סקירת Homestead 2016


בית חולים

בקר באתר

8.7


ציון AWA

בית חולים

Homestead הוא בונה אתרים מקוון וחסכוני בעל היסטוריה ארוכת שנים (לשעבר אינטואיט). לחברה מוניטין של אחת החברות המוקדמות ביותר (מאז 1996) להציע אשפים לבניית אתרים אישיים ועסקיים מבוססי תבניות. לחברה עד כה למעלה מ 12 מיליון משתמשים. קרא את סקירת Homestead שלהלן.

מקצוענים

 • בונה אתרים מנוסה מאז 1996
 • פשטות בהוספה ועריכה של תכנים ורכיבים
 • גלריות תמונות כלולות במחיר
 • עלות אפקטיבית 5.99 $ חבילת התחל לאתרים פשוטים
 • שם תחום הכל כלול ואירוח אתרים
 • מערכת תמיכת לקוחות מעולה, בלוג ופורומים

חסרונות

 • תבניות מיושנות
 • זקוק לאפשרויות ניידות קלות יותר וכוללות
 • חבילת Starter מציעה רק כמה עמודים ואחסון אירוח באורך 25Mb בלבד
 • חוסר יכולת לייצא את האתר לספק אחר
 • אין שום אפשרות להחליף תבניות בקלות לאחר שנבחרה אחת

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.homestead.com
 • המטה: ברלינגטון, מ.ס.
 • שנה שנוסדה: 1996
 • עובדים: 130+
 • קטגוריות: תוכנה להכנת אתרים
 • ניסיון חינם: 30 ימים

עם מנוי ל- Homestead, העלות עבור אתר פשוט שאינו מסחר אלקטרוני הינה סבירה. עסקים הדורשים מסחר אלקטרוני חזק יוציאו הרבה יותר כסף. בהתבסס על מוניטין מוצק, הומסטד מאכלסת בעלי עסקים כבר שנים. חסרונות – תבניות Homestead הפכו מעט מיושנות והעלות לעיצוב עבור עסק מתרחב גבוהה.

Homestead הוא בונה אתרים מעוגל היטב עם יותר יתרונות מאשר חסרונות. הומסטד מציעה פלטפורמה עיצובית שרוב האנשים המנוסים במחשבים יכולים לנהל, או שהם יעצבו עבורכם. לחברה רשימת לקוחות רחבה שמרוצה מהמוצרים והשירותים שלהם. שווה לבדוק את Homestead עבור צרכי האתר העסקי שלך.

למי זה מומלץ?

בניית אתרים ב- Homestead מומלצת לבעלי עסקים קטנים, יזמים ואחרים המעוניינים ליצור את אתר האינטרנט שלהם. אתר עסקי משמש לרוב להצגת ומכירת מוצרים ושירותים של חברה באופן מקוון.

האם יש אזור של מיקוד / התמחויות?

Homestead מתמקדת בעיצובים פשוטים המיועדים למשוך קהלים באינטרנט של היום. החברה מספקת כ -2,000 תבניות דפי אינטרנט הניתנות להתאמה אישית ליצירת אתרים עסקיים. ישנן כמה מגבלות בכל הקשור להחלפת תבניות או עיצוב משלך.

Homestead מציעה כמה אפשרויות למיתוג עסקי כדי לשים לב לעסק שלך. אתה יכול להוסיף כמה אפשרויות מדיה חברתית כמו טוויטר, פייסבוק, פינטרסט ועוד.

בונה אתרים זה מספק כמה כלי שיווק וניתוח אתרים כך שתוכל לעקוב אחר התנועה באתר שלך. לקוחות משלמים מקבלים תמיכה יומית של לקוחות בעיצוב אתר האינטרנט שלהם. אנשי המקצוע של Homestead יפתחו גם עבורך אתר.

מהם המפרט / מגבלות הטכנולוגיות?

