73 najlepších nástrojov produktivity pre bloggerov a kohokoľvek, kto má záujem o zvýšenie efektívnosti

Contents

“Nemám dosť času na to!”

V určitom okamihu väčšina z nás tieto slová povedala buď nám, alebo niekomu inému. Otázka znie: Naozaj nemáme dosť času? Nie naozaj. Je to všetko v našich hlavách. Toto presvedčenie, ktoré nás obmedzuje, je to, čo nám bráni byť v našom produktívnom já.


Nie je to, ako by sme nemali dostatok času na to, aby sme robili naše blogovanie. Potrebujeme len nájsť prostriedky, ako urobiť viac s časom, ktorý máme. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je použiť nástroje na vytváranie blogov špeciálne navrhnuté na zvýšenie produktivity.

Čítajte ďalej o rôznych nástrojoch na vytváranie blogov, ktoré vám môžu pomôcť dokončiť viac za kratší čas. Či už chcete automatizovať zdĺhavé úlohy, zostať sústredení alebo lepšie organizovať svoj čas, použitie týchto nástrojov sa môže ukázať ako užitočné.

Aj keď tu sú uvedené niektoré nástroje, nevyhnutne to neznamená, že by ste ich mali používať všetky. Stačí si vybrať jednu alebo dve, ktoré by vám mohli pomôcť s konkrétnou výzvou, ktorej čelíte, a uvidíte, ako to ide. Mali by ste sa vyhnúť použitiu príliš veľkého množstva nástrojov naraz a sústrediť sa na riešenie jedného problému súčasne.

Nástroje na zvýšenie produktivity pri písaní

1. Vrecko

vreckový umožňuje uložiť obsah, ktorý si chcete prečítať neskôr, jediným kliknutím. Pridaním značiek môžete lepšie usporiadať uložený obsah. A vďaka svojmu jednoduchému rozhraniu je tento nástroj ľahko použiteľný.

Obsah môžete ukladať priamo z webového prehľadávača, e-mailovej schránky alebo z rôznych aplikácií, ako sú Twitter, Flipboard a Pulse. Pomocou tohto nástroja môžete čítať obsah v rozptyľujúcom a čistom rozhraní.

Cena: zadarmo; 4,99 dolárov mesačne za príplatok.

2. ZenWriter

Jednoduchá aplikácia na písanie pre Windows, ZenWriter vám pomôže sústrediť sa na najdôležitejší aspekt blogovania: písanie. Je bez akýchkoľvek rozptýlení, ktoré môžu brániť vašej produktivite.

Ak používate počítač Mac, môžete to skúsiť WriteRoom. Je to perfektná alternatíva a poskytuje podobné prostredie na písanie, ako je ZenWriter.

Cena: 19,95 dolárov s možnosťou bezplatnej skúšobnej verzie.

3. Gramaticky

Keď prejdete blogovým príspevkom po jeho napísaní, pravdepodobne vám budú chýbať chyby, pokiaľ nemáte pre svoj blog korektora. Ale aj keď nemáte, nezáleží na tom odvtedy Grammarly vám môže efektívne a rýchlo pomôcť vylepšiť písanie. Tento online korektúrny nástroj vám môže pomôcť s vetou štruktúry, gramatiky, štýlu, pravopisu a ďalšie.

Pomocou tohto nástroja sa tiež veľa naučíte, pretože s primeraným odôvodnením vám ukáže, čo je potrebné zmeniť.

Cena: zadarmo.

4. Hemingway App

Webový nástroj Hemingway App umožňuje vylepšiť písanie a uľahčuje pochopenie. Jeho používaním môžete ušetriť veľa času na úpravy a súčasne vylepšiť svoje písacie schopnosti.

Môžete buď vložiť text do aplikácie alebo do nej zapísať. Pre používateľov počítačov PC a MAC je k dispozícii aj editor stolových počítačov, ale bude vás to stáť.

Cena: zadarmo; desktopová verzia 9,99 dolárov.

5. Posuvník

úradník je nástroj na písanie pre Windows a Mac. Môžete ho použiť na písanie blogových príspevkov, elektronických kníh a dokonca aj na vytváranie obsahu pre určitý blogový samit. Má všetko, čo hľadáte v softvéri na písanie s nízkou rozptýlením.

Na Scrivenerovi sa nám však najviac páčil režim písania správy, ktorý obsahuje stránku na čiernom pozadí, čo značne uľahčuje písanie.!

Cena: 40 dolárov s možnosťou bezplatnej skúšobnej verzie.

6. HelpMeWrite

Nie je ľahké prísť s konštantným zdrojom nápadov, o ktorých je možné písať, a to je frustrujúce, ak ste bloger. Help Me Write je webová aplikácia, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa, o čom ďalej písať. Vytvorte si účet pomocou poverení služby Twitter. Pridajte na svoju stránku profilu položky, o ktorých by ste chceli písať. Potom sa podeľte o svoje úvahy. Vstupy od účastníkov vám dávajú smer a ďalšie návrhy.

HelpMeWrite je intelektuálom londýnskej spoločnosti zaoberajúcej sa digitálnym dizajnom s názvom Makeshift. Zrodilo sa z ich lásky písať a túžby získať vstup zo sociálnych sietí. Spisovatelia vám povedia, že nie je zábavné praktizovať ich remeslo bez vstupu. HelpMeWrite z procesu odstráni len samotu.

Cena: zadarmo

Nástroje a aplikácie na lepšie organizovanie

7. Evernote

Evernote je aplikácia na zapisovanie poznámok, ktorá funguje vo vašom webovom prehľadávači, mobilnom telefóne alebo počítači. Umožňuje vám vytvárať a zdieľať poznámky ľahko a rýchlo. Vďaka všetkým poznámkam priamo pod jednou strechou je pre vás oveľa jednoduchšie zostať v organizácii. To však nie je všetko, čo dokáže.

Môžete tiež sledovať čokoľvek od zoznamov úloh až po nápady na blogové príspevky a spravovať svoje siete a e-maily. Ak sa naučíte efektívne používať Evernote, uvedomíte si, aké je to skvelé pre blogerov.

Cena: zadarmo; 5 dolárov mesačne za príplatok.

8. Teux Deux

Úloha aplikácie, Teux Deux prichádza s twist. Na rozdiel od iných úloh, ktoré vám umožňujú vytvárať zdanlivo nekonečné zoznamy, tento nástroj zaradí všetky vaše zoznamy do formátu kalendára. Vďaka tomu sa vaše zoznamy úloh spravujú lepšie.

Aplikácia je jednoduchá a nemá žiadne zbytočné píšťalky alebo zvončeky, čo jej musí čeliť, pretože to obmedzuje vašu produktivitu. Jeho používaním budete presne vedieť, čo musíte urobiť a kedy to musíte urobiť. Teux Deux pracuje na mobilnom zariadení alebo vo webovom prehľadávači.

Cena: 3 $ mesačne.

9. Todo

Zabudnutie názvu tejto aplikácie je ťažké. Všetci máme zoznam „úloh“. Tu sa to odlišuje. Táto mobilná aplikácia sa stala obľúbenou. Jeho používateľská základňa s ňou sleduje a dokončuje vyše 70 miliónov úloh.

Možno nemáte čas zastaviť sa a niečo napísať. To nie je problém Robiť. Stačí sa porozprávať s aplikáciou a zmení sa z nej na úlohu. Potrebujete pripomenutie, aby ste si niečo zakúpili nabudúce, keď ste v obchode s potravinami? Todo má geotagging schopnosti. Keď prídete, dostanete správu.

Cena: zadarmo. Cloudová verzia vám umožňuje zdieľať úlohy s ostatnými za $ 1,99 / mesiac alebo 19,99 $ / rok. Verzia Enterprise zameraná na tím je 3,99 $ / mesiac alebo 39,99 $ / rok na osobu.

