סקירת CoreCommerce 2016


CoreCommerce

בקר באתר

8.8


ציון AWA

CoreCommerce

בשנת 2008 רכשה חברת התוכנה Sum Effect את פלטפורמת eCommerce digiSHOP Pro והפכה אותה ל- CoreCommerce. מאז, המנכ”ל מאט דה-לונג סייע ל- CoreCommerce להשיג מקום קבוע כאחת הפלטפורמות המובילות בשוק. כיום, CoreCommerce מוסיפה עדכונים בערך כל שישה שבועות כדי לנסות ולהישאר תחרותיים בשוק צפוף. קרא את סקירת CoreCommerce שלנו בהמשך.

מקצוענים

 • ניסיון חינם למשך 15 יום
 • הגדרת משלוח גמישה
 • גיבויים יומיים
 • מנהלי מערכת ללא הגבלה

חסרונות

 • שטח אחסון מוגבל
 • מלאי מוגבל

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.CoreCommerce.com
 • המטה: נאשוויל, טנסי
 • שנה שנוסדה: 2001
 • קטגוריות: תוכנת עיצוב אתרים לסחר אלקטרוני
 • שירותים: שיווק מסחר אלקטרוני
 • ניסיון חינם: 15 ימים

CoreCommerce היא פלטפורמת קניות מקוונות מבוססת ענן. מטרתו לעזור לעסקים ויזמים ליצור במהירות אתר מקצועי במחיר שווה לכל נפש. אמנם זו אפשרות אמינה, אך ישנם תחומים ברורים לשיפור.

למי מיועד CoreCommerce?

למרות שהם ימהרו לטעון שהתוכנית מיועדת לעסקים בכל גודל, יתכן שהיא לא תהיה מדויקת לחלוטין. CoreCommerce מסוגלת להתמודד עם מכירות בנפח גבוה. עם זאת, אפילו התוכניות היקרות יותר מגיעות עם מגבלות שימוש. עסקים גדולים יותר עשויים לגלות שהם חורגים ממגבלות האחסון ורוחב הפס. זה יכול לגרום לדמי חודשי. פשוט לא כדאי לשלם קנסות כשיש אפשרויות בלתי מוגבלות בשוק. מסיבה זו CoreCommerce היא הטובה ביותר לעסקים קטנים ובינוניים.

אזור המיקוד

CoreCommerce מחייבת את עצמה כפלטפורמה רב-תכליתית המושלמת עבור יזמים. הוא מציע גם הנחות מעולות למלכ”רים המחפשים לבנות אתר. אחרת, נקודת המכירה הגדולה שלה היא שירות לקוחות מעולה. הם פועלים למתן תמיכה מעולה לכל לקוחותיהם. בתחום זה הם מצליחים.

מגבלות

יכול להיות שמגבלות אחסון ורוחב פס עשויות להספיק בכדי לפנות כמה משתמשים פוטנציאליים. אמנם זה לא נדיר בפלטפורמות מסחר אלקטרוני, אך זה יכול להיות בעייתי. אם אתה מצפה להתרחב במהירות, תשלום עבור עודף יתר אינו דבר שאתה רוצה לדאוג לו.

מדרגיות

CoreCommerce ניתנת להרחבה במובן זה שתוכלו לשדרג את התוכנית בכל עת. עם זאת, ישנן אפשרויות טובות יותר לעסקים גדולים המחפשים כלי SEO מתוחכמים וללא עמלות יתר.

מבטל את חשבונך

לא מרוצה מ- CoreCommerce? קל לבטל את חשבונך. כל שעליכם לעשות הוא ליצור כרטיס ביטול. אם ברצונך לשחזר את חשבונך, יהיה עמלה בסך 150 $. אחרת, אין דמי ביטול. ניתן להשיג רק מנויים חודשיים, כך שאין צורך בהחזרים גדולים.

תדמית

CoreCommerce בנתה מוניטין של שירות לקוחות. בעוד שעדיין יש להם מקום לשיפור, אתה יכול לעזור במומחים. התוכנה מדורגת בדרך כלל גם בעשרת הפלטפורמות המובילות. החברה היא שם מהימן בענף.

