סקירת תשלום ניצוץ 2016


ניצוץ שכר

בקר באתר

9.3


ציון AWA

ניצוץ שכר

Spark Pay החל כאפליקציית עיבוד תשלומים של Capital One, אך עד מהרה התרחבה על ידי רכישת AmeriCommerce ויצירת פלטפורמת eCommerce משלה. זהו מוצר ייחודי מכיוון שהוא מגובה על ידי אחד מהבנקים הגדולים באמריקה, ובכל זאת כולל את היצירתיות והחזון העיצובי של יזמים.

מקצוענים

 • אפשרויות מוצר ללא הגבלה
 • עורך נושא קל
 • חנות פייסבוק בחינם
 • תבניות בחינם

חסרונות

 • תמיכה מוגבלת לאפשרויות תשלום בינלאומיות
 • אין תמיכה טלפונית 24/7
 • דמי כיסוי יקרים

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.sparkpay.com
 • המטה: מקלין, וירג’יניה
 • שנה שנוסדה: 2005
 • קטגוריות: תוכנת ענן eCommerce
 • שירותים: שירותי מסחר
 • ניסיון חינם: 14 ימים

בניגוד לפלטפורמות אחרות שהתחילו כסטארט-אפים קטנים לפני שהפכו לשחקנים גדולים בתעשייה, Spark Pay התחיל בגיבוי של בנק עולמי. זה בא עם היתרונות והחסרונות שלו. כפי שניתן לצפות, הפלטפורמה כולה ממוקדת יותר בעיבוד תשלומים ובניהול הסוף הכספי של העסק שלך. למרות שהוא עדיין מספק את כל התכונות הדרושות לך כדי להפעיל עסק מקוון, חלקן משניות. הם לוקחים מושב אחורי לחלק מעיבוד התשלומים של התוכנית.

Spark Pay הוא מושלם עבור כל מי שהוא יותר מפוצץ מספרים. אם אתם מחפשים לפתוח חנויות מרובות ולהימנע מדמי עסקה, Spark Pay מציע אפשרות נוחה. עם זאת, זה מספיק תכליתי לכל אחד להשתמש בו. בין אם אתה בעל עסק מנוסה או יזם צעיר, Spark Pay יכול לעזור לך לבצע את הרעיונות שלך ולבצע מכירות.

תכונות סטנדרטיות

 • יכולת לנהל חנויות ואתרים מרובים ממרכז שליטה של ​​מנהל מערכת יחיד
 • עורך WYSIWYG
 • גיבוי נתונים אוטומטי
 • אישור SSL משותף בחינם
 • מתארח באינטרנט

מגבלות

שימו לב של- Spark Pay יש מגבלות בכל הקשור לרוחב הפס ואחסון. ככל שתשלם יותר לחודש, כך תוכל להוסיף יותר מוצרים. רק התוכניות היקרות ביותר מציעות אפשרויות ללא הגבלה. כמו כן, אם אתה רוצה גישה לממשק API, תצטרך לשלם דמי התקנה בסך 299 $ וחיוב חודשי בסך 39 $.

מדרגיות

ככל שהעסק שלך יגדל, Spark Pay יסתגל בהתאם. כשאתה מקים את האתר שלך לראשונה, ייתכן שלא תשתמש בכל הפעמונים והשריקות. אלה תכונות שאתה יכול להוסיף תוך כדי. בנוסף, אתה תמיד יכול לשדרג את תוכנית התמחור שלך לפי הצורך.

מדיניות ביטול

באמצעות Spark Pay, אתה יכול לבטל בכל עת ללא עונשים. אמנם הם לא מציעים ערבות להחזר כספי, אך אתה יכול לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 14 יום כדי לנסות את הפלטפורמה לפני שתתחייב.

תדמית

במובנים מסוימים, המושבעים עדיין בחוץ. Spark Pay לא יצר פרסום רב. הם תומכים ביותר מ -5,000 חנויות, אך החברה טרם עשתה גלים בענף. אפילו ביקורות של לקוחות הן נדירות. בסך הכל, המשובים היו חיוביים, ו- Spark Pay הצליחה לזכות במספר פרסים.

