ריבועיות מול וורדפרס: באיזה מהן עליכם לבחור?

בחירת בונה אתרים היא משימה קשה מספיק, והשוואה בין בונה אתרים של Squarespace ותוכנת וורדפרס בהארחה עצמית (WordPress.org) מוסיפה רמה נוספת של מורכבות לבחירת בונה האתר שלך, זו של המתארח או מתארח בהתאמה בהתאמה.


בונה אתרים מתארח הוא אחד בו החברה מנהלת את האתר שלך במחשבים שלהם; בונה אתרים שמתארח בעצמו מספק את התוכנה לבניית אתר האינטרנט שלך, אך אתה צריך לדאוג למציאת שירות אירוח אתרים שמנהל את האתר שלך עבורך..

סיבוך זה מרחיב את השאלות הרגילות כדי לשאול את עצמך לגבי האתר שלך – מה אתה רוצה ממנו וכמה זמן ומאמץ אתה מוכן להשקיע בכדי להגשים את החלום הזה – ומציג מערכת חדשה לגמרי.

עכשיו, יותר מתמיד, חשוב להיות כנים עם עצמך לגבי כמה מורכב אתה רוצה שהאתר שלך יהיה, כמה אתה יכול להיות בידך ביצירתו ותחזוקתו, מה באמת התקציב שלך והאם אתה יכול לדבוק בסכום הדולר ההוא..

סקירת Squarespace לעומת WordPress.org מדריכה אותך בתהליך קבלת החלטות זה על ידי הדגשת הדמיון וההבדלים בין Squarespace המתארחים לבין WordPress.org המארח באופן עצמאי, ומציגה לך במה כל מוצר הכי טוב..

לאורך הדרך, התשובות שלך לשאלות יסייעו לך לבחור את בונה האתר הטוב ביותר לאתר החלומות שלך.

זה לא משחק מספרים

ישנן שתי סיבות עיקריות מדוע בחינת המספרים של Squarespace ו- WordPress.org לא ממש עוזרת בבחירה ביניהם. ראשית, Squarespace הוא מוצר של בניית אתרים, המאפשר ליצור אתרי אינטרנט יפהפיים למראה.

WordPress.org היא בעיקר מערכת לניהול תוכן שלמרות שאתה עדיין יכול ליצור אתרים אטרקטיביים במיוחד, מאפשרת לך גם לנהל כמויות גדולות של נתונים בצורה יעילה ויעילה..

כך ש- Squarespace ו- WordPress.org יכולים לספק צרכים שונים. שנית, המספרים של WordPress.org מפיצים את כולם.

ל- Squarespace יש קצת יותר מ- 700,00 אתרי אינטרנט ברחבי האינטרנט (בזמן כתיבתם); זה מתורגם ל -0.2% מכל אתרי האתרים שם בחוץ, ו -0.4% מבין 10,000 האתרים המובילים כפי שנקבע על ידי Quantcast.

המעניין כאן הוא שכל אתרי האינטרנט הללו שילמו מנויים בתשלום מכיוון של- Squarespace אין תוכנית בחינם. לעומת זאת, ב- WordPress.org יש כ- 17 מיליון אתרים עבור כ- 5% מכלל האינטרנט.

מבין 10,000 אתרי האינטרנט המובילים, כ- 27% נוצרו באמצעות WordPress.org, ואלה הם בעיקר בתחומי העסקים והטכנולוגיה. ללא ספק, ל- WordPress.org יש את האתרים הרבים ביותר של מערכת ניהול תוכן כלשהי בחוץ.

הפופולריות שלנו לקחת על בוני אתרים:

המספרים מעניינים ומראים שמספר מדהים של אנשים ועסקים משתמשים ב- WordPress.org, ומספר מכובד של אנשים בנו את אתרי האינטרנט שלהם באמצעות Squarespace. זהו זה.

יצירת אתר יפה

כמה בחירת תבנית אתה צריך?

נעבור ישר לנקודה לגבי מספר התבניות הזמינות:

 • המרחב: 52 (סה”כ)
 • WordPress.org: אלפים

על מספרים בלבד, WordPress.org זוכה בידיים למטה. תבניות WordPress.org, המכונות נושאים, פותחו על ידי צוות החברה, על ידי מפתחים של צד שלישי ועל ידי מעצבים עצמאיים שמעלים את התבניות שלהם לאתר WordPress.org..

