17 כלי בדיקת מהירות אתרים בחינם לשיפור ביצועי האתר שלך

כמנהל אתר, אולי הסטטוס החשוב ביותר שאתה נתקל בו הוא המשקף את חוסר הסבלנות של משתמש האינטרנט הממוצע: זמן הטעינה של האתר שלך. פחות מכמה שניות זה כל מה שאתה מקבל.


למען האמת, אם לטעינה של פרק זמן כלשהו מדפי האינטרנט שלך לוקח יותר משלוש שניות, סביר להניח שאתה תאבד עסקים מכיוון שרוב האנשים פשוט ילחצו על כפתור הגב או יסגרו את הכרטיסייה.

מכיוון שהוא יוצר רושם שלילי על האתר שלך, רבים מהמשתמשים האלה כנראה לא יטרחו לחזור.

למהירות האתר יש השפעה משמעותית גם על דירוג מנועי החיפוש באתר שלך, כאשר גוגל משתמשת בזמני טעינה של דפי אינטרנט כאחד מהפרמטרים לדירוג החיפוש. (תוכל לקרוא עוד על כך במילים של גוגל כאן.)

לכן, אם האתר שלך לוקח זמן רב מהרגיל לטעון, ענקית מנועי החיפוש תדרג דפי אינטרנט מהירים יותר לפני האתר שלך. וכפי שאתה בטח יכול לנחש, פירוש הדבר שאתה לא מרוויח מהנוכחות המקוונת שעבדת כל כך קשה כדי לבסס!

לפיכך, הביצועים הכוללים של האתר שלך ויכולתו להיעשות במהירות הם הכרחיים לא רק לשימושיותו אלא גם להצלחתו. כשאתה זוכר זאת, כדאי להשתמש בכלים לבדיקת מהירות כדי לקבל תמונה טובה יותר של כל בעיות מהירות האתר שאתה עשוי להיתקל בהן..

כלי הבדיקה יודיעו לכם על מהירות האתר שלכם וכן יספקו נתונים ודוחות מפורטים על האופן בו תוכלו לפתור בעיות אלו בפועל. לעזאזל, הם חופשיים, אז למה לא?

1. Google PageSpeed ​​Insights

פותח על ידי גוגל, תובנות מהירות דף הוא כלי חינמי המאפשר לך לנתח את ביצועי האתר שלך הן על מכשירים שולחניים והן על מכשירים ניידים. זה ציון הדף שלך בציון שנע בין 0 ל 100 נקודות. ציון גבוה יותר, רצוי מעל 85, הוא אינדיקציה לכך שהדף מתפקד בצורה יוצאת דופן.

עם זאת, כל דבר נמוך מזה פירושו שיש מקום לשיפור. למרות שתובנות PageSpeed ​​לא ממש מספקות לך את זמן הטעינה המדויק של הדף שלך, מה שהוא עושה זה לייצר כ -30 הצעות שונות לגבי איך אתה יכול להפוך את הדף הזה למהיר יותר..

2. WebPagetest

כלי מקוון נוסף בחינם, WebPagetest מאפשרת לך לבצע בדיקות פשוטות כדי לקבוע את זמני הטעינה המדויקים של דפי האינטרנט שלך. עם זאת, באפשרותך לבצע גם בדיקה מותאמת אישית יותר על ידי קביעת תצורה של הגדרות מתקדמות, בהן תוכל למצוא אפשרויות לחסימת תוכן, חסימת וידאו, עסקאות מרובות שלבים, ועוד.

לאחר הרצת מבחן בחר “מהירות דף” ותקבל ציון כולל כמו גם רשימת בדיקה מלאה של כמה הצעות לשיפור מהירות האתר שלך. מאפיין נוסף שכדאי להזכיר הוא היכולת לבחור מיקומים מרובים ומגוון דפדפנים לפני שתתחיל במבחן שלך.

