עגלת הקניות ביקורת עלית 2016


עגלת קניות עלית

בקר באתר

8.8


ציון AWA

עגלת קניות עלית

עגלת הקניות עלית היא ספקית מערכות מתוחכמת / עגלת קניות מתוחכמת שממכנת חלק ניכר מהעסק שלך; תהליכי שיווק ותפעול משולבים בצורה חלקה. מעיצוב גרפי לאירוח, הפלטפורמה מציעה פיתרון מלא לעסקים קמעונאיים לפעול בצורה חלקה. 11 שנים של מחקר ופיתוח הביאו לתוכנה שהיא אינטואיטיבית, ידידותית למשתמש הקצה ומוכנה כלל-ערוצי, עם מערכת CRM חזקה וטכנולוגיית CDN היפראסונית לתוצאות הכנסות מיטביות. קרא את סקירת עגלת הקניות עלית שלהלן.

מקצוענים

 • מסננת מידע על בלוגים לצדדים שלישיים
 • תכונות שימושיות נוספות
 • Backend רב עוצמה
 • ניסיון חינם למשך 14 יום

חסרונות

 • תבניות מוגבלות
 • אין אפליקציה לנייד

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.ShoppingCartElite.com
 • שנה שנוסדה: 2009
 • קטגוריות: תוכנת עגלת קניות
 • ניסיון חינם: 14 ימים

עגלת הקניות עלית מציעה השלמה מלאה של שירותים, החל ממלאי אוטומטי ומעקב אוטומטי ועד הזנת נתונים קלה ועדכוני מצב אוטומטיים. זה כולל עדכוני נתונים פשוטים, שילוב של Quickbooks ואפילו כלי ריגול / בדיקה מחדש אוטומטיים כדי להבטיח שאתה תחרותי.

עגלת הקניות עלית מכילה תוכנת תכנון משאבים ארגוניים (ERP), כמו גם תוכנת ניהול קשרי לקוחות (CRM), ניטור עובדים, אוטומציה של מחסנים וניתוח איומים ומעורבות כדי לקצץ בתנועה נמוכה והונאה..

מומלץ: לפי SCE, הפלטפורמה נבנתה עבור חברות עם 3 – 25 עובדים; במיוחד פעולות קמעונאיות וסיטונאיות מקוונות שאינן מרוצות מהמגבלות של עגלת הקניות הבסיסית שלהן.

אזור המיקוד / התמחויות: SCE שואפת להיות מערכת מקיפה, מאוטומציה ועד אופטימיזציות וגרפיקה, במחיר נמוך בהרבה מרוב הפלטפורמות המלאות.

מפרט טכני / מגבלות? אפשרויות עיצוב סטנדרטיות (בחינם) מוגבלות מעט בחברה זו. כשאתה מתחיל להקים את החנות שלך ב- SCE, רק תבנית בסיסית אחת זמינה ללא עלות. ישנן הרבה תכונות הזמינות להתאמה אישית של החנות המקוונת שלך, אך בדרך כלל יש תשלום עבורן.

בנוסף, תוכנית רמה 1 של SCE זולה יחסית במחיר של 19.99 דולר לחודש בלבד, כך שמלכתחילה נראה שהיא תוכנית טובה לעסקים קטנים. עם זאת, הוא מוגבל ל -1,000 מוצרים; זה יאלץ אותך להירשם לאחת התוכניות היקרות ככל שתגדל.

מדרגיות / חדר לגדול: הם יכולים לטפל בחשבונות מינימליים עד לחבילת Enterprise שלהם של מוצרים 1MM, כך שיש מספיק מקום ללכת.

ערבות להחזר כספי? האתר אכן מציע התחייבות להחזר כספי למשך 7 ימים, וישנה גם תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום לבדוק את הפלטפורמה לפני שתמסור להם את פרטי כרטיס האשראי שלך. האתר מציין גם אחריות של 100% החזר כספי עבור משתמשי Enterprise, מבלי לפרט ביתר פירוט כיצד ערבות זו עובדת.

תדמית: נראה כי עגלת הקניות עלית סובלת מכאבי גדילה. WOT מדווחת כי האתר הוא רק 42% אמין וכ- 39% בטוחים לילדים. ביקורות שנמצאו באינטרנט הן מעורבות, אך נוטות לצד החלש. שירות הלקוחות שלהם לא מסתכם בהשוואה לחברות אחרות בענף הפלטפורמות של eCommerce..

