Top 10 západních pobřeží Shopify Web designérů a vývojářů

AWA Award of Excellence


Přestože Shopify vytváří pověst jako snadno použitelná platforma eCommerce s intuitivním rozhraním, můžete se rozhodnout, že budete potřebovat pomoc při navrhování a nastavení vašeho internetového obchodu, možná dokonce při jeho provozování a údržbě..

Mohli byste jít do místního vývojáře webu a požádat o pomoc, ale doporučujeme vám obrátit se na některou z nich Akreditovaní experti Shopify. Tito lidé ukázali, že mají „komplexní a autoritativní znalosti Shopify“ tím, že společnosti předávají příklady své práce.

Nakupujte hodnotí obchody, které žadatelé vytvořili, a uděluje titul odborníků Shopify těm, jejichž práce odpovídá jejich standardům.

Při pohovoru s odborníky na Shopify pět otázek

Spolupracoval expert s podobnými společnostmi v podobných odvětvích?
Jsou-li všechny případové studie obchodů v portfoliích odborníků měkké a v pastelových barvách, možná nejsou nejlepší volbou pro návrháře vašeho obchodu se stavebními nástroji. Pokud prodáváte digitální produkty a služby, nevybírejte někoho, kdo se zaměřuje na obchody s fyzickým zbožím.

Má expert dovednosti, které hledáte?
Expert Shopify může mít kvalifikaci Design, ale vytvořil obchod od nuly nebo pouze přizpůsobil existující šablony? Specializuje se někdo s akreditací fotografie na konkrétní produkty?

Co říkají klienti z minulosti o svých zákaznických zkušenostech??
Přečtěte si recenze od nedávných klientů z minulosti na webu Shopify. Zaměřte se na recenze práce, které jsou podobné tomu, co hledáte. Není příliš užitečné vědět, že expert je ideální pro malé projekty, pokud chcete, aby postavila velký a mnohonárodnostní obchod.

Zeptejte se odborníka, jak komunikují se svými klienty
A pak pozorujte, jak s vámi zacházejí, když s nimi mluvíte. I když vaše počáteční konverzace s odborníkem probíhá e-mailem, využijte příležitosti a promluvte si s nimi telefonicky nebo osobně. Mnoho z úspěchu nastavení internetového obchodu bude ve vašem vztahu s vývojářem.

Naučí vás Expert používat Shopify?
Jakmile bude váš internetový obchod funkční, je na vás, abyste jej udrželi v chodu a aktualizovali, pokud si najmete někoho, kdo jej pro vás udržuje. Zeptejte se svého potenciálního odborníka, zda vás naučí, jak na to, a bude vám zavolá, pokud budete mít dotazy k problémům, které nedokážete vyřešit.?

Zde je náš výběr vývojářů Shopify na západním pobřeží Severní Ameriky.

Vyrobeno palivo – Colbert, Washington

Vyrobeno palivo

Jediným zaměřením na Fuel Made je Shopify. Specializují se na prvotřídní design a vývoj Shopify a nabízejí kompletní design a vývoj na zakázku. Případně poskytují pouze návrhové nebo vývojové služby, pokud již máte část procesu pokryty.

Pokud hledáte jen trochu pomoci, můžete využít jejich služby každou hodinu. Portfolio práce společnosti Fuel Made zahrnuje podrobné screenshoty o tom, jak postavili obchody a pomohly svým klientům uspořádat jejich produkty.

Satel Creative – Vancouver, BC

Satel Creative

Satel Creative je one-stop shop pro vše eCommerce. Pokrývají kompletní sortiment služeb Shopify – design, vývoj, nastavení a marketing a fotografování vašich produktů. Schémata jejich procesu lze snadno sledovat a vysvětlit, co přesně pro vás dělají a co můžete očekávat.

Tato společnost má také zkušenosti s prodejem a správou zásob. Shopify je jednou ze dvou platforem elektronického obchodování, které používají.

SeedCMS – Irvine, CA

SeedCMS

SeedCMS používá Shopify od roku 2012 a nabízí celou škálu služeb Shopify. Tato společnost se specializuje na přizpůsobené služby včetně témat a vývoje aplikací pro vaše jedinečné potřeby.

