סקירת עגלת זן 2016


עגלת זן

בקר באתר

9.1


ציון AWA

עגלת זן

עגלת הזן קמה בשנת 2003 כגורם מקיף של osCommerce. לאחר הצגת קוד שהציע מבנה אדריכלי חדש, זן קרט המריאה והפכה לענקית עגלת קניות. כיום מפתחים מרחבי העולם תורמים לפלטפורמת עגלת הקניות של הקוד הפתוח והיא מתהדרת במעל 100,000 משתמשים. קרא את סקירת עגלת הזן שלהלן.

מקצוענים

 • תוכנה מאובטחת
 • פלטפורמה מדרגית
 • קל לעדכון
 • דוא”ל בסגנון HTML נתמך

חסרונות

 • תבניות ממוצעות
 • פחות מודולים נוספים
 • שדרוג מורכב
 • אין תמיכה רשמית

סקירה כללית

כפלטפורמה של קוד פתוח, Zen Cart חופשי לשימוש לחלוטין. בדרך כלל זה אומר שיש מגבלות מוגדרות בכל הנוגע לשירותים. עם זאת, זה לא המקרה עם זן קרט. אוהדי הפלטפורמה טוענים שהיא מספיק חזקה כדי להתחרות בפלטפורמות מסחריות.

היתרון הייחודי הנוסף של Zen Cart הוא שמייסדיו חזו אותו כפלטפורמה נגישה. הם לא רצו פלטפורמה שיכולה לשמש רק אנשים עם תואר IT. אמנם תצטרך לדעת PHP וישנה עקומת למידה מסוימת, אך עגלת הזן אכן מצליחה להיות ידידותית יותר למשתמש מאשר אפשרויות קוד פתוח אחרות..

עגלת הזן מתאימה ביותר לעסקים בינוניים עד גדולים שיש להם גישה למשאבי פיתוח באינטרנט. התבניות ניתנות להתאמה אישית מלאה, אך תזדקק למישהו עם ניסיון בתכנות PHP. אתה לא יכול פשוט להוריד את התוכנה ולפתוח את החנות שלך מבלי להקדיש זמן לקידוד. אם אתה מכיר את PHP, אתה יכול לבנות אתר מצוין בחינם. זה מבטל עלות משמעותית לעסקים.

היתרון העיקרי של פלטפורמת קוד פתוח הוא שאתה יכול להתאים אישית לחלוטין את אתר החנות המקוונת שלך. כמו כן, מכיוון שקופת הזן קיימת מאז 2003, ישנם שפע של תוספים בחינם. כשאתה מוריד את התוכנה אתה מצטרף באופן מיידי לקהילה עצומה של משתמשים.

מדרגיות

כל עוד אתה יודע PHP, אין גבולות לכמה גדול החנות שלך יכולה לגדול. עסקים יכולים להוסיף כמה מוצרים שהם רוצים. עם זאת, היו דיווחים כי זמני טעינת המהירות מתחילים לרדת לאחר 1,000 מוצרים.

פרסים ותעודות איכות

הלשכה לעסקים טובים יותר הסמיכה את עגלת הזן.

מדוע לבחור את עגלת הזן?

אם אכפת לך מכיר ב- PHP ומחפש את האפשרות הטובה ביותר לקוד פתוח לבנות את העסק המקוון שלך, אז עגלת הזן צריכה להיות בראש הרשימה שלך. הוא מציע הרבה מהתכונות הנהדרות שמגיעות עם שירותים בתשלום. מכיוון שהיא קיימת כל כך הרבה זמן והיא בחירה כה פופולרית, ישנם שפע של משאבי תמיכה זמינים.

תכונות עיקריות

 • מערכת תבניות מתקדמת
 • ניהול לקוחות קל
 • הוסף קטגוריות ללא הגבלה
 • הנחות כמות
 • כלי ניהול ידידותי למשתמש
 • מודולי צד ג ‘
 • שילוב שער תשלומים
 • מאפשר קניות 24/7/365
 • תמיכה למשלוח
 • ניהול עלון
 • ניהול באנר
 • דיווח על מוצרים

הכרעת מומחים בתעשייה על זן-עגלה

פלטפורמת מסחר אלקטרוני כשמדובר ב”עגלת הזן “, המומחים והמשתמשים מסכימים על היתרונות והחסרונות השונים של השימוש בתוכנית. מומחים העניקו גם את Zen Cart בממוצע 3 מתוך 5 כוכבים והזדרזו לציין שהתוכנית פשוט לא מיועדת לכולם.

