25 משפיעים על עיצוב אתרים שאתה צריך לדעת ולעקוב אחריהם

מה עושה עיצוב אתרים טוב?

התשובה היום שונה מכפי שהייתה רק לפני חודשים. טכנולוגיה וחוויית משתמש דורשות מאתרים לעבור שינויים ועדכונים מתמידים. הדרך היחידה להישאר מעודכן היא לדעת מה מוביל את מגמת העיצוב הבאה.


יש אנשים שיש להם יכולת לחזות את המתרחש. אחרים לוקחים מגמות אלה וכותבים את הקוד בכדי לגרום לזה לקרות. הם ידועים כמשפיעים.

למד את העתיד של עיצוב אתרים מהמומחים

להלן רשימה של משפיעים על עיצוב אתרים שהם מספיק נדיבים בכדי לשתף את המתרחש. עקוב אחריהם ורכב על גל עיצוב האינטרנט הנוכחי. מה שתלמד טוב למבקרים באתר, ואף טוב יותר לעסק שלך.

ג’פרי זלדמן

תמונה של ג'פרי זלדמן

מדוע הוא משפיע: זלדמן זכה לכינוי “מלך תקני הרשת” על ידי שבוע עסקים. הוא היה האדם הראשון שהוחדר לתוכו היכל התהילה האינטראקטיבי של SXSW בשנת 2012. עקוב אחרי הבלוג שלו כדי לראות אילו מגמות עיצוב בתעשייה יש לקחת ברצינות. הוא ממהר להצביע על מה שחשוב, ומה פשוט אופנתי.

מצא אותו ברשת ב: zeldman.com
תעקוב אחריו: @ זלדמן

ויטלי פרידמן

צילום ויטלי פרידמן

פרידמן הוא העורך הראשי של מגזין ניפוץ, שם הוא כותב על מה שמייחד את התוכן. חפש את הפוסטים שלו בכתב העת Smashing אם אתה רוצה תובנה בנושאי UX, חזית וביצועים. ויטלי גם רץ סדנאות עיצוב אתרים מקוונות.

מצא אותו ברשת ב: מגזין ניפוץ
תעקוב אחריו: @smashingmag

כריס קויייר

תמונה של כריס קויייר

אם זה קשור לעיצוב שנוצר על ידי CSS, כריס קויייר נמצא על זה. הוא אוהב להסתובב ולתרום בשעה קוד פן. הוא הקים את האתר יחד עם אלכס ווזקז וטים סבט. עיין באתר זה אם אתה רוצה עזרה בהוצאת הבאגים מהקוד שלך.

מצא אותו ברשת ב: קוד פן
תעקוב אחריו: @chrisCoyier

מייק מונטיירו

תמונה של מייק מונטיירו

התמונות החיות שמברכות אותך ב עיצוב פרדות הם הוכחה לכך שקבוצה זו רצינית בעיצוב אתרים. תורמי Mule כותבים על עיצוב באותה התלהבות. זו חברת העיצוב של מייק, והוא אחד התורמים העיקריים. אל תצפו לראות הדרכות. מייק וחבריו הסופרים מתמקדים בחוויית העיצוב לרשת.

מצא אותו ברשת ב: עיצוב פרדות
תעקוב אחריו: @monteiro

כריס ספונר

תמונה של כריס ספונר

ספונר הקים את הבלוג הזה כדי לעזור לאנשים לשפר את כישורי העיצוב שלהם. תוכלו למצוא 3 סוגים עיקריים של תוכן. מאמריו נכתבים כדי לשתף תיאוריה והשראה. מדריכי כתיבה ווידאו מספקים מדריכים צעד אחר צעד. ישנם גם freebies נדיבים לשימוש בעיצובים משלך.

מצא אותו ברשת ב: גרפיקה של כף
תעקוב אחריו: @ chrisspooner

דייוויד וולש

תמונה של דיוויד וולש

“אני לא מעצב אתרים”, אומר וולש, “אני גורם להם לעבוד.” הוא מראה לך איך בבלוג שלו, שם הוא מזמין אותך להגיע איתו בזמן שהוא כותב על ניסויים בעיצוב. המומחיות של דיוויד נובעת מהזמן המושקע מפתח האינטרנט הבכיר של מוזילה. תוכלו למצוא הדגמות והדרכות, כמו גם פוסטים בבלוג שלו.

