Top 10 západných pobrežia Shopify Web dizajnérov a vývojárov

AWA Award of Excellence


Aj keď služba Shopify vytvára povesť ľahko použiteľnej platformy elektronického obchodu s intuitívnym rozhraním, môžete sa rozhodnúť, že budete potrebovať pomoc pri navrhovaní a nastavovaní svojho internetového obchodu, možno dokonca pri jeho prevádzke a údržbe..

Mohli by ste ísť k miestnemu vývojárovi webu a požiadať o jeho pomoc, ale odporúčame vám obrátiť sa na niektorú z nich Akreditovaní experti Shopify. Títo ľudia preukázali, že majú „komplexné a autoritatívne znalosti o Shopify“ tým, že spoločnosti predložia príklady svojej práce.

Shopify hodnotí obchody, ktoré uchádzači vybudovali, a udeľuje tituly expertov Shopify tým, ktorých práca zodpovedá ich štandardom.

Päť otázok, ktoré treba položiť pri pohovore s odborníkmi na Shopify

Spolupracuje expert s podobnými spoločnosťami v podobných odvetviach?
Ak sú všetky príklady prípadových štúdií obchodov v portfóliách expertov mäkké a v pastelových farbách, možno nie sú najlepšou voľbou pre projektanta vášho obchodu so stavebnými nástrojmi. Ak predávate digitálne produkty a služby, nevyberajte niekoho, kto sa zameriava na obchody s fyzickým tovarom.

Má expert schopnosti, ktoré hľadáte?
Expert na Shopify môže mať kvalifikáciu Design, ale vytvoril obchod od nuly alebo iba prispôsobil existujúce šablóny? Špecializuje sa niekto s fotografickou akreditáciou na konkrétne výrobky?

Čo hovoria klienti z minulosti o svojich skúsenostiach so zákazníkmi?
Prečítajte si recenzie od nedávnych klientov na webových stránkach Shopify. Zamerajte sa na recenzie práce, ktoré sú podobné tomu, čo hľadáte. Nie je veľmi užitočné vedieť, že expert je ideálny pre malé projekty, ak chcete, aby postavila veľký a mnohonárodný obchod.

Opýtajte sa odborníka, ako interagujú so svojimi klientmi
A potom sledujte, ako sa k vám správajú, keď s nimi budete hovoriť. Aj keď vaša počiatočná konverzácia s odborníkom prebieha e-mailom, využite príležitosť na rozhovor s nimi telefonicky alebo osobne. Veľká časť úspechu pri nastavovaní internetového obchodu bude vo vašom vzťahu s vývojárom.

Vyškolí vás odborník na používanie služby Shopify?
Akonáhle je váš internetový obchod nastavený, je len na vás, aby ste ho udržali v chode a aktualizovali ho, pokiaľ si niekoho najmete, aby ho pre vás udržoval. Opýtajte sa svojho potenciálneho experta, či vás naučí, ako to urobiť, a bude vám zavolať, ak budete mať otázky týkajúce sa problémov, ktoré nemôžete vyriešiť.?

Tu je náš výber vývojárov Shopify na západnom pobreží Severnej Ameriky.

Vyrobené palivo – Colbert, Washington

Vyrobené palivo

Jediným zameraním programu Fuel Made je Shopify. Špecializujú sa na prvotriedny dizajn a vývoj Shopify a ponúkajú úplný dizajn a vývoj na mieru. Prípadne poskytujú iba služby v oblasti dizajnu alebo iba vývoja, ak už máte časť zahrnutého procesu.

Ak hľadáte len trochu pomoci, môžete využiť ich služby každú hodinu. Portfólio práce spoločnosti Fuel Made obsahuje podrobné snímky obrazovky o tom, ako postavili obchody a pomohli svojim klientom pri organizovaní ich produktov.

Satel Creative – Vancouver, BC

Satel Creative

Satel Creative je komplexný obchod so všetkým elektronickým obchodom. Zahŕňajú kompletný sortiment služieb Shopify – návrh, vývoj, nastavenie a marketing a fotografiu vašich produktov. Schémy ich postupu je ľahké sledovať a presne vysvetliť, čo pre vás robia a čo môžete očakávať.

Táto spoločnosť má skúsenosti aj v oblasti predaja a riadenia zásob. Shopify je jednou z dvoch platforiem elektronického obchodu, ktoré používajú.

SeedCMS – Irvine, CA

SeedCMS

SeedCMS používa Shopify od roku 2012 a ponúka celú škálu služieb Shopify. Táto spoločnosť sa špecializuje na prispôsobené služby vrátane tém a vývoja aplikácií pre vaše jedinečné potreby.

