ביקורת בונה אתרים של זרימת אתרים 2017


זרימת אינטרנט

בקר באתר

9.1


ציון AWA

זרימת אינטרנט

זרימת הרשת הושקה על ידי שני אחים בשנת 2013, כדרך עבור מעצבי אתרים ליצור אתרי אינטרנט מותאמים אישית המותאמים אישית שלא ידרשו ללמוד קוד נרחב. בתוך קצת יותר משנה, Webflow CMS צבר מעל 30,000 הרשמות והמשיך להתרחב, כאשר משתמשים בנו יותר מ- 400,000 אתרי אינטרנט כיום. קרא את סקירת זרימת האינטרנט שלנו בהמשך.

מקצוענים

 • ייצוא אתרים לפלטפורמות אחרות
 • נהדר עבור מעצבים מנוסים
 • אפשרויות זמינות של תבנית או קנבס ריק
 • פלטפורמת HTML / CSS אם תרצה
 • שלב פתרונות מסחר אלקטרוני
 • אפשרויות התמיכה בלקוחות כוללות מעל 40 שיעורים
 • ניתן לשלב פתרונות רב-לשוניים

חסרונות

 • ממשק מורכב למשתמש מתחיל
 • תוספים מורכבים ומסחר אלקטרוני. לא מובנה
 • יקר לצרכים בסיסיים באתר
 • מספר מוגבל של תבניות
 • חוויית פוטושופ ו- InDesign מועילים

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.webflow.com
 • המטה: סן פרנסיסקו, קליפורניה
 • שנה שנוסדה: 2013
 • קטגוריה: תוכנת יצרנית אתרים
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

זרימת הרשת אולי לא מיועדת למשתמשי עשה זאת בעצמך עם ניסיון כלשהו, ​​אך זה מה שמעצבים מבקשים לקבל יותר גמישות ושליטה. סוגים אלה של מפתחי אתרים עשויים ליצור את האתרים שלהם או לבנות אתרים להמונים.

זרימת האינטרנט משתמשת בעורך סגנון פוטושופ כמו כמה בוני אתרים אחרים הבולטים בכיתה משל עצמם. אמנם המשתמשים ב- Webflow אינם נדרשים ללמוד קוד, אך יש להם את היכולת להשתמש בעורך HTML כדי לתפעל עיצובים ולהתאים אישית אתרים איכותיים כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הלקוחות שלהם. יש עקומת למידה עבור חלקם עם סוג זה של בניית אתרים.

למי מומלץ להזרים אינטרנט?

בונה האתר של זרימת האינטרנט נוצר עבור מעצבים ומפתחים מנוסים יותר אשר מעצבים אתרים עבור אחרים. בונה אתרים זה הפיתרון לבניית אתרים עם כלים וטכנולוגיה מתקדמים כדי להשיג תוצאות ספציפיות. האתרים של זרימת הרשת הם הפיתרון לבעלי עסקים, חנויות חנויות, בלוגרים וכמעט כל מי שצריך אתר אינטראקטיבי וחזק..

אזור המיקוד / התמחויות של זרימת הרשת

זרימת האינטרנט, כמו רק מעטים בכיתתה, מתמקדת בעיצוב גמיש ועם זאת ללא קוד של מעצבים מנוסים שיכולים להשתמש בבונה אתרים במלוא יכולתו. זרימת אינטרנט היא פלטפורמה עשירה בתכונות המתאימה לרוב הצרכים העסקיים המתקדמים ביותר.

חלק מההתמחויות של זרימת הרשת כוללות מרחב עריכה אינטואיטיבי יחסית, גישה נוחה ל- HTML / CSS למי שמעדיף זאת, אפשרות לייצא את האתר להתאמה אישית של מפתחים ופלטפורמה מתקדמת ללא קוד עבור מי שיכול לנהל אותו..

המפרט הטכני / מגבלות של זרימת הרשת

תכונות זרימת הרשת כוללות גופנים של גוגל, CMS של קבצים שטוחים, אירוח, עיצוב ופיתוח באחד, גישה לקוד, עורך סגנון של פוטושופ ויצוא קוד יחד עם כל הווידג’טים והרכיבים הסטנדרטיים של בונה אתרים טוב..

