סקירת בניית אתרים של GoDaddy 2016


בניית אתרים של GoDaddy

בקר באתר

9.1


ציון AWA

בניית אתרים של GoDaddy

עם הסיסמה "אין כישורים? אין זמן? אין בעיה?," בונה האתרים ו- GoDaddySites.com מכוונים למתכנני חתונה, צלמי פרילנסרים, משרדי עורכי דין קטנים וכל מי שרוצה להקים את האתר שלהם מבלי שיצטרך לשכור מתכנת. קרא את הסקירה של בונה האתר של GoDaddy בהמשך.

מקצוענים

 • נושאים עיצוביים מקצועיים
 • ממשק קל מאוד לשימוש
 • תמחור ותכניות משתלמים
 • צור גיבוי נקודת זמן
 • תמיכה טלפונית, צ’אט ודוא”ל 24/7

חסרונות

 • התוכנית ברמת הכניסה אכן מגיעה עם אתר סלולרי
 • תכונות eCommerce יעלו לך במיוחד
 • אפשרות הבלוגים אינה מסופקת
 • לא ניתן ליצור אתר חברות

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.godaddy.com/websites/website-builder
 • המטה: סקוטסדייל, אריזונה
 • שנה שנוסדה: 1997
 • עובדים: 4,000+
 • אתרים מתארחים: 40,000,000+
 • קטגוריות: בונה אתרים, חנות מקוונת
 • שירותים: דומיינים, אתרי אינטרנט, אירוח, אבטחת אתרים, שיווק מקוון
 • ניסיון חינם: לא זמין
 • התחייבות להחזר כספי: 45 יום

עם הסיסמה “אין כישורים? אין זמן? אין בעיה? “.

GoDaddy מציעה גם עגלת קניות מסחר אלקטרוני עבור אנשים המעוניינים להגדיר זאת במהירות. בשיתוף פעולה עם PayPal ו- Stripe, הם הקלו כל כך על הקמת חזית חנות, עד שאחד המנהלים שלהם אומר, “אם אתה יכול ליצור דף פייסבוק אתה יכול ליצור חנות מקוונת.”

כאן אנו מסתכלים על כמה מפרטי הכלי שלהם לבניית אתרים. אין להם שם מטופש או חכם, כמו Whatsapp או Snapchat, אז אנחנו רק צריכים לקרוא לזה בשם הנפוץ “בונה אתרים” אם כי כתוב כשם עצם ראוי עם אותיות גדולות: “בונה אתרים.”

אם ניתן לקבל סקירה כללית של מה בונה אתרים, למי היא מכוונת, לאילו מגבלות יכולות להיות ומה המוניטין של החברה, נוכל להתחיל לומר כי בניית אתרים גודדי מומלצת לאנשים ללא כישורי תכנות וקטנים. עסקים.

הם לא משווקים לעסקים מסוימים מכיוון שיש להם תבניות לרוב החברות, האמנים, החתונות והפרילנסרים. עם זאת, תבנית המסחר האלקטרוני שלהם נפרדת באופן מובהק מתבנית האינטרנט הרגילה: השניים אינם משולבים.

כך שאנשים מסוימים עשויים לבחור בתבנית eCommerce כאתר היחיד שלהם. כמובן שהשוק עבור זה יהיה חנות פרחים או מישהו אחר שהמוצר שלו מדבר בעד עצמם ורוצים רק להקים חזית חנות.

לגבי מגבלות טכניות, האחסון של 50 ג’יגה-בתים כולל התוכנית Business Plus שלהם הוא לא הרבה. וכפי שנסביר בהמשך ביתר פירוט, רוחב הפס מכוסה ברמות שונות מדי תלוי באיזו תוכנית בחרתם.

אך לא סביר שלקוחות רגילים יחרגו מסף זה אלא אם כן הם בונים אתר מסחר אלקטרוני עם הרבה גרפיקה של מוצרים. השילוב של אחסון מוגבלת ורוחב פס פירושו ככל הנראה שהם רוצים שלקוחות המעוניינים להקים אתר גדול באמת לבחור מוצר GoDaddy אחר, כגון חשבון אירוח אתרים במקום חשבון Builder Website המכיל חשבון GoDaddySites.com..