לאחר שתקים חשבון ובחרת תבנית עיצוב מ- Homestead, תתאים אישית את הדפים שלך עם לוגו, גופנים אטרקטיביים, צבעים, תמונות ועוד. ישנן מאות תמונות לבחירה, או שתוכל להעלות תמונות משלך. עריכת דפי אינטרנט נדרשת מעט תרגול, אך זה הופך להיות קל יותר ככל שאתה הולך.

אם החברה שלך עוברת מקטן לגדול, לתוכנית המתנע של Homestead יש מגבלות. עם תוכנית זו אתה מוגבל לדף אינטרנט אחד ואפס דפי משנה. תקבל רק 25 מגה-בייט שטח אירוח אתרים. אם אתה בוחר בתבנית ומוסיף את הנתונים שלך, זה לא תואם אם תבחר בתבנית אחרת.

האם יש מדרגיות / חדר לגדול מספיק?

עם שלוש התוכניות השונות של Homestead, האפשרויות למדרגיות וצמיחה מספיקות. שטח אירוח אתרים מוגבל בתוכנית המתנע, אך הוא משופר בתוכניות של שכבה ב ‘ושלישית. התוכנית שכבת ג ‘כוללת עמודים ללא הגבלה, וזה מה שדרוש העסקים המתרחבים ביותר.

הומסטד מציעה ניסיון חינם למשך 30 יום ומחירים תחרותיים עבור אתר אינטרנט. צפו לשלם יותר עבור מסחר אלקטרוני יחד עם שירותי אירוח אתרים ושירותי דומיין. תוכנית המתנע של Homestead תשרת עסק קטן שאינו דורש רכיבי מכירות. התוכנית העסקית הקטנה של Homestead תעזור לאתר מסחר אלקטרוני קטן, כך שתוכלו למכור את הסחורה והשירותים שלכם. אם תרחיב, תזדקק לתוכנית הפלוס העסקית של הומסטד. תוכנית זו מציעה שטח אירוח נוסף, עמודים ללא הגבלה, אופטימיזציה למנועי חיפוש ועוד אפשרויות ותכונות. תשלם הרבה יותר עבור התוכנית פלוס התוכנית.

לאחר יצירת אתר אינטרנט והקמת דפי האינטרנט שלך, Homestead כולל שירותי אירוח אתרים ושמות דומיין כדי להפוך את האתר שלך לציבורי. בדרך זו אינך צריך להתקשר עם חברה אחרת עבור שירותים אלה.

מהי מדיניות התחייבות MoneyBack?

שלוש תוכניות התמחור מציעות לחברות את מה שהן מחפשות לסוג העסק שהן מנהלות. שימו לב, האותיות הקטנות קובעות כי התמחור, התכונות והשירותים עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מוקדמת. בעוד שהומסטד משמיעה את ההצהרה “אין התחייבות, בטל בכל עת”, נראה כי אין אזכור של ערבות להחזר כספי.

מה המוניטין שלהם?

מכיוון שהומסטד קיימת כבר זמן מה, יש להם מוניטין מצוין בענף. יש להם אלפי אתרים תחת חגורתם. ככל שיותר ויותר מתחרים מסתננים לחלל בונה האינטרנט, Homestead מסתמכת על הניסיון שלהם ועל רקע התמיכה כחוזקם..

פרסים & תעודות איכות

בעוד שהומסטד סייעה בתכנון של מספר עצום של אתרים במהלך השנים, אין שום אינדיקטורים ברורים לפרסים או תעודות המוזכרים באתר..

מדוע לבחור בונה אתרים זה?

למי שרוצה אתר מבוסס, עם אפשרות לבנות את האתר שלו או לסמוך על יועץ שיסייע בפיתוח האתר שלהם, ל- Homestead יש היסטוריה איתנה. זו בחירה מצוינת עבור בעלי עסקים קטנים שרוצים להסתבך או ללמוד מיועץ של Homestead. כספקית מוקדמת, ל- Homestead יש מעקב חזק. אם אתה רוצה להתנסות במערכות מדור קודם ותמיכה בלקוחות, Homestead עשויה להיות בחירה נכונה לעיצוב ואירוח האתר שלך.