מכיוון שזרימת Web היא בחירה של מעצב, יש כמה מגבלות בתבניות מעוצבות מראש. קל יותר לנהל את המתחרים של בניית האתרים של Webflow, אך עם הכישורים והניסיון הנכונים, מתכנתים ומפתחים יכולים לתפעל את התכונות של ממשק ה- Webflow. החלפת תבניות אינה אפשרות.

האם יש מדרגיות / חדר לגדול מספיק?

זרימת הרשת מציעה תכנית לכל החיים בחינם לאתרי אינטרנט בסיסיים יחד עם שלוש תוכניות שנתיות במחיר בינוני עד גבוה למעצבים וסוכנויות. עם בוני ללא קוד, אתה מצפה לשלם יותר. תוכניות אלה מספקות מקום לצמיחה אישית או עסקית, אך הן לא יהיו זולות. אירוח אתרים ואירוח CMS זמינים בעלויות נוספות.

מהי מדיניות התחייבות MoneyBack?

זרימת האינטרנט מציעה אפשרות בחינם תוך כדי עיצוב ללא תשלום.

מהי המוניטין של זרימת האינטרנט?

זרימת הרשת חדשה יחסית במתחם בניית האתר ומציעה גישה שונה ללא קוד עבור מעצבים מנוסים יותר. עם תחרות מינימלית לפיתרון המתקדם והמחיר הזה, הם כיום בעלי מוניטין מצוין בקרב מעמד זה. ביקורות הן בינוניות ומעלה (3 כוכבים ומעלה). לגבי בעלי אתרים בסיסיים, המוניטין אינו טוב כמעט, מכיוון שלרוב המתחילים מתקשים לזרימת הרשת קשה מדי.

תוכנית שותפים ללקוחות

זרימת האינטרנט אינה מציעה עדיין תוכנית שותפים ללקוחות, אך הוצע.

מדוע לבחור זרימת אינטרנט?

זרימת הרשת מושלמת עבור מעצבים, מפתחים או סוכנויות שרוצים יכולת לשלוט יותר ולעצב אתר לעצמם או ללקוחות שוטפים. למתחילים שרוצים פיתרון של עשה זאת בעצמך, קיימות אלטרנטיבות אחרות המתאימות לצורך זה.

מעצבי זרימת הרשת יהנו מממשק עריכה בסגנון Adobe Photoshop ו- InDesign בסגנון יחד עם היכולת לגשת ולנהל קוד HTML / CSS במידת הצורך. נסה את החשבון בחינם לפני שתקבל החלטה.

תכונות עיקריות

 • עורך חזותי
 • מבנה רשת מותאם אישית וניתן להתייחסות
 • ייצור HTML ו- CSS מוכנים לייצור
 • מחוון ייחודי עם קידוד אפס
 • ניווט בהתאמה אישית להתאמה אישית
 • אינטראקציות ואנימציות ייחודיות
 • שמור ושחזר אוטומטית
 • גרור ושחרר יישומונים חברתיים
 • לחץ על ייצוא קוד בלחיצה אחת
 • מעל 600 גופני אינטרנט
 • מעל 500 אפליקציות עסקיות
 • משובצים קלים

הכרעת מומחים בתעשייה בזרימת רשת

בניית אתרים. עבור כמה מומחים, זרימת האינטרנט מייצגת התפתחות חדשה של כלים לבניית אתרים חזותיים ו- CSS. עבור אחרים, זרימת הרשת לא עושה מספיק כדי להבדיל עצמה כתוכנית חדשה ומרגשת באמת. מבקרים הבקיאים בקידוד וניסיון בעיצוב אתרים נטו לדרג את זרימת הרשת כרצה של הטחנה. עם זאת, מבקרים שבדקו את התוכנית מנקודת מבט של משתמש מצאו של- Webflow יש הרבה מה להציע. הם העריכו כי העורך היה גמיש וידידותי למשתמש כאחד. שלא כמו בוני אחרים, Webflow משתמש במערכת רשת המסייעת לחלקים שונים של האתר להצמד למקומו מבלי להתעסק יותר מדי בגודל. אפילו המבקרים הכי מתחננים כינו את Webflow “אלגנטי” ונאלצו להודות שבעוד שזה אולי לא יהיה מהפכני, זו בהחלט אפשרות סולידית. בסופו של דבר מומחים ממליצים לתת מבט לתוכנית.