כמה נושאים בסיסיים הם בחינם, בעוד שלרבים מהם יש מחיר המחובר, בדרך כלל בין $ 50 – $ 100. העלות עשויה לכסות תכונות נוספות, תמיכה מהמפתח או שדרוגים. ישנם נושאים של WordPress.org לכל סוג של עסק, ענף וצרכים אישיים.

חלק מהסוקרים מזהירים כי איכות התבניות החינמיות לרוב חסרה ולמפתחי אלה אין שום תמריץ לעדכן אותם או לתקן באגים בהם. עם זאת, הנושאים ששולמו עבור התוספות הגבוהות ביותר הם מקצועיים, מתוחכמים לחלוטין ובין האתרים הנראים ביותר, תוכלו לראות אי פעם.

חמישים ושניים תבניות של Squarespace מחולקות לשתי קבוצות. עשרים ושש תבניות זמינות לאתרים רגילים ועשרים ושש לדפי שער. דפי שער הם דפים בודדים אשר ניתן להשתמש בהם לדפי נחיתה או לאתרים או בלוגים של עמוד אחד.

כל התבניות נוצרו על ידי צוות Squarespace ומיועדות לחוויה חזותית, לכן עליכם להצטייד בתמונות שופעות משלכם כדי לייבא לתוכן או להיות מוכנים לקנות תמונות מלאי. הסוקרים מתלהבים מהאיכות הגבוהה והמתוחכמת של התבניות של Squarespace.

מוציא את המעצב שבך

אולי אינך יכול למצוא נושא או תבנית המדברים אליך לחלוטין ורוצים לשנות חלק מהם. WordPress.org היא פלטפורמת קוד פתוח שמשמעותה שהקודים שלהם פתוחים לכולם לשימוש ולהתאמה אישית. עם זאת, מדובר בעיקר במפתחי הנושאים והכלים שמנצלים זאת.

תלוי באיזה נושא בחרתם, תוכלו לשנות במהירות תכונות סטנדרטיות, גופנים, צבעים ורכיבים אחרים בעזרת אפשרויות עיצוב מתקדמות. התאמה אישית גבוהה יותר של ערכת נושא דורשת ידע בסיסי לפחות על קידוד HTML ושינוי CSS.

המרחב מוגבל הרבה יותר באפשרויות ההתאמה האישית שלו. יש עורך סטיילינג רב עוצמה שמאפשר לשנות גופנים, צבעים, אטימות תמונה, תמונות רקע וכמה אלמנטים אחרים ללא צורך לדעת פיסת קידוד. אם אתה יודע קצת על קידוד, פונקציית המפתחים של Squarespace מאפשרת לך לערוך את ה- CSS כדי להתאים אישית את האתר שלך עוד יותר.

נראה טוב בפלאפונים

רוב האתרים הצופים כיום מבוצעים במכשיר נייד, לרוב טלפון סלולרי. בוני אתרים מנוסים יוצרים מראה של אתר האינטרנט שלהם שמתאים למכשירים אלה. Squarespace עושה זאת אוטומטית עבורך מכיוון שכל התבניות שלהם מגיבות לנייד.

כמה נושאים של WordPress.org מציעים תצוגה ידידותית לנייד, בעוד שאחרים עליכם להשתמש בתוסף כדי להבטיח שהאתר שלכם יפעל כראוי במכשיר נייד. יתכן שאתה שואל אם עליך לדאוג אפילו לכך, אז שימו לב שגוגל מעדיפה אתרים ידידותיים לנייד בתוצאות החיפוש שלה עבור חיפושים שהושקו ממכשירים ניידים..

הטייק שלנו:

זה באמת מסתכם בשליטה לעומת נוחות. גם WordPress.org וגם Squarespace מייצרים אתרי אינטרנט יפהפיים; הכל עניין של כמה זמן ומאמץ אתה רוצה לעשות זאת וכמה אתה נחוש בכך שאתר האינטרנט שלך ייראה בדיוק איך אתה רואה אותו.

אלפי הנושאים של וורדפרס והתאמה אישית פתוחה מבטיחים שתוכל לקבל את אתר חלומותיך אם אתה מוכן לעבוד עבורו או לשלם למישהו אחר לעשות זאת.

