Weebly לעומת WordPress: באיזה מהן עליכם לבחור?

האם אתה בעל עסק חדש עם הסבלנות והזמן לבנות אתר משלך? האם אתה בלוגר מתמצא במחשבים שזקוק לפלטפורמה טובה יותר לניהול תוכן? האם אתה טכנולוגיה חכמה שיכולה ליצור הרבה אתרים לסוכנויות או לאנשים פרטיים? אם אתה נכנס לאחת מהקטגוריות הללו, אנו חושבים ש- Weebly או WordPress עשויים להיות הפיתרון בשבילך.


אז מה הבעיה? אין להקל ראש בבחירה בין בונה אתרים שמתארח או מערכת ניהול תוכן המתארחת בעצמה (CMS), במיוחד אם אתה בונה עסק. בחירה נכונה יכולה לחסוך לך זמן, כסף ותסכול אם אתה יודע מה אתה מסתדר מראש.

למרות שהאפשרויות הבאות לבניית אתר אינטרנט מספקות תוצאות סוף דומות, ישנם המון שיקולים שיש לכלול בתוכנית העסקית שלך. כן, צריכה להיות לך תוכנית עסקית באתר המגדירה את צרכיך וכוללת קטע לנוכחותך המקוונת, מפת האתר, ארכיטקטורת האתר וניווט (לפחות).

השלב הראשון בבחירת בונה אתרים המתארח ב- Weebly או ב- WordPress CMS המתארח בעצמו, הוא לקרוא את כל הביקורות שתוכלו למצוא. לפני שתתלהבו ממוצר אחד, קחו בחשבון שרובם כוללים תוכנית מתנע חינם או תקופת ניסיון, כך שתוכלו לראות את הממשק, להסתכל על עיצובים ולהחליט אם הפלטפורמה עונה על הצרכים שלכם ומתאימה לכישוריכם. וניסיון.

בסקירה זו בחרנו שני מוצרים עוצמתיים אך שונים של אתרים שיעזרו לכם לעטוף את הראש סביב אפשרויות שונות בכיתה זו. לפני שתתחיל, חשוב לציין שפלטפורמות אתרי אינטרנט מפורסמות בזכות שינוי והתפתחות כאשר ההתקדמות הטכנולוגית והלקוחות נותנים משוב חשוב. נראה את זה קורה במידה מסוימת גם עם וויבלי וגם עם וורדפרס.

שים לב כי Weebly היא בכיתה של בוני אתרים מתארחים-זאת בעצמך, בעוד Word-Press בפלטפורמת CMS של קוד פתוח מתארח בעצמך. כשמשווים בין שני אלה, תתחיל לראות את ההבדלים. אנו מקווים שתבינו טוב יותר איזה מוצר באתר עושה מה.

Contents

הפופולריות של Weebly ו- WordPress

הפופולריות של בונה אתרים נקבעת לרוב על בסיס מספר המנויים והמבקרים באתר. זה קצת מטעה משלוש סיבות.

ראשית, אלא אם חברה נסחרת באופן ציבורי, קשה לעקוב אחר הנתונים הללו. מנויים שנרשמים עשויים לנשור, ליצור אתרים מרובים או לנטוש את האתרים שלהם לחלוטין. כמו כן, בשלב מוקדם, הוצעו מנויים לאירוח אתרים ושמות תחום באמצעות חברה שונה מזו של בונה האתר, ואילו כעת בדרך כלל השירות הזה מוצע. זה מקשה גם על המעקב.

שנית, המספרים המפורסמים בעמודי ה- About עבור מרבית מוצרי האתר הללו אינם מוגדרים ולרוב אינם מדויקים. הצופים עשויים לקרוא שגוי במספר “המנויים” (המשתמשים), המבקרים ואתרי האינטרנט האמיתיים. מספרים שונים מבלבלים בין אלה המחפשים את הפיתרון המושלם.

שלישית, כאשר פלטפורמות בניית אתרים מתפתחות ומשתנות כדי לענות על דרישות עסקיות, הפופולריות שלהם עולה או יורדת, ובדרך כלל נתונים אלה אינם באים לידי ביטוי.

