73 Špičkové nástroje produktivity pro bloggery a kohokoli, kdo má zájem o zvýšení efektivity

Contents

“Nemám dost času na to!”

V určitém okamžiku většina z nás řekla tato slova sobě nebo někomu jinému. Otázka zní: Opravdu nemáme dost času? Spíš ne. Je to všechno v našich hlavách. Tato víra omezující víru je tím, co nám brání být našimi produktivními já.


Není to, jako bychom neměli dost času na to, abychom dělali naše blogování. Potřebujeme jen najít prostředky, jak udělat více s časem, který máme. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je použití nástrojů pro blogování speciálně navržených tak, aby pomohly zvýšit produktivitu.

Čtěte dál o různých nástrojích pro blogování, které vám mohou pomoci dokončit více za méně času. Ať už chcete automatizovat únavné úkoly, soustředit se nebo lépe organizovat svůj čas, použití těchto nástrojů se může ukázat jako užitečné.

Přestože jsou zde zmíněny některé nástroje, nemusí to nutně znamenat, že byste je měli používat všechny. Stačí si vybrat jednu nebo dvě, které by mohly pomoci s konkrétní výzvou, které čelíte, a uvidíte, jak to chodí. Neměli byste používat příliš mnoho nástrojů najednou a soustředit se na řešení jednoho problému najednou.

Nástroje pro zvýšení produktivity při psaní

1. Kapsa

Kapsa umožňuje uložit obsah, který si chcete později přečíst, jediným kliknutím. Přidáním značek můžete lépe uspořádat uložený obsah. A díky jeho jednoduchému rozhraní je tento nástroj snadno použitelný.

Obsah můžete ukládat přímo z webového prohlížeče, e-mailové schránky nebo z různých aplikací, jako jsou Twitter, Flipboard a Pulse. Pomocí tohoto nástroje můžete číst obsah v rozptylovém a čistém rozhraní.

Cena: Zdarma; 4,99 $ měsíčně za prémii.

2. ZenWriter

Jednoduchá aplikace pro psaní pro Windows, ZenWriter vám pomůže soustředit se na nejdůležitější aspekt blogování: psaní. Je bez jakýchkoli rozptýlení, které mohou bránit vaší produktivitě.

Pokud používáte Mac, můžete to zkusit WriteRoom. Je to perfektní alternativa a poskytuje podobné psací prostředí jako ZenWriter.

Cena: 19,95 $ s bezplatnou zkušební verzí.

3. Gramaticky

Jakmile projdete svůj blogový příspěvek po jeho napsání, budete pravděpodobně chybět, pokud nemáte pro svůj blog korektora. Ale i když tomu tak není, na tom vlastně nezáleží Gramaticky vám může efektivně a rychle pomoci zlepšit vaše psaní. Tento online korekturní nástroj vám pomůže se strukturou vět, gramatikou, stylem, pravopisem a dalšími funkcemi.

Pomocí tohoto nástroje se také hodně naučíte, protože vám ukáže, co je třeba změnit, s příslušným zdůvodněním.

Cena: Zdarma.

4. Hemingway App

Webový nástroj, Hemingway App umožňuje zlepšit psaní a usnadňuje porozumění. Jeho použitím můžete ušetřit spoustu času na editaci a současně zlepšit své psaní.

Můžete buď vložit text do aplikace nebo do něj napsat. Pro uživatele PC a MAC je k dispozici také editor pro stolní počítače, ale bude vás to stát.

Cena: Zdarma; desktopová verze 9,99 $.

5. Scrivener

Scrivener je nástroj pro psaní pro Windows a Mac. Můžete jej použít pro psaní blogových příspěvků, elektronických knih a dokonce i vytváření obsahu pro určitý blogový summit. Má vše, co hledáte v softwaru pro psaní bez rozptylování.

Na Scriveneru se nám však nejvíce líbil režim komponování, který obsahuje stránku na černém pozadí, což výrazně usnadňuje psaní.!

Cena: 40 $ s bezplatnou zkušební verzí.

6. HelpMeWrite

Není snadné přijít s neustálým zdrojem nápadů, o nichž je možno psát, a to je frustrující, pokud jste blogger. Help Me Write je webová aplikace, která vám pomůže rozhodnout, o čem dále psát. Vytvořte si účet pomocí svých přihlašovacích údajů na Twitteru. Přidejte na svou stránku profilu věci, o kterých byste chtěli napsat. Pak se podělte o své úvahy. Vstup od účastníků vám dává směr a další návrhy.

HelpMeWrite je intelektuálem londýnské společnosti pro digitální design Makeshift. Zrodilo se z jejich lásky k psaní a touhy získat vstup od sociálních sítí. Spisovatelé vám řeknou, že není zábavné praktikovat jejich řemeslo bez vstupu. HelpMeWrite odstraní z procesu samotu.

Cena: Zdarma

Nástroje a aplikace pro lepší organizaci

7. Evernote

Evernote je aplikace pro psaní poznámek, která funguje ve webovém prohlížeči, mobilním telefonu nebo stolním počítači. Umožňuje snadno a rychle vytvářet a sdílet poznámky. A díky všem poznámkám přímo pod jednou střechou je pro vás mnohem snazší zůstat v pořádku. To však není všechno, co dokáže tento nástroj udělat.

Můžete také sledovat cokoli od seznamů úkolů po nápady na blogu a spravovat své sítě a e-maily. Pokud se naučíte efektivně používat Evernote, zjistíte, jak je to skvělé pro bloggery.

Cena: Zdarma; 5 $ měsíčně za prémii.

8. Teux Deux

Úkoly aplikace, Teux Deux přichází s twist. Na rozdíl od jiných úkolových aplikací, které vám umožňují vytvářet zdánlivě nekonečné seznamy, tento nástroj převede všechny seznamy do formátu kalendáře. Díky tomu je seznam úkolů lépe spravovatelný.

Tato aplikace je jednoduchá a nemá žádné zbytečné píšťalky nebo zvonky, které jim čelí, že to nakonec omezí vaši produktivitu. Při jeho používání budete přesně vědět, co musíte udělat a kdy to musíte udělat. Teux Deux pracuje na mobilním zařízení nebo ve webovém prohlížeči.

Cena: 3 $ měsíčně.

9. Todo

Zapomnění názvu této aplikace je obtížné. Všichni máme seznam „úkolů“. Zde se to liší. Tato mobilní aplikace se stala oblíbenou. Jeho uživatelská základna sledovala a dokončila s ní přes 70 milionů úkolů.

Možná nemáte čas zastavit a něco napsat. To není problém Dělat. Stačí si s aplikací promluvit a z toho se stane úkol. Potřebujete připomenutí koupit něco příště, když jste v obchodě s potravinami? Todo má geotagging schopnosti. Až dorazíte, dostanete zprávu.

Cena: Zdarma. Cloudová verze umožňuje sdílet úkoly s ostatními za 1,99 $ / měsíc nebo 19,99 $ / rok. Verze pro podniky zaměřená na tým je 3,99 $ / měsíc nebo 39,99 $ / rok na osobu.