מגבלות אחרות עם המוצר שלהן הן חוסר היכולת להוסיף ווידג’טים במהירות מעבר למעט מאוד שיש להם. אמנם אתה יכול להוסיף קוד HTML לאתר ו- JavaScript באתר eCommerce, אך אינך יכול להוסיף ווידג’טים של צד שלישי בלחיצה אחת או אפילו להתאים לכמה מהמורכבים ביותר בכלל..

לשם כך, חברה תצטרך להשתמש בוורדפרס או ג’ומלה או במשהו אחר. שוב בניית אתרים ממוקדת לאתרים ופשוטים יותר ללא ידע טכני רב..

בנוגע לטכנולוגיה, מדרגיות ותכנון לצמיחה, לחברה מרכזי הנתונים שלהם, מתוכם 9 ממוקמים ברחבי העולם, כאשר המתקן הגדול ביותר שלהם הוא 320,000 מטרים רבועים בפניקס. ויש להם רשת אספקת תוכן החיונית להאצת זמני טעינה של דפי אינטרנט עבור אנשים עם לקוחות ברחבי הארץ והעולם.

לגבי החברה, ל- GoDaddy יש מוניטין יציב שהיה אחד מהרשמים המובילים בתחום במשך זמן רב. הם לא קיבלו אחד פרסים אלא כמה פרסים כמקומות הטובים ביותר לעבוד בהם בשנת 2015. חשוב ללקוחות שעובדי הספק שלהם יהיו מרוצים. זה אומר הרבה על חברה שיש להם זמן להתמקד באנשים שלהם במקום שיצטרכו לכבות שריפות באופן קבוע.

בנוגע לאבטחה, למרות שבוודאי שחלק מהאתרים המתארחים שלהם נפרצו, לא הייתה הפרת נתונים משמעותית של המערכות הפנימיות של GoDaddy. במילים אחרות, הרבה מלקוחות הוורדפרס שלהם נפרצו, אין ספק, אבל זה נובע מבעיות אבטחה בתוספי וורדפרס וורדפרס. אם אחד מהאתרים של בניית האתרים שלהם נפרץ, הם היו נובעים מחורי אבטחה במוצר זה. אנו מניחים שהטלאים טופלו כפי שהחברה לא אמרה.

אם אתה קצת סקפטי לגבי האם תרצה שיבנה וארח את האתר שלך, תוכל להירשם ולבצע ערבות עם 45 יום הכסף. לא תהיה שום דרך לייצא ולשמור את העבודה שלך אם תעשה זאת ותעביר אותה לחברה אחרת.

אבל קשה לראות שחברה תוותר עליהן אלא אם כן מצאו דרישה שהאתר לא יעמוד. לדוגמה, לא יתכן שם לדרוש מלקוחות של חברה להיכנס לאתר שלהם, למעט החלק האלקטרוני של מסחר אלקטרוני, כדי לקבל קצת תוכן פרימיום..

עכשיו בואו נבדוק יותר את ההצעה שלהם.

תכונות עיקריות

 • 24/7/365 תמיכת לקוחות
 • בונה טפסים בהתאמה אישית
 • מעל 300 תבניות
 • תבניות עם תוכן מאוכלס מראש
 • גישה לטקסט מציין מיקום עבור שדות דינמיים
 • תמיכה באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל
 • צור גרסאות גיבוי מרובות בכל עת
 • יוצר אוטומטית ממשק ידידותי לנייד
 • מצויד למסחר אלקטרוני
 • תחום ואירוח חינם
 • דוא”ל עסקי של Office 365 בחינם לשנה א ‘
 • שילוב אפליקציות חברתיות ועסקיות

הכרעת מומחים בתעשייה על בניית אתרים של GoDaddy

בונה אתרים במקרה זה, המומחים נוטים להסכים עם הצרכנים. בעוד GoDaddy מציע בניית אתרים פשוטה ופשוטה, זה גם מגיע עם הרבה מגבלות. אתה צריך להשקיע באחת התוכניות היקרות רק כדי לקבל גישה לכלי בניית אתרים ניידים. כלי eCommerce מגיעים גם עם תג מחיר נוסף. אפילו עם התוכניות המקיפות ביותר, כלי בלוגים אינו נכלל.