כשאתה ממשיך לקרוא, שים לב שהפופולריות של פלטפורמה מרשימה, אך אל תשים משקל רב מדי בקטגוריה הספציפית הזו כשאתה מחליט על בונה אתרים לעומת מערכת לניהול תוכן..

וורדפרס

הפופולריות של וורדפרס

אחת מפלטפורמות הבלוגים הראשונות, שנוסדה בסן פרנסיסקו בשנת 2003, גרסה זו של וורדפרס מוגדרת כמערכת ניהול תוכן בקוד פתוח (CMS) המבוססת על PHP ו- MySQL.

וורדפרס מהווה 37.3 מיליון אתרים המארחים בעצמם (וזה הרבה יותר באתרים מתארחים). בשירות בוורדפרס מתארח באופן עצמאי לחלוטין, לפיו ניתן לאחסן אתר וורדפרס בשרת של המשתמש עצמו, זה מוסיף כמעט 25% מכל אתרי האינטרנט. כן, זה פופולרי!

וויבי

הפופולריות של ווייבלי

Weebly, בונה אתר גרירה ושחרור, שנוסד בעמק הסיליקון בשנת 2006, הוא שירות מתארח לפיו הנתונים שלך נשמרים בשרת של Weebly. Weebly עברה מ 80 עובדים בשנת 2014 ליותר מ 600 בשנת 2016. Weebly טוען שאנשים מבקרים ביותר מ 30 מיליון אתרי Weebly מדי חודש..

תצטרך לעשות את המתמטיקה בזה. Weebly צובר באופן קבוע פופולריות ומדורג גבוה מאוד בקרב בוני אתרים שמתארחים בעצמך. Weebly פופולרי מדי!

חוות דעת סופית

בעוד שיש ל- WordPress מנויים רבים יותר בין הפלטפורמות המתארחות והלא מתארחות שלהם, וויבלי נמצאת ממש מאחוריהם. בעוד שפופולריות חשובה עבור חלק, עם שתי הפלטפורמות הללו אנו משווים תפוחים לתפוזים. הקדישו זמן רב יותר להגדרת הצרכים שלכם והתאמתם לפלטפורמה הנכונה ושכחו מהמספרים.

עיצוב והתאמה אישית בהשוואה

עיצוב והתאמה אישית בהשוואה

כשאתה משווה בין תכונות העיצוב וההתאמה האישית בשתי הפלטפורמות השונות הללו, זה מתייחס לתבניות ואפשרויות העיצוב של אתר האינטרנט שלך, ליכולת לערוך ב- HTML, שילוב אפליקציות ותגובות לנייד..

התוצאות הסופיות בשימוש ב- CMS לעומת בונה אתרים יהיו דומות מאוד, אך הדרך בה אתם מגיעים לשם שונה מאוד. בואו נסתכל מקרוב על כל פלטפורמה מבחינת אפשרויות עיצוב והתאמה אישית:

וורדפרס

עיצוב והתאמה אישית של וורדפרס

היופי של וורדפרס הוא היכולת עבורך לעבוד במערכת קוד פתוח לפונקציונליות מסיבית, התאמה אישית ותכנות מורכבות. תצטרך להתקין אותו ואז תקבל מגוון רחב של יישומי פלאגין (כמו ב 37,000 מהם) וכלים שיעניקו לך המון אפשרויות עיצוב והתאמה אישית..

אתה יכול לבחור מבין אלפי תבניות ועיצוביות, או שאתה יכול לעצב בעצמך. יש לך גישה מלאה לעריכת HTML ו- CSS. שלב את האפליקציות לפי בחירה ובחר או בנה נושא המיועד למכשירים ניידים. אתה יכול בקלות להחליף נושאים.

וויבי

עיצוב והתאמה אישית של רשת

Weebly מציעה מאות “ערכות נושא” ליישור קו עם כל גורם אישי או עסקי, והנושאים שלהם מגיבים למכשירים ניידים. Weebly מספק פונקציונליות על פני ערעור עיניים, אך אפשרויות העיצוב וההתאמה האישית יעזרו לך להתגבר על פגמים בעיצוב, וזה נראה כאילו וויבלי modernised לאחרונה.

