סקירת GoDaddy 2016

לוגו אירוח אתרים של GoDaddy


קדימה אבא

בקר באתר

9.2


ציון AWA

קדימה אבא

GoDaddy הוא one-stop-shop עבור צרכי האתר הבסיסיים שלך. אתה יכול לקנות את שם התחום שלך, ליצור את האתר שלך ולארח אותו, והכל באמצעות GoDaddy. או שאתה יכול לעשות רק אחד או שניים כאלה. GoDaddy מארחת יותר מחמישה מיליון אתרים ומנהלת למעלה מ- 60 מיליון שמות דומיינים, מה שהופך אותה לאחת החברות הגדולות בעולם. קרא את סקירת GoDaddy שלהלן.

מקצוענים

 • זמן טעינת דף מהיר
 • קל לשימוש cPanel
 • משתלמים
 • משלב מוצרים היטב

חסרונות

 • מגביל את מסד הנתונים ואת שטח הדיסק
 • מאוד מגביל נתונים
 • אין תמיכה בצ’אט חי

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.godaddy.com
 • המטה: סקוטסדייל, אריזונה
 • שנה שנוסדה: 1997
 • עובדים: 4,000+
 • אתרים מתארחים: 40,000,000+
 • קטגוריות: אירוח אתרים, דומיינים, בניית אתרים, חנות מקוונת
 • שירותים: אירוח משותף, אירוח וורדפרס, VPS, ענן, ייעודי
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

GoDaddy הוא בחירה מצוינת עבור אנשים שרוצים להקים אתר אינטרנט ללא מאמץ רב מדי, או שרוצים לארח את האתר שכבר נוצר. עם זאת, GoDaddy מצטיין באירוח אתרים לעסקים, בין אם הם משתמשים באתר כדי לספר ללקוחות פוטנציאליים על ההיצע המסחרי הלא מקוון שלהם או שהם נמצאים בזירת המסחר האלקטרוני..

לעסקים קטנים ויזמים יש מבחר חבילות אירוח אתרים לבחירה ולגדול בהן.

אירוח וורדפרס מנוהל יתאים לאלה שיש להם או מתכוונים ליצור אתרי וורדפרס. GoDaddy מזהה את היעדים העסקיים העיקריים שלהם כבעלי עסקים קטנים מאוד, עם 5 עובדים או פחות.

אילו פלטפורמות טכניות יש לבחירה?

GoDaddy מציע אירוח אתרים של לינוקס וגם חלונות ושאלת באיזה מהם ברצונך להשתמש. למרבה המזל, יש תרשים השוואה נוח שמעביר אותך בסדרה קצרה של שאלות ששואלות כיצד אתה בונה את האתר שלך ואז ממליץ באיזה חשבון אירוח להשתמש..

למתחילים, השאלה החשובה ביותר היא השאלה האחרונה שקובעת “אין לי מושג מה פירוש הדבר”, ואז מצביעה על כיוון אירוח אתרים לינוקס..

האם יש מקום לצמוח?

GoDaddy מציע מקום לגדול הן עבור בעל האתר האישי והן עבור יזמים ועסקים קטנים. ישנן שלוש תוכניות אירוח אתרים שונות, שכל אחת מהן משתנה במספר האתרים הנתמכים ובמספר כתובות הדואר האלקטרוני שסופקו.

לבעלי אתרי וורדפרס יש אפשרות לבחור בין ארבע תכניות אירוח מנוהלות הנבדלות זה מזה במספר האתרים הנתמכים, שטח האחסון הזמין ובמספר המקסימלי של המבקרים החודשיים המותרים בעלות התוכנית..

האם ניתן לקבל החזר כספי?

אתה יכול לבקש החזר מ- GoDaddy אם אינך מרוצה משירות אירוח אתרים שלהם. אם נרשמת לשירות על בסיס חודש לחודש, עליך לבקש את כספך חזרה תוך 48 שעות מרגע הרכישה; לבעלי חוזים שנתיים יש 45 יום לבקש את ההחזר. (לאחר 45 הימים תקבל זיכוי בחנות, שדורג פרופורציה עבור יתרת החוזה שלך.)

בשני המקרים, עליך לתת סיבה שאתה מבקש לקבל את ההחזר, ועליך לבטל את החוזה לפני ש- GoDaddy תנפיק את ההחזר..