10. Any.do

Čo keby ste si mohli vziať svoj zoznam úloh, svoj kalendár a svojho mobilného asistenta (Dobrý deň, Siri?) A rozdrobiť ich spolu? To je koncept Any.do. Ich webové stránky vám hovoria, že ide o viac ako len aplikáciu pre úlohy. Je to „správca života“ a najjednoduchší v okolí. Na webových stránkach sa ďalej uvádza, že je také ľahké používať, že sa ľudia držia dvakrát tak dlho, ako iné aplikácie. Je to ich zdvorilý spôsob, ako trvať na tom, aby sa väčšina ľudí vzdala aplikácií na zvýšenie produktivity.

Môžete ho získať pre iPhone, iPad a Mac. Je k dispozícii aj pre telefóny a tablety s Androidom. K dispozícii je rozšírenie pre prehliadač Chrome, inak k nemu budete musieť pristupovať zo štandardného okna prehliadača. Zaregistrujte sa a získajte včasný prístup k asistentovi Any.Do. Používa AI na automatickú kontrolu vašich úloh za úlohy, ktoré pre vás môže urobiť. Pripojte ho k kombinácii robotov a ľudí, ktorí dokážu túto úlohu splniť.

Cena: zadarmo. Odomknite prémiové funkcie za 2,99 $ / mesiac alebo 26,99 $ / rok.

11. Todoist

Niekedy musí byť váš zoznam úloh príliš prepracovaný. Je čas upgradovať na Todoist. Ostatné aplikácie na zvýšenie produktivity obsahujú veci, ako sú podúlohy, štítky a pripomenutia. Todoista ich dokáže zastrašiť.

Todoist je k dispozícii na desiatich platformách, takže sa nemusíte starať o kompatibilitu. Je podporovaný začínajúcimi spoločnosťami a spoločnosťami z rebríčka Fortune 100. Pre túto aplikáciu je jedinečný graf, ktorý sleduje produktivitu na základe toho, koľko úloh denne vykonávate. Súhlasíme s tým, že to bude pre vás užitočnejšie, ak odomknete možnosti, ktoré sú súčasťou prémiového účtu.

Cena: zadarmo. Prémia pre jednotlivcov alebo Business pre tímy je 28,99 USD za rok na osobu.

12. Wunderlist

Zvážte túto aplikáciu, ak vás zaujímajú iba základy. Wunderlist je dostatočne prepracovaný, aby vám umožnil usporiadať úlohy na základe meniacich sa priorít. Chýbajú mu pokročilé funkcie, ako je geotagging, opakujúce sa termíny a prirodzený jazyk na určovanie dátumov.

Wunderlist funguje na všetkých platformách, takže je ľahké ho vziať so sebou na cestách. Najväčší majstri aplikácie to pochvália, pretože hovoria, že nie sú nafúknuté možnosťami. Ak chcete odomknúť všetky funkcie, musíte inovovať na účet Pro. Cena je vyššia ako u iných podobných aplikácií. Ak však chcete ku konkrétnej úlohe pripojiť obrázok alebo video, neobmedzujete sa iba na obmedzenia veľkosti súboru.

Cena: zadarmo. Verzia Pro a Business je 4,99 $ / mesiac.

Nástroje na uľahčenie tvorby grafiky

13. Šablóna

s Zdieľať ako obrázok, môžete zmeniť zvýraznený text na príťažlivý a pútavý vizuálny obsah, ktorý hovorí k publiku. Sotva trvá minútu (alebo dve), kým bude váš vizuálny obsah pripravený na zdieľanie medzi vašimi profilmi sociálnych médií.

Na sociálnych médiách môžete generovať trakciu pomocou obrázkov s úvodzovkami, hlavným problémom je však čas, ktorý je potrebný na ich vytvorenie. S týmto nástrojom však môžete vytvárať zdieľateľné obrázky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Musíte iba zvýrazniť požadovaný text a výberom možnosti „Zdieľať ako obrázok“ začať upravovať obrázok.

Cena: 8 dolárov mesačne.

14. Ľahko

Sociálne médiá sú pre propagáciu nevyhnutné. A väčšina sociálnych médií je náročná na grafiku. Čo robíte, ak nie ste grafický človek? Choďte na webovú stránku Easil. Môžete si vybrať šablónu, ktorá je už naformátovaná pre sieť sociálnych médií podľa vášho výberu. Odtiaľ je to len otázka výberu prvkov, ktoré chcete, a potom ich pretiahnutie na miesto.

easily má rastúcu zbierku tisícok profesionálne pripravených šablón. Získate prístup k obrázkom zásob, ktoré boli vytvorené iba pre sociálne príspevky a blogy. Exkluzívny nástroj na zmenu veľkosti zaistí, aby ste pre každý kanál sociálnych médií skončili so správnymi rozmermi. Uložte bežne používané prvky na karte obľúbených položiek, takže budete mať konzistentný vzhľad svojej značky.

Cena: zadarmo pre individuálne použitie a hodnotenie. 9 $ / mesiac za prístup k viac ako 1 500 šablónam. 79 $ / mesiac za prístup k viac ako 3 000 šablónam.

15. Skitch

Skitch by Evernote vám umožňuje snímať, upravovať a ukladať snímky obrazovky v priebehu niekoľkých minút. Môžete tiež pridať rýchle náčrtky, tvary a anotácie, aby ste si pomocou menšieho počtu slov uvedomili svoju podstatu. Tento nástroj je kompatibilný s smartfónmi, stolnými počítačmi a tabletmi.

S programom Skitch už nikdy nebudete musieť používať „tlačovú obrazovku“, aby ste získali snímky obrazov, s ktorými sa stretnete na internete. A keďže máte k dispozícii celý rad možností na úpravy, znižuje potrebu používať akýkoľvek iný softvér.

Cena: zadarmo.

16. Canva

Boli časy, keď stránky vyžadovali drahý softvér na úpravu obrázkov na vytváranie atraktívnych a pútavých vizuálov pre váš blog. Teraz však s nástrojmi ako Canva, Takmer ktokoľvek môže ľahko vytvárať infografiky, grafiku sociálnych médií, prezentácie a obrázky pre blogové príspevky. Používanie tohto nástroja je neuveriteľne jednoduché a priame.

Webbys v skutočnosti vyhlásil, že je to „najjednoduchší programový návrh na svete“. Dizajnéri okrem toho skonštruovali rozhranie takým spôsobom, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché zostavovanie obrázkov.

Cena: zadarmo; prémiové obrázky stoja každý 1 $.

17. Piktochart

Nie je to žiadna tajná infografika, ktorá je vynikajúcim spôsobom, ako prezentovať informácie publiku jasným a rýchlym spôsobom. Je však ťažké ich vyrobiť a môže to trvať hodiny. Piktochart je možno najjednoduchší nástroj, ktorý vám umožní čo najrýchlejšie vytvoriť infographic. Má šablóny pre prezentácie, infografiky, bannery, ako aj správy.

Ak ste použili liek Canva, všimnite si, že medzi nimi existujú určité podobnosti. Obe však vynikajú úplne odlišnými vecami. Môžete využiť rôzne bezplatné šablóny a možnosti, ale ak chcete získať prístup k niektorým z tých najlepších vecí, musíte zaplatiť za profesionálne plány.

Cena: zadarmo; 29 dolárov mesačne na program.

18. Adobe Color CC

Vybratie skvelých farebných schém pre vaše infografiky alebo blogové príspevky je niekedy náročné. Koniec koncov, váš výber farieb ovplyvní dojem návštevníkov. S nástrojmi ako Adobe Color CC, Môžete si však ľahko vytvoriť vlastné prispôsobené farebné schémy. K dispozícii je množstvo nastavení farebných pravidiel, čo znamená, že máte veľa možností. Pretože každá farba má hodnoty HEX a RGB, môžete ich bez problémov kopírovať a vkladať do ľubovoľného nástroja na úpravu obrázkov.

Cena: zadarmo.

