סקירת 1ShoppingCart 2016


1 קניות

בקר באתר

8.7


ציון AWA

1 קניות

1ShoppingCart נוצר בשנת 1999. מאז, היא סייעה לעסקים קטנים וגדולים להשיג הצלחה מקוונת. מטרתם לספק מגוון שירותים אוטומטיים המפחיתים עלויות ומשפרים את היעילות. נכון לעכשיו הם מארחים למעלה מ- 25,000 חנויות מקוונות בכל רחבי העולם. התוכנית משלבת מגוון פתרונות שיווקיים. אתה יכול ליהנות מכלי eCommerce מלא פונקציונלי במקום אחד. קרא את סקירת 1ShoppingCart שלהלן.

מקצוענים

 • סרטי הדרכה מועילים ומדריכים
 • בדיקת A / B
 • תכונות מכירות
 • אין מגבלות רוחב פס
 • כתובות דוא”ל של תגובה אוטומטית
 • תשלומים חוזרים

חסרונות

 • דמי עסקה
 • תכנון ממשק משתמש מיושן
 • עמלות חודשיות גבוהות יותר מרוב
 • תשלום מחויב עבור שיחות שירות לקוחות
 • פורום העזרה מוגבל

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.1ShoppingCart.com
 • המטה: בארי, אונטריו
 • שנה שנוסדה: 1999
 • קטגוריה: תוכנת מסחר אלקטרוני
 • ניסיון חינם: 30 ימים

אלה עם עין לקראת שיווק יאהבו את 1ShoppingCart. זה מגיע עם כלים רבים שיעזרו לקידום העסק שלך. כל הכלים השיווקיים הדרושים לך כבר משולבים. לעסקים בהפעלה אין צורך בכל התכונות, אך החדשות הטובות הן שהכלים עדיין יהיו שם בהמשך הדרך. זה הופך את 1ShoppingCart לתוכנה גמישה; זה יהיה מוכן למאמצי שיווק משמעותיים כשאתה.

למי הוא 1ShoppingCart המתאים ביותר?

אתה יכול להשתמש בו כתוכנת מסחר אלקטרוני מקוונת מעולה. זה נועד לספק תוכנית אוטומטית לחלוטין והכל במקום אחד. מה שמבדיל זאת הם כלי השיווק. אם אתה רוצה להתחיל עם חבילת שיווק חזקה שכבר קיימת, 1ShoppingCart הוא בחירה טובה. עם זאת, זה יכול לקחת קצת זמן להתרגל לכל הכלים. היו מוכנים להקדיש זמן ללימוד התכונות כך שתוכלו להפיק את המרב מהתוכנית.

כמו כן, זכור כי 1ShoppingCart הוא הטוב ביותר לעסקים קטנים עד בינוניים. עסקים גדולים יותר ייפגעו עם הרבה דמי עסקה. לעסקים מבוססים ככל הנראה לא יהיה שימוש רב בכלי השיווק, מה שהופך את התמחור והעיצוב להתאים ביותר לחברות קטנות.

מה היתרון הגדול ביותר של 1ShoppingCart?

ללא ספק היתרון הגדול ביותר בבחירת 1ShoppingCart הוא הרכיבים השיווקיים של התוכנית. זה מגיע עם תוכנית שותפים חזקה במיוחד, ואתה יכול גם להתמודד בקלות עם חברות ומסעות פרסום בדוא”ל. זה יעזור לכם לקדם מוצרים ולהתחבר ללקוחות. תוכלו ליהנות גם ממספר מידע על מעקב ודיווח. איסוף נתונים יעזור לך לנצל הזדמנויות ולהבין טוב יותר את השוק שלך.

מה החיסרון הגדול ביותר של 1ShoppingCart?

