סקירה כתומה קטנה 2016


תפוז קטן

בקר באתר

8.9


ציון AWA

תפוז קטן

חברת Orange Orange (ASO), שהוקמה באטלנטה לפני למעלה מעשור, מציעה שירותי אירוח אתרים שונים למשתמשים פרטיים ועסקים קטנים כאחד. נכון לעכשיו, החברה ממוקמת באוסטין, טקסס, והיא מחזיקה בכוח עבודה תוסס של 80 אנשים. קרא את הסקירה שלנו כתום קטן למטה.

מקצוענים

 • אחריות להחזר הכסף של 90 יום
 • תמיכה ב- Node.js ו- Ghost Blogging Platform
 • מגוון רחב של תכניות אירוח
 • אין עמלות נסתרות

חסרונות

 • שיפור תמיכה טלפונית

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.asmallorange.com
 • המטה: אטלנטה, ג’ורג’יה
 • שנה שנוסדה: 2003
 • קטגוריות: אירוח אתרים
 • שירותים: אירוח משותף, VPS, וורדפרס מנוהל, אירוח בענן
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

חברת Orange Orange (ASO), שהוקמה באטלנטה לפני למעלה מעשור, מציעה שירותי אירוח אתרים שונים למשתמשים פרטיים ועסקים קטנים כאחד. נכון לעכשיו, החברה ממוקמת באוסטין, טקסס, והיא מחזיקה בכוח עבודה תוסס של 80 אנשים.

כתום קטן מספק מספר שרתים ייעודיים במחיר סביר, שרת פרטי וירטואלי (VPS) ותוכניות שרת משותפות אשר ימשכו משתמשים פרטניים כמו גם עסקים קטנים. עם זאת, למשרד חסרים מספר תכונות ומפרט שנמצא ב- InMotion Hosting, שירות אירוח אתרים המוביל ביותר של AWA.

בנימה חיובית, לחברה יש את השרתים המהירים ביותר בקרב ספקי אירוח משותפים, כך שבכל פעם שלקוחות מבקרים באתר שלך, היא מתפקדת בצורה מיטבית. כדי להתאים את אתר העסקים הקטן ביותר לעסק הצומח במהירות ביותר, ASO מספקת תוכניות במחירים ידידותיים לארנקים שונים.

מארח אינטרנט כנה

תפוז קטן הוא אחד מספקי אירוח אתרים הנחשבים ביותר שם בחוץ מכיוון שהוא תמיד מוכר את מה שהם יכולים לספק בעיקר. במילים אחרות, האתר שלך יופיע תמיד בצורה אופטימלית בכל עת כמובטח שלא כמו בשירותי אירוח אתרים חסרי מצפון אחרים..

חברת אירוח אתרים זו אינה מניחה הנחות בכל הנוגע לשימוש בשרתים של הלקוחות שלהם ובמשאבים שיש להם כמו כמה חברות אירוח אחרות עושות. במקום זאת, הם דואגים שיהיו מספיק משאבים זמינים לכל לקוח, אפילו כשכולם השתמשו בהם במקסימום.

החברה מוקדשת לירוק

תפוז קטן מוקדש לירוק על ידי התאמת 150% מצריכת האנרגיה שלהם לתעודות אנרגיה מתחדשת. המשרד גם מעודד את הצוות שלהם לעבוד מהבית בצורה להפחתת אנרגיה. למרות שכל המאמצים הללו אינם קשורים לתכניות אירוח אתרים שלהם, זה יוצר תחושה טובה לדעת שאתה עובד עם חברה שמוקדשת להפחתת השימוש באנרגיה ולקידום סביבה ירוקה יותר..

שורה תחתונה

קל לשימוש ובמחיר סביר, A Small Orange הינה חברת אירוח אמינה למי שאינו זקוק לשרת טעון בכבדות. עם זאת, למארח האינטרנט חסרים חלק מהתכונות שנמצאו בתחרות שלו.

