 יום, ובמהלכה תוכל לבחור לבטל את המנוי ולהחזיר את כספך.

האם SimpleSite זכתה בכל פרסים?

SimpleSite היו בין הזוכים בפרסי Red Herring 100 אירופה לשנת 2015, המכירים בחברות סטארט-אפ טכנולוגיות. הם גם הקימו את קבוצת האקרים של צמיחה נורדית, המוקדשים לפריצת צמיחה.

תכונות עיקריות

 • מאות פריסות ועיצובים ייחודיים
 • שם תחום אישי
 • שילוב חנות אינטרנט
 • שירות לקוחות 24/7
 • מותאם למובייל
 • שילוב שיתופי חברתי
 • שם דומיין בחינם
 • אחסון בלתי מוגבל לתכניות בתשלום
 • שילוב שערים של פייפאל
 • תומך בשפות מרובות
 • פריסת דפי בלוגים פשוטים
 • שילוב וידאו, מוסיקה, משחקים ושילוב מפות

החלטת מומחים בתעשייה על SimpleSite

בונה אתרים במקרה של SimpleSite, נראה כי למומחים סטנדרטים גבוהים יותר מהצרכנים. המבקרים רגילים לנווט בוני אתרים ויש להם ציפיות גבוהות יותר בכל הקשור לביצועים. עבור רוב, SimpleSite הוא פשוט מדי. הוא אינו מציע מספיק תכונות וחסר רמת התאמה אישית מסוימת שהייתה צפויה. העורך אינו סתם בסיסי. זה לא מעודכן. משמעות הדבר היא שלקוחות לא יוכלו ליצור את האתר שהם רואים והם יצטרכו להסתפק בעבודה במסגרת המגבלות של התוכנית. למרות שזה עשוי להספיק עבור משתמשים מסוימים, זה גורם לציון הכללי הנמוך של מומחים.

יתר על כן, המבקרים מסיקים כי SimpleSite יקר מדי. בהתחשב בכלים הזמינים זה לא מציע ערך אטרקטיבי. קיימות אפשרויות טובות יותר שיספקו תבניות, כלים ותכונות מעודכנים במחיר טוב בהרבה.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20 באפריל 2016

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים באתר SimpleSite

מי שלא הסתנוור מטענות בלתי צפויות היו מרוצים מאוד מהפונקציונליות בפועל של כלי בניית האתר. משתמשים מדווחים כי SimpleSite באמת פשוט לשימוש. מתחילים יכולים ליצור אתר אטרקטיבי בקלות. הכלים המוצעים הם בסיסיים מאוד וישר. עבור חלק זה הגדרה אידיאלית:

“רק בידיעה כיצד לבצע את היסודות בכל מה שקשור לטכנולוגיית מחשבים, נדהמתי כמה פשוט היה להקים אתר משלי ושמחתי מהתוצאות!”

אם אינך רוצה ללמוד כלי עיצוב מורכבים ורוצה להפעיל את האתר שלך בהקדם האפשרי, SimpleSite יכול לעזור. ממשק המשתמש הנקי יעזור לכם להתמקד בקטעים החשובים ביותר באתרכם.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות ב- SimpleSite

מבט מהיר שהלקוח בוחן ונושא נפוץ אחד מתחיל להתגבש: בעיות עם חיובים לא מורשים. יש לא מעט תלונות של לקוחות שחשבו שהם עומדים לשלם אגרה סמלית, אך אז גויסו חשבונותיהם לסכומים גדולים בהרבה. חלקם עשויים להסביר את זה ללקוחות פשוט לא לקרוא את התנאים וההגבלות, אך אם אנשים כה רבים סובלים מבעיות דומות, ייתכן ש- SimpleSite יצטרך לעבוד בכדי להיות שקופים יותר במדיניות החיוב שלהם..

