סקירת יוצרי IM


יוצר IM

בקר באתר

8.8


ציון AWA

יוצר IM

IM Creator הוא בונה אתרים עבור מי שרוצה לבנות אתר לעסקים, לאירועים או לעצמו, ובכל זאת אין לו כישורי תכנות HTML. המוצר מקל על מעבר מבניית האתר עד קניית דומיין. הם גם הצטרפו לחברת eCommerce כדי לאפשר למכור לחברה מוצרים ללא מאמץ באתר שלהם. קרא את הסקירה של יוצר ה- IM למטה.

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.imcreator.com
 • המטה: העיר ניו יורק
 • שנה שנוסדה: 2011
 • קטגוריות: בונה אתרי אינטרנט
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: 14 ימים

מה שעושה IM מייצר שניהם מאפשרים לך ליצור אתר פלוס שהם מספקים פלטפורמה לארח אותו. זה מיועד לאנשים ללא כישורי תכנות. שוק היעד שלהם הוא המשתמש הכללי. הם לא מתמקדים בשום שוק מסוים, צלמים כאלה. יש תבניות לעסקים כלליים, למסעדות ואפילו לחתונות.

יש כמה מגבלות טכניות, אך לא רבות. לדוגמה, אין שום הוראה ל- JavaScript או לגיליונות סגנון. יש להם רק עורך HTML בסיסי שהקוד שלו תקף רק לקטע אחד בעמוד, כלומר לא ניתן לשנות חלוקת דפים מסוימת כמו כותרת עליונה. אתה גם לא יכול לעשות משהו מורכב כמו להשתמש ב- Jquery כדי לשנות את ה- DOM. אבל אם המשתמש היה יודע לעשות זאת, בכל מקרה הם לא ישתמשו ב- IM Creator, כך שזה לא משנה למשתמש הרגיל.

אין סיבה לדאוג למדרגיות או מרחב הצמיחה שכן המשתמש יכול להוסיף כמה עמודים שהם רוצים, הם מציעים אחסון בלתי מוגבל, והם מפעילים את המערכת שלהם בפלטפורמת המכונות הווירטואליות אמזון AWS של אמזון..

מספר המשתמשים הגדול שלהם (הם מציינים שיש להם 8 מיליון.) מדבר למוניטין שלהם, אך הם אינם מתהדרים בפרסי עיצוב או אישורים. הם מזכירים את רשת CNN, ניו יורק טיימס והאינט ווב באתר האינטרנט שלהם, כאילו נכתבו עליהם, אך אינם מספקים קישורים למאמרים כלשהם, מה שמוביל אותם לתהות על כך.

תכונות עיקריות

 • רוחב פס ואירוח ללא הגבלה
 • מגיב
 • ידידותי לקידום אתרים
 • ניתן להרחבה
 • שילוב מסחר אלקטרוני
 • אפליקציה לנייד
 • שליטה מלאה על שוליים וריפודים
 • חבר דומיין משלך
 • נטול פרסומות
 • אייקונים בחינם
 • שילוב אפליקציות חברתיות ועסקיות
 • שילוב של גוגל אנליטיקס

הכרעת מומחים בתעשייה על בורא IM

בניית אתרים מבט מהיר על ביקורות מומחים מציג דירוג ממוצע של 2-3 מתוך 5 כוכבים. למרות שזה לא נראה כמו תמיכה מהדהדת, הביקורות בפועל של IM Creator נשמעות חיוביות הרבה יותר ממה שמרמז על דירוג הכוכבים. מבקרים רבים היססו לתת דירוגים גבוהים יותר מכיוון ש- IM Creator הוא אידיאלי לקהל ספציפי. בעלי עסקים קטנים שמצפים להישאר קטנים ומי שרוצה לבנות אתר אישי יגלה ש- IM Creator הוא כלי נהדר. יש לו שפע של תכונות מבלי לכלול כל כך הרבה כאלה שהן הופכות מהממות למתחילים. מומחים נדיבים גם לשבחם של ממשק המשתמש וכלי העריכה. החיסרון העיקרי, והסיבה הגדולה לכך ש- IM Creator לא מקבל ציונים טובים יותר, הוא שהתכנית פשוט אינה האפשרות הטובה ביותר לעסקים גדולים יותר או לאלה שרוצים לקדם את האתר שלהם באופן פעיל באמצעות SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20 באפריל 2016

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים על בורא IM

ליוצר IM מייצרים כמה מקצוענים גדולים. התבניות הן מודרניות ויפות והן ממשק בניית אתרים סופר קל לשימוש ואינטואיטיבי. כל אחד יכול לבנות אתר במהירות ללא חווית קידוד. המשתמשים נהנים במיוחד מהקלות של עורך הגרירה והשחרור.