מה המוניטין של GoDaddy?

GoDaddy היא אחת מחברות שירותי האינטרנט המוכרות ביותר. הקלד “רישום שם דומיין” בכל מנוע חיפוש ו- GoDaddy הוא אחד הערכים המובילים שעולים. GoDaddy מפורסמת גם בפרסומות Superbowl שלה. GoDaddy ידועה בעיקר בזכות רישום שמות מתחם וחידושים, והחלק הגדול ביותר מהכנסותיו אכן נובע ממקורות אלה.

המוניטין של GoDaddy כספק שירותים הוא מעורב: מומחים בתעשייה מדרגים את שירות אירוח אתרים גבוה מהממוצע, אך המשתמשים מפרסמים סיפורים מקוונים על חוויות גרועות עם שירותי GoDaddy וקשיים בהתמודדות עם החברה..

האם זמן ההפעלה של האתר שלי מובטח?

זמן פעולה של 99.9% הוא הערבות לחודש שניתנה על ידי GoDaddy – וזה תקני למדי לענף אירוח אתרים. אבל GoDaddy מודד את זמן הפעולה עצמם ומחליט מה זה כשיר לגיטימי.

אם GoDaddy לא עומד בנתון זה, אתה תהיה זכאי לזיכוי של 5% מדמי האירוח שלך באותו חודש שתוכל להחיל על רכישות עתידיות. אך עליכם ליצור קשר עם GoDaddy ולבקש זאת בעצמכם.

האם GoDaddy יכול לטפל בבלוג הוורדפרס שלי?

לנוחותכם בבלוגים, GoDaddy מספק אירוח וורדפרס מנוהל. זה מקל באמת על יצירת אתר וורדפרס והפך להיות יותר מסתם כלי לבלוגים.

אמנם ניתן ליצור אתר וורדפרס משלך ולהריץ אותו בפלטפורמת אירוח אתרים רגילה, אך הנוחות העצומה של הגאדאדי להשגיח על הגדרת האירוח והגיבויים הרגילים הופכת את האפשרות הזו לשקול רציני. בנוסף, תוכלו לייבא בקלות אתר וורדפרס קיים לאפשרות אירוח זו.

האם GoDaddy זכה בפרסים כלשהם?

GoDaddy זכתה בפרסים על החברה הטובה ביותר בה תוכל לעבוד, במיוחד באריזונה, מדינת הבית שלה. אמנם נחמד לדעת שגודדי מתייחסת היטב לעובדים שלה, אבל זה לא אומר הרבה בשבילך כלקוח.

GoDaddy זכה גם בפרסי Stevie הבינלאומיים לשירות לקוחות בשנת 2014 ובשנת 2015. פרס Stevie מכיר בשירות הלקוחות המובילים בעולם, במגע ליצירת קשר ובמכירות. עם זאת, המשתתפים מציינים עצמם ומשלמים דמי כניסה.

מדוע עלי לבחור אירוח אתרים ב- GoDaddy?

שלוש סיבות לבחירת GoDaddy כשירות אירוח אתרים שלך הן:

 • נוחות: למתחילים במיוחד, קל אם אתה יכול לרשום את שם האתר שלך, לבנות את האתר שלך ולארח את הכל במקום אחד.
 • אירוח וורדפרס מנוהל: זה מקל על יצירה והפעלה של אתר וורדפרס שלך; בנוסף יש המון סרטונים ועצות שיעזרו לך לעשות זאת.
 • חדר לגדול: אם אתה מגדיל את חבילות האירוח הרגילות, אתה יכול לעבור לחבילות האירוח המקצועיות עם שרתים אישיים וירטואליים, שרתים ייעודיים ושרתי ענן..

תכונות עיקריות

 • אחריות לזמני 99.9%
 • שם דומיין בחינם
 • התחייבות כספית למשך 30 יום
 • ניטור אבטחה 24/7
 • הגנת DDoS
 • לחץ על התקנות 1
 • גיבויים מלאים ומצטברים
 • ניטור דוא”ל אוטומטי
 • שטח דיסק ללא הגבלה של 100 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • לחץ על התקנה אחת
 • CloudLinux

קישורים מהירים

פסק דין למומחים בתעשייה בנושא GoDaddy

אירוח אתרים אפילו המומחים, שבדרך כלל ספקנים כלפי חברות גדולות שמבטיחות הבטחות גדולות, נותנים ל- GoDaddy דירוג מצוין. הדבר הראשון שמבקרים יזכירו על GoDaddy הוא זמן הפעילות המצוין. משתמשים לעיתים רחוקות יחוו בעיות טכניות או השבתה. זהו חובה מוחלטת לעסקים. המיוחד באמת ב- GoDaddy הוא שהם מסוגלים להציע שירות מעולה כזה במחיר מעולה.