לשם השוואה, המספר המצומצם של Squarespace של נושאים ותכונות התאמה אישית קיצר בצורה דרסטית את אפשרויות העיצוב שלך, אך אתה יכול להפעיל את האתר שלך למראה טוב לבד מבלי לדעת דבר על קידוד.

עקומת הלמידה

ממשק

ב- Squarespace וגם בוורדפרס, הגישה לאתר האינטרנט שלך ליצירה ותחזוקה היא ממרכז השליטה. ההבדל העיקרי הוא באיך נראה כל לוח מחוונים. לוח המחוונים של Squarespace נקי ואלגנטי, ומשקף את בסיס המשתמשים באנשים שאינם מומחים לטכנולוגיה. הכל נגיש ממקום אחד זה.

WordPress.org מציע לוח מחוונים מעודן פחות, אך כל מה שאתה יכול לעשות לאתר שלך, כולל שינוי הקידוד, זמין משם.

גרור ושחרר

גרירה ושחרור היא הדרך הקלה ביותר לבנות אתר אינטרנט. ניתן למקם תיבות לטקסט, תמונות, וידאו, גרפיקה וכן הלאה בדרך זו. עם זאת, תבניות מסוימות מגבילות יותר מאחרות לגבי המיקום שבו ניתן למקם אלמנטים אלה.

לכל תבניות Squarespace יכולת גרירה ושחרור זו, כך שתוכלו להסתובב עם הפריסה ככל שהתבנית מאפשרת לכם.

ב- WordPress.org הכל תלוי בנושא בו אתה משתמש; באופן כללי, WordPress.org אינו בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור. לחלק מהנושאים המובחרים יש פונקציונליות גרירה ושחרור, אך אתה משלם עבור הנוחות הזו.

אבל זה וורדפרס, וכך אתה פונה לתוספים כדי לפתור את הבעיה שלך. יש מבחר של יישומי פלאגין לבניית גרירה ושחרור זמינים, עם ביקורות על הצלחה מעורבת. בדרך כלל אתה עדיין צריך לשלם עבורם, אך הם אינם תלויים בנושא.

WYSIWYG מה?

“מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל” עורך חזותי “הוא זה שבו אתה רואה מיד את התוצאה של כל שינוי שאתה מבצע בטקסט, בתמונות, בגרפיקה או בכל אלמנט אחר בדף האינטרנט שלך. בדרך זו אתה רואה כיצד דף האינטרנט שלך שפורסם יראה ויכול להתאים את השינוי שלך אם יהיה צורך בכך.

ל- Squarespace יש עורך WYSIWYG, וכך תוכלו בשמחה לבצע שינויים בתוכן שלכם ולשנות אותם, כולם באותו המסך..

עם וורדפרס זה קצת שונה. כדי לראות את השינויים שאתה מבצע, עליך ללחוץ על כפתור התצוגה המקדימה וללכת למסך אחר כדי להציג את דף האינטרנט שהשתנה. לאחר מכן אתה חוזר למסך העריכה כדי לשנות את השינויים שלך, וחוזר על כך לפי הצורך.

תחזוקה

גם Squarespace וגם WordPress.org מעדכנים כל העת את הפלטפורמות שלהם כדי להגדיל את האבטחה, לתקן באגים ובמקרה של Squarespace, כדי לשפר את הביצועים. ההבדל ביניהם הוא עד כמה אתה מודע לכך.

Squarespace עושה את כל זה מאחורי הקלעים, ואתם לא צריכים לדאוג לשום דבר – כל השינויים שהם מבצעים נבדקים מראש ומכניסים אותם אוטומטית למערכת Squarespace.

WordPress.org מצפוני באותה מידה לבצע שינויים כאלה, אבל יש לך מעורבות מסוימת כאן. אתה מקבל הודעה במרכז השליטה שלך כאשר השינויים מוכנים לשימוש ואז לחץ על כפתור כדי להתקין אותם.

אבל זו רק ההתחלה. הנושא שלך וכל התוספים שלך צריכים גם להיות מעודכנים לצורך שינויים אלה, והמפתחים של אלה (במיוחד אם הם היו בחינם) עשויים שלא לעשות זאת בשבילך כדי שתוכל להיות שם בעצמך. אי יישום שינויים אלה עשוי לחשוף את אתר האינטרנט שלך לבעיות אבטחה או ביצועים.