יש ביקורות של משתמשים שמדברים על שירות לקוי ותסכולים שהקמת האתר שלהם והמהירות. טוב יהיה לבעלי החברה לשים לב למשתמשים שלה ולטפל טוב יותר בשירות לקוחות כדי להישאר גבוה בתנועה ולהפחית את שכיחות העונשים..

פרסים & תעודות איכות: החיפוש שלנו הציג כמה אישורים לפלטפורמות תשלום, כמו Payleap ו- PSIGate.

מדוע לבחור עגלת קניות עלית? SCE מאפשר התאמה אישית של כל חלק באתר הסחר האלקטרוני שלכם, ואתם יכולים גם לשלם ל- SCE לבנות אתר אוטומטי עבורכם. הפלטפורמה מציעה גם תוכנית מעולה למשרד האחורי.

תכונות עיקריות

 • מערכת נקודת מכירה
 • תואם PCI
 • שילוב של גוגל אנליטיקס
 • שילוב של פנקסים מהירים
 • כלי להשוואת מחירים
 • תומך במספר מטבעות
 • מעל 60 שערים לתשלום
 • עיבוד כרטיסי אשראי בבית
 • שינוי גודל תמונה
 • שילוב בפייסבוק
 • תומך ב- eBay ובאמזון
 • SEO מוכן

הכרעת מומחים בתעשייה על עגלת הקניות עלית

פלטפורמת המסחר האלקטרוני מסיבה כלשהי קיימת פער גדול בין ביקורות צרכנים למומחים, אם כי אלה חדשות טובות עבור עגלת הקניות עלית. למרות שהמומחים לא בדיוק הסכימו לשבח את התוכנית, הם העניקו לה ציונים שנעים בין שש לשמונה מתוך עשרה. זוהי די קפיצה מממוצע צרכני מהמרחפים סביב אחד.

מבין המומחים, תכונות ה- SEO בולטות גם כיתרון מרכזי עבור עגלת הקניות עלית. למרבה הפלא, הביקורות מעניקות גם לתכונות העזרה והתמיכה ציון מושלם אם כי נראה כי הדבר מתייחס יותר למשאבים זמינים מאשר ליכולת לדבר עם אדם בפועל..

התלונה הגדולה ביותר הזו נגד עגלת הקניות עלית הייתה קשורה לתבניות שלהם. התוכנית אינה מדורגת היטב לצורך קלות השימוש, והיא יכולה להיות קשה להתאים אישית נושאים שאינם כה מרשימים מההתחלה. לקוחות רבים בוחרים לשלם עבור שירותי עיצוב בהתאמה אישית, על מנת להפיק את המרב מאתר האינטרנט שלהם.

בסך הכל, מומחים מסכימים כי עגלת הקניות עלית בהחלט שווה לבדוק, במיוחד אם אתם מחפשים תוכנית מדרגית ביותר שמצוידת בכלי מלאי ושיווק רבי עוצמה..

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על עגלת הקניות עלית

הסקירה החיובית היחידה שהצלחנו למצוא אמרה את ההפך הגמור מכל הביקורות השליליות. נראה כי לקוח מרוצה זה הוא היוצא מן הכלל כשמדובר באתרי ביקורת של צד שלישי. עם זאת, באתר עגלת הקניות עלית יש רשימה נרחבת של המלצות חיוביות של לקוחות. סקר המלצות מגלה כמה נושאים נפוצים:

  • כלי SEO ודיווח חזקים. משתמשים מדווחים כי מעבר לסל הקניות עלית עזר לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלהם ולמקד יעילות יותר במילות מפתח.
  • גישה לצוות עיצוב מוכשר. אמנם נשמע ששירות לקוחות חסר, אולם צוות העיצוב מנוסה, מועיל וקל ליצור קשר.
  • תשומת לב אישית. הן ביקורות הצרכנים והן המלצות מציינים לרוב את המנכ”ל איגור בשמו. ברור שיש לו גישה מאוד מעשית לטיפול בלקוחות, שיכולים לגרום לכל עסק להרגיש חשוב ומוערך.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על עגלת הקניות עלית

קריאת ביקורות המשתמשים על עגלת הקניות עלית היא כמעט כואבת. המלים “נורא”, “קרע” ו”יזהרו “עולות לא פעם. למעשה, הרוב המכריע של המשתמשים העניק לחברה ציון של אפס. הם אפילו לא קיבלו קרדיט על כך שניסו.