הלקוחות גם היו מרוצים מחבילות התמחור ודיווחו על שירות לקוחות מעולה. מתחילים יכולים לצפות במדריכים, ליהנות מגישה לבסיס ידע נרחב ולפנות ישירות לתמיכת הלקוחות בעת הצורך. יתרונות אלה הופכים את IM Creator לבחירה מצוינת עבור בלוגרים ועסקים קטנים.

בקרב המשתמשים שהיו מודעים היטב לבעיות מדרגיות הקשורות ליוצר IM, הביקורות היו חיוביות ביותר. כשמדובר לספק בניית אתרים ידידותית למשתמש, IM Creator מודד את הציפיות.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על יוצר IM

יוצר IM הוא לא האופציה המלאה שלך שמגיעה עם כל פעמון ושריקה זמינים. עבור חלק מהצרכנים זה היה חיסרון אדיר. הוא לא מיועד לעסקים בקנה מידה גדול המחפשים לשפר את דירוג מנועי החיפוש. הגדרות ה- SEO מוגבלות מאוד, מה שמאפשר כמעט להבטיח שאתר האינטרנט שלך יהיה לאינדקס כהלכה על ידי מנועי חיפוש.

חיסרון גדול נוסף לתוכנית הוא שהיא לא מציעה עורך אתרים לנייד. בעוד שהמבקרים יוכלו להציג את האתר שלך בכל מכשיר, קשה יהיה לבצע שיפורים באופן בו האתר מופיע.

בעוד ש- IM Creator יכול להקל על בניית אתר, הוא נופל בקיצור בכל הנוגע לשיווק והגדלת התנועה.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

עיצוב & התאמה אישית

ראשית אנו בודקים כמה מאפשרויות העיצוב.

תכונהסקירה כללית
תבניות אתריש להם תבניות שנבנו על ידי עצמן, אך לא תבניות של צד שלישי, כמו למשל מוצר קוד פתוח, שיגדיל במידה רבה את מספרן. אבל יש המון תבניות, והם מונחים באלגנטיות. אלה כוללים אופנה, פרילנסר, מסעדה, חתונה, כישרון, אדריכלות, יועץ ואחרים, כולל תבניות ניידות.
חינםיש להם אפשרות בחינם, אבל זה צריך להיות מתארח בדומיין שלהם ולא שלך.
פרימיוםהגדרת הפרמיום שלהם פירושה שהם מסירים את תוויות ה- XPRS מהאתר שלך, שתקועים שם גם אם אתה משתמש בדומיין שלך. במילים אחרות, האתר שלך הופך למותג אמיתי. (הנה מקרה נוסף של בלבול XPRS-ImCreator. הם חייבים לעבור בכל הנוגע לכל זה, שכן הם אומרים שה- XPRS הוא “חדש”.)
ממשק בניית אתריםממשק המשתמש הוא מאפיין חיוני במערכת שלהם. כאמור, יש להם שניים, מה שמוביל לבלבול.
התאמה אישית של סגנון עמודהמדריך שלהם מסביר כיצד להתאים אישית את תבנית הדף.
ניווט באתרבלבול נוסף הוא שהחליפו נושאים כשניווטנו באתר שלהם. אז מצאנו את עצמנו עובדים במבנה תפריט שונה לחלוטין.
ניהול תוכןאין כלים המאפשרים לצוות לעבוד יחד באותו אתר. אין גרסאות, למשל.
תמונות וגלריותניתן לחתוך תמונות אך לא לערוך אותן. הוספת תמונה היא קלה. פשוט לחץ על ווידג’ט הגלריה כדי להעלות תמונות.
בניית אתרים ניידיםהם מספקים תבנית ברירת מחדל לנייד ואז מאפשרים לך לשנות אותה.
שילוב שיתופי חברתיאלה זמינים.
שירותי עיצובלא. הם לא מספקים שירות לבניית האתר שלך.

תכונות & כלים

להלן רשימת תכונות שרוב האנשים היו זקוקים לה. אנו אומרים אם ל- ImCreator יש כאלה או לא.

