ביקורת Moonfruit 2016


ירח פירות

בקר באתר

8.9


ציון AWA

ירח פירות

ירח פירות. למרות שאולי לא שמעת את השם שנשמע מעט מצחיק, על פי האתר שלהם, הם הבונים באתרי האינטרנט מספר אחד בבריטניה. Moonfruit מציעה למעלה מ- 15 שנה בניית אתרים בסגנון מסורתי המסייעת למשתמשים ללא ניסיון בקידוד לבנות אתר מקצועי שנראה לנהל את עצמם. קרא את סקירת Moonfruit שלהלן.

מקצוענים

 • מגוון מוצק של נושאים
 • תמונות Getty זמינות לתוכניות גבוהות יותר
 • מנהל קבצים עם העלאות אצווה
 • תחושה מוכרת
 • מסחר אלקטרוני עם תוכנית חופשית

חסרונות

 • לא קל כמו בוני אתרים אחרים
 • העורך מרגיש מיושן
 • היעדר ווידג’טים מובנים
 • שילוב מדיה חברתית מוגבלת
 • לא קל כמו בוני אתרים אחרים

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.moonfruit.com
 • המטה: לונדון, הממלכה המאוחדת
 • שנה שנוסדה: 1999
 • אתרים שנבנו: 5,000,000+
 • קטגוריה: תוכנת יצרנית אתרים
 • ניסיון חינם: 14 ימים
 • התחייבות להחזר כספי: 14 ימים

Moonfruit הוא בונה האתר הסקרן שעשוי לפנות לתחושת הנוסטלגיה שלך. אמנם היא ממצבת את עצמה כעוד בונה אתרים מן המניין, אך היא חסרה את המגע המודרני של פלטפורמות מקיפות כמו Wix ו- Squarespace.

העורך יזכיר לך יישומים שולחניים ישנים יותר של Windows, שהם פשוט מושלמים אם זה מה שאתה מרגיש הכי בנוח עם. זה לא מכיל את כל הפעמונים והשריקות של ספריית יישומונים מלאים או שילוב מדיה חברתית וכלול ושילוב SEO, אבל אם אתה לא מתכוון להשתמש בהם, אז מדוע יש להם בסביבה?

למי ירח פרויט טוב?

Moonfruit מושלם לאנשים שנוח להם להשתמש בכלים ויישומים ישנים יותר לעיצוב בסגנון Windows, בגלל אופיו של העורך.

זה יכול להיות פלטפורמה שיש לקחת בחשבון אם אתה מנהל עסק קטן, או רוצה לפתוח חנות מקוונת קטנה. זה יכול להיות שימושי גם למעצבים, צלמים ואמנים, או לאלה המחפשים להקים דף אירועים ייחודי.

מי צריך להימנע מ- Moonfruit?

אם אתה מדמיין שאתר האינטרנט שלך יכיל את עדכון האינסטגרם שלך לצדדים, כמה מנגינות להורדה של הלקוחות שלך לקנות, או פיצ’רים מודרניים אחרים שאנשים עשויים לצפות להם בימים אלה, אז אתה לא יצליח. זה לא נראה כאילו Moonfruit יכניס תכונות מסוג זה בזמן הקרוב.

אם אין לך זמן רב לבנות את האתר שלך, Moonfruit יכול להיות מסודר להסתגל. ואם אתה רוצה מראה ותחושה מודרניים בעת השימוש בבונה שלך, חפש גם במקום אחר.

עד כמה ניתן להרחיב את אתרי האינטרנט של Moonfruit?

כשאתה מקבל לעצמך לראשונה אתר Moonfruit בחינם, יהיה לך אתר אחד עם שטח אחסון של 20MB לשחק בו, רוחב פס מוגבל, חמישה עמודים וחנות עם עד 10 פריטים. הרובד העליון של תוכניות התמחור של Moonfruit מקצה עד 20 אתרים, עמודים ללא רוחב רוחב פס, 10GB של שטח אחסון ועד 1000 פריטים בחנות שלך.

מכיוון שמונפרויט עם CDN מארחת את אתרי האינטרנט, תצטרך להסתמך על השירותים שלהם אם אתה מצפה לעלייה משמעותית בתנועה.

מה המוניטין של Moonfruit?