פרסים ותעודות

פרס CODiE לשנת 2010 נרשם ברשימת 5000 החברות הטובות ביותר של Inc. בשנת 2012

תכונות עיקריות

 • חלוקת הזמנות וחלוקות
 • שם דומיין מותאם אישית
 • גישה מלאה ל- HTML ו- CSS
 • ויטרינות מרובות
 • מנוע כלל זרימת עבודה
 • כלי משלוח
 • זרוק משלוח
 • תבניות אימייל שנבנו מראש
 • בהודעות מלאי
 • מנוי & מוצרים חוזרים
 • שילוב חשבונאות
 • אוטומציה בדוא”ל

פסק דין מומחי התעשייה בגין ניצוץ שכר

פלטפורמת המסחר האלקטרוני התחל עם השליליות. ראשית, Spark Pay הוא ידידותי מאוד לעסקים בארה”ב, אך יתכן ותיתקל בבעיות בניסיון להשלים עסקאות בינלאומיות. אם אתם מחפשים להגיע לטווח עולמי, מומלץ לחפש אפשרות אחרת שתעזור לכם להימנע מכל שיהוק. כמו כן, המשתמשים צריכים להיות מודעים לדמי יתר. אמנם זהו נוהג די נפוץ בקרב תוכנות eCommerce, אך הוא יכול לגרום לעלויות בלתי צפויות מדי חודש. עם זאת, Spark Pay הוא המועדף על המומחים. אם תקראו ביקורות, תוכלו לשים לב שמבקרים רבים רואים את התוכנית כאנדרדוג מוערך. האמת היא שהתוכנית פשוט לא מקבלת הרבה שיווק, ובכל זאת היא מומלצת מאוד על ידי המומחים המובילים בתעשייה.

נראה שכולם מסכימים ש- Spark Pay מציע בונה וכלי ניהול סולידי לחנות, שלא ישאירו אותך מרגיש שאתה צריך להתפשר. למעשה, מבקרים רבים טוענים כי מדורי הניהול של Spark Pay הם אינטואיטיביים ומעוצבים יותר מכל מתחרים. עם כל כך הרבה שבחים ביקורתיים, אתה יכול להרגיש בטוח בבחירת “Spark Pay” בידיעה שאתה מקבל מוצר מצוין.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • https://www.sparkpay.com/sellonline/features
 • http://venturebeat.com/2014/10/31/capital-one-buys-ecommerce-site-builder-tool-americommerce/
 • 20 באפריל 2016

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על דמי ניצוץ

שוב, אין כל כך הרבה מידע על ההתפתחות האחרונה של תוכנית זו, אבל אתה יכול לקבל תחושה של מה הצרכנים אוהבים בתוכנית ולאן פונה Spark Pay. אחת מהתכונות הבולטות של Spark Pay היא היכולת לנהל מספר רב של מחסניות. זה נדיר בתוכנת eCommerce.

נראה כי צרכנים מעריכים את האופי המהימן של התוכנה. Spark Pay מפעיל באופן קבוע עדכונים המשולבים ללא תקלה. במהלך השנים היו מעט מאוד דיווחים על השבתה. משתמשים יכולים לצפות לתוכנית עקבית ואמינה שממשיכה להתפתח עם השוק.

היתרון הגדול האחר בבחירת Spark Pay הוא שיש לך גיבוי של בנק מרכזי. אם האבטחה היא העדיפות העיקרית, פשוט אינך יכול להשתבש עם Spark Pay. הלקוחות שלך ירגישו בטוחים כי המידע שלהם מוגן.

ביקורות צרכניות שליליות ותלונות על דמי ניצוץ

AmeriCommerce נרכשה על ידי Capital One בסתיו 2014 והפכה ל Spark Pay. לפני המעבר הזה AmeriCommerce זכתה להצלחה יחסית ולעתים קרובות קיבלה כפיים על ידי מומחים. עם זאת, ללקוחות היה עוד מה לומר על מקום לשיפור. הגרסה המקורית של Spark Pay לא נפלה בכל מה שקשור לעיצוב תכונות, תבניות ואבטחה. לאחר שנרכש על ידי בנק מרכזי, תכונות האבטחה השתפרו משמעותית, אך יכולות העיצוב עדיין מפגרות. זה פשוט לא היה המוקד העיקרי של AmeriCommerce והוא טרם הפך לעדיפות עליונה עבור Spark Pay.