Na webu SeedCMS není žádné skutečné vysvětlení toho, co dělají, ale mnoho snímků obrazovky jejich práce je vizuálně špičkových a je označeno, jaké služby společnost poskytla tomuto klientovi.

WLCR – Portland, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative) je firma zabývající se vývojem webových aplikací, která nabízí rozmanité služby včetně informační architektury, retušování obrázků a sítotisku. Budují na platformě Shopify od roku 2012.

Ohlasy na stránkách Shopify jsou velmi pozitivní. Služba eCommerce WLCR však není zvýrazněna na jejich vlastních webových stránkách, takže je budete muset kontaktovat a vyžádat si jakékoli informace.

Monumentální design Co. – Portland, OR

Monumentální design Co.

Společnost Monumental Design Co. se nazývá agentura pro spolupráci nebo „můj hrdina“. Zdá se, že jsou docela selektivní v klientech, které přijímají – ale v dobrém smyslu, chtějí, aby všichni byli úspěšní. Shopify akredituje monumentální design pro design, vývoj a nastavení.

Jejich vlastní web jen říká, že nakupují eCommerce (mimo jiné webové věci). A je to; je to jednostránkový web. Poté musíte vyplnit formulář a kontaktovat je, abyste získali další informace.

ShopPad – Oakland, CA

ShopPad

ShopPad je od roku 2012 expertem na design a vývoj Shopify a pracoval s tisíci internetových obchodů. ShopPad pracuje výhradně s Shopify a má specializaci v mobilním eCommerce.

Technická odbornost v této společnosti je působivá, protože více než 50 000 obchodů s eCommerce využívá aplikace Shopify, které vyvinuly. Případové studie podrobně popisují, jaké problémy elektronického obchodu byly řešeny. Podívejte se na blog ShopPad, kde najdete spoustu užitečných informací a tipů týkajících se elektronického obchodování.

Výrobce – Los Angeles, CA

Výrobce

Manufactur je nervózní, kreativní agentura, která nabízí vývoj webových aplikací, branding, design, média a marketing. Jsou uvedeny na webu Shopify jako Experti v oblasti designu, vývoje a marketingu, toto však nikde nenajdete výslovně na vlastním webu výrobce..

Podívejte se na případové studie v rámci digitálního marketingu nebo webových značek a podívejte se, kde vytvořili obchody. Seznam klientů výrobce je velmi působivý a zahrnuje Capitol Records, Walt Disney Parks and Resorts a 20th Century Fox.

2 návrhy přátel – Sedona, AZ

2 návrhy přátel

2 Friends Design je designová společnost a vývoj stránek Shopify je jen jednou z jejich arén, trička a loga. Webové stránky 2 Friends Design jsou více prodejní hřiště pro platformu Shopify než vysvětlení designových služeb Shopify, které mohou 2 Friends poskytnout.

Společnost má nástěnku Pinterest na všech 160+ webových stránkách, které vyvinula. Doporučujeme vám podívat se tam a podívat se na jejich designové dovednosti.

Aeolidia – Seattle, WA

Aeolidia

Aeolidia se zaměřuje na maloobchodníky, kteří jsou v okamžiku „vyklápění“ z malého, kutilského zájmu o stabilnější a rostoucí firmu. Nabízejí celou škálu služeb elektronického obchodování od návrhu identity značky přes budování internetového obchodu pomocí Shopify až po marketingové poradenství a správu sociálních médií..

Případové studie společnosti Aeolidia jsou převážně měkké barvy a zamlžené webové stránky, které mohou odrážet jejich citlivost na design. Jejich blog je plný velmi užitečných informací.

Mat Mullen Design – San Francisco, CA

Mat Mullen Design

Mat Mullen je akreditovaný odborník Shopify pro design, nastavení a marketing. Od roku 2008 pracoval na více než 100 internetových obchodech. Mat má zkušenosti s prací s malými podniky při zakládání prvního elektronického obchodu. Jeho portfolio ukazuje různé typy online obchodů a svědectví klientů na webu Shopify jsou velmi pozitivní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map