ביקורת JustHost 2016

נבדק לוגו החברה של JustHost.


JustHost

בקר באתר

8.9


ציון AWA

JustHost

JustHost הוא מארח אתרים מבוסס לינוקס, במחיר תחרותי, עם רשימה מלאה של תכונות המספקות איזון בין פונקציונליות ותקציב. JustHost, שנוסדה בשנת 2008, היא בעלת היסטוריה של אחד הרשומות הטובות ביותר לאמינות בעסק. קרא את סקירת JustHost שלנו למטה.

מקצוענים

 • שטח דיסק בלתי מוגבל
 • אירוח תחום ללא הגבלה
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • ספריית סקריפט בחינם

חסרונות

 • מכירות אגרסיביות
 • קשה לבלוג וורדפרס קיים
 • תהליך רישום תחום ארוך יותר

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.justhost.com
 • המטה: גלנדייל, קליפורניה
 • שנה שנוסדה: 2008
 • אתרים מתארחים: 50,000+
 • קטגוריות: אירוח אתרים
 • שירותים: אירוח אתרים משותף
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

JustHost מכוונת לבעל העסק הקטן ולאדם המחפש הרבה תכונות בתקציב. בעבר JustHost התרכזה באירוח משותף אך לאחרונה הוסיפה VPS ואפשרויות שרת ייעודיות.

עם זאת, ההצעות החדשות אינן מתומחרות בתחרות כמו תוכניות האירוח המשותפות. לכן, למרות שיש מדרגיות, זה יקר יותר מכמה ספקי מארחים דומים. זה מגביל במקצת את החדר לגדול את אתר האינטרנט שלך אם התקציב הוא דאגה.

עם זאת, תמצא שב- JustHost יש את כל מה שאתה צריך כדי להתחיל באתר שלך. עם תכנית ה- Pro, אתה מקבל רישום תחום אחד בחינם, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, ויכולת לארח מספר בלתי מוגבל של דומיינים ותת-דומיינים תוספים.

כל התוכניות מפרסמות רוחב פס בלתי מוגבל, אך זה לא המקרה בהחלט. זה נועד להיות בלתי מוגבל לשימוש רגיל, ו- JustHost תודיע לך אם זה מרגיש שהשימוש שלך מוגזם. אתה יכול להעלות את הדפים שלך במהירות בעזרת תבניות, באמצעות בניית אתרים של Just Host.

באמצעות CPanel ידידותי למשתמש, יש לך דרך לנהל את האתר שלך ביעילות. MOJO Marketplace פירושו גישה להתקנה בלחיצה אחת של מאות תוספות וסקריפטים. למנהלי אתרים הזקוקים למסחר אלקטרוני, אתה יכול להוסיף את עגלת הקניות שלך או להתקין אחת העגלות מ- MOJO Marketplace.

עדיפות לשירות לקוחות ותמיכה ניתנת 24/7. JustHost משתפת פעולה עם ResellerClub כדי לעזור למעוניינים בשירותי מפיצים.

JustHost הייתה בין החברות הראשונות שהציעו ערבות להחזר כספי בכל עת. במהלך 30 הימים הראשונים מדובר בהחזר מלא – בניכוי עלויות הקשורות למוצרי תוספות או רישומי תחום. רישום הדומיין בחינם מיועד רק לאירוח ב- Just Host. לא תוחזר לך האגרה, אך תוכל לשמור על שם הדומיין.

אתה יכול להעביר את הדומיין לרשם אחר, או לשמור אותו רשום אצל Just Host. לאחר 30 יום, אותן מגבלות לגבי עלויות תוספות ודומיינים נותרו, וההחזר נקבע ביחס לזמן שנותר בתקופתך..

אין עמלות בגין סיום הקדנציה שלך. ערבות זו נותנת לך את היכולת לנסות את Just Host, ואם היא לא מתאימה לצרכים שלך, בטל וקבל את ההחזר שלך.

אם יש לכם אתר וורדפרס, JustHost מקל על התקנת וורדפרס דרך שוק MOJO. אין אירוח וורדפרס מנוהל. עם זאת, קיים אירוח אופטימלי עבור וורדפרס, המיועד אך ורק לאתרי וורדפרס ונועד למטב את הביצועים שלהם.

