14 nástrojů, které žádný úspěšný nezávislý pracovník nemůže žít bez

Globální nezávislá ekonomika prochází enormní růst díky své schopnosti poskytovat flexibilní, pohodlnou, nemluvě o finančně lukrativní alternativě monotónní devíti až pěti pracovních rutin.


Odvětví na volné noze umožňuje lidem převzít a řídit svou kariéru, když se rozhodují o povaze a počtu projektů, které provádějí, o své klientele, kdy pracovat a jak dostávat odměnu.

Samostatný trh v USA sám zaměstnává 53 milionů pracovníků tj. ohromujících 34% z celkové národní pracovní síly a přispívá do americké ekonomiky téměř 715 miliard USD.

Kromě velikosti trhu; práce na volné noze má nyní také zvýšený profesní status a odvolání s přibližně 80% nesvobodních osob ochotných převzít projekty na volné noze kromě jejich primárních zaměstnání.

Nástroje pro nezávislé pracovníky

Nástroje kombinující talent s obchodem:

Exponenciální růst v odvětví na volné noze podnítil vývoj řady nástrojů a aplikací, které zvyšují efektivitu projektů na volné noze..

Tam, kde je na volné noze svět plátno, plné využití dostupných příležitostí vyžaduje disciplinovaný přístup, a proto vidíme, že přechod od pravidelného nezávislého k úspěšnému nezávislému profesionálovi vyžaduje použití nástrojů speciálně navržených pro zvládnutí ohromného legování, které je charakteristické pro projekty na volné noze. To se stává velmi důležitým, protože jako živnostník závisí vaše živobytí na tom, jak efektivně dokončíte své projekty.

Podívejme se tedy na absolutně nezbytné nástroje pro to, abyste byli úspěšní na volné noze:

1. Wunderlist

Nejdříve se nejprve organizujte s Wunderlistem; multiplatformová a intuitivní aplikace seznam úkolů. Rozhraní je minimalistické, přesto podmanivé a použitelnost je stejně plynulá jako psaní na papír. Nabízí důkladnou sadu funkcí, které zajistí, že nikdy nezapomenete na důležitý úkol.

Má také rozmanitý výběr mobilních a stolních aplikací a podporuje spolupráci mezi dvěma nebo více lidmi. Nenabízí však připomenutí podle polohy a jazyk kvůli nastavení data nezahrnuje opakované termíny.

Cena:
Plán Pro: 4,99 $ měsíčně
Obchodní plán: 4,99 $ na uživatele / měsíc

2. Mávat

Jedna věc, s níž většina nezávislých pracovníků bojuje, je profesionální řízení peněžních záležitostí, které způsobují nejistotu a plýtvání penězi. Wave byl navržen tak, aby vyhovoval jednotlivcům na volné noze a malým podnikům s devíti nebo méně zaměstnanci.

Poskytuje komplexní sadu funkcí včetně vedení účetnictví, účetnictví, generování a distribuce faktur, přijímání plateb kreditními kartami atd. V současné době slouží z dobrého důvodu více než 25 milionům uživatelů po celém světě. Má jednoduché rozhraní, je snadno použitelný a je logicky organizován, nenabízí však možnost provádět hotovostní účetnictví a holistický přehled zůstatků.

Cena:
Zdarma.

3. Bidsketch

Chcete-li být úspěšní jako profesionál na volné noze, je důležité vyčnívat z davu tím, že profesionálně ucítíte návrhy dokumentů, které sdílíte s klienty. Bidsketch nabízí návrhy značkových projektů během několika minut, které jsou založeny na opakovaně použitelných poplatcích, vzorech a obsahu. Tyto návrhy jsou důkladně přizpůsobitelné a zahrnují přidané funkce, jako jsou návrhy poplatků a elektronický podpis.