Stanovenie cieľov a sledovanie aplikácií, aby vás motivovali

19. GoalsOnTrack

GoalsOnTrack je presvedčený, že ľudia, ktorí si stanovili ciele, sú úspešnejší. Ak chcete k tomuto úspechu prispieť, použite svoje mobilné zariadenie. Predtým, ako sa dostanete k aplikácii, chcú, aby ste pochopili dôležitosť stanovenia cieľov a ako to urobiť správnym spôsobom. Naučíte sa sedem vedecky dokázaných stratégií na dosiahnutie cieľov. Teraz ste na aplikáciu pripravení.

Použite ho na stanovenie cieľov a prijatie opatrení. Ostatné oblasti aplikácie vás vyzývajú, aby ste si vizualizovali svoje ciele a sledovali čas, ktorý na dosiahnutie týchto cieľov trávite. Napriek tomu vám ďalšie oblasti umožňujú sledovať návykové aktivity alebo zaznamenávať úspechy v časopise.

Cena: 68 dolárov / rok pre jednotlivcov. Základný poplatok 68 USD / rok a potom 8 $ / mesiac na používateľa.

20. Coach.me

Ľudia, ktorí uspejú v fitness programoch, vám to hovoria preto, že používajú osobného trénera. Podobné výsledky môžete dosiahnuť vo svojom profesionálnom živote prácou s trénerom. Coach.me ponúka aplikáciu na sledovanie zvykov, ktorá pomohla viac ako miliónu ľudí vytvárať nové návyky. Sledujte svoju aktivitu pomocou svojho mobilného zariadenia alebo sledujte a nastavte časy, ktoré vám majú pripomenúť nové zvyky, ktoré sa snažíte vybudovať.

Aplikácia nemôže urobiť všetko. Niekedy potrebujete človeka. Coach.me používa aplikáciu ako konektor pre viac ako 700 trénerov, ktorí vám môžu pomôcť pri rozvoji návyku. Ďalšia skupina vedúcich trénerov sa špecializuje na pomoc pri riešení problémov na pracovisku. Poskytujú cenné kariérové ​​poradenstvo.

Cena: zadarmo. Habit trénerské služby začínajú na $ 15 / týždeň. Koučovanie vedenia je 249 $ / mesiac.

21. LifeTick

Mnoho cieľov pri nastavovaní softvérových programov a aplikácií sa zameriava iba na profesionálne ašpirácie. LifeTick má holistický prístup. Áno, môžete ho použiť na sledovanie podnikateľských aktivít. Ale budete mať úspech aj vtedy, ak chcete vylepšiť svoje známky, ušetriť peniaze alebo schudnúť.

Aplikácia vás prevedie viacstupňovým procesom. Najprv si stanovíte základné hodnoty. Potom sa dozviete, ako vám aplikácia môže pomôcť pomocou metodiky na sledovanie cieľov. Zistíte, ako sa žurnálovanie posúva vpred. Budete sledovať správanie, ktoré vám pomôžu rozvíjať správne návyky na úspech.

Cena: zadarmo až pre 4 góly. 39 dolárov za rok pre neobmedzené sledovanie. Plány pre rodinu, školy a firmy sa pohybujú od 14 USD / mesiac do 199 $ / mesiac.

22. Zoznam zvykov

Vytvárajte dobré návyky a rozbíjajte nezdravé návyky, ak sa chcete posunúť smerom k produktivite. Zoznam zvykov je aplikácia, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov. Prístup Habit List zahŕňa motiváciu zobrazovaním množstva nepretržitého času, ktorý ste udržali v správnom správaní.

Budovanie zvyku si vyžaduje opakovanie. Ale niekedy musíte mať voľno. Veľa aplikácií to nezohľadňuje. Habit List vám chce pomôcť udržať neprerušený pruh. Umožňuje vám pozastaviť činnosti, kým sa bezpečne nevrátite do kancelárie.

Cena: 3,99 dolárov

23. Spôsob života

Je možné stráviť menej ako minútu denne, aby ste zlomili zlo alebo postavili nový? Spôsob života je aplikácia, ktorá vás vyzve, aby ste sledovali identifikáciu a zmenili svoje návyky – všetko za menej ako 60 sekúnd za deň.

Keď sa aplikácia o vás dozvie viac, navrhne vám niekoľko spôsobov, ako posilniť zdravé návyky, ktoré chcete vytvoriť. Alebo vám poskytne prehľad o tom, ako sa môžete vyhnúť správaniu, ktoré vytvorilo vaše zlé návyky.

Cena: Zadarmo s nákupom v aplikácii 4,99 dolárov na odomknutie prémiových funkcií.

24. irunurun

Počuli ste, že ľudia hovoria o „chôdzi po chôdzi, namiesto toho, aby hovorili. Tvorcovia irunurun verte, že táto filozofia funguje dobre aj pri stanovovaní cieľov. Keď hovoria, „Akcie hovoria hlasnejšie ako ciele.“ Aplikácia irunurun podporuje výkon a zodpovednosť. Odmeňuje vás za opakujúce sa správanie, ktoré vytvára zdravé návyky.

Úspech nie je nikdy výsledkom jedinej akcie. Vytvoríte teda informačný panel akcií. Každé opakovanie tejto akcie vám prinesie ďalšiu známku. Automatické kalkulačky zobrazujú priebeh. Cieľom aplikácie je pomôcť vám uvedomiť si svoj potenciál prostredníctvom zamerania, konzistentnosti a zodpovednosti.
Verzia aplikácií pre Android je v prevádzke. Medzitým môžete pomocou ľubovoľného mobilného zariadenia aktualizovať webový informačný panel.

Cena: zadarmo. (Tvorcovia aplikácie vás však vyzývajú, aby ste im poslali šek na to, čo si myslíte, že zážitok má zmysel, ak ste tak naklonení.)

Pripomenutie aplikácií, ktoré vás sledujú

25. Splatné

Nie všetky úlohy sú vytvorené rovnako. V skutočnosti by sa niektorým z nich len prekážalo, ak by ste si ich pridali do svojho kalendára GTD („Get Done Done“). Napriek tomu stále potrebujete miesto, kde by ste si ich zapísali, aby ste na ne nezabudli. spôsobený je miesto pre pripomenutia a časovače, ktoré sú dostatočne dôležité na zaručenie miesta na vašom mobilnom zariadení.

Ale len preto, že sú o niečo menej dôležité, neznamená to, že na ne chcete zabudnúť. Táto aplikácia vás nenechá zabudnúť. Opakovane vám bude pripomínať položky, ktoré sú splatné, kým na ne nebudete konať. Môžete to odložiť, ale skôr alebo neskôr budete musieť urobiť iba to, aby ste ho mohli označiť ako odbavené.

Cena: 4,99 dolárov

26. Začiarknutie2

Je oslobodzujúce vzdať sa obáv, až kým nebude potrebné sa na ne sústrediť. Táto aplikácia vám to umožní. Vytvárajte úlohy a potom ich pustite. O nich vás budeme informovať, keď sa najbližšie ocitnete na mieste, ktoré ste vybrali na vyvolanie pripomenutia.

Tu je príklad. Ešte ste došli, ale máte málo kečupu. Nemusíte pamätať na to, aby ste si kúpili viac, až nabudúce budete v obchode s potravinami. Len to povedz Checkmark2 aby som vám pripomenul kečup, keď nabudúce zatiahnete na parkovisko obchodu s potravinami. Funguje najlepšie pre pripomenutia podľa polohy, môžete ich však použiť na naplánovanie pripomenutia založeného na kalendári.

Cena: 4,99 dolárov

27. RemberMilk

Vaša hlava je zlé miesto na vedenie zoznamu úloh. Snaha si ich zapamätať spôsobuje stres. To je cieľom tejto aplikácie. Odstráňte z hlavy hrkálky a uložte ich do spoľahlivého mobilného zariadenia. Tam vám pomáhajú funkcie vášho smartfónu, aby vás udržali v organizácii.