נראה כי לקוחות חברת Moonfruit נמצאים בצד אחד של הגדר או בצד השני: הם אוהבים את האתר שלהם ואת השירותים הניתנים, או שהם שונאים אותו ומגלים ששירות הלקוחות מנסה לתקן את הבעיות שלהם איטיות. ממה שקראנו, סביר להניח שסובלים מבעיות לא קראו הוראות נכון או מנסים לעשות דברים שהעורך פשוט לא מסוגל.

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא זמן ההשבתה שספג Moonfruit בשנה האחרונה בערך. אתרי משתמשים עשויים להיות במצב לא מקוון במשך יום כאשר Moonfruit עוסק בנושאים טכניים. מתקפת DDOS בדצמבר 2015 הותירה חלק מהמשתמשים ללא אתרים שלהם עד שלושה ימים.

האם יש ערבות להחזר הכסף עם Moonfruit?

יש בטוח שכן. אתה יכול לבנות את האתר שלך עם תקופת ניסיון בחינם למשך 15 יום (שניתן להרחבה עד אין קץ, לחסוך לקופצים המעצבנים שמבקשים ממך לשדרג את התוכנית שלך) וכל התוכניות בתשלום מגיעות עם אחריות של 14 יום להחזר הכסף..

אנו ממליצים לבנות את האתר שלך באופן מלא במהלך תקופה זו. ל- Moonfruit חסרים כמה תכונות – שאולי לא תבינו שרציתם עד שיהיה מאוחר מדי – אם תחליטו לבנות את האתר שלכם לאט.

תכונות עיקריות

 • ממשק גמיש וידידותי למשתמש
 • קוד מותאם אישית
 • ידידותית לנייד
 • כלי מסחר אלקטרוני מובנה
 • יישומון PayPal PayPal Checkout
 • הגנת סיסמא עבור כל עמוד
 • שלב חנות לפייסבוק
 • 62 תבניות
 • מנהל קבצים לניהול תוכן
 • שם דומיין מותאם אישית
 • קטעי HTML מותאמים אישית
 • שילוב של חשבון Google Analytics ו- Webmaster

פסק דין מומחי התעשייה על ירח פרויט

Builder Website בסך הכל, המומחים מעניקים ל Moonfruit דירוג הוגן. לתוכנית יש כמה מגבלות ברורות, אך עבור האדם הנכון, זה יכול להיות כלי בר השגה. Moonfruit אכן מציעה תוכניות תמחור זולות, כלי בלוגים חזק וכלים אחרים ידידותיים למשתמש שמקלים על בניית אתר. עבור המבקרים, הבעיה העיקרית עם Moonfruit היא שהיא פשוט לא עמדה בזמנים או במתחרותיה.

מומחים העירו כי הממשק מרגיש מיושן ויכול להיות באגי. התוכנית חסרה גם כלי דיווח. זה יכול להיות חסרון עצום עבור עסקים המחפשים לבנות אתר ולהגדיל את המותג שלהם. כלי עריכת תמונות מוגבלים יכולים להוביל גם לאתרים חובבים למראה.

Moonfruit אכן מקיימת את הבטחותיה, אך המומחים ממהרים לציין כי יש אלטרנטיבות מודרניות יותר המציעות תכונות נוספות במחיר דומה. Moonfruit היא בחירה סולידית, אך אולי לא הבחירה הטובה ביותר.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,29017,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 20 באפריל 2016

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על Moonfruit

לכל סקירת משתמשים שלילית בנושא Moonfruit, יש לפחות שתי ביקורות חיוביות להפליא. בעוד שחלק מהאנשים שאכזבו לחלוטין ואף כעסו על שירות הלקוחות, רובם היו מרוצים מאיכות ומהירות השירות שהם קיבלו. רוב המשתמשים דיווחו כי הבעיות שלהם נפתרו במהירות.

לקוחות מרוצים גם מצאו את בניית האתרים קלה למשתמש וידידותית במיוחד למתחילים עם ניסיון עיצובי מועט ללא תכנון. משתמשים העירו כי התוכנית הייתה אינטואיטיבית, פעלה בצורה חלקה והייתה פשוטה לשימוש. Moonfruit לא מגיע עם הרבה פעמונים ושריקות, שיכולים להיות מושלמים למתחילים שלא רוצים להסתבך בתכונות רבות מדי. לקוחות שחיפשו פשוט ופשוט גם הם היו מרוצים ממונפרויט.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על ירח פירות

אולי עדיף להיזהר תמיד מכל דבר שמפורסם כחינם. למרות שלמשתמשי Moonfruit יש כמה דברים חיוביים לומר על בונה האתר בפועל, הם פחות מרוצים ממנהגי החיוב ומחסור בשירות הלקוחות. נראה ש”חופשי “מגיע עם כמה מיתרים מצורפים. לדברי המשתמשים, Moonfruit לא בדיוק מציע חיוב שקוף ופתרון חיובים לא רצויים יכול ליצור כאב ראש אמיתי.

