14 nástrojov, bez ktorých nemôže úspešný nezávislý pracovník žiť

Globálna nezávislá ekonomika prežíva enormný rast vďaka svojej schopnosti poskytnúť flexibilnú, pohodlnú, nehovoriac o finančne lukratívnej alternatíve k monotónnej deväť až piatej pracovnej rutine.


Slobodný priemysel umožňuje ľuďom, aby sa starali o svoju kariéru a usmerňovali ju, keď sa rozhodnú o povahe a počte projektov, ktoré uskutočňujú, o svojej klientele, kedy pracovať a ako dostanú odmenu.

Samostatný trh v USA sám zamestnáva 53 miliónov pracovníkov to znamená ohromujúcich 34% z celkovej pracovnej sily v krajine a prispieva takmer 715 miliárd USD do amerického hospodárstva..

Okrem veľkosti trhu; práca na voľnej nohe má teraz tiež zvýšený profesionálny status a je príťažlivá, keďže približne 80% osôb, ktoré nie sú na voľnej nohe, sú ochotné prijať projekty na voľnej nohe okrem ich primárnych pracovných miest.

Nástroje pre nezávislých

Nástroje kombinujúce talent s podnikaním:

Exponenciálny rast v priemysle na voľnej nohe podnietil vývoj množstva nástrojov a aplikácií, ktoré zvyšujú efektívnosť projektov na voľnej nohe..

Ak sú na voľnej nohe svetové plátno, plné využitie dostupných príležitostí si vyžaduje disciplinovaný prístup, a preto vidíme, že prechod od pravidelného nezávislého k úspešnému nezávislému profesionálovi vyžaduje použitie nástrojov osobitne navrhnutých na zvládnutie obrovského úspechu. práca na nohách, ktorá je charakteristická pre projekty na voľnej nohe. Je to veľmi dôležité, pretože ako živnostník závisí vaše živobytie od toho, ako efektívne dokončíte svoje projekty.

Pozrime sa teda na absolútne nevyhnutné nástroje na to, aby ste boli úspešným nezávislým pracovníkom:

1. Wunderlist

Najprv si najskôr zorganizujte Wunderlist; multiplatformová a intuitívna aplikácia zoznam úloh. Rozhranie je minimalistické, ale podmanivé a použiteľnosť je rovnako plynulá ako písanie na papier. Ponúka dôkladnú sadu funkcií, ktoré zaistia, že nikdy nezabudnete na dôležitú úlohu.

Má tiež rozmanitý výber mobilných a stolných aplikácií a podporuje spoluprácu medzi dvoma alebo viacerými ľuďmi. Neponúka však pripomienky na základe polohy a jazyk z dôvodu nastavenia dátumu neobsahuje opakované termíny.

Cena:
Plán Pro: 4,99 dolárov mesačne
Podnikateľský plán: 4,99 dolárov na používateľa / mesiac

2. Mávať

Jedna vec, s ktorou väčšina nezávislých pracovníkov bojuje, je profesionálne riadenie záležitostí týkajúcich sa peňazí, ktoré spôsobujú neistotu a plytvanie peniazmi. Wave bol navrhnutý tak, aby vyhovoval jednotlivcom na voľnej nohe a malým podnikom s deviatimi alebo menej zamestnancami.

Poskytuje komplexnú sadu funkcií vrátane vedenia účtovníctva, účtovníctva, generovania a distribúcie faktúr, prijímania platieb prostredníctvom kreditných kariet atď. V súčasnosti slúži z dobrého dôvodu viac ako 25 miliónom používateľov po celom svete. Má jednoduché rozhranie, je ľahko použiteľný a je logicky usporiadaný, neposkytuje však možnosť vedenia účtovníctva na základe hotovosti a holistický prehľad o zostatkoch..

Cena:
Zadarmo.

3. Bidsketch

Ak chcete byť úspešní ako profesionáli na voľnej nohe, je dôležité, aby ste vynikli z davu tým, že poskytnete profesionálny pocit na navrhovanie dokumentov, ktoré zdieľate s klientmi. Bidsketch ponúka návrhy značkových projektov v priebehu niekoľkých minút, ktoré sú založené na opakovane použiteľnom poplatku, dizajnoch a obsahu. Tieto návrhy sú dôkladne prispôsobiteľné a zahŕňajú ďalšie funkcie, ako sú návrhy poplatkov a elektronický podpis.