Táto aplikácia je do značnej miery tvorcom zoznamu steroidov. Môžete si vytvoriť ľubovoľný počet a usporiadať ich pomocou farebných značiek. Získajte granuláciu pomocou podúloh. Nerobte si starosti, ak idete cez palubu so zoznamom.

RememberTheMilk obsahuje výkonnú funkciu vyhľadávania. Funguje to najlepšie na vašom mobilnom zariadení. Pretože je na webe, môžete ho používať aj na akomkoľvek počítači.

Cena: zadarmo. Inovujte na verziu Pro za 39,99 USD ročne.

Softvér na ukladanie a zdieľanie súborov v cloude

28. Dropbox

Pokiaľ ide o nástroje na ukladanie údajov v cloude, je samozrejmé Dropbox je jedným z najlepších v odbore. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť účet, prevziať softvér do smartfónu, tabletu alebo počítača a môžete začať ukladať súbory do priečinka Dropbox. Tieto súbory sa synchronizujú v cloude v reálnom čase, keď ich používate, a môžete k nim pristupovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Trvá iba niekoľko kliknutí (alebo klepnutím).

S Dropbox sa nemusíte báť straty údajov, ak sa niečo stane s vaším počítačom; všetko zálohuje!

Cena: zadarmo za 2 GB + úložný priestor; 9,99 dolárov mesačne za ďalšie úložisko.

29. Disk Google

Je to pre zvyšok sveta, čo je iCloud pre používateľov produktov Apple. Ako môžete očakávať, spoločnosť Google je inkluzívnejšia. Do svojho úložiska môžete uložiť takmer akýkoľvek súbor disk Google. Akýkoľvek súbor, ktorý vytvoríte pomocou aplikácie Google, sa do vášho úložného priestoru nezapočítava.

Spoločnosť Google je známa veľkorysosťou úložného priestoru. Začínajú s 15 GB. Ďalšou výhodou je schopnosť spolupracovať v reálnom čase s ostatnými. Dokumenty môžete zdieľať aj bez povolenia prístupu na disk. Nevýhodou je cloudové úložisko spoločnosti Google. Má malú dokumentáciu a ešte menší prístup k online pomoci.

Cena: zadarmo pre 15 GB. Ceny za ďalšie úložisko sa líšia, s horným limitom 299,99 dolárov / mesiac za 30 TB.

30. iCloud

Ak používate produkty spoločnosti Apple, o tom ste už počuli iCloud. Ale aj tí najhorší fanúšikovia Apple majú ťažkosti s popisom toho, čo je iCloud. Najlepším vysvetlením je, že iCloud funguje ako váš osobný pevný disk v cloude. Ukladá dokumenty, fotografie, hudbu a akýkoľvek súbor, ktorý vaše zariadenie iOs alebo počítač Mac môžu vytvoriť. Lepšie ako iné služby cloudového úložiska je automatická synchronizácia týchto súborov na vašich zariadeniach.

Na iCloud môžete ukladať ľubovoľný súbor, pokiaľ registrovaná aplikácia alebo softvérový program doň dokáže čítať alebo zapisovať. iCloud robí vynikajúcu prácu pri zdieľaní súborov s produktmi značky Apple. Nerobí to však dobré zdieľanie práce s ostatnými. Ak je pre vás dôležité zdieľanie súborov alebo spolupráca, budete ho chcieť obísť.

Cena: zadarmo za 5 GB úložného priestoru. 50 GB je 0,99 USD / mesiac. 200 GB je 2,99 USD / mesiac. 1 TB je 9,99 $ / mesiac. 2TB je 19,99 $ / mesiac.

Nástroje na zvýšenie efektívnosti vašich sociálnych médií

31. Pufr

Ľahko použiteľný nástroj, nárazník vám pomôže naplánovať aktualizácie sociálnych médií kliknutím na tlačidlo. Môžete si vybrať, kedy chcete zdieľať aktualizácie z vášho účtu vyrovnávacej pamäte. A vďaka vynikajúcej analýze môžete sledovať obsah, ktorý si najviac cení kliknutia.

Ak nemáte dostatok inšpirácie, môžete pomocou tohto nástroja nájsť skvelý obsah, ktorý môžete zdieľať, napríklad obrázky, odkazy a citácie. Môžete to ľahko urobiť na karte Návrhy.

Cena: 30-dňová bezplatná skúšobná verzia zdarma; prémiové plány začínajú na 10 dolárov mesačne.

32. CoSchedule

CoSchedule je webový redakčný kalendár s množstvom užitočných funkcií sociálnych médií. Nie všetci blogeri a obchodníci majú čas obísť sa pri zdieľaní svojich príspevkov, najmä ak príde niečo dôležité.

S CoSchedule však môžete naplánovať a naplánovať aktivity sociálnych médií v redakčnom kalendári, takže vaše príspevky sa zverejňujú automaticky! To vám umožní čo najlepšie využiť Facebook a Twitter.

Cena: 15 dolárov mesačne, k dispozícii je aj bezplatná skúšobná verzia.

33. Social Oomph

Social Oomph je užitočný nástroj, ktorý vám môže pomôcť ušetriť čas pri mnohých úlohách v oblasti sociálnych médií. Môžete ho použiť na nájdenie tých správnych ľudí, ktorí ich majú sledovať, sledovať zmienky, publikovať priamo na blogoch a naplánovať okrem iného aktualizácie..

Stručne povedané, tento nástroj uľahčuje zdieľanie opakujúcich sa aktualizácií a automatizuje vaše časovo náročné úlohy. Podporované siete zahŕňajú LinkedIn, Twitter a Facebook.

Cena: zadarmo s obmedzenými funkciami; Plné funkcie za 17,97 dolárov každé dva týždne.

34. Priatelia + ja

Ste na Google+? Potom budete jednoducho milovať Friends + Me. Pomocou tohto nástroja môžete propagovať svoje príspevky z Google+ z profilov a stránok do iných sietí sociálnych médií, ako sú Tumblr, Twitter, LinkedIn a Facebook..

Takže, ak chcete ušetriť čas na plánovanie obsahu vo viacerých sieťach a chcete rozšíriť svoje sledovanie na Google+, Friends + Me je nástroj, ktorý potrebujete.

Cena: zadarmo až pre tri účty; platené plány začínajú na 9 dolárov mesačne.

35. Hootsuite

HootSuite zjednodušuje správu sociálnych médií tým, že vám umožňuje spravovať všetky vaše sociálne siete z jednej platformy, rovnako ako Buffer. Je to najpoužívanejšia platforma na celom svete s 10 miliónmi používateľov a počítaním.

Pomocou tohto nástroja môžete teraz odosielať príspevky alebo ich naplánovať na automatické uverejňovanie v budúcnosti. Nie je vhodné mať všetko spolu na jednej platforme? Aj my si to myslíme!

Cena: zadarmo s obmedzenými funkciami; prémiový plán za 9,99 dolárov mesačne.

36. Plánovač príspevkov

Potrebujete inšpiráciu pre sociálny marketing? Plánovač príspevkov je online zdroj, ktorý vám pomôže nájsť najlepší obsah pre vaše publikum. Pomôže vám tiež rozhodnúť sa, kedy a kde ho zverejniť, aby ste dosiahli maximálne výsledky. Plánovač príspevkov potom sleduje a analyzuje odpoveď.

Táto platforma je dostatočne flexibilná, aby si mohla zvoliť svoju úroveň automatizácie. Zúčastnite sa, ako sa vám páči, alebo si len sadnite a nechajte Post Planner urobiť všetko za vás. Plánovač príspevkov pracuje s najpopulárnejšími súčasnými sociálnymi sieťami. Použite ho na objavenie obsahu alebo ho uverejnite. Existuje päť plánov. Každá z nich je navrhnutá tak, aby vám ponúkla iba to, čo potrebujete, na základe množstva profilov a stránok sociálnych médií, ktoré máte.

Cena: Plány sa pohybujú od 9 $ / mesiac do 199 $ / mesiac. Účtujú sa ročne.

