48 הבלוגים המובילים בעיצוב אתרים חייבים לעקוב אחר כל מעצבי אתרים ומפתחי אתרים

מחפש דרכים להגדיל את המשחק שלך בכל הקשור לפיתוח ועיצוב אתרים? חלק מהמומחים הטובים בעולם מציעים עצות ודוגמאות בחינם. העצות קלות למצוא. הם מפרסמים את זה בבלוגים שלהם.


אבל, מי הכי טוב? עשינו את החיפוש שלך. להלן רשימה של 50 הבלוגים המובילים עבור מעצבי ומפתחי אתרים. נספר לך מה הופך כל אחד למשאב מדהים. תוכלו למצוא את הבחירות שלנו לשלושה מאמרים חובה לקרוא.

1. speckyboy

נכתב על ידי: פול אנדרו וצוותו

speckyboy

מה תמצאו: בלוג בסגנון מגזין עמוס במדריכים, טכניקות ומשאבים. פוסטים מכסים עיצוב ופיתוח אתרים, עיצוב גרפי ופרסום. התורמים בוחרים את סגנונות העיצוב האהובים עליהם ומספרים לכם מדוע. אתה נהנה מכך שתראה מה המגמות ברגע זה לעיצוב אתרים.

תוכלו לקרוא על הטכנולוגיות העומדות מאחוריה. המאמרים נכתבים עבור מעצב האינטרנט הפרילנסרי בראש. אם אתה אוהב את מה שקראת, הירשם לניוזלטר השבועי של הבלוג. זהו עיכול של כלים ומאמרים שימושיים מקהילת העיצוב.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @speckyboy

2. שש מהדורות

שש מהדורות

נכתב על ידי: ג’ייקוב גובה

מה תמצאו: אל תתנו לעיצוב מינימליסטי עם רשימת כותרות בסיסית בדף הבית להטעות אתכם. המאמרים עשירים בגרפיקה כשאתם קופצים פנימה. יעקב וסופרי פוסט אורחים מערבבים את זה במאמרים, מדריכים ומדריכים. תפריט נפתח בדף האינדקס לוקח אותך לקטגוריות העיקריות. אתה יכול להגיע ממש למה שאתה רוצה לקרוא. אל תתעלם מה- דברים בחינם קטע. זה אוצר של אלמנטים עיצוביים שמישים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @sixrevisions

3. רשימה מלבד

רשימה מלבד

נכתב על ידי:ג’פרי זלדמן ושלו צוות
מה תמצאו:בלוג טוב זקוק לקול, אך אין להעריך את דעתו על הקול הזה. אתר זה מצא את המקום המתוק. זה התחיל כרשימת תפוצה בשנת 1997 ועבר לאתר אינטרנט בשנה שלאחר מכן. המאמרים האינטליגנטים והבידוריים מתמקדים בסטנדרטים ושיטות עבודה מומלצות.

יש 6 קטגוריות נושא עיקריות. כל אחת נוספת מחולקת לקטגוריות משנה. תעריך את העזרה. ישנם מעל 1,750 מאמרים. הם נעים בין עצות טכניות קשות וכלה בהצעות ליצירתיות מחדש.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@alistapart

4. SitePoint

SitePoint

נכתב על ידי:מארק הרבטל ומאט מיקוויביץ ‘, שלהם צוות.

מה תמצאומעל 30 אנשים עובדים כדי להביא לך את התוכן שתמצא באתר זה. הם מפתחים, מעצבים ומתכנתים מקצועיים של אתרים. אתה מקבל את פניך עם אריח של נושאים נוכחיים. סרגל אופקי בחלקו העליון מסייע לך להגיע לקטגוריות נושא ספציפיות.

לחץ על קטגוריה, ותחת קטגוריה מופיעה מתחתיו. ראשית לכאן אם אתה יזם שמעוניין להעמיק את ההבנה שלך בעיצוב ופיתוח אתרים. האתר מציע אלפי הדרכות וידיאו ספרים אלקטרוניים תמורת דמי חבר.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@sitepointdotcom

5. דיווחי משאבי אינטרנט

דיווחי משאבי אינטרנט

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:זהו אוסף של משאבים בחינם בעיקר לעיצוב ופיתוח אתרים. זה התחיל בשנת 2007 על ידי אומוט מוהדיסוגלו. הוא העביר את זה לברד ויילנד, שמנהל גם את DesignM. האתר אינו דומה לבלוג כמו שהוא יעד מקוון פופולרי לכל הדברים בחינם.

