Nejlépe nakupujte webové designéry a vývojáře v Indii

AWA Award of Excellence


Nakupujte je nespornou softwarovou platformou elektronického obchodování z dobrého důvodu. Více než 300 000 internetových obchodů jej minulý rok použilo k vytvoření téměř 20 miliard dolarů. Shopify je tak populární, že můžete přejít od nuly k prodeji za méně než hodinu.

Snadné použití není jediným důvodem, proč je služba Shopify lídrem v oblasti elektronického obchodování. Používá se k vytváření sofistikovaných online obchodů, které jsou schopné skvělá specializovaná funkce. Pokud je to však na vašem seznamu úkolů, budete potřebovat více než hodinu. Budete také potřebovat Nakupujte odborníka pomoct ti. Tyto guruy Shopify najdete po celém světě, ale ukázalo se, že mnoho z nich se nachází v Indii.

Co dělá Indii takovým ohniskem pro experty Shopify? Jen málo zemí má tak vysoké procento technických odborníků. Nízké životní náklady znamenají, že vám mohou za své služby účtovat méně.

A co kvalita? To by vás mohlo překvapit. Indie má více společností s certifikací ISO-9000, než kterákoli jiná země. Indické obchodní předpisy také usnadňují podnikání tam.

Přečtěte si seznam vývojářů, kteří vám mohou pomoci získat to nejlepší z e-commerce softwaru Shopify.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Nakupování online může být pro vás starým kloboukem, ale je to stále relativně nová činnost. Nebudete najít někoho, kdo má desítky let zkušeností s vytvářením úžasných webů Shopify. Nejlepší odborníci zde mají štěstí, pokud mají hrstku let.

To je případ Kloca. Tento tým v Indii vytváří úžasné internetové obchody založené na Shopify. Využívají všech funkcí, které platforma nabízí. Kloc má pověst rychlých obratů. Mohou vás uvést do provozu s robustním webem elektronického obchodování za pouhých sedm pracovních dnů.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Tento oficiální expert Shopify se specializuje na tzv. „PSD pro Shopify“. Rozdělí a rozdělí vaše rozložení Adobe Photoshopu do kompletních obchodů Shopify. Výsledkem je internetový obchod, který využívá výhod funkce Shopify. Nebudete obětovat nádherný vzhled.

Nejjednodušší způsob, jak ocenit kvalitu jejich práce, je podívat se na jejich portfolio obchodů Shopify. Tým společnosti RoyalzExpertDev může také rychle pracovat na integraci e-mailových konferencí. Pomohou vám také se stránkami Etsy a Facebook.

Elektronický obchod s raketami

Elektronický obchod s raketami

Obchody Shopify usnadňují zákazníkům pomoc při hledání toho, co chtějí, a koupě. Téměř každý může použít k nastavení základních online obchodů. Rocket Commerce je váš zdroj, pokud chcete jít nad rámec základního internetového obchodu.

Jeden pohled na jejich portfolio vám řekne, že jsou kvalifikovaní a schopní. Obchod Shopify potřebuje zákazníky. Rocket eCommerce získává zářící hodnocení marketingové pomoci Shopify. Tato skupina odborníků také nabízí průběžnou údržbu webů, které staví.

Binární

Binární

Dejte tomuto týmu tým více než 60 profesionálů v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodování, aby mohli pracovat na vašem webu Shopify. Binární práce se společnostmi všech velikostí vytváří internetové obchody v měřítku podle potřeby. Mnoho společností se zaměřuje pouze na to, co je dnes potřeba. Tato společnost má filozofii plánování pro budoucí růst.

Spokojení zákazníci často komentují přístup společnosti Binary „3Q“. Jsou přesvědčeni, že kvalitní personál, procesy a komunikace jsou tři předpoklady úspěchu. Binary provádí výběr ze svého týmu tak, aby odpovídal vašim potřebám. Výsledkem je partnerství, stejně jako pracovní vztah.

InfoShore

InfoShore

Agilní produktivita podporuje tento e-obchod. Věří, že kvalita neznamená nic, pokud není doručena včas. InfoShore zaujímá holistický přístup k webovým stránkám elektronického obchodování. Jejich experti vás nejprve zapojí do průzkumné mise. Cílem je zajistit, aby vytvářené výsledky přinesly očekávané výsledky.