בין אם אתה משתמש בוורדפרס ובין אם לא, JustHost אכן מספק זמן פעולה אמין. אמנם אין ערובה, אך הם טוענים כי יש שיא זמן של 99.9%.

JustHost זכתה בעבר בפרסים רבים על שירות לקוחות, תמחור, אמינות וכספק מוביל לאירוח בלוגים. כמו רוב ספקי האינטרנט המארחים התקציביים, ל- Just Host יש ביקורות זוהרות וביקורות שליליות במיוחד.

המוניטין שלה השתפר מאז 2010, מכיוון שהוא נמכר לקבוצת Endurance International Group (EIG), אותה חברה שבבעלותה ספקים רבים אחרים כמו BlueHost ו- HostGator. בסך הכל, ל- JustHost יש מוניטין טוב – במיוחד בהתחשב בתכונות הזמינות למחיר.

לעתים קרובות המארח הזול ביותר אינו האפשרות הטובה ביותר. JustHost מציע מחירים תחרותיים אך נותן לך תכונות שציפית ממארחים יקרים בהרבה. קלות השימוש, שירות לקוחות מעולה, השימוש ב- CPanel והתוספות החינמיות הופכות את JustHost לשירות אירוח שיש לקחת בחשבון – במיוחד אם אתה מודע לתקציב..

תכונות עיקריות

 • שם דומיין בחינם
 • הגדרה מיידית בחינם
 • תמיכה טכנית 24/7
 • בונה אתרים בחינם
 • תמיכה בדוא”ל מאובטחת POP3
 • גישה מאובטחת למעטפת
 • הגנת מתנקש בספאם
 • גיבוי באדיבות אתר
 • 10 חיבורי Ethernet מרובים
 • ניטור רשת 24/7
 • שרת מאובטח SSL
 • מנהל קבצי אינטרנט

קישורים מהירים

פסק דין למומחים בתעשייה על JustHost

אירוח אתריםמומחים רבים, JustHost מדרג את הגבוה ביותר בכל הנוגע לתמחור. משתמשים יכולים ליצור אתר במחיר של עד $ 3.95 לחודש. עם זאת, בהתחשב בחסרונות הכרוכים בשירותיהם, זה לא בהכרח ערך. אפילו אז התמחור במחיר סביר אינו מספיק בכדי להרוויח JustHost יותר משלושה כוכבים מהמומחים.

המבקרים ביצעו גם מגוון בדיקות למדידת בעיות השבתה. בהתבסס על תוצאותיהם, JustHost נמצאת היטב בתחתית רשימה ארוכה של שירותי אירוח אתרים בכל הנוגע להפסקות ושבתה. זהו נושא מרכזי לעסקים. כאשר מבקרים וצרכנים אינם יכולים לגשת לאתר שלך, הרווחים שלך מושפעים ישירות.

בעוד שמומחים משבחים את כלי בניית האתרים ואת שוק האפליקציות, תכונות אלה אינן מספיקות כדי להתגבר על ביצועים ירודים. בסך הכל המומחים העניקו ל- JusHost דירוג של הוגן או טוב. בסופו של דבר יש פשוט אפשרויות טובות יותר בשוק שמומלצות יותר.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426347,00.asp

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים ב- JustHost

מרבית הביקורות החיוביות של הצרכנים הן מלפני שנים. ביקורות אחרונות מעירות על העובדה ש- JustHost הייתה בעבר אחת האפשרויות האמינות והמשתלמות בשוק. למרבה הצער, זה כבר לא נראה במקרה. לא רק שהם לא הצליחו לעמוד בקצב המגמות בתעשייה ולהציע את אותן תכונות כמו המתחרים, הם חווים המון בעיות טכניות. הלקוחות רוצים להיות מסוגלים לסמוך על שירות האירוח שלהם כדי לשמור על האתר שלהם פועל ולהתייחס במהירות ו לפתור בעיות. נראה ש- JustHost כבר לא מצליחה לעשות זאת, מה שאומר שגם תג המחיר הנמוך לא שווה את זה. בסך הכל, המשתמשים העניקו ל- JustHost בממוצע 2 מתוך 5 כוכבים.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות ב- JustHost

בהתבסס על ביקורות צרכנים, נשמע ש- JustHost חווה כמה בעיות משמעותיות בשנה האחרונה ועדיין לא חזרו. משתמשים שהיו מרוצים מהשירות ונאמנים לחברה אומרים כעת לאחרים להתרחק. חלק מהבעיה קשור לפרץ אבטחה שהשפיע על לקוחות רבים וגרם להרבה כאבי ראש. נראה כי השרתים שלהם היו פחות אמינים ואחראיים להרבה שעות השבתה ואיתור עומס איטי במהלך 12 החודשים האחרונים..

