Top 15 australských shopify webových designérů a vývojářů

AWA Award of Excellence


Shopify je jednou z nejlepších platforem elektronického obchodování a její popularita rychle roste. Jednou z výhod, které jsme zjistili v naší recenzi Shopify, je to, že má intuitivní rozhraní a pro nováčky je to snadné. K dispozici jsou také uživatelská fóra, na kterých můžete získat pomoc na internetu Nakupujte web a návody k webům v centru nápovědy Shopify.

Můžete se tedy zeptat, proč vám dáváme doporučení pro odborníky, kteří vám pomohou nastavit váš internetový obchod pomocí softwaru Shopify?

Proč si vybrat odborníka na Shopify?

Existuje několik důvodů. Ne každý chce navrhnout nebo vyvinout vlastní výklad a naplnit jej svými výrobky. Někteří lidé nemají čas a jiní nemají zkušenosti s designem nebo dokonce minimální technické schopnosti. Přesto se jiní chtějí jen soustředit na maloobchodní aspekty svého podnikání a nechat online část „internetového obchodu“ někomu jinému.

Pokud to zní jako vy, přečtěte si naše doporučení Nakupujte odborníky kteří vám mohou pomoci při vytváření nového online obchodu nebo při přechodu vašeho stávajícího na platformu Shopify. Všichni tito odborníci pobývají v Austrálii a prošli výběrovým řízením společnosti Shopify, aby dosáhli své oficiální akreditace.

Který z nich si vybrat?

Možná budete potřebovat pomoc pouze s částí procesu – například můžete navrhnout svůj vlastní obchod, ale ne sami ho nastavit – zde je rozpis různých kategorií odborníků a služeb, které poskytují..

 • Design – vytvořte vzhled a dojem vašeho obchodu; začlenit svou značku
 • Nastavení – nastavení základního úložiště z existujícího motivu a přizpůsobení motivu
 • Vývoj – vytvořil aplikaci pro obchod s aplikacemi nebo vytvořil vlastní obchod od nuly
 • Marketing – vytvářejte marketingové kampaně, obvykle digitální, které mohou zahrnovat strategie sociálních médií
 • Fotografování – pořizujte fotografie pro svůj internetový obchod, především z vašich produktů

Mnoho z těchto expertů Shopify je kvalifikovaných v několika kategoriích a některé nabízejí webové služby nad rámec služeb Shopify, které mohou splňovat další potřeby pro vývoj webových aplikací, které máte.

Heavy Hitters

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce, dříve známý jako Shopify Ninjas, nedělá nic jiného než rozvíjení obchodů Shopify. Jsou připraveni na to, kdo by jejich klienti měli být – pokud spěcháte nebo máte velmi omezený rozpočet, pak by pro vás byla vhodnější jiná agentura.

Blackbelt Commerce nabízí celou škálu služeb Shopify – nastavení, design, vývoj, marketing a fotografie. Vytvořili také pluginy pro dvojjazyčné obchody, automatický selektor země a e-mailovou šablonu HTML, která nahradí text, který je ve výchozím nastavení Shopify..

Pracovní skupina

Pracovní skupina

Pracovní skupina, butiková webdesignová a vývojová společnost, pracuje s Shopify od roku 2012. Společnost prohlašuje, že je „rychlá, obratná, kreativní, pragmatická“ a eCommerce je jen jednou z digitálních služeb, které nabízí.

Pracovní skupina spolupracuje s klienty na přesunu systémů elektronického obchodování a prodejních míst do systému Shopify: nehovoří se však, zda také staví obchody Shopify od nuly, přestože jsou odborníky na nastavení..

Elkfox

Elkfox

Elkfox je agentura, která má dvě speciality – Shopify a MailChimp. Jejich zkušenosti s Shopify jsou jak v oblasti maloobchodu, tak v oblasti velkoobchodu a společnost má velmi zkušenosti s návrhem vlastních motivů.

Doplňují své služby Shopify o produktové fotografie a mají také aplikaci, která pomůže s integrovaným e-mailem. Web ElkFox je trochu matoucí, protože veškerá navigace je v zápatí mimo obrazovku a některé odkazy jdou na kontaktní stránku.

Leafcutter

Leafcutter

Leafcutter Creative Digital je poskytovatelem kreativních e-commerce a komunikačních řešení. Shopify je v této společnosti jen jednou z pěti oblastí odborných znalostí, ale společným vláknem je digitální strategie založená na výsledcích.

Leafcutter pracuje s platformou Shopify od roku 2012 a určuje odvětví, s nimiž se zabývají, jako neziskové organizace, farmacii a vzdělávání. Začínají strategií a poté vám postaví obchod – od základního po plně přizpůsobený, integrovaný obchod.

Marketingový guru

Obnovte média

Obnovte média

Reload Media jsou experty Shopify od října 2016 a zaměřují se na poskytování digitálních marketingových kampaní pro vaše podnikání v oblasti elektronického obchodování. Jejich web neříká, zda skutečně staví obchody Shopify, ale jejich digitální služby podporující vaše online podnikání zahrnují SEO, placení za proklik, strategii sociálních médií, optimalizaci míry konverze a e-mailový marketing..

30 akrů

30 akrů

30 Acres poskytuje celou škálu služeb Shopify – nastavení, design, vývoj a marketing – plus osvědčené odborné znalosti v oblasti strategie a provádění digitálního marketingu. Jejich pravidla (tj. Jejich obchodní filozofie) jsou předem na jejich webových stránkách, takže můžete vidět, o co se jedná.