תוכל לנצל עורך גרירה ושחרור כדי להתאים אישית את האתר שלך באמצעות תוכן, עמודות, תמונות וסרטונים, כדי להזכיר כמה. יש המון הזדמנות לאפשרויות שילוב אפליקציות וקצת יכולת לאלמנט קוד HTML. החלפת נושאים היא פשוטה.

חוות דעת סופית

שתי פלטפורמות אלה לבניית אתרים מציעות שניהם עיצוב והתאמה אישית רב-תכליתיים, אך הדרך בה אתה משיג אותה שונה לחלוטין. עם וורדפרס, השמיים הם הגבול, אך עדיף שתקבלי מיומנות לעבוד עם זה או לסבלנות ללמוד את זה.

ישנם משאבים רבים, שיעורים מקוונים ואפשרויות עזרה. עם Weebly, כמעט כל אחד יכול ליצור אתר בסיסי המותאם לעסקים קטנים, מסחר אלקטרוני, בלוגים ועוד. עקומת הלמידה קצרה בהרבה, אך אינך יכול לעשות די הרבה (ואולי אינך צריך).

ממשק / קלות שימוש בהשוואה

כמה קלות להשתמש בממשק

הממשק מתייחס לסגנון העריכה והתכונות של תוכנית האתר, ניווט אתרים ואפשרויות ארכיטקטורת אתרים. כשמשווים בין הממשק בין וורדפרס ל- Weebly, קלות השימוש תלויה במידה רבה ברמת המיומנות של המשתמש. שתי הפלטפורמות הללו הן בעלי חיים שונים המיועדים לסוגים שונים של מפתחי אתרים, למרות שהתוצאה יכולה להיות דומה. הנה למה:

וורדפרס

ממשק וורדפרס

ממשק וורדפרס מציע דפים ופוסטים בעורך בסגנון מיכל בו אתה מציב אלמנטים ואז מקדימה את התוצאות. עם קצת ידע ב- HTML, אתה יכול לנהל את הדפים והפוסטים שלך ביעילות ובסופו של דבר להשיג את התוצאות שאתה רוצה.

היתרון בפלטפורמת הקוד הפתוח של וורדפרס הוא בכך שתוכל לשנות ולשנות קוד. מה שאתה רואה על המסך אינו בדרך כלל מה שאתה מקבל לתוצאות. ניתן לתכנן ולעצב ארכיטקטורת אתרים וניווט לפי מפרט, אך לא ללא ידע טכני כלשהו.

וויבי

ממשק וייבי

ממשק ה- Weebly הוא לוח מחוונים אינטואיטיבי לעיצוב ועריכה של דפים, ומה שאתה רואה על המסך קרוב יותר למה שאתה מקבל באתר האינטרנט שלך. יש הרבה אפשרויות עזרה בממשק בצורה של כפתורים, חלונות קופצים ורשימות ביקורת. Weebly משתמש במיכלים לרכיבי תוכן, המציגים מספר מגבלות. ניווט האתר וארכיטקטורת האתר תלויים במידה רבה בנושאי התבנית.

חוות דעת סופית

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח עשירה בפלאגין ובפונקציה למי שיש לו ניסיון מסוים ורוצה לעצב אתר די מסובך. אם אתה טכנולוגיה או מתכנת שרוצה אפשרויות בממשק מתקדם ליכולת עיצוב מלאה, וורדפרס המתארחת בעצמה מתאימה כמעט לכל אתר עסקי או בלוג..

Weebly מתאים למתחילים או למעצבים הזקוקים לאתר מהיר של DIY שעשוי להקים אותו, פשוט לניהול ומתארח עבורכם באופן מלא..

תכונות מפתח בהשוואה

תכונות מפתח בהשוואה

כבעל עסק או כבלוגר, יש הרבה תכונות עיקריות שתרצה לדעת עליהן יותר. בין אם אתם מעצבים אתר מאפס באמצעות וורדפרס ובין אם אתם בוחרים תבנית עסקית מבונה האתר Weebly, ישנן תכונות עיקריות שרובכם תזדקקו.