3. GTmetrix

עם GTmetrix, אתה יכול לספק למבקרים שלך חוויית משתמש יעילה יותר, מהירה יותר וכללית משופרת. לא רק שהכלי המקוון בחינם מראה לך את המהירות של דפי האינטרנט שלך, אלא שהוא גם מנתח דרכים שונות לשיפור מהירות האתר וביצועיו. אתה גם יכול לראות את ציון YSlow של האתר שלך.

אתה יכול להירשם לחשבון בחינם כדי לקבל גישה לכמה מתכונות הכלי, שיספיקו לרוב צרכי בדיקת המהירות שלך. תכונה מגניבה אחת היא היכולת לעקוב אחר ההיסטוריה של הדוחות שלך עד חמישה אתרים שונים. אך כדי לקבל גישה לתכונות המתקדמות, עליכם לשלם. תוכניות בתשלום מתחילות ב -15 דולר לחודש, וזהו עסקה בהתחשב בתוצאות שתקבלו.

4. פינגדום

פינגדום הוא שירות נהדר לניטור אתרים, רשת ושרתים המאפשר למשתמשים לבצע בדיקות מהירות בחינם. הוא מציג את זמן הטעינה של האתר שלך ומספק לך דוחות רבים, כגון ציוני ביצועים, המבוססים על גורמים חשובים שונים, ופירוט המשך של כל אובייקט בדף שלך (למשל ספריות JavaScript, תמונות וגיליונות סגנון) נדרש ל עומס.

זה גם מאפשר לך לבצע בדיקות ממקומות רבים ולהתחקות אחר היסטוריית ביצועים, וזה שימושי. עם זאת, אם אתה רוצה שהוא יפקח על ביצועי האתר שלך, זמן הפעילות ומהירותם 24/7, עליכם לרכוש תוכנית חודשית, החל מ- $ 13.95 לחודש..

5. הצג איטי

הצג איטי, גרסה מבוססת-אינטרנט של אפליקציית שרת עם קוד פתוח העוברת באותו שם ועוקבת אחר מדדי ביצועי אתרים לאורך זמן. לאחר הוספת כתובת האתר שלך, התוכנה עוקבת אחר האתר שלך בפומבי על ידי לכידת תוצאות קבוע מארבעה מהכלים הפופולריים ביותר לבדיקת מהירות, הכוללים תובנות של Dynatrace, YSlow, WebPagetest ו- PageSpeed..

התוצאות הן בתרשימים שיעזרו לכם להבין כיצד שינויים שונים באתר שלכם משפיעים על ביצועיו. עליך להירשם כדי להשתמש בכלי זה. אם אתה רוצה שהאתר ישמור על המדידות שלך פרטיות, עליך להוריד ולהתקין את הכלי בשרתים שלך.

6. נוסטר

בעוד כלים אחרים מספקים מיקומים מרובים לבחירתך לפני שתתחיל במבחן שלך, נוסטאר יש גישה מעט שונה. לאחר מתן כתובת האתר שלך, הכלי בודק את מהירות האתר בארבעה מיקומים שונים בו זמנית. זה מאפשר לך לראות את הזמן המדויק שלוקח לטעון באתר שלך במיקומים כמו סן פרנסיסקו; וושינגטון; דבלין; וסינגפור.

זמני הטעינה המתאימים נמצאים בתרשים, לכן עליך לזהות את הקבצים שעליך לבצע אופטימיזציה כדי לשפר את זמני הטעינה של האתר שלך. יש לך גם אפשרות לייצא את התוצאות ל- PDF, שתוכל להוריד ולהציג בהמשך.

7. השפעת עומס

השפעת עומס הוא כלי לבדיקת ביצועים מקוון ובדיקת עומס בחינם עבור היישומים הניידים שלך, אפליקציות האינטרנט ואתרי האינטרנט שלך. הוא מספק מספיק נתונים על יכולת האתר שלך להתמודד עם תנועה באתר. כמו כן, הוא יכול להציג ערכים שונים כגון “בקשה לשנייה” ו”זמן טעינה של סוג תוכן “בתרשים.