בניגוד לביקורות מסוימות של משתמשים, מומחים מעניקים ל- GoDaddy שבחים רבים בכל הנוגע לשירות לקוחות. GoDaddy מציע תמיכה 24 שעות ביממה והמבקרים גילו שקל היה ליצור קשר עם אדם ממשי וכי הם הצליחו לקבל במהירות תשובות מועילות לשאלות דחופות..

בסופו של דבר, GoDaddy מגיע למומלץ מאוד על ידי המומחים. יש מקום לשיפור בכל הקשור לשילוב וורדפרס ותכונות דוא”ל, אך GoDaddy עוזר לקבוע את הסטנדרט לשירותי אירוח.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על GoDaddy

בעוד של- GoDaddy יש בבירור כמה לקוחות אומללים, הם עדיין הם רשם הדומיינים הגדול בעולם ומתהדרים ביותר מ 13 מיליון לקוחות משלמים. בהתבסס על נתונים סטטיסטיים בלבד הם לא יכולים להיות כל כך גרועים. רוב התלונות נגד GoDaddy קשורות לבניית אתרים וכלי eCommerce שלהם, אבל כשמדובר באירוח אתרים אתה לא יכול לעשות הרבה יותר טוב מ- GoDaddy. משתמשים מדווחים על מעט השבתה וביטחון מעולה. מבחינה טכנית, המשתמשים לא היו יכולים להיות מרוצים יותר מהביצועים והאמינות של שירותי האירוח של GoDaddy.

בנוסף, GoDaddy מציע ערך רב. לקוחות מרוצים מתרשמים ממספר התכונות ואיכות השירות שהם יכולים ליהנות מהם רק בכמה דולרים בחודש.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בנושא GoDaddy

GoDaddy הוא ככל הנראה אחד השמות המזוהים ביותר באירוח אתרים, ובכל זאת ביקורות הצרכנים שלהם פחות מבריקות. נראה כי החברה עשויה להיות טובה יותר בפרסום מאשר בפועל לספק שירות מעולה. בסך הכל, המשתמשים העניקו ל- GoDaddy בממוצע 3 מתוך 5 כוכבים. הרוב המכריע של המשתמשים העניקו ל- GoDaddy את התוצאות הנמוכות ביותר בכל הנוגע לתמיכת לקוחות. משתמשים רבים דיווחו כי הם מתקשים להשיג נציגים בטלפון. אלה שהגישו כרטיסי תמיכה גילו כי הם קיבלו במהירות תשובה והכרה בבעייתם, אך לעיתים קרובות לקח לחברה מספר ימים להתמודד עם הבעיה האמיתית. לקוחות לא מרוצים הרגישו שהם פיתו שיווק חזק רק כדי לגלות שגוגלדי לא עמדה בהבטחות.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

מהימנות & זמן עבודה

GoDaddy מציין כי יש להם אורך זמן של 99.9% מובטח – כלומר אתר האינטרנט שלך יהיה זמין לכל מי שרוצה לגלוש בו לפחות 99.9% מהזמן בכל חודש נתון. זה נשמע מרשים, ולשים אותו בהקשר, חברות אירוח רבות אחרות מציעות את אותה התחייבות.

מהו זמן ההפעלה של 99.9%?

אבל מה המשמעות של זמן ההפעלה של 99.9%? בקריאת האותיות הקטנות של האחריות, אתה מגלה שההשבתה הנגרמת כתוצאה מתחזוקה מתוזמנת, אפליקציות צד שלישי שלך שאינן עובדות ודברים שמשפיעים רק על דוא”ל האתר שלך אינן נחשבות לשבת ההשבתה המותרת .01%. אז אתר האינטרנט שלך יכול להיות זמין בפחות מ- 99.9% מהזמן והערבות עדיין תעמוד.

האם GoDaddy הגיע לציון 99.9%?