Nástroje na vylepšenie vášho zamerania

37. FocusWriter

Nič proti programu Microsoft Word, ale má viac funkcií, ako väčšina ľudí potrebuje. Balík Microsoft Office je teraz založený na cloudu a účtuje nízky mesačný poplatok. Napriek tomu je cena viac, ako si niektorí môžu dovoliť. FocusWriter zasiahne späť obe tieto kritiky. Ponúka odizolovaný a relaxačný textový procesor. Najlepšie zo všetkého je, že je zadarmo.

Dajte FocusWriter do režimu celej obrazovky a ani panely nástrojov vás nebudú rozptyľovať. FocusWriter vám poskytuje iba najzákladnejšie spracovanie textu. Je to všetko, čo väčšina spisovateľov potrebuje. Ak to potrebujete, prejdite okolo
kontrola pravopisu alebo ak plánujete pridať zložité formátovanie. Nebudete môcť pridávať obrázky ani tabuľky. FocusWriter je iba o jednej veci: slovách.

Cena: zadarmo.

38. E.ggimer

E.ggTimer je jednoduchý časovač odpočítavania, ktorý sa ľahko používa a je prístupný z vášho webového prehliadača. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť časovač zadaním požadovaného času, kliknúť na „ísť“ a nástroj spustí odpočítavanie. Po vypršaní času dostanete v prehliadači upozornenie.

Cena: zadarmo.

39. Focus Booster

Ak sa sústredíte na niečo, s čím zápasíte, Focus Booster je aplikácia, ktorá vám môže pomôcť. Rovnako ako E.ggTimer, používa aj techniku ​​Pomodoro, ktorá vyprší, keď pracujete na konkrétnej úlohe počas 25 minút, aby ste si mohli urobiť krátku prestávku. Spočiatku to môže znieť hlúpo, ale veľa blogerov vyskúšalo aplikáciu a väčšina z nich nakoniec dosiahla pozitívne výsledky!

Cena: bezplatná skúšobná verzia na 15 dní; 2,99 dolárov mesačne za sledovanie času a funkcie prehľadov.

40. Pomodoroova technika

Na konci osemdesiatych rokov sa univerzitný študent Francesco Cirillo rozhodol zlepšiť svoje zameranie pomocou časovača na sledovanie študijných intervalov. Tieto 25-minútové plátky oddelil krátkymi načasovanými prestávkami. Obidve boli monitorované pomocou časovača v tvare paradajky, ktorú našiel v kuchyni.

Poznáme prístup spoločnosti Cirillo, ktorý sa dnes zameriava na meno pomodoro pretože túto techniku ​​pomenoval podľa talianskeho slova pre paradajky. Pred investíciou do jednej z mnohých aplikácií a softvérových programov, ktoré fungujú ako časovače, sa oboznámte s technikou Pomodoro. Cirillo verí, že tok a zameranie sú vylepšené použitím technologického časovača s nízkou úrovňou technológie. Nájdenie jedného v tvare paradajky je len na vás.

Cena: zadarmo

41. Focus @ will

Hudba kúzla upokojuje divoké prsia. A teraz veda dokázala, že hudba vám môže pomôcť sústrediť sa tiež. To je myšlienka tejto webovej stránky Ostrenie @ vôľa service. Vyberte si z viac ako 50 hudobných kanálov predstavujúcich tisíce hodín originálnej hudby. Každý kanál má osobitný vplyv na vašu schopnosť zamerať sa. Je založený na overenom výskume v oblasti neurovedy.

Hudba znižuje rozptyľovanie, takže sa môžete sústrediť na produktivitu. Štúdie ukazujú, že počúvanie hudby môže zvýšiť dobu, na ktorú sa zameriavate, o 200% až 400%. Iné štúdie ukázali, že sa môžete sústrediť maximálne na 100 minút.

Cena: 15 dní zadarmo. Ceny tímov začínajú na 9,95 dolárov / mesiac až pre 5 používateľov a až na 6,95 dolárov / mesiac až pre 100 používateľov.

42. Forest App

eMarketer projekty, ktoré trávime viac ako 3 hodiny denne na smartfónoch a tabletoch. Aplikuje túži po našej pozornosti a preruší koncentráciu. Štúdia Irvine z Kalifornie zistila, že návrat do úlohy trvá v priemere 23 minút.

Tvorcovia les bojujú s ohňom. Vytvorili aplikáciu, ktorá sa zamerala na hry. Ak sa chcete zamerať na úlohu, použite túto aplikáciu na vysadenie virtuálneho stromu. V priebehu nasledujúcich 30 minút sa z množenia sadeníc dozrie. Ak aplikáciu opustíte, strom zabijete. Získajte Forest aj pre svoj prehliadač.

Cena: 1,99 dolárov.

Nástroje na riadenie projektov na sledovanie vašej práce a dosahovanie výsledkov

43. Asana

Asan je nástroj na správu projektov, ktorý vám umožňuje rozdeliť veľké úlohy na malé kroky, spolupracovať na projektoch s inými blogermi a dokonca vytvárať úlohy z vašej e-mailovej schránky. Umožňuje tiež naplánovať celý pracovný rozvrh.

Ak sa rozhodnete prejsť nadol a myslíte si, že nemáte žiadne požiadavky na riadenie projektov, zamyslite sa znova! A čo rôzne úlohy, ktoré ste nikdy nedokončili? Alebo milióny častí projektu blogov, ktoré jednoducho nemôžete sledovať? Áno, Asana so všetkým môže pomôcť!

Cena: zadarmo.

44. Trello

Ďalší nástroj riadenia projektu, Trelly vám pomôže vytvoriť dosky pre všetky vaše projekty. Musíte si vytvoriť zoznamy na svojej doske a pridať karty do každého zoznamu. Na týchto kartách môžete pripojiť súbory, určiť dátum splatnosti, ako aj pridať štítky, popisy a kontrolné zoznamy. To vám uľahčí spravovanie úloh pre projekty s množstvom detailov.

Nehovoriac o tom, že keďže sa pýši jednoduchým a ústretovým rozhraním, riadenie projektov je s Trello omnoho rýchlejšie!

Cena: zadarmo; 5 dolárov mesačne za príplatok.

45. Basecamp

Mnoho aplikácií pre produktivitu funguje dobre pre jednotlivcov. Základný tábor je prínosom pre tímy. Spoločnosti tvrdia, že ich zamestnanci robia viac práce rýchlejšie a s menším počtom chýb. Zodpovednosť sa zvyšuje, zatiaľ čo chýbajúce termíny klesajú. Basecamp podporuje spoluprácu. Stáva sa jediným umiestnením pre všetky správy, súbory, úlohy a časové harmonogramy.

Basecamp je silným konkurentom, ak máte pocit, že e-mail predbehol produktivitu. Tímom trvá iba chvíľu, kým objavia výhody jediného miesta pre komunikáciu a pracovný tok. Najlepšie zo všetkého je, že sa zbaví výroku „Nikdy som nedostal e-mail“, ktorý sa vznáša vo väčšine kancelárií.

Cena: 30-dňová skúšobná verzia zdarma pre všetkých. Pre učiteľov a študentov zostáva bezplatný. 99 dolárov / mesiac alebo 1 000 dolárov / rok pre podniky bez obmedzenia používateľov. 50% zľava pre neziskové organizácie a charitatívne organizácie.

Dobré aplikácie pre správu času sú nevyhnutné pre váš úspech

46. ​​Toggl

Šikovný nástroj, toggle pomôže vám lepšie sledovať váš čas. Všetko, čo musíte urobiť, je napísať to, na čom pracujete, stlačiť tlačidlo Štart a zastaviť časovač. Nástroj nielen uloží vašu úlohu, ale aj čas, ktorý ste na ňu strávili. To vám umožní venovať sa pozorne konkrétnej úlohe.

Nástroj tiež funguje dobre, ak chcete monitorovať produktivitu svojho tímu.

Cena: zadarmo so základnými funkciami; plné funkcie za 49 dolárov mesačne.