בהתבסס על הביקורות, נשמע כאילו הובטח ללקוחות הרבה יותר מהמקבלים. למרות שהחברה מציעה הדגמה חיה וניסוי חינם של 14 יום, ככל הנראה אלה לא הספיקו כדי לקבל תמונה מדויקת של התוכנה. עגלת הקניות עלית מחייבת את עצמה כמוצר עשיר בתכונות אך הלקוחות מדווחים כי תכונות רבות המפורסמות פשוט לא עבדו ואפילו לא היו קיימות.

המשתמשים גם הבהירו כי זה בעצם בלתי אפשרי להשיג אחיזה של נציג שירות לקוחות. פניות מרובות, הודעות דוא”ל ושאלות סקייפ שוב ושוב לא הצליחו לספק תשובות מועילות.

 • https://bestcompany.com/ecommerce/company/shopping-cart-elite/
 • https://www.shoppingcartelite.com/articles/shopping-cart-elite-reviews-from-best-company

עיצוב & התאמה אישית

תבניות אתר

עגלת הקניות עלית נותנת לך רק תבנית עיצובית אחת שתעבוד איתה בתחילה על פי התוכנית החינמית, אך באתר יש גם חנות נושא שבה תוכלו לבחור נושא ספציפי יותר שמתאים יותר לעסק שלכם, והנושאים המוצגים באתר נראים. די פנטסטי. אתה יכול גם לבנות את האתר שלך מאפס, אם כי זה מוגבל לבעלי ניסיון עיצובי משמעותי והוא לפי בקשת משתמש.

ממשק בניית אתרים

SCE ממליץ לטפל בעיצוב גרפי, או לפחות בחלק ה- CSS. בעלי ניסיון עיצובי משמעותי יכולים להתמודד עם הפרויקט בעצמם, אך חשוב לו קרא את החלק הזה תחילה מהשאלות הנפוצות של האתר. זה מתווה את אופן הפעולה של SCE, עם מערכת החסימה שלו המאפשרת להם לבצע שדרוגים רציפים מבלי לשבש את אתרי הלקוחות.

התאמה אישית של סגנון עמוד

האתר מציע שלוש חבילות עיצוב שניתן להוסיף כדי להפוך את האתר שלך למותאם יותר לטעמך. לקוחות עם ניסיון בקידוד יכולים ליצור חלקים מחזית החנות שלהם, כמו כותרות עליונות רגליים תחתונות, באמצעות אפשרויות עריכה ועיצוב סטנדרטיות, HTML או CSS..

קוד HTML / CSS ניגש דרך תבניות הענן של Master Design של הפלטפורמה, ומאפשר למשתמשים הבקיאים אפשרויות התאמה אישית נוספות. תבניות ה- SCE כבר כוללות את כל ההגדרות המקדימות הדרושות, כולל מידע על תמונות, תוספים ומידע על קידום מכירות.

באמצעות מערכות הבלוקים, עריכה חזותית היא פשוטה; אתה יכול להוסיף, לשבט או להזיז רכיבים כמו כותרות, פריסות, פסקאות, ויזואליות. אתה יכול גם לעשות שימוש חוזר בתבניות החסימה שלך לפי הצורך כדי לשנות דברים לעונות או מכירות שונות.

ניווט באתר: SCE משתמש במה שהם מכנים, “תפריטים מגה” כדי לאפשר התאמה אישית של ניווט באתר. אתה יכול להוסיף קטגוריות מרובות ולהראות אותן בעמודים נפרדים, ולקשר אותן לתפריטים נפתחים מדף הבית לצורך ידידותיות ללקוח..

ניהול תוכן: ניתן להוסיף תוכן לאתר שלך בדרכים מסוימות. אתה יכול להעלות מוצרים בכמות גדולה או להזין אותם ידנית. בלוגים ומאמרים נעשים בעזרת עורך WYSIWYG פשוט.

תמונות וגלריות: אתה יכול להוסיף תמונות וגלריות במהירות לאתר שלך, וניתן להציב קרוסלות אינטראקטיביות עם תמונות, טקסט מותאם אישית וסרטונים משובצים בכל מקום באתר שלך שאתה רוצה..