תלונה נוספת בקרב צרכנים ומומחים הן כי GoDaddy יכול להיות קצת אגרסיבי מדי עם אסטרטגיות מכירה. זה יכול ליצור את הרושם שהם מודאגים יותר עם הפיכת רווח מאשר לדאוג ללקוחות שלהם ולהבטיח את איכות הפיצ’רים שאנשים כבר נרשמים אליהם.

בסופו של דבר, המבקרים נוטים יותר להמליץ ​​על GoDaddy על שירותי אירוח אתרים שלהם מאשר על תוכנית בניית האתרים שלהם. יש פשוט אפשרויות טובות יותר במחירים נוחים יותר.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 20 באפריל 2016

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים

אפילו צרכנים שלא היו מרוצים מהמוצר הכולל מיהרו לשבח את שירות הלקוחות של GoDaddy. למרות שהתוכנית עשויה להתמודד עם בעיות, צרכנים יכולים לקבל במהירות עזרה בבעיות ותשובות אינפורמטיביות לכל שאלה.

בנוסף, חלק מהלקוחות הסתפקו בקלות השימוש בתוכנית. הם חיפשו בונה אתרים פשוט וגוגלדי העבירה. מי שמחפש בונה אתרים פשוט שלא יתקע בתכונות נוספות שיכולות לסבך דברים, כנראה ימצא את כל מה שהוא צריך בתוכנית של GoDaddy.

ביקורות של צרכנים מציינות גם את עורך הגרירה והשחרור. אם אתה חדש לחלוטין בעיצוב אתרים, זהו הכלי שעליך לחפש בין תכונות סטנדרטיות זמינות.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בבניית אתרים של GoDaddy

לרוב, ביקורות צרכנים על בונה האתר של GoDaddy מגמות לשלילה. מספר משמעותי של ביקורות מזכיר את העובדה שקשה להתאים אישית את האתר שלך. התוכנית אינה מציעה גישה ל- CSS או HTML, כך שאתה מוגבל לשינויים שתוכל לבצע. למרות שהתבניות הזמינות עשויות לספק התחלה מוצקה, המשתמשים התאכזבו מכמה מעט חופש היה עליהם ליצור אתר ייחודי באמת.

נראה שיש באתר גם כמה בעיות טכניות. משתמשים רבים מדווחים על תקלות ותקלות רבות עם דפדפני אינטרנט מסוימים. בסך הכל, נראה כי הגרסה הנוכחית של התוכנית נופלת בקיצור בכל הנוגע לנוחות השימוש, המהווה דאגה ראשונה עבור מרבית הצרכנים.

 • fitmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

עיצוב & התאמה אישית

תכונהסקירה כללית
תבניות אתר50 או 300 תבניות תלויות בתוכנית המחיר שתבחר. הם אומרים כי הביקוש מצד הלקוחות הוא כה גבוה לנושאים חדשים, כי הם שכרו קידוד אחד שלא יעשה דבר מלבד ליצור אותם.
חינםשום דבר אינו חופשי. אתה אפילו לא יכול להתחיל לבדוק את זה מבלי להזין כרטיס אשראי. אז כדי לכתוב את הביקורת הזו היינו צריכים לשלם. מפואר זה.
פרימיוםאין הרבה הבדל בין התוכניות האישיות, העסקיות והעסקיות פלוס, כלומר אין שום דבר נוסף כמו תמיכה טלפונית מזורזת או חבילת מסחר אלקטרוני בחינם עם תוכנית המחיר הגבוהה ביותר. כך שאין להם משהו שקוראים לו שירות פרימיום.
ממשק בניית אתריםכן, הם משתמשים בכלי ‘גרור ושחרר’ לבניית אתרים. אתה יכול לראות ששני הם כתבו את זה בעצמם, או שהם קנו אותו מחברה אחרת כמו שכשניגשים לדף הכניסה הוא מראה את הלוגו הלא ממותג שמתארח באתר אחר לגמרי: https://login.websitetonight.com/ אז הבונה שלהם נראה כמו שירות ענן בו משתמש GoDaddy.
התאמה אישית של סגנון עמודאינך יכול לערוך גיליונות סגנונות ברמת העמוד. כל מה שתוכלו לעשות זאת להתאים את רוחב העמוד וגובהו (כלומר גבול העמוד), לשנות את צבעי הרקע ולבחור תבנית אחרת.
ניווט באתריש ווידג’ט ליצירת תפריטים. שם תוכלו להוסיף קישורים לאתר חיצוני, לארגן מחדש תפריטים וליצור תפריטים משנה. מכיוון שאתר המסחר האלקטרוני שלהם שונה מהאתר הרגיל שלהם, אחת מאפשרויות התפריט הללו תהיה החנות המקוונת שלך. התחום של שניהם יכול להיות זהה, אבל הנושאים עומדים להיות שונים. כמובן שתוכל להתאים צבעים וגרפיקה כדי לנסות לגרום להם להראות כאילו כולם אותה חברה, כלומר החברה שלך.
ניהול תוכןאין להם שום תכונה המאפשרת למספר אנשים לעבוד בו זמנית או כל בקרת גרסה. אבל זה לא אמור להיות סוג כזה של מוצר המשמש לבניית אתר מורכב יותר.
תמונות וגלריותיש מצגת שקופיות וגלריית תמונות.
בניית אתרים ניידיםכשאתה מפרסם את נושא שולחן העבודה, זה יוצר אוטומטית גרסה לנייד. כאשר חיפשנו הוראות לשינוי שזה לקח אותנו אל הכניסה הגנרית של ‘בניית אתרים’, שם לא הצלחנו להתחבר מכיוון שהיא ביקשה מאיתנו את שם הדומיין שלנו, שהיה באותה נקודה (שם האתר) .godaddysites.com , שכשנכנסנו לא עבד. אז זה מצביע על המקום הלא נכון. כך שלא ברור כיצד לערוך את נושא הנייד למרות שאתר התמיכה שלהם אומר שאתה יכול. אין הוראות כיצד לעשות זאת.
שילוב שיתופי חברתיאתה יכול להוסיף סמל שיתוף לכל דף. באשר לקישור לחשבונות החברתיים שלך, הם מאפשרים להשתמש במה שהם מכנים מנהל המדיה החברתית שלהם. דבר אחד שאתה יכול לומר על GoDaddy הוא שתכונה זו, כתכונת האבטחה שלהם, היא רק שם מפואר שנוסף למשהו שיש לכל אחד אחר מדי.
שירותי עיצובכן. אתה יכול לשכור אותם כדי לעזור לך.

תכונות & כלים

להלן רשימה של תכונות שרוב האנשים היו זקוקים להן ובין אם יש ל- GoDaddy או לא.

תכונהסקירה כללית
להכיןתהליך ההתקנה שלהם די פשוט. ערכנו את זה במבחן כדי לבדוק אילו תכונות יש לו.
עיצוב אתריםככל הנראה, הם רכשו כלי לעיצוב אתרים מחברה אחרת מכיוון שהתוכנה מתארחת באתר זה websitetonight.com שממותג כך שייראה כמו אתר GoDaddy. לחיצה שם תעביר אותך ל- GoDaddy.
שם דומיין מותאם אישיתכן. אחרי הכל, זה GoDaddy, רשם הדומיינים.

כשאתה מפרסם את האתר, אתה יכול גם לבחור את התחום GoDaddySites.com, שהוא בחינם, אם אתה לא רוצה לקנות משלך.

ווידג’טים ואפליקציותיש להם יישומונים ויישומים אלה: צור דף חדש, תיבת טקסט, הוספת תמונה, מצגת שקופיות, גלריית תמונות, ניווט (כלומר תפריט עדכון), שיתוף (כמו בפוסט ציוץ וכו ‘), פייסבוק, טוויטר, מפות גוגל, הצגת עדכוני RSS (פוסטים בבלוג) מאתר אחר, טופס יצירת קשר, YouTube, HTML. היישומים שלהם הם שיווק בדוא”ל, תפריטים מיידיים ומחירון מחירים (שהם דרכים מפוארות להציג אותם), וחנות מקוונת לסחר אלקטרוני..
מונטיזציהיש להם חנות מקוונת אבל אין Adsense. כמובן שתוכל להוסיף את זה בעזרת HTML פשוט.
סטטיסטיקת מבקריםכן. מאוד בסיסי.
צילום, וידאו ושמעיש עורך תמונות. כמו תכונות רבות, אתה צריך לשדרג לחשבון העסקי כדי להשתמש בזה.