פרסים והסמכות

CoreCommerce מוסמך PCI. עם זאת, הם טרם זכו בפרסים משמעותיים. בשנת 2012 הם קיבלו שלוש מועמדויות לסטיבי. הם הוכרו בקטגוריות תוכנת מחשב, תכנות / עיצוב תוכנה הטובה ביותר ובקטגוריות אתרי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר.

העתיד עשוי להביא כמה ניצחונות בפועל. הפלטפורמה נרכשה לאחרונה והיא מתכוננת למהפך גדול. תכונות חדשות עשויות להביא שבחים חדשים.

תכונות עיקריות

 • עדכונים אוטומטיים
 • השתמש בשם התחום שלך
 • הצפנת 256 סיביות בחינם SSL
 • 99.9% זמן עבודה
 • גישה לרשומות MX
 • חסימת כתובות IP
 • אימות תמונה reCaptcha
 • אינטגרציה חברתית
 • מוכן לנייד
 • כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים
 • הזנות מוצר מובנות
 • תומך מעל 50 שערים לתשלום

פסק דין למומחים בתעשייה בנושא CoreCommerce

eCommerce Plateform חסרון מובהק של CoreCommerce שמובא לעיתים קרובות על ידי ביקורות מומחים הוא ש CoreCommerce מגיע עם אחסון מוגבל. אפילו תוכניות האריזה היקרות והרחבות ביותר מאפשרות מלאי מוגבל בלבד. אמנם יתכן שזו לא בעיה כשאתה מתחיל את העסק שלך, אך הדבר עלול לגרום לכאבי ראש משמעותיים בהמשך הצרכים שלך.

למרות מגבלה זו, המבקרים היו מרוצים מהתוכנית, והעניקו לה 8 עד 8.5 כוכבים מתוך עשרה. בעוד ש- CoreCommerce אינה בהכרח התוכנית החזקה ביותר סביב השוק, היא עשתה לעצמה שם בהצלחה על ידי התמקדות בכמה תחומי מפתח. התוכנית ניסתה להטביע חותם בכך שהיא מציעה מגוון רחב של תכונות איכותיות וכלי מדיה חברתיים מעולים. הם גם חרגו מעבר לתמיכה של לקוחות אמינים. אם אזורים אלה גם הם בראש סדר העדיפויות שלך, CoreCommerce הוא פיתרון נהדר למסחר אלקטרוני.

לבסוף, המבקרים מודים לכך שבעוד תכונות רבות יכולות להוות יתרון, הן יכולות גם ליצור לוח בקרה מבלבל וצפוף. נראה כי הדבר משקף את ביקורת המשתמשים על כך שהפונדנט אינו מאורגן מדי. למרות זאת CoreCommerce היא מתמודדת חזקה ושווה לבדוק אותה.

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים

באופן מוזר, הרבה מהביקורות החיוביות סותרות ישירות את הביקורת השלילית מצד המשתמשים. בעוד שחלק מהמשתמשים התאכזבו לחלוטין מהממשק, אחרים מצאו שקל להשתמש ולנווט. זה עשוי להשתנות בהתאם לכמות הניסיון שיש לך בבחינת הנדנדה באתרים.

משתמשי CoreCommerce מצאו כי תמיכת הלקוחות מועילה מאוד. צוות התמיכה מבוסס על ארה”ב, שבהחלט פועלת לטובתו. משתמשים הרגישו שקל ליצור קשר עם מישהו באותו אזור זמן שיכול לספק תשובות אינפורמטיביות.

יתרונות חיוביים אחרים של CoreCommerce כוללים:

 • מאפשר גישה למגוון שערים לתשלום
 • משפר באופן ניכר את תוצאות המכירות
 • מספק תבניות שקל להתאים אישית
 • תואם מאוד לכלי סחר ניידים

לבסוף, CoreCommerce מספקת כלי מדיה חברתיים מצוינים שקל לשלב. אם המדיה החברתית היא חלק גדול מהאסטרטגיה השיווקית שלך, CoreCommerce יכולה לעזור.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות

למרות ש- CoreCommerce קיימת מאז 2008, פשוט אין הרבה משוב צרכני על התוכנית. מה שיש שם לא בדיוק זוהר. CoreCommerce מקבל ביקורות גרועות בכל מה שקשור לחוויית משתמש. רבים חשים כי התוכנית כולה מעוצבת וכאוטית גרועה. נראה כי המפתחים שכחו לחשוב כיצד להמר על ארגון תכונות ולהציג ממשק נקי למשתמשים כדי לנווט בעיצוב האתר שלהם. זה יכול לגרום ל- CoreCommerce להרגיש מכריע, במיוחד למתחילים.

