Top 15 austrálskych Shopify webových dizajnérov a vývojárov

AWA Award of Excellence


Shopify je jednou z najlepších platforiem elektronického obchodu a jej popularita rýchlo rastie. Jednou z výhod, ktoré sme identifikovali v našej recenzii v službe Shopify, je to, že má intuitívne rozhranie a pre začiatočníkov je ľahké ju používať. K dispozícii sú tiež užívateľské fóra, na ktoré sa môžete obrátiť so žiadosťou o pomoc na internete Nakupujte webovú stránku a návody na webové stránky v centre pomoci Shopify.

Môžete sa teda opýtať, prečo vám dávame odporúčania pre odborníkov, aby vám pomohli nastaviť internetový obchod pomocou softvéru Shopify?

Prečo si vybrať odborníka na Shopify?

Existuje niekoľko dôvodov. Nie každý chce navrhnúť alebo vyvinúť vlastný výklad a naplniť ho svojimi produktmi. Niektorí ľudia nemajú čas a iní nemajú skúsenosti s dizajnom alebo dokonca minimálne technické schopnosti. Iní sa len chcú zamerať na maloobchodné aspekty svojej firmy a prenechať online časť „internetového obchodu“ niekomu inému.

Ak to znie ako vy, prečítajte si naše odporúčania aplikácie Nakupovať expertov ktorí vám môžu pomôcť pri vytváraní nového online obchodu alebo pri prechode vášho existujúceho na platformu Shopify. Všetci títo odborníci majú trvalý pobyt v Austrálii a prešli výberovým procesom spoločnosti Shopify, aby dosiahli oficiálnu akreditáciu.

Ktorý z nich si vybrať?

Možno budete potrebovať pomoc iba s časťou procesu – napríklad si môžete navrhnúť vlastný obchod, ale nie ho sami nastaviť – tu je prehľad rôznych kategórií expertov a služieb, ktoré poskytujú..

 • Dizajn – vytvorte vzhľad a dojem svojho obchodu; začleniť svoju značku
 • Nastavenie – nastavenie základného úložiska z existujúcej témy a prispôsobenie témy
 • Vývoj – vytvorila aplikáciu pre obchod s aplikáciami alebo vytvorila vlastný obchod od začiatku
 • Marketing – vytvára marketingové kampane, zvyčajne digitálne, ktoré môžu zahŕňať stratégie sociálnych médií
 • Fotografovanie – fotografujte pre svoj internetový obchod, predovšetkým z vašich produktov

Mnohí z týchto expertov sú kvalifikovaní v niekoľkých kategóriách a niektoré ponúkajú webové služby nad rámec služieb Shopify, ktoré môžu spĺňať ďalšie potreby vývoja webových aplikácií, ktoré máte..

Heavy Hitters

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce

Blackbelt Commerce, predtým známy ako Shopify Ninjas, nerobí nič iné ako rozvoj obchodov Shopify. Sú vopred o tom, kto by ich klienti mali byť – ak ste v zhone alebo s veľmi obmedzeným rozpočtom, potom by pre vás bola lepšia iná agentúra..

Blackbelt Commerce ponúka celú škálu služieb Shopify – nastavenie, dizajn, vývoj, marketing a fotografie. Vytvorili tiež doplnky pre dvojjazyčné obchody, automatický výber krajiny a e-mailovú šablónu HTML, aby nahradili text, ktorý je predvolený v službe Shopify..

Pracovná skupina

Pracovná skupina

Pracovná skupina, spoločnosť zaoberajúca sa webovým dizajnom a vývojom butikov, pracuje s Shopify od roku 2012. Spoločnosť tvrdí, že je „rýchla, agilná, kreatívna, pragmatická“ a eCommerce je len jednou z digitálnych služieb, ktoré ponúka..

Pracovná skupina spolupracuje s klientmi pri presúvaní systémov elektronického obchodu a predajných miest do systému Shopify: nehovorí sa však, či stavajú obchody Shopify od nuly, hoci sú odborníkmi na nastavenie..