לחלק מהמאמרים מבוא קצר. עם זאת, הרוב מפנים אותך למשאב. למעלה מ- 800,000 מבקרים חודשיים מחפשים כאן השראה. חפש לפי קטגוריה, או ראה מה המגמה.

מאמרי קריאה חובה:

6. קו 25

קו 25

נכתב על ידי:איגי

מה תמצאו:אדם אחד אוצר את הבלוג הזה. יש לו עין טובה לדוגמאות ומדריכים שיעזרו לך ללמוד טכניקות חדשות. יש שלוש קטגוריות עיקריות. ה מאמרים הקטגוריה מציעה ביקורות על מגמות לעיצוב אתרים. ישנם גם ראיונות עם גורואים לעיצוב אתרים.

ה השראה בקטגוריה מופיע “אתר השבוע”, שלעתים קרובות מבוסס על נושא או סגנון. ה הדרכות הקטגוריה עומדת בשמה, עם הרבה עזרה למשתמשים בוורדפרס.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ line25blog

ז. מגזין ניפוץ

מגזין ניפוץ

נכתב על ידי: ויטלי פרידמן

מה תמצאו:הצטרפו ליותר מ- 181,000 אנשים שנרשמו לעלון הדוא”ל. לאחר מכן צא לסיור באוסף המקיף של משאבי העיצוב באתר זה. יש 6 קטגוריות עיקריות, ולכל אחת אוצר. תקבלו טיפים, טריקים ורעיונות עבורם קידוד.

למד עקרונות של עיצוב אתרים וגלה דוגמאות מעוררות השראה בעיצוב. המשיכו עם הנהלים המתעוררים ב- נייד. למד ממדריכים או תפוס משאבים בחינם ב- גרפיקה. הישאר מעודכן בשיטות המומלצות עבור עיצוב UX. יש אפילו קטגוריה ל וורדפרס.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @smashingmag

8. האינטרנט הבא

האינטרנט הבא

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:זהו אחד הפרסומים הגדולים בעולם. תוכלו למצוא את החדשות האחרונות בנושא עיצוב ופיתוח אתרים, אך הנושאים חורגים בהרבה. ה קריאייטיב הקטגוריה מציעה אוסף מועיל של מאמרים בנושא עיצוב ופיתוח אתרים.

תוכל למצוא סיפורים על השקות חדשות ועדכוני תוכנה ב- השקה קטגוריה. ואתם יודעים מה אומרים על כל העבודות וללא משחק. כאשר הגיע הזמן להפסקה, עבור אל להסיח את הדעה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @TheNextWeb

9. בלוק קריאייטיב

בלוק קריאייטיב

נכתב על ידי: דן אוליבר ושלו צוות

מה תמצאו: באתר זה יש שפע של תובנות, טיפים יצירתיים והשראה. תוכלו למצוא גם מאמרים על טיוח תלת ממדי, מוצרים אורקולי ומיתוג. אם אתם רק מחפשים עיצוב אתרים או עזרה בפיתוח, הישארו באזור קטגוריה ראשית.

זה אוסף עבורך את הפוסטים האחרונים, כשהחדשים ביותר הם בראש. קריאייטיב בלוק הוא חלק מה- קבוצה עתידית. יש לו אתרים מבוססי בריטניה למוסיקה, בידור וטכנולוגיה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @CreativeBloq

10. הונגקיאת

הונגקיאת

נכתב על ידי: הונגקיאת לים ושלו צוות

מה תמצאו: אתר זה מועדף על מעצבים, בלוגרים ומפתחים. צוות העורכים אוצר אוסף חדשני של טיפים, טריקים, הדרכות וכלים. יש גם איזון מתאים של מאמרים בנושא גאדג’טים, אפליקציות וטכנולוגיה חדשה.

הניווט האופקי בחלקו העליון של האתר ניגש לקטגוריות העיקריות של האתר. האינטרס העיקרי שלך יהיה עיצוב / Dev. אם אתה עסוק, הירשם לדוא”ל היומי.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @hongkiat

11. צריף מעוצב

צריף מעוצב

נכתב על ידי: דייויד אפלארד ושלו צוות

מה תמצאו: לימוד עיצוב ופיתוח אתרים עוזר כאשר יש לך השראה. זה מה שהבלוג הזה עושה הכי טוב. זה חלון ראווה לעיצוב. המאמרים מלמדים את הטכניקות כך שתוכלו לעשות את אותו הדבר עבור אתר האינטרנט שלכם.