בניית אתרים של חנות סלולרית: אתרי SCE מותאמים אישית לטאבלט שלך ולמכשירים חכמים אחרים. אם ברצונך לשפר את האופן בו האתר הנייד שלך נראה ופועל, SCE יכול לעצב נושא מותאם אישית לתבניות הנייד שלך.

שילוב שיתופי חברתי: אפליקציות חברתיות SCE ממנפות מדיות חברתיות כדי לעזור לכם לשפר את המכירות. הם מציעים כפתורי שיתוף, אפליקציות שיתוף לרכישה ותגמולים חברתיים כדי לעודד את הקונים לקנות. יש גם ניתוחים חברתיים, ומעקב ROI כלול כך שתוכל למקד לפלטפורמות החברתיות הטובות ביותר שלך.

שירותי עיצוב בהתאמה אישית: עגלת הקניות עלית יכולה לבצע את כל ההגירה של האתר שלך, ולהגדיר אותה בהתאמה אישית ומעוצבת עבורך. תעריפי העיצוב נעים בין 25- $ 75 לשעה, וההעברות השלמות ביותר אורכות כ -300 שעות עבודה. ציטוטים בעיצוב מותאם אישית זמינים מהחברה.

תכונות & כלים

כמו בכל אתר האינטרנט, ההתקנה תשפיע משמעותית על הפונקציונליות של עסק המסחר האלקטרוני שלך. SCE שמה לה למטרה לתת לכם את כל הכלים להקמת אתר יפה שמתפקד נכון, ובעיקר באופן אוטומטי.

SCE מציעה את כל מגוון הפתרונות של מסחר אלקטרוני, החל מתוספים פשוטים עד ליצירת אתרים שלמים מבד ריק. אתה יכול להחליט כמה או כמה מעט משירותי האתר אתה רוצה.

בנוסף, אתה יכול להביא את שם הדומיין המותאם אישית שלך לאתר עגלת הקניות שלך עלית. הם נותנים הוראות מלאות להגדרתו, אך אם אתה מעדיף לא לעשות זאת בעצמך, צוות ה- SCE יטפל בזה בתוספת תשלום.

אתרי עגלת הקניות עילית ישתלבו בנוחות כמעט בכל מה שתוכלו לדמיין. מאמזון ו- eBay דוחפים פונקציונליות לגוגל ולבינג, זה פשוט להשתלב באתרים אחרים כדי לייעל את המכירות. SCE מעניק לך עגלת קניות, אך גם מסחר אלקטרוני דיגיטלי מלא. טכנולוגיית Push מאפשרת לך להגדיל מכירות פשוט על ידי אוטומציה.

SCE מציעה 100% הגדרת ציון ידידותית לנייד של Google באתר המופעל על ידי הפלטפורמה. אתרי SCE משתמשים בעיצוב אדפטיבי עבור אתרים ניידים; זהו אותו עיצוב המשמש לאתרים קמעונאיים גדולים כמו אמזון ו- Target.

עיצוב אדפטיבי נטען במהירות ובדיוק יותר על מסכי ניידים בכל גודל, ולכל מכשיר שיש בשוק. מכיוון שהמובייל גדל מאוד במהלך השנים האחרונות, ללא שום סימנים להאטה, SCE הבטיחה שכל עסקי המסחר האלקטרוני שלה יעברו אופטימיזציה מלאה לצפייה במובייל..

הוספת מוצרים לאתר SCE היא יחסית פשוטה, אך SCE מסייע בהדרכות בכל תחומי העבודה עם מוצרים כדי לעזור לכם להכיר את הפלטפורמה ולהבין את הדרכים הטובות ביותר לעשות דברים. אפשרויות תצוגת מוצרים מגוונות, והדרכות יכולות גם לעזור לך לבחור את האפשרות המתאימה ביותר למוצרים שלך.

עגלת הקניות עלית היא יותר מסתם עגלת קניות, והיא מציעה הרבה יותר מחזית חנות מקוונת מסורתית; כלים לסוחרים, בונה אתרים ויכולות מתקדמות של backend הופכים את הפונקציונליות של עגלת הקניות שלך לאתר שלך ליותר חלקה ואוטומטית.

רוחב הפס ואחסון מבוססים על התוכנית שנבחרה על ידי המשתמש ותלויים במספר המוצרים שברצונך להוסיף לאתר שלך. ניתן להרחבה ככל שהעסק שלך גדל. אתה יכול לייצא את הקטלוג שלך, או כל חלק ממנו, בכל עת עם הפונקציונליות של אתר SCE. ישנן הדרכות שיעזרו לכם בהקשר זה גם באתר.