10. Any.do

Co kdybyste mohli vzít svůj seznam úkolů, svůj kalendář a svého mobilního asistenta (Dobrý den, Siri?) A rozdrobit je dohromady? To je koncept Any.do. Jejich webové stránky vám říkají, že je to více než aplikace todo. Je to „životní manažer“ a nejjednodušší v okolí. Na webových stránkách se dále uvádí, že je tak snadné používat, že se lidé na nich drží dvakrát tak dlouho, jako jiné aplikace. Je to jejich zdvořilý způsob, jak naléhat, aby se většina lidí vzdala aplikací produktivity.

Můžete si to pro iPhone, iPad a Mac. Je k dispozici také pro telefony a tablety Android. Existuje rozšíření pro Chrome, ale jinak k němu budete muset přistupovat ze standardního okna prohlížeče. Zaregistrujte se a získejte včasný přístup k asistentovi Any.Do. Používá AI k automatickému přezkoumání vašich úkolů u úkolů, které pro vás může udělat. Připojte ji ke kombinaci robotů a lidí, kteří mohou tento úkol splnit.

Cena: Zdarma. Odemkněte prémiové funkce za 2,99 $ / měsíc nebo 26,99 $ / rok.

11. Todoista

Někdy musí být váš seznam úkolů trochu sofistikovanější. Je čas upgradovat na Todoista. Jiné aplikace pro zvýšení produktivity obsahují věci, jako jsou dílčí úkoly, štítky a připomenutí. Todoistům se podaří je méně zastrašit.

Todoist je k dispozici na deseti platformách, takže se nemusíte starat o kompatibilitu. Je podporován začínajícími společnostmi i společnostmi z žebříčku Fortune 100. Unikátní pro tuto aplikaci je graf, který sleduje produktivitu na základě počtu úkolů, které denně plníte. Existuje shoda v tom, že pro vás bude užitečnější, pokud odemknete možnosti, které jsou součástí prémiového účtu.

Cena: Zdarma. Prémie pro jednotlivce nebo Business pro týmy je 28,99 $ / rok na osobu.

12. Wunderlist

Zvažte tuto aplikaci, pokud vás zajímají pouze základy. Wunderlist je dostatečně sofistikovaný, aby vám umožnil změnit uspořádání úkolů na základě měnících se priorit. Postrádá pokročilé funkce, jako je geotagging, opakující se termíny a přirozený jazyk pro nastavení data.

Wunderlist funguje na všech platformách, takže je snadné ho vzít s sebou i na cestách. Největší vítězi aplikace to chválí, protože říkají, že to není nafouknuté možnosti. Budete muset upgradovat na účet Pro, abyste odemkli všechny funkce. Cena je vyšší než u jiných podobných aplikací. Pokud však chcete ke konkrétní úloze připojit obrázek nebo video, nejste omezeni na omezení velikosti souboru.

Cena: Zdarma. Verze Pro a Business jsou 4,99 $ / měsíc.

Nástroje pro usnadnění vytváření grafiky

13. Šablona

S Sdílet jako obrázek, můžete proměnit zvýrazněný text v přitažlivý a poutavý vizuální obsah, který mluví k vašemu publiku. Sotva minutu (nebo dvě) trvá, než bude váš vizuální obsah připraven ke sdílení mezi profily sociálních médií.

Na sociálních médiích můžete generovat trakci pomocí obrázků s uvozovkami, ale hlavním problémem je čas, který je trvá na jejich vytvoření. Pomocí tohoto nástroje však můžete vytvářet ostré obrázky rychleji než kdykoli předtím. Jediné, co musíte udělat, je zvýraznění požadovaného textu a výběrem možnosti „Sdílet jako obrázek“ zahájíte úpravy obrázku.

Cena: 8 $ měsíčně.

14. Snadno

Sociální média jsou pro propagaci nezbytná. A většina sociálních médií je těžká na grafiku. Co dělat, když nejste grafický člověk? Přejděte na web Easil. Můžete vybrat šablonu, která je již naformátována pro síť sociálních médií podle vašeho výběru. Odtud je to jen otázka výběru prvků, které chcete, a jejich přetažení na místo.

Snadno má rostoucí sbírku tisíců profesionálně připravených šablon. Získáte přístup k obrázkům akcií, které byly vytvořeny pouze pro sociální příspěvky a blogy. Exkluzivní nástroj pro změnu velikosti zajišťuje, že skončí se správnými rozměry pro každý kanál sociálních médií. Uložte běžně používané prvky na kartě oblíbených položek, takže budete mít konzistentní vzhled své značky.

Cena: Zdarma pro individuální použití a vyhodnocení. $ 9 / mo za přístup k více než 1 500 šablon. 79 $ / měsíc za přístup k více než 3 000 šablon.

15. Skitch

Skitch od Evernote vám umožní zachytit, upravit a uložit snímky obrazovky během několika minut. Můžete také přidat rychlé náčrtky, tvary a anotace, abyste se dostali k menšímu množství slov. Tento nástroj je kompatibilní s chytrými telefony, stolními počítači a tablety.

S aplikací Skitch už nikdy nebudete muset používat „tiskovou obrazovku“, abyste získali snímky obrázků, na které narazíte na internetu. A protože máte řadu možností pro úpravy, snižuje se potřeba používat jakýkoli jiný software.

Cena: Zdarma.

16. Canva

Byly chvíle, kdy weby vyžadovaly nákladný software pro úpravu obrázků pro vytváření přitažlivých a poutavých vizuálů pro váš blog. Nyní však s nástroji jako Canva, Téměř kdokoli může snadno vytvářet infografiky, grafiku sociálních médií, prezentace a obrázky pro blogové příspěvky. Použití nástroje je neuvěřitelně jednoduché a přímé.

Webbys ve skutečnosti řekl, že je „nejjednodušší použít návrhářský program na světě“. Návrháři navíc vytvořili rozhraní takovým způsobem, který umožňuje rychlé a snadné sestavování obrázků.

Cena: Zdarma; prémiové obrázky stojí 1 $.

17. Piktochart

Není to žádná tajná infografika, což je skvělý způsob, jak prezentovat informace vašemu publiku jasným a rychlým způsobem. Ale je těžké je vyrobit a mohou trvat i hodiny. Piktochart je snad nejjednodušší nástroj, který vám umožní vytvořit infographic co nejrychleji. Má šablony pro prezentace, infografiky, bannery a zprávy.

Pokud jste použili přípravek Canva, všimněte si, že mezi nimi existuje několik podobností. Obě však vynikají zcela odlišnými věcmi. Můžete využít různých bezplatných šablon a možností, ale pro získání přístupu k některým z nejlepších věcí musíte zaplatit za plány.

Cena: Zdarma; 29 dolarů měsíčně za plán.

18. Adobe Color CC

Sbírání skvělých barevných schémat pro vaše infografiky nebo blogový příspěvek je někdy náročné. Koneckonců, vaše volba barev ovlivní dojem návštěvníků. S nástroji jako Adobe Color CC, Můžete si však snadno vytvořit vlastní přizpůsobená barevná schémata. K dispozici je celá řada nastavení barevných pravidel, což znamená, že máte spoustu možností. Protože každá barva má hodnoty HEX a RGB, můžete je snadno kopírovat a vložit do jakéhokoli nástroje pro úpravu obrázků.

Cena: Zdarma.