בהתחשב בכל זה, עליכם לשאול האם GoDaddy אכן עומד בסימן זמן ההספק של 99.9%. וכאן זה מתחיל להיות מעורפל. אין מידע על כך באתר GoDaddy, אז אתה צריך להסתמך על הסקופ על קבוצות וסקירות של צד שלישי ואנשים המספרים על חוויותיהם עם זה בפורומים מקוונים..

יש ביקורות מעורבות על זמן הפעילות של GoDaddy. יש הקוראים לזה יציב, אמין וסולידי. אחרים מתלוננים על הפעמים הרבות בהן האתר שלהם לא היה זמין. מנתוני המדידה עולה כי זמן הפעילות של GoDaddy אכן מגיע בממוצע בין 98 – 99.9%, אם כי כמה חודשים הוא יכול להיות נמוך כמו 97%.

המהירות חשובה גם כן

מהירות היא שיקול נוסף. לא כדאי שהאתר שלך יהיה זמין 24/7 אם יידרש לטעון לנצח – אנשים פשוט לא מחכים. GoDaddy מדרג את מהירותו במבחני מדידה, אך סיפורים של משתמשים מעורבים, החל מסיפורי מהירויות איטיות מאוד לאנשים שמרוצים מאוד מהר כמה שהאתר שלהם מופיע.

יש תלונות שמזכירות שגוגל דוחסת את השרתים המשותפים שלה בכל מיני אתרים, ומאטה את זמן הטעינה של כולם.

אם אתה מודע למהירות הטעינה של האתר שלך, שקול את השרת הפרטי הוירטואלי, השרת הייעודי או השרת הייעודי של GoDaddy או אירוח. אלה מעניקים לך שטח שרת משלך, וירטואלי או פיזי.

יש מגוון גדול של תוכניות עם כל אחת מהן, המספקות כמויות שונות של זיכרון RAM, שטח אחסון והעברת נתונים. כל תוכנית אירוח זמינה בפלטפורמות לינוקס או חלונות אך אינה כוללת דוא”ל

תכונות & כלים

אם תבחר אפשרות אירוח אתרים לינוקס, אתה ניגש לשליטה על הכל דרך ההתאמה האישית cPanel.פריטים מזוהים על ידי אייקונים והם מקובצים זה בזה באופן ידני – תחומים, מסדי נתונים, דואר, קבצים, אבטחה וכן הלאה. אתה משנה את העדפותיך גם כאן.

בצד שמאל של ה- cPanel מופיעים תרשימי עמודות המציגים את האתר שלך נתונים סטטיסטיים. אלה כוללים מידע על כל מיני שימוש, כולל זיכרון פיזי, שטח דיסק ומעבד ומידע אודות התהליכים שיש לך.

מי שבוחר באחסון אתרים של חלונות משתמש באודין פלסק הרגיל לוח בקרה. זה מציע ממשק נקי ומייעל, עם אייקונים וטקסט, שנראה כמו מסך Windows רגיל.

ה שטח דיסק ורוחב פס אתה מוקצה תלוי בחבילת אירוח האינטרנט שאתה נרשם אליה. יהיה לך סכום מוגדר או “ללא הגבלה” – עיין בסעיף התמחור לקבלת הסבר על כך. באירוח לינוקס תוכלו להשתמש בתרשימי העמודות שהוזכרו לעיל כדי לעקוב אחר כמה מכל אחד מהם אתם משתמשים.

מספר ה חשבונות אימייל המסופק גם משתנה עם התוכנית שתבחר.

מנויים שנתיים (וארוכים יותר) לכל תוכנית אירוח אתרים מגיעים שם תחום אחד בחינם לכל אורך החוזה הראשוני. שוב התוכנית שתבחר קובעת כמה אתרים אתה יכול להריץ בתכנית האירוח. ואם כבר מדברים על אתרים, תוכלו כמובן להפיץ את האתר הקיים שלכם או ליצור אתר חדש מאפס באמצעות הכלי לבניית אתרים של GoDaddy בתשלום חודשי נוסף..

אם אתה רוצה להשתמש בוורדפרס באתר שלך, GoDaddy מספק אירוח וורדפרס מנוהל. אתה יכול ליצור אתר וורדפרס בסביבת GoDaddy או להביא איתך את הוורדפרס הקיים שלך.