שתי קטגוריות עיקריות לוקחות אתכם לקולקציות של דוגמאות לעיצוב. ה גלריה. אם אתה עסוק, הירשם לדוא”ל היומי. קטגוריה מאפשר לך לבחור את הצבע הראשי שתרצה לראות בחיפוש. תוכלו למצוא את הפוסטים האחרונים תחת מאמרים קטגוריה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ designshack

12. DESIGNTaxi

DESIGNTaxi

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:אתר זה זכה לשבחים רבים ביותר ממבקרים. מגזין פורבס מציין את זה כאחד מחמשת האתרים המובילים להתמדה ביצירתיות ובעיצוב. התוכן שתמצא הוא יותר מסתם מאמרים בנושא עיצוב ופיתוח אתרים.

יתכן שזה לא יהיה הבחירה העיקרית שלך במשאבים, אך היא לעולם לא תצליח לעורר אותך. הדרך הטובה ביותר למצוא את המאמרים האחרונים בנושא עיצוב ופיתוח אתרים היא להשתמש בפונקציית החיפוש. זה בחלק העליון של האתר.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @designtaxi

13. דייוויד וולש

דייוויד וולש

נכתב על ידי:דייוויד וולש

מה תמצאו:דיוויד וולש הוא בלוגר, דובר ומפתח אתרים. מהנדס התוכנה בן 30 ומשהו מגיע ממדיסון, ויסקונסין. הוא משתמש בבלוג שלו בכדי להפיץ מידע ומדריכים אודות פיתוח אתרים. מאמריו של דייוויד לא יעזרו לכם רבות בעיצוב.

אבל את הכתיבה שלו על הצד הטכני באתרים קל להבין. הנושאים מתחלקים לקטגוריות רחבות, אבל הוא צירף לאינדקס הכל. אתה יכול לבצע חיפוש בראש העמוד הראשי כדי לראות אם הוא כתב על משהו שמעניין אותך.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @davidwalshblog

14. אנובאטו+

Enovato Tuts +

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו:זהו רק אחד התחומים של אנובאטו, המהווה שוק מוביל לנכסי יצירה. קהילה מקוונת המונה מעל 6 מיליון איש תורמת למערכת האקולוגית של Enovato. אזור Tuts + כולל ספריה של למעלה מ- 21,000 הדרכות בחינם.

ישנם מעל 700 קורסים בווידיאו בלבד. המקום הטוב ביותר למצוא עזרה בעיצוב ופיתוח אתרים הוא לפנות אל אינדקס שלם. דרושה גישה לספריה כולה הרשמה למשפט חינם.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו:אתר זה מסינגפור. הצוות אוסף ומשתף עצות שימושיות, הדרכות ומשאבים. הם מחייבים את עצמם כ”גן משחקים דיגיטלי “. תבינו למה עם קצת חקר. תיבה בראש העמוד הראשי מציגה מאמרים הנמצאים כעת במגמה.

תפריט נפתח בפינה השמאלית העליונה מציע דרך נוחה לניווט. השתמש בו כדי למצוא תחומי עניין ספציפיים. OXP אינו נדיב עם freebies כמו אתרים אחרים. הסיבה לכך היא שהם מכוונים לאיכות.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@onextrapixel

16. הסטודיו של סטויאן

הסטודיו של סטויאן

נכתב על ידי:סטויאן סטפנוב

מה תמצאו:פנה לאתר זה לקבלת תובנות ומשאבים בנושא פיתוח אתרים. תקבל מידע ממומחה מוסמך. סטויאן הוא מחברם של 4 ספרים. דבר אחד שלא תמצא בבלוג הזה הוא הרבה גרפיקה. הסיבה לכך היא שסטויאן עוסק בקוד.

תוכלו למצוא דוגמאות שימושיות לקוד לשימוש בפיתוח האתר שלך. הוא לא פוסטר פורה, אבל אפילו המאמרים שלו משנים קודמות עדיין מועילים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@stoyanstefanov

17. WebAppers

WebAppers

נכתב על ידי:ריי צ’אונג

מה תמצאו:ליוצר אתר זה יש נקודה טובה. ישנם מאות אלפי משאבים ברשת. למי יש זמן לחפש? הוא ותורמיו בוחרים במה שהם מאמינים שהם המשאבים הטובים ביותר. תוכלו למצוא אוסף ממוין של אייקונים בחינם, תמונות מלאי וגופנים.