Stanovení cílů a sledování aplikací, aby vás motivovaly

19. GoalsOnTrack

CíleOnTrack je přesvědčen, že lidé, kteří si stanovili cíle, jsou úspěšnější. A pokud se chcete k tomuto úspěchu přidat, použijte mobilní zařízení. Než se dostanete do aplikace, chtějí, abyste pochopili důležitost stanovení cílů a jak to udělat správným způsobem. Naučíte se sedm vědecky ověřených strategií k dosažení cílů. Nyní jste na aplikaci připraveni.

Slouží k nastavení cílů a k přijetí opatření. Ostatní oblasti aplikace vás vyzývají k vizualizaci vašich cílů a sledování času, který na jejich dosažení trávíte. Přesto vám další oblasti pomáhají sledovat návykové aktivity nebo zaznamenávat úspěchy v deníku.

Cena: 68 $ / rok pro jednotlivce. Základní poplatek ve výši 68 $ / rok a poté 8 $ / měsíc na uživatele.

20. Coach.me

Lidé, kteří uspějí v posilovně fitness programů, vám to říkají, protože používají osobní trenér. Podobné výsledky můžete získat ve svém profesním životě prací s trenérem. Coach.me nabízí bezplatnou aplikaci pro sledování návyků, která pomohla více než milionu lidí vytvořit nové návyky. Sledujte svou aktivitu pomocí svého mobilního zařízení nebo hodinek a nastavte časy, které vám budou připomínat nové zvyky, které se snažíte vybudovat.

Aplikace nemůže udělat všechno. Někdy potřebujete člověka. Coach.me používá aplikaci jako konektor pro více než 700 trenérů, kteří vám mohou pomoci rozvinout zvyk. Další skupina vedoucích trenérů se specializuje na pomoc při řešení problémů na pracovišti. Poskytují cenné kariérové ​​poradenství.

Cena: Zdarma. Habit trenérské služby začínají na $ 15 / týden. Vedení koučování je $ 249 / mo.

21. LifeTick

Mnoho cílů nastavení softwarových programů a aplikací se zaměřuje pouze na profesionální aspirace. LifeTick má holistický přístup. Ano, můžete jej použít ke sledování podnikatelských aktivit. Ale budete mít také úspěch, pokud chcete vylepšit své známky, ušetřit peníze nebo zhubnout.

Aplikace vás provede vícestupňovým procesem. Nejprve si stanovíte základní hodnoty. Poté se dozvíte, jak vám aplikace může pomoci použít metodiku pro sledování cílů. Zjistíte, jak se deníky posunou vpřed. Budete sledovat chování, které vám pomohou rozvinout správné návyky k úspěchu.

Cena: Zdarma až pro 4 cíle. 39 $ / rok za neomezené sledování. Plány pro rodinu, školy a firmy se pohybují od 14 $ / měsíc do 199 $ / měsíc.

22. Seznam zvyků

Vytvářejte dobré návyky a porušujte nezdravé návyky, pokud se chcete posunout směrem k produktivitě. Seznam zvyklostí je aplikace, která obsahuje vše, co potřebujete k dosažení vašich cílů. Přístup Habit List zahrnuje udržení motivace zobrazením množství nepřetržitého času, který jste udržovali v dobrém chování.

Budování návyku vyžaduje opakování. Ale někdy musíte vzít volno. Mnoho aplikací to nebere v úvahu. Seznam Habit List vám pomůže udržet váš nepřerušený pruh. Umožňuje vám pozastavit činnosti, dokud se nebudete bezpečně v kanceláři.

Cena: 3,99 $

23. Způsob života

Je možné utratit méně než minutu denně za to, aby se zlomyselo zlomy nebo vybudovalo nové? Způsob života je aplikace, která vás vyzve ke sledování identifikace a změně vašich návyků – vše za méně než 60 sekund denně.

Když se aplikace o vás dozví více, navrhne vám některé způsoby, jak posílit zdravé návyky, které chcete vytvořit. Nebo vám poskytne vhled do toho, jak se můžete vyhnout chování, které vytvořilo vaše špatné návyky na prvním místě.

Cena: Zdarma, s nákupem v aplikaci 4,99 $ k odemknutí prémiových funkcí.

24. irunurun

Slyšeli jste, že lidé mluví o „procházce, místo mluvení. Tvůrci irunurun věřte, že tato filozofie funguje také pro stanovení cílů. Jak říkají, „Akce mluví hlasitěji než cíle“. Aplikace irunurun podporuje výkon a odpovědnost. Odměňuje vás za opakující se chování, které vytváří zdravé návyky.

Úspěch není nikdy výsledkem jediné akce. Takže vytvoříte řídicí panel akcí. Každé opakování této akce vám dá další známku. Automatické kalkulačky zobrazují průběh. Cílem aplikace je pomoci vám uvědomit si svůj potenciál prostřednictvím zaměření, konzistence a odpovědnosti.
Verze aplikací pro Android je v práci. Mezitím můžete pomocí jakéhokoli mobilního zařízení aktualizovat webový řídicí panel.

Cena: Zdarma. (Tvůrci aplikace vás však vyzývají, abyste jim poslali šek na to, co si myslíte, že vám zážitek vyplatí, pokud jste tak naklonění.)

Připomenutí aplikací, které vás sledují

25. Due

Ne všechny úkoly úkolů jsou vytvořeny rovnocenné. Ve skutečnosti by se někteří z nich dostali do cesty, kdybyste je přidali do svého kalendáře GTD („Get things Done“). Přesto je stále potřeba místo, kde si je zapíšete, takže na ně nezapomenete. Způsoben je místo pro připomenutí a časovače, které jsou natolik důležité, aby zaručovaly místo na vašem mobilním zařízení.

Ale jen proto, že jsou o něco méně důležité, neznamená to, že na ně chcete zapomenout. Tato aplikace vám nedovolí zapomenout. Opakovaně vám bude připomínat položky, které jsou splatné, dokud na ně nebudete jednat. Můžete to odložit, ale dříve nebo později to musíte udělat, abyste to mohli označit jako hotové.

Cena: 4,99 $

26. Zaškrtávací značka2

Je osvobozující vzdát se obav, dokud není nutné se na ně soustředit. Tato aplikace vám to umožní. Vytvářejte úkoly a pak je nechte jít. Budete o nich informováni, až se příště ocitnete v místě, které jste vybrali, aby vyvolalo připomenutí.

Zde je příklad. Ještě jste došli, ale máte málo kečupu. Nemusíte si pamatovat, abyste si kupovali více, až se příště ocitnete v obchodě s potravinami. Jen řekni Zaškrtávací značka2 abych vám připomněl kečup při příštím zatažení na parkoviště obchodu s potravinami. Funguje nejlépe pro připomenutí podle polohy, ale můžete je použít k plánování připomenutí založených na kalendáři.

Cena: 4,99 $

27. RemberMilk

Vaše hlava je špatné místo pro vedení seznamu úkolů. Snažit se je zapamatovat, přináší stres. To je cílem této aplikace. Odstraňte věci, které se chrastí kolem hlavy a umístěte je do spolehlivého mobilního zařízení. Tam vám pomáhají funkce vašeho smartphonu, aby vás udržely v pořádku.

Tato aplikace je do značné míry tvůrcem seznamu steroidů. Můžete vydělat tolik, kolik chcete, a udržovat je uspořádané pomocí barevných značek. Získejte granulární pomocí dílčích úkolů. Nedělejte si starosti, pokud jdete přes palubu s vytvářením seznamu.