המעניין הוא שתכונות אלה משתנות בין מוצרים לתוכניות תמחור. תמצא שתוכניות מסוימות כוללות תכונות ואחרות משתמשות בתמחור תוספות עבור תכונות. בואו נראה כיצד WordPress ו- Weebly נבדלים זה מזה בתכונות התכונות:

וורדפרס

תכונות מפתח של וורדפרס

כלי בניית אתרים. וורדפרס מציעה שליטה רבה בבניית אתרים מכיוון שלמעצבים יש אפשרות לעבוד עם ערכות נושא או לעבוד על קנבס פתוח לעיצוב, התאמה אישית וניהול של אתר. בשני הדפים והפוסטים, ל- WordPress יש גמישות רבה עבור אלה שאינם מאוימים.

ניתן לשנות ערכות נושא, לשנות ניווט, להוסיף דפים ולערוך קוד כדי לקבל את התוצאות הרצויות. כל כלי בניית האתרים זמינים, ועוד, לבעלי מיומנות להבין כיצד להשתמש בהם.

תחום מותאם אישית. באמצעות WordPress עליכם למצוא מקור ממנו ניתן לרכוש שם דומיין ואירוח.

קידום אתרים. וורדפרס מציעה את הירח הנוגע לתוספות לקידום אתרים ודירוג מוגבר, כולל SEO וורדפרס של יוסט. אין תכונות אוטומטיות מובנות. תצטרך לתכנן את זה.

מסחר אלקטרוני. וורדפרס מציעה תוספי eCommerce רבי עוצמה לחנויות מקוונות: Wooommerce, iThemes Exchange, הורדות דיגיטליות קלות ועוד. אתה יכול להוסיף קופונים, קבלות, עגלות קניות ורכיבים אחרים שאתה צריך כדי למכור מוצרים.

הוספת בלוג. וורדפרס עשויה להיות שימוש יתר אם לא אתה בלוגר רציני, ובמקרה כזה תפנית ל- WordPress.com, המיועד לבלוגים.

שילוב אפליקציות. אין הגבלה לשילוב אפליקציות בוורדפרס. צריך לומר יותר?

ייצוא אתרים. בגלל פלטפורמת הקוד הפתוח ב- WordPress, אתה יכול לייצא נתונים כמעט לכל מקום, בפורמטים מסוימים כולל XML, מסד נתונים ועוד..

וויבי

תכונות מפתח של Weebly

כלי בניית אתרים. Weebly מציע אלמנטים בסיסיים וסטיילינג מינימליסטי במערכת נדיבה של תבניות עיצוב. אמנם לא תמצא את מגוון אפשרויות ההתאמה האישית כפי שהיית עושה בפלטפורמת קוד פתוח, אך רוב המשתמשים יכולים למצוא את הכלים ולהתאים את הדפים בהתאם לצרכים שלהם. בנוסף, קוד HTML כלשהו אפשרי.

תחום מותאם אישית. Weebly מציעה שלוש תוכניות תמחור, שכל אחת מהן כוללת שם תחום מתחדש למשך שנה.

קידום אתרים. Weebly מציעה מערך כלים רחב הדרוש לשיפור דירוג החיפוש יחד עם קבצי עזרה כיצד לבצע אופטימיזציה של הדפים שלך.

מסחר אלקטרוני. Weebly מיועד לחנויות מסחר אלקטרוני קטנות עד בינוניות עם הרבה אפשרויות שילוב. תוכלו למצוא כמה מכלי מסחר אלקטרוני של Weebly מובנים, או שתוכלו להוסיף פונקציית מונטיזציה ושערים. ניתן להשתמש בכמה קוד HTML / CSS גם עבור זה.

הוספת בלוג. Weebly היא פלטפורמה נוספת המיועדת לבלוגים. עורך הגרירה והשחרור מושלם לניהול בלוגים קל, ותהיה לך שליטה על המדיה החברתית.

שילוב אפליקציות. כמו וורדפרס, ל- Weebly יש מרכז אפליקציות משלה, או שאתה יכול לנדנד את האפליקציות שאתה רוצה לשלב.