העובדה שהתוכנה חינמית מהווה יתרון משמעותי, אך אופי התוכנה אומר שתצטרך להיות מפתח מנוסה או שתהיה לך גישה לתוכנה. עלות שכירת מפתח במשרה מלאה היא פשוט מעבר לתקציב של מרבית הסטארט-אפים. עם זאת, אם יש לך את המשאבים או הידע בכדי להעלות את עגלת הזן, זה יכול להיות כלי רב עוצמה.

בסופו של דבר, המומחים מסיקים כי לרוב המכריע של העסקים יהיה עדיף לבחור פיתרון מפתח. תוכניות אלה יהיו כרוכות בהרבה פחות מעקומת למידה ומאפשרות לעסקים לקום ולהפעיל הרבה יותר מהר.

חשוב גם לציין ש- Zen Cart זוכה לציונים די עגומים בכל מה שקשור ליכולות SEO, אינטגרציה סלולרית וטכניקות קידוד מיושנות. כל מפתח יצטרך לעבוד כדי להתגבר על החסרונות המשמעותיים הללו, וזו הסיבה ש”עגלת הזן “מקבלת רק המלצות פושרות.

 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2013/08/zen-cart-review/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • 21 באפריל 2016

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על עגלת הזן

הביקורות על עגלת הזן נוטות ליפול בשני קצוות. כל הצרכן אוהב את זה או שונא אותו. בסופו של דבר, השילוב של ביקורות על 5 כוכבים ו -1 כוכבים בסופו של דבר עומד על 3 מתוך חמישה כוכבים. מי שאוהב את התוכנה מצביע על רשימת התכונות הנרחבת. Zen Cart מספקת מספיק יכולות מחוץ לקופסה כדי להיות תחרותיים עם שירותים אחרים בתשלום.

Zen Cart הוא גם אפשרות מצוינת לכל מי שמחפש לנהל עסקים ברמה בינלאומית. התוכנית מתהדרת בקהילה גדולה של תורמים מרחבי העולם. התוצאה היא שפע כלים שיכולים לעזור לחנות שלך להגיע ללקוחות מחוץ לארה”ב.

אולי יותר מכל, משתמשים מרוצים אוהבים שהם יכולים ליהנות מפיסת תוכנה בחינם הניתנת להתאמה אישית לחלוטין. עם כישורי קידוד, אין גבולות למה שתוכלו לעשות עם עגלת הזן.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות על עגלת הזן

זה לא אמור להפתיע עד כדי כך שרוב התלונות של המשתמשים נגד קניות הזן קשורות לנוחות השימוש. הרבה צרכנים אינם מבינים כמה ידע וניסיון נדרש כדי להשתמש בפועל בעגלת הזן. עם זאת, אפילו המפתחים מתארים את התוכנית כמורכבת ומיושנת.

על סמך משוב המשתמשים נראה כי עדכונים מציגים גם כאב ראש עצום. אמנם זה נהדר שמפתחים עובדים תמיד לשחרר תכונות וגירסאות חדשות של התוכנית, אך לעדכונים יש נטייה למחוק כל עבודה בהתאמה אישית שהושלמה. אתה יכול לדמיין כמה זה יכול להיות מתסכל.

היו גם לא מעט תלונות על המפתחים. נראה שאלו שעבדו על התוכנית אינם פתוחים במיוחד לביקורת. התגובות להצעות היו פחות ידידותיות וכיבוי משמעותי למשתמשים.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/zen-cart-review/
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx
 • http://www.bbb.org/oregon/business-reviews/internet-selling-services/zen-ventures-llc-in-klamath-falls-or-22550135
 • http://www.ecommercespot.com/carts/Zen-Cart.aspx

עיצוב & התאמה אישית

כשאתה פותח את עגלת הזן, תבחין בתבנית ברירת מחדל. כמעט אף אחד לא ירצה להשתמש בזה כדי להתחיל. במקום זאת, אתה יכול להתחיל בחיפוש אחר תבניות בחינם. אתר Zen Cart כולל 200 אפשרויות בחינם, ותוכלו למצוא הרבה יותר באמצעות חיפוש פשוט בגוגל. מכיוון שתבניות אלה נוצרות על ידי מפתחים מכל העולם, האיכות תשתנה. זה עשוי לקחת קצת זמן למיין את כל האפשרויות הזמינות ולמצוא אחת שמתאימה לך.