מצא אותו ברשת ב: DWB
תעקוב אחריו: @davidwalshblog

דייב שי

צילום דייב שיאה

מה אתה עושה עם הניסיון שנצבר בעבודה על פרויקטים עבור גוגל, CNet ואוניברסיטת ניו יורק? אם אתה נדיב כמו דייב שיאה, אתה משתף אותו עם אחרים. הוא אסף את הפרויקטים שלו וממיין אותם לפי נושאים. תרצה להתמקד בשני הנושאים האחרונים והמתמשכים שלו. הם הרלוונטיים ביותר לעיצוב.

מצא אותו ברשת ב: דייב שי
תעקוב אחריו: @mezzoblue

סטיבן סנל

תמונה של סטיבן סנל

מעטים אתרים נדיבים באותה מידה עם הכלים הדרושים לך בכדי להצליח בעסק המקוון שלך. סטיבן סנל והצוות משתמשים בבלוג ובאזורים אחרים כדי להציע ייעוץ לעיצוב. תוכלו למצוא גם משאבים החל מתבניות עיצוב לקוד. השתמש בניווט בראש כדי לגלוש בכל הנושאים.

מצא אותו ברשת ב: עיצוב וונדליי
תעקוב אחריו: @stevensnell

רונלד ביאן

צילום רונלד ביין

ביאן הוא המנכ”ל והמייסד של אתר הגרפיקה Naldz. מעל 41,000 עוקבים מגיעים לאתר לקבלת עצות והדרכות בנושא עיצוב אתרים. רונלד וצוות סופרים מכסים את כל תחום העיצוב, אך הם אכן מתמקדים בנושאי וורדפרס. מאמרים מלאים בדוגמאות גרפיות, והכתיבה לא מלאה בז’רגון.

מצא אותו ברשת ב: גרפיקה של נאלדס
תעקוב אחריו: @naldzgraphics

ג’ייסון סנטה מריה

ג'ייסון סנטה מריה

זהו האתר האישי של של ווקס מדיה מנהל תכנון מנהלים. ג’ייסון מאמין שתכנים צריכים להכתיב עיצוב. האתר שלו הוא ניסוי בכיוון האמנות ברשת. הוא מעריץ של עיצוב הדפס מסורתי, ולכן לאתר שלו יש תחושה שמרנית. אל תתנו לזה להטעות אתכם. ג’ייסון וסופרי האורח שלו מתמודדים עם כל נושאי העיצוב האחרונים.

מצא אותו ברשת ב: ג’ייסון סנטה מריה
תעקוב אחריו: @jasonsantamaria

דאג באומן

תמונה של דאג באומן

מדברים על אילן יוחסין. באומן היה המוביל בעיצוב החזותי של גוגל, ואז מנהל הקריאייטיב של טוויטר. היום, הוא ראש סטופ-דיזיין. הוא משתמש בבלוג שלו בכדי לכתוב על עיצוב, טיפוגרפיה, ואת הכלים הנחוצים לעשות זאת ברשת. מרבית הפוסטים עוסקים בפתרונות העיצוביים והתוצאות שהוא וצוותו הציגו עבור לקוחות.

מצא אותו ברשת ב: עיצוב עצר
תעקוב אחריו: @תפסיק

מארק פורד

תצלום של מארק פורד

יהיה לך הרבה מהמשותף עם מארק פורד אם אתה יזם מגיש אתחול. ככה הוא התחיל בשנת 2007 עם העסק המקוון הראשון שלו. כיום יש לו למעלה מאלף לקוחות המשתמשים בשירותי האתר שלו. מארק משתמש בשלו בלוג לשתף את מה שחברה שלו למדה על עיצוב אתרים. השתמש בניווט בראש כדי לחפש נושאים ספציפיים.