הטייק שלנו:

Squarespace הוא בונה האתר הקל יותר לשימוש, עם עקומת למידה קטנה; גרור ושחרר באמת משנה את ההבדל. אמנם ניתן ליצור אתר בסיסי ב- WordPress.org במהירות, אך ללא ספק לא יהיה אותו גורם וואו.

התכונות של כל אחת

התבוננות בתכונות התכונות של Squarespace ו- WordPress.org מדגיש את מקורן. המרובע תוכנן מהיסוד להיות פלטפורמת פרסום דיגיטלית עשירה בתכונות, המכסה הרבה מכל מה שאולי מישהו ירצה לעשות באתר אינטרנט..

לעומת זאת, WordPress.org התפתח מאפליקציית בלוגים מצליחה מאוד ופתח את קוד המקור שלה לציבור, תוך שהוא מעודד את המפתחים לכתוב תוספים הדרושים להתפתחותו לבונה אתרים שיש לך-צריך-יש לנו.

גמישות הכלים

ההבדל בפילוסופיה בין Squarespace ל- WordPress.org נראה בגמישות של כלי בניית האתרים שלהם.

Squarespace מספק מבחר טוב של אפליקציות ווידג’טים מהבית שהם בונים, בודקים ומתקינים. אלה הכלים שבהם אתה משתמש כדי להתאים אישית את האתר שלך, והם עובדים היטב – אך אלה הם הכלים היחידים שבהם אתה יכול להשתמש.

WordPress.org גם מעמיד לרשותכם כמה כלים בסיסיים אך מעבר לאלה עשרות אלפי התוספים (בחינם ובתשלום) זמינים לבניית אתר האינטרנט שלכם. זה אולי נראה כמו חופש בלתי מוגבל, אך היזהר: לא כל התוספים משחקים יפה יחד וקונפליקט ביניהם, או עם הנושא שלך, עשוי לקחת לך לא מעט זמן להבין..

אירוח ואבטחה

זה המקום בו ההבדל המתארח לעומת האירוח העצמי ניכר ביותר.

Squarespace מארח את האתר שלך הכרוך בכך לוודא שהוא פועל בשרתים שלהם ובדאגה לאבטחה, פיזית ודיגיטלית כאחד. המרחב מבטיח שהתבניות שלהם מעודכנות בתקני האינטרנט העדכניים ביותר, שאתר האינטרנט שלך לא ייפרץ ומנהל את הפלטפורמה שלהם, כך שכל אתרי האינטרנט מפוזרים בכל רשת השרתים כולה..

באמצעות WordPress.org אתה אחראי למצוא את שירות אירוח אתרים לאתר שלך. עליך להירשם לחשבון אירוח אתרים לפני שתוריד את תוכנת WordPress.org.

לרוב ספקי אירוח אתרים יש לחצן התקנה בלחיצה אחת עבור WordPress שמקל על ביצוע זה. לקבלת עצות בבחירת שירות אירוח אתרים הטוב ביותר עבורך, עיין בביקורות שלנו על ספקים כאלה.

תחום מותאם אישית

אינך צריך להיות בעל שם תחום מותאם אישית אם אתה בוחר את Squarespace כבונה האתר שלך, שכן יש לך אפשרות להחזיק תת-דומיין מהסוג Yoursitename.squarespace.com.

עם זאת, אם יצא לך להתמודד עם עיצוב אתר מדהים, עליך לשקול דומיין מותאם אישית, המגיע בחינם עם תוכנית Squarespace שנתית..

שירות אירוח הוורדפרס שלך באינטרנט יצפה שתהיה לך שם דומיין משלך אך עשוי להציע הנחה או אפילו שם תחום בחינם עם תוכניות מסוימות..

קידום אתרים

שוב, וורדפרס מספקת פונקציונליות רצינית באמצעות תוספים, הפעם בתחום האופטימיזציה למנועי חיפוש. אם קידום אתרים הוא בראש סדר העדיפויות לעסק שלך, שקול את האפשרויות המתקדמות ביותר שמזכירות לך לאילו מילות מפתח אתה ממקד וכדי להבטיח שהדפים שלך כל כך מותאמים..

פונקציות SEO של Squarespace בסיסיות יותר. הם מאפשרים לך לבצע אופטימיזציה של כל היסודות של האתר הכולל שלך ולכל עמוד, כך שהם ניתנים לאינדקס בקלות על ידי מנועי החיפוש. תוספת שימושית היא ש- Squarespace יוצר אוטומטית מפת אתר להעברה לגוגל.