תכונות עיקריות

 • אחריות לזמני 99.9%
 • שרתי כונן מוצקים
 • דומיינים ללא הגבלה
 • 24/7/365 תמיכת לקוחות
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • חומרת שרת Enterprise Class
 • סינון דואר זבל וירוסים
 • מגיבים אוטומטיים
 • שרתי אופטימיזציה של וורדפרס
 • גיבויים יומיים
 • בניית אתרים Weebly
 • ספריות המוגנות באמצעות סיסמה

קישורים מהירים

פסק דין מומחי התעשייה על תפוז קטן

אירוח אתרים בביקורות של המומחים אין כל צעקות, “האתר שלי מושקע!”, טעם להם, אולי משום שהם פשוט בדקו את השירות זמן קצר, ולא לאורך זמן ממושך, כמו A Small ללקוחות של אורנג ‘יש.

אז מה המומחים אוהבים בכתום קטן?

 • תוכניות זולות להתחיל
 • לוח בקרה קל לשימוש
 • מציע מדיניות החזר ביטול טובה לביטול
 • אין עמלות נסתרות שלא כמו הרבה חברות אירוח אחרות
 • שרתי SSD מהירים

ושליליהם?

 • האירוע שלהם בדצמבר 2015 (עם השבתות ניכרות בכל רחבי הסביבה) היה בלתי ניתן לסליחה
 • אין תמיכה טלפונית ללקוחות
 • צ’אט חי יכול להיות מוגבל

בעוד שהמומחים פחות מתעסקים בכתום קטן, השליליות שלהם תואמות את מה שאומרים לקוחות שירות האירוח. ואם אינך יכול להשיג מישהו בשירות לקוחות בקו במהירות כאשר האתר שלך יירד, אתה הולך להיות די מעוצבן.

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על תפוז קטן

למען האמת, עם תפוסה מפוארת באתרי האינטרנט שלהם, לקוחות לא צפויים להעדיף את היתרונות האמיתיים של תפוז קטן זה בקלות. החלק החשוב ביותר באתר הוא שהוא זמין! אבל חפרנו כמה דברים שלקוחות נראו כמו.

 • אירוח מהיר
  למרות שיש הפסקות, כאשר כתום קטן עובד, זה עובד טוב ומהיר.
 • קל לשימוש ב- cPanel
  ממשק האירוח קל ונקי לשימוש.

למרות שיש לקוחות מסוימים שלא היו להם שום קשיים בפלטפורמה, הרוב עובר לאינטרנט להתלונן עליהם.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על תפוז קטן

כתום קטן סבלו מכמה ביקורות נמרצות של לקוחות לאחרונה – בדרך כלל סביב תחומי שעות העבודה והתמיכה.

 • נאבק כדי לספק את זמן העבודה שהלקוחות דורשים
  למרבה הצער, הלקוחות (באופן קולקטיבי) התלוננו על כמות הפסקה שלא ניתן לקבל אותה, והאריכו את אלה. נראה שהם מחקו את כל התלונות גם מדף הפייסבוק שלהם – שירות לקוחות ומידע לקוי?
 • אין תמיכה טלפונית זמינה
  אמנם יש להם תכונת צ’אט חי, אם אתה רוצה להשיג מישהו בטלפון זו כבר לא אפשרות
 • התמיכה אינה מיומנת טכנית לפיתרון בעיות במהירות
  למרות שתמיכה אולי תוכל לפתור בעיות קטנות בקלות, לשאלות טכניות נוספות תוכל לצפות להמתין זמן רב בזמן שהם מנסים למצוא את הפיתרון בשבילך..
 • חלק מקבוצת EIG
  יחד עם Arvixe, HostGator ו- BlueHost, הם בעצם אותה חברה, וכל השירותים דחו.

מהימנות & זמן עבודה

לכתום קטן יש את אחד משעות הפעולה הטובות ביותר של שרת התפעול והמהיר ביותר של כל מארחי האינטרנט שלמדנו. הזמן למשך השרת המשותף (והבלוג שלך) פועל הוא מה שמכונה זמן uptime ואילו זמן התגובה הוא כמה מהר לוקח לשרת לטעון תוכן כאשר אחד מבקר בבלוג שלך..

