סקירה מדהימה 2016


בצורה מדהימה

בקר באתר

9.0


ציון AWA

בצורה מדהימה

פלטפורמה חדשה יחסית Strikingly היא אפליקציה מקוונת לפיתוח אתרים ובונה אתרים שמאפשרת ליצור אתר ידידותי לנייד עם דף גלילה יחיד נגיש לאלה ללא ניסיון או ידע בפיתוח. קרא את הסקירה המדהימה שלנו בהמשך.

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.strikingly.com
 • המטה: סאניווייל, קליפורניה
 • שנה שנוסדה: 2012
 • קטגוריות: בונה אתרי אינטרנט
 • שירותים: תוכנת ענן לעיצוב אתרים, אירוח אתרים
 • ניסיון חינם: 14 ימים

בולט הוא בונה אתרים רענן ומודרני המאפשר לאנשים טכניים מתחילים להרכיב אתרי אינטרנט מלוטשים, גם אם בפורמט של עמוד בודד. מציעה למשתמשים אתרים ידידותיים לנייד המהירים ליצור ולפרסם באופן מיידי, באמצעות ממשקי משתמש ועיצוב תבניות פשוטים.

למי מומלץ להפליא?

מומלץ מאוד לראוי למי שמחפש דרך קלה לבנות אתר חד-צדדי של דף אחד, ללא שום כישורי ידע וידע בנושא תכנות או עיצוב אתרים. בעזרת התבניות הרבות שיש, ניתן להקים בקלות אתר עסקי או אישי. עבור אלו שבונים את אתר האינטרנט הראשון שלהם, Strikingly הוא פשוט מאוד ולא יאפשר לכם לסטות מחוץ למסלול במידה רבה.

האם מציע באופן מרשים כל תחום של מיקוד או התמחויות?

החוזק המדהים הוא שהכל באתר פשוט, והמשתמשים יכולים להבין בקלות את ההוראות ולהקים את האתר שלהם. לא נדרשת חווית קידוד או תכנות כדי להקים אתר מהיר של ברקים שייצג עסק קטן או אינדיבידואל, השלם עם תמונות חדות וסמלים וקטוריים וגופנים מקצועיים. קשר את כל זה עם התבניות שהועמסו מראש בסגנונות שונים כדי לבנות אתר תוך דקות. הרעיון פשוט והמציאות היא התאמה מושלמת.

יתרון נוסף הוא שכל הנושאים המדהימים ידידותיים לנייד ייראו נהדר בכל אחד מהמכשירים שלך.

מהם המפרט הטכני או המגבלות של Strikingly?

באופן מרשים משאיר כמה דברים לבחירה. למשל, אין פונקציונליות של גרירה ושחרור כמו שמציעים בוני אתרים דומים, והתאמה אישית מוגבלת זמינה. התבניות הן יותר מהנחיות פשוטות עם Strikingly, וכמעט בלתי אפשרי לדרוס אותן כדי לשנות גדלים של תמונות או לשנות את מקום הטקסט. כמו כן, זה אתגר לשנות מנושא לסוגיה; במקום זאת, אתה צריך להתחיל מחדש.

מגבלה נוספת שיש לה מבחינה מדהימה היא חוסר היכולת להתמודד עם מסחר אלקטרוני בכל מידה. יש תכונה “חנות פשוטה” והיכולת להטביע כפתור PayPal, אבל זה בערך.

האם מציע באופן מדרגי יכולת מדרגיות מספקת מקום לגדול?

ל- Strikingly יש תוכנית חינמית שמתאימה לאתרים קטנים שאינם זקוקים להרבה רוחב פס או התאמה אישית, אך היא מציעה גם שדרוגים לאתרים גדולים יותר. תוכנית ה- Pro מורכבת מרוחב פס בלתי מוגבל, שלושה אתרי מקצוענים ואתרים בחינם ללא הגבלה, יחד עם כתובות אתרים מותאמות אישית ויכולות HTML משובצות וקוד מותאם אישית..

מהי מדיניות ההחזר הכספי?