ברגע שהלקוח הביא תלונות אלה ל- SimpleSite, החברה לא הייתה מוכנה לעזור בפתרון כל בלבול ו / או החזר כספי. המשתמשים התלוננו גם על שיטות מכירה חוזרות ותכופות. כל הגורמים הללו משולבים ללא ספק בשבירת האמינות של SimpleSite.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

עיצוב & התאמה אישית

עבור מדף הבית של SimpleSite כדי ליצור את דף האינטרנט שפורסם תוך פחות מחמש דקות.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על ‘התחל כאן’, לבחור ‘אישי / בלוג’, ‘עסק’ או ‘אחר’, דף קטגוריית משנה, ערכת צבעים, תמונת פיצ’ר, רקע, כותרת. ואז שם משתמש (שם דומיין), סיסמא, כתובת הדוא”ל שלך ואתה מוכן לצאת – האתר שלך פעיל.

תכונהסקירה כללית
תבניות אתריש רק פריסת בסיס אחת שתוכל להתאים אישית משם. ההתאמה האישית מוגבלת מאוד.
ממשק בניית אתריםמוצג בדף הנחיתה שלך ותראה בדף שלך כיצד הוא מופיע באינטרנט, יחד עם כרזות מעצבנות המפוזרות בחלקו העליון ובצד ימין המזכירות לך לשדרג לגרסת ה- Pro. לצד הימני, יהיו לך גם אפשרויות ‘עריכת דף’, ‘הוסף דף חדש’, ‘הוסף חנות מקוונת’ ו- ‘הגדרות’ (הכולל ‘ניהול דפים’, ‘עריכת עיצוב’ ו’חשבון ‘) ). לחיצה על כל אחד מאלה מגלה מסך חדש. תחת ‘נהל דפים’ אתה יכול למצוא דברים כמו ‘נתונים סטטיסטיים’ ו’ספר לחבר ‘המאפשרים לך לשלוח דוא”ל פשוט אודות האתר שלך לעד 100 נמענים..
התאמה אישית של סגנון עמודאתה יכול להתאים אישית את אתר SimpleSite שלך ​​על ידי בחירה ב’ערוך עיצוב ‘כדי לשנות צביעה וגופנים וכאלה. ‘ערוך דף זה’ ייתן לך את האפשרות לשנות את שם הדף, להוסיף טקסט, תמונה, וידאו, מצגת שקופיות, עמודות, חדשות, חתימה, או מסמכי מסמכים, קטעי טקסט או תמונות. אתה יכול להוסיף להוסיף סוגי דפים שונים לאתרי האינטרנט שלך כמו עמוד רגיל, אלבום תמונות, ספר אורחים, בלוג או מחירון. הפריסה אינה גרירה ושחרור, ותוכל לבצע רק מגוון מוגבל של פעולות.
ניווט באתראתה יכול לעבור בקלות דרך הדפים שלך תחת האפשרות ‘נהל דפים’ ב’הגדרות ‘. כאן תוכלו להציג, לערוך או למחוק דפים ולהוסיף דפי משנה.
ניהול תוכןאין מערכת ניהול תוכן זמינה ב- SimpleSite. כל העלאת המדיה צריכה להעלות שוב אם ברצונך להכניס אותה למקום אחר באתר שלך.
תמונות וגלריותאתה יכול להוסיף תמונות, או עד גלריית תמונות חמש. אין עורך תמונות, ולא תוכל לשנות את גדלי הצילום או היכן שהם מופיעים בפריסה.
בניית אתרים ניידיםאתרי SimpleSite מגיבים כולם במלואם, כך שכולם עובדים בצורה מבריקה במכשירים ניידים ללא כל עבודה נוספת
שילוב שיתופי חברתישתף בפייסבוק, שתף בטוויטר ושיתף בכפתורי Google+ כולם מופיעים אוטומטית בכל עמוד באתר שלך.
שירותי עיצובלא מוצעים שירותי עיצוב – אם כי כדי להיות הוגנים אם אתה זקוק לעזרה בבניית האתר שלך עם SimpleSite, עדיף לך ממילא למקום אחר.