47. RescueTime

Správa času nie je len o tom, ako vedieť, čo musíte urobiť. Je rovnako dôležité vedieť, koľko času na to trávite. Myšlienka pozadu RescueTime je jednoduché. Pomáha vám zvyšovať produktivitu sledovaním používania počítača. Potom vám povie, kedy a ako strácate produktivitu.

Po nainštalovaní je RescueTime bezpečne spustený na pozadí v počítači a mobilných zariadeniach. Sleduje čas, ktorý trávite na aplikáciách a webových stránkach. Potom vám môže poskytnúť podrobné správy o vašej aktivite. Záchranný čas je viac ako len karta s hlásením. Môže to byť tiež proaktívne. Použite Záchranný čas na zablokovanie rušivých webových stránok. Môže vás tiež upozorniť, keď ste strávili určitý čas nejakou aktivitou.

Cena: zadarmo na sledovanie času pomocou webových stránok a aplikácií. $ 9 / mo. 72 dolárov za rok na prémiovom účte, ktorý sleduje čas mimo počítač, blokuje webové stránky, vytvára upozornenia na ciele a zaznamenáva dosiahnuté výsledky.

48. fanurio

Ak musíte za svoje služby spoplatniť hodinu, musíte mať možnosť sledovať čas. Najmä ak ste na voľnej nohe. Fanurio urobí to za vás a ďalšie. Softvér beží na technológii Java, takže je kompatibilný s takmer akýmkoľvek operačným systémom. Bude sledovať všetko, čo by nezávislý pracovník musel fakturovať na základe projektu.

fanurio má manuálny sledovač času a integruje sa s počítačmi Windows aj OS X. Potrebujete však viac ako len sledovanie času, takže fanurio tiež plánuje a riadi úlohy. Sleduje tiež poplatky, výdavky a dokonca aj výlety. Tieto informácie sa používajú na vytváranie faktúr v rôznych formátoch súborov dokumentov, ako aj HTML.

Cena: 59 dolárov.

49. ATracker

Ste o všetkých veciach iPhone? Táto aplikácia pre iOS môže byť práve to pravé pre vás. Vychádza z filozofie a estetiky používateľského rozhrania spoločnosti Apple a poskytuje jednoduchý, ale elegantný nástroj na sledovanie času založený na úlohách. K dispozícii je minimálne nastavenie. Spustite a zastavte úlohu jediným dotykom. Použite existujúce kalendáre iCal na konverziu existujúcej udalosti na niečo, čo môžete sledovať. Porovnajte plánovanú aktivitu so skutočnou činnosťou.

Nekomplikované prehľady sa zobrazujú vo formáte koláčového grafu alebo stĺpcov a môžete ich zdieľať prostredníctvom e-mailu alebo sociálnych sietí.

ATracker je kompatibilný s výrobkami Apple Watch a môžete použiť časomerač bez toho, aby ste museli hodinky odomknúť.

Cena: zadarmo (Lite verzia). Plná verzia, ktorá ponúka viac prehľadov a neobmedzené sledovanie úloh, je 4,99 dolárov.

50. TimeDoctor

Toto je osviežujúca zmena. Táto aplikácia požaduje, aby ste najskôr odpovedali na tri otázky. Doktor času chce, aby ste sa ubezpečili, že je pre vás to pravé, skôr ako vám web zobrazí vlastnosti a výhody.

V skutočnosti sa to zdá len takto. Ak si neželáte hrať, kliknite na navigačné tlačidlo „Povedzte mi viac“. Je to v dolnej časti obrazovky. Dostanete sa k ďalším informáciám o časovom sledovači.

Stručný prehľad môže vzbudiť dojem, že TimeDoctor neponúka jedinečnú hodnotu. Musí to však byť niečo zvláštne. Prečo by ste inde videli logá veľkých firemných mien ako používateľov? TimeDoctor obsahuje integráciu s 32 ďalšími softvérovými produktmi. Toto je pôsobivé rozšírenie funkčnosti.

Cena: zadarmo (obmedzené funkcie). 5 $ / mesiac pre jednotlivých používateľov. 9,99 dolárov / mesiac pre organizácie. Dostanete špeciálnu súkromnú cenu pre viac ako 50 používateľov.

51. TerazPotom

KISS. Je to skratka pre Keep It Simple (Stupid). Táto aplikácia uplatňuje zásadu KISS na sledovanie času. To je všetko, ale robí to dobre. Možno ste to uhádli pod menom. Aplikácia pre iOS má dva režimy. Funkcia Now View zaznamenáva to, čo práve robíte. Klepnutím spustíte alebo zastavíte úlohy. Zobrazenie Potom vám poskytuje správy o tom, ako ste strávili svoj čas.

Dobre, dobre … je tu vlastne tretí pohľad. Je to variácia zobrazenia vtedajšieho stavu. Ukazuje vám grafy, takže môžete porovnávať čas strávený úlohami. Problém s aplikáciou, ako je táto, spočíva v tom, že ste možno zabudli povedať, aby začala sledovať. NowThen má riešenie. Pravidelne vám pripomína, že sledujete úlohu alebo že nič nenahrávate.

Cena: zadarmo. Verzia Pro rozširuje možnosti exportu dát, takže ich môžete použiť na sledovanie času, ktorý chcete účtovať klientom. Stojí to 2,99 dolárov a je k dispozícii v obchode Apple App Store.

Nástroje na automatizáciu zdĺhavých úloh

52. IFTTT

s IFTTT, môžete ľahko vytvárať spojenia, nazývané kanály, medzi mnohými online službami, od čohokoľvek od Evernote po Facebook. Tento nástroj potom prepája kanály a vykonáva mnoho zdĺhavých úloh, ktorým by inak čelili, inak by vám to trvalo dlhšie.
Tu je niekoľko príkladov, ktoré vám pomôžu lepšie to pochopiť:

 • Fotografie zverejnené na Instagrame sa automaticky uverejnia na vašich ďalších účtoch v sociálnych médiách.
 • Noví sledovatelia na Facebooku automaticky dostanú pozvánku na pripojenie k vášmu účtu LinkedIn.
 • Novo publikované blogové príspevky sa automaticky presunú do vášho vreckového účtu.

Cena: zadarmo.

53. Zapier

Zapier funguje podobne ako IFTTT. Existuje však niekoľko významných rozdielov. Na výber je viac aplikácií a počet bezplatných účtov je obmedzený. Napriek tomu má Zapier mimoriadny potenciál. Môžete automatizovať rôzne úlohy, o ktorých ste si nikdy nemysleli, že sú dokonca možné, a navyše je to rýchle!

Cena: zadarmo s obmedzenými funkciami; alebo úplné funkcie za 20 dolárov mesačne.

54. Infusionsoft

Keď používate softvér na automatizáciu marketingu, váš malý startup vyzerá a správa sa ako veľká značka. Vytvára kontakty a nadväzuje vzťahy so zákazníkmi. Môžete sa sústrediť na budovanie svojho podnikania.

Infusionsoft vám pomôžu čo najlepšie využiť váš zoznam kontaktov a zvýšiť predaj. Uvidíte nárast odporúčaní a súčasne budete tráviť menej času fakturáciou a sledovaním problémov zákazníkov. Infusionsoft dôveruje viac ako 125 000 zákazníkov. Väčšina z nich sú malé podniky, ktoré si nemysleli, že by mohli konkurovať väčším a lepšie financovaným spoločnostiam.

Cena: Balíky začínajú na $ 199 / mesiac. Sú založené na vašich kontaktoch a počte e-mailov, ktoré posielate svojim používateľom.

55. dlvr.it

Trvá veľa práce, aby ste udržali prehľad o sociálnych médiách. Máte čas nájsť alebo spravovať obsah, potom si prispôsobiť a kategorizovať jeho relevantnosť? dlvr.it je sofistikovaný automatizovaný pomocník, ktorý prehľadáva vaše zdroje a pripravuje obsah, ktorý je možné zdieľať.