מצא אותו ברשת ב: עיצוב אתר אדום
תעקוב אחריו: @RedWebDesign

קמרון מול

תצלום של קמרון מול

כל העבודה ושום משחק הופכים את כולנו למל”טים. קח הפסקה ממאמצי העיצוב שלך ותיהנה מקצת משחקיות. קמרון מול יוצר עיצוב מסוג. אין לו הרבה מה לומר באתר שלו. הכל קשור לתמונות שנוצרו עם טקסט מסוגנן. אתה יכול לקנות הרבה ממה שהוא מציג באתר שלו. חלק מהיצירות הפופולריות יותר אזלו.

מצא אותו ברשת ב: מבנים בסוג
תעקוב אחריו: @cameronmoll

ניקולס פלטון

ניקולס פלטון

פלטון היה אחד המעצבים הראשיים של ציר הזמן של פייסבוק. הניו יורק טיימס והוול סטריט ג’ורנל העמידו אותו בפרסומים. כל תשומת הלב הזו נובעת מהכישרון של פלטון לתרגם נתונים לעיצוב משמעותי. בקר באתר שלו כדי לראות את אוסף העבודה שלו עבור לקוחות. חלקו הוא חלק מהאוסף הקבוע של MoMA.

מצא אותו ברשת ב: פלטון
תעקוב אחריו: @ פלטרון

איתן מרקוטה

תמונה של איתן מרקוטה

מרקוטה הוא מחבר פורה של ספרים ומאמרים. הוא גם כותב בלוג שנקרא רובוט נינג’ה בלתי ניתן לעצירה, דבר האינטרנט המקוון של איתן מרקוטה. המאמרים שתמצאו באתר ובבלוג שלו יכולים לעזור לכם בצומת של קוד ועיצוב. הוא מאמין ששניהם צריכים להיות אלגנטיים.

מצא אותו ברשת ב: איתן מרקוטה
תעקוב אחריו: @ צפצוף

קארן מקגרן

תצלום של קרן מקגרן

מקגרן עובדת באתרים מאז 1995. היא הייתה אדריכל המידע הראשון שנשכר ב- Razorfish. ואז היא עברה בדרגות והפכה לסגנית הנשיא והמובילה הלאומית בחטיבת חוויות המשתמש של החברה. כיום, היא המייסדת והראש של בונד ארט + מדע. הבלוג של קארן עוסק באיך להיות מעצב אתרים. לכו לכאן אם אתם רוצים תובנה.

מצא אותה באינטרנט ב: קארן מקגרן
עקוב אחריה: @karenmcgrane

דן סדרהולם

תצלום של דן סדרהולם

Cederholm הוא המייסד והמעצב של כדרור. הוא כתב חמישה ספרים, 3 מהם קשורים ל- CSS. דן משתמש בבלוג שלו כדי לכתוב על סטנדרטים של עיצוב, CSS, סימון ו רשת. אם יש נושא לכתיבה שלו, זה שהוא מאמין בעיצוב אתרים מבוסס תקנים.

מצא אותו ברשת ב: ביטים פשוטים
תעקוב אחריו: @ simplebits

אנדי קלארק

תמונה של אנדי קלארק

קלארק הוא אחד ממעצבי האתרים הידועים ביותר בבריטניה. הוא כתב שני ספרים בנושא עיצוב אתרים. יש לו גם א פודקאסט מלבד הפוסטים שהוא תורם לבלוג של סטודיו לעיצוב אתרים שלו.

מצא אותו ברשת ב: דברים & שטויות
תעקוב אחריו: @Malarkey

שרה פרמנטר

תמונה של שרה פרמנטר

.מגזין נטו בשנת 2011 נבחרה למעצבת השנה שלה. שרה היא אינדיבידואל רב-לאומי. היא כותבת על עיצוב אתרים ומארחת פודקאסט שבועי פופולרי לעיצוב. אם זה לא מספיק, היא גם זמרת ושחקנית מקצועית. הפוסטים בבלוג שלה משעשעים ומשוחחים. תלמד על עיצוב ועל העולם המקצועי של מעצבי אתרים.