תכונות עיקריות

 • תבניות מותאמות אישית ב 100 קטגוריות עסקיות
 • ספרייה בחינם של למעלה מ -1.1 מיליון תמונות
 • דוא”ל ממותג
 • העברת דומיין
 • מומחי רשת להציע שמות תחום ייחודיים
 • תחום מותאם אישית
 • סוויטת שיווק שלמה
 • קהילת אתרים
 • שיתוף וידאו
 • פריטי תפריט מותאמים אישית
 • ספרי אורחים
 • הפעל צבעים על תבניות

פסק דין של מומחים בתעשייה על Homestead

המומחים והצרכנים נמצאים באותו עמוד כשמדובר בחוות דעתם על הומסטד. לא רק שהומסטד מתומחרת על בסיס הכמות או התכונות שהיא מציעה ובהשוואה לנקודות המחיר של המתחרים, אלא שהיא גם זקוקה לשיפוץ גדול. אמנם ייתכן שהממשק הוביל את דרכו בימיו הראשונים של האינטרנט, אך ברור שהוא התקשה לעמוד בקצב הצמיחה והטכנולוגיה. אם הומסטד לא תסתגל, ובקרוב, זה יהפוך ללא רלוונטי לחלוטין וישמש רק את הנאמנים והנוסטלגיים ביותר של הלקוחות.

זה נכון במיוחד כשמדובר בהיענות לנייד. ב- Homestead חסר כלים לבניית אתרים לניידים אפילו אתרים חדשים אינם מגיבים. שלב את זה עם יכולות אחסון ורוחב פס נמוכות ויש פשוט אפשרויות טובות יותר בשוק. עבור המבקרים, Homestead היה כלי נהדר בזמן ובמקום מסוימים, אך כבר לא נערם.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24 באפריל 2016

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על Homestead

משוב חיובי הוא החריג לכלל בכל הנוגע להומסטד. לכל היותר התוכנה מקבלת דירוג “הוגן” של כ -2 מתוך 5 כוכבים. הביקורות החיוביות ביותר להפליא של לקוחות נוטות להיות של משתמשים שנמצאים בחברה כבר למעלה מ 15 שנה. הם גורסים כי התוכנה קלה לשימוש ובחירה אמינה לעסקים קטנים. בעלי ניסיון מעט יחסית בעיצוב יכולים לבנות אתר פשוט.

בנוסף, לקוחות מרוצים מדווחים על חוויות חיוביות בשירות לקוחות. משתמשים יכולים לפנות לתמיכה בטלפון, בדוא”ל, בצ’אט חי או לבקר בפורום הקהילה כדי לנסות למצוא תשובות. משתמשים רבים גם השתמשו בתוכנה כדי להרחיב את אתר האינטרנט שלהם לפלטפורמת מסחר אלקטרוני והיו מרוצים.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על Homestead

יש הרבה משוב צרכני באינטרנט בנוגע לשירותים של הומסטד, וחלק גדול מהם אינו מחמיא. נראה שמשתמשים שעלו על הסיפון בשלב מוקדם של המשחק היו בתחילה מרוצים מאוד מהתוכנית, אך הומסטד לא הצליחה לעמוד בקצב ההפעלה והמשיכה להציע את אותה רמת ביצועים. זה מוביל לנקודה מסוימת בה המשתמשים חשים שהתכונות המוגבלות פשוט לא שוות יותר את העלות והתכנית כולה חסרת ערך. לרוב, המשתמשים הנוכחיים מדווחים כי הומסטד גובה מחירי פרמיום עבור תוכנה מיושנת.