מסחר אלקטרוני

ההבחנה בין הצעות המסחר האלקטרוני של וורדפרס ל- Squarespace עשויה לרדת לשאלה האם אתה רואה את עצמך בראש ההיסטוריה של ענק ענק או מפעל חנות פינתי יותר צנוע..

אם אתה חולם להחזיק בשוק היפר מקוון משלך, שלם עם מגוון רב של מוצרים שלא ניתן לספור אותם, כולם מסודרים ומסומנים ומסודרים ומוכנים למשלוח לכל פינות העולם, אז ל- WordPress יש תוספים שיכולים לעשות זאת בשבילך.

התחל בבחירת נושא שעוצב במיוחד למסחר אלקטרוני והעבור משם, להרים שיווק שותפים, ניהול מלאי, חשבוניות ומשלוח תוספים וכל מעבד תשלומים שתרצה..

כדי להקים חנות ב- Squarespace פשוט גרור ושחרר אלמנט חסום מוצר לאתר Squarespace שלך. עגלת הקניות של Squarespace משולבת במלואה באתר, הן במראה והן בתחושה ופונקציונליות; לקוחות נשארים באתר שלך בתהליך הקופה כך שתוכל לשלוט על כל חווית הקנייה שלהם.

עם זאת, התוכניות העסקיות בעלות הנמוכה יותר מגבילות את מספר המוצרים שאתה יכול למכור בחנות שלך, ואתה יכול להשתמש ב- Strip רק כספק שירותי התשלום שלך..

פלטפורמת בלוגים

אמנם אתה יכול להקים בלוגים אטרקטיביים ופונקציונאליים גם ב- WordPress וגם ב- Squarespace, וורדפרס אכן התחילה את החיים כפלטפורמת בלוגים נבדקת ומשתמשת בהרחבה.

חברת Squarespace מצליחה להציע את כל בלוקי התוכן הבלוגים הסטנדרטיים (תמונה, וידאו, טקסט, שמע וכו ‘) ויש לה תמיכה בפודקאסט כמו גם בתמיכה בתגיות ובקטגוריות. אתה יכול גם לייבא את הבלוג הקיים שלך ל- Squarespace. עם זאת, וורדפרס מנצחת את הידיים עם תכונות הבלוגים הרבות שלה, בנוסף יש לה כל מיני תוספים שמרחיבים את אלה ומוסיפות עוד הרבה חדשים..

ניהול תוכן

שוב, זה המקום בו WordPress.org מצטיינת כי מקורו בניהול התוכן. אם אתם מתמודדים עם כמות גדולה של תוכן, תשנו תוכן כחלק מצוות או שאתם צריכים לתחזק את האתר יחד עם אנשים אחרים, אז WordPress.org הוא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

Squarespace מציעה את אותה פונקציונליות של ניהול תוכן כמו כל בונה אתרים רגיל אחר, אך היא לא נועדה לטפל בכמות גדולה של מידע.

יישומי פלאגין ואפליקציות

עובר שוב על המספרים, עבור הפלאגינים והאפליקציות הפעם:

המרחב: 0         WordPress.org: רבבות

Squarespace אינו פתרון קוד פתוח, ולכן רק צוות הפיתוח של Squarespace עצמו אחראי לתבניות ולכלים שלהם. החיסרון הוא שאתה יכול להשתמש רק במה שהם נותנים לך; החיסרון הוא שכל הכלים איכותיים, נבדקים היטב ויעבדו על פלטפורמת Squarespace. אינך צריך לדאוג לעימותים או קריסות.

כפלטפורמה עם קוד פתוח, ל- WordPress.org יש ספריה עם קישורים לעשרות אלפי אפליקציות מכל הסוגים. בנוסף, אתה חופשי לכתוב וליישם משלך, אפילו למכור אותם (או למסור אותם) דרך האתר שלהם.

החיסרון הוא שיש כנראה לפחות יישום אחד, אם לא הרבה יותר אפליקציות לכל מה שתוכלו לחלום עליו לעשות, וזו גם החיסרון. קל להיסחף ולבנות אתר מלא בפעמונים ושריקות שעלול לבזות את הביצועים שלו.