NezapomeňteMilk obsahuje výkonnou vyhledávací funkci. Funguje to nejlépe na vašem mobilním zařízení. Protože je na webu, můžete ji použít také na jakémkoli počítači.

Cena: Zdarma. Upgradujte na verzi Pro za 39,99 $ / rok.

Software pro ukládání cloudů a sdílení souborů

28. Dropbox

Pokud jde o cloudové úložné nástroje, je samozřejmé Dropbox je jedním z nejlepších v oboru. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit účet, stáhnout software do smartphonu, tabletu nebo počítače a můžete začít ukládat soubory do složky Dropbox. Tyto soubory se synchronizují v cloudu v reálném čase, jak jej používáte, a můžete k nim přistupovat odkudkoli a kdykoli. Trvá jen několik kliknutí (nebo klepnutí).

S Dropboxem se nemusíte bát ztráty dat, pokud se něco stane s vaším počítačem; vše zálohuje!

Cena: Zdarma za 2 GB + úložiště; 9,99 $ měsíčně za další úložiště.

29. Disk Google

To, co je iCloud pro uživatele produktů Apple, je do zbytku světa. Jak můžete očekávat, Google je inkluzivnější. Do svého úložiště můžete ukládat téměř jakýkoli soubor Disk Google. Žádný soubor, který vytvoříte pomocí aplikace Google, se do vašeho úložného prostoru nezapočítává.

Google je známý tím, že je velkorysý s úložným prostorem. Začínají s 15 GB. Další výhodou je schopnost spolupracovat v reálném čase s ostatními. Dokumenty můžete také sdílet bez udělení přístupu k jednotce. Nevýhodou je cloudové úložiště Google. Má malou dokumentaci a ještě menší přístup k online nápovědě.

Cena: zdarma za 15 GB. Ceny za další úložiště se liší, s horní hranicí 299,99 $ / měsíc za 30 TB.

30. iCloud

Pokud používáte produkty Apple, už jste o nich slyšeli iCloud. Ale i ti nejchudší fanoušci Apple mají potíže s popisem toho, co je iCloud. Nejlepší vysvětlení je, že iCloud funguje jako váš osobní pevný disk v cloudu. Ukládá dokumenty, fotografie, hudbu a jakýkoli soubor, který vaše zařízení iOs nebo počítač Mac mohou vytvořit. Lepší než jiné služby cloudového úložiště je automatická synchronizace těchto souborů na vašich zařízeních.

Do iCloudu můžete ukládat libovolný soubor, pokud je registrovaná aplikace nebo softwarový program do něj může číst nebo zapisovat. iCloud dělá vynikající práci při sdílení souborů s produkty značky Apple. Není to však dobré sdílení práce s ostatními. Pokud je pro vás důležité sdílení souborů nebo spolupráce, budete ji chtít předat.

Cena: Zdarma za 5 GB úložného prostoru. 50 GB je 0,99 $ / měsíc. 200 GB je 2,99 $ / měsíc. 1 TB je 9,99 $ / měsíc. 2TB je 19,99 $ / měsíc.

Nástroje pro zvýšení efektivnosti vašich sociálních médií

31. Pufr

Snadno použitelný nástroj, Pufr vám pomůže naplánovat aktualizace sociálních médií kliknutím na tlačítko. Můžete si vybrat, kdy chcete aktualizace sdílet ze svého účtu vyrovnávací paměti. A díky vynikající analytice můžete sledovat obsah, který je pro vás nejzajímavější.

Pokud máte málo inspirace, můžete také pomocí tohoto nástroje najít úžasný obsah, který můžete sdílet, například obrázky, odkazy a citace. Můžete to snadno udělat na kartě Návrhy.

Cena: 30denní neomezená bezplatná zkušební verze; prémiové plány začínají na 10 $ měsíčně.

32. CoSchedule

CoSchedule je webový redakční kalendář s řadou užitečných funkcí sociálních médií. Ne všichni blogisté a obchodníci mají čas se obejít ke sdílení svých příspěvků, zejména pokud přijde něco důležitého.

S CoSchedule však můžete naplánovat a naplánovat aktivity sociálních médií v redakčním kalendáři, takže vaše příspěvky budou publikovány automaticky! To vám umožní co nejlépe využít Facebook a Twitter.

Cena: 15 $ měsíčně s bezplatnou zkušební verzí.

33. Social Oomph

Social Oomph je užitečný nástroj, který vám pomůže ušetřit čas na mnoha úkolech v oblasti sociálních médií. Můžete jej použít k nalezení těch správných lidí, kteří budou následovat, sledovat zmínky, publikovat přímo na blogy a plánovat aktualizace, mimo jiné.

Stručně řečeno, tento nástroj usnadňuje sdílení opakujících se aktualizací a automatizuje vaše časově náročné úkoly. Mezi podporované sítě patří LinkedIn, Twitter a Facebook.

Cena: Zdarma s omezenými funkcemi; plné funkce za 17,97 $ každé dva týdny.

34. Přátelé + já

Jste na Google+? Pak budete prostě milovat Přátelé + já. Pomocí tohoto nástroje můžete propagovat své příspěvky z Google+ z profilů a stránek do jiných sociálních médií, jako jsou Tumblr, Twitter, LinkedIn a Facebook..

Pokud tedy chcete ušetřit čas na plánování obsahu ve více sítích a chcete rozšířit své sledování na Google+, Friends + Me je nástroj, který potřebujete.

Cena: Zdarma až pro tři účty; placené plány začínají na 9 $ měsíčně.

35. Hootsuite

HootSuite zjednodušuje správu sociálních médií tím, že vám umožňuje spravovat všechny vaše sociální sítě z jedné platformy, stejně jako Buffer. Je to nejrozšířenější platforma na světě s 10 miliony uživatelů a počítáním.

Pomocí tohoto nástroje můžete nyní odesílat příspěvky nebo naplánovat jejich automatické odesílání v budoucnu. Není vhodné mít vše společně na jedné platformě? Také si to myslíme!

Cena: Zdarma s omezenými funkcemi; prémiový plán za 9,99 $ měsíčně.

36. Plánovač příspěvků

Potřebujete inspiraci pro sociální marketing? Plánovač příspěvků je online zdroj, který vám pomůže najít nejlepší obsah pro vaše publikum. Pomůže vám také při rozhodování o tom, kdy a kde ho zveřejnit, abyste dosáhli maximálních výsledků. Post Planner poté sleduje a analyzuje odpověď.

Platforma je dostatečně flexibilní, aby si zvolila úroveň automatizace. Zúčastněte se tolik, kolik chcete, nebo jen sedněte a nechte Post Planner vše za vás. Post Planner pracuje s nejoblíbenějšími současnými sociálními sítěmi. Použijte jej k objevování obsahu nebo jej jednoduše zveřejněte. Existuje pět plánů. Každá z nich je navržena tak, aby vám nabídla pouze to, co potřebujete, na základě množství profilů a stránek sociálních médií, které máte.

Cena: Plány se pohybují od 9 $ / měsíc do 199 $ / měsíc. Jsou účtovány ročně.