AmeriCommerce קיבלה גם ציונים עגומים למדי בכל הנוגע לשירות לקוחות. לתאר את הלקוחות כלא מרוצים מצוות התמיכה, זה לשון המעטה. אם בוחנים ביקורות מקוונות, טרם נקבע האם Spark Pay יכול להפוך את זה לבדו.

 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-americommerce-ecommerce-review
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • http://andrewbleakley.com/americommerce-review/
 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2014/03/americommerce-review/

עיצוב & התאמה אישית

העיצוב אולי אינו הכוח הגדול ביותר של Spark Pay, אך תוכלו ליצור בקלות אתר פונקציונלי לחלוטין. הנושאים עוסקים פחות בפלאש ויותר בנושא סיום העבודה. נכון לעכשיו, יש 51 ערכות נושא בחינם לבחור מ. הם נוטים להיראות יותר כמו בלוג מאשר אתר אינטרנט, אבל אתה יכול להתאים אישית בקלות כל נושא.

ערכות נושא פרימיום

אם אתה רוצה להתחיל עם נושא אלגנטי יותר למראה, שקול לרכוש אפשרות פרימיום. מרבית האופציות זולות יחסית ועולות בסביבות 95 $.

ממשק עיצוב

למרות שהנושאים לא הטובים ביותר בסביבה, הממשק העיצובי בהחלט מרשים. התצוגה החיה מאפשרת לך לראות שינויים בזמן אמת. אתה יכול גם להשתמש בעורך הגרירה והשחרור כדי לבצע שינויים קלים. מעדיף לבצע קוד שינויים בעצמך? גש ל- HTML וגם ל- CSS לתכנות עריכות ספציפיות. אם אתה מתחיל, אתה יכול בקלות להתנסות באפשרויות עיצוב וללמוד במהירות את התוכנית.

הניווט באתר שלך, הוספת מוצרים וסינון חיפושים לא יכול היה להיות קל יותר. אם אתה יכול לנהל דף עסקי בפייסבוק, תוכל למצוא במהירות את דרכך במרכז השליטה של ​​Spark Pay.

עיצוב סלולרי

כל הנושאים מגיבים ומוכנים לצפייה במכשירים ניידים. הלקוחות שלך יכולים לקנות בכל מקום ובכל זאת ליהנות מחזית אטרקטיבית. אתה יכול גם לראות את חלק הניהול של אתר האינטרנט שלך בכל טאבלט או מכשיר נייד. זה מקל על ניהול החנות שלך תוך כדי תנועה.

ניהול תוכן

מגוון כלי עריכה מקלים על הוספת תוכן. התחל בלוג חברה, עדכן דפים וערוך שינויים בכמה לחיצות.

מדיה חברתית

כל חשבונות Spark Pay מגיעים עם אפליקציית פייסבוק. תוכלו ציוץ מוצרים וליהנות משילוב מלא במדיה חברתית. זוהי דרך מצוינת להתחבר ולקשר עם לקוחות

שירותי עיצוב

אם אתה רוצה עזרה בהתאמה אישית של נושא קיים, תוכל לנצל את שירות ההתאמה האישית של Spark Pay. התוכנית הבסיסית מתחילה ב 750 $ והמחירים עומדים על 2,999 $. ניתן להשיג גם שירותי עיצוב אתרים מלאים. עבוד עם מעצב אתרים כדי ליצור עיצוב מגיב מאפס במחיר של 4,999 דולר. חבילת העיצוב הרחבה ביותר עולה 8,999 דולר.