חסרון נוסף הוא שאיכות הכלים הללו לרוב אינה ידועה, אם כי קריאת ביקורות משתמשים עליהם תעזור.

גיבויים ויצוא

אירוח מול אירוח עצמי חוזר לפעולה בענייני גיבוי ויצוא האתר שלך. Squarespace מגבה באופן קבוע את האתר שלך, בזמן אמת ומדי פעם.

Squarespace מספקת גם כלים לייצוא האתר שלך, ולא כל בוני אתרים מספקים אפשרות זו. לא ניתן לייצא הכל; לדוגמה, דפי מוצר, דפי אלבומים, חסימות טקסטים, שמע ווידאו לא יתקלו בהם.

באמצעות וורדפרס, גיבויים וייצוא תלויים אך ורק במדיניות שירות אירוח האינטרנט שלך. ספקי אירוח אתרים רבים מציעים שירותי גיבוי מוגבלים, אך אנו מזכירים לכם שבטוח יותר לקחת בחשבון את האחריות שלכם לגבות את אתרכם בעצמכם..

נתונים סטטיסטיים באתר

מובנה ב Squarespace הם ניתוחים המספקים נתונים סטטיסטיים בזמן אמת לגבי התעבורה השעתית, היומית, השבועית והחודשית, כולל השימוש מאנשים עם מכשירים ניידים. אתה יכול גם להכניס את Google Analytics כדי לעגל את התמונה עם מידע על מבקרים באתר.

עם אתר וורדפרס, ובכן, יש המון תוספים לסטטיסטיקת אתרים של כמעט כל דבר שתרצה לדעת.

הטייק שלנו:

ל- Squarespace מערך תכונות מעוגל וסולידי המכסה את רוב כל מה שצריך אתר רגיל. אם אתם מחפשים כל מיני פונקציונליות ודאבות לאתרים שלכם, אתר וורדפרס, באמצעות תוספים, הוא מערת האוצרות האמיתית של אלאדין..

והעלות לכל זה

העלות הכרוכה בהפעלת אתר האינטרנט שלך היא משחק מספרים, בו אתה צריך להיות מודע מאוד לתקציב שלך ולהקפיד לדבוק בו. נתחיל באפשרות הקלה לניהול.

עלות אתר המרובע

ל- Squarespace יש חמש תוכניות שונות לבחירה, שלוש לאתרים אישיים ושתי תוכניות מסחר אלקטרוני. אין תוכנית חינמית, אבל Squarespace מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, כך שתוכל להתאמן בבניית עמוד אחד, לא מקוון. כדי להעביר את אתר האינטרנט שלך לחי, עליך להירשם לתוכנית.

בזמן הכתיבה התוכניות נעות בין אתר בן עמוד בן 7 דולר לחודש לדפים בלתי מוגבלים תמורת 26 דולר לחודש, למינוי מנוי לחודש. אתה מקבל יותר תכונות עם התוכניות היקרות יותר.

שתי התוכניות המסחריות האלקטרוניות הספציפיות מיועדות לחנות בסיסית ולחנות מבוססת יותר, אם כי תוכלו למכור מוצרים בכל התוכנית הבסיסית ביותר מלבד התוכנית..

אם אתה משלם מראש עבור מנוי שנתי, העלויות החודשיות יורדות וקיבלת דומיין מותאם אישית בחינם. אל תשכח כי אירוח כלול בעלויות אלה – התשלום החודשי שלך מכסה את הכל.

עלות אתר וורדפרס

נכנסנו לפרטי פרטים עם Squarespace כדי להדגיש את ההשוואה לאתר וורדפרס. עלות CMS של WordPress היא 0 $. זה נכון; זה בחינם – אבל זה רק עבור התוכנה.