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים ברשת

עמוד הפייסבוק של זרימת האינטרנט מלא בביקורות חיוביות של משתמשים. אמנם אלה עשויים לספק תובנה מסוימת לגבי חוזקות התוכנית, אך יש לקחת אותם עם גרגר מלח. הביקורות אוצרות בבירור על מנת להציג את זרימת הרשת באור הטוב ביותר. להלן מספר הנושאים הנפוצים בין ביקורות חיוביות:

 • קל לשימוש. זרימת הרשת אינה דורשת שום ידע בנושא קידוד ואינם מפתחים הצליחו לבנות בקלות אתרים מקצועיים.
 • הדרכות אינפורמטיביות. מי שהיה זקוק לקצת יותר הדרכה בעיצוב אתר האינטרנט שלו, מצא את הדרכות הווידיאו מועילות מאוד.
 • בונה אתרים מגיבים. למרות שזה אמור להיות סטנדרט בתעשייה, חברות רבות עדיין מנסות להדביק רק עיצובים ידידותיים לנייד. עם זאת, זרימת הרשת כוללת תכונה חיונית זו מהיום הראשון.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בזרימת האינטרנט

בעולם של בוני אתרים, זרימת האינטרנט היא עדיין חדשה יחסית. עד כה אין הרבה פטפוטים באינטרנט על התוכנית הזו. בסך הכל זה כנראה סימן טוב, במיוחד בהתחשב בעובדה ש- Webflow הצליחה לרכוש עשרות אלפי משתמשים בשלוש השנים האחרונות. לקוחות לא מרוצים בדרך כלל לא מהססים להשמיע את אי הסכמתם, כך שזה בטח בטוח נניח ש- Webflow לא נתקל בבעיות מהותיות. יתכן שיידרשו עוד כמה שנים עד שהשוק יעבור לפני ש- Webflow יצליח לייצר מספיק מדיה כדי באמת להרגיש כיצד אחרים הוגנים באמצעות התוכנה..

עיצוב & התאמה אישית

משתמשים מתקדמים חפצים בבונה אתרים עם תכנון והתאמה אישית אינטואיטיבי, וזרימת אתרים היא בחירה מצוינת עבור אלה שיודעים מה הם עושים. מהנדס אתרים יכול להעריך את הגמישות בתפעול הקוד כדי להשיג תוצאות באתר. זרימת הרשת מציעה בד פתוח למשתמשים מיומנים או כמה פריסות תבניות מוכנות למי שצריך מקום להתחיל בו.

תכונהסקירה כללית
תבניות זרימת אינטרנטישנן תבניות שתוכננו מראש בחינם ותשלום מראש, אך זרימת האינטרנט מעודדת קנבס פתוח למעצבי אתרים מקצועיים.
 • מגוון ואיכות התבניות ופלטת הצבעים. האוסף הקטן של תבניות עיצוב אטרקטיבי, או שלמו 15 עד 20 $ עבור מבחר גדול יותר. בין אם מעצבים מתחילים עם תבנית או בד ריק, הכל ניתן להתאמה אישית.
 • תבניות שנבחרו מראש לעומת בניית אתר מ- Scratcח. זרימת האינטרנט מציעה תבניות שנבחרו מראש או פלטפורמה לבנות משלך, אם כי בסופו של דבר מצפה לקבל החלטות עיצוב לבד.
ממשק זרימת אינטרנטאם השתמשת בעבר בתוכנות Adobe, זה יכול להיות הממשק שאתה מחפש. זרימת האינטרנט יצרה ממשק להתאמה עם כלים מוכרים, כך שהאתגרים העיצוביים מצטמצמים. בונה אתרים זה קל יותר למשתמשים בפוטושופ וב- InDesign או למשתמשים מתקדמים אחרים שיכולים להבין דברים. בונה אתרים קשה למעצבים חדשים שאין להם מיומנויות נדרשות.
התאמה אישית של סגנון עמודלזרימת האינטרנט יש כוח בהתאמה אישית של סגנון העמוד מכיוון שמשתמשים מתקדמים יכולים להסתמך על אפשרויות עיצוב רבות בתוך הממשק, על בד ריק באמצעות קוד HTML.
 • אפשרויות העיצוב להתאמה אישית.ההתאמה האישית יכולה להתבצע באמצעות התבניות המעוצבות מראש במערך מובנה יותר, או לבצע אותה על בד ריק. בונה זה נוצר למוחות יצירתיים שיכולים לבצע את עבודת העיצוב.
 • חירות העברת תוכן, שינוי גודל ועריכתו.עריכת זרימת רשת היא אינטואיטיבית למדי, במיוחד אם יש לך הבנה הגונה של מוצרי Adobe.
 • האם יש גישה לקוד HTML / CSS? כן, זרימת הרשת מציעה למעצבים עריכת קוד HTML / CSS המבוקשת לתכנות מתקדמות יותר.
 • ממשק משתמש לעריכה חזותית. העריכה מתבצעת על גבי המסך עם כמה יכולות גרירה ושחרור להוספת רכיבים, תוספים, ווידג’טים ועוד.