תכונהסקירה כללית
להכיןImCreator מנחה אותך ביצירת הדף הראשון לפרסום הדומיין שלך.
עיצוב אתריםאתה יכול לבחור פריסות עמודים, ערכות נושא, צבעי לצבוט ועוד ועוד.
שם דומיין מותאם אישיתכן.
עומק הניווטאתה יכול להוסיף דפים ללא הגבלה.
ווידג’טים ואפליקציותישנם המון ווידג’טים ואפליקציות כולל עדכון טוויטר, Vimeo, מפות Google, SoundCloud, טופס יצירת קשר של JotForm, טופס יצירת קשר רגיל וכפתור Like Facebook..
מונטיזציה(ראה בהערות על מסחר אלקטרוני בהמשך. חוץ מזה אין יישומון של מודעות Google או אפשרות להשתמש במפרסמים אחרים.)
סטטיסטיקת מבקריםאין דוחות בדפי ביקור, אך אתה יכול להוסיף קוד ניתוח ואז להשתמש ב- Analytics לשם כך. כמובן שהמתחיל יזדקק לאדם עם ידע בסיסי ב- HTML שיעזור בכך.
צילום, וידאו ושמעאתה יכול להוסיף סרטוני Vimeo או YouTube אבל לא Daily Motion או BrightCove. אבל השניים הראשונים מספיקים לרוב המוחלט של האנשים. אין שום תכונה להוסיף אודיו, כמו בקבצי MP4, אבל אתה יכול להוסיף את SoundCloud, כך שזה יעבוד עבור רוב האנשים מכיוון שהוא מאפשר השמעה.
בלוגיםכן, אתה יכול להוסיף פס בלוגים. פס הוא מה שהם מכנים כל אחד מקטעי העמודים שלהם.
גוגל מפותאתה יכול להטביע מפות Google ולתת לו כתובת כנקודת מוצא. אין דרך להעביר לה כתובת באופן דינמי.
עורך HTMLאין עורך מסוג סיוע בקוד, אך אתה יכול להזין קוד HTML ישירות. כך שהאדם כותב HTML יכול לטעות ונאלץ להקדיש זמן לחשוב מדוע הדף שלו לא עובד.
שילוב מדיה חברתיתכן. סמלי מדיה חברתית מוצגים בצורה בולטת בכל עמוד.
טפסים וסקריםיש טופס יצירת קשר אך לא את היכולת ליצור שדות בהתאמה אישית או לבנות טופס להזנת אותם. אין תכונה של סקר.
שטח אחסוןללא הגבלה.
כלי הניוזלטראין שום אפשרות ליצור עלון ואז לשלוח אליו דוא”ל. המשתמש יצטרך להוריד את אנשי הקשר ואז להעלות דוא”ל אלה לשירות אחר לצורך זה..
פורוםלא.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתתהליך מורכב זה נעשה קל על ידי IM Creator. פשוט לחץ על האפשרות להוסיף את היכולת למכור את כל מה שמוצג על המסך. המערכת מחוברת לפלטפורמת eCommerce Sprocket. הם גובים עמלה של 2% ומשתמשים בפסים כשער התשלומים. ואז הם שולחים את בעל האתר לתשלום דרך Paypal.
שילוב שעריםמשתמשים המשתמשים בתכונה eCommerce מקבלים חשבון סוחר באופן אוטומטי ב- Stripe. המשמעות היא שאין צורך בהגדרת שער תשלום באופן ידני. כמובן שיש חיסרון בשימוש בסרוקרט, בפסים ובפייפאל מכיוון שכולם גובים עמלה תלולה. מישהו שרוצה למכור נפח גדול יותר צריך למצוא ספקים שאיתם יוכלו לנהל משא ומתן או שגובים פחות.
ידידותי לקידום אתריםיוצר IM מאפשר לך להזין כותרת, מילות מפתח ותיאור ותצוגה מקדימה של תמונה חברתית. בנוסף תוכל להוסיף את מזהה Google Analytics שלך. כל זה יוצר את תגי המטא כדי לאפשר לאתר לשלוט בסיכום המוצג בגוגל ולהקל על קידום אתרים. עם זאת, אין אפשרות להקצות כותרות לתמונות כדי לנצל סוג כזה של תגלית SEO. אתה יכול גם להוסיף קישורים לדפים מוסתרים.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)אין. עם טופס תגובה, Tripadvisor, Yelp ואפשרויות אחרות, הם רק מספקים קישורים להוראות לאותם אתרים אחרים שבהם אתה יכול להוסיף את ה- HTML ידנית כדי לעשות זאת. אז תצטרך לתכנת את הגנת הסיסמה שלך, כמו שאתה עשוי להשתמש כשאתה בונה את האתר שלך כדי להרחיק אנשים.
Google® Analyticsכן, אתה יכול להטביע קוד ניתוח.
אבטחת אתריםהאתר שלך מוגן על ידי כלי האבטחה ב- Amazon AWS. מכיוון שאין לך גישה למעטפת פקודה, כמו ssh, אין סיכוי גדול שמישהו יפרוץ את האתר שלך בצורה כזו. באשר להזרקת SQL או פריצה אחרת, כל אתר יהיה כפוף לכך אם היו חולשות באחד מהווידג’טים, מה שהניסיון אומר שיהיה, אך הם יתקנו את אותם מהר ככל שהם ימצאו אותם. ואז אף אחד לא יכול להגן מפני התקפת מניעת שירות (DOS).
שפות מרובותלא. אבל הם מספקים כמה הוראות לעקיפת הבעיה באמצעות קישורים מוסתרים. כשנכנסנו לאתר ממדינה דוברת ספרדית עם ספרדית מוגדרת כשפה במחשב שלנו הוא עלה באנגלית, כך שגם אין תמיכה בשפה זרה לממשק העיצובי. יש להניח כי כרשם דומיינים הם לא יוכלו לרשום דומיינים בתחומי מדינה, כמו site.com.uk, ומראים שהם מכוונים לשוק דובר אנגלית בארה”ב בלבד..
אופטימיזציה לניידתכונה נחמדה היא שהיא מציעה תבנית ניידת המבוססת על תבנית שולחן העבודה שבחרת.
טכנולוגיית CDNלא.