תוכלו לגלות גם רכיבי Javascript ו- Ajax וכן תוספים לאתר. חפש בצד ימין של הדף הראשי טבלאות המציגות קטגוריות ונושאים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ וופפים

18. עיצוב הדרך שלך

עיצוב הדרך שלך

נכתב על ידי:בוגדן סנדו

מה תמצאו:עיצוב אתרים הוא התשוקה של בוגדן. הוא כותב על כך כאן בבלוג שלו. הוא משתמש בשפה פשוטה ופשוטה כדי להבהיר. בוגדן מחלק את הפוסטים שלו ל -5 קטגוריות בסרגל ניווט בראש העמוד הראשי. הוא מציג את הפוסטים האחרונים שלו למטה.

כשהוא חולק א משאב, לבוגדן לוקח את הזמן כדי להסביר מדוע, והוא נותן לך דוגמאות כיצד תוכלו להשתמש בו. אתה יכול להירשם לעדכון הדוא”ל השבועי שלו.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @boogiesbc

19. בית עץ

בית עץ

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו:מקימי אתר זה מאמינים כי חינוך טכנולוגי צריך להיות זמין לכולם. הוא מציע מעל 220 קורסים מקוונים. גישה מלאה לאתר מחייבת חברות בתשלום, אך תוכלו להירשם למשפט בן 7 ימים בחינם.

מעבר מאפס ידע לבניית אתר שלם באמצעות אתר חינוכי זה. יש גם תוכן למומחים שרוצים לקחת את כישוריהם לשלב הבא. התבונן במסלול ספריה לשיעורים מקוונים התואמים לצרכים שלך.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @בית עץ

20. מפתח רשת

מפתח רשת

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו:זה קווי חברת בת אתר. סיפורים על עיצוב ופיתוח אתרים מוצאים את דרכם ל- Webmonkey. ארבע קטגוריות עיקריות מתפלגות הלאה בכדי להפנות אותך למאמרים. קטע בחלקו העליון בצד ימין של הדף הראשי כולל את הבחירות העליונות.

עבור לקטגוריית הייחוס לקבלת אוסף משאבים מועיל. הם נוצרו כדי לאפשר לך לחתוך ולהדביק את הקוד הדרוש לאתר שלך.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@webmonkey

21. 24 דרכים

24 דרכים

נכתב על ידי: דרו מקלן ורבים תורמים

מה תמצאו:התרשמותך הראשונה מבלוג זה עשויה להיות, “אין שום דבר עדכני!” 24 דרכים מפרסמת רק 24 יום בכל שנה. דרו מקלן התחיל את המסורת השנתית הזו עוד בשנת 2005. הוא החליט לבלוג את מה שהוא מכנה “לוח הופעות לגיקים ברשת.”

במשך 24 יום בכל דצמבר, הבלוג כולל פוסט יומי בנושא עיצוב ופיתוח אתרים. לכל מה שתמצאו יש את התאריך של השנה הקודמת. אלה תחזיות לשנה הקרובה. גש לתפריט המתקפל בחלקו הימני למעלה כדי לראות תפריט ארכיונים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@ 24ways

22. eJohn

eJohn

נכתב על ידי: ג’ון רסיג

מה תמצאו:זה אולי הבלוג האישי של ג’ון, אבל הכל קשור לפיתוח אתרים. הוא מהנדס ב- האקדמיה לחאן והיוצר של ספריית JavaScript של jQuery. ג’ון כתב שני ספרים. טכניקות Pro JavaScript ו סודות ה- Ninja של JavaScript.

הדרך הטובה ביותר להעריך את המשאבים באתר זה היא לגלול בין ההודעות. זו גם הדרך היחידה. ג’ון אינו מציע קטגוריות נושא או פונקציית חיפוש. אתה יכול לראות מה עוד הוא מסתכם אם תקפוץ אליו עמוד ראשי.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@ ג’רסיג

23. FROMDEV

FROMDEV

נכתב על ידי: סאכין

מה תמצאו:זה עוד בלוג אישי. סאכין אומר שהסיבה שהוא מבלוג היא לחלוק ידע עם חבריו המפתחים. התגמול שלך הוא אוסף מאמרים עם קישורים למשאבים אחרים. סאכין יגיב אם תשאיר תגובה על פוסט. קטגוריות נושא מולידות תפריטים נפתחים.