יש להם גלריית תמונות ומצגת שקופיות. תוכלו להעלות תמונות, להשתמש בתמונות מלאי או לייבא תמונות מפייסבוק או אינסטגרם

יש גם נגן MP3.

בלוגיםלא. אתה יכול להוסיף עדכון בלוג בלבד, ולא לפרסם פוסטים בבלוג.
גוגל מפותכן.
עורך HTMLאתה יכול להוסיף HTML. קשה למצוא את הווידג’ט שיעשה זאת מכיוון שהכפתור לגלילה למטה עובד רק אם תלחץ עליו פעמיים, וזה לא מובן מאליו, והסמל נמצא למטה בתחתית הרשימה. אז לקח קצת זמן להבין איך להגיע לשם מאז שהתקרבנו בעורך שלהם והסמל היה מוסתר. מצא שעבד טוב יותר על Firefox מאשר על Chrome.
שילוב מדיה חברתיתכן. בטוויטר זה מציג את הציוצים האחרונים שלך. זכור לכבות חסימת יישומוני Ghostery FB וטוויטר כך שזה יעבוד כשאתה בונה את האתר שלך.

אתה יכול גם ליצור דף עסקי בפייסבוק מדף GoDaddy. אז הוא מייצא אחד לשני.

טפסים וסקריםטופס יצירת קשר בלבד.
שטח אחסון1, 10 או 50 GB בהתאם לתוכנית המחיר.
כלי הניוזלטרלא. שיווק בדוא”ל בלבד. כך שכנראה שתוכל לשלוח בדוא”ל את הידיעון שלך.
פורוםלא.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתכן. זה מצורף ככתובת אתר בדומיין ובאתר הראשי שלך. אך מכיוון שיש נושא נפרד זה ייראה כמו אתר אחר. GoDaddy מציין שאתה יכול להשתמש באתר המסחר האלקטרוני שלך כאתר הראשי שלך. זה יעבוד עבור עסקים מסוימים.

עגלת הקניות מאפשרת לך לקבל כרטיסי אשראי ו- PayPal. GoDaddy לא אומר בדיוק באיזה שירות ענן כרטיסי קניות הם משתמשים, אלא שהם מציעים שזה יכול להיות PayPal.

שער התשלום הוא פס. TechRepublic מאפיינת אותה כ”מתחרה ב- Shopify “, וזה לא ממש כמו של- Shopify יש הרבה יותר תכונות והובלה ארוכה בשוק..

לעגלה כל הפריטים הדרושים: הוסף מוצר, הגדר מיסים, קופונים, מבצעים וקטגוריות מוצרים. דבר אחד שחלק מהמתחרים לא יכולים לעשות הוא עגלת הקניות שלהם עובדת עם מדינות ומטבעות שונים.

שילוב שעריםפס הוא חשבון הסוחר שלך.
ידידותי לקידום אתריםכן. זה מאפשר לך להזין את התיאור הבסיסי ואת מילות המפתח שאתה צריך כדי להקל עליהם.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)לא. אין דרך לדרוש כניסה לאתר.
Google® Analyticsמאפשר להזין את קוד Analytics.
אבטחת אתריםלא נמסרו פרטים ספציפיים. הם מכנים את המוצר שלהם “Sitelock”, אך זה לא יהיה שונה ממה שהיה לאתרים אחרים מכיוון שכולם מתכוונים להשתמש באותה קבוצת ליבה של חומרת תוכנה ואבטחה..

דבר אחד שניתן לומר הוא בהתחשב בכך שהם אחד מרשמי הדומיין הגדולים בעולם, עליהם מוטלת האחריות העצומה להגן על פרטי רישום ותחום התשלום עבור לקוחות רבים. כך שברור שהאבטחה הגבוהה תועיל למשתמשים ב- GoDaddySites.com.

