Weebly מול Squarespace 2020: מה ההבדל בין בוני אתרים הטובים ביותר?

בשנת 2020 כל אחד יכול לבנות אתר – ולבנות אותו בעצמו. לאחר תחום המתכנתים הייעודיים, אתרי אינטרנט נמצאים כעת תחת שליטה של ​​עסקים קטנים, קבלנים ותחביבים כאחד.


היום אנו מסתכלים על שניים מהשמות הגדולים ביותר שכובשים את שטח בניית האתרי DIY – Weebly ו- Squarespace. שתיהן פלטפורמות עוצמתיות עם היכולת לבנות לך אתר יפהפה למראה עם עבודה של כמה שעות בלבד.

לגבי פנייתם ​​ללקוחות, Squarespace רץ קדימה בשנים האחרונות. על פי Builtwith, נתח השוק הכולל שלהם ברשת הוא 0.9% ואילו וויבלי מתחזק מעט מתחת ל -0.3%. שניהם הושקו בערך באותה תקופה – Weebly בשנת 2006, ו- Squarespace בשנת 2004.

Weebly הוא אולי קצת יותר ידוע אבל דבר אחד בטוח, וזה ששניהם צומחים. בשנת 2018 Weebly נרכשה על ידי חברת הסחר האלקטרוני כיכר ונראה כי פיתוח החנות המקוונת יהיה גם המוקד העיקרי שלהם בעתיד..

אז הכל טוב ויפה אתה אומר, אבל איך זה עוזר לי לבחור באיזה מהם עלי להשתמש? במה הם נבדלים? והיא הנכונה לנסיבותי?

היום אנו נבחן את הדמיון וההבדלים בין השניים כדי לראות איזו מהן מתאימה יותר לנסיבות. אנחנו עוברים

 • תוכניות & תמחור
 • קלות שימוש
 • עיצוב והתאמה אישית
 • תכונות עיקריות
 • תמיכת משתמש
 • הבדלים עיקריים
 • איזו פלטפורמה מתאימה לכם?

אז בלי להתווכח, בוא נתקע בזה, נכון?

השווה בין התוכניות ותמחור בוני האינטרנט

השווה תוכניות & תמחור

תוכניות תמחור בהשוואה

כמה אתה מוכן לשלם עבור אתר האינטרנט שלך? 0 $? 50 $? 100 $? 200 דולר? לכולנו אין את כל המשאבים בעולם לעבוד איתם – בגלל זה אנו בונים אתר משלנו! ראה כמה מפץ אתה מקבל בגב שלך עם Weebly ו- Squarespace כאחד.

וויבי

וויבי

ישנן חמש אפשרויות עיקריות שעליך לבחור בהן עם Weebly עם תוכניות מסוימות המתמקדות באתרים רגילים ואחרות באתר מסחר אלקטרוני..

חינם aka מוגבלת. חשבון החינם הבסיסי שלך מעניק לך בונה Weebly, שירות אירוח, דפי אתר ללא הגבלה, אחסון בשווי 500MB ותמיכה בצ’אט ודואר אלקטרוני. זה מגיע עם פרסום Weebly באתר שלך.

התחבר – 5 $ לחודש. ההבדל העיקרי לתוכנית החינמית הוא העובדה שאתה יכול לחבר שם דומיין לאתר Weebly שלך. כל השאר זהה לתכנית החינמית.

מקצוען – 12 $ לחודש. חשבון Pro מוסיף תמיכה טלפונית, וידאו HD & נגני שמע, דפים מוגנים באמצעות סיסמה, פונקציית חיפוש אתרים, עד 100 חברים, ובחנויות בסיסיות של eCommerce עד 25 מוצרים.

עסק – 25 $ לחודש. על ידי בחירת עסק תקבלו גם רישום חברים, אבטחת SSL, ולסוויטת eCommerce שלכם מוצרים ללא הגבלה, 0% חיוב עסקאות מ- Weebly, תחום משלכם לקופה, יחד עם היכולת למכור מוצרים דיגיטליים, ניהול מלאי, משלוח מחשבון, ויכולת להוסיף קופונים.