יש קטע בעמוד הראשי בו תוכלו לראות אילו מאמרים זוכים לתשומת לב. אם אתה עומד להרפתקה, השתמש ב- תפתיע אותי קישור.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@FromDev

24. viget

viget

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו:בלוג viget הוא המקום בו צוות זה של מפתחי אתרים ומעצבי אתרים חולקים את חכמתם. יש צוות גדול ב- viget, כך שהמאמרים מציעים מגוון רחב של מידע. האתר מכניס אותם ל -5 קטגוריות עיקריות.

הפוסטים האחרונים מופיעים בעמוד הראשון. כל מאמר מסתיים בקישור מוצע לקריאה נוספת על הנושא. אם אתה נהנה מהפוסט, תוכל למצוא גם קישור לעוד מאת המחבר.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @viget

25. קיר מעצב אתרים

קיר מעצב אתרים

נכתב על ידי:ניק לה

מה תמצאו:ניק אינו בלוגר פורה. זה כנראה בגלל שניק גם רץ סטודיו N.Design, להפליא, אייקון דוק, ו גלריית האינטרנט הטובה ביותר. כאשר הוא מפרסם עדכון בקיר מעצב האינטרנט, הכל קשור לעיצוב אתרים. זהו מאגר שימושי של הדרכות ורעיונות להשראה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ ניקל

26. טלפתיה דיגיטלית

טלפתיה דיגיטלית

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו: מסוגנן! זו המילה האחת שמסכמת את הבלוג ממשרד החברה הזה וחברת עיצוב UX. מה שלמדו המעצבים הוא מה שמאריך את הפריסה והפונקציה של הבלוג. כל פוסט יחנך אותך ויעורר השראה. הכל קשור לפתרונות פשוטים לבעיות מורכבות.

יש הרבה מה ללמוד מהטלפתיה הדיגיטלית. קטגוריות עוזרות לך למצוא נושאים ספציפיים. גלה את מה שמכנה טלפתיה דיגיטלית “רשימת הקריאה”. זו ההמלצה שלהם על פוסטים מובילים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ טלפתיה

27. Designrfix

Designrfix

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו: הכל עניין של שיתוף בקבוצה זו של תורמי בלוגים. המטרה שלהם היא ליצור קהילה שהיא פחות אנוכית בעיצוב. כל פוסט הוא עזרה מהורהרת בטכניקה ובהשראה. אין זה מפתיע ש השראה בקטגוריה יש את התוכן הרב ביותר.

ה מבצעים לקטגוריה יש יותר מהצעות בתוכנות עיצוב ופיתוח אתרים. לכו לשם כדי לראות מה חנון וחדש. אזור בצד ימין של הדף הראשי מראה לך מה המגמה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@Designrfix

28. ספר עיצוב לעיצוב אתרים

ספר עיצוב לעיצוב אתרים

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו: אתר זה המופעל על ידי בלוגים מציע חדשות וסקירות של כלי עיצוב ופיתוח אתרים. בעוד שכמה פוסטים הם מבצעים, ביקורות הקטגוריה מציעה הערכות כנות של תוכנה. אתה יכול לקבל את היתרונות והחסרונות של CMS ברשימת הקצרים שלך.

ה תת קטגוריית כלים נותן לך את התפוצה של מה שמתכנתים משתמשים בכדי להישאר פרודוקטיביים. ראש אל תת קטגוריית תיקים כשאתה זקוק להשראה עיצובית.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@webdesignledger

29. מעצב אתרים דיפו

מעצב אתרים דיפו

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו: הדברים הולכים וגדלים וטובים יותר באתר זה. הבלוג נהג להתמקד בחדשות, טכניקות ומשאבים לעיצוב אתרים. כעת, הוא מורחב להיות מוקד תוכן מקיף. כמעט 750,000 מנויים פונים לכאן כדי למצוא כלים, הכרזות על מוצרים והרבה חינם.

נווט לתוכן עיצוב ופיתוח עם הקישור הראשי לקטגוריית בלוג בחלקו העליון. דברים בחינם נמצאים ליד זה. מעצב אינטרנט דיפו יש גדול ספריית וידאו של ראיונות, שיחות ועידה, ומדריכים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@DesignerDepot

30. הצפה יצירתית

הצפה יצירתית

נכתב על ידי:תורמים מרובים

מה תמצאו: “קריאייטיב” הוא חלק משמו. אתר זה נשען יותר לעבר הצד העיצובי של הדברים. שמות מובילים בתחום חולקים עצות במאמרים מועילים. יש גדול הדרכות קטגוריה. תוכלו למצוא הנחיות שלב אחר שלב ליצירת קסם חזותי עבור אתר האינטרנט שלך.