הנה מה עוד צריך לבזבז:

 • שירות אירוח אתרים: תכניות חודשיות או שנתיות
 • שם תחום: עלות שנתית; כמה שירותי אירוח אתרים נותנים זאת בחינם עם תוכנית שנתית
 • נושא וורדפרס: בחינם או תמורת עלות
 • יישומי פלאגין: בחינם או תמורת עלות
 • תוספי SEO: חשוב אם דירוג גבוה במנועי החיפוש הוא המפתח לעסק שלך
 • הזמן שלך: יש ערך $ המשויך לזה אם אתה מבצע את העבודה בעצמך, במיוחד אם
 • יש עקומת למידה
 • שירותי פיתוח אתרי וורדפרס: תשלום עבור שכירת מישהו בכדי להפעיל את האתר שלך (לא חובה)
 • תחזוקה: הזמן או $$ שלך להתעדכן בעדכונים, לתקן בעיות וכו ‘

הטייק שלנו:

הכל תלוי איך אתה מסתכל על זה וכמה אתה בקיא טכנית בבניית אתרים ותחזוקה שלהם. אתה משלם סכום דולר ידוע מדי חודש באמצעות Squarespace או דמי אירוח חודשיים נמוכים וזמן משלך אם אתה יכול לעשות זאת באתר WordPress שלך.

מצד שני, אם אתה מרגיש שחסרים לך את כל הכישורים הטכניים הנחוצים לך ולעיתים עלולים בסופו של דבר להעסיק מישהו, יש כמות לא ידועה של וורדפרס או הוצאת כסף צפויה מדי חודש עם Squarespace.

אתרים מאוד אטרקטיביים

לשני Squarespace וגם ל- WordPress CMS יש משתמשים בעלי פרופיל גבוה עם אתרים מעוצבים באופן מקצועי ומשתמשים רבים שעיצבו את שלהם.

אתרי מרובע

האתר הרשמי של דיקסי צ’יקס.
http://www.dixiechicks.com/

חושב שקפה משתמש באתר שלהם כאתר חינוכי וכחנות.
http://www.thinkcoffee.com/

מתכת ודבש הוא בלוג שמשתמש בתמונות יפות בפוסטים שלהם.
http://www.metalandhoney.com/

אתרי וורדפרס

האחים Ringling ו- Barnum and Bailey Circus משתמשים במגוון רחב של אלמנטים שונים בעמוד.
https://www.ringling.com/

TechCrunch הוא בלוג טכנולוגי.
http://techcrunch.com/

Cutest Paw הוא אתר של תמונות מחיות מחמד.
http://www.cutestpaw.com/

עזרה כשתזדקק לו

בלתי נמנע, שלא משנה כמה קל להשתמש בבונה אתרים, תזדקק לעזרה לעיתים. יש עזרה גם לבעיות WordPress.org וגם ב Squarespace כשאתה זקוק לה אך בדרכים שונות.

ל- Squarespace צוות תמיכה מרכזי ללקוחות הממוקם בארצות הברית. אתה יכול להגיע אליהם באמצעות דוא”ל 24/7 או צ’אט חי בשעות 15:00 עד 20:00. EST – אין תמיכה טלפונית. Squarespace מחויבת לענות על שאלות דוא”ל תוך שעה מרגע קבלתן.

צוות התמיכה של Squarespace הציב גם בסיס ידע נרחב של הדרכות, מאמרים ותמונות מסך שלב אחר שלב שיעזרו לכם. אתה יכול גם לבקש ממשתמשי Squarespace אחרים עזרה בפורום הקהילה.

עם אתר וורדפרס, תמיכת הלקוחות שלך היא הקהילה העצומה של משתמשי WordPress.org אחרים, מכיוון ש- WordPress.org עצמה אינה מספקת תמיכה מכל סוג שהוא.

עם זאת, יש מאגר עצום של מאמרים, קטעי וידאו, שאלות נפוצות, פורומים, הנחיות וכדומה לחיפוש אחר עזרה. זה עניין (גוזל זמן) של למצוא את המקום הנכון לחפש את התשובה השימושית לשאלתך.

יש גם ספק האירוח שלך בנושאי אירוח אתרים, אולי המפתחים שלך לבעיות עם התוספים או הנושא שלך, או אולי האתר שלך ב- WordPress תומך אם שכרת מישהו שיטפל באתר שלך. התמיכה נמצאת שם בחוץ; זה רק עניין של למצוא את האדם הנכון בזמן הנכון.

הטייק שלנו:

האם אתה בטוח מספיק בכדי ללכת לבד או שאתה מעדיף לקבל תמיכה ללקוחות בסוף תיבת טלפון / אימייל / צ’אט חי?

משתמשים מומלצים

נכון לעכשיו, הבנת את ההבדלים בין בוני אתרים מתארחים ובין מתארחים בעצמם.
שני בוני האתרים קובעים כי כל אחד יכול להשתמש במוצרים שלהם בקלות.

