Nejlepší kanadské společnosti Shopify pro vývoj webových aplikací

AWA Award of Excellence


Ve světě eCommerce, Shopify je jasný vůdce. Nadále stanovuje standardy pro design a použitelnost. Ve skutečnosti má Shopify pravomoci kolem 300 000 internetových obchodů, které vydělaly více než 17 miliard USD pouze v roce 2015.

Velká část jeho úspěchu byla způsobena kombinací snadnosti použití a funkčnosti softwaru. Dokonce i začátečníci si mohou vybudovat impozantní výkladní skříň, která je plná funkcí.

S takovým schopným a expanzivním programem však mohou uživatelé nechat přemýšlet, zda to plně využívá výhody systému Shopify. Bez předchozích zkušeností může být obtížné co nejefektivněji využít prodeje. Pokud nejste odborník, můžete si položit otázku, zda byste mohli ještě více integrovat dostupné aplikace a nástroje.

Namísto přemýšlel, můžete se spolehnout na zkušenosti a odborné znalosti profesionálních společností pro vývoj webových aplikací. Některé z předních firem v tomto oboru se specializují na to, aby co nejlépe využily Shopify.

Canadian Shopify top web designéři a vývojáři

Trik je výběr nejlepší firmy, která zajistí správnou rovnováhu mezi odborností a náklady. Chcete-li zúžit výběr, nezapomeňte si položit několik jednoduchých otázek:

Jaký je tvůj rozpočet?

Pro většinu podniků jsou náklady prvním a nejdůležitějším rozhodujícím faktorem, který je třeba vzít v úvahu. I když na webu existuje spousta bezplatných možností, přicházejí s omezeními. Špatný software může nakonec zastavit růst podniku.

Sečteno a podtrženo: Pokud vážně vyděláváte vyděláváním peněz, budete muset do svého podnikání investovat nějaké peníze. Vložení peněz do softwaru, hostitelských poplatků a dalších provozních nákladů se nakonec vyplatí a mezitím zefektivní každodenní úkoly.

Udělejte si nějaký čas přemýšlet o tom, kolik si můžete dovolit vynaložit na základní náklady na nastavení. Mějte na paměti, že existuje přiměřený vztah mezi provozními náklady a výnosem.

Jaká je vaše časová osa pro spuštění?

Krása některých platforem elektronického obchodování spočívá v tom, že můžete spustit web během několika hodin. U složitějších webů, které obsahují desítky produktů, obrázků a popisů, možná budete potřebovat více času na přípravu webu a inventáře, než budete připraveni k uvedení na trh. Budete potřebovat platformu, která bude škálovatelná podle vašich potřeb.

Jak důležitá je flexibilita designu?

Během počátečního nastavení obchodu budete pravděpodobně při vývoji průčelí dohnáni. Zatímco většina platforem nabídne působivou flexibilitu, pokud jde o návrh, nemusí být tak pružná, pokud jde o správu inventáře a prodeje..

Můžete si být jisti, že software ShopCom eCommerce Software zvládne prakticky cokoli, co na něj hodíte. Skutečnou výzvou je vědět, zda jste nastavili obchod tak pružně, jak to může být a jak potřebujete. To je místo, kde některé odborné rady mohou být dobře stojí za cenu.

Integruje se vaše platforma s jinými programy?

Chcete, aby odpověď na tuto otázku byla jasným ano. Tvůrce vašeho internetového obchodu se musí bez problémů integrovat do sociálních médií, různých platebních bran, Amazonu a dalších programů. Tyto dodatky rozšíří funkčnost vašeho webu.

Jakmile si uděláte čas na prozkoumání některých důležitých otázek a určení rozpočtu, můžete začít prověřovat odborníky na webový design a vývoj v Kanadě. Čtěte seznam nejlepších vývojářů, kteří by měli být na vrcholu seznamu.