Nástroje pro vylepšení vašeho zaměření

37. FocusWriter

Nic proti Microsoft Wordu, ale má více funkcí, než většina lidí potřebuje. Balíček sady Microsoft Office je nyní založen na cloudu a účtuje nízký měsíční poplatek. Přesto je cena více, než si někteří mohou dovolit. FocusWriter zasáhne obě tyto kritiky. Nabízí odizolovaný a relaxační textový procesor. Nejlepší ze všeho je to zdarma.

Přepněte FocusWriter do režimu celé obrazovky a ani vás nebudou rušit ani panely nástrojů. FocusWriter vám poskytuje pouze nejzákladnější textové zpracování. Je to vše, co většina spisovatelů potřebuje. Pokud to potřebujete, projděte to
kontrola pravopisu, nebo pokud plánujete přidat složité formátování. Nebudete moci přidávat obrázky ani tabulky. FocusWriter je pouze o jedné věci: slovech.

Cena: Zdarma.

38. E.ggTimer

E.ggTimer je jednoduchý časovač odpočítávání, který se snadno používá a je přístupný z vašeho webového prohlížeče. Jediné, co musíte udělat, je nastavit časovač zadáním požadovaného času, kliknout na „go“ a nástroj spustí odpočítávání. Jakmile vyprší čas, obdržíte v prohlížeči upozornění.

Cena: Zdarma.

39. Focus Booster

Pokud se soustředíte, je něco, s čím zápasíte, Focus Booster je aplikace, která vám může pomoci. Stejně jako E.ggTimer používá i techniku ​​Pomodoro, která vyprší, když pracujete na konkrétním úkolu po dobu 25 minut, abyste si mohli udělat krátkou přestávku. Zpočátku to může znít hloupě, ale mnoho bloggerů vyzkoušelo aplikaci a většina z nich nakonec dosáhla pozitivních výsledků!

Cena: Zkušební verze zdarma po dobu 15 dnů; 2,99 $ měsíčně za funkce sledování času a hlášení.

40. Pomodoro technika

Na konci 80. let se vysokoškolský student Francesco Cirillo rozhodl zlepšit své zaměření pomocí časovače ke sledování intervalů studia. Oddělil tyto 25minutové plátky krátkými časovanými přestávkami. Oba byli sledováni pomocí časovače ve tvaru rajče, které našel v kuchyni.

Víme, že se Cirillo dnes zaměřuje na zaměření se jménem Pomodoro protože pojmenoval tuto techniku ​​podle italského slova pro rajče. Než investujete do jedné z mnoha aplikací a softwarových programů, které fungují jako časovače, naučte se techniku ​​Pomodoro. Cirillo věří, že tok a zaostření jsou zlepšeny pomocí low-tech použití mechanického časovače. Nalezení jednoho ve tvaru rajčete je jen na vás.

Cena: Zdarma

41. Focus @ will

Hudba má kouzla, aby uklidnila divoké prsy. A nyní věda dokázala, že hudba vám může pomoci soustředit se také. To je myšlenka této webové stránky Focus @ will služba. Vyberte si z více než 50 hudebních kanálů s tisíci hodin původní hudby. Každý kanál má zvláštní vliv na vaši schopnost zaostřit. Je založen na prověřeném neurovědním výzkumu.

Hudba snižuje rozptylování, takže se můžete soustředit na produktivitu. Studie ukazují, že poslech hudby může prodloužit dobu, po kterou se soustředíte, o 200% až 400%. Jiné studie ukázaly, že se můžete soustředit maximálně 100 minut.

Cena: Zdarma na 15denní zkušební období. Ceny týmů začínají na 9,95 $ / měsíc až pro 5 uživatelů a klesají až na 6,95 $ / měsíc až pro 100 uživatelů.

42. Forest App

eMarketer projekty, které trávíme více než 3 hodiny denně na chytrých telefonech a tabletech. Aplikace prohřeší naši pozornost a přeruší koncentraci. Studie University of California v Irvine zjistila, že návrat do úkolu trvá v průměru 23 minut.

Tvůrci Les bojují s ohněm. Vytvořili aplikaci, která se zaměřila na gamified. Pomocí aplikace můžete zasadit virtuální strom, pokud se chcete zaměřit na úkol. Během následujících 30 minut se z sazenic do dospělosti rozroste. Pokud aplikaci opustíte, zabijete strom. Získejte Forest také pro svůj prohlížeč.

Cena: 1,99 $.

Nástroje pro správu projektů ke sledování vaší práce a získání výsledků

43. Asana

Asana je nástroj pro správu projektů, který umožňuje rozdělit velké úkoly na malé kroky, spolupracovat na projektech s jinými bloggery a dokonce vytvářet úkoly z vaší e-mailové schránky. Umožňuje také naplánovat celý pracovní plán.

Pokud se rozhodnete posouvat dolů a domníváte se, že nemáte žádné požadavky na řízení projektů, zamyslete se znovu! A co různé úkoly, které jste nikdy neskončili? Nebo o milionech částí blogovacího projektu, které prostě nemůžete sledovat? Ano, Asana s tím může pomoci!

Cena: Zdarma.

44. Trello

Další nástroj pro řízení projektů, Trello vám pomůže vytvořit desky pro všechny vaše projekty. Musíte si vytvořit seznamy přes palubu a přidat karty do každého seznamu. Na těchto kartách můžete připojit soubory, určit datum splatnosti a také přidat štítky, popisy a kontrolní seznamy. To vám usnadní správu úkolů pro projekty s mnoha detaily.

Nemluvě o tom, že protože se může pochlubit jednoduchým rozhraním, které je přátelské ke spolupráci, je projektové řízení s Trello mnohem rychlejší!

Cena: Zdarma; 5 $ měsíčně za prémii.

45. Basecamp

Mnoho aplikací produktivity funguje dobře pro jednotlivce. Základní tábor je prospěšné pro týmy. Společnosti tvrdí, že jejich zaměstnanci získají více práce rychleji as menším počtem chyb. Odpovědnost stoupá, zatímco zmeškané lhůty klesají. Basecamp podporuje spolupráci. Stává se jediným umístěním pro všechny zprávy, soubory, úkoly a časové osy.

Basecamp je silným uchazečem, pokud máte pocit, že e-mail předběhl produktivitu. Týmům trvá jen krátkou dobu, než objeví výhody jediného místa pro komunikaci a pracovní postup. Nejlepší ze všeho je, že se zbaví výmluvy „Nikdy jsem nedostal e-mail“, která se vznáší kolem většiny kanceláří.

Cena: 30denní zkušební verze zdarma pro všechny. Pro učitele a studenty zůstává zdarma. 99 $ / měsíc nebo 1 000 $ / rok pro firmy, bez uživatelských limitů. 50% sleva pro neziskové a charitativní organizace.

Dobré aplikace pro správu času jsou nezbytné pro váš úspěch

46. ​​Toggl

Šikovný nástroj, Toggl pomáhá lépe sledovat váš čas. Jediné, co musíte udělat, je napsat, na čem pracujete, stisknout tlačítko Start a zastavit časovač. Nástroj nejen uloží váš úkol, ale také čas, který na něj strávíte. To vám umožní věnovat čas pečlivě určitému úkolu.

Nástroj navíc funguje dobře, pokud chcete sledovat produktivitu svého týmu.