תוכניות & תמחור

 • חינם אם מתארח בדומיין שלהם.
 • 250 $ לשנה עם הדומיין שלך ועם הסמלי ה- XPRS הוסרו.
 • $ 6, 7 $, 8 $ או 10 $ לחודש שווה ערך, תלוי אם ברצונך לשלם חודשי, פעמיים בשנה, או למשך שנה, שנתיים או 3 וממותג באמצעות הלוגו של ה- XPRS..

אז גם התמחור שלהם מבלבל.

התוכניות בתשלום שלהן מציעות אחסון ללא הגבלה ועשר כתובות דוא”ל.

יש אפשרות בחינם אם אתה רוצה לארח את האתר שלך בדומיין שלהם ולא שלך. זה מוגבל לאחסון של 50MB. אתה יכול להשתמש בזה בזמן שאתה עובד להשלמת האתר שלך או שאתה מעריך אותו. הם יבקשו את פרטי כרטיס האשראי שלך כשתעבור לדומיין שלך.

אין מגבלות על התכונות כשאתה עובד על הגרסה החינמית למעט כמובן שלא תוכל להוסיף לזה מסחר אלקטרוני..

שירות לקוחות

להלן אפשרויות התמיכה שלהם:

תכונהסקירה כללית
טלפוןלא
דוא”ל תמיכהכן, עם זמן תגובה ממוצע של 12 שעות. בדקנו את זה והם חזרו אלינו במסגרת אותה זמן.
צ’אטלא
בסיס ידעכן ניתן לחיפוש.
הדרכות וידאוכן. אלה נמצאים בערוץ היוטיוב שלהם.
פורום תמיכהכן
אפשרויות נוספותהם כוללים את המדריך שלהם בפורמט PDF שתוכלו להדפיס. זה מיושן למדי אך מספק דרך קלה לחפש הוראות. בנוסף אחד תוהה כיצד הם יכולים לשמור על עדכניות הידנית שלהם כשהם מוסיפים תכונות חדשות, שכן עריכת ספר כה ארוך לוקח זמן. אבל זה יכול להיות סימן רע, כלומר הם לא מוסיפים לעתים קרובות תכונות חדשות.
שאלות נפוצות.יש לו את זה עם קטעים בנושא מסחר אלקטרוני, חיוב, עריכה מתקדמת, חיוב, התחלה וכיצד לעבור תבניות.

החברה לא אמרה אם הם מאיישים את דלפק התמיכה שלהם 24 × 7. אבל הם אמרו, “אנו מנסים לענות במועד על כל הודעת דוא”ל, בדרך כלל תוך 12 שעות או 24 שעות בסופי שבוע.” בכך הם מתכוונים “כולל את סוף השבוע” כפי שנכתב באתר שלהם.