המדיניות מאפשרת לך לנסוע לנסוע באחת מתוכניות הפרימיום למשך 14 יום. בנוסף, תוכלו להשתמש בתוכנית החינמית כל עוד תרצו להכיר את הפלטפורמה. ברגע שאתה נמצא בתכנית בתשלום, אתה מחויב רק לתקופת השירות שבחרת; החודש שלאחר מכן על הסכם חודש לחודש או השנה שלאחר מכן על חוזה שנתי.

מה המוניטין שלהם?

בדיקה מהירה של שירותי בדיקת המוניטין של האינטרנט מראה כי למוניטין יש מוניטין טוב בקרב המשתמשים והציבור הרחב כאחד. MyWot אומר שזה בטוח לילדים ואמין, וניתוח הגלישה הבטוחה של VirusTotal ו- Google אומר שהאתר נקי מוירוסים..

מדוע לבחור בונה אתרים מדהים?

למרות שמדהים את אפשרויות ההתאמה האישית שלה, במיוחד בתכנית החינמית שלה, הוא מציע ערך מצוין לבעלי עסקים קטנים ולאנשים הזקוקים לבנות נוכחות מקוונת. באופן מדהים הוספה מתמדת של תבניות ופונקציונליות נוספות לאתר שלה שמקלים עדיין על יצירת אתר שיגדל איתך או עם העסק שלך..

תכונות עיקריות

פסקי דין מומחים בתעשייה על מה שמדהים

בונה אתרים נראה כי המומחים ממקמים בצורה מדהימה באמצע חבילת בניית האתרים. בהחלט יש לו מה להציע לקהל הנכון, אבל הוא לא מגיע עם מגוון רחב של כלים ותכונות חזקים כמו אפשרויות רבות אחרות בשוק. אולי החשוב ביותר, הוא הדירוג הגבוה ביותר בכל הנוגע לחוויית משתמש. מי שמחפש תוכנית פשוטה ונוחה לשימוש ייקח במהירות למדהים. עם זאת, בעלי ניסיון רב יותר בעיצוב וציפיות גבוהות עשויים להתאכזב מהמגבלות של הבנאי.

העובדה שהוא יוצר רק אתרי עמוד אחד עשויה להוות חיסרון עבור חלקים, אך היא מדברת לפשטות התוכנית. בעיקרון, Strikingly לא קיבלה ציונים גבוהים יותר ממומחים מכיוון שיש אפשרויות אחרות המציעות גם ממשק ידידותי למשתמש לא פחות וכוללות תכונות נוספות. באופן מרשים זו אפשרות סולידית, אך לא בהכרח הטובה ביותר.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/ בצורה מדהימה
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20 באפריל 2016

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים בנושא מדהים

החדשות הטובות הן שבאופן מדהים מציע בונה אתרים פשוט וקל לשימוש במיוחד. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של אתרים מלאים שנבנו באמצעות התבניות שלהם ולקבל תחושה אמיתית לפוטנציאל האתר שלך. באמצעות בצורה מדהימה, אתה יכול לבנות אתר בפחות משעה. זה קל לשימוש. בנוסף, קודאים מנוסים יותר יהנו מגישה לעורכי HTML ו- CSS.

הלקוחות נהנים גם מגמישות התוכנית. אתה יכול להוסיף בקלות בלוג ו / או להפוך את האתר שלך לחנות מסחר אלקטרוני. בעוד שמדהים לא נועד לתמוך בעסקים גדולים, הוא יאפשר לך להרחיב את האתר שלך ולפנות לקהל רחב יותר. יותר מכל התוכנית מתוארת כפשוטה, המתורגמת למעולה למתחילים.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות בנושא בולט

מרבית התלונות השליליות נגד מכה קשורות לאיכות השירות ללקוח ולמחיר הזולה. מקובל ואולי אפילו סביר כי לבונה אתרים יהיו כמה ביקורות שליליות המתייחסות לשירות הלקוחות. עם זאת, הופתעתי לראות עד כמה הלקוחות מוגבלים כשמדובר בפנייה לתמיכה. בעיקרון, אתה יכול רק לשלוח דוא”ל ולקוות לתגובה מהירה. למרבה ההפתעה אפילו לא מציעים מספר טלפון להתקשר שלא לדבר על פונקציית צ’אט חי. אמנם קיים בסיס ידע, אך ברובו אתה משלך בכל הקשור לפתרון בעיות.