תכונות & כלים

מהן התכונות של בונה SimpleSite? בדוק אותם למטה.

תכונהסקירה כללית
להכיןכל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל – זהו! האתר שלך פועל תוך פחות מחמש דקות.
עיצוב אתריםיש מעט מאוד אפשרויות עיצוב בעורך. אתה די ננעל בפורמט האחד.
שם דומיין מותאם אישיתשם התחום שלך הוא ללא תשלום עם אחת מהתוכניות ששולמו, ותקבל גם כתובות דוא”ל מותאמות אישית שלך – חמש עם תוכנית ה- Pro.
עומק הניווטיש נימה עומק אחת ברמת הניווט.
ווידג’טים ואפליקציותאין ווידג’טים ואפליקציות למעט הסרטון, הצילום וכו ‘הרגילים.
מונטיזציהאין מונטיזציה אלא אם תוסיף קישורים לסניפים וכדומה.
סטטיסטיקת מבקריםאתה יכול להציג תצוגות עמודים, הערות של מבקרים ואגודלים עבור כל עמוד בקטע נתונים סטטיסטיים. זה גם מראה את מספר הצפיות הכוללות באתר.
צילום, וידאו ושמעאתה יכול להוסיף שמע, וידאו ותמונות.
בלוגיםפריסת דפי בלוגים פשוטים מסופקת.
גוגל מפותלא.
עורך HTMLלא.
שילוב מדיה חברתיתלא. המבקרים רשאים לשתף את הדף רק לפייסבוק, טוויטר או גוגל+.
טפסים וסקריםלא.
שטח אחסוןכמות אחסון בלתי מוגבלת זמינה עם תוכניות בתשלום.
כלי הניוזלטרתכונת יציאת דוא”ל פשוטה המסופקת עד 100 נמענים.
פורוםלא.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתחנות של חמישה פריטים עשויה להיכלל בתוכנית ה- Pro; תוכנית המסחר האלקטרוני מעניקה לך מוצרים ללא הגבלה.
שילוב שעריםSimpleSite משתמש בשער PayPal. אין אפשרויות אחרות.
ידידותי לקידום אתריםלא.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)לא.
Google® Analyticsלא.
אבטחת אתריםהנתונים נשמרים בשרתים של SimpleSite.
שפות מרובותהעורך מגיע באנגלית, אינדונזית, גרמנית, ספרדית, נורווגית, פורטוגזית, יוונית, מלזית, דנית, צרפתית, הולנדית, פינית, טורקית, צ’כית, איטלקית, פולנית, שוודית ורוסית.
אופטימיזציה לניידכל תבנית מגיבה לחלוטין, כך שהיא עברה אופטימיזציה לנייד כבר.
טכנולוגיית CDNלא.

תוכניות & תמחור

מאיפה נתחיל עם תוכנית התמחור של SimpleSite? ובכן, ראשית, הוא טיח בכל דף הנחיתה שלהם שאתה יכול, “ליצור אתר או בלוג בחינם”, “ליצור אתר בחינם” ו”זה בחינם “!

הדבר המטורף בזה הוא שזה פשוט לא נכון. האתר ניתן בחינם למשך 30 יום בלבד, לאחר מכן תצטרך לשדרג לתוכנית המקצוענות או מסחר אלקטרוני כדי להמשיך להשתמש בשירות.

הגרסה החינמית של הפלטפורמה היא פשוט ניסיון חינם. בעזרתו אתה מקבל 15 עמודים, עד 300 תמונות ועשר דקות של וידיאו, כתובת אתר your.simplesite.com, חנות אינטרנט עם עד חמישה פריטים עם שער PayPal ופרסום SimpleSite בדף שלך..

תוכנית פרו
11.95 דולר לחודש, 29.95 דולר לשלושה חודשים.

תוכנית ה- Pro מאפשרת לך לקבל עמודים, תמונות ווידאו ללא הגבלה, וזורקת את שם התחום שלך יחד עם חמש כתובות אימייל מותאמות אישית. גם הפרסום מוסר מהדף שלך

תוכנית מסחר אלקטרוני
26.95 דולר לחודש, 74.95 דולר לשלושה חודשים.