אלה שהרגישו שהם טעונים באופן לא הוגן או שללו באופן בלתי מוסבר גישה לאתר שלהם, התחילו לקבל את התחושה כי כל ההתקנה היא הונאה שנועדה לקחת את כספם. יש מספיק תלונות המהדהדות את אותן בעיות כדי לעורר סיבה לדאגה. הקפד לא להסתנוור מהמילה “חופשי”.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

עיצוב & התאמה אישית

הפעלת האתר שלך עם Moonfruit תדרוש מעט לחיצה מסביב כדי להכיר את עצמך בעורך. כל פריט שתוסיף או בחר מהתבנית עשוי להיות מועבר לכל מקום באופן גרור ושחרר, לשנות גודל, לשנות גופנים, קישורים שנוספו וכו ‘וכו’..

עורך זה עצמו יעורר זיכרונות מתוכניות עיצוב ישנות או מעורכי טקסט. תחושה נוחה, אבל תוהה מדוע הם לא ניסו למודרניזציה זו מעט. ניווט בין החלקים השונים באתר שלך, למשל, דפי בלוגים, חנות, דפים רגילים ואנליטיקה קל יחסית להשיג את העניין.

כל זאת, למרות שאין כל כך הרבה אלמנטים שתוכל להוסיף, כל אחד מהם ניתן להרחבה וניתן להזיזו לכל מקום בעמוד..

להלן כמה מאפייני העיצוב של הפלטפורמה:

תכונהסקירה כללית
תבניות אתרMoonfruit מציעה לכל המשתמשים, ללא קשר לשאלה אם הם בתוכנית חינמית או תוכנית ראשונה, 62 תבניות לבחירה. למרות ש -62 תבניות לא נשמעות כהרבה נורא, המגוון בין כל אחת מהן צודק, בשונה מכמה אתרים אחרים.

התבניות אולי לא הכי מעודכנות באופנה של אתר, אבל הן מקצועיות ונקיות והן יותר ממספקות להפקת אתר שלא נראה לא במקום בשנת 2016.

מילת אזהרה: אינך יכול פשוט להחליף תבניות ברגע שבחרת בתבנית – תצטרך להפעיל מחדש מחדש מאפס אם תחליט שאתה רוצה משהו אחר.

ממשק בניית אתריםממשק בניית האתרים מתוארך ואין בו שתי דרכים. למרות שהוא מחושב היטב ויש בו את כל מה שאתה צריך במקום אחד, אם אתה משווה את זה עם כמה מבוני אתרים אחרים בשוק, תתאכזב.

בעורך עצמו, תוצג העמוד הנוכחי שלך באמצע, סרגל פעולה בחלקו העליון לשליטה כללית באתר, סרגל נוסף לצד השמאלי לבקרת הדף הנוכחי, ותיבה צפה לבקרת רכיבים (אם אתה בחר רכיב).

התאמה אישית של סגנון עמודכל אלמנט בדף ניתן להתאמה אישית לחלוטין וניתן להזיזו לכל מקום. זה עלול להיות מתסכל כשמנסים לעשות דברים “בדיוק כך”. התכונה ‘מאסטר עמוד’ מעניקה לך אפשרות לערוך גם את נושא הריצה בין הדפים.
ניווט באתרניווט באתר נעשה קל, על ידי תפריט תיבות ירידה בפינה השמאלית העליונה של העורך, ממש מתחת לסרגל הפעולות בראש. בתפריט זה, כל עמוד מופיע וניתן לבחור אותו לעריכה.
ניהול תוכןל- Moonfruit מנהל קבצים שימושי שאפשר להעלות אליו קבצים ולאחזר מהם כדי להציב אותם על דפים.
תמונות וגלריותלמרבה הצער, אתה יכול רק להעלות תמונות מהמחשב המקומי שלך, ואינך יכול לערוך אותן ב- Moonfruit, תצטרך לבדוק את כל זה לפני כן. אתה לא יכול למשוך אותם מפייסבוק וכו ‘.