נתונים סטטיסטיים של זמן הפעילות וזמן התגובה עוקבים בדרך כלל על ידי Cloud Spectator והיא מחאה כפיים ל- ASO על המהירות והיציבות של השרתים שלה. ASO זוכה להערכה רבה מכיוון שהוא אינו מבטיח אחסון ורוחב פס ללא הגבלה. עם זאת, זה גורם לך לבחור חבילת אירוח אתרים על סמך מה שאתר שלך באמת צורך.

כמו Arvixe ו- GoDaddy, ASO מספקת אחריות לזמן פעולה של 99.9%, כלומר הם ישלמו לך עבור כל זמן השבתה נוסף.

זמני זמן ותגובה: זמן פעולה של 99.9% וזמן תגובה של 549 ms. זה שם למעלה יחד עם ספקי אירוח אתרים ידועים.

כדי לספק שירות איכותי, חברת אירוח אתרים בעלת מוניטין מחזיקה שני שרתים אמריקאיים שונים במישיגן, דירבורן, טקסס ודאלאס. שני מרכזי הנתונים מתהדרים ברשתות ניטרליות בעלות ביצועים גבוהים.

מרכזי הנתונים מורכבים ממגוון של תכונות אבטחה, כולל גישה ביומטרית, וגישה למקלדת, בדיקות זיהוי פיזיות; מעקב טלוויזיה במעגל סגור מלא שמגובה בהקלטה דיגיטלית בתיק; וטכנאי תמיכה באתר מסביב לשעון.

שני מרכזי הנתונים עושים שימוש בזיהוי DDoS של Arbor Networks Peak Flow Flow ויש להם רשתות IP מנוהלות בעלות ביצועים גבוהים עם ניטור רב-ביתי..

תכונות & כלים

ASO מציע כמה תכונות מצוינות, וחבילות האירוח מגיעות עם התקנת תסריט אוטומטית, סביבת אירוח מונעת SSD, וגיבויים יומיים, POP3, MySQL, תת-דומיינים, מעביר דוא”ל, רשימות תפוצה וחשבונות FTP ללא הגבלה. זוהי הצעה שלא אתרים רבים אירוח יש.

תכונהסקירה כללית
רוחב פס ושטח דיסקכתום קטן מציע רוחב פס מוגבל ושטח דיסק ומשתנה עם תוכניות אירוח שונות. עם זאת, הדבר מפתיע רבים מכיוון שאתרי אירוח שונים מציעים רוחב פס ודיסק בלתי מוגבלים עם כל חבילות האירוח שלהם.

אם כי, אתה יכול לבחור מבין מגוון חבילות אירוח זמינות, עליך לשדרג לתוכנית VPS או לתוכנית אירוח ייעודית אם אתה חורג ממגבלת שטח הדיסק שלך, דבר שיכול להיות די מתסכל עבור כמה אנשים.

