Nejlepší východní pobřeží Shopify eCommerce Platform Web Designers and Developers

AWA Award of Excellence


Hej, Nakupujte, jste někdy jedna silná platforma! Díky vašemu snadnému a intuitivnímu rozhraní může téměř každý proměnit ho-hum online obchod v sofistikovanou věc krásy. Není na tobě nic, co není dokonalé? Ano, ano.

Můžete udělat tolik, aby se vaše možnosti staly ohromující. Necháte se upravovat téměř na jakoukoli míru. To je úžasné, ale vyžaduje to někoho, kdo ví, co dělá. Ale samozřejmě jste Shopify. Myslíš na všechno.

Cue the Nakupujte odborníky. Tito Shopify guru žijí a pracují po celém světě, takže je snadné najít jednoho poblíž. Zde je seznam doporučených vývojářů na východním pobřeží. Jsou připraveni vám pomoci vytěžit z Shopify to nejlepší.

Přečtěte si seznam vývojářů, kteří vám pomohou vytěžit z Shopify to nejlepší.

Jsme si všimli

Jsme si všimli

Tento tým ví, co je zapotřebí k tomu, abyste svůj obchod Shopify Plus postavili od základů. To je, pokud právě začínáte. Máte již obchod Shopify? Nechají provést audit. Prohlédnou se pod kapotou a doporučí vylepšení, která zlepší váš internetový obchod. Pokud chcete, dejte tomuto odborníkovi Shopify zvláštní pozornost. Tráví čas, aby se ujistili, že jsou všichni na stejné stránce. Strávíte spolu čas na prohlížení a projednávání souborů Sitemap, vývojových diagramů a drátových modelů.

Tento Shopify Expert je také specialistou na AdWords. Mohou vytvářet efektivní kampaně AdWords, které zvyšují návštěvnost vašeho webu Shopify. Pomohou vám také se SEO, takže si můžete časem zvýšit své hodnocení v Shopify.

Příkaz C

Příkaz C

Jste si jisti, že Shopify je pro vás to pravé? Tento tým používá to, čemu říkají „fit first“. S platformou Shopify spolupracují od jejího zavedení v roce 2006. V roce 2014 přidali pomoc s aplikací Shopify Plus.

Je Command C pro vás tím pravým odborníkem na Shopify? Raději pracují s klienty s ročním obratem mezi 1 až 10 miliony USD. Až dosáhnete této úrovně, budete také potřebovat silnou podporu řízení projektů. Tým v této oblasti vyniká. Také vám mohou pomoci porozumět technickému žargonu, který obklopuje elektronický obchod.

Genome

Genome

Víte, že jste na domovské stránce webu Genome našli něco zvláštního. Styl a design jsou klíčovými součástmi internetového obchodu. Za své designérské práce získali ocenění. Blog Shopify Partners dal společnosti Genome v roce 2016 čestné uznání za nejlepší práci za eCommerce Design Award, Mpowerd. Potřebujete nějaké další podněty k jejich kontrole? Frank Sinatra Enterprises si vybral Genome pro návrh a stavbu svých webových stránek.

Genome je také spouštěcím inkubátorem. Určitě oceníte spolupráci s nimi, pokud se chcete touto filozofií přiblížit k vašemu internetovému obchodu.

Zjednodušující

Zjednodušující

Tento tým na východním pobřeží vybudoval více než 550 obchodů poháněných systémy Shopify a Shopify Plus. Obchody prodaly více než 3 miliony produktů s obratem více než 70 milionů dolarů. Potřebujete další důvod pro vyzkoušení tohoto odborníka na Shopify?

Simplistic je full-service skupina. Mohou vám pomoci upravit platformu Shopify a vytvořit jedinečný zážitek z nakupování, který funguje na stolních i mobilních zařízeních. Společnost Simplistic získala pověst pro vytváření obchodů typu flash, které zpracovávají elektronický obchod pro společnosti vystupující v síťové televizi. Tyto internetové obchody zpracovávají a plní tisíce současných a sledují prodej v reálném čase.