להלן מספר תחומים נוספים שהוזכרו בדרך כלל בביקורות שליליות:

 • כלי SEO חלשים.
  משתמש יצטרך להקדיש זמן להתאמה אישית של אופטימיזציה לדפים שלו.
 • תבניות לא מרשימות.
  יש תוכניות שיצאו מגדרן לספק תבניות מרשימות. CoreCommerce מספק את היסודות.

עיצוב & התאמה אישית

תבניות

CoreCommerce מציעה למעלה ממאה תבניות בחינם. לרוע המזל, רבים מהם נראים מיושנים ובעלי תחושה חובבת. חלק מהבעיה הוא חיך הצבעים. עדכון פשוט לצבעים מקצועיים ומושכים יותר יעשה חלק מהתבניות לעולם טוב. בסך הכל, העיצובים חסרים מראה מלוטש הזמין בבחירת הנושאים של המתחרים האחרים.

התאמה אישית של האתר שלך

למתחילים אתה יכול פשוט להשתמש באשף העיצוב כדי להתחיל. זה יספק לך מדריך שלב אחר שלב. הוראות בסיסיות מכסות בחירת נושא, שינוי הלוגו והוספת תפריטי ניווט. לאלו שאתה רוצה לבצע שינויים נוספים, יש המון כלים. אתה יכול להשתמש בעורך הגרירה והשחרור או לערוך באמצעות CSS ו- HTML. CoreCommerce די גמישה בכל הקשור להתאמה אישית של האתר שלך.

שירותי עיצוב

אם אינך מעוניין להקדיש זמן לעיצוב, אתה יכול לשלם עבור שירותי העיצוב של CoreCommerce. מעצבים יתאימו התאמה אישית של חלקים נפרדים באתר בכמה מאות דולרים. לדוגמה, אתה יכול לרכוש לוגו במחיר של 399 דולר. לחלופין, תוכל לבחור להתאים אישית את האתר כולו, החל מ- 2299 דולר. בעולם עיצוב אתרים מדובר במחיר שווה יחסית. רק היזהר. מספר זה יכול לצמוח במהירות כשאתה מוסיף בקשות.

לא משנה את מסלול העיצוב שתבחרו, צפו שהאתר שלכם יהיה ידידותי לנייד. לא כל הנושאים מגיבים, אך תקבל גרסה ניידת לאתר שלך. זוהי תכונה קריטית עבור עסקים מקוונים. רוב הקונים גולשים בטלפון או בטאבלט.

ממשק עיצוב

חלק מהניהול של מערכת הניהול תואר כמשעמם. למרבה המזל, זה עדיין עושה את העבודה. אפילו טירונים ייקחו במהירות לפריסה ויילמדו היכן למצוא פונקציות נפוצות. אתה יכול אפילו להתאים אישית את התצוגה שלך כך שהתכונות בהן אתה הכי משתמש רשומות ראשונות. אין צורך לבזבז זמן על גלילת האפשרויות. כמו רוב התוכנית, ממשק המשתמש יכול להפיק תועלת מעדכון, אך הוא מציע את כל הפונקציונליות הדרושה לכם.

שיתוף חברתי

שילוב מדיה חברתית הוא כוח אמיתי של CoreCommerce. קישור חשבונות המדיה החברתית שלך הוא פשוט ואינטואיטיבי. אתה יכול אפילו למכור מוצרים בפייסבוק. התכונות מעודדות לקוחות “לייק” ולהגיב על מוצרים. זהו בונוס גדול למי שמחפש לבנות מדיה חברתית הבאה. תכונת בלוג מובנית מאפשרת גם ליצור ולפרסם פוסטים בקלות.