כמובן שישנן אפשרויות רבות אחרות לעיצוב. אתה יכול לנווט דרך אפשרויות תבנית בתשלום, לקנות רשימה נרחבת של שינויים בתבניות, שיאפשרו לך להתאים אישית תכונות ספציפיות במהירות או ליצור את האתר שלך מאפס. כאשר אתה קונה תבניות, חפש את אלה שמתעדכנים ידידותיים.

האתגר הגדול ביותר להקמת האתר שלכם יתרגל לקצה האחורי העמוס. זה לא אינטואיטיבי ויש מספר עצום של אפשרויות. ככל שיש לכם יותר ידע ב- PHP, כך יהיה לכם קל יותר לנווט באתר ולנהל תוכן. רוב המשתמשים לא יטרחו עם הרבה מהפונקציות הזמינות, אך עדיין ייקח לעיתים למצוא את דרכך.

אתה יכול לחשוב על זה כמחליף בגלל היכולת ליצור אתר המותאם אישית לחלוטין. תוספים בחינם יאפשרו לך להוסיף כל אפליקציה לשיתוף חברתי שאולי תרצה להשתמש בהם. אולי החיסרון הגדול ביותר הוא שיצירת אתר סלולרי יכולה להיות קשה. זו אינה אפשרות סטנדרטית, והתוספים הזמינים פשוט לא עומדים בתנאי.

תכונות & כלים

כשמדובר בתכונות עגלת הקניות העיקריות הללו, עגלת הזן היא החזקה ביותר בכל הקשור לכלי משלוח. כל האפשרויות הדרושות לך זמינות ממש מחוץ לקופסה. אזור התשלום ושערי התשלומים עשויים לדרוש כמה תוספים נוספים שיספקו את כל הפונקציות הרצויות. למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות שניתן לשלב בקלות.