כל אחד אירוח אתרים של חלונות התוכנית מספקת כמה MySQL ו- MSSQL מאגרי מידע, מ- 10 ואחת בהתאמה עם תוכנית הכלכלה למספר בלתי מוגבל של כל אחד (אם כי עם מגבלות גודל אחסון) בתוכנית האולטימטיבית. גיבוי ושחזור מסד נתונים כלול בכל תוכניות האירוח של חלונות.

גיבוי ושחזור של אתרים הם נוספים לכל התוכניות לאירוח אתרים. תמורת תשלום חודשי, אתה מקבל גיבוי יומי אוטומטי עם העברת נתונים ואחסון מוצפנים עם כמות מוגדרת של אחסון נתונים הזמין לאתרים שלך. אחסון נוסף זמין בתוספת תשלום.

כל שרתי אירוח אתרים משתמשים כונני מצב מוצק (SSD).

גם לינוקס וגם לתוכניות אירוח אתרים של Windows מקלים עליהם התקן אפליקציות עם התקנה בלחיצה אחת. לינוקס מתכננת מעל 125 אפליקציות בחינם ואירוח חלונות מעניק לך גישה למעל 50 אפליקציות בחינם. עם זאת, GoDaddy לא מספק רשימה של כל האפליקציות החינמיות שאתה מקבל. המעטים המוזכרים באתר כוללים WordPress PHP ו- Drupal. אפשרויות האירוח של לינוקס וגם של חלונות מספקות גם הגדרת לחיצה אחת עבור דומיינים רשומים של GoDaddy.

אם אתה שוקל לפתוח חנות מקוונת, אתה תעניין את זה של GoDaddy מסחר אלקטרוני אפשרויות. לקבלת מנוי חודשי, GoDaddy מקבץ אתר אינטרנט, אירוח ועגלת קניות. אתה יכול למכור מוצרים ללא הגבלה, להציע את הקופונים שלך ולפתוח חנות בפייסבוק. GoDaddy משתמש בסל הקניות המהיר, תוכנת עגלת הקניות הקניינית שלהם.

GoDaddy מסיר את דאגה מפני תוכנות זדוניות על ידי הצעת תוסף לאבטחת SiteLock. בתשלום חודשי נוסף, אתרי האינטרנט שלך נסרקים מדי יום וכל תוכנה זדונית שנמצאת מוסרת אוטומטית.

קיימים רמות שונות של SiteLock, תלוי אם יש לך אתר אישי, עסקי או מסחר אלקטרוני. אתה יכול לספק שקט נפשי למבקרים שלך לגבי נתונים רגישים שהם נכנסים לאתרים שלך, כגון סיסמאות ומספרי כרטיסי אשראי, באמצעות רכישה, שוב בעלות חודשית נוספת, תעודת SSL.

אם אתה שוקל לפתוח חנות מקוונת, אתה תעניין את זה של GoDaddy מסחר אלקטרוני אפשרויות. לקבלת מנוי חודשי, GoDaddy מקבץ אתר אינטרנט, אירוח ועגלת קניות. אתה יכול למכור מוצרים ללא הגבלה, להציע את הקופונים שלך ולפתוח חנות בפייסבוק.

גם לינוקס וגם לתוכניות אירוח אתרים של Windows מקלים עליהם התקן אפליקציות עם התקנה בלחיצה אחת. לינוקס מתכננת מעל 125 אפליקציות בחינם ואירוח חלונות מעניק לך גישה למעל 50 אפליקציות בחינם. שתי האפשרויות מספקות גם הגדרת לחיצה אחת עבור דומיינים רשומים של GoDaddy.

אם אתה זקוק לאתר שלך להיות פעיל 24/7, תוכל להירשם לשירות ה- DNS Premium של GoDaddy. תמורת תשלום חודשי מובטחת לך זמן פעולה של 99.999% לאתרים ללא הגבלה. שירות זה מגן גם על האתרים שלך מפני האקרים שעלולים לתקוף אותך על ידי הפניית המבקרים שלך לאתר זדוני.

מפתחים מעשי ידיים שעובדים איתם תסריטים של CGI לידיעתך, רק תוכניות ה- Deluxe ו- Premium Linux תומכות ב- CGI, עם PERL, PHP ו- Python. רובי וג’אווה אינם נתמכים עוד.