במילה אחת: עלות. 1ShoppingCart עולה בערך כפליים בחודש מאשר מתחרותיה. זה גם גובה עמלות עסקה שנעו בין 0.75-1.25% לעסקה. עם הזמן זה יכול להסתדר ולהתחיל לאכול ברווחים שלך. יש הרבה אפשרויות אחרות בחוץ שאינן גובות עמלה. אם אתה מצפה לטפל בהיקף גדול של עסקאות, יהיה זה הגיוני ללכת עם תוכנית עגלת קניות אחרת.

פרסים ותעודות איכות

מוסמך PCI

אין שום פרסים מתוקשרים שאפשר לדבר עליהם. בעוד שמותגים עיקריים משתמשים בעגלת הקניות, הם לא עשו התזה בעולמות העיצוב, התכנות או שירות הלקוחות.

תכונות עיקריות

 • חיוב חוזר
 • תבניות בחינם
 • כלים לשיווק בדוא”ל
 • 500 – מוצרים ללא הגבלה
 • הורדות דיגיטליות
 • ניהול קשר
 • אישור SSL מותאם אישית
 • חנות בניית אתרים
 • מעקב בזמן אמת
 • מנהל דוא”ל הוקפץ
 • ציון דואר זבל
 • מעקב אחר מודעות

הכרעת מומחים בתעשייה בנושא 1ShoppingCart

מסחר אלקטרוני של מסחר אלקטרוני, באופן בסיסי, 1ShoppingCart נשמר בחיים על ידי הצעת מספר תכונות ספציפיות שקשה למצוא בתוכניות אחרות. אחרת, התוכנה בכללותה משאירה הרבה רצוי והופכת פחות ופחות תחרותית עם ענקיות שוק כמו Shopify. מומחים צופים כי ברגע שפלטפורמות אחרות יוסיפו מגיבים אוטומטיים טובים יותר לדוא”ל וכלי סניפים, 1ShoppingCart יהפוך שריד של פעם.

המבקרים טוענים כי 1ShoppingCart באמת שימושי רק עבור פרוסת לקוחות צרה מאוד. התוכנה אינה מתאימה למתחילים שיזדקקו לסיוע רב בתחילת העבודה. בנוסף, התוכנית אינה ניתנת להרחבה בכדי להכיל קמעונאים גדולים באמת.

רבים מביקורות המומחים נשמעים התנצלות בהערכתם של 1ShoppingCart. בעוד שרבים מתארים זאת כאופציה “סולידית”, הם היו ממליצים על תוכניות אחרות כאלטרנטיבות מתאימות יותר .1 ShoppingCart היא בשום אופן לא תוכנית נוראית, היא פשוט לא הצליחה לעמוד בזמנים ובשוק תחרותי יותר ויותר. אפילו דפי המדיה החברתית של החברה אינם מעודכנים. נראה שהם פשוט מתפוגגים, וזו סיבה נוספת ללכת עם פלטפורמה מתקדמת יותר שתקיים עוד שנים רבות נוספות. כמו כן, טוענים כי אנשי המקצוע טוענים כי 1ShoppingCart הוא באמת רק שימושי לפרוסת לקוחות צרה מאוד. התוכנה אינה מתאימה למתחילים שיזדקקו לסיוע רב בתחילת העבודה. כמו כן, התוכנית אינה ניתנת להרחבה בכדי להתאים קמעונאים גדולים באמת.

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים

מי שאוהב 1ShoppingCart בטוח מציין את תכונות ה- Autoresponder ותוכנית השותפים. התוכנית אכן מקלה על בניית רשימות דוא”ל ונשלחת אוטומטית עלוני מידע וחומרי קידום מכירות. זה יכול להיות יתרון גדול לחברות שאין להן מחלקת שיווק שלמה.

תוכנית השותפים מספקת גם דרך נוספת לפרסם את האתר והמוצרים שלך. טיפול בכל הפרטים הללו יכול להוות עזרה עצומה לעסקים קטנים ובינוניים. מחוץ לשתי התכונות הללו, ללקוחות אין הרבה דברים חיוביים להפליא לומר על 1ShoppingCart מעבר להמלצות המפורסמות באתר החברה..