התמיכה ניתנת באמצעות דוא”ל, טלפון, תמיכה בצ’אט חי, הדרכות וסרטוני הדרכה, קטע שאלות נפוצות / בסיס ידע גדול בו אתה יכול לחפש סוגיות וכרטיסי תמיכה גם כן..

תמיכה בשפה נעשית באמצעות מתרגם בינג בנקודת זמן זו. אתה מנוי למתרגם באמצעות מיקרוסופט, והוא מייצר קוד שתוכל להדביק בתוספים ובהגדרות האתר שלך. לאחר מכן הלקוחות יכולים לשנות לשפה המועדפת עליהם.

אירוח ואבטחה עם עגלת הקניות עלית מצוינים בכל הדוחות. SCE תואם PCI תואם ומטפל בעסקאות באמצעות למעלה מ- 100 שערים מאובטחים. החברה מספקת גם תעודת SSL מאובטחת בחינם להגנה על פרטי הלקוח.

מאחורי הקלעים, SCE עובד עם CloudFlare CDN כדי לחסום כל התקפה ולהוריד את התעבורה של התקפות מאתרי לקוחות. CloudFlare CDN מטמון ומשרת תמונות, מה שהופך את האתרים למהירים ובטוחים יותר ומאפשרים אישורי SSL ברמת DNS. בנוסף, SCE מפעיל גיבויים באופן רציף עבור לקוחותיה והודעות דוא”ל נשמרות במשך שנה אחת.