Cena:
Plán na volné noze: 29 $ měsíčně
Studio plán: 79 dolarů za měsíc
Plán agentury: 149 $ měsíčně

4. Minterapp

Minterapp, jeden z nejvhodnějších dostupných nástrojů, umožňuje nezávislým i nezávislým podnikům efektivně sledovat čas a generovat profesionální faktury. Můžete přidávat úkoly, které je třeba dokončit, a určit konkrétní uživatele spolu s hodinovými platbami nebo poplatky za oddělení.

Minterapp bude průběžně sledovat průběh projektu a generovat faktury na základě počtu využitých hodin. Je založen na cloudu, takže k němu lze přistupovat kdekoli a umožňuje přijímat platby pomocí zabezpečených platebních možností, jako jsou PayPal, Stripe atd..

Cena:
Jednoduchý plán: 9,95 $ měsíčně
Obchodní plán: 29,95 $ měsíčně
Podnikový plán: 59,95 $ měsíčně

5. TextExpander

Nezávislí nezávislí jsou často povinni žonglovat více projektů současně. To obvykle zahrnuje sdílení více či méně podobných e-mailů s klienty zabírajícími velké množství času. Zde hraje roli TextExpander. Předprogramuje krátké zkratky, které automaticky vkládají text i obrázky, CSS, když jsou vyzváni jednoduchými zkratkami.
Šetří také čas automatickou opravou chyb při psaní a vložením požadovaných formulářů pro každý projekt. Jeho jedinou nevýhodou však je, že nabízí rozhraní pro všechny firmy.

Cena:
1,66 $ měsíčně

6. OpenOffice

Pro nezávislé pracovníky, kteří píší pro bydlení, je OpenOffice alternativou k sadě Microsoft Office. Svou výzvu pro svobodné povolání má díky řadě funkcí, včetně snadného exportu dokumentů, jako jsou brožury, elektronické knihy, příručky atd., Do formátu PDF..

Cena:
Zdarma.

7. Dropbox

Dropbox je ideální pro synchronizaci souborů s webovou platformou a jejich třídění podle projektu, takže nemusíte hledat dokumenty tam a zpět. Nabízí online spolupráci dokumentů v reálném čase a poskytuje neocenitelný přístup k souborům, které jste omylem smazali. Její cena je jediným problémem, protože pro některé to může být příliš. Toto řešení je ideální pro živnostníky spravující malý tým svých vlastních i malých podniků.

Cena:
9,99 $ za měsíc

8. MindMeister

MindMeister je nástroj mapování mysli ideální pro kreativní projekty. Umožňuje jednotlivcům i týmům vizuálním způsobem prezentovat své myšlenky a sdílet je se členy týmu, aby mohli spolupracovat s myšlenkami. To, co MindMeister odlišuje od nástrojů mapování mysli zdarma, je to, že k fungování funguje pouze webový prohlížeč.

Není však vybavena uživatelskou příručkou, což je pro nové uživatele nejednoznačné a neumožňuje specifikaci typů odkazů. MindMeister lze také použít jako jednoduchý nástroj pro správu projektů, protože uživatelé mohou převádět nápady na úkoly, které lze spojit s termínem, nabyvatelem a úrovní priority. Jak projekt pokračuje, lze snadno sledovat stav úkolu.

Cena:
Osobní plán: 6 $ měsíčně
Profesionální plán: 10 $ měsíčně
Obchodní plán: 15 $ měsíčně

9. Evernote

Kreativita je chléb a máslo nezávislých profesionálů a může se spustit kdykoli během dne. V takovém případě Evernote funguje jako platforma pro rychlé zapisování nápadů, zachycení obrázků, multimediálních souborů atd. A jejich okamžité zajištění na webové platformě, aby je bylo možné snadno získat z libovolného místa..

Bezplatná verze omezuje funkčnost uživatelů pouze pomocí dvou zařízení, zatímco v plánu střední úrovně postrádá prominentní funkce a profesionální plán může být pro jednotlivce na volné noze příliš drahý.