Elkfox

Elkfox

Elkfox je agentúra, ktorá má dve špeciality – Shopify a MailChimp. Ich skúsenosti so službou Shopify sú v maloobchodnej aj veľkoobchodnej oblasti a spoločnosť má bohaté skúsenosti s dizajnom na mieru.

Svoje služby Shopify dopĺňajú fotografovaním produktov a majú tiež aplikáciu, ktorá vám pomôže s integrovaným e-mailom. Webové stránky spoločnosti ElkFox sú trochu mätúce, pretože všetka navigácia je v päte mimo obrazovky a niektoré odkazy len smerujú na stránku s kontaktmi..

Leafcutter

Leafcutter

Leafcutter Creative Digital je poskytovateľom kreatívnych riešení v oblasti elektronického obchodu a komunikácie. Shopify je v tejto spoločnosti iba jednou z piatich oblastí odbornosti, ale spoločnou témou je digitálna stratégia zameraná na výsledky.

Leafcutter pracuje s platformou Shopify od roku 2012 a určuje odvetvia, do ktorých sú zapojené, ako neziskové organizácie, farmácia a vzdelávanie. Začínajú stratégiou a potom vám vybudujú obchod – od základného po plne prispôsobený, integrovaný obchod.

Marketingový guru

Obnovte médiá

Obnovte médiá

Reload Media sú odborníkmi Shopify od októbra 2016 a zameriavajú sa na poskytovanie digitálnych marketingových kampaní pre vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu. Ich webové stránky nehovoria, či skutočne stavajú obchody Shopify, ale ich digitálne služby na podporu vášho online obchodu zahŕňajú SEO, reklamu za kliknutie, stratégiu sociálnych médií, optimalizáciu miery konverzie a e-mailový marketing..

30 hektárov

30 hektárov

30 Acres poskytuje celú škálu služieb Shopify – nastavenie, dizajn, vývoj a marketing – plus overené odborné znalosti v oblasti stratégie a vykonávania digitálneho marketingu. Ich pravidlá (to znamená ich obchodná filozofia) sú vopred na ich webových stránkach, takže môžete vidieť, o čo sa jedná.

30 Acres má na svojej webovej stránke, na stránke Shopify, veľa podrobných prípadových štúdií v oblasti elektronického obchodu.
Spoločnosť má skúsenosti s vývojom vlastných tém, ako aj vlastných aplikácií pre svojich klientov.

Design Champs

Hope Factory

Hope Factory

O The Hope Factory and Shopify vám nemôžeme veľa povedať, pretože na ich webových stránkach nie je veľa informácií. Elektronický obchod je iba jednou z piatich digitálnych služieb, ktoré ponúkajú: dizajn, vývoj a optimalizácia konverzie sú medzi ostatnými.

Existuje obchod, v ktorom si môžete kúpiť balík Shopify Coaching-by-hour-hour a Shopify store setup, a to za určenú sumu v dolároch, ale žiadne informácie o tom, čo získate.

Priadza digitálna

Priadza digitálna

Yarn Digital je odborníkom na Shopify od júna 2015 a ponúka päť digitálnych služieb, z ktorých jednou je elektronický obchod. Spoločnosť je kvalifikovaná ako špecialista na dizajn a nastavenie Shopify, ale ich webová stránka neposkytuje žiadne podrobnosti o svojich schopnostiach, okrem toho, že on-line obchody, ktoré vytvoria, môžu Eskimosu predať ľad..

Spoločnosť Yarn Digital má niektorých klientov, ktorých najnáročnejší klienti sú, napríklad Lululemon a Sony Music, ktorí využili svoje dizajnérske služby.

Dizajn sedemdesiatych rokov

Dizajn sedemdesiatych rokov

Spoločnosť Seventyfour Design sa špecializuje na vlastné digitálne skúsenosti a rozvoj značky
ktoré posunú vaše podnikanie na ďalšiu úroveň. Táto agentúra má päťročné skúsenosti s ponúkaním dizajnu, vývoja a nastavenia služieb Shopify, ako aj s fotografovaním vašich produktov.