עסקים פלוס – 38 דולר לחודש. תוכנית זו מוסיפה דוא”ל לעגלות נטושות נטענות ומחשבון תעריף משלוח בזמן אמת לחנות המקוונת שלך.
המרחב

המרחב

ל- Squarespace אין תוכנית חינמית, אך יש לה ארבע תוכניות נוספות לבחירה. כל התוכניות כוללות תחום מותאם אישית, רוחב פס בלתי מוגבל כמו גם אחסון, סטטיסטיקות אתרים מובנות ותמיכה למשתמשים 24/7.

אישי – 12 $ לחודש. אתה יכול לבחור מתוך 110 תבניות אתרים. אתה יכול להקים בלוג וגלריות, ועד שני תורמים לאתר.

עסק – 18 $ לחודש. כאן אתה נתקל בתורמים באתר ללא הגבלה, וכעת יש לך גישה לפלטפורמת המפתחים של Squarespace ולכל התכונות השיווקיות (כמו סרגל ההודעות והודעות הקופצות). אתה גם מקבל חשבון דוא”ל מקצועי של גוגל ומקבל אשראי AdWords בשווי 100 דולר. עבור מסחר אלקטרוני, אתה רשאי כעת למכור פריטים ללא הגבלה, עם דמי מכירה של 3%.

מסחר אלקטרוני בסיסי – 26 $ לחודש. עם תוכנית הסחר האלקטרוני הבסיסי של Squarespace, אתה מקבל את זהה לתכנית העסקית, יחד עם הסרת דמי העסקה. זה כולל גם עשר תבניות eCommerce וערכים נוספים של מסחר אלקטרוני. ישנם חשבונות לקוחות עבור קונים חוזרים, היכולת למכור באינסטגרם, הדפסת תוויות עם ShipStation וכן אפשרויות חשבונאות עם Xero – אך תצטרך להירשם לשירותיהם כדי לקבל את זה..

מסחר אלקטרוני מתקדם – 40 $ לחודש. לתוכנית המסחר האלקטרוני המתקדם יש גם את כל התוכניות הבסיסיות יחד עם התאוששות העגלה נטושה ועלויות משלוח בזמן אמת.

כפי שאתה יכול לראות, שתי הפלטפורמות – כשמדובר בתמחור ומה שאתה מקבל תמורת הדולר שלך – דומות יחסית. אם אתה רוצה אתר בחינם, עם זאת, האפשרות היחידה שלך היא ללכת עם Weebly.

כמה קל להשתמש ב- BlueHost לעומת DreamHost

קלות שימוש

כמה קלות להשתמש בממשק

האם אתה יודע מדוע האייפון הצליח כל כך? הסיבה לכך הייתה שהתוכנה שאפל הניחה עליה הייתה כל כך קלה לשימוש עד שכל אחד יכול להשתמש בה. אנשים אהבו את זה כי זה לא הרגיש שהם צריכים ללמוד את זה. איזה בונה אתרים אינטואיטיבי ונוח יותר לשימוש? וויבלי או ריבוע?

וויבי

וויבי

Weebly הוא בהחלט משב רוח לשימוש. בעת ההגדרה, תוכל לבחור מבין מגוון רחב של תבניות, בהן אתה גם בוחר את נושא הצבעים והגופן של האתר שלך. ממשק הבונה מסודר ואינטואיטיבי מאוד, כך שלא תסתובבו ותוהה איך לעזאזל לבצע פעולה פשוטה.

זהו עורך טהור מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל (WYSIWYG), כלומר, בכל פעם שאתה מבצע שינויים בחלון המרכזי, כך הוא יופיע באתר האינטרנט שלך בפועל. זה גם גרור ושחרר, כך שאתה פשוט ממקם אלמנטים במקום שאתה רוצה אותם.

זה פשוט להפליא, ואחרי מספר דקות תוכל לנווט בקלות. תהליך הבנייה הוא מהיר וללא כאבים, ומשאיר אותך להתמקד בתוכן עצמו.

המרחב

המרחב

המרחב לא קל כל כך להשיג את ה- Weebly – אבל תגיע לשם בסבלנות. לאחר שבחרת תבנית, תוכל להוסיף אלמנטים והתאמה אישית ללא יותר מדי צרות. עם זאת, עדיף לדבוק מקרוב בעיצוב התבניות (לפחות מלכתחילה!), או שאתה עלול למצוא את עצמך מתוסכל.