מצא אותה באינטרנט ב: סזי
עקוב אחריה: @ סאסי

פול בואג

צילום פול בואג

בוג מציע את שלו כשרונות עיצוב בעיקר לעמותות. הוא מומחה לחוויית משתמש שעזר לארגונים כמו הנציבות האירופית, UCAS ורופאים ללא גבולות להסתגל לעולמנו הדיגיטלי המשתנה. פול לא קוצץ מילים. העצות שלו רלוונטיות, והוא לא חושש לחוות את דעתו.

מצא אותו ברשת ב: עולם הבאג
תעקוב אחריו: @boagworld

בראד פרוסט

תמונה של בראד פרוסט

Frost הוא אסטרטג מצליח באינטרנט לנייד ומעצב חזיתי. ראית את העבודה שלו אם היית אי פעם באתר הנייד Entertainment Weekly. הוא גם עיצב אלמנטים ניידים עבור MasterCard, Verizon ו- Nike. בראד אוהב לבלוג, ורבים מהפוסטים האחרונים שלו מתייחסים אליכם לקטעי הספר החדש שלו, עיצוב אטומי.

מצא אותו ברשת ב: כפור ברד
תעקוב אחריו: @bradfrost

פול אירי

תצלום פול אירי

אם אתה משתמש דפדפן Chrome של גוגל, השתמשת בחלק מהעבודות של פול. הוא מפתח חזיתי שיש לו אהבה מוכרת על עצמו כי הוא מכין אתרים סלולריים חלקלקים וסקסיים. הבלוג של פול מחלק בשיחות חולין. הוא נכנס ישר לקוד שמאחורי העיצוב. זה לא מקום טוב למתחילים להתחיל. אתה תהיה בשמיים אם אתה מכיר ונוח עם קידוד CSS או WebKit.

מצא אותו ברשת ב: פול אירי
תעקוב אחריו: @paulirish

ג’ונתן סנוק

צילום ג'ונתן סנוק

סנוק השאיל את כישרונות חוויית המשתמש שלו ל- Xero, Shopify ו- Yahoo! עכשיו הוא מעדיף לעבוד עבור עצמו. כאשר הוא לא מתייעץ עם לקוחות, הוא משתף עצות וטריקים לעיצוב בבלוג שלו. השתמש בשלו ארכיון קישור למציאת נושאים ספציפיים.

מצא אותו ברשת ב: SNOOK
תעקוב אחריו: @snookca

כריסטיאן היילמן

צילום כריסטיאן היילמן

היילמן הוא בלוגר אחר שלא חושש לקרוא לזה כפי שהוא רואה את זה. הוא נלהב מ- HTML5. רבים מהפוסטים שלו הם קטעי קוד שהוא מציע לחוויית משתמש טובה יותר. כריסטיאן הוא גם פוסטר מושבע של יוטיוב. רבות מהתרומות הללו קשורות לעיצוב אתרים. ואם אתה פשוט לא יכול לקבל מספיק מהפוסטים והסרטונים שלו בבלוג, הוא גם יכול לשתף את חייו בהם תמונות.

מצא אותו ברשת ב: כריסטיאן היילמן
תעקוב אחריו: @ codepo8

ג’רמי קית ‘

צילום ג'רמי קית '

קית ‘הוא אחד ממייסדי הבריטים קלירפט סוכנות לעיצוב אתרים. חברות מ- BBC ועד מוזילה השתמשו במומחיות העיצוב שלו. ג’רמי מנהל בלוג שזה חלק יומן חיים, וחלק ייעוץ בעיצוב אתרים.

מצא אותו ברשת ב: adactio
תעקוב אחריו: @ adactio

עקוב אחר, למד וירוויח!

משפיעים אלה שומרים על עיניים ואוזניים פתוחים למגמות עיצוב חדשות, כך שלא תצטרכו לעשות זאת. העצות, הדרכות והדוגמאות שלהם לא יסולא בפז. מה שתלמד יכול למקם את האתר שלך בחזית הביצועים והעיצוב.

המשאבים שהם מציעים הם בחינם. הירשמו לבלוגים שלהם או התחברו אליהם בטוויטר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map