ייצוא אתרים. Weebly מציע תכונה פשוטה יותר לייצוא אתרים.

חוות דעת סופית

מערכי התכונות עבור WordPress ו- Weebly תואמים למדי למרות שהתהליך הכרוך בעבודה איתם שונה לחלוטין. אם אתה בעל מסחר אלקטרוני, ל- WordPress יש כמה נקודות חוזק ופונקציונליות רצויות שתזדקק לה. עבור בלוגרים ומעצבי DIY מתחילים, Weebly הוא קל לשימוש וחזק למדי מבחינת התכונות.

תמחור בהשוואה

תוכניות תמחור בהשוואה

איכות אטרקטיבית נוספת הן בוורדפרס והן ב- Weebly הן אפשרויות עלות נמוכות ללא עלות. ישנם בשוק כמה בוני אתרים יקרים, ואם יש לך מישהו שמעצב לך אתר זה יכול לעלות הון קטן. פלטפורמות אלה הן חלק מהאפשרויות הסבירות ביותר בשוק. להלן מבט מקרוב על התמחור של WordPress ו- Weebly:

וורדפרס

תמחור וורדפרס

ניתן להתקין וורדפרס בחינם, אך תצטרך להירשם לבת הזוג שלהם Bluehost או למסיבה אחרת לצורך אירוח אתרים ושם תחום. אם אתה זקוק לעיצוביות ולתוספים, צפה בעלויות נוספות שיכולות להסתכם, אם כי חלק מהתוספים הם בחינם.

האפשרות לבנות את האתר שלך בחינם דומה לתכניות החשבון החינמיות של בוני אתרי DIY, למעט שאתה מקבל כלים, פונקציונליות והתאמה אישית ב- CMS מתקדמת..

וויבי

תמחור וויבלי

Weebly מציע תמחור מבוסס מנוי בתוכנית חינמית או שלוש תכניות סבירות. תשלם 8 $, 12 $ או 25 $ בהתאם לצרכים שלך. כמו וורדפרס, אתה יכול להקים חשבון בחינם אך עם יכולות מוגבלות. תוכניות Weebly הן Starter, Pro ו- Business וכוללות שם דומיין בחינם למשך שנה. אתה יכול ללכת עם אירוח כולל של Weebly או לבחור באפשרות Bluehost המומלצת על ידי WordPress.

חוות דעת סופית

כשרוצים ערך, וורדפרס מעניקה למעצבים חנות ממתקים בחינם, אך קחו בחשבון שחלק מהתוספים יכולים להצטרף במהירות, ועדיין תזדקקו למארח אינטרנט ושם תחום. התמחור החודשי של Weebly הוא תחרותי בין בוני אתרים אחרים בכיתתו, ותוכלו לקבל את התכונות הדרושות לכם עבור כל אתר בסיסי או חנות קטנה עד בינונית..

קשה להשוות בין השניים, אך אתר בסיסי בכל אחת מהפלטפורמות הוא בחינם. רוב דמי האירוח באינטרנט סבירים בין 3 ל 10 $ לחודש.

תמיכת משתמשים בהשוואה

תמיכת משתמשים בהשוואה

רמת תמיכת המשתמשים דומה למדי עבור וורדפרס ו- Weebly, האופיינית לזירת בניית אתרים. להלן האותיות הקטנות באפשרויות התמיכה של המשתמשים עבור כל אחת מהן:

וורדפרס

תמיכת משתמש ב- WordPress

מכיוון שוורדפרס היא תוכנית חינמית, אתה סומך על YouTube, פורומים ותכנים מקוונים לצורך תמיכה למשתמשים. יש הרבה משאבים ברשת, והמשתמשים גילו כמעט הכל. פשוט גוגל צריך את התמיכה שלך.

וויבי

תמיכת משתמשים ב- Weebly

Weebly הציגה תמיכה טלפונית מסוימת והם מספקים פונקציית צ’אט בשידור חי בשעות היום הרגילות בארה”ב. התמיכה ב- Weebly משתנה לפי תכנית אך כוללת דוא”ל, צ’אט חי, תמיכה טלפונית ובסיס ידע.