גם זה עורך WYSIWYG, מה שמקל לראות כיצד אלמנטים יעבדו באתר החי שלך. זה גרור ושחרר. עם זאת, יש לה שיטת “דמעה” מוזרה להוסיף גם אלמנטים, מה שעלול להיות מעט מעצבן לפעמים.

Weebly ללא ספק קל יותר להשיג את זה מאשר Squarespace. אם זו התכונות החשובות ביותר עבורך, זה הבנאי שעליך לבחון בבחירתך. מרחב הריבוע אינו קשה בשום אמצעי; זה פשוט פחות אינטואיטיבי.

השווה בין אפשרויות העיצוב וההתאמה האישית הזמינות

עיצוב והתאמה אישית

עיצוב והתאמה אישית בהשוואה

כיצד עליך להתאים אישית מהדף שלך? האם התבנית שלך הולכת לחתוך אותה? בדוק כיצד עיצוב והתאמה אישית נערמים בשני המתחרים שלנו.

וויבי

וויבי

ל- Weebly יש בחירה של 40 תבניות לבחירה בעת ההרשמה. הם די אטרקטיביים, אבל חלקם נראים מעט מיושנים, והרבה מהם נראים דומים מאוד בעיצוב. אין הרבה התאמה אישית של העיצובים שאתה יכול לעשות, מעבר לשינויים בצבע ובגופן הסטנדרטיים.

האתרים נראים טוב, אך הם בהחלט לא “וואו” אף אחד. עם זאת, תוכלו לרכוש ערכות נושא מותאמות אישית מספקי צד שלישי, אם תרצו לקבל משהו נוסף, ותוכלו לערוך את הנושא HTML וקוד CSS כדי לשנות אותו אם תרצו יותר מדי.

ישנם נושאים מגיבים ורגילים לבחירה, שבהם יש לך אפשרות לשנות את תצוגת הנייד שלך כאשר בחרת נושא רגיל. נושאים רספונסיביים מתאימים את עצמם לנייד.

המרחב

המרחב

ל- Squarespace יש כ -110 נושאים לבחירה. כל אחת מהן מראה סופר חלקלק ומקצועי, וכל אחת מהן שונה מאוד מהבאה הבאה. ברור שהם הקדישו זמן רב למחשבה ליצור תבניות אלה.

יש מגוון עצום של אפשרויות עיצוב כדי להבטיח שהתבנית שלך לא תיראה כמו שום אתר אינטרנט אחר של Squarespace בחוץ. למעשה, לא רק שיש רק יותר אפשרויות מ- Weebly, יש הרבה יותר אפשרויות מרוב בוני אתרים (למעט Wix). דפים שונים בנושאים נראים ומתנהגים אחרת, כך שזה מרגיש כאילו הכל תוכנן בזהירות רבה.

כל תבנית מותאמת לחלוטין לנייד (מגיבה), כך שלא תצטרך להתעסק עם עורך שני. ניתן לערוך את קוד ה- CSS, אך Squarespace רק ממליץ לעשות זאת לצבעים, גופנים ורקעים. ניתן להוסיף גם אלמנטים של HTML ו- JavaScript.

ריבועיות ממש מסמרות את זה כשמדובר בעמוד מקצועי, מודרני, שניתן לצבוט רק לטעמכם. אם עיצוב ויופי הם מה שאתה רוצה מאתר, הרי כיכר המרחב מנצחת בסיבוב הזה, כשווילי גורר את רגליו מאחור. ראו פרטים נוספים ב סקירת ריבועיות באתרToolTester

השווה בין תכונות עיקריות

השווה בין תכונות עיקריות

תכונות מפתח בהשוואה

האם אתר האינטרנט שלך צריך לבצע פונקציות מסוימות? לשחק סרטונים, לתת לך סטטיסטיקות אתרים, לספק בלוג? אם זה לא רק שם להצגת מידע סטטי ותמונות, תצטרך לבדוק את שתי מערכות הפלטפורמות.