לבסוף, ישנן לא מעט תלונות על שירות לקוחות ואתרי אינטרנט שמוסרים לפתע ללא התראה מוקדמת. אלה נראים די מוזרים זה בהחלט משהו שצריך להיות מודעים אליו.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

עיצוב & התאמה אישית

בנוגע לאפשרויות העיצוב וההתאמה האישית של Homestead, החברה משרתת לקוחות מספיק זמן כדי להגדיל את ההצעות שלהם ולתפוס כמה משוב טוב. להלן כמה נקודות אודות תכונות העיצוב וההתאמה האישית של Homestead.

תכונהסקירה כללית
תבניות אתרHomestead מציעה מאות תבניות מסורתיות לצרכים עסקיים בסיסיים. תבניות אלה כלולות בתשלום של 5.99 $ לחודש, כל עוד אתה זקוק לדף אחד בלבד, אינך זקוק לדפי משנה ואינך זקוק לעגלת קניות. אם אתה מוכר סחורות ושירותים ואתה זקוק לתכונות מסחר אלקטרוני, צפה לשלם 21 דולר לחודש עבור אתר קטן. צפו לשלם 61 דולר לחודש עבור מספיק שטח אירוח ודפי אתר לתמיכה בעסק בינוני.
 • מגוון ואיכות התבניות ופלטת הצבעים. לוח התבניות מתמקד בעסקים עם מגוון סגנונות, פריסות, צבעים וגרפיקה לבחירה. ייתכן שלא תמצאו סגנונות עמודים של גלילה ארוכה של ימינו, אך ניתן להוסיף אותם באופן ידני. שינוי תבניות לאחר עובדה עלול לגרום לנתונים או להיעלם של הנתונים. פעולה זו אינה מומלצת.
 • תבניות שנבחרו מראש לעומת בניית אתר האינטרנט שלך מאפס. אם אתה מעוניין באתר שנבנה מאפס, אתה יכול להוריד את התוכנה ולעבוד עם יועץ של Homestead כדי לקבל בדיוק את מה שאתה צריך. משתמשי קצה העובדים ברשת עשויים להיות מוגבלים לתבניות המקוונות.
ממשק בניית אתריםממשק בניית האתרים של Homestead באחת מנקודות החוזק של Homestead. עבודה עם תוכן, תמונות וצבעים הם קלים יחסית למשתמשים ממוצעים במחשבים. חשבון משתמש וכניסה מציעים גישה לתבניות משתמשים לשינויים מהירים ועדכונים מיידיים באתר.
התאמה אישית של סגנון עמודהתאמה אישית של סגנון עמוד כוללת את האפשרות להתאים אישית את האתר, לשנות תוכן ורכיבים, לגשת לקוד HTML / CSS ולראות במהירות ולערוך רכיבים..
 • אפשרויות העיצוב להתאמה אישית. ניתן להתאים אישית את אתרי ה- Homestead במידה. ניתן להעלות לאתר לוגואים, תמונות ותכנים הקשורים לעסקים אחרים, וישנם המון אלמנטים של מדיה חברתית.
 • חירות התנועה, שינוי גודל ועריכה. אלמנטים בעריכה הם מעט אינטואיטיביים. משתמשים יכולים להזיז, לשנות ולשנות את התוכן בקלות. ניתן לשנות את צבעי התבנית כדי לענות על צרכים אישיים.
 • האם יש גישה לקוד HTML / CSS? גישה למשתמשים מוגבלת, אך בעזרת אנשי מקצוע תומכים ב- Homestead, תהליך זה אפשרי.
 • ממשק משתמש לעריכה חזותית. עריכה חזותית ותכונות אינטראקטיביות כלולות לחוויה ישירה. משתמשים יכולים להוסיף מפות, בלוגים ורכיבים אחרים כדי להעסיק את המבקרים.
ניווט באתרניווט באתר הוא סטנדרטי, למעט חבילת המתנע של Homestead מספקת רק עמוד אחד ואפס אפשרויות משנה. החבילה העסקית היקרה יותר תקבל לך עוד כמה דפי אתר. חבילת הפלוס העסקי מציעה עמודים ללא הגבלה.
ניהול תוכןקל לשנות את התוכן, לסגנון ולזוז. לקוחות נכנסים לחשבון שלהם מאתר Homestead כדי לגשת לאתר שלהם ולנהל את תוכנם.
תמונות וגלריותגלריות התמונות של Homestead הן הטובות ביותר לגבי בוני אתרים. הגלריות רחבות היקף, והכנסה ותמרון של תמונות היא סמל.
בניית אתרים ניידיםהפיכת אתר ידידותי לנייד באמצעות Homestead אינה אינטואיטיבית או אוטומטית. כדי שהאתר שלך יכול להופיע במכשיר נייד דורש כמה תכונות ועלויות נוספות.
שילוב שיתופי חברתיניתן להכניס אלמנטים ברשתות החברתיות ולקשר אותם לפלטפורמה המתאימה בקושי רב.
שירותי עיצובHomestead מציעה ליצור אתר בשבילך. חלק מאתרי הדוגמה שלהם זמינים לצפייה באתר. המעצבים מציעים ייעוץ חינם וחבילת שירות מלאה במחיר של 149.99 $ לחודש. אתה מקבל אתר בן חמישה עמודים, אופטימיזציה של מילות מפתח, בניית קישורים, דיווח והדרכה.