תוכניות & תמחור

תוכניות אירוח לינוקס

GoDaddy מציעה שלוש תוכניות לינוקס לאירוח אתרים, שכל אחת מהן נראית כל הזמן למכירה, לפחות לשם ההרשמה הראשונית. נדבר על המחיר בהמשך מכיוון ששווה להיות דיון מפורט. כרגע הנה הפרטים של הדברים שאתה מקבל עם כל תוכנית. שים לב כי עם כל תוכנית אתה מקבל שם תחום בחינם כל עוד אתה נרשם לפחות לשנה.

תוכנית הכלכלה היא תכנית חיונית ומאפשרת לארח רק אתר אחד, וזה מה שיש לרוב המתחילים. אתה מקבל שטח אחסון של 100 ג’יגה-רוחב ורוחב פס בלתי מוגבל (עוד על כך בהמשך), ו -100 כתובות דוא”ל תוכנית זו היא בחירה טובה להשיג למתחילים; עם זאת, אם אתה מרגיש שבקרוב תצמיח רק אתר אחד, התבונן בתוכנית הדלוקס.

עם GoDaddy יש לך אתר אחד או מספר בלתי מוגבל, כפי שמוצג ברמת התוכנית הבאה, הדלוקס. אתרים, אחסון בלתי מוגבלים ורוחב פס נותנים לך מקום לצמוח וכך גם 500 כתובות הדואר האלקטרוני.

עסקים יתעניינו בתוכנית האולטימטיבית, גם עם אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס ואתרי אינטרנט. כתובות הדוא”ל החינמיות עומדות כעת על 1,000 ותקבל פעמיים מכוח העיבוד והזיכרון.

Premium Premium מבטיח כי אתר האינטרנט שלך בטוח ותמיד מקוון וחבילת ה- Ultimate מגיעה גם עם אישור SSL לשנה (אך עם מגבלות מסוימות.)

תוכניות חלונות דומות

התוכניות לאירוח אתרים של Windows דומות אך כוללות מסדי נתונים של SQL ו- MSSQL במספרים שונים בהתאם לתכנית ומאפשרות גם למשתמשים ב- FTP. שם הדומיין החינמי עם מנוי לשנים עשר חודשים ומעלה חל גם כאן,

האותיות הקטנות על “ללא הגבלה.”

לפני שנגיע לתמחור, מילה על רוחב הפס והאחסון ללא הגבלה. GoDaddy אומר מראש כי אין הגבלה מוגבלת כל עוד היא עומדת בהסכם האירוח שלהם. אם אתה משחזר את רוחב הפס או את האחסון וזה מתחיל להוות איום על פעולת השרתים של GoDaddy, הם יודיעו לך בדוא”ל; לאחר מכן תצטרך לשדרג לשרת מסוג אחר או להקטין את השימוש שלך. למען ההגינות, לכל שירותי אירוח אתרים יש הוראות אלה בתנאי השימוש שלהם.

עכשיו לתמחור

GoDaddy מציע מחיר היכרות מיוחד לטווח האירוח הראשון שאתה מנוי אליו; לאחר מכן, המחיר הרגיל מתחיל להיכנס. בחירת המונח נעה בין שלושה חודשים ל -36 חודשים, עבור תוכנית הכלכלה, וחודש ל- 36 חודשים עבור שתי התוכניות האחרות..

כך שאם נרשמים לשלושה חודשים במחיר ההקדמה, תקופת השלושה חודשים הבאה שלך תחויב במחיר הרגיל, יהיה אשר יהיה בזמן החידוש. העלות לחודש פוחתת ככל שהטווח שאתה נרשם אליו ארוך יותר.

התנגשות לתמחור רגיל מחייבת גם אם קיבלת דומיין בחינם לתקופתך של 12 חודשים ומעלה. התחום החינמי מיועד רק לטווח הראשוני ותחויב בשיעור חידוש הדומיין השנתי הנוכחי בסוף תקופת הרכישה הראשונה שלך לאירוח אתרים..

תוספות שתוכלו לקנות כוללות גיבוי ושחזור של אתרים, הגנה על אתרLock לסריקת האתרים שלכם מדי יום נגד תוכנות זדוניות והסמכת SSL רגילה כדי להגן על נתונים רגישים כמו סיסמאות..