וויבי

וויבי

 • תחום מותאם אישית. אתה מקבל תחום מותאם אישית עם כל תכניות למעט הגרסה החינמית.
 • SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש). היכולת לשנות כותרות עמודים ולהוסיף תיאורי מטא.
 • בניית חנות למסחר אלקטרוני. פלטפורמת מסחר אלקטרוני מתקדמת בהשוואה לבוני אתרים אחרים, כולל אפשרויות משלוח גמישות, קופונים והורדות דיגיטליות.
 • הוספת בלוג. כולל מנוע בלוגים נהדר הניתן להתאמה אישית רבה עם בקרות פריסה, פוסטים מתוזמנים וניהול הערות.
 • שילובי אפליקציות. ישנן הרבה אפליקציות בחינם ובתשלום לבחירה להוסיף לאתר ה- Weebly שלך מהספרייה שלה. אלה כוללים Schedulista להזמנות מקוונות, LiveChat ו- Feeds חברתיים עבור עדכוני הערוצים ברשת המדיה החברתית שלך.
 • גיבויים ויצוא אתרים. אתה יכול לייצא גיבוי קובץ zip בלבד של אתר האינטרנט שלך אך לא לשחזר אותו.

המרחב

המרחב

 • תחום מותאם אישית. כל תוכנית מגיעה עם תחום מותאם אישית.
 • SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש). Squarespace מציעה לערוך כותרות של דפים, תיאורי מטה ושינוי כתובת URL.
 • בניית חנות למסחר אלקטרוני. חבילת ה- eCommerce ב- Squarespace היא עוצמתית. אתה יכול להגדיר דוא”ל לאישור הזמנה מותאם אישית, להוסיף מוצרים דיגיטליים ולשותף את האתר שלך עם מערכות מסחר אלקטרוני אחרות כמו Xero. החיסרון היחיד (הקטין) הוא שסטייפ ו- Paypal הם שערי התשלומים היחידים לבחירה.
 • הוספת בלוג. פלטפורמת הבלוגים ב- Squarespace די מתקדמת ונותנת אפשרויות לתזמון פוסטים.
 • שילובי אפליקציות. ישנם מודולי אפליקציה המכונים “בלוקים” שתוכלו להוסיף בהם, כמו OpenTable. אחרת, תצטרך להוסיף קוד HTML. אין חנות אפליקציות כמו זו שיש ל- Weebly.
 • גיבויים ויצוא אתרים. ל- Squarespace יש את הפיצ’ר שלה רבים מבוני אתרים אין – ייצוא! אתה יכול לייצא את הבלוג שלך ב- Squarespace ישירות לוורדפרס, אם תזדקק לפלטפורמה הניתנת להרחבה יותר. עם זאת, זה לא עובד עבור תוכן רגיל. אתה יכול גם לייבא בלוגים מפלטפורמות הבלוגים של WordPress, Tumblr ופלטפורמות אחרות.

אם יש לך המון אפליקציות שונות לבחירה, Weebly היא פלטפורמה נהדרת להשיג אותם. אם אתה חושב שאי פעם תעביר את האתר שלך למקום אחר, אולי תרצה לבחור את Squarespace. פרט לכך, ערכות התכונות של שתי הפלטפורמות עומדות על השנייה.

השוואה בין תמיכת לקוחות

תמיכה טכנית ולקוחות

תמיכת משתמשים בהשוואה

יש אנשים שזקוקים לעזרה רבה וחלקם לא. לאיזו קטגוריה אתה נופל? ואיך אתה רוצה לקבל את התמיכה שלך?

וויבי

וויבי

Weebly מציע:

 • תמיכה טלפונית
 • תמיכת דוא”ל
 • צ’אט חי
 • בסיס ידע
 • הדרכות וידאו

המרחב

המרחב

במרחב המרובע יש:

 • תמיכה בדוא”ל, עם תפנית של שעה
 • צ’אט חי
 • בסיס ידע
 • הדרכות וידאו באיכות גבוהה

כפי שאתה יכול לראות, שתי הפלטפורמות ניתנות להשוואה באופן סביר בהצעת מגוון רחב של תמיכה. באופן כללי, התמיכה של Squarespace הייתה מהירה הרבה יותר והתשובות נוטות להיות קרובות יותר לפיתרון מאשר לתמיכה של Weebly.