Cena:
Základní plán: Zdarma
Plus plán: 34,99 za rok
Prémiový plán: 69,99 za rok

10. Hootsuite

Odvětví na volné noze je rostoucí a vysoce konkurenceschopné odvětví, kde je počet získaných projektů přímo úměrný viditelnosti, kterou si užíváte před svou klientelou. A kde lépe prodávat své schopnosti a prezentovat své portfolio než prostřednictvím platforem sociálních médií, které jsou zdaleka nejúčinnějšími marketingovými kanály naší doby.

Hootsuite je nejpoužívanější nástroj pro správu sociálních médií, který v současné době obsluhuje více než 10 milionů uživatelů po celém světě a nabízí jediný snadno použitelný řídicí panel, který je schopen současně sledovat kampaně na sociálních médiích ve více sítích.

Cena:
Základní plán: Zdarma
Plán Pro: 8,99 $ měsíčně
Podnikatelský plán: přizpůsobené sazby

11. Slack

Trh na volné noze rozšiřuje váš dosah do nejvzdálenějších koutů světa a umožňuje nezávislým pracovníkům spolupracovat se členy týmu i s klienty z celého světa. Pro zajištění snadného a spolehlivého komunikačního média nabízí Slack inovativní aplikaci pro skupinové zasílání zpráv, která uživatelům umožňuje vytvářet vyhrazené prostory, prostřednictvím kterých mohou nezávislí pracovníci komunikovat s mezinárodními týmy i s klienty.

Ačkoli postrádá užitečné funkce, jako jsou kalendáře, správa úkolů a ustanovení o spolupráci, patří mezi nejoblíbenější komunikační aplikace, které vlastní své použitelnosti a pravidlům sdílení souborů a také se zapojují do skupinových diskusí..

Cena:
Základní plán: Zdarma
Standardní plán: 8 $ měsíčně
Plus plán: 15 $ měsíčně

12. Mozy

Na volné noze jednají s více klienty a projekty, a proto je třeba pracovat na více dokumentech najednou. Jedna věc, kterou si absolutně nemohou dovolit, je ztratit dokument, protože by to vedlo ke ztrátě užitečných hodin tvrdé práce.

Mozy je komplexní cloudové řešení zálohování vhodné pro jednotlivce i firmy. Umožňuje nezávislým pracovníkům pracovat na více zařízeních a všechny informace jsou automaticky zálohovány v cloudu. Je to trochu na drahé straně a postrádá možnosti sdílení souborů.

Cena:
Měsíční plán: Od 13 $ měsíčně
Jednoletý plán: Od 158 $ ročně
Dvouletý plán: Od 293 USD ročně

13. Podepsat Adobe

Jednoduchý, ale zásadní požadavek nezávislých pracovníků je Adobe Sign, který jim umožňuje elektronicky podepisovat a sdílet dokumenty s klienty, aniž by museli provádět konvenční skenování pomocí tisku. Díky rychlé funkčnosti zvyšuje Adobe Sign efektivitu procesu podpisu až o 80%.

Cena:
Individuální balíček: 9,99 $ měsíčně
Obchodní balíček: začíná na 30 USD měsíčně
Enterprise Package: Přizpůsobené sazby

14. Dashlane

V neposlední řadě může být správa více aplikací a přihlášení složitá a vyžaduje čas, aby si vzpomněli své heslo pokaždé, když musíte aplikaci používat, může být jak vyčerpávající, tak časově náročná..
Dashline nabízí správu hesel, e-peněženku a funkce automatického doplňování, takže jediné heslo, které si musíte pamatovat, je hlavní heslo použité pro přístup k Dashline. Výchozí ustanovení o generování hesla by však mělo být bezpečnější.

Cena:
Základní balíček: Zdarma
Prémiový balíček: 39,99 $ za rok

Začněte jako profesionál!

Mnozí lidé začínají na volné noze s malou nebo žádnou technologickou podporou, aby později mohli sledovat své kroky a znovu vynalézat svůj pracovní proces pomocí nástrojů. Protože existuje spousta vysoce kvalitních aplikací, které jsou zdarma, je vhodné, aby na volné noze začali podnikat pomocí těchto užitečných nástrojů, které zvýší jejich efektivitu a profesionalitu a připraví cestu k úspěchu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map