תוכנית אירוח וורדפרס מנוהלת

אם אתה חושב לארח אתר וורדפרס, יש לך אפשרות לבחור בין ארבע תכניות אירוח מנוהלות בוורדפרס. אלה, שוב, מגיעים עם מחיר מבוא שעובר למחיר מלא לאחר התקופה הראשונית, ויש לך אפשרות לבחור מחודש ל -36 חודשים.

התוכניות משתנות בין 1 לחמישה אתרים, כמות האחסון (שיש לפרוס בין כל אתרי האינטרנט שלך) ומספר המבקרים החודשי המותר. התוכנית הבסיסית היא תוכנית התחלה טובה לבלוגים ואתרים אישיים, ומאפשרת אתר אחד ו -25,000 מבקרים בחודש.

שלושת התוכניות האחרות מכוונות יותר לעסקים עם אשף SEO משולב, מותר לבקר 100,000 אישיים ומעלה ובאתרי הצגה בלחיצה אחת.

כל התוכניות המנוהלות של וורדפרס כוללות גישה לנושאים ותוספים חינמיים, גיבויים יומיים בחינם ושחזור של לחיצה אחת, וכן הדרכות אינטראקטיביות של וורדפרס וסרטוני הדרכה..

שינוי התוכנית שלך

עם GoDaddy, לאחר שנרשמת לתכנית מסוימת, תוכל לבצע שינויים באורך התוכנית או לשדרג לתוכנית אחרת לפני סיום הקדנציה המקורית. עם זאת, עלות התוכנית שאתה משנה לכדי בעיטות מלאות – לא תקבל מחיר קידום מכירות פעמיים.

שירות לקוחות

GoDaddy הסירה את הכרטוס ואת תמיכת הדוא”ל עבור לקוחות אמריקאיים בסוף אפריל 2014. זה מאפשר לך להתקשר אליהם או להשתמש במתקן הצ’אט החי שלהם אם אתה צריך לקבל עזרה ורוצה ליצור קשר ישיר עם אדם.

תמיכה טלפונית וצ’אט זמינים 24/7. תמיכה טלפונית וצ’אט זמינים 24/7. כל אנשי התמיכה נמצאים באריזונה ובאיווה, ארצות הברית.

יצירת קשר עם צוות התמיכה

בפינה השמאלית העליונה של כל מסך באתר GoDaddy נמצא מספר טלפון המציע תמיכה טלפונית 24/7.

בתחתית מסך העזרה הראשי נמצא כפתור שכותרתו “צ’אט איתנו!”, המאפשר לך לדבר עם אדם חי. בנוסף, מעת לעת ברחבי האתר, במיוחד כשאתה ניגש לדפי המכירה, חלון הצ’אט צץ כדי לעודד אותך לדבר עם איש תמיכה..

פונקציית הצ’ט מודיעה לך כאשר יש כמות גדולה של משתמשים ונותנת לך מספר טלפון להתקשר אליו לקבלת עזרה מיידית.

איכות העצות הניתנות בשני המדיומים הללו היא בדרך כלל גבוהה, אם כי, כמו תמיד, יש תלונות של אנשים שנמסרו להם מידע לא מדויק, לא שלם או שגוי לחלוטין..

סוגי השאלות שנראות כאילו נענו בהצלחה הן פשוטות וישירות יחסית; בעיות מורכבות, כמו למשל אתר של אדם במצב בו מבקרים שמקבלים הודעת “אתר לא זמין” אינם מתאימים למענה בזמן אמת בטלפון, קל וחומר בצ’אט חי.

בסיסי ידע

חלק העזרה באתר GoDaddy מציע מאמרים הן על אירוח לינוקס והן של חלונות. תחת אלה מופיעים, באופן שונה, פרטים על תחילת העבודה, דוא”ל, הגדרת יישומים, ניהול קבצים ופתרון בעיות ואבטחה. יש פונקציית חיפוש בבסיס הידע.

GoDaddy מספקת הדרכות וידאו באתר האינטרנט שלה עבור משתמשי וורדפרס. אחרת, כמה הדרכות וידאו קצרות בנושאים אחרים זמינים ב- YouTube.

תצטרך לחפש ב- GoDaddy ובדף דרך סיפורי הלקוח והפרסומות שלו, אבל יש שם מידע שימושי. אל תבטל את הסרטונים שסופקו על ידי משתמשי GoDaddy; אלה אנשים שהיו שם וגרמו לזה לעבוד והם מוכנים לספר לך איך.