אתה יכול אפילו לבצע בדיקות של עד 10 מיקומים שונים בו זמנית, ותוכל להוסיף מיקומים נוספים לפי בקשה. אמנם אתה יכול לגשת לרוב הפיצ’רים באמצעות תקופת הניסיון בחינם, אך עליך להירשם לאחת מתכניות הפרמיום אם אתה רוצה משהו מתקדם יותר. התוכניות מתחילות ב 89 $ לחודש.

8. YSlow

פותח על ידי יאהו, YSlow הוא תוסף בחינם לדפדפן שלך. זה זמין לדפדפנים פופולריים שונים, כמו אופרה, פיירפוקס, כרום וספארי. הכלי מנתח כל דף אינטרנט שאתה מבקר בו כמעט באופן מיידי. אמנם הוא אינו מספק לך את זמני הטעינה המדויקים של הדף שלך, אך הוא מעניק לך עד 20 ציוני ביצועים שונים על בסיס מערכת הכללים של יאהו לאתרים בעלי ביצועים גבוהים..

אבל זה לא הכל. הוא גם מציג נתונים סטטיסטיים לגבי הדף, מסכם את רכיבי הדף, מספק כלים לניתוח ביצועים ומציע הצעות וטיפים שונים שיעזרו לך לשפר את ביצועי האתר ואת מהירותו..

9. מנתח דפי אינטרנט

אולי אחד הכלים הוותיקים ביותר לבדיקת מהירות בחוץ (הגרסה הראשונה שיצאה בשנת 2003), מנתח דפי אינטרנט יכול לעזור למשתמשים לשפר את ביצועי האתר שלהם. לאחר הזנת ה- URL, הכלי החזק יספק לך ניתוח תיאורי של האתר שלך על ידי חישוב וסיכום כל רכיב בדף האינטרנט שלך..

הכלי לוקח בחשבון מאפיינים אלה ואז ממשיך להציע עצות חשובות כיצד לשפר את זמני הטעינה של האתר שלך. זה גם משלב את הטכניקות הטובות ביותר לאופטימיזציה של אתרים בהמלצות שלה.

10. ציון עמוד

ציון עמוד הוא כלי פשוט אחר שטוען את כתובת האתר שהוזנה ומספק תצוגה מפורטת של משך כל פריט תוכן שצריך לטעון. זה יציג לא רק את הזמן הכולל אלא גם כמה תהליכי העברת אחרים המתרחשים כאשר מישהו מבקש אתר דרך דפדפן אינטרנט, כולל זמן הורדה, בדיקת דומיין, גודל עמוד, זמן חיבור ועוד.

ציון עמוד הוא אחד הכלים היעילים ביותר בכל הקשור למדידת ביצועי האתר שלך בזמן אמת מכיוון שהוא מספק למשתמשים דוח ביצועים קל ופשוט להבנה עם עיצוב מינימליסטי..

11. DareBoost

DareBoost הוא כלי חדש יחסית ומציע יותר ממאה נקודות ביקורת שונות בעת ניתוח מהירות האתר שלך. לאחר מכן הוא מדרג את האתר שלך בציון שבין 0 ל 100. אתה יכול להשתמש בכלי לבדיקת ביצועי האתר שלך בשולחן העבודה ובנייד, והוא יאתר בעיות איכות וזמן טעינה של עד 10 מיקומים שונים (תלוי באילו מיקומים אתה בוחר).

התוצאות הן בדוח, אשר סדר העדיפויות המיועד שלך יתפצל. אתה יכול אפילו לייצא את הדוח שלך ל- PDF ולהשוות את ביצועי האתר שלך לעומת אחרים. מלבד מתן המלצות לשיפור מהירות האתר שלך, הכלי מציע גם ייעוץ בנושא קוד, נגישות וקידום אתרים.