ראש אל ארכיונים כדי לאתר משהו שלא תוכלו למצוא. הצפה יצירתית שומרת על כל מתנות במקום אחד. הם נפרדים מה- דברים בחינם.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@creativeofblog

31. רק קריאייטיב

רק קריאייטיב

נכתב על ידי: ג’ייקוב קאס

מה תמצאו:מייסד JUST Creative משתמש בבלוג האישי שלו כדי לדבר על עיצוב אתרים. הוא מפרסם בזמן שהוא מטייל בעולם כנווד דיגיטלי. תוכלו למצוא כמה מאמרים בנושא פיתוח אתרים.

אך זכרו שיעקב הוא מעצב. הוא יודע על מה הוא מדבר. יעקב זכה ברבים פרסי עיצוב. הוא לא משתמש בקטגוריות כדי לנווט בפוסטים שלו. האפשרות הטובה ביותר שלך היא להשתמש בחלון החיפוש כדי למצוא נושאים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@ justcreative

32. עיצוב וונדליי

עיצוב וונדליי

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: דרוש את הכלים הנכונים כדי להפוך את העסק שלך להצלחה. קבוצת עיצוב זו משתמשת בפוסטים בבלוג שלהם כדי לחנך ולהודיע. פוסטים חולקים חדשות ומגמות עיצוביות. האתר כולל גם אלפי גרפיקה עיצובית. רבים, אך לא כולם, חופשיים.

אם אתה זקוק לנושא של וורדפרס, זה יכול להיות האתר שקיווית למצוא. יש להם הורדות בחינם. הפוסטים האחרונים מציגים עצמם בצורה אריחים בעמוד הראשי.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @VandelayDesign

33. מיס שוויצרית

מיס שוויצרית

נכתב על ידי: טינה רוט אייזנברג

מה תמצאו: טינה תרמה פוסטים לבלוג זה מאז 2005. זה התחיל כארכיון חזותי עבורה, אך הוא צמח לכתב עת פופולרי לעיצוב מקוון. האתר זוכה למעל מיליון מבקרים חודשיים ייחודיים. טינה אינה משתמשת בקטגוריות כפי שעושים אתרים אחרים לעיצוב ופיתוח.

יש לה פילטר בראש העמוד הראשי. כדאי להכיר כיצד היא ניגשת לנושאים. תרצה להשתמש בחלון החיפוש שלה כדי למצוא נושאים ספציפיים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @wissmiss

34. מיידית

מיידית

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: הבעיה היחידה שיש לך באתר זה היא להחליט איפה להתחיל. יש תוספת קבועה של משאבים חדשים. החדשות הטובות הן שיש בראש סרגל הניווט בקטגוריות שמניע אותך בכיוון הנכון.

אם אינך מצליח למצוא משהו, ראש כאן כדי למצוא את הקטגוריות הפעילות הנוכחיות. תוכלו למצוא תגים פופולריים המשמשים לסיווג מאמרים. הקישורים יסננו עבורכם פוסטים. לתורמים לאתר זה יש זיקה ל- WordPress. תמצא את זה קטגוריה עמוס במאמרים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @instantshift

35. מכיוון צפון

מכיוון צפון

נכתב על ידי: דניאל נלסון

מה תמצאו: הבלוג של דניאל מכסה ומקדם קריאייטיב מעורר השראה מרחבי העולם. הוא היה בעניין מאז 2009. העמוד הראשי של האתר מברך אותך באריחים לפוסטים האחרונים שלו. ניווט בקטגוריה נפתחת בחלק העליון מוביל אותך לנושאים ספציפיים.

דניאל לא משתגע עם הקישור שלו למשאבים. הוא גם שקוף. אם זהו קישור סניף, הוא מסמן זאת ככזה. אוסף מועיל נוסף של קישורים לפוסטים שלו מונח בתחתית העמוד הראשי.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @fromupnorth

36. DesignM.ag

DesignM.ag

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: האתר מכסה עיצוב, עם תרומות מכל העולם. יש גם גלריה לעיצוב. אתרים אחרים עשויים לנסות להרשים אתכם בכמות. DesignM.ag מעדיף לקצץ שם ולספק איכות.