InfoShore existuje již více než deset let. Zaměstnanec více než 50 zaměstnanců na plný úvazek se stará o základnu více než 100 globálních zákazníků. InfoShore vám může pomoci s tím, co rádi nazývají „zakázková“ řešení. Neberou jen platformu Shopify a najdou způsoby, jak do ní váš nápad zapadnout.

Bluetech

BlueTech Shopify Expert

Řekněme, že jste na Shopify udělali domácí úkoly. Vy rozhodujete, že by bylo perfektní, kdyby měla pouze jednu chybějící věc. Bluetech je Shopify Expert, který vám může poskytnout chybějící kousky. Často je to mobilní stránka řešení. Tým Bluetech vám může pomoci přidat vlastní funkce, jako jsou oznámení push, synchronizace úložiště a analytické grafy.

Bluetech také chápe, že SEO je základem úspěchu internetového obchodu. Nezískáváte od nich pouze technickou pomoc. Společnost Bluetech zajišťuje, aby váš obchod využil možností optimalizace pro vyhledávače této platformy.

Kód Rapper

Kód Rapper

Tento tým s chytlavým jménem si získal pověst. Zákazníci rychle doplňují vysokou úroveň komunikace a zákaznických služeb. Code Rapper se specializuje na pomoc s nastavením vašeho internetového obchodu. Tam se to nezastaví. Spolupracují také se svými klienty na transformaci stávajících stránek elektronického obchodu. Často jde o upgrade na podnikovou platformu Shopify Plus.

Design je stejně důležitý jako funkčnost. Když se podíváte do portfolia Code Rapper, uvidíte synergii. Mnoho klientů se vrací do Code Rapperu, aby jim pomohlo s marketingem a SEO.

Lucent Innovation

Lucent Innovation

Lucent Innovation je malý tým, který poskytuje velký design a inovace. Více než 70 posudků prozradí opakující se komplimenty. Otáčejí se kolem designu, komunikace a reakce.

Také si přečtete pochvalu za pomoc Lucentu při přechodu z jiných předních platforem elektronického obchodu. Nezapomeňte, že pokud váš nový web Shopify je cílem existujícího internetového obchodu. Tým Lucent Innovation se také specializuje na samostatné mobilní aplikace. To vám může pomoci vytvořit specializované produkty pomocí platformy Shopify.

Tripster Developers

Tripster Developers

Ne každý Shopify Expert se specializuje na práci s nováčky. Tripster Developers jim dává uvítací podložku. Tento tým by měl být jedním z vašich hlavních důvodů, pokud jste nikdy neprodali online a chcete k tomu použít službu Shopify. Provedou vás kroky plánování, vývoje, implementace a operací. Na konci procesu se budete cítit dobře a dobře.

Grafické a tiskové možnosti designu odlišují Tripster Developers od ostatních Shopify Experts. Potřebujete logo pro svůj internetový obchod? Plánujete prodávat trička? Tripster Developers vám s oběma pomůže.

eShop Genius

eShop Genius

Shopify je známý svými nádhernými šablonami. Jsou úžasné, dokud nezačnete vkládat svůj vlastní obsah. Za to nemůžete vinit Shopify. Je čas hledat odborníka na Shopify, který vám pomůže transformovat ho na vizuálně ohromující věci, které se prodávají. Rychlý pohled na web eShop Genius vás ujistí, že tento tým je na daném úkolu.

Bude vás to stát jmění? eShop Genius propaguje 10denní obrat pro váš kompletní a funkční internetový obchod. Využijete výhody jejich inteligentního myšlení a pomoci s odbornými marketingovými návrhy. Začíná to investicí pouhých 500 $.

Za používání služby Shopify je třeba zaplatit neočekávanou cenu, ale nestojí to peníze. Platforma je tak všestranná, že je často obtížné zjistit, co byste měli používat nebo jak ji používat. Lidé se stále potýkají s volbami o možnostech a integracích. Nerozhodnost zpožďuje spuštění. Stojí vás to.

K vašemu času je přiřazena peněžní hodnota. Pocení malých detailů se jen stěží jeví jako dobrá návratnost vaší investice. Expert na Shopify v Indii vás může uvést do provozu za minimální cenu. Mohla by to být ta nejlepší investice, kterou můžete udělat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map