משתמשי זרימת אינטרנט מנוסים יכולים לנצל מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית.

ניווט באתרזרימת הרשת מאפשרת למעצבים את הגמישות ליצור ניווט באתר באופן שהם רוצים ולא להסתמך רק על תבניות, או שניתן לבחור תבנית.
ניהול תוכןזרימת אינטרנט היא מערכת ניהול תוכן חזותית (CMS) בה ניתן לבנות אתרים ללא ניסיון בקוד. תוכן מנוהל מחשבון זרימת אינטרנט מקוון, בדומה לבוני אתרים אחרים, אך יש יותר הזדמנויות למשתמשים מיומנים.
תמונות וגלריותלזרימת האינטרנט סוגי תוכן חזותי מעולים הכוללים תמונות, קטעי וידאו, מפות, כפתורים ועוד.
בניית אתרים ניידיםהתבניות של זרימת הרשת ותבניות עיצוב בצורה חופשית מגיבות, מיוצרות למשתמשים ניידים, לקוחות ומבקרים ברוב המכשירים..
שילוב שיתופי חברתיכמו רוב בוני אתרים, זרימת Web מציעה את כל אייקוני המדיה החברתית הסטנדרטית לשיווק ושיתוף לקוחות.
שירותי עיצובWebflow הוא בונה אתרים מקיף המיועד לסוכנויות ומעצבים שרוצים לבנות אתרים מתוחכמים. אמנם זרימת הרשת מתוחכמת יותר מכמה בוני אתרים, אך אינה חברת עיצוב מבוססת שירותים. כשאתם זקוקים לחברה המספקת שירותי עיצוב, תוכן ופיתוח, בוני אתרים של עשה זאת בעצמכם אינם הבחירה הנכונה.

תכונות & כלים

כאחת החברות המקוריות המלאות לבניית אתרים, מערך הפיצ’רים הוא עצום. Web.com מתאים לאתרים גדולים יותר ומתוחכמים יותר הזקוקים לתשומת לב מיוחדת או למתכנת מתקדם יותר שעבד עם עיצוב אתרים, וודאי ש- Web.com יענה על הדרישות לתכנות מסחר אלקטרוני ותכונות עסקיות:

תכונהסקירה כללית
הגדרת זרימת אינטרנטהירשם לחשבון בחינם עם שמך, דוא”ל וסיסמא חדשה. אתה מסכים גם למדיניות הפרטיות ותנאי השירות של Webflow. תתחיל בבחירה של תבנית בחינם.
עיצוב אתריםבחר תבנית עיצוב או בחר ליצור משלך בעורך בסגנון בד עם פקדים הדומים למוצרי Adobe. הממשק אינו דומה לבונה אתרים הממוצע, אך ניתן לערוך גרירה ושחרור יחד עם עורך HTML / CSS אם יש לך את הידע הטכני..
שם דומיין מותאם אישית
עומק הניווט:בעזרת יכולות זרימת האינטרנט לניווט בהתאמה אישית, מעצבים יכולים ליצור את עומק הניווט הדרוש לכל אתר עסקי או ארגוני.
ווידג’טים ואפליקציותאם יש לך את הניסיון, נראה כי לזרימת האינטרנט יש את הפלטפורמה לבניית אפליקציות אינטרנט. זה לא נבדק לגמרי, ומידע מועט זמין. ווידג’טים הניתנים להתאמה אישית הכוללים מדיה חברתית, מפות, טפסים בדוא”ל ומחוונים מגיבים הם סטנדרטיים.
מונטיזציהניתן לשלב את זרימת הרשת עם פתרונות eCommerce, אך מעצבים יצטרכו לבנות זאת.
סטטיסטיקת מבקריםזרימת האינטרנט משתלבת היטב עם Google Analytics, ולוח המחוונים של זרימת האינטרנט מסוגל להציג נתונים סטטיסטיים של מבקרים באתר.
צילום, וידאו ושמעזרימת הרשת מציעה אפשרויות סטנדרטיות להעסקת לקוחות באמצעות תמונות, קטעי וידאו, ווידג’טים ועוד.
בלוגיםלמרות שלא נראה כי לזרימת Web יש פלטפורמת בלוגים מקומית, ישנם דוחות חיוביים לגבי היכולת להקים אתר בלוג יעיל..
גוגל מפותמשתמשים יכולים להטביע מפות Google.
עורך HTMLאחד מהנכסים של זרימת האינטרנט הוא אפשרות לעריכת HTML / CSS, מבלי שתצטרך לדעת את הקוד המפורט.
שילוב מדיה חברתית
טפסים וסקריםבאמצעות זרימת האינטרנט, המשתמשים יכולים להכניס טפסים ולהתאים אותם אישית לתוצאות הדרושות להם.
שטח אחסוןבהתבסס על שלוש תוכניות התמחור של Webflow, נראה כי יש מקום לאחסון רב בכל גודל ובכל גודל באתר. תוכניות התמחור אינן חושפות שטח אחסון.
כלי הניוזלטרזרימת הרשת אינה מציעה כלי עלון מסוים, אך ניתן לקודד את זה.
תמיכה בפורוםפורום לקוחות של זרימת Web זמין עם תוכנית Starter בחינם ותוכניות אישיות, מקצועיות וצוות.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתתצטרך לסמוך על פתרונות חיצוניים של מסחר אלקטרוני שמשתלבים עם זרימת האינטרנט. Ecwid נראה אחד התוספים הטובים ביותר ואולי גם תואמים.
שילוב שעריםישנם שירותי שערים לתשלום המשולבים בפתרונות מסחר אלקטרוני של צד שלישי שעשויים להיות משולבים עם זרימת האינטרנט.
ידידותי לקידום אתריםשוב, תצטרכו לסמוך על פתרונות חיצוניים כמו גוגל אנליטיקס ועוד עבור טכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)זרימת האינטרנט מספקת חשבון מוגן בסיסמה לכל מי שנרשם.
Google® Analyticsאין שום בעיה ידועה בשילוב גוגל אנליטיקס בזרימת הרשת.
בניית אתרים אבטחהזרימת הרשת יחד עם מתחרותיה יהפכו את עדיפות האבטחה לכל פעילות באתר.
שפות מרובותאפשרויות רב-שפות זמינות באמצעות קוד, ויש כמה צ’אטים ופורומים מקוונים להדרכה.
אופטימיזציה לניידכמעט כל התבניות ואפשרויות ההתאמה האישית של זרימת האינטרנט תומכות במכשירים ניידים.

תוכניות & תמחור

Webflow מציעה חשבון Starter בחינם יחד עם שלוש תכניות תמחור שנתיות המבוססות על חווית מעצב ורוחב אתרי האינטרנט אותם נדרשים סוכנויות. יש לשלם את התעריפים החודשיים המוצגים באתר על בסיס שנתי. אירוח ו- CMS הם תשלום חודשי נוסף.

תוכניות תמחור שנתיות המוצעות

Starter חינם. ואו מישהו אחר.

אישי. למעצבים העובדים על מספר פרויקטים. 16 $ לחודש, או 192 $.

מקצועי. לפרילנסרים ואנשי מקצוע פנימיים. 35 $ ​​לחודש, או 420 $.

צוות. לצוותים וסוכנויות גדולות. 78 דולר לחודש, או 936 דולר.
זרימת האינטרנט גובה יותר על סמך הצעות השירות בקנה מידה סוכנויות. מעצבים נקבעים ליצור אתרים מרובים בתכנית תמחור שנתית שעשויה להיות חסכונית בטווח הרחוק.