תכונות & כלים

תכונה
סקירה כללית
הגדרת חנות מקוונתההתחלה קלה. לאחר ההרשמה, יישלחו אליך שני קישורים. אחת תעביר אותך למרכז השליטה של ​​חשבונך. האחר מכוון אותך לחזית החנות. השתמש באשף ההתקנה לקבלת מדריך צעד אחר צעד ליצירת חנות אטרקטיבית. תוכל גם לצפות במדריכי וידיאו מועילים לקבלת טיפים נוספים להכנת ההתקנה
רוחב פס ואחסוןישנם כובעים ברוחב הפס וגם באחסון. הסכום משתנה עם כל חבילה. החבילה “פלדה” שהתחילה מגיעה עם 100 מוצרים, רוחב פס של 2 ג’יגה-בייט ו- 250 מגה אחסון במחיר של 24.95 דולר לחודש. תחויב בדמי יתר בגין חריגה מגבולות התוכנית שלך. עם זאת, העמלות אינן מתפרסמות בבירור. הקפד לדבר עם נציג ולהבהיר נושא זה לפני שתשלים את התוכנית שלך
תוספים לעגלת קניות ותוספותיש כמה תוספות בחינם שתוכלו לשלב בסל הקניות שלכם. אחרת, תצטרך לשלם אגרה חד פעמית או חודשית. כמה תוספות פופולריות הזמינות כוללות Quickbooks, Wufoo, MailChimp ו- Avalara
ניהול הזמנותאפשרויות חיפוש וסינון נוחות מאפשרות לאתר הזמנות וניהול במהירות. אתה יכול אפילו להציג ולעבד הזמנות במכשירים ניידים. הלקוחות יעריכו גם עדכוני דוא”ל אוטומטיים המספקים מידע על סטטוס הזמנות
ניהול מלאיקל לניווט בממשק הניהול וניתן להגדיר התראות אוטומטיות. לקוחות יכולים אפילו לבחור לקבל הודעה כאשר המוצרים שוב במלאי
מעקב אחר משלוחבאמצעות Spark Pay, אתה יכול להשתמש ביותר ממחסן אחד למשלוח מוצרים. הודעות דוא”ל אוטומטיות יודיעו ללקוחות כאשר ההזמנות הושלמו, נשלחו והוגשמו
תכונות CRMזהו תחום נוסף בו חסרים Spark Pay. לקוחות יכולים להגיש כרטיסים ותוכלו לעקוב אחר סוגיות, אך כלי ה- CRM הם מינימליים במקרה הטוב. ניכר כי מעט מאמץ הושקע בכדי לעזור לך לספק את שירות הלקוחות הטוב ביותר. מומלץ לשקול להתקין תוסף כדי להרחיב את היכולות שלך בתחום זה
תבניות ועיצוביםבחר מבין 51 ערכות נושא בחינם או שלם כ- $ 100 עבור נושא פרימיום. ניתן להשיג גם שירותי עיצוב בהתאמה אישית. בסך הכל, אפשרויות הנושא הן די בסיסיות. אם אתה מוכן להקדיש זמן להתאמה אישית של האתר שלך, אתה יכול לדפוק דברים
שילובים ותוספותSpark Pay תואם לכמה מתוכניות הפיתוח והניהול התוכן הפופולריות ביותר בשוק. אתה יכול להוסיף פונקציות בקלות לאתר שלך
מסחר אלקטרוני ניידכל הנושאים הזמינים ידידותיים לנייד ומגיבים לחלוטין. תוכל אפילו לנהל את החנות שלך מהטלפון או הטאבלט שלך. עם זאת, אם תבחר בשירותי עיצוב בהתאמה אישית, תשלם כ -1,000 דולר נוספים כדי לקבל חנות מקוונת מגיבה
אירוח אתריםSpark Pay משתמש ב- Rackspace כדי לעזור באתרים מארחים. יחד תוכניות אלה פועלות על מנת לספק לך אתר שמתארח באופן מלא שיגן על הנתונים שלך
חנות אפליקציותחנות האפליקציות Spark Pay מלאה באפשרויות שניתן לשלב בקלות בחנות שלך. בחר מבין התוכניות המובילות בתעשייה והקפד לבדוק את האפשרויות החינמיות.
בלוגיםלא רק שתוכלו להפעיל בלוג חברה, אלא תוכלו גם להריץ כמה שיותר בלוגים שתרצו
קידום אתרים ושיווקליהנות מכל הכלים השיווקיים הסטנדרטיים שהיית מצפה מפלטפורמת עגלת קניות תחרותית. צור מטא תגים ותיאורים, הפק אוטומטית כתובות URL והטמיע במהירות הפניות מחדש של דפים
ידיעוניםכשמדובר בשליחה אוטומטית של מיילים ועלונים, Spark Pay מציעה רשימה רחבה של אפשרויות. בין אם ברצונכם לשלוח מלאי או להזמין עדכונים או לפרסם מוצרים חדשים, חיבור עם לקוחות קל. אתה יכול אפילו לשלב תוכניות של צד שלישי כמו Constant Contact או Mail Chimp
מאפייני אבטחהכפי שאפשר לצפות מפלטפורמה בחזרה של חברת Capital One, האבטחה במצב טוב עם Spark Pay. הפלטפורמה מציעה חומות אש מרשימות, קידוד SSL ​​של 128 סיביות, ושרתי אירוח עוצמתיים
הסמכת PCISpark Pay הוא מוסמך PCI
יצירת תוכןצור כמה בלוגים שאתה רוצה וצפה בעריכות בזמן אמת
תעודות מתנהSpark Pay מאפשר לך למכור שוברי מתנה, להציע קודי קופונים וליצור הנחות מיוחדות
אפשרויות תשלוםSpark Pay תומך ביותר מ 50 שערים לתשלום. אתה יכול אפילו להירשם לשירותי הסוחר של Spark Pay ולקבץ את כל השירותים שלך תחת אותה חברה
מחשבוני מס ומשלוחהמס והמשלוח יחושבו באופן אוטומטי על סמך המיקום
דיווחיםליהנות ממגוון כלי דיווח רבי עוצמה ותובנות. Spark Pay כולל לוח מחוונים לדיווח מקיף. תוכל להציג מספרי מכירות, לעקוב אחר המוצרים המובילים ולחקור פרטי תנועה ספציפיים
סטטיסטיקת אתריםGoogle Analytics הוא דרך קלה לפקח על ביצועי האתר ויוצר תרשימי השוואה. עם זאת, באפשרותך גם לשלב תוכניות אחרות אם ברצונך להציג מידע ממוקד יותר. תלוי בך כמה נתונים ברצונך לאסוף. Spark Pay יתמוך בהעדפות שלך