הלקוחות מתוסכלים מיתר הבעיות וההיעדר תמיכה בלקוחות. הם מתקשים ליצור קשר עם מישהו ורק מקבלים תגובות משומרות והבטחות ריקות לתיקון בעיות.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

מהימנות & זמן עבודה

חברת Just Host טוענת אמינות של זמן של 99.9% אם כי אינן מבטיחות זאת. Just Host עושה תחזוקה חודשית בשרתים שלהם, ולדבריהם יתכנו השבתה של עד 45 דקות בחודש.

סטטיסטיקות שחזרו לאוגוסט 2011 מצביעות על שיא זמן עבודה בטווח של 99% עליון – זמן הספק הנמוך ביותר במשך חודש היה 99.51%, כאשר מספר חודשים היה 99.99% זמן עבודה.

מרבית הלקוחות נותנים ביקורות חיוביות על זמן העבודה, אך חלק מהמשתמשים התלוננו על השבתה מוגזמת. בסך הכל, זמן ההפעלה הוא גבוה מהממוצע עבור Just Host.

Just Host אינו מציע גיבויים מיותרים או מראות. לקוחות מעודדים לבצע גיבויים לאתר שלהם באמצעות CPanel ולהוריד ולאחסן את הגיבויים במערכת המקומית שלהם. גיבויים אוטומטיים דרך CPanel מוגבלים ל -30 ג’יגה-בייט, אם כי ניתן לבצע גיבויים גדולים יותר באמצעות SSH.

אמנם אין יתירות ברמת השרת לאירוח משותף, אך יש מערכת UPS ול- Just Host יש גנרטורים דיזל לכוח גיבוי לזמן פעולה אמין. מרבית 10 חיבורי אתרנט רשת Gigabit מספקים גישה מהירה ומיותרת.

השרתים מנוטרים 24 שעות ביממה על ידי הצוות באתר כדי להישאר מעודכנים בנושאים, ולתקן בעיות במהירות האפשרית.

תכונות & כלים

בואו נסתכל מקרוב על התכונות והכלים המועילים ש- JustHost מספק.