Na webe SeedCMS nie je žiadne skutočné vysvetlenie toho, čo robia, ale veľmi veľa snímok ich práce je vizuálne špičkových a je označených službami, ktoré spoločnosť poskytla tomuto klientovi..

WLCR – Portland, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative) je full-service web developerská spoločnosť, ktorá ponúka rozmanité služby vrátane informačnej architektúry, retušovania obrazu a sieťotlače. Budujú na platforme Shopify od roku 2012.

Ohlasy na stránkach Shopify sú veľmi pozitívne. Služba elektronického obchodu WLCR však nie je zvýraznená na ich vlastných webových stránkach, takže ich budete musieť kontaktovať kvôli získaniu akýchkoľvek informácií.

Monumentálny dizajn Co. – Portland, OR

Monumental Design Co.

Spoločnosť Monumental Design Co. sa nazýva spolupracujúca agentúra alebo „môj hrdina“. Zdá sa, že sú dosť selektívni klienti, ktorých prijímajú – ale dobrým spôsobom chcú, aby bol každý úspešný. Shopify akredituje monumentálny dizajn pre návrh, vývoj a nastavenie.

Ich vlastné webové stránky len hovoria, že nakupujú elektronický obchod (okrem iných webových vecí). To je všetko; je to jednostránkový web. Potom musíte vyplniť formulár, aby ste ich mohli kontaktovať a získať ďalšie informácie.

ShopPad – Oakland, CA

ShopPad

ShopPad je odborníkom na dizajn a vývoj Shopify od roku 2012 a pracoval s tisíckami internetových obchodov. ShopPad spolupracuje výlučne so službou Shopify a špecializuje sa na mobilný elektronický obchod.

Technická odbornosť v tejto spoločnosti je pôsobivá, keďže viac ako 50 000 obchodov elektronického obchodu využíva aplikácie Shopify, ktoré vyvinuli. Prípadové štúdie podrobne opisujú, ktoré problémy elektronického obchodu sa riešili. V blogu ShopPad nájdete množstvo užitočných poznatkov a tipov týkajúcich sa elektronického obchodu.

výrob – Los Angeles, Kalifornia

výrob

Manufactur je nervózna kreatívna agentúra, ktorá ponúka vývoj webových aplikácií, branding, dizajn, médiá a marketing. Sú uvedení na webe Shopify ako odborníci na dizajn, vývoj a marketing, toto však nikde nenájdete výslovne na vlastnej webovej stránke výrobcu..

Ak chcete zistiť, kde vytvorili obchody, pozrite si prípadové štúdie v rámci digitálneho marketingu alebo webových značiek. Zoznam klientov Manufactur je veľmi pôsobivý a zahŕňa Capitol Records, Walt Disney Parks and Resorts a 20th Century Fox..

2 návrhy priateľov – Sedona, AZ

2 návrhy priateľov

2 Friends Design je dizajnérska spoločnosť a rozvoj stránok Shopify je iba jednou z ich arén, spolu s tričkami a logami. Webová stránka 2 Friends Design je viac predajným priestorom pre platformu Shopify ako vysvetlenie dizajnérskych služieb Shopify, ktoré môžu poskytnúť 2 priatelia..

Spoločnosť má tabuľku Pinterest na všetkých 160+ webových stránkach, ktoré vyvinula. Odporúčame vám pozrieť sa na ich návrhárske zručnosti.

Aeolidia – Seattle, WA

Aeolidia

Spoločnosť Aeolidia sa zameriava na maloobchodníkov, ktorí sú v štádiu „vyklápania“ malých, domácich remeselníkov k stabilnejším a rastúcim podnikom. Ponúkajú celú škálu služieb elektronického obchodu od návrhu identity značky cez budovanie internetového obchodu pomocou Shopify až po marketingové poradenstvo a správu sociálnych médií..

Prípadové štúdie spoločnosti Aeolidia sú hlavne webové stránky s jemnou farbou a hmlistým zameraním, ktoré môžu odrážať ich dizajnovú citlivosť. Ich blog je plný veľmi užitočných informácií.

Mat Mullen Design – San Francisco, CA

Mat Mullen Design

Mat Mullen je akreditovaným expertom Shopify pre dizajn, nastavenie a marketing. Od roku 2008 pracoval na viac ako 100 internetových obchodoch. Mat má skúsenosti s prácou s malými podnikmi pri zakladaní prvého elektronického obchodu. Jeho portfólio ukazuje rôzne druhy online obchodov a svedectvá klientov zo stránky Shopify sú veľmi pozitívne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me