לבונה יש ווידג’ט גלריה בסיסי שהוא פשוט שורת תמונות אחת. בהתאם למצבך, זה עשוי להוות חוסר כושר או לשבור את הערכתך על הפלטפורמה.

בניית אתרים ניידיםלמרות שהעיצוב יתאים לניידים, תצטרכו להתעסק בעורך הנייד בכדי למצוא את המראה המתאים ביותר לאתר שלכם בנייד. אין כמעט אפשרויות עיצוב רבות כמו גרסת העריכה בשולחן העבודה, אך קל לגשת אליו דרך התפריט העליון.
שילוב שיתופי חברתיאין יישומון לשיתוף מובנה. יתכן שתוכל להשתמש באלמנט HTML מותאם אישית כדי ליצור לחצני שיתוף במקום זאת.
שירותי עיצובלא מוצעים שירותי עיצוב פנים.

תכונות & כלים

ל- Moonfruit אין מגוון רחב של תכונות מובנות כמו שמציעים בוני אתרים אחרים. בדוק מה יש להם למטה.

תכונהסקירה כללית
להכיןשם משתמש, דוא”ל, סיסמא – אתה מוכן ללכת! לאחר בחירת התבנית, ייקח לך זמן רב יותר להגדיר את האתר הראשוני שלך. Moonfruit קצת יותר קשה להתחיל איתו מאשר לומר Weebly למשל.
עיצוב אתריםשנה צבעים, גופנים, מיקום, קישורים ורקעים. כל האלמנטים המסורתיים שהיית מצפה בעורך.
שם דומיין מותאם אישיתמכם יש לכם כבר שם דומיין מותאם אישית שמחבר אותו הוא קל וזמין לכל התוכניות. אם אין לך כבר אחת, תקבל אחת עם התוכנית הרגילה, שתיים עם תכנית פלוס ושלושה עם תוכנית מקסימום
עומק הניווטרמה ניווט אחת בלבד.
ווידג’טים ואפליקציותאין הרבה ווידג’טים מעבר לטווח הרגיל (טקסט, כותרות, טפסים, קישורים, קטע HTML, תמונה, תפריט, הכנס קובץ). יש ווידג’ט צ’אט של צ’אטנגו, מפות Google, Soundcloud, מצגת שקופיות של Photosnack, עדכון טוויטר וסרטון Vimeo או YouTube. ישנם כמה ווידג’טים מובנים של חנות ובלוגים, אך לכל דבר אחר תזדקק לקוד HTML מותאם אישית.
מונטיזציהמלבד הפעלת חנות מקוונת, אם תרצו באנרים בעלי רווחים, עליהם להוסיף אותם דרך קטע ה- HTML.
סטטיסטיקת מבקריםאתה יכול בקלות לקשר חשבון Google Analytics וחשבון Google Webmaster לאתר שלך.
צילום, וידאו ושמעאפשרויות צילום בסיסיות מאוד זמינות, אם אתה רוצה שמע, זה יהיה צריך להיות באמצעות ווידג’ט Soundcloud ולווידיאו, יש את ווידג’טים Vimeo ו- YouTube.
בלוגיםפלטפורמת בלוגים בסיסית מגיעה כסטנדרט אצל העורך. אין לך אפשרות לתזמן פוסטים או משהו מפואר.
גוגל מפותיישומון מפות Google זמין
עורך HTMLאינך יכול לערוך את הדף הכולל, אך אתה יכול להוסיף קטעי HTML מותאמים אישית.
שילוב מדיה חברתיתרק יישומון להזנת טוויטר מובנה. כל שאר התוספים למדיה החברתית האחרים ידרשו קטעי HTML מותאמים אישית. יש אפשרות ליצור חנות פייסבוק לחנות המקוונת שלך. זהו זה. זהו חיסרון משמעותי לדעתנו.
טפסים וסקריםאתה יכול להוסיף טופס בקלות באמצעות העורך. טופס בסיסי בלבד (שם, דוא”ל, הודעה) זמין באמצעות התוכניות Free and Lite.
שטח אחסוןבניגוד לעורכים אחרים, אין לך כאן אפשרות אחסון בלתי מוגבלת. יש לכם 20 מגה-בתים זמינים לתוכנית החינמית, 500MB לתוכנית לייט, 1 ג’יגה-בתים עם התוכנית הרגילה, 5 ג’יגה-בתים בתכנית פלוס ו -10 ג’יגה-בייט לתוכנית מקסימום.
כלי הניוזלטראין כלי מובנה של עלון. יהיה עליך להוסיף יישומון HTML מותאם אישית כגון MailChimp.
פורוםאין אפשרות מובנית להוסיף פורום.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתיש חנות מקוונת זמינה עם כל תוכנית. אתה יכול להוסיף בין 10 ל 1000 פריטים, תלוי באיזו תוכנית בחרת. האפשרויות הזמינות לניהול החנות המקוונת שלך אינן מקיפות כפי שרבים האנשים היו רוצים. החנות המקוונת מומלצת לאלה הזקוקים רק לפונקציונליות בסיסית של חנות ולתכונות ניהול.
שילוב שעריםשער התשלומים היחיד שזמין הוא PayPal.
ידידותי לקידום אתריםיש אפשרות לערוך מטא-תגים של דפים, ומדריך קצר ל- SEO, אך זהו.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)הגנת סיסמא זמינה בכל עמוד. רק למנהלי אתרים תהיה גישה אם ייבחרו.
Google® Analyticsקשר בקלות את אתר Moonfruit לחשבון Google Analytics שלך.
אבטחת אתריםאתה נדרש למלא אחר נהלי בטיחות באינטרנט בנוגע לסיסמאות וכו ‘. עסקאות PayPal מאובטחות.
שפות מרובותMoonfruit זמין גם בצרפתית.
אופטימיזציה לניידאתרים מותאמים במובייל במקצת, אך ככל הנראה, יהיה צורך לבצע ציוצים נוספים דרך עורך המובייל.
טכנולוגיית CDNMoonfruit משתמשת כעת ב- CDN (Network Delivery Content) לשימוש מהיר יותר עבור לקוחותיה בארה”ב.