תכונה
סקירה כללית
לוח בקרהCPanel הוא לוח הבקרה הנפוץ ביותר לאירוח אתרים, והוא זה ש- Just Host מספק. JustHost עושה התאמה מסוימת של CPanel, דבר שיכול להדאיג אם האתר מועבר במועד מאוחר יותר.
שטח דיסקזה משתנה, תלוי בתוכנית ובסוג האירוח.
 • משותף: בסיסי 50 ג’יגה-בייט, Starter 150 ג’יגה-בתים, פלוס 150 ג’יגה-בייט, Pro ללא מדוד (ללא הגבלה בהנחיות).
 • VPS: בין 30GB ל- 240GB בהתאם לתוכנית המסוימת שנבחרה.
 • ייעודי: 500 ג’יגה-בתים רגילים (Raid 1), 1TB משופרים ופרימיום (Raid 1).
רוחב הפסעבור אירוח משותף רוחב הפס אינו מוגדר, ופירושו בלתי מוגבל (בהנחיות). עבור שרתים ייעודיים רוחב הפס הוא 5 TB, 10 TB או 15 TB לחודש, תלוי בתוכנית. אירוח VPS נע בין 1 TB ל- 4 TB לחודש, תלוי בתוכנית.
תמיכה במאגר מידעבלוגים, פורומים, מערכות ניהול תוכן (כמו וורדפרס) ועגלות קניות רבות דורשות מסדי נתונים של MySQL. JustHost תומך ב- MySQL (כמו גם ב- PostgreSQL) ומספק phpMyAdmin לניהול מסד הנתונים שלך – הכל נגיש מ- CPanel. עבור אירוח משותף, מספר בסיסי הנתונים של Basic ו- Starter הוא 20, ו- Plus ו- Pro אינם מוגבלים.
דומיין בחינםהתוכנית הבסיסית כוללת רישום תחום אחד בחינם כל עוד אתה מתחזק את התוכנית. תוכניות פלוס ופרו מציעות רישום תחום אחד חינם לשנה. VPS ותוכניות אירוח ייעודיות מציעות תחום אחד בחינם.
דומיינים מרוביםתחומים מרובים מותרים. המספר משתנה לפי תוכנית בין 20 עבור ה- Basic ל- Unlimited עבור ה- Pro. ניתן לנהל את כל הדומיינים שלך מ- CPanel אחד.
גיבוי נתוניםJustHost אכן מריץ גיבויים קבועים של השרתים שלה אך ממליץ ללקוחות לבצע גיבויים קבועים משל עצמם שהם מאחסנים באופן מקומי. אתה יכול לבצע גיבויים באופן ידני עם הגרסה החינמית של גיבוי האתר ב- CPanel שלך, או שאתה יכול לשלם אגרה חודשית עבור גרסת ה- Pro המתזמנת ואוטומטית גיבויים לרמת הקובץ או התיקיה..
מתקין אפליקציה בלחיצה אחתהוסף כלים ותוספות במהירות באמצעות מתקין לחיצה אחת של MOJO Market. התקנות בלחיצה אחת זמינות עבור וורדפרס, עגלות קניות, רשימות תפוצה ועוד ועוד. ניתן להוסיף סקריפטים לאתר שלך באמצעות מתקין בלחיצה אחת של SimpleScript.
חשבונות אימיילבאמצעות אירוח משותף, Basic מאפשרת חמישה חשבונות דוא”ל, Starter ו- Plus מאפשרים 100 חשבונות, ו- Pro מאפשר מספר בלתי מוגבל של חשבונות.
אבטחת אירוחJust Host מספק SSH ו- SSL משותף בחינם. אם יש לך IP ייעודי, אישורי SSL זמינים אצל Just Host, או שאתה יכול להתקין כזה מספקי SSL כמו GeoTrust או Comodo. POP3 IMAP מאובטח ומאובטח נתמך עבור דוא”ל מאובטח.
בונה אתרי אינטרנטבונה האתר של JustHost כולל למעלה מ- 400 תבניות המסייעות בבניית האתר שלך. הגרסה הבסיסית של Weebly, בונה גרירה ושחרור, היא בחינם, וגרסאות ה- Pro וה- e-commerce, הכוללות תכונות נוספות, זמינות בתשלום חודשי..
הגנה מפני תוכנות זדוניות וספאםתוכניות ה- Plus ו- Pro כוללות SpamExperts, המספקת סינון דואר. אתה יכול להוסיף אותו לתכניות הבסיסיות והמתחילים תמורת תשלום חודשי. אבטחת SiteLock זמינה גם עבור $ 2.50 עד $ 41.67 לחודש לדומיין.
עגלת קניותJust Host תומך בכמה עגלות קניות פופולריות כולל אגורה, עגלת הקוביה, עגלת הזן ועוד. ניתן לייבא ולהתקין עגלות קניות מספקים שאולי לא יהיו זמינים דרך MOJO Market. אתה יכול גם לתכנת לכתוב ולהתקין עגלה בהתאמה אישית.
תמיכה בשפות תכנותJustHost תומך בשפות התכנות המקובלות הפועלות על לינוקס, כולל PHP, Perl, Python, Javascript ורובי..
סטטיסטיקת אתריםAWStats ו- Webalizer הם שני כלי מעקב נפוצים, והם ניתנים באמצעות CPanel. ניתן להתקין אפליקציות מעקב אחרות כמו גוגל אנליטיקס באתרי JustHost.
תכונות וכלים נוספיםIP ייעודי זמין תמורת 47.88 דולר לשנה. למשתמשים מתקדמים יותר JustHost תומך ב- SSH, כולל שרת כולל ויכולת לערוך קבצי .htaccess. עבור תוכניות האירוח המשותפות של פלוס ופרו, קיימות הצעות שיווק נוספות לפרסום בגוגל אדוורדס ו- Yahoo המסופקות בחינם (150 דולר לפלוס, 300 דולר לפרו).