Cena:
Nezávislý plán: 29 dolárov mesačne
Štúdio plán: 79 dolárov mesačne
Plán agentúry: 149 dolárov mesačne

4. Minterapp

Minterapp, jeden z najľahších dostupných nástrojov, umožňuje jednotlivcom aj nezávislým firmám efektívne sledovať čas a generovať profesionálne faktúry. Môžete pridať úlohy, ktoré je potrebné dokončiť, a určiť zodpovednosť konkrétnym používateľom spolu s hodinovými alebo sektorovými platbami.

Minterapp bude neustále sledovať priebeh projektu a generovať faktúry na základe počtu využitých hodín. Je založený na cloudu, takže k nemu máte prístup odkiaľkoľvek a umožňuje príjem platieb prostredníctvom bezpečných platobných možností, ako sú PayPal, Stripe atď..

Cena:
Jednoduchý plán: 9,95 dolárov mesačne
Podnikateľský plán: 29,95 dolárov mesačne
Podnikateľský plán: 59,95 dolárov mesačne

5. TextExpander

Od nezávislých pracovníkov sa často vyžaduje, aby žonglovali s viacerými projektmi súčasne. Zvyčajne to znamená zdieľanie viac-menej podobných e-mailov s klientmi, ktorí zaberajú veľké množstvo času. Tu hrá svoju úlohu TextExpander. Predprogramuje krátke skratky, ktoré automaticky vkladajú text, ako aj obrázky, CSS, keď sa zobrazí výzva pomocou jednoduchých skratiek.
Šetrí tiež čas automatickou korekciou chýb pri písaní a vkladaním požadovaných formulárov pre každý projekt. Jeho jedinou nevýhodou je však to, že ponúka rozhranie pre všetky podniky.

Cena:
1,66 dolárov mesačne

6. Otvorená kancelária

Pre nezávislých pracovníkov, ktorí píšu na živobytie, je OpenOffice alternatívou k balíku Microsoft Office. Svoje pôsobenie na voľnej nohe považuje za množstvo funkcií vrátane ľahkého exportu dokumentov, ako sú brožúry, elektronické knihy, príručky atď., Do formátu PDF..

Cena:
Zadarmo.

7. Dropbox

Dropbox je ideálny na synchronizáciu súborov na webovú platformu a ich triedenie podľa projektu, takže nemusíte hľadať dokumenty tam a späť. Poskytuje online spoluprácu dokumentov v reálnom čase a poskytuje neoceniteľný prístup k súborom, ktoré ste omylom odstránili. Jej náklady sú jedinou obavou, pretože pre niektorých to môže byť príliš veľa. Toto riešenie je ideálne pre živnostníkov, ktorí riadia malý tím svojich vlastných a malých firiem.

Cena:
9,99 dolárov mesačne

8. MindMeister

MindMeister je nástroj na mapovanie mysle, ktorý je ideálny pre kreatívne projekty. Umožňuje jednotlivcom aj tímom prezentovať svoje myšlienky vizuálnym spôsobom a zdieľať ich s členmi tímu, aby si mohli myslieť na spoluprácu. Čo odlišuje MindMeister od nástrojov na mapovanie mysle zadarmo, je to, že funguje iba webový prehliadač.

Nie je však vybavená návodom na použitie, ktorý je pre nových používateľov nejednoznačný a neumožňuje špecifikovať typy odkazov. MindMeister môže byť tiež použitý ako jednoduchý nástroj riadenia projektu, pretože používatelia môžu prevádzať nápady na úlohy, ktoré môžu byť spojené s termínom, nadobúdateľom a úrovňou priority. Postupom projektu je možné ľahko monitorovať stav úlohy.

Cena:
Osobný plán: 6 dolárov mesačne
Profesionálny plán: 10 dolárov mesačne
Podnikateľský plán: 15 dolárov mesačne

9. Evernote

Kreativita je chlieb a maslo nezávislých odborníkov a môže sa spustiť kedykoľvek počas dňa. V takom prípade Evernote slúži ako platforma na rýchle zaznamenávanie nápadov, zachytávanie obrázkov, mediálnych súborov atď. A ich okamžité zabezpečenie na webovej platforme, aby sa dali ľahko získať z ľubovoľného miesta..

Bezplatná verzia obmedzuje funkčnosť používateľov iba pomocou dvoch zariadení, zatiaľ čo v pláne strednej úrovne chýbajú výrazné vlastnosti a profesionálny plán môže byť pre jednotlivcov na voľnej nohe príliš drahý..