לוח בקרהASO מספקת לכל לקוחותיה cPanel (ו- WHM, אם רלוונטי) עבור לינוקס, לוח הבקרה הפופולרי ביותר. עם זאת, עליך לבדוק שוב את עלות הרישיון לפני ההרשמה מכיוון שזה לא בהכרח נקי מהתוכניות החזקות יותר. ASO אינו תומך בחלונות. לוח הבקרה מאפשר לך לנהל היבטים שונים הקשורים לאתר שלך ממקום אחד. לדוגמה, אתה יכול להתקין יישומים כמו WordPress או Joomla, לפקח על רוחב הפס והאחסון שאתה משתמש ולהכניס קבצים חדשים לאתר שלך. ל- ASO כמה תכונות נוספות מסודרות לגישה ל- cPanel כמו גישה לגיבויים של R1Soft, אבטחת SiteLock, התקנה בלחיצה אחת של Cloudflare, כלי אופטימיזציית הדפים, בורר PHP, כמו גם מתקין Ghost שלהם (דרך Softaculous). ASO הוא תחום לקוח פעיל לחיוב ותמיכה, ASO מציעה לך גישה לבסיס הידע הרחב שלהם והדרכות הווידיאו.
בונה אתרי אינטרנטלבעלי עסקים קטנים ניתנת מעבר חלק מיצירת אתרי אינטרנט לאירוח אתרים בעזרת בונה האתר המובנה של ASO לעסקים קטנים בשם Weebly. אתה יכול ליצור אתר אחד בחינם באמצעות הכלי המובנה, וגם ליצור דפי אינטרנט רבים ככל שתרצה. ל- Weebly מספר רב של תבניות וכלי גרירה ושחרור המאפשר לך ליצור אתר מקצועי למראה מהיר. אתה יכול לחסוך כסף באמצעות הכלי המובנה ב- ASO שכן אם השתמשת ב- Weebly בנפרד, הם גובים תשלום עבור השירותים שלהם אם ברשותך הדומיין שלך. ASO מספקת שירותי עיצוב בעלות חד פעמית של 800 $ או 1100 $ בהסכמה עם המורכבות של אתרכם למי שרוצה איש מקצוע שיעצב את אתר האינטרנט שלו. הם ישתמשו בוורדפרס או במערכת ניהול תוכן אחרת כדי ליצור את האתר.
אתרי וורדפרסמבחינה הגיונית, WordPress נתמכת גם. מקטע האפליקציות Softalicious מתוך CPanel, באפשרותך להתקין את מערכת ניהול התוכן (CMS). לאחר ההתקנה תוכלו להשתמש בוורדפרס כדי ליצור מצגות, דפים, פוסטים ותכנים אחרים. וורדפרס מכילה מעל 24% מכלל האינטרנט, ולכן אין זה מפתיע שרבים מאתרי אירוח מספקים תוכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס מנוהלות. לרוע המזל, תפוז קטן אינו מציע אירוח WP מנוהל. אם לעסק הקטן שלך יש אתר וורדפרס שמקבל תנועה מאסיבית והוא מרכזי בעסק, אנו ממליצים מאוד להשתמש באירוח WP מנוהל. מארחי WP מנוהלים דואגים עבורך לתמיכה הטכנית של וורדפרס. לדוגמה, המארח מבצע עבורך עדכוני תוכנה, מפעיל את האתר שלך בשרתים המותאמים ל- WP, נותן פלטפורמה לבחון שינויים באתר WP שלך, ולבצע גיבויים יומיים. הבחירה המובילה שלנו לאירוח WP מנוהל היא WP Engine.
יישומי אינטרנטכתום קטן מציע מבחר שאין שני לו יישומי אינטרנט אשר יתאימו התאמה אישית של האתר שלך. אם ברצונך להפעיל בלוג, בחר בוורדפרס או באחד מאפליקציות הבלוג הזמינות האחרות והתקן אותו בלחיצת כפתור. אם אתה מעוניין להשיג תוכנת CMS, רוצה לוח שנה או פורום באתר שלך, או שאתה חושב על אירוח של משחקים מקוונים כלשהם, ASO סיפקה אותך. ישנם גם כלים שונים המיועדים בדיוק לאתרי מסחר אלקטרוני ואחרים המיועדים לאתרי חינוך. אתה יכול ליצור וויקי וכלי סקר – האפשרויות הן אינסופיות. לא משנה איזה סוג אתר אתה מתכוון לפתוח, זה די ברור ש- ASO מספקת יותר מכמה אפליקציות שיכולות להגביר אותו באופן משמעותי.
פיתרון מסחר אלקטרוניאם אתם מתכננים להציע מוצרים או שירותים, כתום קטן כיסה אתכם. חברת אירוח זו מספקת תוכניות אירוח עסקיות מבוססות לינוקס (הפעלה, עסקים קטנים וארגונים) הכוללות שכבת שקע מאובטחת בחינם (תעודת SSL), תעשיות כרטיסי תשלום (PCI) ותאימות ייעודי לכתובת IP להגנה על עסקאות.
מאפייני אבטחהתוכניות האירוח כוללות כמה מאפייני אבטחה. אפילו עם התוכנית הבסיסית ביותר, אתה בטוח במציאת ספריות מוגנות באמצעות סיסמה, הגנה על קישור / עלוקה וכלול חסימת IP. כדי להבטיח אפילו יותר ביטחון, עליך לבחור ב- SiteLock (מחיר של 20 $ לשנה). SiteLock מבצע בדרך כלל סריקות זדוניות מדי יום, הסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות, פיקוח על שינוי קבצים ועוד, תלוי בחבילת האירוח שנבחרה.
כתובות דוא”ל ללא הגבלהכתום קטן מאפשר לבעלי אתרים ליצור מספר בלתי מוגבל של כתובות דוא”ל המשויכות לכל דומיין שמתארח אצלם. זוהי תכונה חשובה, במיוחד לעסקים, שכן לאחר מכן ניתן להקצות לכל אחד מאנשי הצוות את הדוא”ל האישי שלהם. חברת אירוח זו מאפשרת לך לקבל דוא”ל רגיל, דבר בעל ערך אם קורה למישהו כתובת הדוא”ל בדומיין שלך שאינה קיימת. זה עוזר לוודא שאתה מקבל את כל ההודעות שנשלחות לאתר שלך.
ערבות 90 יום כסף בחזרהזה בין הארוכים בענף, ומאפשר מספיק זמן לבדוק את השירות. זכור, דומיינים אינם כלולים במבצע זה, ולכן עלות הדומיין הסטנדרטית תנוכה אם אתה מקבל החזר כספי לאחר ניצול התחום החינמי. רבים בענף עושים זאת.
ניתן להרחבה לחלוטיןפשוט שדרג ושדרג לאחור ככל שתרצה.
חודשיים חינםאתה מקבל דומיין בחינם כמו גם אירוח חינם של חודשיים אם אתה משלם עבור שנה מראש
ללא הגבלה כל דבר אחרחשבונות FTP ללא הגבלה, תת-דומיינים, רשימות תפוצה, מיילים, מעבירי דוא”ל ומסדי נתונים מגיעים כסטנדרט
גיבויים יומייםמומלץ מאוד לבצע את הגיבויים מחוץ לאתר שלך, למרות שנלקחים גיבויים אוטומטיים יומיים
אודם על מסילותבניגוד לאתרי אירוח רבים המשתמשים בתוסף cPanel עבור רובי, הם משתמשים ב- Passenger עבור האודם שלהם. לכן, זה תמיד מעודכן עם התקנת ה- Gem האחרונה
אירוח בלוג רפאיםהם מהספקים המעטים המארחים המארחים שהותקנו ב- Node.js. כך, ניתן להתקין את פלטפורמת הבלוגים הרפאים החדשה..