בנוסף, הלקוחות התאכזבו מכמות התכונות הזמינות עם תוכניות נוחות יותר. רק תוכניות פרימיום מציעות מערך תכונות חזק.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

עיצוב & התאמה אישית

תכונות עיצוב אתרים כוללות תבניות הניתנות להתאמה אישית, כפתורי קידום מדיה חברתית, העלאה מהירה במיוחד לתמונות, תכונות של מצגת שקופיות, והכל באתר המותאם אוטומטית לנייד. לפרסום תקבל שם דומיין בחינם (http://yoursitename.strikingly.com), סגנון ייחודי של עמוד אחד ויכולות קידום אתרים.

תכונהסקירה כללית
תבניות אתרבחירת תבנית היא פשוטה כמו לחיצת כפתור אצל בונה אתרים זה.

חינם: האתר המדהים מציע אחת-עשרה תבניות אתר שונות בשלוש התוכניות, וכל אחת מהן די בולטת ומעוצבת היטב כדי לפרסם אתר כמעט תוך זמן קצר.

פרימיום: אפילו יותר טוב, תוכניות הפרימיום המדהימות מציעות מאות עיצובים של תבניות אתר לבחירה כאשר אתה מכיר יותר את הפלטפורמה ומוכן לשדרוג, או אם ברצונך לבנות אתר ייחודי כבר מההתחלה.

כל התבניות מגיבות לנייד וכוללות תכונות כמו ‘לחץ להתקשר’ כדי להפוך אתר אינטרנט ידידותי מאוד לקהל הקהל שלו. אתרים מותאמים למטרות קידום אתרים ומאפשרים להוסיף פשוט תגיות מטה ומילות מפתח.

ממשק בניית אתריםממשק המשתמש הוא המקום בוהק בצורה מדהימה! ממשק המשתמש הוא כל כך פשוט ואינטואיטיבי, עד שכל מי שלמד לקרוא יכול להקים אתר חדש למראה פשוט לבחור ולחץ על הבחירות שלו ואז להוסיף את התוכן המותאם אישית שלו.

הממשק אפילו מאפשר לך לראות בדיוק כיצד ייראה האתר שלך במחשבים ובמכשירים ניידים עם כמה לחיצות מהירות. אם בילית אי פעם בבניית אתר בדרך אחרת, כולל פלטפורמות אחרות יחסית ידידותיות למשתמש כמו הבלוגר של גוגל, תעריך את המדהים ואת ממשק המשתמש הפשוט שלו..

אפשרויות התאמה אישית של סגנון עמודכשמדובר בסגנונות עמודים, בונה האתר באופן מדהים מוגבל במידה מסוימת. השינויים הכלליים האמיתיים היחידים שקיימים הם בין צבעים בהירים, כהים או שונים. יש המון גופנים ידידותיים ומקצועיים כדי לשנות את מראה העמודים שלך. וריאציות בחלק התכונות יאפשרו לכם לערוך טקסט אך לא להזיז אותו או לשנות את הצבע; כמו כן, שינוי תמונות הוא פשוט, אך אינך יכול לשנות את גודלן או להעביר אותן לאזור אחר. הטקסט והתמונות מוגדרים בתבנית, ולא ניתן להזיז אותם בשונה מפלטפורמות רבות אחרות שמציעות התאמה אישית טובה יותר.
ניווט באתרבאופן מדהים הוא אתר שונה בהרבה מכפי שרבים מאיתנו רגילים אליו. הפורמט הוא עמוד גלילה בודד וארוך. כדי למצוא את מה שאתה צריך, פשוט גלול מטה עד שתמצא אותו בקטע בו הוא ממוקם. ישנן נקודות משמאל שתוכלו לרחף עליהן ולחץ עליהן כדי להגיע לכל חלק במחשב או בטאבלט. בסמארטפון, יש משמאל תפריט תפריט בו תוכל להשתמש כחלופה לגלילה לאורך כל הדרך. אמנם זה יעבוד טוב מאוד עבור חברות קטנות יותר ואנשים רבים, אך זה מוגבל למפעלים גדולים יותר. לא יהיה כיף לחפש מידע על דפי גלילה שלכאורה אין סוף.
ניהול תוכןשינוי או הוספת תוכן לאתר מדהים זה די פשוט. אתה יכול לשנות בקלות את הטקסט או התמונות בכל אחד מהקטעים שלך מהר ככל שבחרת בתוכן הראשוני שלך. אתה יכול גם להוסיף פוסטים בבלוג ותכנים אחרים באותה המהירות.
תמונות וגלריותהוספת תמונות וגלריות היא פשוטה, והאתר אפילו מקלה על התקנה ויישום של מצגות, אם כי הן מוגבלות לפורמט יחיד. עוד יותר מכך, הוספת סרטונים לאתר היא קלה כמו העלאתם לאתר ולחיצה כדי להוסיף אותם לקטע.
בניית אתרים ניידיםהנה אזור אחר בו מאיר בצורה מדהימה! מרבית הפלטפורמות והבוני אתרים דורשים מחשב להתקנה ופרסום.