תכונה
סקירה כללית
תשלומי תשלום, תשלום ומשלוחעגלת הקניות עלית מציעה פתרון מקיף מאוד של מסחר אלקטרוני, כולל תכונות שהופכות כל חלק מסוג זה לעסק פשוט יותר באמצעות אוטומציה בכל הזדמנות אפשרית. ניתן לבצע עיבוד תשלומים באמצעות שער התשלומים שבחרת, אם כי החברה ממליצה בחום על USAePay, Authorize.net, PayPal Pro ו- Chase Payment Tech.
תוספים לעגלת קניות ותוספותזמינים להציע מכירת מכירה, אוטומציה ומעקב אחר משלוחים ועוד עם עגלת הקניות עלית. האתר אכן מבקש שתמנע ככל האפשר מווידג’טים של צדדים שלישיים, תוך שהוא מציין שהם יכולים להוריד את הביצועים של האתר שלך. יישומי פלאגין רבים כיום אינם תואמים SSL, וזה יכול לגרום לבעיות חמורות באופן הצגת האתר שלך, מה שעלול לשבש את המכירות. תוכניות תמיכה עילית לסל הקניות עלית יכולות למדוד את ביצועי הפלאגין ולהסיר את אלה שגורמים לבעיות.
ניהול הזמנותעם SCE הוא תהליך אוטומטי ויעיל ויעיל. אם באחת ההזמנות יש תקלה, תקבל דוא”ל לתיקונו. לעתים קרובות, יש מידע פשוט חסר או לא נכון, וניתן לפתור אותם במהירות.
ניהול מלאיזה קל עם פלטפורמת SCE. אתה יכול להעלות את מוצרי החנות שלך עם קובץ CSV או באופן ידני, ולהגדיר את ההגדרות שלך באופן הרצוי בהתאם לדגם העסקי הספציפי שלך. לדוגמה, אם מישהו ינסה לקנות שישה ווידג’טים כחולים אך ברשותך רק ארבעה במלאי, המערכת תדע לטפל בזה על סמך הפרמטרים שהגדרת. זה עשוי להראות שניים מהם בהזמנה חזרה למסירה מאוחרת יותר, או לומר ללקוח שהפריט מוגבל.
עגלות נטושותנותרו כסף על השולחן, לכן תרצו לשלוח דוא”ל ללקוחות אלו ולנסות למקסם את המכירות שלך. הגדר התראות במשרד האחורי שלך כדי ליידע אותך מתי נטשת עגלות להתמודד איתן.
מסחר אלקטרוני ניידהוא חלק וחלק עם התגובה האדפטיבית המובנית בכל אתרי האינטרנט המופעלים על ידי SCE. הגרסה הסלולרית של האתר שלך מוצגת היטב במכשירים ניידים מכל הסוגים עבור הלקוחות שישמשו לרכישות שלהם.
הסמכת תעשיות כרטיסי תשלום (PCI).עגלת הקניות עלית תואמת PCI ויש לה תעודה בה אתרים יכולים להשתמש בהם. SCE ממליץ להשתמש ב- BCSW מכיוון שהם אינם דורשים סריקת האישור שלך.
מעריך משלוחיםמוגדר על ידך בהגדרות האתר שלך ופשוט לביצוע. פשוט עקוב אחר כיוון זה: הגדרות> הגדרות אתר > הגדרות אתר> עגלת קניות > רשימת קניות > אפשר אומדן מס משלוח & מחשבון משלוח. אתה יכול להוסיף מספר משלוחים ואפילו משלוח בתעריפים קבועים כאן.
מעקב אחר משלוחאתה יכול להגדיר משלוחים כך שיהיו להם מספרי מעקב בתהליך זה: הזמנות > הזמנות למשלוח > בחר את מספר ההזמנה > צור מספר מעקב על ידי לחיצה על צור. כמובן שכבר יש לך אישורי UPS, USPS או FedEX בהגדרות שלך. שיטה נוספת לעקוב היא על גבי המסך החוצה; אתה יכול לבחור את ההזמנה ולחץ על מעקב ידני; הדבק הבא במספר המעקב ונשלח ללקוח. זה מסמן את ההזמנה כנשלחת.
יכולות קופההחיפוש שלנו אחר מידע על יכולות קופה של האתר לא העלה דבר. למעשה, שאלות על קופה אינן נענות באתר SCE, מה שמוביל אותנו להאמין של- SCE אין את היכולת הזו.
תכונות CRM & דיווחיםSCE מציע השלמה מלאה של דוחות שיעזרו לכם למקד ללקוחות פוטנציאליים אידיאליים ולראות היכן משתלמים מאמציכם.
קידום אתריםזה קל עם SCE; זה אינטואיטיבי ויש לו תוכנה מובנית ידידותית לקידום אתרים שמבטיחה תנועה אורגנית באיכות גבוהה. המערכת מדגישה מילות מפתח ומציעה שינויים לשיפור קידום אתרים. הוא מציע הרבה כלי SEO, אלגוריתמים ואפילו מרגל תחרות כדי לעקוב אחר התאמת התמחור שלך אם תרצה. משולבים צג דירוג של מילות מפתח, קידום אתרים שנוצר על ידי מבקר וכלים שיווקיים אחרים.
שילוב שיתופי חברתימסופק. המדיה החברתית הופכת לחלק חיוני מהחיים המקוונים ככל שהאתרים והאפליקציות החברתיות מתפשטות. עבור עסקים, המדיה החברתית משמשת לשיווק מוצרים, לקידום מותגים ומגעים עם הלקוחות והסיכויים הנוכחיים. שיווק במדיה החברתית משתמש ברשת החברתית כדי להגדיל את חשיפת המותג ואת טווח ההגעה ללקוחות, לקבלת יותר מכירות.

ל- SCE כפתורי שיתוף, תגמולים חברתיים ואפליקציות לשיתוף רכישה משולבות. יש גם ניתוחים שמראים לך אילו ערוצים ממירים את המכירות בצורה הטובה ביותר, כך שאתה יודע היכן להתמקד. בנוסף, כניסה חברתית זמינה ומוכחת כמסייעת לנטישת נטישת עגלת הקניות על ידי כך שהיא מקלה על ההרשמה לאתר שלך.

בלוגיםההתקנה והתהליך פשוטים עם עורך WYSIWYG זמין. אתה יכול ליצור מאמרים כדי להתנתק למוצר, או כבלוג מוצרים. בנוסף, ניתן להשתמש בתבניות בסדרת מאמרים בכדי לגרום להן להיראות מקצועיות ומותאמות אישית.
עלוןהרשמה זמינה, ועגלת הקניות עלית ממליצה להתחבר עם MailChimp לעלונים.
אפשרויות קידום מובנותהוא אזור בו SCE מאיר; האתר מציע אפשרויות שיווק וקידום מקיפות לעסקים בכל גודל. הוא כולל ציטוטים של CRM, תשובות אוטומטיות לעגלות קניות נטושות, הזדמנויות מעורבות מעולות ויכולות שמירה וכן ERP ואוטומציה.
אישורי מתנה, מבצעים או קופוניםהאתר מאפשר להגדיר קופונים למוצרים שלך.
סטטיסטיקת אתרים ואנליטיקס:אפליקציות עגלת הקניות עלית מיועדות לספק אנליטיקס הדרוש בפורמט קל להבנה. ניתן להתאים את לוח המחוונים שלך כדי להציג את הדוחות החברתיים המועדפים עליך, כמו גם לשלוח לך נתונים סטטיסטיים וטיפים חשובים באמצעות דואר אלקטרוני.