Cena: Zdarma se základními funkcemi; plné funkce za 49 $ měsíčně.

47. RescueTime

Časový management není jen o tom, vědět, co musíte udělat. Je stejně důležité vědět, kolik času na to trávíte. Myšlenka pozadu RescueTime je jednoduché. Pomáhá vám zvýšit produktivitu sledováním používání počítače. Pak vám řekne, kdy a jak ztrácíte produktivitu.

Po instalaci je RescueTime bezpečně spuštěn na pozadí vašeho počítače a mobilních zařízení. Sleduje čas, který strávíte na aplikacích a webových stránkách. Poté vám může poskytnout podrobné zprávy o vaší činnosti. Záchranný čas je víc než jen zpráva. Může to být také proaktivní. Použijte Záchranný čas k blokování rušivých webových stránek. Může vás také upozornit, když jste strávili určitou dobu činností.

Cena: Zdarma pro sledování času pomocí webových stránek a aplikací. 9 $ / měsíc. 72 $ / rok za prémiový účet, který sleduje čas od počítače, blokuje webové stránky, vytváří upozornění na cíle a zaznamenává úspěchy.

48. fanurio

Musíte být schopni sledovat čas, pokud si za své služby účtujete hodinu. Obzvláště pokud jste na volné noze. fanurio udělá to za vás a další. Software běží na technologii Java, takže je kompatibilní s téměř jakýmkoli operačním systémem. Bude sledovat vše, co by nezávislý pracovník musel vyúčtovat na základě projektu.

fanurio má ruční měřič času a integruje se jak s Windows, tak s OS X. Ale potřebujete více než sledování času, takže fanurio také plánuje a řídí úkoly. Sleduje také poplatky, výdaje a dokonce i výlety. Tyto informace se používají k vytváření faktur v různých formátech souborů dokumentů a HTML.

Cena: 59 $.

49. ATracker

Jste o všech věcech iPhone? Tato aplikace pro iOS může být pro vás ta pravá. Vychází z filozofie a estetiky uživatelského rozhraní společnosti Apple a poskytuje jednoduchý, ale elegantní časoměr založený na úkolech. Existuje minimální nastavení. Spusťte a zastavte úlohu jediným dotykem. Pomocí stávajících kalendářů iCal můžete převést existující událost na něco, co můžete sledovat. Porovnejte plánovanou aktivitu se skutečnou činností.

Nekomplikované přehledy se zobrazují ve formátu výsečového grafu nebo sloupce a můžete je sdílet prostřednictvím e-mailu nebo sociálních sítí.

ATracker je kompatibilní s produkty Apple Watch a můžete použít měřič času, aniž byste museli hodinky odemykat.

Cena: Zdarma (Lite verze). Plná verze, která nabízí více zpráv a neomezené sledování úkolů, je 4,99 $.

50. TimeDoctor

Zde je osvěžující změna. Tato aplikace chce, abyste nejprve odpověděli na tři otázky. Doktor času chce zajistit, že je pro vás to pravé, než vám web zobrazí funkce a výhody.

Ve skutečnosti se to zdá jen takto. Pokud si nepřejete hrát spolu, stačí kliknout na navigační tlačítko „Řekněte mi více“. Je ve spodní části obrazovky. Budete přesměrováni na další informace o měřiči času.

Rychlý přehled může vyvolat dojem, že TimeDoctor nenabízí jedinečný návrh hodnoty. Ale musí to být něco zvláštního. Proč byste jinak viděl loga velkých firemních jmen uvedena jako uživatelé? TimeDoctor nabízí integraci s 32 dalšími softwarovými produkty. To je působivé rozšíření funkčnosti.

Cena: Zdarma (omezené funkce). 5 $ / měsíc pro jednotlivé uživatele. 9,99 $ / měsíc pro organizace. Dostanete speciální soukromé ceny pro více než 50 uživatelů.

51. Teď

POLIBEK. Je to zkratka pro Keep It Simple (Stupid). Tato aplikace používá princip KISS na sledování času. To je vše, ale dělá to dobře. Možná jste to uhodli podle jména. Aplikace pro iOS má dva režimy. Funkce Now View zaznamenává, co právě děláte. Klepnutím spustíte nebo zastavíte úkoly. Zobrazení Then vám poskytuje zprávy o tom, jak jste strávili svůj čas.

No, dobře … je tu vlastně třetí pohled. Jedná se o variantu pohledu Then. Ukazuje vám grafy, takže můžete porovnat čas strávený úkoly. Problém s aplikací, jako je tento, je, že byste možná zapomněli říct, že chcete začít sledovat. Teď má řešení. Pravidelně vám připomene, že buď sledujete úkol, nebo že nic nenahráváte.

Cena: Zdarma. Verze Pro přidává možnost exportu dat, takže ji můžete použít pro sledování času, který chcete účtovat klientům. Stojí 2,99 $ a je k dispozici v obchodě Apple App Store.

Nástroje pro automatizaci zdlouhavých úkolů

52. IFTTT

S IFTTT, můžete snadno vytvářet spojení nazývaná kanály mezi mnoha online službami, od čehokoliv od Evernote po Facebook. Nástroj poté propojí kanály a provede mnoho zdlouhavých úkolů, které by vám jinak trvala déle.
Zde je několik příkladů, které vám pomohou lépe to pochopit:

 • Fotografie zveřejněné na Instagramu se automaticky zveřejní na vašich dalších účtech sociálních médií.
 • Noví sledující na Facebooku obdrží automaticky pozvánku na připojení k vašemu účtu LinkedIn.
 • Nově publikované příspěvky do blogu automaticky přejdou do vašeho účtu Pocket.

Cena: Zdarma.

53. Zapier

Zapier funguje podobně jako IFTTT. Existuje však několik pozoruhodných rozdílů. Na výběr je více aplikací a počet bezplatných účtů je omezený. Bez ohledu na to má Zapier mimořádný potenciál. Můžete automatizovat různé úkoly, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou dokonce možné, a navíc je to rychlé!

Cena: Zdarma s omezenými funkcemi; nebo plné funkce za 20 $ měsíčně.

54. Infusionsoft

Když používáte software pro automatizaci marketingu, vaše malé spuštění vypadá a chová se jako velká značka. Vytváří potenciální zákazníky a navazuje vztahy se zákazníky. Můžete se soustředit na budování svého podnikání.

Infusionsoft vám pomohou co nejlépe využít váš seznam kontaktů a zvýšit prodej. Uvidíte nárůst doporučení, zatímco zároveň budete trávit méně času fakturací a sledováním zákaznických problémů. Infusionsoft důvěřuje více než 125 000 zákazníků. Většina z nich jsou malé podniky, které si nemyslely, že by mohly konkurovat větším a lépe financovaným společnostem.

Cena: Balíčky začínají na 199 $ / měsíc. Jsou založeny na vašich kontaktech a počtu e-mailů, které posíláte svým uživatelům.

55. dlvr.it

To trvá hodně práce, aby na vrcholu sociálních médií. Máte čas najít nebo spravovat obsah, poté přizpůsobit a kategorizovat jeho relevanci? dlvr.it je sofistikovaný automatizovaný pomocník, který prohledává vaše zdroje a připravuje obsah, který lze sdílet.