יש מעט מאמרים, אך הם יסודיים. מעצבים יעריכו את העמוד הראשי של האתר. זה עושה שימוש מושכל בתערובות צבעוניות כדי להדגיש פוסטים אחרונים.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @DesignMagTweets

37. הוראות עיצוב

הוראות עיצוב

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: שש מהדורות מייסד יעקב גובה הקים אתר זה עם אחיו, יצחק גובה. יש להם בסיס חזק של תורמים קבועים. יש הדרכות וסקירות. מאמרים ניגשים לנושאים ברמות בסיסיות. זהו משאב טוב אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך.

רבים מהמאמרים הם הדרכות. חינוך הנו נושא חזק עבור האחים. האתר משאב הקטגוריה מציעה כלי עיצוב הכוללים אפילו הוראות קלות.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ מעצב

38. קנאה בעיצוב

קנאה בעיצוב

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:אתר זה הוא אוסף של רעיונות לעיצוב. זה אוצר על ידי חברי ה- האיגוד המקצועי לעיצוב (AIGA). תורם אחר יוצר את הפוסטים היומיים של הבלוג בכל שבוע.

מבקרי אתרים יכולים לקרוא את הפוסטים ולהצביע כדי לקדם אותם. לא תמצאו כאן הדרכות או משאבים. תוכלו למצוא מושגי עיצוב מבריקים. קנאה בעיצוב היא חגיגה חזותית שנועדה להשראה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @AIG Adesign

39. דיוויד איירי

דיוויד איירי

נכתב על ידי: דיוויד איירי

מה תמצאו:הבלוג האישי של דייויד עוסק בחייו של, ניחשתם נכון, מעצב. כמו בלוגים רבים מסוג זה, אין ניווט למצוא נושאים או קטגוריות. אתה מוזמן לשוטט יחד עם דייוויד כשהוא מדבר על עסקי העיצוב.

לפעמים זו ביקורת. בפעמים אחרות זו התובנה. הוא כן זורק כמה קישורים למשאבים. תצטרך לחפש אותם. כדאי למצוא אותם.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @DavidAirey

40. גרפיקה של כף

גרפיקה של כף

נכתב על ידי: כריס ספונר

מה תמצאו:כריס דבק בשלושה דברים רק בבלוג האישי שלו. הוא מפרסם הדרכות שמראים לך כיצד ליצור את העיצובים והאפקטים המיוחדים שהוא משתף. הוא מציע דברים בחינם כדי לעזור לך להיות פרודוקטיבי יותר. וכן, הוא כותב מאמרים כדי להסביר את התיאוריה שמאחורי ז’אנרים יצירתיים שונים.

חלק מהמדריכים שלו הם סרטונים. יש לו אותם בתוך א קטגוריה נפרדת. חלק ממשאביו דורשים א חברות בתשלום. כריס פרסם בבלוג שלו מאז 2007. יש ענק ארכיון.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @ chrisspooner

41. קודרודים

קודרודים

נכתב על ידי: מנואלה IIic ופדרו בוטלו, שלהם צוות

מה תמצאו:מנואלה ופדרו מאמינים שעליכם לדחוף את גבולות האתר שלכם מדי יום. הם מחפשים רעיונות חדשניים, ואז הם הופכים אותם לפוסטים. תוכלו למצוא מגמות וטכניקות של מאמרים. אם זו טכניקה, תמצא הדרכה שתעבור איתה.

התוצאה היא תערובת משאבים מרגשת לעיצוב ופיתוח אתרים. Codrops מעדיף לקרוא לתבניות האתר החינמיות שלהם “הדפסים.”הם גם מארזים משאבים קשורים באזור שנקרא”קולקטיבי.”

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @codrops

42. תא UX

תא UX

נכתב על ידי: מתיו קמרר ודייוויד לגט, שלהם צוות

מה תמצאו:לאתר זה יש מוקד יחיד. זה מפרסם מאמרים על חווית משתמש (UX). רמת כתיבת התוכן מיועדת לבעלי רקע מועט או חסר בנושא. תלמד את היסודות ותגלה שיטות עבודה מומלצות. 9 קטגוריות לוכדות את כל הנושאים שנחשפו.