תוכניות & תמחור

לא קיימת תוכנית חינמית עם SCE, אך יש תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום. תמחור עם עגלת הקניות עלית מתחיל ברמה בסיסית ב -19.99 דולר לחודש. הוא כולל רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון בלתי מוגבל ומאפשר 1,000 מוצרים ושתי סיסמאות עובדים. בכל הרמות יהיה מנהל חשבון ב- Cart Cart Elite לעבוד איתו.

לאחר למעלה מ -1,000 מוצרים, תועברו לרמה 2 במחיר של $ 35.99, שם תוכלו לארח 10,000 מוצרים ולהיות חמישה עובדים המשתמשים באתר. דרגה 3 מתחילה ב -10,000 ועוברת ל -50,000 מוצרים, עם עשרה עובדים המותרים במחיר של 65.99 דולר לחודש. תכנית רמה 4 היא התוכנית הארגונית המאפשרת לארח 25 עובדים ועד 2,000,000 מוצרים; זה עולה 99.99 $ לחודש ומגיע עם עיצוב בהתאמה אישית והגדרת אתר כפפה לבן, ותפקידו לך מנהל שיווק שיעזור לך.

ניתן להעלות עלויות התקנה נוספות בהתאם לכמות העזרה וההתאמה האישית שאתה רוצה לאתר שלך.

שירות לקוחות

תמיכת הלקוחות ניתנת באמצעות צ’אט מקוון מכל מקום באתר. למעשה, ישנם שני לחצני צ’אט בכל עמוד לגישה נוחה הזמינה מסביב לשעון. ניתן להשיג מספר טלפון בחיוג חינם, ודוא”ל הוא אפשרות אם שאלתך אינה דחופה.

עגלת הקניות עלית מציעה הרבה הדרכות באתר, וסמינרים מקוונים, כך שתוכלו לשאול שאלות ולקבל עזרה בזמן אמת. קטע שאלות נפוצות נרחב יכול לענות על רוב השאלות שעשויות להיות לך גם כן.

קלות שימוש

הגדרת החנות קלה יחסית בעזרת כלי גרירה ושחרור ש- SCE מכנה “חסימות”. עורך הבלוקים מאפשר עריכת תוכן עבור אתרים שולחניים וניידים ותוכל לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך לכל המכשירים על ידי גרירת החסימה למקום שאתה רוצה אותם..

אתה יכול אפילו לראות בדיוק איך זה ייראה בעת עריכת החסימה, ללא ידע וקידוד. מכיוון שזו דרך שונה לחלוטין לעשות דברים, זה יכול להיות עקומת למידה תלולה יותר להשתמש ב- SCE מאשר בכמה פלטפורמות אחרות.

לאנשים עם כישורי תכנות יש גישה לקוד HTML ו- CSS באתר. אתה יכול להזין תוכן מותאם אישית מעל או מתחת לאזור המוצרים המוצג, כמו גם תוספים מותאמים אישית, SCE נזהר כי עליך להוסיף רק את ה- HTML שלך, ולא לשנות את הקוד הקיים..

סיכום

עגלת הקניות עלית מציעה יותר פעמונים ושריקות מרוב הפלטפורמות הדומות הקיימות כיום. ככאלה, יתכן וזה יותר ממה שצריך לעסק הקטן שלך; עם זאת, לא תגדל את זה. החברה יכולה לטפל בכל עסק, מהעסק הקטן ועד עסק גדול.

הכלים הכלולים יעזרו להגביר את המכירות ולהוריד את שיעורי הניתור, כמו גם לקצץ בעגלות הקניות הנטושות. לעגלת הקניות עלית יש יותר כלים מכפי שסביר שתשתמש בהם אי פעם, אך יתכן וזה בדיוק מתאים לך אם אתה בשוק תחרותי ורוצה כל יתרון.

השווה

עגלת קניות עלית

88

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map