Cena:
Základný plán: zadarmo
Plus plán: 34,99 ročne
Prémiový plán: 69,99 za rok

10. HootSuite

Slobodný priemysel je rastúci a vysoko konkurenčný priemysel, v ktorom je počet získaných projektov priamo úmerný viditeľnosti, ktorú si vychutnáte pred svojou klientelou. A kde je lepšie predávať svoje schopnosti a prezentovať svoje portfólio ako prostredníctvom platforiem sociálnych médií, ktoré sú zďaleka najúčinnejšie marketingové kanály našej doby.

Hootsuite je najpoužívanejší nástroj na správu sociálnych médií, ktorý v súčasnosti obsluhuje viac ako 10 miliónov používateľov na celom svete a ponúka jediný ľahko použiteľný informačný panel schopný simultánne sledovať kampane v sociálnych sieťach vo viacerých sieťach..

Cena:
Základný plán: zadarmo
Plán Pro: 8,99 dolárov mesačne
Podnikateľský plán: Prispôsobené sadzby

11. voľný

Trh na voľnej nohe rozširuje váš dosah do najvzdialenejších kútov sveta a umožňuje nezávislým pracovníkom pracovať s členmi tímu aj s klientmi z celého sveta. Na zabezpečenie ľahkého a spoľahlivého komunikačného média ponúka Slack inovatívnu aplikáciu skupinových správ, ktorá umožňuje používateľom vytvárať vyhradené priestory, prostredníctvom ktorých môžu nezávislí ľudia komunikovať s medzinárodnými tímami, ako aj s klientmi..

Hoci mu chýbajú užitočné funkcie, ako sú kalendáre, správa úloh a ustanovenia o spolupráci, patrí medzi najpopulárnejšie komunikačné aplikácie, ktoré vlastnia svoju použiteľnosť a pravidlá zdieľania súborov, ako aj zapájajú sa do skupinových diskusií..

Cena:
Základný plán: zadarmo
Štandardný plán: 8 dolárov mesačne
Plus plán: 15 dolárov mesačne

12. Mozy

Nezávislí pracovníci sa zaoberajú viacerými klientmi a projektmi, a preto je potrebné pracovať na viacerých dokumentoch naraz. Jedna vec, ktorú si absolútne nemôžu dovoliť, je stratiť dokument, pretože by to viedlo k plytvaniu užitočnými hodinami tvrdej práce.

Mozy je komplexné riešenie zálohovania založené na cloudoch, ktoré je vhodné pre jednotlivcov aj podniky. Umožňuje nezávislým pracovníkom pracovať na viacerých zariadeniach a všetky informácie sa automaticky zálohujú v cloude. Je to trochu na drahej strane a chýba možnosti zdieľania súborov.

Cena:
Mesačný plán: Začína sa od 13 dolárov mesačne
1-ročný plán: od 158 dolárov ročne
2-ročný plán: od 293 dolárov ročne

13. Podpis Adobe

Jednoduchou, ale nevyhnutnou požiadavkou nezávislých pracovníkov je Adobe Sign, ktorý im umožňuje elektronicky podpisovať a zdieľať dokumenty s klientmi bez toho, aby museli robiť konvenčné skenovanie pomocou tlače znakov. Vďaka rýchlej funkčnosti zvyšuje Adobe Sign efektívnosť procesu podpisu až o 80%.

Cena:
Jednotlivý balík: 9,99 dolárov mesačne
Firemný balík: Začína sa na 30 USD mesačne
Enterprise Package: Prispôsobené sadzby

14. Dashlane

V neposlednom rade môže byť správa viacerých aplikácií a prihlásení zložitá a vyžaduje si čas na obnovenie hesla zakaždým, keď musíte aplikáciu používať. Môže to byť vyčerpávajúce aj časovo náročné..
Dashline ponúka správu hesiel, e-peňaženku a funkcie automatického dopĺňania, takže jediné heslo, ktoré si musíte zapamätať, je hlavné heslo použité na prístup k Dashline. Poskytovanie predvoleného hesla by však malo byť bezpečnejšie.

Cena:
Základný balík: zadarmo
Prémiový balík: 39,99 dolárov ročne

Začať ako profesionál!

Mnohí ľudia začínajú na voľnej nohe s malou alebo žiadnou technologickou podporou, aby neskôr mohli sledovať svoje kroky a znovu vymyslieť svoj pracovný proces pomocou nástrojov. Keďže existuje veľa vysokokvalitných aplikácií, ktoré sú bezplatné, je vhodné, aby nezávislí podnikatelia začali podnikať pomocou týchto užitočných nástrojov, ktoré zvýšia ich efektívnosť a profesionalitu a pripravia pôdu pre úspech..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map