חוות דעת סופית

בוני אתרים של עשה זאת בעצמך אינם מפורסמים בתמיכה. קשה לקבל תמיכת משתמשים טובה מעוצבת כפלטפורמות המספקות את עצמן. עליכם להיות פעורי ראש ומוכנים לבקש עזרה בפורומי המשתמשים ובבסיסי הידע בכדי להשיג את מה שאתם צריכים. שוב, גוגל היא משאב מדהים להפצת תוצאות במשימה המדויקת שאתה מנסה לבצע, עבור WordPress או Weebly..

המלצות לשימוש ב- Weebly ו- WordPress

המלצות

בעוד ש- WordPress CMS וגם בונה האתר Weebly יכולים להתאים לצרכים של כל מי שצריך אתר, כל חברה מכריזה קהל מסוים עבור הפלטפורמה שלהם..

וורדפרס

למי מומלץ WordPress?

וורדפרס מפרטת את מי שמעוניין ליצור אתרים, בלוגים או אפליקציות יפים. זה לא למתחילים אלא אם כן אתה טכני למדי. מושלם עבור מעצבים ומתכנתים מיומנים, פלטפורמה זו יכולה לעשות כמעט כל דבר כשמדובר ביכולת האינטרנט. וורדפרס משתמשת בתוספים לאפשרויות רב לשוניות.

וויבי

למי מומלץ באופן קבוע?

Weebly מזכיר מסעדה, מורה, אתרים, עסקים קטנים וצילום אתרים, כדי ליצור אתרים, בלוגים או חנויות מקוונות באיכות גבוהה. Weebly, המיועד למתחילים, מתאים לחברות קטנות ומסחר אלקטרוני בינוני עד גודל. כמו וורדפרס משתמשת בתוספים לאפשרויות רב לשוניות.

חוות דעת סופית

השג את כל מה שאתה צריך לאתר אינטרנט ועוד באמצעות וורדפרס, אך היה מוכן ללמוד את החבלים (אלא אם כן יש לך ניסיון). צפו להקדיש מספר ימים עד שבוע להקמת אתר בוורדפרס. השג את כל מה שאתה צריך בלי טונות של תוספות ב- Weebly, והרכב את האתר שלך בעוד מספר ימים (או פחות). קל להתקנה וקל לניהול.

ההבדלים העיקריים בין Weebly ל- WordPress

הבדלי המפתח בין הפלטפורמות

בעוד ששתי הפלטפורמות הללו זוכות לביקורות מצוינות (יחד עם כמה גרועות) ויש להן מעקב מדהים, אך לכל תוכנית יש כמה יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון:

וורדפרס

היתרונות והחסרונות של וורדפרס

מקצוענים

 • דורג פופולריות גבוהה בקרב CMSs מתוחכמים
 • גמישות עיצובית עוצמתית, ערכות נושא, תוספים, ווידג’טים ו- SEO
 • הורדת וורדפרס בחינם; שלם רק עבור שם תחום ואירוח
 • משתמש בדפים ובפוסטים לניהול מידע
 • מעולה לסחר אלקטרוני
 • מעולה לבלוגים
 • קהילת התמיכה המקוונת היא ענקית
 • יכול להחליף נושאים
 • תוכן לייצוא
 • HTML / CSS ידידותי
 • קל לתכנתים

חסרונות

 • ערכות נושא שעוצבו מראש ותגובות עולות במיוחד
 • תוספות ותוספות רבות עולות תוספת
 • עורך גרירה ושחרור לא קל (אם כי ניתן להוסיף את זה ב-)
 • קשה למתחילים ללא ניסיון
 • מה שאתה רואה אינו באמת מה שאתה מקבל
 • תמיכה מוגבלת טלפונית בפלטפורמה המארחת את עצמה