אמנם התוכנית אכן מספקת תוכנה מסביב, אך קיימות בשוק אפשרויות טובות יותר. מחוץ לכמה ביקורות זוהרות, קשה יהיה למצוא דירוגי 1ShoppingCart מעל 3 מתוך 5 כוכבים.

ביקורות ותלונות צרכניות שליליות

נראה כי התלונות הגדולות ביותר נגד 1ShoppingCart מתרכזות בשירות הלקוחות שלהם. זה גם לא עוזר שתמיכת לקוחות זמינה רק בתשלום נוסף. אתה יכול לדמיין כמה זה מתסכל לשלם תוספת תשלום עבור שירות שהוא בדרך כלל סטנדרטי, ואז ללמוד שאתה לא יכול ליצור קשר עם אף אחד.

נראה כי ל- 1ShoppingCart היו כמה בעיות עם הפסקות והשבתה לא צפויות. עם זאת, רוב ההתייחסויות לסוגיות מסוג זה תוארכו. יש לקוות שזה אומר שהם נחלת העבר, ו- 1ShoppingCart נקטה צעדים לתיקון הבעיות הללו.

תלונות נפוצות אחרות נגד 1ShoppingCart כוללות:

 • אין מספיק שערים לתשלום גדול
 • היעדר תכונות אוטומטיות
 • מספר מוגבל של תבניות
 • תבניות באיכות ירודה
 • תמחור גבוה ועמלות

עיצוב & התאמה אישית

עם 1ShoppingCart, התבניות הזמינות הן פשוטות. אין הרבה סלסולים. הם מציעים עיצובים פשוטים ומודרניים שיעזרו לכם לגרום לכל מוצר ושירות להיראות נהדר. אם אתם מחפשים עיצובים יפהפיים שעושים רושם, תוכניות אחרות מציעות התלקחות רבה יותר. 1ShoppingCart מתמקדת יותר בשיווק ופונקציה. למרות שהתבניות הזמינות נראות טוב, אין להן גורם “וואו” גדול.

תבניות

חינם
התוכנית הסטנדרטית מגיעה עם כ -50 תבניות בחינם. אתה יכול להתאים אישית כמעט את כל התכונות ופרטי העיצוב. בסך הכל נראה כי הלקוחות מוצאים את הנושאים מודרניים ומקצועיים.

פרימיום
תמורת קצת יותר כסף בחודש, תוכל לקבל גישה לנושאים מובחרים. אין הרבה הבדל בין הנושאים הללו לבין הנושאים החינמיים. אתה פשוט נהנה מאפשרויות נוספות.

שירותי עיצוב
חסוך זמן והעביר את כל תהליך העיצוב ל- 1ShoppingCart. שירותי העיצוב המותאמים אישית שלהם נעים בין 999 $ – 3,799 $. החבילה היקרה יותר מאפשרת לבצע תיקונים נוספים ככל שתעבוד את העיצוב הסופי.

התאמה אישית של עיצוב

אפשרויות ההתאמה האישית שלך משתנות עם התוכנית שאתה רוכש. תוכניות משודרגות מספקות יותר תבניות פרימיום. כל תוכנית מאפשרת לך לערוך כל תבנית באמצעות עורך WYSIWYG או קוד. עורך 1ShoppingCart תומך ב- HTML, CSS ו- Javascript.