תכונות & כלים

תכונה
סקירה כללית
הגדרת חנות מקוונתאשף ההתקנה מוציא את כל הניחושים מההתחלה. פשוט עקוב אחריך ובנה את החנות שלך תוך דקות.
רוחב פס ואחסוןתכונות אלה משתנות לפי חבילת תמחור. זהו נוהג נפוץ בקרב פלטפורמות מסחר אלקטרוני. מגבלות שימוש עשויות לא להיות בעיה עבור חנויות קטנות או בינוניות. עם זאת, היזהר מחיובי יתר של חנויות גדולות יותר.
תוספים לעגלת קניות ותוספותעגלת הקניות שלך ניתנת להתאמה אישית מלאה. רשימת האפשרויות שלהם די מרשימה. החל מהמחאות של עמוד אחד ועד טיפול בחזרות, אתה יכול לעשות הכל.
ניהול הזמנותCoreCommerce חרגה מעבר לכלול כלים לניהול הזמנות. אתה בשליטה מלאה ויכול לבצע שינויים לפי הצורך. כל פרט קטן ניתן להתאמה אישית מלאה.
מעקב אחר משלוחCoreCommerce מציעה אפשרויות משלוח רבות יותר מפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות. השתמש באשף המשלוח כדי להתחיל ולשלוח באמצעות ספקים גדולים. אתה יכול לחשב שיעורים או לקבוע שער קבוע. משלוח זרוק זמין גם כן ותוכלו להדפיס את התוויות. זה לא מקבל הרבה יותר הכל כלול מזה.
תכונות CRMשוב, פלטפורמה זו היא אולי החזקה ביותר בכל הקשור לכלי ניהול. תקשר בקלות עם לקוחות ובנה מוניטין של שירות למופת.
תבניות ועיצוביםהם נוטים להיראות מיושנים, אך ניתנים להתאמה אישית. זוהי נקודת תורפה עבור CoreCommerce, לכן מומלץ לשקול נושאים ממוצעים כנגד חוזקות אחרות.
שילובים ותוספותתפריט ההגדרות במנהל המערכת יעזור לך לגשת לרשימה מלאה של הרחבות. כאן תוכלו לשלב כמה מהכלים הפופולאריים ביותר כיום. האפשרויות כוללות קשר קבוע, Google Analytics ו- eBay. משתמשי CoreCommerce יכולים להשתמש בתוספים אלה כדי ליצור אתר דינמי.
מסחר אלקטרוני ניידכל הנושאים ידידותיים לנייד. אינך צריך לחשוב מחדש האם האתר שלך ייראה טוב בטלפון או בטאבלט.
אירוח אתריםRackspace מספק אירוח. אתה יכול לסמוך על השרתים החזקים שלהם כדי לשמור על האתר שלך פועל. אין צורך לגבות ידנית את הנתונים שלך. נחמד לדעת שתוכנה מתעדכנת כל שישה עד שמונה שבועות. לעולם לא תצטרך לדאוג שטכנולוגיית האירוח שלך תיפול.
חנות אפליקציותחנות האפליקציות מסודרת בקטגוריות עיקריות. אתה יכול לחפש לפי הצרכים שלך. החלק הטוב ביותר הוא ש- CoreCommerce יצרה קשר עם מנהיגים אחרים בתעשייה כדי לספק לך רשימה נהדרת של כלים חזקים. ניתן להוסיף את Amazon, Shipwire ו- MailChimp בכמה לחיצות.
בלוגיםתכונת בלוגים מובנית תאפשר לך לשווק ללקוחות. כתוב פוסטים והוסף תמונות במהירות. הממשק דומה ל- Word או ל- WordPress וייראה מוכר לרוב המשתמשים.
קידום אתרים ושיווקזה נראה כמעט מוזר של- CoreCommerce אין כלי SEO טובים יותר. אם אתה מתכוון לנהל חנות מקוונת, אתה רוצה יכולות מיטוב מתקדמות. CoreCommerce מציעה רק את האפשרויות הבסיסיות ביותר. תגי מטא וכתובות אתרים מותאמות אישית אינם זמינים בכל עמוד. זה יכול להשפיע משמעותית על ההמרות.
ידיעוניםאתה יכול להגדיר קמפיינים של עלון באמצעות תוספות זמינות. בחר מבין הספקים הגדולים כמו Constant Contact. CoreCommerce מקל על בניית רשימת תפוצה והגעה ללקוחות.
מאפייני אבטחהתיהנו מ- SSL משותף, הצפנה 256 אך מגיבוי יומי. אירוח מאובטח וחומת אש מתקדמת מגינה על האתר שלך. שכבות ההגנה הללו חורגות מעבר לרוב הפלטפורמות האחרות. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאתר שלך מאובטח.
הסמכת PCICoreCommerce מוסמך PCI. אתה יכול להרגיש בטוח שהם מיישמים שיטות עבודה מומלצות בתעשייה.
יצירת תוכןלוח המחוונים מקל על הוספת תוכן ומוצרים. צור טפסים ודפי מידע בהתאמה אישית או עדכן את הבלוג שלך בכמה לחיצות. אם אתה יכול להשתמש ב- Word, אתה יכול להוסיף תוכן.
תעודות מתנהמכירת אישורי מתנה והצעת הנחות לוקח רק כמה קליקים. זה לא יכול להיות קל יותר.
אפשרויות תשלוםCoreCommerce תואם ליותר מ 50 שערים. יש לך שפע של אפשרויות נהדרות בכל הנוגע לקבל כרטיסי אשראי.
מחשבוני מס ומשלוחחישוב שיעורים אלה במהירות ובקלות. בחר באפשרויות המשלוח שלך וייצור מס לפי מיקום.
דיווחיםCoreCommerce עוסק בהקלת ניהול החנות שלך. כלי דיווח חזקים יכולים לעזור לך להסתכל על התמונה הגדולה יותר.
סטטיסטיקת אתריםבכמה לחיצות תוכלו לשלב את גוגל אנליטיקס. זו אולי הדרך הפופולרית והאמינה ביותר לעקוב אחר ביצועי האתר ולצפות בו.