Vyberte požadovanú úroveň prispôsobenia a vyberte rozvrh doručenia. Nech to dlvr.it urobí všetko alebo ku každému príspevku pridá osobný dojem. Vyskúšajte to zadarmo a zdieľajte až 5 informačných kanálov s tromi stránkami sociálnej siete.

Prémia s platbou poistného pridáva balíčky 10 stránok sociálnych sietí a 50 informačných kanálov. Kúpte si ďalší balík, keď príde čas na rast. Plán agentúry poskytuje zdieľanie 1 500 informačných kanálov na 250 stránkach sociálnych sietí. Ročný záväzok ponúka 17% úsporu.

Cena: Základná služba zdarma. 9,99 $ mesačne pre profesionálov. 149,99 dolárov / mesiac pre agentúru.

56. Google Alerts

Existuje jednoduchý spôsob, ako držať krok s tým, čo je o vás zverejnené online? Ako sledujete, čo sa hovorí o vašej konkurencii? Nie je to tak, že by ste mali čas celý deň sedieť a pomocou Google hľadať tieto veci.

Nemáte čas, ale Upozornenia Google robí. Automatizujte proces pomocou tohto výkonného, ​​ale prehliadaného nástroja Google. Nastavte ľubovoľný počet upozornení. Vyberte relevantnosť zdroja, geografickú polohu, frekvenciu a počet upozornení, ktoré chcete získať. Spoločnosť Google neindexuje väčšinu sietí sociálnych médií. Služba Google Alerts nie je dobrou voľbou na sledovanie sociálnych médií.

Cena: zadarmo.

57. Ontraport

Vyvarujte sa „Frankensteinovmu prístupu“ pri budovaní svojho podnikania a začnite s riešením „všetko v jednom“, ktoré spolu s vami porastie. To je nápad Ontraport. Premosťuje a automatizuje štyri kľúčové oblasti podnikania:

 • Tvorba a údržba webových stránok
 • Marketingová komunikácia
 • eCommerce
 • CRM

Strávite menej času skúmaním toho, ako integrovať obchodné nástroje a viac času budovaním svojej firmy. Ceny troch úrovní sa určujú na základe počtu zákazníkov. Úroveň vstupnej úrovne neponúka úplné výhody platformy.

Cena: 79 USD mesačne. 297 dolárov mesačne pre profesionálov. 597 dolárov mesačne pre tímy.

Nástroje na tvorbu obsahu

58. Sociálne Crawlytics

Skvelé obsahové nápady pochádzajú z poznania toho, čo robia vaši konkurenti. Sociálne Crawlytics prehľadá cez 436 miliónov webových adries obsah zdieľaný o vašich konkurentoch. Služba tiež identifikuje kľúčové ovplyvňujúce faktory, takže ich môžete prinútiť, aby hovorili aj o vás.

Zmerajte a sledujte informácie z intuitívneho dashboardu. Sociálne Crawlytics je zadarmo, ale jeho použitie je obmedzené na vyvážené zdroje. Zaregistrujte sa pomocou svojho účtu Twitter a platte pomocou tweetov alebo darujte prostredníctvom služby PayPal, aby ste získali viac kreditov.

Cena: zadarmo.

59. Prieskumník obsahu

Aké je tajomstvo vytvárania silného obsahu? Napíšte viac toho, čo ľudia hľadajú. Prieskumník obsahu je nástroj vytvorený ahrefmi, ktorý skenuje spätné odkazy, organickú premávku a sociálne podiely, aby odhalil to, čo je populárne. Vyhľadajte kľúčové slovo alebo adresu URL.

Content Explorer vytvára zoznam najpopulárnejších článkov na základe sociálnych zdieľaní a spätných odkazov. Ak chcete nájsť ďalšie údaje o popularite, prejdite na konkrétny obsah. K dispozícii je bezplatná 14-dňová skúšobná verzia. Ročné cenové možnosti prémiových programov vám ušetria 20%. Cenové úrovne sú založené na používateľoch, kampaniach a sledovaných kľúčových slovách.

Cena: 99 dolárov mesačne za lite. 179 dolárov / mesiac ako štandard. 399 $ mesačne pre pokročilých. 999 dolárov mesačne pre agentúru.

60. Buzzsumo

Niektoré z najuznávanejších značiek na svete používajú Buzzsumo. Všetko, čo platforma potrebuje, je téma kľúčového slova alebo adresa URL. Buzzsumo vám povie, čo potrebujete vedieť o výkonnosti obsahu pre vašu konkurenciu.

Na základe týchto informácií môžete rozhodnúť, ako vám podobný obsah môže priniesť. Táto webová stránka je tiež archívom informácií o osvedčených postupoch. Vyskúšajte to najskôr pomocou bezplatnej 14-dňovej skúšobnej verzie. Ušetrite 20% s ročnými možnosťami balenia. Štruktúra zložitosti predstavuje tri platené poistné.

Cena 99 dolárov / mesiac pre prof. 299 $ / mesiac pre agentúru. 399 $ mesačne pre podnik.

61. Scoop.it

Môžete zmerať návratnosť svojej investície (NI) za obsah, ktorý vytvárate alebo spravujete? Scoop.it ide nad rámec tvorby obsahu. Platforma audituje to, čo navrhuje na vytvorenie prediktívnych štatistík. Nasledujúci obsah ťaží z toho, čo sa naučil.

Scoop.it má viac ako 2,5 milióna zákazníkov, od univerzity v San Franciscu po spoločnosť Microsoft. Je to zadarmo pre osobné použitie. Ušetrite 20% s ročnými možnosťami balenia. Platené prémiové balíčky sú šité na mieru profesionálnej značke alebo na prevádzku na webe.

Cena: pre osobné použitie zdarma. 11 dolárov mesačne pre profesionálnu značku. 67 $ mesačne za prevádzku na webe

62. Convert2CleanHTML

Na vytváranie textu, ktorý budete používať na webových stránkach, je vhodné použiť textový procesor, napríklad Microsoft Word. Problém je v tom, že tento text nemôžete len vystrihnúť a vložiť do svojich dokumentov HTML. Na vašom webe je veľa nepríjemných neviditeľných kódov a formátov, ktoré spôsobia problémy.

Convert2CleanHTML umožňuje:

 • Odstráňte prázdne odseky
 • previesť  na , na
 • Nahraďte iné ako ASCII entitami HTML
 • Nahraďte inteligentné citácie ekvivalentmi ASCII
 • Odsadiť zarážkami, nie medzerami
 • Vymeňte neprerušované priestory za obyčajné priestory

Cena: zadarmo.

63. Generátor tém blogu

Svet blogov vďačí HubSpot za vďačnosť. Vytvoril online generátor témy blogu to je zadarmo na použitie. Vyberte tri výrazy a kliknite na tlačidlo. Algoritmus webových stránok urobí všetko ostatné a odmení vás týždennými blogovými titulmi.

Tento bezplatný nástroj je úžasným nástrojom na šetrenie času. To môže znížiť hodinovú hodnotu výskumu na minúty. V skutočnosti by sa vám mohlo zdať ťažké uveriť, že tento nástroj je bezplatný. Je to ďalší žiarivý príklad záväzku spoločnosti HubSpot zlepšovať odvetvie uvádzania výrobkov na trh.

Nástroje na správu elektronickej pošty

64. SaneBox

SaneBox vám môžu pomôcť znova získať e-mail. Platforma používa algoritmy na filtrovanie nedôležité e-mailovej schránky z vašej doručenej pošty. Zostáva to, na čom záleží. Funguje s akýmkoľvek e-mailovým účtom na ľubovoľnom zariadení. Nejde o softvér ani aplikáciu. Stačí pridať priečinok do existujúceho e-mailu.

Získate viac ako filtrovanie. SaneBox ponúka sadu nástrojov, ktoré vám pomôžu zvýšiť účinnosť odchádzajúcich e-mailových správ. Vyskúšajte to zadarmo. Ušetrite až 40% s ročným plánom. Existujú tri platené poistné. Ceny sú založené na ďalších funkciách, ktoré rozširujú filtrovanie a funkčnosť.