תכונות & כלים

תכונהסקירה כללית
להכיןהקמת האתר שלך יכולה להיות קשה. התוכנית יכולה להיות מסובכת. יש הרבה תכונות סטנדרטיות. המפתח הוא לנסות ולהישאר ממוקדים במה שאתה צריך כדי להתחיל מכיוון שלא תזדקק לרבים מהכלים עד בהמשך הדרך..
שילוב שערים:ליהנות מכ- 50 שערים שונים לתשלום. שילוב שערים מסוימים אכן מגיע עם מחיר של 49.99 $.
תגמולים ורשימות משאלות לקוחותתצטרך לשלב את רשימת המשאלות של הלקוח ותוכניות תגמולים. 1ShoppingCart אינה מציעה תכונות אלה.
ניהול הזמנות1ShoppingCart מגיע עם דיווח מפורט. אתה יכול לעקוב בקלות אחר הזמנות וחבילות.
מיטוב מכירות בינלאומי1ShoppingCart לא מותאם למכירות בינלאומיות. הם אכן משרתים את ארה”ב, קנדה, אוסטרליה וכמה מדינות אירופאיות. עם זאת, הם אינם מציעים שירותי תרגום. יהיה עליכם גם להקים חשבון סוחר בינלאומי שיאפשר לכם לעבד תשלומים מרחבי העולם. ייתכן שתעלה עד 199 דולר להקמת חשבון זה ותכלול עמלות שנתיות ועסקאות.
טכנולוגיית CDNטכנולוגיה זו אינה מגיעה כסטנדרט. יתכן שתוכל להוסיף תוכניות לזמני טעינה טובים יותר.
תוספים ותוספותקשה לדעת כמה תוספים ותוספים זמינים. התוכנית מתמקדת יותר במה שמגיע לתוכנית מהיום הראשון. המטרה שלהם היא להציע תוכנית מלאה שאינה זקוקה לתוספות, כך שהתוספים אינם חלק גדול מהמודל שלהם.
ניהול מלאיהוספת מוצרים חדשים היא קלה. כלי המלאי מאפשר להוסיף מוצרים בכמויות גדולות ולהעלות במהירות מלאי ולהתחיל למכור. שימו לב: התוכנית הסטנדרטית מאפשרת רק 500 מוצרים.
מעקב אחר משלוחמשלוח בזמן אמת עם החברות המובילות במדינה. לקוחות יכולים לעקוב אחר החבילות שלהם באמצעות מספרי המעקב של FedEx, UPS וספקים אחרים.
תכונות CRM1ShoppingCart חסר בתחום זה. ניתן לתזמן מיילים, אך אלה מיועדים לשיווק. קל גם לבנות רשימות דוא”ל, אך שוב, זה בעיקר כדי לסייע בקידום מוצרים. אין שום תכונה יעילה של קשרי לקוחות שאפשר לדבר עליהם.
תבניות ועיצוביםאין יותר מדי מה לומר על הנושאים. הם משרתים את מטרתם ויסייעו לכם לעצב את החנות שלכם. לקבלת עיצוב ייחודי, השקעו בשירותים המותאמים אישית שלהם. אחרת, אולי תרצו לבדוק אפשרויות אחרות שממוקדות יותר בעיצוב.
שילובים ותוספותאני מקווה שלא תצטרך לשלב תוספות כלשהן מכיוון שהתכנית עמוסה בתכונות. זה הופך אותו מוכן לשימוש מהיום הראשון. אם אתה צריך להוסיף תכונות, האינטגרציה יכולה להיות מסובכת. יתכן שתצטרך להתייעץ עם מעצב התוספים לקבלת עזרה. כמו כן, 1ShoppingCart מחייב להוסיף תכונות מסוימות לתוכנה שלהם. לדוגמה, שילוב שערים לתשלום מסוים יכול לעלות 49.99 $.
אופטימיזציה לניידכל החבילות הזמינות מגיעות עם תבניות ידידותיות לנייד. החנות שלך תהיה תגובה מלאה מהיום הראשון.
אירוח אתריםצור חנות חדשה או העבר חנות מקוונת קיימת. האתר שלך יכול להתארח במלואו באמצעות 1ShoppingCart.
קידום אתרים ושיווקזה המקום בו התוכנית זורחת. 1ShoppingCart מגיע עם כל הפיצ’רים שהיית מצפה לעגלת קניות ועוד ועוד. התוכנה מגיעה גם עם תוכנית שותפים חזקה. אתה יכול להתחיל לפרסם במהירות את המוצרים שלך באתרים אחרים ולבנות רשימות אימיילים של לקוחות. אם אתה זקוק לעזרה לקידום העסק שלך, עגלת הקניות הזו יכולה לעזור.
ידיעוניםלמרות שהם עשויים להציע עלוני מידע, תכונה זו אינה מתפרסמת במפורש.
אבטחת אתריםהם מספקים ביטחון מלא. האתר שלך יהיה במעקב וכל התשלומים של הלקוחות מאובטחים. הם טוענים לשרתים עדכניים אך מספקים מעט פרטים. הם לא יהיו שם גדול כל כך בלי להציע אבטחת אתרים אמינה. עם זאת, יהיה נחמד אם הם היו שקופים יותר לגבי מה שהם עושים כדי להגן על האתר שלך ועל הלקוחות שלך.
הסמכת PCI1ShoppingCart מוסמך PCI.
יצירת תוכןהוספת דפי מוצר ובניית האתר שלך זה בקלות. עורך WYSIWYG מאפשר למתחילים להכניס טקסט ולהתאים אישית עיצובים.
תעודות מתנהאתה יכול להציע הנחות, ולקוחות יכולים לקנות שוברי מתנה
אפשרויות תשלוםבחר מבין 50 אפשרויות תשלום שונות. המספר הזה מכניס את 1ShoppingCart ממש לאריזה. כרטיסי חיוב, כרטיסי אשראי ו- PayPal מתקבלים כולם, אך השימוש במטבעות גלובליים יכול להיות קשה.
מחשבוני מס ומשלוחאל תדאג לחישוב עלויות מיסים ומשלוח. התוכנית מייצרת מידע זה באופן אוטומטי.
דיווחים1ShoppingCart לא יהיה חידון שיווקי כזה בלי כלי דיווח חזקים. אתה יכול לעקוב בקלות אחר התנהגות הלקוחות, והוא אפילו מציע הצעות למוצר על סמך היסטוריית הקניות שלהם. הצגת נתונים על:
 • הימים הטובים ביותר
 • באיזה שעה ביום לקוחות אוהבים לקנות
 • אילו מוצרים משיגים את הביצועים הטובים ביותר
 • איפה הלקוחות שלך נמצאים
 • כיצד הם מנווטים לאתר שלך