באופן מדהים אתרים כל כך קלים ואינטואיטיביים; אתה יכול לבחור ולבחור את הסגנונות והתבניות שלך, להעלות כמה תמונות ולהוסיף מעט טקסט לפני שאתה מכה בפרסום ולשתף את האתר הרענן והמגניב שלך שיצרת בעצמך.

שילוב שיתופי חברתיכפתורי השיתוף החברתי מתווספים לאתרים מרשימים באמצעות חנות האפליקציות, המאפשרת לך לקבל עדכון חברתי באתר שלך. הוסף את חשבונות המדיה החברתית שלך, ותוכל גם לכתוב ציוצים מועדפים שאנשים יוכלו לשתף אותם על פוסטים ותכני הבלוג שלך.
שירותי עיצובמכיוון שלא ניתן להזכיר שירותי עיצוב באתר, אני לא מאמין שהם מוצעים, אם כי זה בהחלט משהו שמשתמשים צריכים לפנות אליו לצוות Strikingly לקבלת הדרכה וסיוע אפשרי..

חלק מהרכיבים שתוכלו להוסיף לאתרכם כוללים מפות, סרטונים, טפסי קשר וכפתורי PayPal. אלה עשויים לפתור חלק, או כולם, את צרכי העיצוב שלך.

תכונות & כלים

תכונהסקירה כללית
להכיןקל יותר מכל אתר שאי פעם תכננת (או ניסית ליצור.)
עיצוב אתריםהעיצוב מוגבל לתבניות המוצעות, וההתאמות שאתה יכול לעשות להם. לדוגמה, אתה יכול לבחור תבנית ולשנות את “הסגנון” שלה, אך בדרך כלל שינויים אלה כוללים שינויים בצבעים ובגופנים. אלמנטים נעולים במקום בפריסות העמודים, כך שזה לא אפשרי.
שם דומיין מותאם אישיתתחומים מותאמים אישית זמינים ונכללים בתוכניות הפרמיום. אם יש לך דומיין שכבר בבעלותך, אתה יכול להעביר אותו, או שאתה יכול לרכוש אחד מתוך לוח המחוונים של האתר.
עומק הניווטבמבט ראשון, נראה שמדובר בבעיה עבור המדהים. עם זאת, ניתן ליצור אתרי דפים מרובים על ידי קישור אתרים מדהימים זה לזה. ה
ווידג’טים ואפליקציותאפליקציות ווידג’טים לאתר מוגבלים יחסית. לא תמצאו מאות אפליקציות בסגנון פלאגין כמוך עם וורדפרס.
מונטיזציהנכון לעכשיו, אפשרויות המונטיזציה היחידות העומדות לרשות משתמשי האתר המדהים הן קישור לסניפים בתוכן הבלוג שלך.
סטטיסטיקת מבקריםנראה כי לא קיים יישום פנימי למעקב אחר מבקרים דרך אפליקציה של צד שלישי, מטפל בכך בקלות.
צילום, וידאו ושמעבונה האתרים המדהים מאפשר להעלות ולהוסיף תמונות וסרטונים לאתרים בקלות. כמו רוב הדברים בפלטפורמה, קליק או שניים פשוט יטפלו בזה.
בלוגאפליקציית בלוגים זמינה להוספה לכל קטע באתר מדהים. לאחר הוספת אפליקציית הבלוג, קל מאוד להוסיף תוכן לבלוג.
גוגל מפותלחיצה פשוטה על מספר כפתורים, וואלה! מפות Google מוטמעות באתר המדהים.
עורך HTMLבאמצעות יישום זה, העתקה והדבקה של קוד HTML יכולים להוסיף אלמנטים ייחודיים לאתר מדהים.
שילוב מדיה חברתיתשילוב פייסבוק, טוויטר ופינטרסט הוא תהליך של לחיצה אחת ומאפשר שיתוף חברתי פשוט.