וויבי

היתרונות והחסרונות של וויבלי

מקצוענים

 • דורג פופולריות גבוהה יחד עם Squarespace, Wix ובוני אתרים אחרים
 • גמישות עיצובית טובה, תבניות נושא ותוספים
 • קידום אתרים טוב
 • עורך קל ושחרור קל; בדרך כלל מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל
 • חשבון זמין בחינם, ותוכניות תמחור סבירות עם שם תחום
 • נהדר לסחר אלקטרוני בסיסי
 • נהדר לבלוגים
 • יכול להחליף נושאים
 • תוכן לייצוא
 • HTML / CSS ידידותי לתואר
 • קל למתחילים
 • תמיכה טלפונית בתוכניות מסוימות, וקהילת תמיכה גדולה

חסרונות

 • נושאי התבנית הם מינימליסטיים
 • הממשק מוגבל במידה מסוימת מבחינת עיצוב והתאמה אישית (מסתמך על תבניות)
 • אין שירות דוא”ל, יוצר ידיעונים או ייבוא ​​בלוגים
 • מוגבלת מבחינת הפונקציונליות המתקדמת שאולי מתכנת ירצה

חוות דעת סופית

היתרונות והחסרונות של אפשרויות אלה לבניית אתר מעולה הם מעט קשים להשוואה מכיוון שמוצרים אלה הם בשיעורים שונים. וורדפרס היא פלטפורמה גבוהה המארחת את עצמה ב- CMS המבוססת על פלטפורמת קוד פתוח ואילו Weebly היא בונה אתרים פשוט מתארח DIY.

עם זאת, שניהם מציעים יכולות מדהימות שיתאימו כמעט לכל מי שצריך אתר. ההחלטה כרגע צריכה להיות די ברורה, אך בואו נעטף אותה.

מסקנה: איזו פלטפורמה מתאימה לך Weebly או WordPress?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

כשמדובר בפלטפורמה אותה בחרתם לבניית אתר העסק שלכם או לתדמית המקצועית שלכם, וורדפרס או Weebly יכולים לתת לכם את התוצאות הרצויות לכם. בעוד שמשתמשים רבים בוחנים יכולות, תכונות והתאמה אישית של מחירים, במקרה של ערכות כלים שונות אלו הייתי מסתכל על מערכי הכישורים והניסיון שלי בסביבות מחשב ואינטרנט..

וורדפרס

הסיבות לבחור בוורדפרס

אם יש לך את רמת הניסיון, אתה רוצה לעשות הכל כדי לתמוך באתר מסחר אלקטרוני או בלוגים מתקדם, ואתה מבין קידוד קוד פתוח לגמישות מלאה, בחר WordPress.

וויבי

הסיבות לבחור Weebly

אם אתה בעל עסק קטן או בלוגר עם מיומנויות מחשב מסוימות, ואתה מעוניין לעצב אתר במהירות בממשק קל לשימוש, עם המון אפשרויות מסחר אלקטרוני, בחר ב- Weebly. אתה יכול לעשות קצת קוד HTML אם אתה צריך.

אלטרנטיבות לוורדפרס וויבלי

ישנן אפשרויות רבות מבחינת פלטפורמות CMS ופלטפורמות של בניית אתרים. להלן כמה מהמתחרים הבכירים ביותר:

בוני אתרים מתארחים DIY וויקס, המרובע

פלטפורמות CMS בהארחה עצמית: דרופל, ג’ומלה, מג’נטו

יש הרבה הדרכות, קטעי וידאו וביקורות משתמשים עבור תוכניות אלה. קח את הזמן לחקור ומצא את הפלטפורמה המתאימה למערכות המיומנויות שלך ומתאימה לצרכי האתר שלך. במקרה של שני מוצרים אלה, וורדפרס ו- Weebly, ההחלטה נראית די פשוטה, מכיוון שמידת הניסיון שלך במחשבים ראויה לציון. אנו מקווים כי סקירה זו תעזור.

לקוראים, אם יש לך שאלות, מחשבות או רעיונות שנרצה לשמוע ממך. אנו מכירים בפלטפורמות הללו משתנות ומשתפרות על בסיס קבוע, ואנחנו פתוחים למידע חדש. אם יש לך חוויות אישיות עם WordPress או Weebly, אנא שתף ​​אותנו איתנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map