תכונה
סקירה כללית
חנות ניידת / רספונסיביתזהו אזור אחד בו זן קניות צריכה להתעדכן בזמנים. אתה יכול לרכוש תוסף שיסייע להפוך את האתר שלך לנייד, אך הפתרונות הניידים בחינם עם קוד פתוח אינם מרשימים. חלק מהבעיה הוא שלוקח הרבה עבודות קידוד כדי להפוך אתר ידידותי לנייד. זה בהחלט משהו שאתה יכול לעשות בעצמך, אבל זה יהיה תהליך של זמן רב. מכיוון שרוב הלקוחות מבצעים קניות ממכשירים ניידים, יהיה זה אידיאלי אם Zen Cart פועל בכדי להפוך את זה לתכונה סטנדרטית.
הוספת מוצריםתכונות ברירת המחדל של המוצר הן די והותר כדי לעזור לך להוסיף מוצרים במהירות. חלק זה של ממשק המשתמש יחסית פשוט, ולא צריך לדאוג לצורך בתוספים
אפשרויות תצוגת מוצרשוב, אפשרויות מחוץ לתיבה מאפשרות לך לבצע שינויים פשוטים באופן הצגת המוצרים. עם זאת, הממשק הצפוף יכול לגרום לבעיות מסוימות. בעוד שהיכולות קיימות, יתכן שתצטרך לבצע כמה חיפושים כדי למצוא את המקום הנכון לבצע בו שינויים
פונקציונליות עגלהזהו אזור נוסף ב”עגלת הזן “שיכול להיראות מיושן במקצת ללא תוספים נוספים. ניתן לייעל את תהליך הקופה כך שלקוחות יידעו מה קורה בזמן שהם עוברים בשלבים לביצוע רכישה. כל בלבול יכול להוביל לעגלות נטושות
שילוב אפליקציותבעוד ש”עגלת הזן “מציעה אלפי תוספים בחינם ובתשלום, לא כולם ידידותיים לאינטגרציה. הבעיות הגדולות ביותר מתרחשות כאשר Zen Cart משחרר עדכונים. משתמשים מגלים שתקלות מתחילות להתרחש עם רבים מהאפליקציות. פירוש הדבר שייתכן שתצטרך לבצע פתרונות תקלות עם היישומים שלך עם עדכונים
שילוב עם eBay ואמזוןהדרך היחידה לשלב בקלות את עגלת הזן עם eBay ואמזון היא על ידי רכישת תוסף. פתרונות אלה נוטים להיות די יקרים ולא מרשימים. מפתחים עדיין עובדים על כתיבת תסריט שמקל על תהליך זה
ניהול תוכןכל עוד עומד לרשותך מומחה PHP, ניהול התוכן יהיה מהיר, קל ופשוט
ניהול שפהאם תרצה שהאתר שלך יתמוך בשפות אחרות מלבד אנגלית, קיימת חבילת שפה להורדה. החיסרון העיקרי הוא שהמתנדבים עשו את כל התרגומים. אין דרך להבטיח את הדיוק של תוכן כלשהו. אתה לוקח את הסיכויים שלך ומקווה לטוב
אירוח ואבטחהעם עגלת הזן, תהיה אחראי על אירוח ואבטחה. למרבה המזל, כל חברת אירוח צריכה לספק שרתים מאובטחים, ותעודת SSL ושער תשלום תואם PCI. אם תקדיש זמן לחקר ספק האירוח שלך, תוכל להשיג את כל התכונות הללו במקום אחד ולהימנע מרכישת תוספים
רוחב פס ואחסוןהמגבלות תלויות גם בשירות האירוח שלך. הקפד לעשות את המחקר שלך וללכת עם שירות שיכול לצמוח בעסק שלך. אתה בשליטה מלאה על יכולות האתר שלך, שהוא אחד היתרונות העיקריים של פלטפורמת קוד פתוח
גיבויים ויצוא אתריםעגלת הזן מאפשרת לך לגבות את כל האתר שלך. הכל ניתן לשמור, לאחסן ולייצא במידת הצורך. למי שרוצה שליטה מלאה באתר האינטרנט שלו, זו תכונה מושכת במיוחד
עיבוד תשלוםעגלת הזן מוכנה לקבל את PayPal, FirstData ו- Authorize.net. אתה יכול לבחור אילו כרטיסי אשראי אתה רוצה לקחת ולהגדיר אפשרויות תשלום בינלאומיות. אם ברצונך להתקין שער תשלום מסוים, כל שעליך לעשות הוא להתקין את התוסף הנכון. האפשרויות אינן מוגבלות
תוספי עגלת קניותהחלק הגדול בעבודה על פלטפורמת קוד פתוח הוא שכבר שנים מפתחים עובדים על יצירת פתרונות. באמצעות Zen Cart אנשים מכל העולם תורמים לתוכנה כבר למעלה מעשור. המשמעות היא שיש לך סיכוי לא רע למצוא תוסף בחינם שיעזור בכל פונקציונליות שתרצה להוסיף. לא תתאכזב מהמספר והאיכות של התוספים הזמינים
ניהול הזמנותZen Cart מגיע כסטנדרט עם כלים חזקים לניהול הזמנות. יש המון שיש לעזור לך להתחיל
ניהול מלאיכך גם בכלים לניהול מלאי. אתה יכול להציג רמות מלאי, לשנות תצוגות מוצרים ולנהל את החנות שלך ללא תוספים נוספים
עגלה נטושההורדת מודול תאפשר לכם לשלוח תזכורות דוא”ל לעגלות נטושות ללקוחות. זהו כלי מצוין להגדלת שיעורי ההמרה ונדרש להתקנת מספר קליקים בלבד
תעודת כרטיסי תשלום אישור PCIשלושת שערי התשלומים שמגיעים סטנדרטיים עם עגלת הזן עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף לאבטחה. כמו כן, כמעט כל שער שתוסיף יהיה מוסמך PCI. הלקוחות שלך יכולים להשתמש בביטחון בכרטיסי האשראי שלהם באתר שלהם בלי לדאוג להונאה
אישורי מתנה, מבצעים או קופוניםעגלת הזן מקלה ונוחה למכור תעודות וליצור מבצעים מיוחדים. ניתן לעשות הכל ישירות מאזור הניהול ללא צורך לדאוג להוסיף תוספים או להתעסק עם קוד
מחשבוני מס ומשלוחכל אפשרויות המס והמשלוח ממוקמות בנוחות בקטע הניהול בלוח המחוונים שלך. באפשרותך להתאים הגדרות לפי מיקום ומשתנים אחרים. תכונה אוטומטית ועם זאת ניתנת להתאמה אישית תעזור לעסק שלך להתנהל בצורה חלקה
מעקב אחר משלוחלקוחות יכולים לעקוב אחר החבילות שלהם דרך אתר האינטרנט של הספק, או שתוכל להתקין תוסף פשוט שיאפשר להם להציג מידע על מעקב באתר שלך. הבחירה בידיים שלך! אתה יכול להציע את האפשרויות המתאימות ביותר לצרכי הלקוחות שלך
תכונות ודוחות CRMכל המידע הדרוש שתרצו לדעת זמין ממש מחוץ לקופסה. אתה יכול לפרסם ביקורות לקוחות, לטפל בפניות ולצפות בביצועי המוצר. הדוחות אינם בדיוק מעמיקים, אך הם מספקים התחלה איתנה לניהול הלקוחות שלך
קידום אתריםל- Zen Cart יש מקום לשיפור בכל הקשור לכלי SEO. ישנם תוספי SEO זמינים, אך הם לא כל כך מועילים. מכיוון שקידום אתרים SEO הוא היבט כה חשוב בכל עסק מקוון, כלי SEO יעילים צריכים להיות סטנדרטיים
שילוב שיתופי חברתישילוב חשבונות המדיה החברתית שלך הוא צעד מהיר. זה במיוחד המקרה עבור מומחי PHP שיוכלו להתאים אישית כל פרט לעיצוב כפתורי “אהבתי” באתר שלך.
בלוגיםהשקת ותחזוקה של בלוג עסקי קלה ופשוטה עם עגלת הזן. בלחיצות בודדות תוכלו ליצור דף בלוג ולהתחיל להוסיף תוכן
ידיעוניםהצטרף לשותף עם כל ספק ניוזלטר ומספק דואר אלקטרוני מעולה. רוב השירותים הם בחינם עד למספר מסוים או אנשים ברשימת התפוצה שלך. זה מספק כלי שיווקי בר השגה ויעיל שיעזור לך להגיע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים
אפשרויות קידום מובנותמקטע הניהול אתה יכול לעצב ולהשיק קידום בהתאמה אישית. הצע הנחות מיוחדות על מוצרים חדשים או פרסם מכירות עונתיות. האפשרויות מובנות ממש בתוך עגלת הזן
סטטיסטיקת אתרים ואנליטיקסהכלים הסטנדרטיים של עגלת הזן מאפשרים לך להציג מוצרים, ביצועים דמוגרפיים של לקוחות וביצועי האתר הכוללים עם ביצועים טובים ביותר. אם תרצה לחפור במידע על מילות מפתח וניתוח מפורט יותר, תצטרך לשלב תוכנית כמו גוגל אנליטיקס. למרבה המזל, הוספת תוכניות דיווח נוספות היא מהירה וקלה