טפסים וסקריםניתן לשלב טפסים וסקרים, אם כי ההתאמה האישית של טפסים אלה מוגבלת.
שטח אחסוןשטח האחסון תלוי בחבילה שנבחרה; התוכנית החינמית מגיעה עם 5 ג’יגה-בתים, התוכנית המוגבלת עם 50 ג’יגה-בייט, ותוכנית Pro כוללת רוחב פס בלתי מוגבל.
כלי הניוזלטרשלב חשבון MailChimp ושלח עלוני מידע לכל הלקוחות והסיכויים שלך.
פורוםחתוך והדבק קוד פורום כדי לבנות תחושת קהילה באתר המדהים שלך.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתמאפשר להפליא שילוב של חנות פשוטה כך שבעלי אתרים יוכלו לעסוק במסחר אלקטרוני באתרים שלהם.
שילוב שעריםטופס הקלדה הוא הבחירה של Strikingly לעזור בשילוב שערים, עם ממשק גרירה ושחרור ויצירות טבעיות אינטואיטיביות.
ידידותי לקידום אתריםהוספת מילות מפתח ותגי מטא לאתר נפלא מוסיפים את ה- SEO הטבעי שלו, מה שמביא לגידול מהיר ב- SERPs.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)באמצעות חשבון Pro ניתן ליצור אתר מוגן בסיסמה לקבוצות פרטיות או לאתרי חברות.
Google® Analyticsהוספת Google® Analytics מאפשרת לסקור את המבקרים ואת הנתונים הסטטיסטיים שלהם. מאיפה המבקרים מגיעים וכמה זמן הם נשארים? GA זמין לפוסטים בבלוגים לתכניות מוגבלות ופרו
אבטחת אתריםSecure Socket Layer (SSL) היא טכנולוגיה סטנדרטית לביטחון מקוון, היא קובעת קישורים מוצפנים בין שרתים לדפדפן<
מיטוב שפות אופטימיזציה לנייד טכנולוגיית CDN:Google Translate יטפל במספר שפות; אתה יכול גם להשתמש במספר דפים, או פשוט להזין את שתי השפות בתיבות הטקסט שלך.

תוכניות & תמחור

מציע בצורה מדהימה שלוש חבילות תמחור שונות; חינם, עם מגבלת רוחב פס של 5 ג’יגה-בתים ותת-דומיין מדהים, מוגבל עם 50 ג’יגה-בייט ופרו עם רוחב-פס בלתי מוגבל.

חינם התוכניות המדהימות לא מקבלות את כתובות האתרים המותאמות להן; הם מגיעים עם תת-דומיין של strikingly.com. הצטרף לתכנית בחינם עם מספר לחיצות ודוא”ל להרשמה.

מוגבל תכניות בדרך כלל מתאימות לעסקים קטנים. תוכנית זו עולה 8 $ לחודש והיא מחויבת מדי שנה, כך שהעלות מראש היא 96 $. תמורת 96 דולר, בעל התוכנית יקבל רוחב פס חודשי של 50 GB ושם תחום בחינם לכתובת אתר. והודעות דוא”ל תואמות, יחד עם שימוש מלא בכל הכלים שבונה אתר האינטרנט המדהים.

מקצוען החבילה היא $ 16 חודש, מחויבת מדי שנה, בעלות מקדמית של 192 $. עם רוחב פס בלתי מוגבל, ניתן לקבל דוא”ל ותחום מותאמים אישית בחינם, לחצני פעולה ניידים (לחצו להתקשר!), HTML, CSS ו- Javascript, ללא מודעות ואפשרויות לעריכת תמונות משופרת והגנה על סיסמאות באתר..