תוכניות & תמחור

התלונה הגדולה ביותר נגד 1ShoppingCart נוגעת לתוכניות התמחור שלהם. מרבית המתחרים עולים סביב 20 $ או 30 $ לחודש. התוכנית הסטנדרטית לתוכנית זו מתחילה ב- $ 59.99. לרוב הם מבצעים מבצעים תמורת 34 דולר, אך עדיין זה לא כולל דמי טרנזקציה. להלן פירוט של החבילות:

סטנדרט – 59 $ לחודש

 • מגבלה של 500 מוצרים
 • דמי עסקה של 1.25%
 • גישה ל 50 תבניות בחינם
 • רישיון משתמש אחד
 • נפח אחסון של 1 ג’יגה-בייט
 • שיווק מוגבל בדוא”ל

בנוסף – 119 $ לחודש

 • מוצרים ללא הגבלה
 • דמי עסקה של 1%
 • מעל 50 תבניות
 • חמישה רישיונות משתמש
 • שטח אחסון של 3 ג’יגה-בייט

פרימיום – 249 דולר לחודש

 • מוצרים ללא הגבלה
 • עמלת עסקה 0.75%
 • מעל 50 תבניות
 • חמישה רישיונות משתמש
 • אחסון של 5 ג’יגה-בייט

האמת שיש בשוק הרבה יותר אפשרויות נוחות. פשוט אין מספיק מאפיינים נבדלים כדי להצדיק את המחיר. רוב העסקים לא מוצאים את התוכנית הרגילה כמועילה מאוד. המשמעות היא שתשלמו 119 דולר לחודש, בתוספת דמי עסקה.

