Najlepšie kanadské spoločnosti na vývoj webových aplikácií

AWA Award of Excellence


Vo svete eCommerce, Shopify je jasný vodca. Naďalej stanovuje normy pre dizajn a použiteľnosť. V skutočnosti má Shopify právomoci okolo 300 000 internetových obchodov, ktoré zarobili viac ako 17 miliárd dolárov iba v roku 2015.

Veľká časť jeho úspechu bola spôsobená kombináciou jednoduchého použitia a funkčnosti softvéru. Dokonca aj začiatočníci si môžu zostaviť pôsobivý výklad, ktorý je vybavený funkciami.

S takým schopným a rozsiahlym programom však môžu užívatelia nechať premýšľať, či to plne využíva výhody systému Shopify. Bez predchádzajúcich skúseností môže byť ťažké dosiahnuť čo najefektívnejšie využitie predaja. Ak nie ste odborník, môžete si položiť otázku, či by ste mohli urobiť viac pre integráciu dostupných aplikácií a nástrojov.

Namiesto premýšľania sa môžete spoľahnúť na skúsenosti a odborné znalosti profesionálnych spoločností zaoberajúcich sa vývojom webových aplikácií. Niektoré z popredných firiem v tomto odvetví sa špecializujú na čo najlepšie využitie systému Shopify.

Canadian Shopify top weboví návrhári a vývojári

Trik je v výbere najlepšej firmy na zabezpečenie správnej rovnováhy medzi odbornosťou a nákladmi. Ak chcete zúžiť výber, nezabudnite najprv položiť niekoľko jednoduchých otázok:

Aký je váš rozpočet?

Pre väčšinu podnikov sú náklady prvým a najdôležitejším rozhodujúcim faktorom, ktorý treba zohľadniť. Aj keď na webe existuje veľa bezplatných možností, prichádzajú s obmedzeniami. Zlý softvér môže v konečnom dôsledku zastaviť rast podniku.

Zrátané a podčiarknuté: Ak máte vážne problémy so zarábaním peňazí, budete musieť do svojho podnikania investovať nejaké peniaze. Vloženie peňazí do softvéru, hostiteľských poplatkov a iných prevádzkových nákladov sa vyplatí na konci a medzitým sa zefektívnia každodenné úlohy..

Urobte si nejaký čas premýšľaním o tom, koľko si môžete dovoliť vynaložiť na základné náklady na nastavenie. Majte na pamäti, že medzi prevádzkovými nákladmi a dosiahnutými výnosmi existuje primeraný vzťah.

Aký je váš časový plán na spustenie?

Krása niektorých platforiem elektronického obchodu spočíva v tom, že môžete spustiť web iba za pár hodín. V prípade zložitejších stránok, ktoré obsahujú desiatky produktov, obrázkov a popisov, možno budete potrebovať viac času na prípravu stránok a inventára, než budete pripravení na uvedenie na trh. Budete potrebovať platformu, ktorá bude škálovateľná podľa vašich potrieb.

Aká dôležitá je flexibilita dizajnu?

Počas počiatočného procesu nastavovania obchodu budete pravdepodobne pripravení navrhnúť výklad. Aj keď väčšina platforiem ponúkne pôsobivú flexibilitu, pokiaľ ide o dizajn, pri spravovaní inventára a predaja nemusia byť tak pružní..

Môžete si byť istí, že softvér ShopCom eCommerce dokáže zvládnuť prakticky všetko, na čo prihodíte. Skutočnou výzvou je vedieť, či máte obchod nastavený tak flexibilne, ako to môže byť a ako potrebujete. To je miesto, kde niektoré odborné poradenstvo môže byť dobre stojí za cenu.

Integruje sa vaša platforma s inými programami?

Chcete, aby odpoveď na túto otázku bola jasným áno. Váš tvorca internetového obchodu sa musí bez problémov integrovať do sociálnych médií, rôznych platobných brán, Amazonu a ďalších programov. Tieto dodatky rozšíria funkčnosť vašich stránok.

Akonáhle ste si našli čas na preskúmanie niektorých dôležitých otázok a zistenie rozpočtu, môžete začať preverovať odborníkov na webový dizajn a vývoj v Kanade. Čítajte zoznam najlepších vývojárov, ktorí by mali byť na začiatku zoznamu.

Ťažkí hitteri, ktorí dokážu všetko

BOLD

Rozdielne Logo

BOLD je zodpovedný za vytváranie niektorých z najpopulárnejších aplikácií dostupných na portáli Shopify. Poskytujú tiež vlastné služby pre malé a stredné podniky alebo veľké podniky. Pôvodne sa spoločnosť narodila z nutnosti. Zakladatelia boli prekvapení nedostatkom aplikácií určených na zvýšenie predaja. Namiesto toho, aby čakali, kým sa na trh dostane správna aplikácia, sa rozhodli vytvoriť si vlastnú.

Odkedy spoločnosť BOLD vydala svoju prvú aplikáciu v roku 2012, získala množstvo ocenení v odbore. S viac ako 90 zamestnancami so sídlom vo Winnipegu v Kanade vynikajú ako spoločnosť poskytujúca kompletné služby. Zavolajte im, ak potrebujete firmu, ktorá dokáže všetko.

Pixel Union

Logo Pixel Union

Pixel Union má ústredie vo Victorii v Britskej Kolumbii v Kanade a pôsobí od roku 2009. Ich portfólio obsahuje zoznam pôsobivých klientov vrátane: Tesla Motors, Taco Bell a LA Lakers. Na vytvorenie vlastného webu použite existujúcu tému alebo partnera.