אך מעבר לשאלת היכולת הטכנית, ישנם כמה סוגיות משמעותיות אחרות שיש לקחת בחשבון בבחירה בין Squarespace ו- WordPress CMS.

תבניות ה- Squarespace כבדות על תמונות וגרפיקה. קטגוריות התבניות של מתנות Squarespace כוללות מוזיקאים, מסעדות וחתונות, כולם אינטנסיביים מבחינה חזותית.

אם אתה מתכנן ליצור אתר מבוסס טקסטואלית, מבחר התבניות המוגבל של Squarespace לא יהווה את ההתאמה הטובה ביותר עבורך, וזכור, יש התאמה אישית מוגבלת. ל- WordPress.org מגוון רחב בהרבה של פריסות ועיצובים של תבניות.

הבחירה שלך עשויה להסתכם בכמות השליטה שאתה רוצה באתר שלך. שליטה על העיצוב; שליטה על מי שמארח אותו; שליטה על מידת הגודל שהוא מקבל ומה אתה יכול להכניס לתוכו. במקרה זה, WordPress.org היא הדרך ללכת.

אם הנוחות יותר חשובה איתך – בנה את האתר במהירות ובקלות ואל תדאג שוב – אז Squarespace הוא הבחירה שלך.

אם אתה מפקפק ביכולת העיצוב שלך, או להפך, אתה יודע שיש לך יותר מדי רעיונות וצריך לסדר אותם, המבנה של Squarespace יתאים לך.

לחילופין, אם אתה מתענג על חופש ויודע שאתה יכול לדבוק בתקציב שלך ולא לעלות על הסף עם התוספים, WordPress.org הוא מגרש המשחקים שלך.

הבדלי המפתח

אם אתה עדיין קרוע בין Squarespace ל- WordPress.org, הנה סיכום של ההבדלים המהותיים, הן היתרונות והחסרונות, בין שני בוני האתר.

המרחב

 • מחיר הכל כלול
 • הכל באחד; הכל מטופל
 • קוהרנטי ומבוקר
 • גרור ושחרר
 • פונקציונליות מוגבלת
 • התאמה אישית מוגבלת
 • מבחר מוגבל של תבניות, נטוי לעיצוב חזותי
 • אין קידוד מעורב
 • תמיכה 24/7
 • עלויות צפויות

WordPress CMS

 • התוכנה היא בחינם; אירוח עולה כסף וכל מה שמעבר לחינם או בתשלום
 • תוספי תמהיל והתאמה; אבני בניין
 • עקומת למידה
 • ידע בקידוד הוא נכס רציני
 • עלויות לא בהכרח צפויות
 • פונקציונליות נרחבת באמצעות תוספים
 • ניתן להתאמה אישית לחלוטין באמצעות קוד קוד פתוח
 • גרירה ושחרור תלויים בנושא או בפלאגין
 • תמיכה מצד עמיתים; יכול להיות שקשה למצוא את התשובות הדרושות לך

ביצוע הבחירה שלך

נכון לעכשיו אתה יכול להיות קורן וכול התרגשות מהחופש והשליטה ש- WordPress.org מעניק לך בבניית אתר האינטרנט שלך, ואתה מוכן לקחת על עצמך את כל האחריות הנלווית לשימוש ב- WordPress.org. או אולי אתה בטוח יותר מכך שנוחות וחיזוי הם עבורך, ואתה אוהב את כל התכונות של Squarespace.

או אולי אתה איפשהו באמצע. אתה יודע שאתה לא אדם של WordPress.org, אבל אתה עדיין לא בטוח לגבי Squarespace אנו יכולים לעזור לך להמשיך גם בזה. קרא את סקירת ההשוואה שלנו בנושא Wix מול Squarespace, או Wix נגד Weebly, שני בוני אתרים אחרים הפופולריים מאוד שמציעים לך את רוב אותן תכונות ופונקציונליות כמו Squarespace, אך הם שונים במקצת, כל אחד בדרכים שלהם.

אם אתה מרובע או משתמש WordPress CMS, נשמח לשמוע ממך על החוויות שלך. או אולי יש לך שאלות או מחשבות לגבי מתארחים לעומת בוני אתרים שמתארחים בעצמם באופן כללי שתרצה לנהל על ידינו. שלח אותם פנימה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map