תוכניות & תמחור

כשמדובר בתמחור ובמחיר המשתלם, Spark Pay עולה בקנה אחד עם מתחרותיה. התוכנית הבסיסית ברמת הכניסה שלהם היא 24.95 דולר לחודש והיא מספקת מספיק אחסון ותנועה בכדי לפתוח עסק. אם אתה רוצה לנסות לפני שאתה קונה, הירשם לניסיון חינם. יהיה עליכם לספק מידע כלשהו, ​​אך לא נדרש כרטיס אשראי כלשהו.

יהיו לך 14 יום חופשיים לחקור את הפלטפורמה ולהחליט אם היא מתאימה לך.

על פי Spark Pay, החבילה הפופולרית ביותר שלהם היא התוכנית “כסף” תמורת 99 דולר לחודש. זה כולל:

 • 5,000 מוצרים
 • 15 ב”ג של תנועה
 • נפח אחסון של 1 ג’יגה-בייט
 • SSL משותף בחינם
 • ללא עמלות עסקה.

עם פלטפורמות אחרות של עגלות קניות אתה מקבל גישה רבה יותר לתכונות ברמה גבוהה כשאתה משדרג חבילות תמחור. זה לא המקרה עם Spark Pay. תיהנו מכל אותן תכונות, לא משנה מאיזו חבילה תקנו. הגורם המכריע האמיתי הוא גודל העסק שלך וכמה נפח תטפל בכל חודש. אם אתה מגדל חבילה אחת, אתה יכול לשדרג בקלות בכל עת. התוכנית ניתנת להרחבה לחלוטין.