Barrel NY

Barrel NY

Značky, které poznáte, spolupracují s Barrel NY na tvorbě jejich příběhů Shopify. To je důležité ze dvou důvodů. První je zřejmý. To potvrzuje, že tento Shopify Expert má vynikající reputaci. Druhý důvod není tak zřejmý, ale stejně relevantní. Ukazuje vám, že Shopify je platforma, která pohání známé značky jako KIND Snacks.

Jste nezisková organizace? Barrel NY vás chce slyšet. Každý rok věnují více než 500 hodin na pomoc neziskovým organizacím s tím, čemu říkají „Grantové granty“. Pomohou vám transformovat Shopify, abyste jej mohli použít k darování.

Verbální + vizuální

Verbální + vizuální

Existují předpisy nebo překážky, které brání prodeji vašeho produktu nebo služby? Tým společnosti Verbal + Visual vám může pomoci skočit přímo nad ně. Jsou to experti na zvyšování online prodeje automatizací procesů, které často způsobují opuštěné nákupní vozíky.

Zde je příklad. Jedním z jejich nedávných klientů byl internetový obchod s vínem. Verbal + Visual jim pomohl s jedinečným způsobem, jak zvládnout požadovanou výzvu k ověření věku. Obchod pokračoval a viděl 100% návratnost investic za pouhé 4 měsíce. Jejich míra konverze se zvýšila o 25% a míra okamžitého opuštění se snížila o 30%.

Limonáda NY

Limonáda NY

Internetové obchody prodávající luxusní zboží představují jedinečnou výzvu. Zeptejte se herečky Gwyneth Paltrowové. Chtěla založit internetový obchod, který prodává luxusní výrobky a služby, které objevila. Paltrow se obrátil na Lemonade NY o pomoc. V jejím internetovém obchodě najdete širokou škálu produktů od organických produktů péče o pleť až po sluchátka.

Nenechte se zmást jednoduchým webem týmu. Nejsou velkorysí s podrobnostmi o tom, jak s vámi pracují. Je to proto, že neexistuje řešení „cookie cutter“ k řešením, která přinesou do vašeho obchodu Shopify. Neboj se. Skončíte s obchodem, který vyzařuje sofistikovaností.

Růst jiskry

Růst jiskry

Tento Boston Shop Expert Expert má pověst pro navrhování a budování online obchodů, které zvyšují konverzi zákazníků. Domnívají se, že by váš obchod měl být marketingovým i prodejním nástrojem. Růst Spark používá přístup zaměřený na výsledky. Kombinuje kampaně webového marketingu zaměřené na provoz a růst orientovaný na konverzi.

Oceněná designérská agentura identifikuje a provádí pouze prvky, které přinášejí rychlé výsledky a pozitivní dopad. Zprovozníte svůj obchod Shopify rychleji, než jste považovali za možné. Odtud vás podporují sledováním výsledků a vytvářením oblastí, které vykazují nejslibnější růst.

Nevázaný obchod

Nevázaný obchod

Přivolávají z Massachusetts. Specializují se na mobilní obchody pro iPhone, iPad a Android pro internetové obchody. Unbound Commerce vám pomůže zajistit bohatý zážitek z mobilního obchodu. Zvýší to zapojení a konverzi zákazníků. Zapojte tento tým, pokud chcete integrovat zasílání zpráv push, takže zákazníci uvidí vaše nejnovější nabídky.

Online nakupování se stalo mobilním zážitkem. Seznam klientů Unbound Commerce čte jako „kdo je kdo“ populárních značek. Zahrnuje společnosti jako Sears, Shoe Carnival, Miller Beer a Rockport. Unbound Commerce vám sundá všechno z vašich rukou. Budou navrhovat, stavět a udržovat váš internetový obchod. Posaďte se a relaxujte.

Mark Henderson

Mark Henderson

Tento Shopify Expert přistupuje k budování obchodu Shopify pomocí balíčku. Hledáte pouze základní nastavení? Značka se o to postará za vás, včetně písem, zvýrazňovacích barev a obrázku záhlaví nebo loga. Budete potřebovat daň a dopravu. To je také zahrnuto.