תכונות & כלים

Homestead עשיר בתכונות ועומד היטב לצד מתחרותיה. המשתמשים יהיו מרוצים מהתהליך הכולל ומהמשך התחזוקה והתמיכה בתבנית האתר.

תכונהסקירה כללית
הגדרת אתרתחילת העבודה עם אתר המשתמש בהומסטד די פשוט. הומסטד מציעה אשף בו תבחר עיצוב, תתאים אותו אישית ותפרסם אותו. באופן טבעי לוקח יותר מ -15 דקות כדי שהכל יתקיים.
עיצוב אתריםהשלב הראשון הוא לגלול בין אלפי תבניות לבחירת פריסת העמוד, הסגנון והצבעים המתאימים למותג העסק שלך. ל- Homestead יש המון מה לבחירה אם אינך זקוק למשהו מודרני מדי.
עומק הניווטתצטרך להחליט על כותרות ועמודי ניווט עבור אתר האינטרנט שלך ואפשרויות תפריט כמו About, Services, Blog ו- Contact. יש גבול לעמוד אחד עם התוכנית הבסיסית של Homestead, אך יתכן שזה מקובל על עסק קטן ויציב. בנוסף, אין אפשרויות לדף המשנה.
ווידג’טים ואפליקציותכיום ווידג’טים ואפליקציות הם קריטיים לבעלי עסקים קטנים. אמנם Homestead מוגבלת במידה מסוימת בכל הנוגע לווידג’טים ואפליקציות, אך היא כוללת אפשרויות מסחר אלקטרוני ושיווק לתשלום, אופטימיזציה למנועי חיפוש, מיתוג וכלי פרסום המוצגים כמוצלחים למדי. צפו לשלם עבור התוכנית במחיר הגבוה יותר כדי לקבל תכונות אלה.
מונטיזציהפתרונות ה- eCommerce של Homestead מתאימים, והם משרתים אלפי חברות באינטרנט במשך שנים. לקוחות יכולים לשלם במהירות עבור אמצעי התשלום העדכניים והקלים ביותר הכוללים PayPal, כרטיסי אשראי וכו ‘. השתמש ב- Google AdSense או מודעות באנר באמצעות ווידג’ט HTML..
סטטיסטיקת מבקריםנתונים סטטיסטיים של מבקרים נמצאים במקום הגבוה ברשימת צרכי הלקוחות עבור עסקים קטנים, והניתוח של Homestead צודק. Homestead משתמש ב- RealTracker, או שתוכל להוסיף את Google Analytics. משתמשים רק צריכים להתחשב בדרישות אלה כאשר הם יוצרים ניווט, מפת האתר ותכני אתר.
תמונות, קטעי וידאו ושמעתמונות, קטעי וידאו ושמע הם גם המפתח לאתרי האינטרנט המוצלחים של ימינו, ו- Homestead עושה עבודה טובה בהצעת ממשק קל להכנסה וניהול של רכיבים אלה..
בלוגיםניתן להוסיף אתר בלוג באמצעות מודול מנהל בלוגים ייחודי, אך זה לא פשוט למשתמש מתחיל.
גוגל מפותHomestead מאפשר לך להכניס בקלות מפות Google.
עורך HTMLיש גישה מסוימת להוספת קוד HTML, אך זה עשוי לדרוש תמיכה מסוימת של Homestead.