התוכנית החינמית מציעה שטח של 5 ג’יגה-בייט, ותוכנית PRO מאפשרת רוחב פס בלתי מוגבל יחד עם אימיילים ורישום שם דומיין בחינם. הפלטפורמה המדהימה מאפשרת לאתר לצמוח ולגדול לפי הצורך לאתר גדול ודינאמי בהרבה על ידי התאמה אישית עם HTML, Javascript ו- CSS..

שתי הגרסאות בתשלום מגיעות לניסיון של 14 יום; כלומר אתה משלם ואז יש לך 14 יום לבדוק את החבילות בתשלום מבלי להוציא כסף אם תחליט שאתה שונא את זה.

לשם השוואה, אתרים דומים מציעים תוכניות פרימיום לקצת יותר וקצת פחות. Wix מציעה את תוכנית הפרימיום שלהם החל מ- 4.45 דולר, ואתרי Weebly הם 3.29 דולר לחודש עבור חוזה לשנתיים. Squarespace מציעה תוכניות פרימיום ב -8 דולר, ו- LightCMS מתחיל ב -19 דולר.

באופן מדהים, מציע הטבות בצורה של אתרים בחינם למעורבות במדיה חברתית ובעקבותיה, או עוזר להם להוסיף מעריצים ועוקבים.

שירות לקוחות

ישנם קטעי עזרה נרחבים ושאלות נפוצות באתר; יש גם אזור בסיס ידע עם עזרה נוספת לאזורים ספציפיים שמשתמשים יכולים לחפש אחר הצרכים הספציפיים שלהם. מיצירת אתרים, עיצוב ועיצוב וסוגיות טכניות ניתן למצוא את התשובות לרוב השאלות באתר המדהים.

יש גם בלוג שמתייחס לרבים מהתכונות החדשות ביותר ועוזר בכל שאלה או בעיה חוזרת.

אתה יכול גם לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה בצורה מדהימה באמצעות תיבת ההודעות באתר שלהם; היא מבטיחה תשובה להודעת הדוא”ל שלך תוך 24 שעות ומאפשרת לך לצלם צילום מסך על מה שקורה כדי לתת להם מושג טוב יותר כיצד לעזור. שום יכולת צ’ט או מספר טלפון לא ניכרים בשום מקום באתר.

קלות שימוש

כפי שצוין קודם לכן, שימוש בסטרייקינג הוא הדרך הקלה ביותר לבנות אתר שיש. לחיצות פשוטות ומהירות, הוספת כמה תמונות וקצת טקסט, והאתר החדש נעשה.

זוהי פלטפורמה מושלמת למתחילים, אשר יוכלו להשתמש בונה האתר בקלות כדי ליצור משהו מהמם ללא ידע בתכנות וקידוד. משתמשים מתקדמים עשויים למצוא באתר מעט פשטני וחסר אפשרויות התאמה ובקרה.

ל- Strikingly יש תכונה בלחיצה אחת המאפשרת לה לגשת לדפי Linkedin או Facebook ולמשוך נתונים שיסודרו באתר שאתה יכול לארגן מחדש במידה מוגבלת. הוספת גלריות תמונות ותיקי עבודה היא פשוטה ומהירה, מהירה, מהירה!

סיכום

בסך הכל, אנחנו אוהבים את הפלטפורמה המדהימה. זהו בונה אתרים מלוטש שהוא אינטואיטיבי ומהיר לשימוש ליצירת אתרים פשוטים. מתחילים עוברים את התהליך כולו, עם מעט מאוד מקום לטעויות בגלל התבניות המובנות. באופן אידיאלי למתחילים ליצור אתרים יפים, וזה באמת אידיוט.

מצד שני, זה מאכזב כי אין פונקציית גרירה ושחרור בפלטפורמה, וההתאמה האישית היחידה הזמינה היא זו שמותרת על ידי הגדרת התבנית. יש מספר מוגבל של תבניות ואפשרויות מסחר אלקטרוני, שעשויות לתסכל משתמשים מתקדמים.

השווה

בצורה מדהימה

90

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map