30 Společnost Acres má na svém webu na stránce Shopify mnoho podrobných případových studií elektronického obchodování.
Společnost má zkušenosti s vývojem vlastních témat i vlastních aplikací pro své klienty.

Design Champs

The Hope Factory

The Hope Factory

O továrně The Hope Factory and Shopify vám nemůžeme nic říct, protože na jejich webových stránkách není mnoho informací. Elektronický obchod je pouze jednou z pěti digitálních služeb, které nabízejí: design, vývoj a optimalizace konverzí jsou mezi ostatními.

Existuje obchod, ve kterém si můžete zakoupit balíček Shopify Coaching-by-hour-hour a Shopify store setup, a to jak za určenou částku v dolarech, ale žádné informace o tom, co dostanete.

Příze digitální

Příze digitální

Yarn Digital je odborníkem na Shopify od června 2015 a nabízí pět digitálních služeb, z nichž jednou je eCommerce. Společnost je kvalifikována jako designér a nastavení Shopify Expert, ale jejich webové stránky neposkytují žádné podrobnosti o svých schopnostech, kromě toho, že on-line obchody, které vytvoří, mohou prodávat led Eskimosu..

Společnost Yarn Digital má některé klienty, kteří často zasáhli, například Lululemon a Sony Music, kteří využili svých návrhářských služeb.

Design Sedmdesát

Design Sedmdesát

Společnost Seventyfour Design se specializuje na vlastní digitální zážitky a vývoj značky
které posunou vaši firmu na další úroveň. Tato agentura má pětileté zkušenosti s nabízením designu, vývoje a nastavení služeb Shopify a fotografování vašich produktů.

Budou s vámi spolupracovat na vaší identitě značky a zajistí, aby se to odrazilo ve vašem vlastním motivovém návrhu. Na jejich webových stránkách nejsou užitečné příklady jejich práce – pouze snímky obrazovky.

Studio bílé vlajky

Studio bílé vlajky

White Flag se vzdává všech svých schopností, znalostí a odborných znalostí. A je zde obrázek zakladatele této společnosti identifikující všechny způsoby, jak to jeho části těla a nástroje pomáhají v tom. White Flag je víceúčelové studio a eCommerce je pouze jednou ze sedmi nabízených digitálních služeb.

Musíte najít všechny screenshoty odvedené práce, abyste zjistili, která jsou řešení návrhu a nastavení Shopify a kontaktujte studio, abyste získali další informace..

Všude kolem Awesome

Disco Labs

Disco Labs

Disco Labs žije pro Shopify. Na platformě Shopify mají rozsáhlé zkušenosti – provozují vlastní obchody na Shopify, navrhují vlastní témata a vytvářejí vlastní aplikace. Disco Labs navíc publikovaly knihy a kurzy Shopify, z nichž jeden je ve spolupráci s Shopify.

Nyní se zaměřují na pomoc velkoobjemovým podnikům při přechodu na Shopify Plus. Nenechte se odradit svým základním webem – tito kluci vědí, co dělají.

Creaur

Creaur

Pokud je jejich vlastní webová stránka průvodce, má Createur minimalistickou filozofii „pomoci lidem vzkvétat v digitálním věku“. Createur je nezávislá digitální agentura a Shopify Experts v oblasti designu, vývoje, nastavení a marketingu.

Na jejich třech vizuálně ohromujících webových stránkách není mnoho informací. Musíte si prohlédnout příklady jejich práce (ale vysvětlují, jaké služby pro každého klienta provedli) a poté je kontaktují.

Do obchodu

Do obchodu

Do Commerce jsou odborníci na eCommerce, kteří se specializují na Shopify. A dělají vše, co Shopify dělají a dělali od roku 2012. Společnost staví obchody všech velikostí a přizpůsobuje témata i funkčnost.

Mají zkušenosti s integrací obchodů Shopify s aplikacemi a softwarem třetích stran a dobře se orientují v marketingu a reklamě, včetně reklam Google Adwords a Facebook. Chcete-li balíček dokončit, Do Commerce také nabízí probíhající podporu Shopify. Jedná se o plnohodnotnou společnost s vynikajícím blogem.

Nastavení a vylepšení

Shopify StartUp

Shopify StartUp

Služba Shopify Startup to dělá jen proto, aby váš internetový obchod fungoval. Majitel této společnosti provozuje devět vlastních obchodů Shopify, takže prošel všemi problémy, které se mohou objevit, a může vám pomoci se vším od vašich počátečních myšlenek až po představy o ziskovosti..

Služba Shopify Startup nabízí tři úrovně služeb: Základní až pro 20 produktů; Lepší až pro 100 produktů; a vlastní. Tato společnost může zapadnout do vašeho rozpočtu, pokud právě začínáte s malým obchodem.

Insider Media Group

Insider Media Group

Insider Media Group je boutique agentura, která nabízí řadu digitálních služeb, z nichž jeden je eCommerce. Skupina je odborníkem na Shopify od března 2016 a je akreditována pro nastavení a marketing.

Jejich nastavení je v plném rozsahu, od vyladění šablony po vlastní design nebo migraci existujícího obchodu. Marketing zahrnuje SEO a sociální média a PR. Insider Media group vás také na portálu Shopify vyškolí, pokud potřebujete pomoc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map