טפסים וסקריםיש קצת יותר עבודה שמעורבת בצורות ובסקרים של הומסטד, אבל ערוץ התמיכה הוא משאב שימושי.
שטח אחסוןמשתמשים מוצאים כי אחסון אירוח של 25 מגהביט מוגבל מעט בחבילה הבסיסית. חבילת השכבה השנייה תספק 5 ג’יגה-בייט, וחבילת הרובד השלישי תספק 10 ג’יגה-בייט.
כלי הניוזלטרתכונת הדוא”ל מאפשרת דיוור עלון.
פורוםפורום לקוחות של Homestead זמין למנויים.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתלחבילת השכבה השלישית של Homestead יש אפשרויות מסחר אלקטרוני וחנויות מקוונות טובות, אך לקוחות Homestead ישלמו פרמיה גבוהה.
שילוב שעריםHomestead מציע שילוב שער מסורתי לאפשרויות תשלום של מסחר אלקטרוני.
ידידותי לקידום אתריםישנן אפשרויות טובות לעריכת תגי מטא ותיאורים פלוס כותרות עמודים, ותכונה זו כוללת בודק שגיאות מאוד מסוים.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)למשתמשים יש כניסה לחשבון המוגן באמצעות סיסמה לצורך עריכת האתר שלהם.
Google® Analyticsמשתמשים יכולים להוסיף את Google Analytics לסביבתם.
אבטחת אתריםHomestead רואה באבטחה עדיפות גבוהה, והאתרים משלבים הגנה באמצעות סיסמאות של לקוחות ואבטחת אתרים נהדרת. חברה זו נמצאת בעסק זמן רב כדי להציע את אפשרויות האבטחה המסחריות הטובות ביותר בשוק, Homestead plus.
שפות מרובותפלטפורמת Homestead מוגבלת לשפה האנגלית.
אופטימיזציה לניידHomestead אינו מציע עיצוב אוטומטי למכשירים ניידים. ניתן להשיג זאת, אך לא בקלות.
טכנולוגיית CDNרשת אספקת תוכן (CDN) לזמינות גבוהה וביצועים גבוהים לא נבדקה.

תוכניות & תמחור

הומסטד מציעה ללקוחות ניסיון חינם למשך 30 יום כפי שרוב בוני הרשת עושים. החברה מקדימה את אפשרויות התמחור שלהן באתר. לקוחות בוחרים מבין שלוש תכניות תמחור חודשיות מעשיות על סמך מצב העסק.

תוכניות תמחור המוצעות

 • מתחיל. עבור חברות בינוניות הדורשות אפשרויות מסחר אלקטרוני נרחב יותר, התוכנית העסקית בסך 20.99 $ לחודש תכלול גם שם תחום, 5 ג’יגה-בתים לאחסון אירוח אתרים, חשבון דוא”ל ושלושה דפי אתר..
 • עסקים. 7 דולר לחודש. 300 נושאים. 10 ג’יגה-בייט. אתר נייד. דוא”ל Office 365 למשך שנה.
 • עסק פלוס. עבור מרבית בעלי העסקים הבינוניים או הגדולים, התוכנית לעסקים פלוס בחודש 60.99 $ לחודש היא חובה, ומציעה אחסון אחסון נוסף של 5 גיגה-בייט באתר ודפי אתר ללא הגבלה.