Budú s vami spolupracovať na identite vašej značky a zabezpečia, aby sa odrazila vo vašom vlastnom motívovom dizajne. Na ich webových stránkach nie sú užitočné príklady ich práce – iba snímky obrazovky.

Štúdio White Flag

Štúdio White Flag

Biela vlajka vám odovzdáva všetky svoje zručnosti, znalosti a odborné znalosti. A je tu obrázok zakladateľa tejto spoločnosti, ktorý identifikuje všetky spôsoby, akými jeho časti tela a nástroje pomáhajú pri tom. White Flag je viacúčelové štúdio a eCommerce je iba jednou zo siedmich ponúkaných digitálnych služieb.

Musíte nájsť všetky snímky obrazovky vykonanej práce, aby ste našli, ktoré riešenia dizajnu a nastavenia Shopify sú, a kontaktujte štúdio, aby ste získali ďalšie informácie..

Všetko okolo Awesome

Disco Labs

Disco Labs

Disco Labs žije pre Shopify. Mali rozsiahle skúsenosti s platformou Shopify – na platforme Shopify prevádzkovali svoje vlastné obchody, navrhli vlastné témy a zostavili vlastné aplikácie. Disco Labs navyše vydali knihy a kurzy Shopify, z ktorých jedna je v spolupráci so spoločnosťou Shopify.

Teraz sa zameriavajú na pomoc veľkým podnikom pri prechode na systém Shopify Plus. Nenechajte sa odradiť ich základnými webovými stránkami – títo chlapci vedia, čo robia.

createur

createur

Ak je ich vlastná webová stránka sprievodcom, Createur má minimalistickú filozofiu „pomáhať ľuďom prekvitať v digitálnom veku“. Createur je nezávislá digitálna agentúra a Shopify Experts v oblasti dizajnu, vývoja, nastavenia a marketingu.

Na ich troch vizuálne ohromujúcich webových stránkach nie je veľa informácií. Musíte si prezrieť príklady svojej práce (vysvetlia však, aké služby vykonali pre každého klienta) a potom ich kontaktovať..

Obchodujte

Obchodujte

Do Commerce sú odborníci v oblasti elektronického obchodu, ktorí sa špecializujú na Shopify. A robia všetko, čo Shopify a robili od roku 2012. Spoločnosť stavia obchody všetkých veľkostí a prispôsobuje témy aj funkčnosť.

Majú skúsenosti s integráciou obchodov Shopify s aplikáciami a softvérom tretích strán a dobre ovládajú marketing a reklamu vrátane reklám Google Adwords a Facebook. Na dokončenie balíka ponúka program Do Commerce aj priebežnú podporu služby Shopify. Toto je úplná začiatočná spoločnosť s vynikajúcim blogom.

Nastavenie a vylepšenia

Shopify StartUp

Shopify StartUp

Služba Shopify Startup to urobí, uvedie váš internetový obchod do prevádzky. Majiteľ tejto spoločnosti prevádzkuje deväť vlastných obchodov Shopify, takže prekonal všetky problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť, a môže vám pomôcť so všetkým, od vašich prvotných myšlienok po predstavy o ziskovosti..

Služba Shopify Startup ponúka tri úrovne služieb: základné až pre 20 produktov; Lepšie až pre 100 výrobkov; a vlastné. Táto spoločnosť sa môže prispôsobiť vášmu rozpočtu, ak práve začínate s malým obchodom.

Insider Media Group

Insider Media Group

Insider Media Group je boutique agentúra, ktorá ponúka celý rad digitálnych služieb, z ktorých jeden je eCommerce. Skupina je odborníkom na Shopify od marca 2016 a je akreditovaná pre nastavenie a marketing.

Ich nastavenie je v plnom rozsahu, od vylepšenia šablóny až po vlastný dizajn alebo migráciu existujúceho obchodu. Marketing zahŕňa SEO a sociálne médiá a PR. Skupina Insider Media vás bude tiež školiť na stránkach Shopify, ak potrebujete pomoc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map