תוכניות & תמחור

השתמש בניסיון בן 15 יום בחינם כדי לנסות את CoreCommerce. אין צורך בכרטיס אשראי ותוכל להזין עד שלוש הזמנות לדוגמא. כתובת דוא”ל היא כל מה שתצטרך כדי להתחיל. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, ישנן המון חבילות תמחור לבחירה. כל תוכנית מציעה תעודת SSL ומנוי חודשי. באופן כללי, התוכניות משתנות בהתאם לכמות המוצרים שתוכלו להוסיף וכמות רוחב הפס והאחסון שתצטרכו. למרבה המזל, אינך צריך לדאוג לדמי עסקה.

רוב העסקים הקטנים יסתדרו בסדר עם התוכניות החלוצות או המתקדמות:

פיוניר – 24.99 $ לחודש

 • 150 מוצרים
 • חמישה חשבונות דוא”ל
 • רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים
 • 500 מגה אחסון
 • SSL משותף

מתקדם – 39.99 $ לחודש

 • 500 מוצרים
 • עשרה חשבונות דוא”ל
 • רוחב פס של 4 ג’יגה-בתים
 • שטח אחסון 700 מגה בייט
 • SSL משותף

עסקים גדולים יותר יכולים לבחור מתוכניות המקצועיות, המומחים, הפרמייר והארגון. אתה יכול גם לשדרג או לשדרג את התוכנית שלך בכל עת במידת הצורך.

תוכניות התמחור של CoreCommerce תואמות את התחרות אך אינן מובילות בהכרח את החבילה. זה יעיל אם הם יציעו אפשרויות והנחות בלתי מוגבלות יותר לתשלום עבור מנוי שנתי מלפנים. במקום זאת, אתה יכול לצפות שיחויב חודשי.

חשוב גם לציין את זה רוחב הפס ומגבלות האחסון מגיעים עם דמי יתר. זוהי עובדה נוספת ש- CoreCommerce יכולה לפרסם בצורה גלויה יותר. יש תשלום של 9 דולר עבור כל GB בגודל רוחב הפס החודשי שלך. תחויב גם בסך 9 $ עבור כל 100 מגה-בתים שתעבור על שטח האחסון שהוקצב לך.

לבסוף, התוכניות הנמוכות ביותר דורשות עמלה של 199 דולר כדי לבטל את נעילת ה- API של החנות שלך. עבור מרבית היזמים המנהלים את האתר שלהם, גישת API לא תהיה בראש סדר העדיפויות. עם זאת, יש לשים לב אליו כאשר משווים בין פלטפורמות זמינות.

כאמור, תוכניות התמחור בהחלט נמצאות בטווח זהה לפלטפורמות אחרות. הבעיה היא שהם לא מרשימים. ממש באמצע הדרך.