Cena: 7 $ / mesiac pre vstupnú úroveň (občerstvenie). 11 dolárov mesačne na strednú úroveň (obed). 36 dolárov mesačne za najvyššiu úroveň (večere).

65. Unroll.Me

Ak odstránite svoje predplatné, môžete byť prekvapení, ako sa vaša schránka zníži. To je úloha Unroll.Me. Berie všetky vaše odbery a kombinuje ich do denného prehľadu e-mailov s názvom Rollup. Môžete si vybrať, kedy chcete, aby bol tento prehľad doručený.

Všetky e-maily s predplatným sú identifikované počas procesu nastavenia. Tam môžete začať s upratovaním. Odhláste sa na odber toho, čo nechcete. Unroll.Me ich odstráni zo svojej doručenej pošty.

Cena: zadarmo.

66. Postupujte ďalej

Používate svoju e-mailovú schránku ako zoznam úloh? Zdá sa, že je dôležité mať na pamäti dôležité e-maily a nechať ich tam, kde ich môžete vidieť. Pre väčšinu z nás však stačí jeden deň, keď nové e-maily vytlačia tieto dôležité správy z dohľadu. Potom im to neprichádza do úvahy.

FollowUpThen je služba, ktorá vám posiela pripomienky k e-mailom, takže ich môžete archivovať, až kým ich nebudete potrebovať. Vyskúšajte to pomocou 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie (budete potrebovať kreditnú kartu). Spoplatnené prémiové balíky sa oceňujú väčšinou na základe počtu mesačných následných kontrol. Ušetrite až 20% s ročným plánom.

Cena: Zdarma pre obmedzené použitie. 2 $ mesačne za osobnú produktivitu. 5 dolárov mesačne za profesionálnu produktivitu. 9 dolárov mesačne na používateľa pre spoločnosti.

67. Sortd

Gmail spoločnosti Google používajú milióny ľudí, ale nie ich milujú. Rozhranie je neohrabané. Nie každý je fanúšikom záložkového systému. Sortd ponúka rôzne vizuálne rozhranie, ktoré vytvára sériu zoznamov vedľa seba. Váš priečinok doručenej pošty nemal byť zoznamom úloh, ale ak trváte na tom, je to intuitívny spôsob, ako ho používať..

Sortd nemení vaše nastavenie Gmailu. Je to iba „inteligentný vzhľad“, ktorý mení pohľad. Zoznamy, ktoré vytvoríte, presúvajte myšou. Môžete dokonca premenovať riadky predmetov e-mailu, aby mali väčší zmysel. Sortd je zadarmo vo verzii beta pre všetkých používateľov.

Cena: zadarmo.

68. Boomerang

Napíšte to hneď teraz. Pošlite to neskôr. Využíva to takmer 400 000 firiem bumerang pridať túto výhodu do svojich účtov Gmail. Použite ho na naplánovanie doručovania e-mailov. Spoločnosť Boomerang vám tiež môže pripomenúť, aby ste pokračovali v správe, ak nedostanete odpoveď.

Z komunikácie prostredníctvom e-mailu vyplynie tlak v reálnom čase. Základný plán je zadarmo. Zaregistrujte sa do prémiového plánu a používajte ho zadarmo na mesiac. Ak sa rozhodnete, že sa vám nepáči, pokračujte v používaní bezplatnej základnej verzie.

Cena: Zdarma pre obmedzené použitie. 4,99 dolárov mesačne za osobnú produktivitu a neobmedzené množstvo správ. 14,99 dolárov mesačne za profesionálnu produktivitu a neobmedzené množstvo správ. 49,99 dolárov / mesiac za prémiovú službu, ktorá zahŕňa integráciu CRM.

69. Hiver

Máme veľa techník a nástrojov, ktoré pracujú na našom individuálnom faktore produktivity, ale čo produktivita tímu a spolupráca? dobre, hiver je nástroj, ktorý tento problém rieši. Integruje sa s vašou doručenou poštou a robí z neho výkonný nástroj na spoluprácu.

Hiver má mnoho funkcií, ako sú zdieľané štítky, zdieľané poznámky, e-mailové pripomenutia, zdieľaná schránka atď. Vám umožňujú delegovať úlohy, sledovať ich stav, spravovať e-maily, komunikovať s vaším tímom a oveľa viac.

Cena: zadarmo až pre 3 osoby; začína od 6 dolárov mesačne.

Nástroje na vytváranie obsahu

70. Tweeted Times

Na prilákanie zákazníkov potrebujete obsah. Na to, aby sa vám vrátili, budete potrebovať viac obsahu. Pôvodný obsah je najúčinnejší, ale zároveň je časovo najnáročnejší. Najlepšou alternatívou je spravovanie obsahu, ktorý zodpovedá vášmu produktu alebo službe.

Tweeted Times je nástroj na správu obsahu, ktorý vám pomôže nájsť obsah, ktorý osloví vaše publikum. Potom zdieľa a publikuje tento relevantný obsah so svojím publikom. Na ich webových stránkach sú uvedené príklady obsahu, ktorý poskytuje zákazníkom. Vyskúšajte službu zadarmo. Na značenie a prispôsobenie budete potrebovať platenú verziu.

Cena: Základná služba zdarma. 15 dolárov mesačne za príplatok.

71. Krmivo

Nebolo by skvelé, keby ste mali niekoho, kto zhromažďuje nový obsah, aby ste si ho mohli prečítať ako prehľad? To je nápad Feedly, služba, ktorá agreguje zdroje obsahu. Vyberte si spôsob organizácie a zdieľajte to, čo objavíte na sociálnych sieťach. Rozhranie odstraňuje rozptýlenie tým, že poskytuje rovnaký vzhľad všetkým zdrojom obsahu.

Získajte prístup k svojmu obsahu Feedly z ľubovoľného zariadenia. Bezplatná služba poskytuje až 100 kanálov. Dve prémiové platené úrovne pridávajú neobmedzené informačné kanály, vyhľadávanie a tímovú spoluprácu.

Cena: Základná služba zdarma. 5,41 $ mesačne za príplatok. 18 dolárov mesačne na používateľa pre tímy.

72. ContentGems

Agregácia informačných kanálov obsahu nemusí stačiť. Môžete tiež chcieť pomôcť pri rozhodovaní o tom, čo je relevantné a aktuálne. zvážiť ContentGems za túto zvýšenú úroveň pomoci. ContentGems presahuje agregáciu tým, že spája to, čo nájde, s publikačnými nástrojmi pre sociálne médiá, e-mailovými spravodajcami a automatickou publikáciou na vaše webové stránky..

Zaregistrujte sa a získajte bezplatný účet na sledovanie jedného predmetu a až 10 kľúčových slov. Platené úrovne prémií pre podniky a agentúry zvyšujú pokrytie predmetov a kľúčových slov, ako aj integráciu pre automatické publikovanie. Ak vyberiete ročný plán, existuje možnosť zľavy.

Cena: Základná služba zdarma. 99 dolárov mesačne pre podniky. 199 $ mesačne pre agentúry.

73. Storify

Práve teraz niekto používa sociálne médiá na rozhovor o vašej značke. Zdroje autorít zverejňujú obsah relevantný pre vaše odvetvie. Uvidíte to? Naši „vždy prepojení“ zákazníci požadujú informácie, ako sú publikované. Včerajšie správy sú príliš neskoro.

Storify vám poskytuje nástroje na vyhľadávanie a publikovanie aktuálnych správ. Bezplatná verzia je vhodná pre amatérskych blogerov. Existuje zavedená podniková verzia pre zavedené značky, ktoré majú veľké tímy, ktoré prispievajú k tvorbe obsahu.
Cena: Základná služba zdarma. Cenotvorba podniku závisí od vašich potrieb.

To je o tom!

Aké nástroje produktivity používate na udržanie produktívnosti a prečo? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map