הם מקודדים בצבע ונגישים מכמה אזורים באתר. המדד נותן לך רשימת מאמרים מלאה. אתר טוב UX הוא קריטי. אתר זה הוא מכרה זהב של מידע.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @codrops

43. עיצוב מודו

עיצוב מודו

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:“מודו” היא המילה האיטלקית והספרדית ל”שיטה “. הפילוסופיה של אתר זה היא שיש “שיטה” לעיצוב סאונד. המאמרים שהם חולקים איתך משקפים זאת. השתמש בניווט בראש העמוד הראשי כדי לקפוץ לקטגוריית עניין. Designmodo מנהל גם an חנות מקוונת. תוכלו למצוא חבילות שלמות אליהם לבנות את האתר שלך.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@Designmodo

44. Co.Design

Co.Design

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:חברה מהירה הבעלים של אתר זה. הם מותג המדיה העסקית הפרוגרסיבי המוביל בעולם. Co.Design הוא מעבר לזה שבו תוכלו למצוא חדשות על עיצוב ופיתוח אתרים. חברת Fast Fast אינה חוששת להיות שנויה במחלוקת. מחברי פוסטים בבלוג מדברים בראשם. יש הרבה מה ללמוד, והמתווה האנרגטי של האתר ישאיר אתכם מבדר.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@FastCoDesign

45. מוז

מוז

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו:עסק הליבה של החברה הוא אופטימיזציה למנועי חיפוש. רוב הבלוג של מוז עוסק בקידום אתרים. אבל, יש תחום ספציפי המוקדש לעיצוב ופיתוח אתרים. מאמרים בוחנים נושאים שלמים שקשה למצוא במקומות אחרים. הם מלאים בגרפיקה וקישורים לדוגמאות נוספות.

יש רשימה של פוסטים דומים ב- Moz שאפשר לקרוא בסוף כל פוסט. המשך כשאתה ממצה את קטגוריית העיצוב. השאר יעזרו לכם לשפר את האתר שלכם.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@Moz

46. מעצב האתר הראשון

מעצב האתר הראשון

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: א קבוצת מעצבים מקצועיים מנהל אתר זה. הם גם אחראים ל תמקו נושא וורדפרס. בלוגרים חולקים את המומחיות והכישורים שלהם בסדרת פוסטים פועלת. מאמרים אינם מסווגים, אך חלון החיפוש המחייב נמצא בראש העמוד הראשי.

מדריכים מראים לך את הכישורים הדרושים לך וכמה זמן ייקח כדי להשלים אותה. אם אתה גדול ברשימות, קשה למצוא כאן בלוג שמכיל פחות מ- 50 מקורות לנושא. רבים מהם כוללים 200 ומעלה.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר:@ 1stwebdesigner

47. מגזין Tripwire

מגזין Tripwire

נכתב על ידי: לארס ורא, ורבים תורמים

מה תמצאו: אם אתה מאמין שלעולם אסור לך להפסיק לשפר את האתר שלך, הבלוג הזה הוא החבר הכי טוב שלך החדש. התורמים מסכימים ששיפור האתר הוא משימה בלתי נגמרת. הם מספקים טיפים לעיצוב ומפתחים למתחילים ומומחים כאחד.

לארס מאפשר לקוראים להצביע על פוסטים. ואז מדגיש את המאמרים הפופולריים ביותר בעמוד הראשי. גלה נושאים בשעות הפנאי שלך באמצעות סרגל הניווט בקטגוריה בחלק העליון.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @tripwiremag

48. מגזין אתר

מגזין Tripwire

נכתב על ידי: תורמים מרובים

מה תמצאו: הרשת היא מדיום ויזואלי. תמונות הן הכל. בלוג זה מעכל מאמרים כיצד לשמור על אתר האינטרנט שלך במיטבו. הפוך את מגזין האתר לביקור קבוע אם יש לך זמן קצר ורוצה להיכנס ולנושא בנושא תוך דקות ספורות.

משאבי האתר חורגים מתכנון ופיתוח. כל אזור מוגדר כערוץ. הניווט האנכי לכך נמצא בעמוד הראשי בצד ימין.

מאמרי קריאה חובה:

לעקוב אחר: @WebsiteMagazine

זה לוקח בלוגר

המידע הטוב ביותר על בלוגים מגיע מאנשים שמנהלים בלוגים מצליחים. בלוגרים נדיבים. הם נהנים לשתף עבודות עבורם, והם רוצים לראות שזה יעבוד עבורכם.

בלוגים הם אינטראקטיביים. פידבקים ותגובות מניעים את הצלחתם. הקפד לאפשר לבעלי הבלוגים האלה שאתה אוהב או להשתמש במשהו שהם פרסמו.

יש צעד אחרון. תעביר את זה הלאה. מה למדת שאתה יכול לשתף עם בלוגרים אחרים?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map