בפעם הראשונה שפתחנו כרטיס תמיכה, כדי לבדוק את תגובתם, הסוכן שאליו יצרנו קשר החזיר תגובה מקצועית מבלי שנתן לנו משומר. בנוסף הם המשיכו עם סקר שביעות רצון הלקוחות. זה טוב. והבלוגים שלהם כתובים כולם על ידי אותו אדם, שצריך להיות מומחה, מכיוון שהוא כתב גם את כל אלה. אז זה גם טוב. ומכיוון שהפלטפורמה שלהם משתמשת באמזון, היא אמורה לספק שירות אמין.

קלות שימוש

ImCreator היא דרך קלה במיוחד לבנות אתר. זה מכוון למתחיל במקום למשתמש המתקדם. אין הקשר של עזרה מקוונת, אך אין צורך בכך שהפריטים ימלאו על גבי המסך יהיו פשוטים מספיק, וישנם כלי עזרה אחרים בשירות עצמי..

דבר אחד שאנחנו אוהבים עם IM Creator הוא שתתחיל לבנות אתר ממש באתר שלהם בלי שתצטרך אפילו להירשם. כך שתוכלו להעריך זאת מבלי להיכנס לרשימת תפוצה מעצבנת. אתה בוחר תבנית ואז מוסיף אייקונים של מדיה חברתית, גרפיקה, סרטוני YouTube, או אפילו HTML פשוט ואז משלם רק כשרוצים לפרסם את האתר.

עם זאת, האתר שלהם יוצר בלבול מכיוון שנראה שהוא משתמש בשני כלים שונים עם שלושה שמות שונים: ImCreator, XPRS ו- polydom, כמו שאמרנו. Polydom הוא שם אחר ל- XPRS, אם כי נכתב להציגו הוא משהו יותר מסתם עורך.

ישנם ארבעה צעדים בסיסיים לתחילת העבודה עם הדף הראשון.

 1. אתה בוחר תבנית ולחץ על סמל התמונה כדי להחליף אותה בעצמך ולחץ על טקסט הכותרת כדי לשנות את זה.
 2. הבא אתה מוסיף פסים, וזה מה שהם מדברים על קטעי הדף. כברירת מחדל, סמלי המדיה החברתית נמצאים שם, כך שתלחץ על אלה כדי לקשר לחשבונות שלך.
 3. לאחר מכן אתה יכול לבחור לעבוד על נושא הנייד שלך או פשוט להשתמש בברירת המחדל שקשורה לדף שולחן העבודה שלך.
 4. בסופו של דבר אתה בוחר לרכוש דומיין או להשתמש בדומיין קיים. ככל הנראה כדי להשתמש בקיים קיים המתחיל היה זקוק לעזרה במציאת מישהו שיחליף את רשומות ה- DNS שלהם עם הרשם שלהם.

סיכום

בהתחשב במספרם הגדול של המשתמשים וכי הם משתמשים באמזון כפלטפורמת אירוח, אין סיכוי רב שתשתבש בבחירת מוצר זה. הם אכן צריכים לספק הבהרה בין שמות ImCreator.com לבין XPRS, שהם ככל הנראה מכירים מכיוון שהם מכנים את XPRS כ”חדשים “. והם צריכים להבהיר כיצד פולידום שונה מ- XPRS אם זה בכלל. כפי שהוא מוצג polydom נראה כמו סוג של מסגרת תכנות ליצירת אתרי אינטרנט, וזה בהחלט לא.

בניית אתרים של IM מייצרת אינה כלי קוד פתוח של ג’ומלה או וורדפרס, ולכן אין קהילה חזקה של מפתחי יישומונים של צד שלישי. המשמעות היא שאתה מוגבל לסט הכלים שלהם ולכתיבת קטעי קוד HTML משלך. אך יש להניח שאתה מחפש CMS שלם (מערכת ניהול תוכן) אם אינך מסתכל על הקושי היחסי של ג’ומלה או וורדפרס..

המחסור לכאורה שלהם ברשת CDN עשוי להוות בעיה עבור עסק גלובלי מכיוון שמשתמשים ברחבי העולם יראו חביון כלשהו מבלי שהתוכן יופיע במטמון קרוב אליהם. אבל אתר שלהם- מסחר לא ממילא יעבוד במדינות זרות (כלומר מטבע אחר), כך שמדובר בהחלט במוצר שמיועד לשוק האמריקאי.

השווה

יוצר IM

88

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map