Vyberte požadovanou úroveň přizpůsobení a vyberte rozvrh doručení. Nechejte dlvr.it to všechno, nebo přidejte osobní dotyk ke každému příspěvku. Vyzkoušejte to zdarma a sdílejte až 5 kanálů se třemi stránkami sociální sítě.

Prémiová placená úroveň přidává balíčky 10 stránek sociálních sítí a 50 zdrojů. Kupte si další balíček, až bude čas růst. Plán agentury umožňuje sdílení 1 500 kanálů na 250 stránkách sociálních sítí. Roční závazek nabízí 17% úsporu.

Cena: Základní služba zdarma. 9,99 $ / měsíc pro profesionála. 149,99 $ / měsíc pro agenturu.

56. Upozornění Google

Existuje snadný způsob, jak držet krok s tím, co je o vás zveřejněno online? Jak sledovat, co se říká o vaší konkurenci? Není to jako byste měli čas sedět po celý den a používat Google k nalezení těchto věcí.

Nemáte čas, ale Upozornění Google ano. Automatizujte proces pomocí tohoto výkonného, ​​ale přehlíženého nástroje Google. Nastavte tolik upozornění, kolik chcete. Vyberte si relevanci zdroje, geografickou polohu, frekvenci a počet upozornění, která chcete získat. Google neindexuje většinu sítí sociálních médií. Google Alerts není dobrá volba pro sledování sociálních médií.

Cena: Zdarma.

57. Ontraport

Vyhněte se „Frankensteinově přístupu“ k budování svého podnikání a začněte s řešením typu vše v jednom, které poroste spolu s vámi. To je ten nápad Ontraport. Překlenuje a automatizuje čtyři klíčové oblasti podnikání:

 • Tvorba a údržba webových stránek
 • Marketingová komunikace
 • eCommerce
 • CRM

Strávíte méně času zkoušením, jak integrovat obchodní nástroje a více času budováním své firmy. Ceny jsou tří úrovní podle počtu zákazníků. Úroveň základní úrovně nenabízí plné výhody platformy.

Cena: 79 $ / měsíc základní. 297 $ / měsíc pro profesionála. 597 $ / měsíc pro týmy.

Nástroje pro tvorbu obsahu

58. Sociální Crawlytics

Skvělé nápady na obsah pocházejí z toho, co vaši konkurenti dělají. Sociální Crawlytics prohledává přes 436 milionů adres URL obsah sdílený o vašich konkurentech. Služba také identifikuje klíčové vlivy, takže můžete přimět je, aby také mluvili o vás.

Změřte a sledujte informace z intuitivního dashboardu. Sociální Crawlytics je zdarma, ale jeho použití je omezeno na vyvážené zdroje. Přihlaste se ke svému účtu Twitter a platte pomocí tweetů nebo udělejte dar s PayPal, abyste získali více kreditů.

Cena: Zdarma.

59. Průzkumník obsahu

Jaké je tajemství vytváření silného obsahu? Napište více toho, co lidé hledají. Průzkumník obsahu je nástroj vytvořený ahrefy, který skenuje zpětné odkazy, organický provoz a sociální podíly, aby odhalil to, co je populární. Prohledejte klíčové slovo nebo adresu URL.

Prohlížeč obsahu vytvoří seznam nejpopulárnějších článků na základě sociálních sdílení a zpětných odkazů. Chcete-li najít ještě více údajů o popularitě, přejděte na konkrétní obsah. K dispozici je bezplatná 14denní zkušební verze. Roční cenové možnosti prémiových plánů vám ušetří 20%. Cenové úrovně jsou založeny na uživatelích, kampaních a sledovaných klíčových slovech.

Cena: 99 $ / měsíc za lite. 179 $ / měsíc za standard. 399 $ / měsíc pro pokročilé. 999 $ / měsíc pro agenturu.

60. Buzzsumo

Některé z nejuznávanějších značek na světě používají Buzzsumo. Vše, co platforma potřebuje, je téma klíčového slova nebo URL. Buzzsumo vám řekne, co potřebujete vědět o tom, jak funguje obsah pro vaši konkurenci.

Na základě těchto informací se rozhodněte, jak může podobný obsah působit. Web je také úložištěm informací o osvědčených postupech. Vyzkoušejte to nejprve pomocí 14denní zkušební verze zdarma. Ušetřete 20% s možností ročního balíčku. Složitost struktury tři placené prémiové balíčky.

Cena 99 $ / měsíc pro prof. 299 $ / měsíc pro agenturu. 399 $ / měsíc pro podnik.

61. Scoop.it

Můžete měřit návratnost své investice (ROI) za obsah, který vytvoříte nebo spravujete? Scoop.it jde nad rámec vytváření obsahu. Platforma audituje, co navrhuje, aby vytvořila prediktivní poznatky. Následný obsah těží z toho, co se naučil.

Scoop.it má více než 2,5 milionu zákazníků, od University of San Francisco po Microsoft. Je to zdarma pro osobní použití. Ušetřete 20% s možností ročního balíčku. Placené prémiové balíčky jsou uzpůsobeny pro profesionální značku nebo pro provoz na webu.

Cena: Zdarma pro osobní použití. 11 $ / měsíc pro profesionální značku. 67 $ / měsíc za provoz na webu

62. Convert2CleanHTML

Je vhodné použít textový procesor, jako je Microsoft Word, k vytvoření textu, který budete používat na webových stránkách. Problém je v tom, že tento text nemůžete vyjmout a vložit do svých dokumentů HTML. Na vašem webu je spousta nepříjemných neviditelných kódů a formátování.

Převést2CleanHTML umožňuje:

 • Odstraňte prázdné odstavce
 • Konvertovat  na , na
 • Nahraďte jiné než ASCII entitami HTML
 • Nahraďte inteligentní uvozovky ekvivalenty ASCII
 • Odsazení s tabulátory, nikoli mezerami
 • Nahraďte nerozbité prostory běžnými prostory

Cena: Zdarma.

63. Generátor témat blogu

Svět blogů dluží HubSpotovi vděčnost. Vytvořilo to online generátor tématu blogu to je zdarma k použití. Vyberte tři termíny a klikněte na tlačítko. Algoritmus webu udělá zbytek, odmění vás týdenními tituly blogů.

Tento bezplatný nástroj je úžasným šetřičem času. To může snížit hodinovou hodnotu výzkumu na minuty. Ve skutečnosti by bylo obtížné uvěřit, že je tento nástroj zdarma. Je to další zářivý příklad odhodlání HubSpotu zlepšovat průmysl pomocí marketingových produktů.

Nástroje pro správu e-mailu

64. SaneBox

SaneBox vám může pomoci znovu získat zdravý e-mail. Platforma používá algoritmy k odfiltrování nedůležité e-mailové zprávy z vaší doručené pošty. Zbývá jen to, na čem záleží. Funguje s jakýmkoli e-mailovým účtem na jakémkoli zařízení. Nejedná se o software ani aplikaci. Stačí přidat složku do vašeho existujícího e-mailu.

Získáte víc než filtrování. SaneBox nabízí sadu nástrojů, které vám pomohou zlepšit efektivitu odchozích e-mailových zpráv. Vyzkoušejte to zdarma. Ušetřete až 40% s ročním plánem. Existují tři placené prémiové balíčky. Ceny jsou založeny na dalších funkcích, které rozšiřují filtrování a funkčnost.

