Nejlepší společnosti Shopify pro vývoj webových aplikací ve Velké Británii

AWA Award of Excellence


Proč nakupovat?

Odborníci soustavně hodnotí Shopify jako softwarový standard eCommerce, proti kterému jsou měřeny všechny ostatní platformy elektronického obchodování. Naši odborníci se shodují v tom, že se jedná o nejlepší samostatný dostupný software eCommerce. Podrobně jsme také psali o výhodách a nevýhodách používání služby Shopify ke spuštění elektronického obchodu.

Nalezení vývojáře Shopify

Jakmile jste se rozhodli, že Nakupujte je určitě pro vás, dalším krokem je najít vývojáře, který navrhne a postaví váš internetový obchod, a možná ho bude podporovat, jakmile bude spuštěn. Samozřejmě byste mohli udělat sami, v takovém případě byste si měli tento článek stále přečíst, jen pro každý případ. Navíc mnoho z těchto expertů Shopify má vynikající blogy plné užitečných informací.

Nejlepší odborníci na Shopify ve Velké Británii

Pomohli jsme při tomto výběru zkoumáním odborníků ve službě Shopify ve Velké Británii. „Shopify Expert“ je akreditace udělená Shopify, která prokazuje, že daná osoba nebo společnost je váženým partnerem, který prokázal „komplexní a autoritativní znalosti Shopify“. Tito odborníci poskytují služby s přidanou hodnotou, které Shopify důvěřují.

Co nabízí Shopify Expert

Chcete-li se stát odborníkem na Shopify, musí jednotlivci nebo firmy prokázat, že vytvořili 5 nebo více aktivních obchodů. Existuje pět kategorií odborníků:

 • Design – pro tyto obchody musel postavit téma od nuly
 • Založit – základní nastavení obchodu a přizpůsobení motivu pro tyto obchody
 • Marketing – osvědčené marketingové kampaně pro tyto obchody
 • Fotografování – mít produktové portfolio zaměřené na produkty pro klienty Shopify
 • Rozvoj – vytvořili aplikaci pro obchod s aplikacemi nebo vytvořili funkční vlastní integrace

Nestačí, aby žadatelé o status Shopify Expert zaslali příklady v některé z těchto kategorií. Tým odborníků Shopify zkontroluje všechny příspěvky, aby zajistil, že práce odpovídá jejich standardům. Uchazečům může být udělen status Shopify Expert v jedné nebo více z těchto kategorií.

Kromě vynikajících dovedností v oblasti Shopify jsou odborníci v oblasti Shopify odpovědní za poskytování rychlých odpovědí na všechny dotazy a za otevřenou a čestnou komunikaci se všemi svými klienty; zkrátka, velmi profesionální.

Nakupujte odborníky jsou velvyslanci značky pro Shopify a jejich úlohou je zajistit, aby všichni jejich klienti měli pozitivní a hodnotné zkušenosti, bez ohledu na to, jaké služby nakupují.

Další krok

Vaším úkolem je nyní rozhodnout, jaké služby je třeba zakoupit, aby byl váš internetový obchod Shopify v provozu. Potřebujete design, nastavení, marketing, fotografii nebo vývoj, nebo nějakou jejich kombinaci? A možná nějaká podpora, jakmile bude váš obchod v akci. Každý z následujících odborníků Shopify má své silné stránky. Přečtěte si tento článek pozorně a navštivte webové stránky těch, které se vám líbí.

Nakupujte odborníky ve Velké Británii

Vyrábíme webové stránky

Vyrábíme webové stránky - web design firma

Název We We Websites neodráží, že tato společnost je na Shopify hodnocena jako první z hlediska designu, konstrukce a marketingu. Jejich sebeidentifikace jako kreativní prodejce se dobře projevuje na jejich vlastních webových stránkách, s podrobnými příklady práce s klienty, jakož i jasným vysvětlením jejich celé škály služeb, s cenami.

Vyrábíme webové stránky, které dokončily přes 370 projektů, a více než 40 000 maloobchodníků s elektronickým obchodem si přečetlo svůj měsíční poradenský blog. Navštivte stránky Vyrábíme webové stránky, kde najdete alespoň užitečné informace a pokyny.

Swanky Apple

Swanky Apple - webdesignová firma

Společnost Swanky Apple miluje „vytváření působivých věcí pro web, tisk a mobilní zařízení“. Jejich webové stránky odrážejí tento nízko klíčový přístup k jejich práci, z nichž budování obchodů Shopify je pouze jedním aspektem.