תוכניות & תמחור

כשאתה מתחיל עם Moonfruit, אתה תירשם אוטומטית למשך 15 הימים בחינם לניסיון. מה שהם לא אומרים לך זה שניתן להאריך את המשפט הזה – ולהאריך אותו לנצח כחלק מהתכנית החינמית שלהם.

לכל תוכנית יש גישה לעורך, ל 62 התבניות, לפונקציונליות הבלוג ולחנות מקוונת. נקודות התמחור משתוות באופן סביר לבוני אתרים אחרים.

תוכנית חופשית

התוכנית בחינם מוצעת למשתמשים כל עוד הם מעדכנים את אתרי האינטרנט שלהם, לפחות, כל חצי שנה. משתמשים מקבלים שטח אחסון של 20MB, רוחב פס של 1 ג’יגה-בתים, חמישה עמודים ועשרה פריטים בחנות המקוונת שלהם. לא תוכלו לגשת לשירות לקוחות (מלבד גלישה במדריכי הלימוד ובלוחות הקהילה), ויש באתר Moonfruit פרסום. כתובת האתר שלך תיראה כמו username.moonfruit.com.

תוכנית לייט
4.50 $ לחודש בשנה, ארה”ב 6 חודש לחודש

תוכנית Lite תחסוך לך רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים ו -500 מגה-בייט של שטח אחסון. תוכל למכור עד 20 מוצרים בחנות שלך, ומודעות Moonfruit ייעלמו מהאתר שלך. אתה יכול לחבר שם דומיין לאתר שלך כעת, או לרכוש שם (בתשלום) דרך Moonfruit. כעת תהיה לך גישה לתמיכה בדוא”ל של Moonfruit.

תוכנית סטנדרטית
9 דולר לחודש בשנה, ארה”ב 12 חודש לחודש

על פי התוכנית הרגילה, כעת יש לך עמודים בלתי מוגבלים, רוחב פס של 20 ג’יגה-בייט ואחסון של 1 ג’יגה-בתים. תוכל להחזיק עד 50 פריטים בחנות המקוונת שלך. יש לך גישה לבנאי טפסים ולספריית Getty Images. תקבל זיכוי של Google AdWords בשווי 75 £ כדי לבנות את העסק שלך ושם תחום אחד אם תירשם לתכנית השנתית.

תכנית פלוס
15 $ לחודש מדי שנה, 20 $ לחודש

כעת יש לך את היכולת להוסיף עד 10 אתרים שונים. תקבל הכל בתוכנית הרגילה, בתוספת רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט ועד 150 פריטים בחנות המקוונת שלך. עבור הרוכשים בשנה, תקבל את הזיכוי של AdWords ועד שני שמות מתחם. תמיכה טלפונית זמינה גם בתוכנית הפלוס.