Potřebujete podrobnější pomoc? Zahajte proces s jednorázovým vkladem a plaťte tak, jak budete. Značka může přizpůsobit jakékoli téma Shopify a integrovat aplikace, které potřebujete. Služby designu a konfigurace jsou nabízeny za vás, takže máte vždy kontrolu nad rozpočtem. Mark vyvinul populární aplikaci Shopify s názvem Zaplaťte, co chcete. Pomohlo jednomu z jeho klientů získat více než 1,4 milionu dolarů na sociální účely.

1 Digitální agentura

1 Digitální agentura

Jsou to full-service agentury, ale poukazují na to, že 99% projektů, na které se podílejí, je zaměřeno na eCommerce. Jejich generální ředitel se podílí na navrhování, vývoji a marketingu webových stránek elektronického obchodu od roku 1999. Pomohl založit startupy elektronického obchodování v hodnotě několika milionů dolarů. Získáte výhodu jeho obrovských zkušeností v oboru.

1 Digitální agentura se domnívá, že úspěšný návrh internetového obchodu je procesem snižování. Měla by odstranit zpoždění a zmatek. Budou s vámi spolupracovat od začátku, nebo vám mohou pomoci s přepracováním. Těsné titulky je nevystraší. Až začnete s jednou z připravených prémiových šablon Shopify, dostanete vás až o 80% rychleji.

Design od Bolda

Design od Bolda

Více než 20 spokojených zákazníků si vzalo čas nechat posudky pro Shopify Expert Wim Tubbax. Mnoho z těchto klientů hovoří o hluboké úrovni spolupráce, ke které dochází během procesu návrhu. Marketing je nedílnou součástí elektronického obchodování. Wim vám také pomůže s vašimi informačními kampaněmi.

Pozornost na detail je další opakující se téma, které najdete. Klienti poukazují na to, že se vztahuje jak na technologii, tak na design. Využíváte plynulých operací. Vaši zákazníci využívají lepší zážitek z nakupování. Podívejte se do portfolia a uvidíte, proč tento Shopify Expert dostává tak skvělá doporučení.

ICEE Social

ICEE Social

Nezapomeňte na sociální média v internetovém obchodě na vlastní nebezpečí. ICEE Social věří, že je tak důležité, že z něj udělali specialitu. Podívejte se na blog svého webu. Rádi mluví o tom, jak lze platformu Shopify použít k vytvoření exkluzivních obchodů.

Dozvíte se například, že Očekává se, že trh B2B vzroste do roku 2020 na 6,7 ​​bilionu dolarů v hrubé hodnotě zboží. ICEE Social je připravena vám ukázat, jak můžete navrhnout velkoobchod, aby zachytil část tohoto toku příjmů. Služba Shopify má také silný nástroj k prezentaci značek, se kterými spolupracujete. Další článek v blogu hovoří o tom, jak můžete nastavit stránku značky pomocí služby Shopify.

TVP Industries

TVP Industries

Tato agentura v New Yorku se domnívá, že váš specializovaný obchod s eCommerce je nejlepším řešením a Shopify nelze porazit. Není divu, že jsou odborníky na Shopify? Očekávejte obvyklé služby nabízené ostatními, ale připravte se na překvapení několika neočekávanými doplňky.

TVP Industries má přístup k více než 600 000 prémiovým výrobkům. Pokud pro vás žádný z těchto značkových produktů nepracuje, může si ho nechat vyrobit na zakázku. To je jen první část procesu. Potřebujete také řešení plnění. TVP Industries vytvoří strategický plán distribuce, plnění a přepravy, aby zboží zůstalo v pohybu. Dokonce zvládnou potřeby zákaznických služeb.

Minion Made

Minion Made

„Jen nám řekni, co chceš“ je něco, co od tohoto Shopify Expert nikdy neslyšíš. Oceníte jejich strategický přístup. Začíná to intenzivním výzkumem. Výsledkem je podrobný dokument technických požadavků a funkcí. Zajištění kvality a testování výkonu začnou dlouho předtím, než se váš internetový obchod vůbec objeví. Zpětná vazba a vylepšení pokračují i ​​po spuštění.