ההבדלים העיקריים בין המרובע & וויבי

הבדלי המפתח בין הפלטפורמות

שני בוני אתרים שונים אלה די שווים בכל התחומים, לא רק כמה שטח באינטרנט הם תופסים וכמה דולרי השקעה הם מקבלים!

ההבדלים העיקריים שאנו יכולים לראות הם:

 • ל- Squarespace אין תוכנית חינמית
 • Weebly פחות גמיש מאשר Squarespace
 • ל- Squarespace יותר נושאים לבחירה
 • Weebly מציעה תמיכה טלפונית ללקוחותיה (תוכנית Pro ומעלה)
 • ל- Weebly מגוון גדול יותר של יישומי אתרים לבחירה
 • ל- Squarespace פלטפורמת מפתחים ייעודית
 • Squarespace מציעה שילוב של Xero ו- ShipStation לתוכניות מסחר אלקטרוני
 • נראה כי Weebly מתמקד בעיקר במסחר אלקטרוני לאחר שהשתלט על ידי כיכר

המלצות לשימוש בוני אתרים

המלצות

Squarespace ו- Weebly הן שתיהן פלטפורמות רבות לבניית אתרים שיכולות להפיק דפי אינטרנט בעלי מראה מקצועי בפרק זמן מינימלי. לשניהם יש תוכניות מסחר אלקטרוני סולידיות מאוד שעסקים קטנים יוכלו לנצל מהם. שניהם יכולים להוות בחירה חכמה עבור דפים אישיים, בלוגים, חובבים, תיקים ועסקים קטנים.

אז איזו מהן היא הפלטפורמה המומלצת? ובכן, הכל תלוי במה שאתה מחפש.

וויבי

וויבי

Weebly היא הבחירה הטובה ביותר אם תרצו אתר בחינם – למעשה, זו הבחירה היחידה כאן!

זה נהדר גם עבור אלה שאין להם שום ידע טכני ופשוט רוצים להקים את האתר שלהם באינטרנט בצורה הכי קלה שאפשר – זה בהחלט קל יותר להשתמש מאשר ב- Squarespace.

אם אתה באמת אוהב תמיכה טלפונית, גם וויילי היא ההימור הטוב ביותר שלך.

המרחב

המרחב

Squarespace הוא הקבלן לבחור אם תרצה מראה מעוצב יותר לאתר שלך. התכונות והתבניות מתמקדות בעיצוב יפה ופונקציונאלי, כאשר אינטראקציה בין אלמנטים היא תכונה מרכזית.

זו גם בחירה חכמה כשאינך יודע כמה גדול העסק שלך יגדל. עסקים רבים המתחילים עם Squarespace וגדלים מעבר לתחום הפלטפורמה נודדים בהצלחה ל- WordPress.

מסקנה על ההשוואה

איזו פלטפורמה מתאימה לך – ריבוע או וויבלי?

בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר

כשכל זה מסתכם – ואם אתם לא מחפשים תכונה ספציפית מבונה אתרים, השאלה שעליכם לשאול את עצמכם בבחירתכם בין Weebly ל- Squarespace היא זו:

האם אני רוצה את הפלטפורמה הקלה יותר לשימוש, או האם אני רוצה לפלטפורמה שעומדת לספק לי אתר מעוצב יותר למראה?

אם התשובה שלך היא הראשונה, סביר להניח שתעדיף את Weebly, ואם היא השנייה, סביר להניח שתעדיף את Squarespace.

אולי תרצה גם לבדוק כמה בוני אתרים אחרים להשוואה, למשל Squarespace לעומת Wix, שיש לה תוכנית חופשית דומה להתחרות ב- Weebly וב- WordPress לעומת Squarespace שהוזכרו בעבר, עבור אלה הזקוקים לאתר המותאם אישית מאוד..

בונה האתר שתבחר הוא בחירה אישית מאוד, אז וודא שהוא הנכון ביותר עבורך. בדוק את התוכנית החינמית של Weebly, או התחל עם ניסיון חינם בן 14 יום של Squarespace כדי להגדיל אותם בעצמך.

יש לך שאלות או מחשבות לגבי פלטפורמת התוכנה שאתה חושב שהיא טובה יותר? אולי פספסנו פיצ’ר חדש ומדליק בפלטפורמה המועדפת עליכם? הקפד ליידע אותנו בתגובות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me