תוכניות & תמחור

הדאגה הגדולה ביותר בכל הקשור לפלטפורמות קוד פתוח הן עלויות שוטפות. במקרים מסוימים, פלטפורמה “בחינם” עשויה להיות יקרה למדי ברגע שאתה רוכש ערכות נושא, שירותי אירוח ותוספים. עם עגלת הזן, ישנם כלים רבים בחינם שיעזרו לכם להקטין את העלויות.

אמנם אתה בהחלט יכול לבחור לשלם עבור תבנית או תוספות ספציפיות, אך הוא מוכן לשימוש. יש לקחת בחשבון רק שתי עלויות משמעותיות שיש לקחת בחשבון:

 • שירות אירוח. בדרך כלל, אתה יכול לרשום דומיין ולהירשם לשירות אירוח בסביבות העשרה דולר לחודש. עסקים גדולים יותר יכולים גם לטפל באירוח בשרתים שלהם אם יש להם יכולת זו.
 • מפתח PHP. Zen Cart הוא די חסר תועלת ללא מומחה PHP. יהיה עליך לקבל גישה מוכנה למפתח כדי להתאים אישית את האתר שלך ולנהל את העסק שלך ביעילות.

שירות לקוחות

חשוב לזכור שכמוצר קוד פתוח, קניות הזן לא מגיעות עם צוות תמיכה טכני בהישג ידך. עם זאת, ל- Cart Cart יש רשימה מרשימה של משאבים מועילים.