שפות מרובותכן. יצרנו את החשבון שלנו מצ’ילה, דרום אמריקה, והממשק עלה בספרדית ובנוסף הוא מאפשר לנו לשלם עבור המנוי בפזו של צ’ילה. זה יהיה משמעותי עבור אנשים במדינות זרות שאין להם כרטיסי אשראי בינלאומיים.
אופטימיזציה לניידמשמעות הדבר היא אם אתר מחליף את התבנית כאשר המשתמש משתמש במכשיר נייד. כן זה כן.
טכנולוגיית CDNכן. הם קוראים לזה מאיץ האינטרנט GoDaddy. הם לא אומרים אם הם משתמשים באקמאי או באיזו חברה בפועל כדי לשמור על הנוכחות הפיזית ההיא ברחבי העולם או האם הם עושים זאת בעצמם. כך או כך, כל עוד יש להם את זה אז זה טוב לאתרים עם משתמשים עולמיים.

תוכניות & תמחור

 • אישי. $ לחודש. 50 נושאים. אחסון בנפח 1 ג’יגה-בייט. דוא”ל Office 365 למשך שנה. כרגע מפעיל מבצע מיוחד: השנה הראשונה לרישום הדומיין היא בחינם.
 • עסקים. 7 דולר לחודש. 300 נושאים. 10 ג’יגה-בייט. אתר נייד. דוא”ל Office 365 למשך שנה.
 • עסק פלוס. 10 דולר לחודש. 50 ג’יגה-בייט. אתר נייד. דוא”ל Office 365 למשך שנה. קידום אתרים. מנהל מדיה חברתית.
 • חנות מקוונת. 30 דולר לחודש.

הנחות ניתנות למשך שנה, שנתיים או שלוש ששולמו מראש. אישור SSL נוסף. מצא אותך שירות (מופיע) תמורת 12 $ לחודש נוסף. זה הרבה כסף לשירות שלא ניתן למדוד את הערך שלו במפורש מכיוון שגוגלדי לא יכול לשטות באלגוריתם החיפוש של גוגל ויותר טוב מאנשים אחרים שמנסים גם לעשות קידום אתרים, שרבים אומרים שהוא לא עובד.

המחירים שלהם כוללים את מה שהם מכנים רוחב פס.דיבור טכני, רוחב פס הוא כמות נתונים שנשלחה במהלך תקופה מסוימת. מכיוון שהחיוב הוא חודשי, רוחב הפס מכוסה בסכום מסוים בחודש. זה 150 ג’יגה-בתים, 500 ג’יגה-בייט, ו -1,000 ג’יגה-בייט (1 טרה-בייט) עבור התוכניות האישיות, העסקיות והעסקיות, בהתאמה.

כדי להבין זאת, קחו בחשבון שאם יש לכם תמונה של 1MB (בערך מיליון בייט) בעמוד, ו -1,000 אנשים רואים את הדף, אז השתמשתם במיליארד סוגים או 1GB. (אם תמונה גדולה כל כך, אינך עורך אותם כראוי להצגה באינטרנט מכיוון שתמונה אינה צריכה להיות כל כך צפופה.)

ובכל זאת, 1,000 צפיות בדף זה הרבה עבור, למשל, אתר של משרד עורכי דין, כך שלא סביר ש- GoDaddy יתכוון לך מכיוון שלא סביר שתשתמש ב- 1TB לחודש. אבל אם תעשה זאת תצטרך לשלם ל- GoDaddy עבור רוחב הפס הנוסף לאחר שהם יבטלו את הדף שלך.

אם אתה מתכוון לנהל חנות מקוונת גדולה היית צריך לחפש פלטפורמות eCommerce גדולות יותר: Shopify או BigCommerce. אבל לא סביר שתגיע לגבול אלא אם כן יש לך הרבה תמונות.

שירות לקוחות

להלן אפשרויות התמיכה שלהם:

טלפוןכן. 24X7, שזה באמת
דוא”ל תמיכהכן.
צ’אטכן. בדקנו זאת. הם מגיבים.
בסיס ידעל- KB יש פריטי תמיכה המקובצים לפי נושא ואפשרות לחיפוש. (ראו תגובה למטה.) כמו ברוב האתרים תוכלו גם להשתמש בחיפוש בגוגל. לדוגמה, אתה יכול לכתוב:

אתר: godaddy.com “משהו לחפש.”