Těžké hitery, kteří dokážou všechno

TUČNĚ

Diff Logo

BOLD je zodpovědný za vytváření některých z nejpopulárnějších aplikací dostupných na Shopify. Nabízejí také zakázkové služby pro malé začínající podniky nebo velké podniky. Původně se společnost narodila z nutnosti. Zakladatelé byli překvapeni nedostatkem aplikací určených ke zvýšení prodeje. Místo toho, aby čekali, až aplikace vstoupí na trh, se rozhodli vytvořit si vlastní.

Od doby, kdy společnost BOLD vydala svou první aplikaci v roce 2012, získala řadu ocenění v oboru. S více než 90 zaměstnanci se sídlem ve Winnipegu v Kanadě vynikají jako full-service společnost. Zavolejte jim, pokud potřebujete firmu, která dokáže vše.

Pixel Union

Logo Pixel Union

Společnost Pixel Union má sídlo ve Victorii v Britské Kolumbii v Kanadě a působí od roku 2009. Jejich portfolio obsahuje seznam působivých klientů včetně: Tesla Motors, Taco Bell a LA Lakers. Vytvořte si vlastní web pomocí existujícího motivu nebo partnera.

Tým odborníků Pixel Union nabízí podporu v každém kroku vývoje. Využijte svých schopností k využití síly Shopify a vytvoření krásných a funkčních webů. Nezapomeňte se zastavit u svých stránek a podívejte se na jejich rozsáhlé portfolio elegantních a moderních webových stránek.

Rozdíl

Diff Logo

Většina firem pro vývoj webových aplikací je založena softwarovými inženýry a programátory. Diff však začal maloobchodník. Díky tomu má společnost se sídlem v Montrealu jiný pohled na elektronický obchod.

Od otevření v roce 2011 společnost vybudovala tým vysoce kvalifikovaných techniků. Představují jeden z „technicky nejnáročnějších týmů“. DIFF designy kombinují atraktivní výkladní skříň s uživatelsky přívětivým backendem. Užijte si funkce správy, které vám usnadní život.

Marketing Gurus

Pouze růst

Pouze logo růstu

Tato kanadská firma Waterloo má na mysli jeden cíl: růst. Začnou tím, že vám pomohou vytvořit jasnou značku. Odtud je to všechno o růstu vašeho podnikání a dosažení měřitelných výsledků. I když nabízejí širokou škálu služeb, specializují se na zvyšování konverzních poměrů.

Společnost vám pomůže proměnit příležitostné prohlížeče v loajální zákazníky. Jejich cena může být pro malé podniky neúnosná, ale pokud jste rychlý a měřitelný růst, stojí za to investici. Zvažte skutečnost, že se mohou pochlubit působivými 327% ROI u 127 různých značek.

Design Champs

Ukazatel Kreativní

Ukazatel kreativní logo

Pro některé podniky jsou vizuální prvky obzvláště důležité. Pokud potřebujete zvýraznit produkty a vytvořit pro své návštěvníky konkrétní zážitek, může vám pomoci tým Pointer Creative. Jsou to skupina mladých a hip designérů a vývojářů s reputací pro vytváření vizuálně ohromujících webů Shopify.

Pointer Creative je ve skutečnosti vývojovým týmem Shopify v Kanadě # 1. Jejich návrhy posilují branding a rychle začínají zvyšovat návštěvnost vašich stránek. Spolehněte se na ně na jednoduché stránky elektronického obchodu nebo složitější obchod. Mohou nabídnout velkou podporu a mohou vytvářet působivé stránky od nuly.

Malá raketa

Little Rocket Logo

Potřebujete pomoci objasnit svůj kreativní směr? Bojujete za rozvoj obchodní strategie? Jste připraveni spustit váš web? Little Rocket v kanadském Ontariu může poskytnout vlastní řešení a systém podpory.

V první řadě se zaměřují na využití jejich designových dovedností a zkušeností k zachycení vize vaší značky. Dále vytvářejí atraktivní web pro sdílení vašich produktů a služeb se světem. Poté se budou snažit navrhnout backend, který promluví k vašemu podnikání a vašim potřebám. Výsledkem je krásný vlastní web.