תוכניות & תמחור

JustHost מפעילה באופן קבוע מבצעים, כך שהתמחור של התוכניות הוא גמיש. יש גם הפסקת מחירים לטווחים ארוכים יותר, כאשר הערך הטוב ביותר הוא לטווח של 36 חודשים.

JustHost אכן מעניקה התחייבות להחזר כספי, כך שאינך צריך לדאוג להיכלא אם התוכנית אינה מתאימה לצרכים שלך. המחירים שלהלן משקפים את מה שמציע Just Host בזמן סקירה זו, כולל מבצעים.

ישנן ארבע תוכניות אירוח משותפות – Basic, Starter, Plus ו- Pro.

תכניות הבסיס והמתחילים דומות מאוד, למעט לתוכנית המתחילה שטח אחסון של 150 ג’יגה-בייט לעומת 50 ג’יגה-בייט של Basic, ותכנית המתחילים מאפשרת 100 חשבונות דוא”ל לחמשת החשבונות של Basic. תוכנית Starter אינה מגיעה עם רישום תחום בחינם בעוד שהבסיסית עושה זאת. לשניהם רוחב פס בלתי מוגבל, 25 תת-דומיינים, 20 מסדי נתונים של MySQL, הגרסה הבסיסית של גיבוי האתר וביצועי שרת סטנדרטיים.

תוכניות ה- Plus ו- Pro מציעות יותר בחבילות שלהם, כולל אחסון רב יותר (ללא הגבלה עבור Pro), מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ושנת רישום לשנה אחת ללא תשלום עבור תחום אחד. ה- Pro מספק גם כתובת IP חינמית ייעודית אחת, תעודת SSL בחינם ו- Pro Backup Pro. לתוכנית Pro יש גם 80% פחות חשבונות לשרת. הוא מציע שרתים בעלי ביצועים גבוהים עם יותר מהירות וכוח.

התמחור הרגיל מבוסס על תנאי חודשי, או לפי 12, 24 או 36 חודשים. התשלום עבור כל המונח שנבחר משולם במועד תחילת השירות. עבור Basic, עמלת הבסיס היא 9.99 $ לחודש לחודש ומתפרקת ל 8.99 $ לחודש לתקופת שנה, 8.49 $ לחודש לשנתיים ו 7.99 $ לחודש למשך שלוש שנים..

תוכנית Starter היא 7.99 $, 7.49 $, 6.99 $ ו- 5.99 $ בהתאמה. תוכניות פלוס הן 14.99 $, 11.99 $, 11.49 $ ו- 10.99 $. תוכנית ה- Pro היא 29.99 $, 25.99 $, 24.99 $ ו- 23.99 $.

כמו כן, יש דמי התקנה של 20 $ עבור תוכניות לחודש. לתוכנית המתחילים תהיה עלות נוספת של רישום תחום, בין אם עם Just Host או רשם אחר. אם אתה מבטל את התוכניות הבסיסיות, הפלוסיות או המקצוענות במסגרת ההתחייבות להחזר הכסף, 15.99 $ מונעים מההחזר לשלם עבור עלות רישום הדומיין שסופק, ואתה שומר על הדומיין בשארית השנה – או יותר זמן אם אתה ממשיך לרשום את הדומיין.

אם יש לך אתר עם מארח אחר ואתה מעוניין שההעברה תיעשה עבורך, JustHost תגדיר אותו תמורת תשלום חד פעמי של 149.99 $.

בשיעור הרגיל, התוכנית הבסיסית תהיה הטובה ביותר למתחילים – איזון טוב של תכונות ותקציב. עם זאת, בזמן סקירה זו, ל- JustHost יש בסיס עבור $ 2.95 לחודש, פלוס עבור $ 4.95 לחודש, ו- Pro עבור $ 9.95 לחודש..

עבור מרבית המשתמשים, הפלוס יספק את התמורה הטובה ביותר ואת רוב התכונות במחיר המבצע. באתרים גדולים יותר, אתרי מסחר אלקטרוני, ולמי שרוצה את הפיצ’רים המרובים ביותר בתוכנית, מחיר הקידום של תוכנית ה- Pro תחרותי עם חברות אירוח אחרות..