Téměř 90 zákazníků nechalo reference pro společnost Minion Made. Je to hod. Jen asi polovina hovoří o tom, jak Minion Made dokázala vytvořit magii jen z vágního nápadu. Druhá polovina chválí Minion Made za integraci konkrétních požadavků, které by se mohly zdát nad rámec toho, co může Shopify udělat.

Společensky

Společensky

Většina projektů Shopify spadá do jednoho ze 3 druhů. Jedná se o základní nastavení, migraci nebo přizpůsobení. Tento Shopify Expert se nachází v Chicagu. To není adresa východního pobřeží, ale Socialmediately stojí za zvážení. Mohou vám pomoci s některým z těchto 3.

Pokud vše, co potřebujete, je základní nastavení, Socialmediately vás může uvést do provozu za pouhých tři dny. Pokud se díváte na migraci obchodu, Socialmediately vám může ukázat návratnost investice přepnutím do obchodu Shopify nebo Shopify Plus. Hledáte sofistikovaný, přizpůsobený web elektronického obchodu? Tým vás může připravit na start za pouhých dva týdny.

Vtipný

Vtipný

Do portfolia vkládá každý svou nejlepší práci. Je dobré začít. Kopej hlouběji. Podívejte se, co jiní říkají o práci s nimi. V případě tohoto odborníka na Shopify si přečtete několik nápadných příkladů, jak překročit rámec hovoru.

Jeden klient píše o tom, jak Witty vytvořil podrobné video ukazující, co se změnilo v tématu Shopify, a HTML kód pro každou sekci na stránce. Video se pro ně ukázalo jako neocenitelné při vytváření nových produktových stránek. Jiný Witty klient vypráví podobný příběh. Neměli žádné zkušenosti s kódováním, ale chtěli specifické funkce. Witty to pro ně připravil a poté vytvořil video krok za krokem, které se používá k sestavení internetového obchodu.

Kaitlin Fontenot

Kaitlin Fontenot

Kaitlin je mámou na plný úvazek a Shopify Expert. Má zázemí v oblasti marketingu se silným zaměřením na módu a sociální média. Většina jejích návrhových principů vychází z osobních preferencí. Přečtěte si její blog abyste získali lepší představu o tom, co ji řídí a co bude řídit design vašeho webu. Zde jsou dva příklady.

Poskytne vám pět důvodů, proč zákazníci nedokončí pokladnu, a vysvětlí, jak bude s vámi spolupracovat na implementaci řešení Shopify. SEO s Shopify je automatizovaný proces, ale existují způsoby, jak jej zlepšit. Existuje řada blogových příspěvků, kde Kaitlin popisuje, jak optimalizovat SEO pomocí vestavěných nástrojů Shopify.

Pěkně postavený

Pěkně postavený

Jsou asi tak daleko na západ, jak se můžete dostat, a stále je považováno za východní pobřeží. Tento odborník z Atlanty Shopify vás ohromí svými designovými kotlety. Také vás ohromí tím, jak hluboko se ponoří do toho, aby zajistily, že každý detail vašeho obchodu Shopify funguje pro zákazníky. Bylo by těžké najít někoho, kdo by se dostal do plevelů na něco tak jednoduchého, jako je ten váš balicí pásky.

Tým Nicely Built má pověst rychlé práce na tom, aby váš obchod Shopify fungoval. Požadavky na vlastní funkce je nezpomalí. Funkčnost řídí prodejní proces, ale neměla by se bránit vaší značce. Tento Shopify Expert udržuje perfektní rovnováhu.

Máte na výběr. Můžete se zaměřit na provozování eCommerce webu, nebo můžete dát své úsilí do prodeje s eCommerce webem. Který vám dá peníze do kapsy? Dobrou zprávou je, že můžete s partnerem Shopify spolupracovat a optimalizovat svůj internetový obchod. Nechte je starat se o všechny podrobnosti. To vám umožní najít nejlepší směs produktů, které osloví vaše návštěvníky.

Někteří z nejlepších v oboru dělají svůj domov na východním pobřeží. Pomůžou vám získat to nejlepší z Shopify. S návratností investice budete spokojeni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map