שירות לקוחות

ל- CoreCommerce אחת המחלקות הנגישות ביותר לתמיכת לקוחות בענף. הם מציעים:

 • צ’אט חי
 • תמיכה טלפונית
 • תמיכת דוא”ל

אתה יכול להגיע לנציג מבוסס ארה”ב 24/7 במהלך השבוע או משעה 8 עד 17:00. CST בסופי שבוע. כמו כן, ניתן להגיש כרטיסי חירום בכל עת ובכל יום. משתמשים יכולים גם להתחבר לדפי הטוויטר והפייסבוק של CoreCommerce הפעילים.

הפלטפורמה מציעה גם בסיס ידע נרחב וניתן לחיפוש בקלות ושפע של הדרכות וידאו. ישנם מגוון משאבים מאוד אינפורמטיביים אם אתה נתקל בבעיות. כדי לחדד את כישוריך, הירשם לסמינרים המקוונים החודשיים.

עם CoreCommerce, יש מחויבות ברורה לשירות לקוחות ותמיכה. הצוות מיהר להגיב, אדיב ואינפורמטיבי. אם אתה הולך לחפש תשובה, אתה בטוח תמצא אותה. למעשה, כנראה שתוכלו למצוא אותו בכמה מקומות שונים.

קלות שימוש

CoreCommerce מפרסמת את עצמה כמיועדת למתחילים. עם זאת, אם יש לך ניסיון אפס עם הנדנדה של אתרי אינטרנט, לוח המחוונים יכול להרגיש צפוף ומוחץ. למשתמשים מנוסים יותר יהיה זמן קל יותר למיין את האפשרויות. החדשות הטובות הן שאתה יכול להתאים אישית את תצוגת הניהול שלך. לא ייקח הרבה זמן לתפוס כיצד לנווט מסביב ליצור תפריט מותאם אישית המספק קיצורי דרך מועילים.

בעוד שהמראה הכללי עשוי להרגיש מיושן, הפונקציונליות הכל שם. קל להשתמש בעורך הגרירה והשחרור, מה שאומר שאין צורך בקידוד. ביצוע שינויים בכל פרט ופרט באתר מרגיש די אינטואיטיבי. לא תבזבזו זמן בניסיון להבין מה עושים כפתורים מסוימים. על ממשק המשתמש כולו להיראות ולהרגיש מוכר לכל מי שיש לו את הקושי ביותר בחווית האינטרנט.

משתמשים מתקדמים יותר יכולים לעבור ישירות ל- CSS או HTML כדי להזין שינויים. CoreCommerce מציעה את כל תכונות העיצוב והניהול שהיית רוצה בפלטפורמה ידידותית למשתמש. זה אולי לא לוח המחוונים המרשים ביותר מבחינה ויזואלית, אך הוא בהחלט עושה את העבודה.

סיכום

האם CoreCommerce מתאימה לך?

אם אתה עסק קטן או בינוני שמחפש את כלי הניהול הטובים ביותר, כן. מתוך כל פלטפורמות הסחר האלקטרוני ועגלת הקניות הזמינות, נראה כי CoreCommerce מציעה את האפשרויות הגבוהות ביותר בכל הקשור לניהול העסק שלך. הרבה אנשים נקלעים לעיצוב אתר האינטרנט שלהם. בעוד שהמראה חיוני בכדי למשוך לקוחות, זה יכול להיות קל לשכוח ממשימות היום-יום. CoreCommerce תעזור לך לנהל את העסק שלך. בעזרת כלי ההזמנה, המלאי וניהול הלקוחות החזק והגמיש, תרגיש בשליטה מלאה בחנות המקוונת שלך.

מצד שני, אם עיצוב חשוב לכם ביותר, CoreCommerce יכולה להרגיש מעט באותה תקופה. לוח המחוונים והנושאים נראים מיושנים מעט למרות הפונקציונליות שלהם. לקבלת העדכונים בנושאים מדהימים ומקצועיים, תרצו לחפש במקום אחר.

החדשות המרגשות הן שחברה חדשה רכשה לאחרונה את CoreCommerce. אפשר רק להניח שמנהיגות חדשה פירושה עדכון עיצובי. בעזרת תבניות חדשות, CoreCommerce עשויה באמת להיות כוח שיש לחשב איתו.

השווה

CoreCommerce

88

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map