תוכנית המסחר האלקטרוני מעניקה לך את כל התוכניות Pro יחד עם מספר בלתי מוגבל של פריטים בחנות המקוונת שלך.

שירות לקוחות

או שעלינו לומר, “איזו תמיכה בלקוחות?” המזל בעורך SimpleSite הוא שכנראה שלא תזדקק לעזרה בהפעלת האתר שלך. השדרה היחידה האמיתית לשירות הלקוחות הזמינה למשתמשים להמשיך היא חשבון שירות הדוא”ל.

אתה יכול לצפות עד להמתנה של יומיים לתשובות להודעות הדוא”ל שלך, כך שזה לא מועיל מאוד אם אתה זקוק לתשובה לשאלה עכשיו.

 • טלפון
  אין תמיכה טלפונית.
 • דוא”ל תמיכה
  אתה יכול לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה – לתגובות יהיה מפנה של יומיים.
 • צ’אט
  אין מתקן צ’אט חי.
 • בסיס ידע
  שאלה מאוד מאוד בסיסית & קטע באתר
 • הדרכות וידאו
  אין הדרכות וידיאו זמינות.
 • פורום תמיכה
  אין פורום תמיכת משתמשים.
 • אפשרויות נוספות
  אין אפשרויות עזרה אחרות זמינות.

קלות שימוש

הנה תחום אחד ש- SimpleSite מצטיין בנוחיות השימוש. כל התהליך הוא כל כך, כל כך, כל כך פשוט. אתה יכול לקבל אתר שלם עם תוכן שימושי בו ופועל תוך 10 דקות.

הפריסה נקייה (מכיוון שאין כמעט אפשרויות לבחירה). הניווט בין העמודים הוא פשוט ברגע שיש לך כמה לחיצות מסביב. הוספת וניהול של חנות מקוונת נראית מאוד קלה. דברי דואר אלקטרוני פועלים היטב.

המכשול היחיד שיש לחלקם הוא שהוא לא מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל (WYSIWYG). פירוש הדבר שכאשר אתה עורך דפים, אתה לא יכול לראות איך הם ייראו כשהם חיים בזמן שאתה עורך.

רוב בוני אתרים אחרים מעניקים לך כעת ממשק WYSIWYG מכיוון שהוא מסיר את אותה ‘עריכה’ ואז חוזר ובודק איך הוא נראה ‘לולאה שיכולה לקחת זמן רב למדי.

עם זאת, מדובר בעניין משני מכיוון שאין לך הרבה אפשרויות להתאים אישית את הדף שלך בכל מקרה. על כל הפגמים שלה, SimpleSite נשאר נאמן לשמו.

סיכום

SimpleSite מיושן, מוגבל בפונקציונליות והתאמה אישית, יש לו שדרה אמיתית אחת לשירות לקוחות (שיכול להיות איטי), ומעל לכל זה, יקר יחסית! התמחור הנסתר שלהם ותזכורות בלתי פוסקות לשדרוג השירות שלך הם תוספת לא רצויה לפלטפורמה.

הסיבה היחידה שתמשיך עם SimpleSite כבונה אתרים היא אם אתה רוצה להקים אתר עובד תוך עשר דקות, או שיש לך כישורי מחשוב מוגבלים מאוד. עבור כולם, תרצו להימנע היטב מהבנאי הזה.

SimpleSite היה צריך להשאיר בשנת 2003, שם הוא שייך. לכל מי שמחפש בונה אתרים פשוט שגורם לתוכן שלך להיראות הגון, אנו ממליצים לחפש במקום אחר. אתה יכול לבדוק בונים אחרים כמו Wix ויולה אם אתה מחפש משהו פשוט לשימוש.

SimpleSite פשוט לא מתמודד עם התחרות.

השווה

SimpleSite

86

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map