תוכנית מקסימום
26.25 דולר לחודש מדי שנה, 35 דולר ארה”ב לחודש

לקבלת השקעה משמעותית בפלטפורמה, תוכנית פלוס מעניקה לך את כל התוכניות של פלוס עם 20 אתרי אינטרנט שונים, עם נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט ועד 1000 פריטים בחנות המקוונת שלך. תהיה לך גם אפשרות לשלושה שמות דומיינים שונים אם תירשם לתכנית השנתית.

שירות לקוחות

התמיכה הניתנת באמצעות Moonfruit תלויה באיזו תוכנית בחרת לצאת. הם אינם זמינים 24/7 ולכן צפו לחכות זמן מה לתשובה. בדוק אילו אפשרויות מוצגות להלן.

 • טלפון
  תמיכה טלפונית מוצעת למשתמשים בתוכניות פלוס ומקס.
 • דוא”ל תמיכה
  דוא”ל התמיכה מועבר בתוכניות Lite, Standard, Plus ו- Max. זמני התגובה משתנים, אם כי בדרך כלל זה תוך יום אחד.
 • צ’אט
  אין פונקציונליות צ’אט.
 • בסיס ידע
  בסיס הידע המקוון זמין באמצעות Moonfruit Support.
 • הדרכות וידאו
  טוב, מגוון הדרכות וידאו זמין.
 • פורום תמיכה
  פורום קהילתי זמין.
 • אפשרויות נוספות
  תגובה מהירה ללקוחות באמצעות חשבונות טוויטר ופייסבוק רשמיים.

קלות שימוש

כמה קל לשימוש Moonfruit? אנו אומרים שזה בערך אמצע טווח. לוקח קצת זמן להתרגל, אבל תגיע לשם בסוף. זה גרירה ושחרור, ואלמנטים הניתנים ללחיצה הם אינטואיטיביים עבור כל מי שיש לו רקע של Windows.

אם אינך זקוק להרבה ווידג’טים – כמו למדיה חברתית או לפרסום – סביר להניח שלא תצטרך להוסיף רכיבי HTML מותאמים אישית. רכיבי HTML מותאמים אישית הם מקום בו מתחילים לאבד תקווה מכיוון שנדרש קידוד!

אם אתה מתחיל מלא או קצת טכנופוב – אתה עלול להיות מוצף על ידי העורך. הוא מציע מתווה עיצוב אופייני ליישומי עיבוד תמלילים ומסורתיים. זה לא יהיה כל כך פשוט פשוט ללמוד אם אינך מכיר סוגים אלה של יישומים.

עבור אחרים, אתה אמור להרגיש די בבית אחרי ששיחק כ 15 דקות בערך. בעוד מספר שעות תוכלו ליצור ולפרסם אתר מקצועי למראה.

עזרה מוצעת באמצעות הדרכות וידיאו בפורומים למי שמתמודד עם העורך ומעצב את העמוד שלו.

סיכום

Moonfruit יכולה לעזור למשתמשים לבנות אתרים מקצועיים למראה תוך מספר שעות קצרות – בתנאי שיש להם ידע בסיסי במחשבים. התוכניות שלו דומות לבוני אתרים אחרים, ותוכלו לבנות אתר אישי או עסקי שעושה את העבודה הרצויה לכם – כל עוד תהיו רק אחרי תכונות בסיסיות למדי לתקן..

השאלה נעוצה למההייתם בוחרים את Moonfruit על פני אחד המתחרים שלה. נראה שהעורך והווידג’טים הזמינים נמצאים כחמש שנים מאחורי כמה מבוני אתרים אחרים בסביבה. וכאשר הם מתומחרים באופן דומה, יהיה עליכם לבדוק אילו יתרונות מספקת חברת Moonfruit.

בטח, יש הרבה התאמות אישיות בכל עמוד, אבל עורכים אחרים מציעים גם את זה. אם אתה אוהב את עורך העיצוב הסוג הישן, Moonfruit יכולה להיות פלטפורמה נכונה לבחירה. אם אתה מחפש חנות מקוונת בחינם (עם עד 10 מוצרים) ולא מפריע לך קצת לפרסם בדף שלך, ייתכן שהתוכנית בחינם נמצאת ממש בסמטה..

אם אתה בודק את Moonfruit, אנו ממליצים להסתכל גם על התחרות – מכיוון שאנחנו חושבים שהם בטח יטרידו אותם.

השווה

ירח פירות

89

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map