אין פורום תמיכה אם כי GoDaddy אכן מספק לך מקום להשאיר הצעות לשיפורים במוצריה ושירותיה.

קלות שימוש

יש cPanel עבור משתמשי לינוקס

האינדיקציה הראשונה שלך לכך ש- GoDaddy עיצבו גרסה משלהם ל- cPanel הסטנדרטית בתעשייה היא ערכת הצבעים המותאמת אישית שתתאים למראה ותחושה של GoDaddy..

ה- cPanel של GoDaddy נקי ומסודר ומאפשר לנווט בקלות למצוא את מה שאתה צריך. הסמלים המותאמים אישית ב- cPanel הם הגיוניים ומשתלבים עם העיצוב של אתר GoDaddy באופן כללי.

קניית אירוח אתרים

קל לקנות אירוח אתרים מ- GoDaddy: פשוט לחץ על הכרטיסייה אירוח בתפריט שבראש העמוד הראשי ובחר את האירוח בו אתה מעוניין. מסך ברירת המחדל שאתה רואה מראה את התוכניות לאירוח לינוקס שרוב האנשים רוכשים. . מכאן והלאה, זה עניין של בחירת התוכנית שלך, אורך המינוי, כל תוספות אבטחה, הזנת שם הדומיין החינמי שלך, הימנעות מכל שאר הפריטים שנמכרו במלאי ומסירת פרטי כרטיס האשראי שלך.

אנשים הזהירו כי חשוב לבדוק את עגלת הקניות שלך לפני שאתה משלם מכיוון שלעתים הופיעו שם פריטים שלא הוזמנו.

ניהול שטח האינטרנט שלך

גם ל- cPanel למשתמשים המארחים לינוקס וגם לוח הבקרה של Plesk למשתמשים המארחים ב- Windows יש ממשקים נקיים והם מונעים באמצעות סמל..

משתמשים מדווחים שקל להשתמש בהם ולנווט בהם. גרשי העמודות ב- cPanel של Linux מתארים בבירור את כמות המשאבים בהם נעשה שימוש ומנהל הקבצים, מנהל התחום ומנהל הקבצים מקלים על שמירת השליטה בנוכחות האינטרנט שלך..

יצירה או הרחבה של אתר האינטרנט שלך

בונה האינטרנט של GoDaddy הוא בונה אתרים בסיסי יחסית המספק את הכלים ליצירת אתר הניתן לשירות עבור מי שאינו בהכרח נוטה טכנית..

התקנת לחיצת כפתור אחת של אפליקציות האינטרנט החינמיות היא נקודת תוספת שהופכת את הרחבת הפונקציונליות של האתר שלך למצב מהיר

סיכום

GoDaddy הוא מתחרה חזק בתחום אירוח אתרים. התוכניות והשירותים שלה נופלים באמצע החבילה – אין בהם שום דבר מפואר מדי, אבל הם מציעים את מה שבונה האתר המתחיל ובעל עסק קטן מאוד צריך, וזה מי ש- GoDaddy משווק אליו.

אתה יכול להביא אתר משלך או ליצור אתר חדש באמצעות הכלי לבניית אתרים או אפשרות וורדפרס. זמן הפעילות של GoDaddy יציב ואמין.

מלבד דמי אירוח אתרים, לרוב כל השאר יש תשלום נוסף, חודשי או אחר, ואתר GoDaddy די כוחני מנסה לגרום לך לקנות הרחבות או לשדרג..

שירות אירוח אתרים של GoDaddy זוכה לביקורות מעורבות; יש ביקורות של מומחים על שיא זמן uptime אך מצד שני, משתמשים מדווחים על השבתה נרחבת ועל הרבה בעיות “אתר לא זמין”..

שירות לקוחות הוא שיקול נוסף: אתה יכול רק לטלפן או להשתמש בצ’אט חי כדי ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות. משתמשים מדווחים כי זמן התגובה של ערוצי תמיכה אלה הוא לרוב די מהיר למרות שתוכן התשובות לא תמיד היה מדויק.

עיין ב- GoDaddy לאתר האינטרנט האישי או העסק הקטן שלך, אך קח בחשבון שמדובר בחברה גדולה, וההתנהלות שלך איתם לא תמיד תעבור בצורה חלקה.

השווה

קדימה אבא

92

אירוח InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map