עמלות נסתרות

לרוב, Spark Pay די מקובל לגבי התמחור שלהם. עליכם לדעת למה לצפות בחשבון החודשי שלכם. האזור האפור הוא דמי-יתר. לא ברור כמה תחויב אם תעבור על מגבלות האחסון או רוחב הפס. כדאי להתקשר ולנקות זאת רק כדי להימנע מהפתעות. כנראה שזהו שיעור סחיר, אז אל תפחדו לדרוש כמה דרישות ולראות מה הם אומרים.

שירות לקוחות

לרוע המזל, אין כל כך הרבה דברים לומר על שירותי התמיכה בלקוחות של Spark Pay. אם אתה זקוק לעזרה, ישנן כמה דרכים ליצור קשר:

 • תמיכת לקוחות בשידור חי (9:00 – 17:00 CT)
 • טלפון
 • בסיס ידע
 • מרכז ידע הדורש כניסה
 • אימייל
 • פורטל התמיכה בו תוכלו להגיש כרטיסים

הבעיה היא שאין הרבה דרכים ליצור קשר עם התמיכה. הבעיה היא שזמן התגובה הוא ארוך מדי, והמידע שתקבל אולי לא כל כך מועיל. אצל מרבית החברות, הצ’אט החי הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר לקבל תשובות מהירות. Spark Pay מספק אך ורק חלון מוגבל. זה מקשה על לקוחות באזורי זמן שונים, במיוחד על לקוחות בינלאומיים.

די ברור שתמיכת לקוחות אינה בראש סדר העדיפויות שלהם. צפו לעשות הרבה בעיות בפתרון בעצמכם. יש המון הדרכות, מאמרים ומרכזי ידע שאפשר להתייעץ איתם, אך שיחה עם מומחה מוסמך עשויה להיות מאתגרת הרבה יותר.

קלות שימוש

אמנם ייתכן שתצפו כי לפלטפורמה המחוברת לבנק גדול יהיו כמה פערים אמיתיים בכל הנוגע לנוחות השימוש, Spark Pay ידידותית להפליא. קבלת ההתקנה היא פשוטה. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כמה קישורים שיגיעו לתיבת הדואר הנכנס שלך ולעקוב אחר אשף ההתקנה. עבור מתחילים זו דרך מצוינת להכיר את ארגון הפלטפורמה ולקבל קצת עזרה לרדת מהקרקע.

לוח המחוונים של הניהול מנהל גם הוא טוב כשמדובר בנוחות השימוש. זכור כי Spark Pay היה במקור אתר מסחר אלקטרוני שעוצב על ידי יזמים ומפתחים. לוח המחוונים משקף את הרגישות הזו והוא קל במיוחד לשימוש. זה נמנע מלהיות עמוס מדי ומאפשר לך לאזור כלי עבודה נפוצים.

בנוסף לגישה לקוד ולעורך WYSIWYG, Spark Pay מספקים גם תכונת עריכה בשידור חי. אתה יכול לבצע שינויים ישירות לחזית שלך ולראות אותם בזמן אמת. עיצוב ועריכה לא הופכים להרבה יותר קלים מזה.

השילוב של עיצוב פשוט ושפע של תכונות, הופכים את Spark Pay למושלם הן למתחילים והן למומחים. ליהנות משליטה מלאה באתר שלך ובחר בדיוק כיצד לבצע עריכות. הם מציעים פשוט להציע את חווית המשתמש הטובה ביותר בשוק.

סיכום

אם אתה מבוהל לקחת על עצמך את האלמנטים העיצוביים בחזיתך אך אינך מעוניין לחסל את הכסף עבור מעצב מקצועי, Spark Pay הוא בחירה מצוינת. בעוד שהתבניות החינמיות מתכוונות לפריסות בסיסיות, זה אולי בדיוק מה שאתה צריך כדי להרטיב את הרגליים ולבנות את רמת הנוחות שלך.

אפילו מתחילים יכולים ליצור חנות אטרקטיבית שתעזור להם להתחיל למכור מוצרים ולהרוויח הכנסות. המחיר נכון. התכונות שם. פשוט שמור על ציפיות נמוכות כשמדובר בשירות לקוחות, ולא תתאכזב.

השווה

ניצוץ שכר

93

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map