ביקורות על אירוח אתרים


האתגר הגדול ביותר שלך הוא לא למצוא שירות אירוח אתרים. זה מחליט איזה מהם מתאים לצרכים שלך. אבל מה עליכם לחפש? יהיו לך תנאים מוקדמים מיוחדים מסוימים. אך תכונות משותפות חשובות צריכות להיות חלק מתהליך קבלת ההחלטות הזה.

חפש מגבלות אחסון ורוחב פס. היה מודע למגבלות דומיינים מרובות. גם תמיכה טכנית חשובה. זכור את אלה כשאתה בוחן את ביקורות האירוח המוצגות להלן.

עדכון אחרון: 28 בפברואר 2016

AAWebmasters.com הינה עמותת מנהלי אתרים עצמאית והדעות, הביקורות והדירוגים המובעים כאן באתר הינם AWA. האתר מקבל פיצוי מהמוצרים והשירותים הנסקרים. AAWebmasters.com בודק היטב כל מוצר או שירות ומעניק דירוג גבוה למיטב. AAWebmasters.com לא מפרסם מידע על כל פלטפורמות הסחר האלקטרוני הזמינות, בוני אתרים או מארחי אתרים. לצפייה בפרטים נוספים לחצו כאן.

גילוי מפרסם

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

אירוח InMotion

תכנון אתר עסקי? מארח זה שומר על מיקודו שם. הם גובים תשלום עבור תמיכה. הסחר הוא עצה מצוינת שעוזרת לך לגדול הכנסות. ישנן 3 תוכניות אירוח, כאשר שתיים מהן מוכנות לסחר אלקטרוני. זה אומר שהם מגיעים עם תעודת SSL, וברוב המקרים, IP ייעודי.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

SiteGround

האם תמיכה טכנית היא הדאגה העיקרית שלך? למארח זה יש מוניטין כזה. Siteground מציעה 3 תוכניות אירוח אתרים משותפות המותאמות להתאמה לגודל האתר שלך. עבור עם תוכנית STARTUP לאירוח בסיסי. התוכניות של GROWBIG ו- GOGEEK מציעות תמיכה נוספת במטמון, והתמחור משקף זאת.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

iPage

בעל אתר אינטרנט ראשון? iPage הוא הפתרון החד-פעמי שלך. באפשרותך להגדיר אירוח תוך 6 דקות ותוכל להשתמש ב- goMobi, Creator Website או Weebly כבונה אתרים. חבילות אירוח מעניקות לך גם זיכוי שיווקי של 300 דולר לקידום בגוגל, יאהו, בינג ופייסבוק.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

Bluehost

יש לך אתר וורדפרס? וורדפרס תומכת בשירות אירוח אתרים זה. התמחור הטוב ביותר דורש התחייבות לשלוש שנים. אבל אם תשנה את דעתך, הם יחזירו את שאר העמלות שלך. הם זכו בפרסים על תמיכת לקוחות, כך שתוכלו לצפות לעזרה מומחית אם תזדקקו לה.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

ארוויקס

האם מספרי הדומיין יחליטו על בחירתכם? תבחר את התוכנית שלך בהתבסס על מספר הדומיינים שצריך לארח. החבילה הכי פחות יקרה מעניקה לך עד 6. צוות Arvixe מבוסס מרחוק. החיסכון בעלויות התפעול מאפשר ל- Arvixe להציע אירוח בר השגה. זה לא פוגע בביצועים.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

מרכז אירוח אתרים

מתכננים להישאר קטנים? מארח זה מציע חבילות זולות לאתרים קטנים יותר שאינם מצפים לגידול מבקרים רב. שם דומיין בחינם ושטח ללא הגבלה פירושו שלא תקריבו תכונות במחיר. אתה יכול אפילו להפעיל אתר מסחר אלקטרוני עם מארח זה.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

GreenGeeks

רוצים להישאר אחראיים לסביבה? מארח זה עוסק בתנועה הירוקה. אנרגיה מתחדשת מעצימה את השרתים שלהם. מחירים תחרותיים ומאות פיצ’רים הופכים את האירוח לקל על הסביבה. אבל אתה לא צריך להקריב שום דבר שאתה צריך כדי להפעיל אתר.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

HostGator

האם הגמישות חשובה יותר מתמיכה? מארח זה אינו מיועד למתחילים. אתה בוחר את מה שאתה צריך מרשימת ענק של תכונות. זה מאפשר לך להתאים אישית את האירוח, ואתה משלם רק עבור מה שאתה צריך. HostGater מציע גם קרדיטים לפרסום בגוגל, יאהו ובינג.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

1and1

יש לך תוכניות גלובליות? למארח זה בגרמניה יש 13 מרכזי נתונים ברחבי העולם, המארחים 11 מיליון לקוחות. תוכניות עם אפשרות CDN מאפשרות לך לספק תוכן מקומי במטמון ב- 62 מרכזים ברחבי העולם. הוסף פונקציונליות נוספת באמצעות חבילת אבטחה מקיפה ובונה אתרים למסחר אלקטרוני.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

A2 אירוח

האם המהירות והביצועים הם המיקוד שלך? אירוח A2 הופך את אלה לעדיפות עליונה. הטכנולוגיה המותאמת שלהם מספקת טעינה של עמודים מהר פי 20 מאשר מארחים אחרים. התמחור אינו הנמוך ביותר שאתה יכול למצוא, אך לקוחות יודעים שהם מקבלים את מה שהם משלמים עבורם.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