מחירי המבצע חוזרים לתמחור הרגיל בסוף הקדנציה הראשונה, כך שהתנאים הארוכים יותר הגיוניים להפיק את המרב עבור הכסף שלך.

עבור אלה הזקוקים לשרתים ייעודיים, קיימות שלוש תוכניות המוצעות, במחיר נע בין 149.99 $ לחודש עבור התקן ל- 249.99 $ לחודש לתוכנית הפרימיום. שלוש התוכניות מגיעות עם CPanel ו- WHM עם גישה לשורש לניהול השרת שלך.

אינך מתקשר עם התוכניות של JustHost. אתה יכול לשדרג או לשדרג לאחור את התוכנית שלך או לשנות אורך טווח בכל עת באמצעות שיחה למחלקת החיובים.

שירות לקוחות

Just Host מקבל באופן עקבי ציונים גבוהים עבור שירות הלקוחות שלו. יש להם טלפון, דוא”ל וצ’אט חי זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. מרבית ביקורות הלקוחות אומרים כי השירות שהתקבל הוא ידידותי ובעל ידע וששאלות תמיכה נפתרות במהירות.

שוב, כמו בכל שירות, הדברים לא תמיד עוברים בצורה חלקה, ולא כל הביקורות ורודות. אך שירות לקוחות טוב ניתן כסיבה לבחירה ולינה של JustHost.

לא ברור היכן התמיכה ממוקמת פיזית למרות שאנשי התמיכה דוברים אנגלית. ל- Just Host יש משרדים בבריטניה, אוסטרליה, ובארה”ב. מרכז הנתונים ממוקם בשיקגו, אילינוי.

ניתן ליצור קשר עם Just Host בטלפון 888-755-7585.

דוא”ל לתמיכה וחיוב, כמו גם צ’אט חי, נמצא ב- Just Host דף יצירת קשר.

אתה יכול גם להשתמש [email protected].

באתר של JustHost תוכלו למצוא א בסיס ידע עם מעל 812 רשומות כדי לענות על הרבה מהשאלות שלך, כמו גם כמעט 40 הדרכות וידאו.

יש גם בלוג, אך לא הייתה רשומה מאז אמצע 2014.

קלות שימוש

JustHost יצאה להפוך את חווית האתר לקלה ככל האפשר עבור הלקוח. CPanel הוא אחד האחוריים המשמשים ביותר וידידותיים למשתמשים הזמינים לניהול אתר האינטרנט שלך.

MOJO Marketplace ו- SimpleScript הופכים כלי הוספה ותוספות לפעולה בלחיצה אחת. ג’ומלה, וורדפרס, OSCommerce ועוד הם התקנות פשוטות בלחיצה אחת.

זה קצת יותר מסובך להעביר אתר וורדפרס קיים ל- JustHost, אבל JustHost מספק הדרכה באתר שלהם כדי להדריך אותך.

סיכום

קשה לדרג או להמליץ ​​על חברת אירוח על סמך ביקורות לקוחות. ביקורות שליליות רבות הן של אנשים שנשכרו על ידי מתחרים, וסקירות חיוביות רבות הן של חברות כלולות המנסות לשפר את הפופולריות של האתר.

ובכל זאת, אם אתה מתעלם מהביקורות החיוביות השליליות והנוצצות יתר על המידה, נראה שביעות רצון הלקוחות גבוהה מהממוצע עבור Just Host.

התחרות קשה בשוק התקציבי לשירותי אירוח. מה שמבדיל את Just Host הוא קלות השימוש בו ומספר גדול של שירותים הניתנים – יותר מהרבה אלטרנטיבות אחרות במחיר גבוה יותר.

זו בחירה מצוינת עבור בעל העסק הקטן או בעל אופי התקציב.

בגלל השירותים והתכונות הכלולים כמו התקנה בלחיצה אחת, זו בחירה טובה למתחילים, במיוחד מכיוון שהם יכולים להתחיל ללא הוצאה אדירה באירוח.

השווה

JustHost

89

אירוח InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map