Všude kolem Awesome

Port80 Web Design

Logo webového designu Port80

Vzhledem k tomu, že uvažujete o vytvoření a vybudování obchodu s eCommerce, nelze podceňovat uživatelské prostředí. Váš web musí být intuitivní a snadno ovladatelný. I nejmenší překážka v prohlížení a nákupu může mít za následek ztracený prodej a bránit růstu vaší firmy.

Odborníci na Port80 ve Vancouveru našli dokonalou rovnováhu mezi formou a funkcí. Vaši zákazníci budou mít opravdu příjemný zážitek, díky kterému se budou vracet k dalšímu. Jejich škálovatelná řešení sahají od jednoduchých oprav po uvedení na trh v plném rozsahu pro mezinárodní podniky.

SOVI Creative

Kreativní logo OVI

Při návrhu SOVI v kanadském Torontu vás poznají dříve, než vytvoří řešení, která jsou speciálně navržena tak, aby vyhovovala vašim jedinečným potřebám. Pokud jde o design, mají vysoké standardy.

Můžete si být jisti, že váš web bude vypadat skvěle na jakémkoli zařízení. Nakupující si užijí front-end vašeho webu a budete vděční za myšlenky a zkušenosti, které jdou při navrhování backend.

Vývojáři v SOVI učiní každodenní úkoly hračkou, abyste mohli efektivně řídit své podnikání. Užijte si více času zaměřit se na své hlavní priority.

Až později než vy

Až později, než si Logo

Jméno říká hodně. Tento tým designérů a vývojářů v kanadském Torontu ztěžuje jejich práci. Zůstanou pozdě, takže můžete obrátit pozornost na jiné oblasti podnikání. Za pouhých několik týdnů můžete svůj eCommerce web přenést z konceptu do reality.

Jako odborníci na Shopify jsou jedinečně kvalifikovaní, aby vám pomohli využít sílu softwaru Shopify. Jejich krásné výkladní skříně povedou k prodeji. Bez ohledu na to, jakou velikost firmy chcete začít nebo vylepšovat, dodají vašemu projektu plnou pozornost a tvůrčí sílu.

Nastavení a vylepšení

Carson

Logo společnosti Carson

Máte malý úkol, který musíte rychle dokončit? Potřebujete pomoci s integrací nového nástroje nebo funkce? Proč tyto úkoly odevzdat odborníkům a zajistit, aby byly splněny správně? Carson, se sídlem v kanadském Montrealu, je perfektním řešením pro práci s nastavením a upgradováním webových stránek.

Když se nebudete chtít orientovat v Shopify, nebudete-li se soustředit na jiné aspekty své firmy. Mají velmi flexibilní a dostupné ceny. Můžete se těšit na příležitostný přístup k odborníkům Shopify, aniž byste museli platit za drahé měsíční předplatné. Carson nabízí rychlý a cenově dostupný způsob správy vašich stránek.

Služba Shopify je často účtována jako nejuniverzálnější a uživatelsky nejpříjemnější softwarová platforma elektronického obchodování na trhu. Nicméně, toto ocenění může také přijít s nevýhodou. Mít tolik možností, pokud jde o témata, funkce a integrace, se může cítit ohromující. Může být až příliš snadné zapadnout do všech možností a ztratit drahocenný čas.

Nakonec můžete být příjemně překvapeni, když zjistíte, jak snadné a cenově dostupné je předat svůj projekt odborníkovi na vývoj webových aplikací Shopify. Můžete mít svou vizi přeměněnou v krásné a funkční stránky, aniž byste porušili svůj rozpočet.

Vždy je příjemné být schopen snížit rohy a snížit náklady, ale musíte si také uvědomit, že váš čas je cenný. Jako vlastník firmy trávíte čas dalšími oblastmi budování firmy. Obraťte se na odborníky vám pomůže začít rychleji prodávat a vydělávat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map