שירות לקוחות

תמיכת הלקוחות היא תחום נוסף שבו 1ShoppingCart לא בנתה את המוניטין הטוב ביותר. למעשה, ייתכן שתצטרך לשלם עמלות נוספות כדי לקבל תמיכה בלקוחות, כמעט ואיננו מקובל לשוק בשוק עגלת הקניות. תוכלו לנסות פורומים מקוונים ולצפות במדריכי וידיאו לפני שתתקשרו. עם זאת, מסלולים אלה נוטים להיות מבוי סתום. נראה כי המערכת כולה נועדה לגרום לך להתקשר ולשלם יותר כסף

תמיכת הלקוחות משתנה בהתאם לחבילה שרכשתה.

 • באמצעות החבילה הסטנדרטית, אתה יכול להתקשר למספר 800 או לתמיכה בדוא”ל ולצפות לתשובה תוך יומיים.
 • תוכנית התמיכה של פלוס עולה 10 $ לחודש ומאפשרת לך להשתמש בצ’אט חי. אתה יכול גם לשלוח דוא”ל ולקבל תגובה תוך 24 שעות.
 • תמורת 34 דולר לחודש, אתה יכול לרכוש את תוכנית התמיכה של Ultimate. זה כולל שירות טלפון עדיפות. עזרו בצ’אט חי וסיוע בהגדרת האתר. אתה יכול גם לשלוח דוא”ל לתמיכה בלקוחות שבעה ימים בשבוע ולקבל תשובה תוך 24 שעות. לבסוף, אתה מקבל שירות של 30 דקות לחודש.

אתה צריך לשלם כדי לקבל עזרה עם התוכניות שלהם – זה שלילי גדול נגד 1ShoppingCart.

קלות שימוש

1ShoppingCart מגיע עם כל כך הרבה תכונות שהשימוש בתוכנית יכול להיות מורכב. יש המון כלים למיון. את רובם אפילו לא תזדקק עד שהעסק שלך יהיה מבוסס יותר. עם זאת, הם יכולים להפריע ליכולת להגדיר את החנות שלך בקלות. זה לא עוזר שיש שירות לקוחות מוגבל. יתכן שתצטרך לשלם אגרה עבור סיוע כשאתה נתקל בבעיות.

ממשק משתמש / לוח ניהול

ממשק המשתמש נראה מעט מיושן. נראה כי המעצבים התמקדו יותר בהוספת תכונות. הם הצליחו ליצור תוכנית מעוגלת היטב, אבל אם אתם מחפשים ממשק מלוטש, יש אפשרויות טובות יותר. למען ההגינות, הממשק עדיין פונקציונאלי לחלוטין וקל לניווט. זה אולי לא נראה יפה, אבל זה עושה את העבודה.

תכונה אחת גדולה למכירה היא שתוכלו לשלב את וורדפרס. עבור רבים זוהי תוכנית המבוא לעיצוב אתרים. אם כבר נוח לך להשתמש בוורדפרס, אתה יכול להמשיך להשתמש בו לעריכה ובניית האתר שלך.

סיכום

1ShoppingCart מקל על התאמה אישית של דפי מוצר. אתה יכול להציע ללקוחות הרבה אפשרויות ספציפיות והתוכנית תמכור מכירת מוצרים ומכירה נמוכה יותר. על פי ביקורות לקוחות, זה עזר לחלק מהעסקים להגדיל הכנסות באמצעות כלי השיווק שלהם. למרות שיש כמה חיוביות, בסך הכל, התוכנית משאירה הרבה מה להיות רצוי. זה יקר שלא לצורך. יש המון עגלות קניות חסכוניות יותר שלא מגיעות עם הרבה עמלות נוספות. היתרונות המעטים של 1ShoppingCart אינם עולים על רשימת החסרונות הארוכה.

שורה תחתונה: ישנן בשוק הרבה אפשרויות לעגלות קניות טובות יותר.

השווה

1 קניות

87

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map