Cena: 7 $ / měsíc pro vstupní úroveň (občerstvení). 11 $ / měsíc na střední úroveň (oběd). 36 $ / měsíc za nejvyšší úroveň (večeře).

65. Unroll.Me

Pokud odeberete své předplatné, možná vás překvapí, jak se vaše doručená pošta zmenší. To je role Rozbalit. Berou všechny vaše předplatné a kombinuje je do každodenního e-mailu s názvem Rollup. Můžete si vybrat, kdy chcete, aby byl tento výtisk doručen.

Všechny e-maily s předplatným jsou identifikovány během procesu nastavení. To je místo, kde můžete začít s úklidem. Odhlásit se z toho, co nechcete. Unroll.Me odstraní je z vaší doručené pošty.

Cena: zdarma.

66. Postupujte dále

Používáte e-mailovou schránku jako seznam úkolů? Zdá se, že je důležité mít na paměti důležité e-maily a ponechat je tam, kde je můžete vidět. Většině z nás však stačí jediný den, kdy nové e-maily vytlačí ty důležité z dohledu. Pak jim to nevadí.

SledovatUpThen je služba, která vám zasílá připomenutí e-mailů, takže je můžete archivovat, dokud nejsou potřeba. Vyzkoušejte si 30denní bezplatnou zkušební verzi (budete potřebovat kreditní kartu). Placené prémiové balíčky se oceňují většinou na základě počtu měsíčních sledování. Ušetřete až 20% ročním plánem.

Cena: Zdarma pro omezené použití. $ 2 / month pro osobní produktivitu. 5 $ měsíčně za profesionální produktivitu. 9 $ / měsíc na uživatele pro společnosti.

67. Sortd

Gmail Google používají miliony, ale nemilují je. Rozhraní je neohrabané. Ne každý je fanouškem záložkového systému. Sortd nabízí různé vizuální rozhraní, které vytváří řadu seznamů vedle sebe. Vaše doručená pošta neměla být seznamem úkolů, ale pokud trváte na tom, je to intuitivní způsob, jak ji používat tímto způsobem..

Sortd nemění vaše nastavení Gmailu. Je to jen „chytrá kůže“, která mění pohled. Seznamy, které vytvoříte, přetáhněte a přetáhněte. Můžete dokonce přejmenovat řádky předmětu e-mailu, aby měly větší smysl. Sortd je zdarma pro všechny uživatele, zatímco je v beta verzi.

Cena: zdarma.

68. Boomerang

Napište to hned. Pošlete ji později. Používá téměř 400 000 podniků Bumerang přidejte toto pohodlí ke svým účtům Gmail. Použijte ji k naplánování doručování e-mailů. Společnost Boomerang vám také může připomenout, abyste sledovali zprávu, pokud nedostanete odpověď.

Z komunikace prostřednictvím e-mailu vyplyne tlak v reálném čase. Základní plán je zdarma. Zaregistrujte se do prémiového plánu a používejte jej zdarma po dobu jednoho měsíce. Pokud se rozhodnete, že se vám nelíbí, pokračujte v používání základní verze zdarma.

Cena: Zdarma pro omezené použití. 4,99 $ / měsíc za osobní produktivitu a neomezené množství zpráv. 14,99 $ / měsíc za profesionální produktivitu a neomezené množství zpráv. 49,99 $ / měsíc za prémiovou službu, která zahrnuje integraci CRM.

69. Hiver

Máme mnoho technik a nástrojů pro práci na našem individuálním faktoru produktivity, ale co týmová produktivita a spolupráce? Studna, Hiver je nástroj, který tento problém řeší. Integruje se s vaší doručenou poštou a stává se z něj výkonný nástroj pro spolupráci.

Hiver má mnoho funkcí, jako jsou sdílené štítky, sdílené poznámky, e-mailové připomenutí, sdílená schránka atd. Vám umožňují delegovat úkoly, sledovat jejich stav, spravovat e-maily, komunikovat s týmem a mnoho dalšího.

Cena: Zdarma až pro 3 osoby; začíná od $ 6 za měsíc po tom.

Nástroje pro správu obsahu

70. Tweeted Times

Chcete-li přilákat zákazníky, potřebujete obsah. K návratu budete potřebovat více obsahu. Originální obsah je nejúčinnější, ale také časově nejnáročnější. Nejlepší alternativou je spravovat obsah, který odpovídá vašemu produktu nebo službě.

Tweeted Times je modul pro správu obsahu, který vám pomůže najít obsah, který osloví vaše publikum. Poté sdílí a publikuje tento relevantní obsah se svým publikem. Na jejich webových stránkách jsou uvedeny příklady obsahu, který poskytuje zákazníkům. Vyzkoušejte službu zdarma. Ke značce a přizpůsobení budete potřebovat placenou verzi.

Cena: Základní služba zdarma. 15 $ / měsíc za prémii.

71. Feedly

Nebylo by skvělé, kdybyste měli někoho, kdo shromažďuje nový obsah, abyste si ho mohli přečíst jako výtah? To je ten nápad Krmivo, služba, která agreguje zdroje obsahu. Vyberte si způsob organizace a sdílejte to, co objevíte na sociálních sítích. Rozhraní odstraňuje rozptýlení tím, že poskytuje stejný vzhled všem zdrojům obsahu.

Získejte přístup k obsahu Feedly z jakéhokoli zařízení. Bezplatná služba poskytuje až 100 kanálů. Dvě prémiové úrovně přidávají neomezené zdroje, vyhledávání a týmovou spolupráci.

Cena: Základní služba zdarma. 5,41 $ / měsíc za prémii. 18 $ / měsíc na uživatele pro týmy.

72. ContentGems

Agregace zdrojů obsahu nemusí stačit. Můžete také pomoci s rozhodováním o tom, co je relevantní a aktuální. Zvážit ContentGems za tuto zvýšenou úroveň pomoci. ContentGems přesahuje agregaci tím, že spojuje to, co najde, s publikačními nástroji pro sociální média, e-mailovými zpravodaji a automatickou publikací na váš web..

Zaregistrujte se do bezplatného účtu a sledujte jeden předmět a až 10 klíčových slov. Placené úrovně prémií pro podniky a agentury zvyšují pokrytí předmětů a klíčových slov a integraci pro automatické publikování. Pokud si vyberete roční plán, existuje možnost slevy.

Cena: Základní služba zdarma. 99 $ / měsíc pro firmy. 199 $ / měsíc pro agentury.

73. Storify

Právě teď někdo používá sociální média k rozhovoru o vaší značce. Zdroje autority publikují obsah relevantní pro vaše odvětví. Uvidíte to? Naši „vždy propojení“ zákazníci požadují informace, jak jsou publikovány. Včerejší zpráva je příliš pozdě.

Storify vám poskytuje nástroje pro vyhledávání a publikování aktuálních zpráv. Bezplatná verze je vhodná pro amatérské blogery. Existuje zavedená podniková verze pro zavedené značky, které mají velké týmy, které přispívají k tvorbě obsahu.
Cena: Základní služba zdarma. Ceny pro podniky závisí na vašich potřebách.

To je o tom!

Které nástroje produktivity používáte k udržení produktivity a proč? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me