תפוז קטן

האם אתה זקוק לעזרה במיתוג וזהות? שירות אירוח זה לא משתמש במילה “בלתי מוגבלת” הרבה. לא תמצאו עמלות נסתרות. שלם איך שאתה רוצה עבור החבילות. התוכנה וממשק המשתמש שלהם ממוקד לקוח. זה עוזר לך להתמקד גם בלקוחות שלך.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

HostMonster

האם אתה מודאג מצמיחה וקנה מידה? לחברת האחות הזו ל- BlueHost יש תוכניות מתחילים המציעות מסלולי שדרוג משתלמים. התחל עם פיתרון משותף, והרגיש בטוח שאתה יכול לבצע מעבר שדרוג קל. אין אפשרות לתשלום חודשי.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

eHost

האם אתה זקוק לעזרה בבניית האתר שלך? eHost היא בחירה טובה. הם כוללים בניית אתרים המשתמשת ביותר מאלף תבניות. אתה יכול ליצור אתר אינטרנט איכותי בקיצור. אתרים אלו מותאמים במכשירים ניידים. אתה יכול להשתמש באפליקציות כדי לשלב בחירות במדיה החברתית.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

מקדש המדיה

האם אתה מודאג מקפיצות התנועה? מארח מבוסס ענן ידוע במדרגיות האוטומטית שלו. מחיר האירוח אולי נראה תלול בהשוואה לאחרים, אך הוא מבוסס על רשת. אתה משיג ביצועים ואמינות טובים יותר. החבילה הפופולרית ביותר מאפשרת לארח עד 10 אתרים.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

מנוע WP

האם אתה “כל הדברים בוורדפרס”? וורדפרס היא הבעלים של שירות אירוח זה, והוא מיועד רק לאתרי וורדפרס. התוכנית הכי פחות יקרה היא 29 דולר לחודש. חבילות אחרות כוללות מחירים על בסיס מבקרים חודשיים. המחירים מבוססים גם על מספר ההתקנות של וורדפרס שתצטרך לניהול האתרים שלך.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

למרבה הצער

האם אתה מעריץ של אמזון? מארח זה הוא הכלאה מעניינת. זה תומך רק באתרים המשתמשים בפלטפורמת וורדפרס. אך היא משתמשת בשירותי האינטרנט של אמזון כדי לארח אתרים אלו. הנתונים שלך נמצאים בכמה מהשרתים הטובים ביותר שקיימים. הוא מקבל גיבויים אוטומטיים לשירות האחסון S3 של אמזון.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

JustHost

האם אתה בסדר עם התחייבות לשלוש שנים? קחו בחשבון את חברת האחות הזו ל- BlueHost ו- HostMonster. תקבל שירות לקוחות יקר אך אמין ושירות לקוחות איכותי. למעלה ממאה אפליקציות, תוספים ונושאים עם קוד פתוח מרחיבים את הערך. החיסכון מתחיל בהתחייבות לשנה ומשתפר בהרבה לאחר 3 שנים.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

קדימה אבא

האם חשוב ללכת עם שם שאתה מכיר? GoDaddy הוא מלך רשמי הדומיינים. אם תתחיל כאן, מומלץ לשקול גם את GoDaddy כמארח האתר שלך. אם כן, הרישום של הדומיין שלך הוא בחינם. חבילת ההתחלה כוללת את אחד המחירים הנמוכים ביותר שתמצאו בכל מקום.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

DreamHost

האם אתה עמותה?? שירות זה מציע אירוח חינם עבורך. יש לספק ל- DreamHost מכתב קביעה המונפק על ידי מס הכנסה 501 (c) (3). הם יאשרו את זה ואז יעבדו איתך להגדרת אירוח. מעטות חברות אחרות המארחות אתרים מציעות זאת.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

פרה שמנה

האם הדוא”ל חשוב לך? עברו על כל בדיחות הפרות שבאתר. אתה תראה שהם מציעים חבילות זולות הכוללות כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות. הם מציעים גם בוני אתרים עם מסחר אלקטרוני ודומיין בחינם. אתה יכול להתחיל מהר.

קרא סקירה
נסה זאת עכשיו

LiquidWeb

האם אתה רוצה אירוח ללא ידיים? LiquidWeb מתמחה באירוח מנוהל. הם משתלטים על ניהול התשתיות שלך כך שתוכל להתמקד בתוכן. הם מבוססי ענן, כך שתוכל לשנות את גודל הגודל כשאתה מוכן. התמיכה שלהם כל כך טובה שהם מציעים ערבות לשיחות טלפון של 59 שניות.

כתבות אחרונות

צפה בכל החדשות

אין תמונה

השווה בין אירוח InMotion לעומת FatCow: שהוא הטוב ביותר …

עודכן ב- 6 בינואר 2017

אין תמונה

השווה בין אירוח InMotion לעומת Arvixe: שהוא הטוב ביותר …

עודכן ב- 5 בינואר 2017

אין תמונה

השווה בין אירוח InMotion לעומת אירוח A2: שהוא ה- B…

עודכן ב -4 בינואר 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map