קחו בחשבון את הגורמים הבאים בנוגע לתמחור:

 • האם זה מציע תוכנית בחינם? אין תוכנית חינמית, אך יש הצעת ניסיון חינם למשך 30 יום.
 • האם יש תקופות ניסיון או שהן נדרשות להצטרף לכרטיסי אשראי? הלקוחות יתבקשו לספק מספר כרטיס אשראי שיצטרף, אך ניתן לעיין בתבניות בחינם.
 • כמה משתלמות חבילות הפרימיום בהשוואה למתחרות? לאתרים ברמת הכניסה שבהם אין צורך במסחר אלקטרוני, Homestead הוא סביר מאוד. עבור מסחר אלקטרוני עם דפים בלתי מוגבלים, Homestead הוא היקר ביותר בשוק.
 • האם תוכלו לעצב דפי אינטרנט מקצועיים רק באמצעות הגרסה החינמית? אתה יכול ליצור אתר עם דפים מקצועיים במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום.
 • האם התשלום מתקיים על בסיס חודשי / שנתי? חודשי.

שירות לקוחות

עם כמעט 20 שנה בעסק, תמיכת הלקוחות של Homestead היא אחד היתרונות הצלילים שהלקוחות יכולים לצפות להם. קיימות מספר אפשרויות ללקוחות לקבל תמיכה או לקבל עזרה ביצירת דפי האתר שלהם:

 • טלפון. הומסטד מציעה לרוב ערי ארה”ב מספר טלפון חינם לתמיכה חיה חמישה ימים בשבוע במהלך היום.
 • דואר אלקטרוני. צרו קשר עם Homestead במייל וקבלו זמני תגובה 24 שעות ביממה.
 • צ’אט. עם קו צ’אט ביום שני עד יום שישי בשעות היום, Homestead עומד לצידה כדי לעזור בפתרון הבעיות שלך.
 • בסיס לקוחות. Homestead מקשר לאלפי לקוחות ברחבי הארץ לבדיקה שלך.
 • בלוג לעסקים קטנים. הבלוג של Homestead Small Business נערם במאמרים מעניינים על בניית אתרים וכולל בלוגים לפי קטגוריות וארכיונים מהחודשים הקודמים.
 • מדיה חברתית. יש כמה פלטפורמות מדיה חברתית בהן ניתן לעקוב אחר Homestead כולל פייסבוק, טוויטר, Google+, YouTube ו- Pinterest, והמשתמשים יכולים להירשם להזנת RSS.
 • פורום קהילתי. פורום קהילתי מקוון מבוסס היטב על מנת ללמוד ולהגיע אליו אל לקוחות אחרים של Homestead. יש לו בעקבות גדול.
 • כניסה לחשבון. לקוחות נהנים מהתחברות לחשבון ישירות מאתר Homestead.

בסך הכל, Homestead מספקת שירותי לקוחות מקצועיים באופן לאומי בשעות של יום חול, והמתקשרים יכולים לצפות לשירותים ידידותיים וזמני תפנית מהירים. אנליסטי התמיכה, לרוב, מוכשרים ומציעים עצות טובות למי שבונה את אתר האינטרנט שלהם עם הומסטד.

קלות שימוש

מכיוון שהיתרון של בונה אתרים מקוון הוא להציע חוויה נוחה להקמת אתר אינטרנט, Homestead עונה על הצורך הזה. חשוב לנצל את הניסויים החינמיים של בוני אתרים כדי להרגיש כמה קל או קשה התהליך הולך להיות. רמות המיומנות והצרכים העסקיים של כולם שונים, כך שבסופו של דבר בחירת החברה הנכונה היא בחירה אישית.