Společnost Swanky Apple se zaměřuje na vývoj vašeho obchodu a ne nutně na podnikání v oblasti elektronického obchodu a dávají přednost vlastnímu designu. Máte však přístup k jejich dalším kreativním službám, které zahrnují branding a vyhledávání a sociální marketing.

inspira

Inspira - webdesignová firma

Domovská stránka inspirační stránky dává superlativní sliby – úžasnou tvůrčí práci, špičkový vývoj, fanatickou podporu. Jsou velmi zkušení – staví prodejny Shopify od roku 2007 a po osmi měsících po vydání softwaru veřejnosti.

Přestože eCommerce je pouze jednou ze čtyř služeb, které inspirační nabídka nabízí, má svou vlastní vyhrazenou webovou stránku. K dispozici je celá řada služeb elektronického obchodu – design, kódování, marketing a podpora.

Vitamin Londýn

Vitamin London - webdesignová firma

Vitamin London je agentura pro design digitálních produktů, která se zaměřuje na transparentní rozdíly mezi fyzickým a digitálním. eCommerce je jen jednou z řady digitálních služeb, které tato společnost nabízí.

Příklady klientů na webových stránkách společnosti Vitamin London jsou vizuálně ohromující, stejně jako internetové obchody, na které je odkazováno prostřednictvím webu s recenzemi Shopify. Uvědomte si však, že eCommerce není službou inzerovanou na vlastním webu společnosti Vitamin.

Jahoda

Strawberry - webdesignová firma

Strawberry se zaměřuje na elektronický obchod, který je „Z tohoto světa“. Tato kreativní marketingová agentura bude s vámi na každém kroku vaší zkušenosti s Shopify. Strawberry může nastavit nový obchod nebo vám pomůže přenést váš stávající obchod na další úroveň.

Budou vám vytvářet aplikace, včetně datového panelu, pokud Shopify nedělá to, co potřebujete. Pokud potřebujete nepřetržitou pomoc, promluvte si s nimi o vlastním uspořádání podpory. A stáhněte si zdarma průvodce eCommerce.

Eastside co

Eastside co - web design firma

Na východní straně. existuje k vybudování obchodů Shopify a musí je postavit stovky. Nabízejí tři úrovně cen za své služby, od malých konstrukčních změn až po úplný vlastní design.

Na východní straně. bude také s vámi spolupracovat v oblasti SEO, digitálního marketingu a sociálních médií, aby byl váš obchod snadno dostupný online. Stojí za to se podívat, jestli vaše firma spadá do jedné z jejich kategorií: móda, jídlo a pití, domov a životní styl.

NoirLuxe

Noir Luxe - webdesignová firma

Noir Luxe se popisuje jako digitální kreativní agentura. Služba Shopify je na konci dlouhého seznamu dalších služeb, které se zaměřují především na vizuální design, včetně uměleckého směru a módní ilustrace.

A příklady této práce jsou nádherné. Noir Luxe je expert na nastavení Shopify a poskytuje design a některé služby v oblasti správy; většina klientů spravuje své stránky. Podívejte se na Noir Luxe, pokud se zaměřujete na získání vizuálně ohromujícího internetového obchodu.

Prohlášení

Prohlášení - webdesignová firma

Prohlášení se prezentuje prostřednictvím webových stránek bez nesmyslu, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání v oblasti elektronického obchodu pomocí osvědčeného obchodního modelu se třemi kroky. Ukázky klientů jsou solidní a nic vizuálně high-end, i když některé jsou navrženy na míru. Prohlášení je zaměřeno na obchodní stránku elektronického obchodování a bude vyhovovat těm, kteří potřebují pomoc s digitální strategií a marketingem jejich elektronického obchodu Shopify..

Belle Digital

Belle Digital - webdesignová firma

Belle Digital vytváří „krásné a jedinečné eCommerce obchody na Shopify.“ Vytvářejí vlastní obchody Shopify, nejen obchody. Jsou to odborníci na nastavení a budou také spolupracovat s vámi na marketingu vašeho obchodu.

Jejich vlastní web je vizuálně ohromující s jemnými barvami a jemným zaměřením, což se odráží v příkladech uvedených v jejich práci. Belle Digital identifikuje své klientské kategorie, jako je móda, zdraví a krása, domov a životní styl a děti, a jejich webové stránky k tomu mají ženský pocit.

Podvodní pistole

Underwater Pistol - webdesignová firma

Ikona Underwater Pistol je samec superhrdiny karikatury, který je představuje jako digitální nástroje pro odstraňování problémů. Počátky této propuštěné společnosti spolupracují s kreativními podniky a to je stále v jejich srdci.

Jsou trochu nejasní ohledně svých dovedností, stavěli obchody na elektronický obchod „na chvíli“ a naučili se „trochu“. Podvodní pistole vytvoří váš obchod Shopify, pomohou s marketingem a provedou copywriting.

Další informace o nejčastějších dotazech Shopify Experts
tady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map