תוכניות & תמחור

תוכניות אירוח משותפות של כתום קטן מקלות על אפשרות למצוא אפשרות שמתאימה לתקציב ולצרכים שלך. יתר על כן, מדובר בחברת אירוח בעלת מוניטין שלא מפקחת עליכם שום דבר אלא מספקת אירוח בפועל ללא הגבלה.

כתום קטן מפריד בין אירוחו לחמישה סוגים של תוכניות: היברידי / ייעודי, VPS בענן, עסק, משווק ומשותף. משרד זה מציע אירוח מבוסס Linux בלבד.

תפוז קטן מבין מה הלקוחות רוצים. הם גלויים למדי בתמחור חבילות חודשיות במקום להציג מחירים נמוכים יותר של תוכנית שנתית בעמוד הראשון שלהם. לאחר שהם הודיעו לכם על העלויות החודשיות שלהם, הם מציעים חודשיים בחינם ודומיין בחינם אם תירשמו לשנה שלמה.

למרות שהרעיון הוא זהה (לחתום על חוזה לשלם פחות), זה מרגיש פחות כמו נזירה כאשר המארח מקדים על התמחור שלהם מלכתחילה.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא תחום המאפשר כתום קטן. זה כאילו שהם רק מבלים את רוב זמנם בעבודה על כל היבט אחר של העסק שלא היה להם סיכוי לשלב תמיכה רציפה של לקוחות..