התכונות שלקוחות סומכים עליהן באמצעות בניית אתרים של Homestead כוללות את התבניות הנפוצות, עיצובים המתיישרים עם העסק שלך, ממשק אינטואיטיבי, כניסה פשוטה ועריכות, גרור ושחרר טכנולוגיה, בקרה ומניפולציה, מחיר וערך. כמו כן, הלקוחות מוצאים מערכת תמיכה מהירה ויעילה לחברה, ופלטפורמת העזרה המקוונת אינה רעה.

הפשטות של הממשק. הממשק פשוט למשתמשים מתחילים; עבור כל מתחיל ייקח זמן להתאקלם בכל בונה אינטרנט מקוון.

מתאים למתחילים / משתמשים מתקדמים. בונה האתרים שמציעה הומסטד הוא דרך טבעית מספיק עבור טירון למשתמשים ממוחשבים מתקדמים לבנות אתר. למתחיל עם עסק התחלתי, זו בחירה טובה. משתמש מתקדם יותר עשוי לחפש בונה אתרים שמציע גישה נוספת לקוד להתאמה אישית.

שמור על השליטה באתר בכל עת. הנתונים הסטטיסטיים של זמן ההפעלה של Homestead טובים ככלל כשאתם שוקלים את הזמן והמספר הגבוה של הלקוחות עבור חברה זו. לקוחות מקבלים את השליטה הדרושה להם מחשבונות ה- Homestead שלהם.

עזרה בעורך מסופק. Homestead מציעה מגוון אפשרויות עזרה כולל עזרה בעורך, פורומים, בלוגים ותמיכה טלפונית וצ’אט של לקוחות.

עסקים משתנים, חברות צומחות ומצטמצמות וצרכי ​​האתר משתנים עם נוף האינטרנט. מקובל על Homestead בכך שהוא מציע פיתור מדרגי הניתן להתאמה בקלות לשינוי סביבו. כשתתחיל, הקפד לקחת בחשבון את מצב העסק שלך ולקבוע הזדמנויות צמיחה ומדרגיות שכן זה עולה בקנה אחד עם ההצעות של הומסטד. שאל שאלות כדי ללמוד עוד על יכולת זו כשאתה מגיע ליועץ ספק.

סיכום

Homestead הוא בונה אתרים עם רקע יציב וחבילה הכוללת הכלול הכוללת ממשק משתמש טבעי, שמות מתחם ואירוח אתרים. רשימת התכונות היא חזקה, עם רק כמה פריטי דאגה, בעיקר סביב תבניות מודרניות, ניידות והעברה. בדוק את היתרונות והחסרונות הכוללים של בחירת Homestead לבניית אתר העסק שלך.

הלקוחות התאכזבו מעט לאחרונה, אך הסיבה לכך היא שתבניות הומסטד מעודכנות בהשוואה לתחרות של מתחרות חדשות המגיעות לשוק. המשתמשים היו מרוצים מזה שנים, אך התחרות משאירה את Homestead במצב בו הם צריכים לשדרג את התבניות, את דגמי התמחור שלהם ואת תכונות הניידות כדי להישאר בראש.

Homestead עשוי להתאים לעסק קטן וניתן לניהול בו בעל עסק זקוק לעיצוב פשוט בלבד כדי להציג את שירותיו. זה עשוי להיות מתאים גם לחברת מסחר אלקטרוני בינונית שלא צפויה לכדור שלג. Homestead נותן את היכולת לנהל תוכן ורכיבים ביעילות במחיר תחרותי למדי.

עבור עסקים מורחבים הדורשים עיצובים מודרניים של תבניות, אפשרויות ניידות ומדרגיות, ישנם בוני אתרים אחרים בשוק שכדאי לבדוק אותם. תקופת הניסיון החינמית ל -30 יום של Homestead היא המקום הטוב ביותר לגלות בעצמך.

השווה

בית חולים

87

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map