קחו בחשבון את הגורמים הבאים בנוגע לתמחור:

 • האם זה מציע תוכנית בחינם? כן, זרימת הרשת מציעה תוכנית התנעה בחינם ממה שיכול להמשיך בחינם אם אין צורך בתכונות מתקדמות.
 • האם יש תקופות ניסיון או שהן נדרשות להצטרף לכרטיסי אשראי? מעצבים יכולים להשתמש בזרימת האינטרנט בחינם בזמן שהם נמצאים במצב עיצוב.
 • כמה משתלמות חבילות הפרימיום בהשוואה למתחרות? זרימת הרשת מעט יקרה אך רגילה עבור המחלקה הזו של בונה אתרים. מתכנתים ומפתחים מקבלים גמישות רבה יותר בקוד להתאמה אישית.
 • האם תוכלו לעצב דפי אינטרנט מקצועיים רק באמצעות הגרסה החינמית? כן, תוכלו ליצור אתר מקצועי בחינם.

האם התשלום מתקיים על בסיס חודשי / שנתי? זרימת האינטרנט מציעה תוכניות תמחור שנתיות באתר.

שירות לקוחות

Webflow מציע ללקוחות מגוון מרשים של אפשרויות תמיכה ללקוחות. מרכז העזרה מציג מבחר הכולל שאלות נפוצות, קורסים (מעל 40), הדרכת תחילת העבודה וכמה הדרכות באתר מלאות. תמיכה בעדיפות זמינה במסגרת תכניות התמחור המקצועיות והצוותיות. תמיכה בדוא”ל זמינה במסגרת התוכנית האישית. פורום זמין לתוכנית Starter בחינם.

קלות שימוש

זרימת הרשת מיועדת למשתמשים מתקדמים עם ניסיון אפילו בזמן שהיא מתחרה כאחד מבוני אתרים בודדים ללא קוד. עבור קהל הקריאייטיב הנכון, סביר להניח שמשתמשים יכולים לעשות כל מה שהם רוצים באמצעות זרימת הרשת. למתחילים המחפשים חוויה כוללת של עשה זאת בעצמך, ישנם שיעורים אחרים של בוני אתרים שיש לקחת בחשבון. משתמשים מתקדמים עשויים למצוא את זרימת הרשת קלה לשימוש.

הפשטות של הממשק . זרימת הרשת היא אינטואיטיבית עבור מעצבים מנוסים ולא מיועדת לפשטות. התוצאות יכולות להיות חיוביות עבור מי שיודע מה הוא עושה.

מתאים למתחילים / משתמשים מתקדמים . זרימת הרשת אינה בכיתה של בוני אתרים למתחילים. זה מתאים למשתמשים מתקדמים הרוצים סביבה ללא קוד אך עם זאת יש להם את הגמישות באפשרות HTML / CSS.

שמור על השליטה באתר בכל עת. מעצבי אתרים שומרים על שליטה מלאה באתר.

עזרה בעורך מסופק. העזרה בעורך מתאימה לחלקם ויש כמה אפשרויות עזרה אחרות באתר.

זרימת האינטרנט מתאימה למעצבים מנוסים שעלולים למצוא את בניית אתרים זו קלה לשימוש.

סיכום

עבור מעצבים ומפתחים מנוסים, אתה יכול פשוט לאהוב את זרימת הרשת. בונה אתר זה ללא קוד אך נגיש לקודים, יש לך אפשרויות לכל גודל וקנה מידה של אתר עסקי. עבור מסחר אלקטרוני מתקדם, נראה שזה מקובל אם תוכלו לשלב את הכלים, הווידג’טים והתוספים החיצוניים כדי לקבל את התוצאות הדרושות לכם.

מתחילים יתאמצו ככל הנראה עם זרימת Web אלא אם כן הם מסתפקים בחשבון בחינם ואחת מהתבניות המוגבלות של Webflow, אך נקודת המחיר היא באמת לאתרים מתקדמים יותר שצריכים לעשות יותר. משתמשים חדשים שרוצים להקים אתר במהירות ובקלות צריכים להסתכל על סוג אחר של בוני אתרים, ויש המון כאלה בשוק.

לזרימת אתרים פוטנציאל לאתרים מותאמים אישית על ידי מעצבי אתרים מתקדמים המחפשים חוויה ללא קוד, אך יש להם גם את הגמישות להוסיף ולערוך קוד. אם אתם מחפשים פלטפורמה מתקדמת יותר, זרימת הרשת היא אחת מהאפשרויות הבודדות בתחום ה- DIY בכיתתה. בהתאם לצרכים ולניסיון שלך, זרימת האינטרנט עשויה להיות פיתרון טוב. חשבון Starter בחינם הוא הדרך הטובה ביותר לבדוק אותו.

השווה

WebFlow

92

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map