 • פורום קהילתי – בין השאר בגלל העובדה ש”עגלת הזן “כל כך פופולרית ונמצאת כבר 10 שנים, היא מגיעה עם קהילת משתמשים פעילה. הפורומים מעודדים משתמשים לעזור זה לזה ולתת תשובות מועילות ומלמדות לשאלות ספציפיות.
 • עמוד ויקי – אם אתה מקליד שאלת עזרה במנוע חיפוש, ייתכן שתמצא את דף הוויקי של סל הקניות בראש התוצאות שלך. כאן תוכל למצוא מדריכים צעד אחר צעד להשלמת המשימות הבסיסיות ביותר הקשורות להפעלת האתר שלך.
 • יוטיוב – עבור הלומדים החזותיים שם בחוץ, תשמחו למצוא מערך של סרטונים עשויים ומועילים היטב שפורסמו ב- YouTube.
 • תמיכה בתשלום אם כל השאר נכשל, אתה יכול לשלם למישהו שיעזור בקשיים הטכניים שלך.

בהשוואה לפלטפורמות קוד פתוח אחרות, ל- Zen Cart יש אחת מקהילות המפתח והתמיכה הפעילות והעוזרות ביותר בסביבה. לא תהיה לבד כשמדובר בפתרון בעיות.

קלות שימוש

הורדת התוכנה ותחילת העבודה היא דבר קל מאוד ואורך מספר דקות. אתה יכול ליצור דומיין מותאם אישית על ידי שיתוף פעולה עם ספק שירות אירוח.

לאחר שהורדת את עגלת הזן, התצוגה הראשונה שלך יכולה להרגיש מהממת. במבט ראשון, הרבה קורה, וקשה לדעת בדיוק מה אתה מסתכל ואיפה להתחיל. תשכחו מעורכי WYSIWYG ומכלי גרירה ושחרור. זו לא תוכנית כזו.

היה מוכן להקדיש זמן לשלוט בממשק המשתמש ולהכיר את הניווט באתר ובאילו אזורים תצטרך לבקר לעתים קרובות.

אם אתם מחפשים לשלב את עגלת הזן באתר הקיים שלכם, אין דרך קלה לעשות זאת. עגלת הזן נועדה ליצור אתר עם יכולות עגלת קניות. מי שמחפש להרחיב באתר צריך לחפש פלטפורמת מסחר אלקטרוני אחרת.

סיכום

האם עגלת הזן היא הבחירה הנכונה בחנות המקוונת שלך?

עגלת הזן מגיעה עם כמה מגבלות מוגדרות. אמנם זה כולל רשימה נרחבת של תכונות סטנדרטיות מעולות ממש מחוץ לקופסה, אך היא לא מיועדת למתחילים. לא תגיע לשום מקום עם תוכנית זו ללא מומחיות PHP. המשמעות היא שהיא בעיקר מכוונת לעסקים מבוססים, בינוניים עד גדולים, שיש להם מחלקת IT או לפחות מפתח אחד בצוות..

אם יש לך את כל המשאבים הדרושים לך בכדי לטפל ב- PHP, אז עגלת הזן היא בחירה מצוינת. לא זו בלבד שהיא בחינם לחלוטין, אלא שתהיה לך גישה גם לקהילת תמיכה תוססת. כתוכנית קוד פתוח, היא מתעדכנת ומשתפרת ללא הרף. עגלת הזן תמשיך לצמוח ולהתפתח ככל שהשווקים ישתנו והטכנולוגיה תתפתח.

מדוע עלי לבחור בעגלת זן על פני פלטפורמות אחרות של קוד פתוח?

בעיקר מכיוון שיש לה מוניטין רב ורקורד. מאז שקיימת Zen Cart קיימת למעלה מעשר שנים, יש אוסף נרחב של מסמכי תמיכה ותוספים. עם למעלה מ- 100,000 משתמשים, תוכלו ליהנות גם ממפתחי הקלט או המוכשרים מכל העולם.

לבסוף, Zen Cart מגיע מוכן עם תכונות סטנדרטיות יותר מכל פלטפורמת קוד פתוח אחר. בטח, יש מקום לשיפור, אך Zen Cart מספק בסיס איתן שתוכל להתאים אישית באופן מלא.

השווה

עגלת זן

91

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map