בעיה אחת היא שאתה צריך לוודא שאתה לוחץ על סמל העזרה של בניית אתרים כשאתה לוחץ לעזרה ולא על העזרה הכללית של GoDaddy. השנייה הזו מחפשת את כל מוצרי GoDaddy. מכיוון ש- GoDaddy מספקת אירוח וורדפרס גם אז, למשל, חיפוש ב- “eCommerce” סיפק הוראות כיצד להוסיף תוסף ל- WordPress כדי לעשות זאת. זה יבלבל ביסודיות את המשתמש ברמת ההתחלה. זה גם הותיר אותנו לחפש איך להכניס את מנוע המסחר האלקטרוני לאתר שלנו.

הדרכות וידאובהתקנה, יש רק סקירה כללית של התהליך. ויש גם סרטון סקירה מדי להקמת החנות המקוונת. עדיף להשתמש בגוגל כדי לחפש הוראות שכן יש סרטון של שעה של YouTube להקמת חנות מקוונת ו- סרטון של שעה ל יצירת אתר עם בונה אתרים.
פורום תמיכהלא.
אפשרויות נוספותיש להם אפשרות גיבוי ושחזור.

החנות המקוונת מאפשרת JavaScript.

שאלות נפוצות.כן, גם בסיס הידע מקובץ לפי נושא. יש גם שאלות נפוצות לחנות המקוונת.

קלות שימוש

לאחר כניסה בפעם הראשונה, זה מעט מבלבל לאן ללכת בפעם השנייה בה אתה מתחבר כשהממשק עובר לסוג ניהול תחום רגיל של הממשק בו משתמשים הלקוחות של GoDaddy בלבד. כדי לנסות למצוא לאן ללכת בביקור השני שלנו לחצנו על “התחל לעבוד” וזה הוסיף אתר חדש לעגלת הקניות שלנו כאילו אנו רוצים לשלם על כך שוב.

הצעדים הדרושים להקמת דף היו:

 1. בחר תוכנית מחיר והזן את פרטי כרטיס האשראי. אין כאן שום דבר חופשי.
 2. בחר נושא. כאן שמנו לב שהודעת זכויות היוצרים בעמוד מיושנת, 2013, ולכן שינינו אותה לשנה הנוכחית.
 3. צפו בסקירת וידאו שצצה כאן. יש להם הוראות נרחבות ב- YouTube.
 4. צור כמה דפים והוסף פריטים לכל עמוד.
 5. ללחוץ תצוגה מקדימה לראות את הדף ואז פרסם כשאת מוכנה ללכת. כשאתה מפרסם אתה יכול לקנות דומיין או לארח אותו ב- godaddysites.com.

העורך שומר את עבודתך כך שאם אתה עוזב את העורך וחוזר אחר כך אתה לא מאבד דבר. זה טוב אם, מה שקורה לעתים קרובות, אתה סוגר את חלון הדפדפן כשאתה שוכח שאתה עובד על הדף שלך.

עורך דפי האינטרנט שלהם, למרות שהוא מספק את רוב הווידג’טים שאתה צריך, יכול להיות בעל ממשק טוב יותר. הדרך בה היא עובדת גוררת ווידג’ט על המסך ולחץ על הגדרות כדי להגדיר אותו. זה יהיה טבעי ואינטואיטיבי יותר אם הוא עובד יותר כמו יישומון מודרך.

סיכום

לאור שנות ניסיון של החברה, בונה אתרים של GoDaddy יעבוד מצוין עבור רוב האנשים. הם כנראה היו צריכים לארח את המוצר שלהם בדומיין אחר, מכיוון שלעתים זה מבלבל בין אם אתה משתמש באזור בניית האתרים, כלומר GoDaddySites.com, או בדף הרישום של תחום GoDaddy..

גם בחנות המקוונת שלהם יש כמה בעיות והעיקרית שבהן היא שנועדה להיות מוצר עצמאי. זה לא מאפשר לך להוסיף א קנה עכשיו כפתור לאתר הרגיל שלך אך מתפקד כישות נפרדת. מישהו שהמיקוד העיקרי שלו הוא מסחר אלקטרוני צריך כנראה להשתמש ב- Shopify או באף אחד מהשחקנים הגדולים האחרים בשוק זה, מכיוון שהם יכולים למצוא תנאים טובים יותר עם בנקים ומעבדי כרטיסים שונים (כלומר, שערים לתשלומים.)

השווה

בניית אתרים של GoDaddy

91

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map