12. אופטימיזציה של מהירות עמודים מגוונת

פותח ומתוחזק על ידי פטריק סקסטון, אופטימיזציה של מהירות עמודים מגוונת מאפשר למשתמשים לבדוק דפי אינטרנט בנושאי מהירות נפוצים. הדוחות של כתובת האתר המסופקת מתחלקים לחמישה חלקים נפרדים, כולל “שירותים המשמשים”, “תרשים משאבים”, “בעיות מהירות העמוד שנמצאו”, וכן “שימוש ב- JavaScript.”

כלי זה מסביר מה אתה יכול לתקן באתר שלך בגישה גרפית יותר, אך הוא כולל גם תיעוד כיצד תוכל לבצע אופטימיזציה לאתר שלך בעזרת הדרכות אינפורמטיביות למינוף מטמון דפדפן, דחיית נתיב עיבוד קריטי, ועוד.

13. OctaGate SiteTimer

כלי זה הוא כלי פשוט ועם זאת שימושי המאפשר למשתמשים בודדים או לבעלי אתרים לפקח על משך הזמן שלוקח למשתמשים להוריד אחד (או יותר) מדפי האתר שלך. לאחר שתספק את כתובת האתר שברצונך לבדוק, היא מציגה את התוצאות בתרשים עמודות, הכולל את כל הפריטים בעמוד ומכיל מידע חשוב כמו זמני התחלת הורדה ומשך הזמן שלהם..

אם ברצונך לגלות אובייקטים של טעינה איטית, OctaGate SiteTimer יכול לעזור לך לזהות אותם בקלות. לאחר מכן תוכל, בתורו, לבצע אופטימיזציה לאובייקטים הספציפיים האלה כדי לשפר את מהירות האתר שלך.

14. KeyCDN

KeyCDN הוא כלי בדיקת מהירות קל ומשקל להפליא המספק מידע מפורט על ביצועי האתר שלך. אתה יכול לבחור מבין עשרה מיקומים שונים ברחבי העולם וגם יכול לבחור להפוך את התוצאות שלך לציבוריות או פרטיות. הכלי מספק גם תצוגה מקדימה של אתר חזותי ופירוק מפלים, ומאפשר לראות את זמני הטעינה במהירות, בקשות PPTP, כמו גם את הגודל המלא של האתר..

15. צג Dotcom

עם dotcom-monitor, יש לך שבעה דפדפני אינטרנט שונים ו- 23 מיקומים שונים לבחירתך לפני שתתחיל במבחן המהירות שלך. המיוחד בכלי הזה הוא שהוא מאפשר לבצע את כל המבחנים הגיאוגרפיים בו זמנית. זה, בתורו, חוסך לך זמן מכיוון שרוב הכלים האחרים מאפשרים לך לבצע בדיקה באופן פרטני לכל מיקום.

ממצאי הבדיקה הם בדוח, אותו האתר מחלק לחמישה חלקים שונים, כולל “ביצועים”, “שגיאות”, “סיכום”, “מארח” ו”תרשים מפלים. “

16. WebToolHub

אחד הכלים הבסיסיים יותר לבדיקת מהירות, WebToolHub מאפשרת לבדוק באתר שלך בעיות טעינה ומספק תובנות חשובות, כגון מהירות ממוצעת, גודל עמוד, מהירות הורדה וזמן טעינה בפורמט טבלאי..

17. זוםף

עם זוםף, אתה יכול לנתח את האתר שלך ליותר מ- 400 גורמים נפוצים של זמני טעינה איטית בחינם. הוא יסרוק את דף האינטרנט שלך ויציג נתונים הקשורים לביצועיו. עם זאת, כדי לגשת לתכונות אחרות, כמו ניטור ודיווח, עליך להירשם לחשבון ניסיון.

אליך

כפי שאתה יכול לראות, יש מגוון שלם של כלי בדיקת מהירות מקוונים שתוכלו לבחור מהם, כאשר לכל אחד מהם יש מערך תכונות משלו. בדיקת האתר שלך באופן קבוע יכולה לעזור לך לפתור משמעותית את בעיות המהירות שאתה נתקל בהן. עם זאת, עליך לוודא שאתה משתמש תמיד בכלים הנכונים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map