לא ברור מה גודלו של צוות התמיכה הטכנית של A Small Orange מכיוון שכמעט כל הצוות שלו עובד מהבית. בחברת אירוח זו אין אנשי צוות העובדים בהישג יד של השרתים כמו חברות אירוח אחרות.

זוג לקוחות הציעו טענה שהם לא קיבלו מספיק עצות או תשובות לכמה מהשאלות הטכניות ביותר.

התמיכה ניתנת באמצעות כרטיס ואימייל 24/7, בכל ימות השנה. למרות שאין תמיכה טלפונית, ניתן לקבל תמיכה בצ’אט חי אלא רק בימי חול. ושוב, הדבר אפשרי מכיוון שאין ברשותם אנשי פנים כמו ספקים אחרים.

למרות שקיימת תמיכת לקוחות, ASO מונע מאנשים להשתמש בכלי התמיכה הזה כדי לקבל סיוע טכני.

קלות שימוש

למרות שהאתר מעוצב להפליא, הוא פשוט לשימוש מכיוון שאתה יכול לגשת בקלות לדף הבית. אתה יכול לבחור חבילות או ‘למצוא את התוכנית המושלמת שלך’ המפרטת את כל החבילות המוצעות. האתר פשוט פשוט ולא ייאמן, ולכן אין עומס ותוכן ותמונות מיותרים.

אם אתה עובר ממארח ​​אינטרנט אחר, כתום קטן עשוי לספק ממשק מוכר. כמו חברות אירוח רבות, הם משתמשים ב- cPanel, ממשק גרפי שמקל על כל מה שקשור לתהליך האירוח. יש להם גם מילונים והדרכות מלאות וכתובות היטב שראינו מעולם מארח אתרים.

למרות שרוב התוכניות מגיעות עם CPanel, עליך לבדוק זאת שוב לפני הרכישה, מכיוון שהיא נראית כאילו תוכניות מסוימות אינן כוללות cPanel. CPanel הוא כלי לוח בקרה מצוין למתחילים ולמשתמשים מנוסים ופשוט גורם לניהול האתר שלך ואירוח ללא לחץ.

סיכום

אתה תאהב כתום קטן אם המהירות של אתר האינטרנט שלך היא הדאגה העיקרית שלך. יש לו את שעות הפעילות המהירות ביותר וזמן התגובה של השרת. ASO אינו מבטיח משאבים בלתי מוגבלים, ולכן רוחב הפס של שטח האתר ודיסק מוגבלת כדי למנוע עומס יתר. זו הסיבה שניתן לגשת לאתרי האינטרנט שלה במהירות. ל- ASO מגוון תוכניות אירוח המחירים מחירים שונים המתאימים לרצונותיכם ולתוכנית הפיננסית שלכם.

הכישלון היחיד שלה הוא שאין בו אותה רמה של תכונות אבטחה שמארחים אחרים מספקים ואינה מציעה תמיכה להתקשרות 24/4/365. יהיה לך טוב יותר עם מארח כמו Arvixe או GoDaddy אם אתה רוצה לקבל גישה מתמדת לתמיכה טלפונית או לנהל עסק מסחר אלקטרוני..

כתום קטן מקל על יצירת אתר המותאם לשימוש אישי או קטן לעסקים, וגם במחיר סביר. עם זאת, מארח האינטרנט חסר תכונות (כמו וורדפרס מנוהלת, שרתים מבוססי Windows) המסופקות על ידי Dreamhost, Arvixe ו- Liquid Web (בחירת העורכים עבור אירוח ברמה הארגונית).

אם יש לך שאיפות מתקדמות בפועל לאתר, אלה השירותים שיש להשתמש בהם כבסיס. תפוז קטן מיועד לבעלי צרכים צנועים יותר.

השווה

תפוז קטן

89

אירוח InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me