Tím odborníkov Pixel Union ponúka podporu v každom kroku vývoja. Využite svoje schopnosti na využitie sily Shopify a vytvorte krásne a funkčné stránky. Nezabudnite sa zastaviť na svojich stránkach a pozrite sa na ich rozsiahle portfólio elegantných a moderných webových stránok.

diff

Rozdielne Logo

Väčšina firiem zaoberajúcich sa vývojom webových aplikácií sú založené softvérovými inžiniermi a programátormi. Diff však začal maloobchodník. To dáva spoločnosti so sídlom v Montreale iný pohľad na elektronický obchod.

Od otvorenia v roku 2011 spoločnosť vybudovala tím vysoko kvalifikovaných inžinierov. Predstavujú jeden z „technicky najvyspelejších tímov“. DIFF dizajny kombinujú atraktívne priečelie s užívateľsky prívetivým backendom. Užite si funkcie správy, ktoré vám uľahčia život.

Marketing Gurus

Iba rast

Iba logo rastu

Táto firma so sídlom v Waterloo v Kanade má na mysli jeden cieľ: rast. Začínajú tým, že vám pomôžu vytvoriť jasnú značku. Odtiaľ je to všetko o raste vášho podnikania a dosahovaní merateľných výsledkov. Aj keď ponúkajú širokú škálu služieb, špecializujú sa na zvyšovanie miery konverzie.

Spoločnosť vám pomôže premeniť príležitostné prehliadače na lojálnych zákazníkov. Ich cena môže byť pre malé podniky neúnosná, ale ak ste rýchly a merateľný rast, stojí za to investíciu. Zoberme si skutočnosť, že sa pýšia pôsobivou NI vo výške 327% u 127 rôznych značiek.

Design Champs

Ukazovateľ kreatívy

Logo kreatívy ukazovateľa

Pre niektoré podniky je vizuál obzvlášť dôležitý. Ak potrebujete zvýrazniť produkty a vytvoriť pre svojich návštevníkov osobitý zážitok, môže vám pomôcť tím spoločnosti Pointer Creative. Je to skupina mladých a hip dizajnérov a vývojárov s dobrým menom pre vytváranie vizuálne ohromujúcich webov Shopify.

Pointer Creative je v skutočnosti vývojovým tímom Shopify v Kanade. Ich návrhy posilňujú branding a rýchlo začínajú zvyšovať návštevnosť vašich stránok. Spoľahnite sa na ne pre jednoduché stránky elektronického obchodu alebo zložitejšie obchody. Môžu ponúknuť veľkú podporu a môžu vytvárať pôsobivé stránky od nuly.

Malá raketa

Logo Little Rocket

Potrebujete pomoc pri objasňovaní kreatívneho smerovania? Bojujete za rozvoj obchodnej stratégie? Ste pripravení spustiť svoje stránky? Little Rocket v kanadskom Ontáriu môže poskytnúť vlastné riešenia a podporný systém.

V prvom rade sa zameriavajú na využitie ich dizajnérskych schopností a skúseností na zachytenie vízie vašej značky. Ďalej vytvárajú atraktívne stránky na zdieľanie vašich produktov a služieb so svetom. Potom budú pracovať na návrhu backendu, ktorý bude hovoriť o vašom podnikaní a vašich potrebách. Výsledkom je krásna vlastná stránka.

Všade okolo Awesome

Port80 Webový dizajn

Logo webového dizajnu Port80

Keď uvažujete o vytvorení a vybudovaní vášho elektronického obchodu, nie je možné podceňovať dojem používateľa. Váš web musí byť intuitívny a ľahko sa s ním dá navigovať. Aj najmenšia prekážka pri prehliadaní a nákupe môže mať za následok stratu predaja a brániť rastu vášho podnikania.

Odborníci z Port80 vo Vancouveri našli perfektnú rovnováhu medzi formou a funkciou. Vaši zákazníci budú mať skutočne príjemný zážitok, vďaka ktorému sa budú vracať ďalej. Ich škálovateľné riešenia siahajú od jednoduchých opráv až po uvedenie na trh v plnom rozsahu pre medzinárodné podniky.

SOVI Creative

Kreatívne logo OVI

V dizajne SOVI v kanadskom Toronte vás spoznajú pred výrobou riešení, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim jedinečným potrebám. Pokiaľ ide o dizajn, majú vysoké štandardy.

Môžete si byť istí, že váš web bude vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení. Zákazníci si užijú front-end vašich stránok a budete vďační za myšlienky a skúsenosti, ktoré sa týkajú navrhovania vášho backendu..

Vývojári v spoločnosti SOVI urobia z každodenných úloh hračku, aby ste mohli efektívne viesť svoje podnikanie. Užite si viac času sústrediť sa na svoje hlavné priority.

Až neskôr

Až neskôr, ako si logo

Meno hovorí veľa. Tento tím dizajnérov a vývojárov v kanadskom Toronte sťažuje prácu. Zostávajú hore neskoro, takže môžete obrátiť svoju pozornosť na iné oblasti podnikania. Za pár týždňov môžete zobrať webovú stránku elektronického obchodu z konceptu do reality.

Ako odborníci Shopify majú jedinečnú kvalifikáciu, ktorá vám pomôže využiť výkon softvéru Shopify. Ich krásne predajne prinesú tržby. Bez ohľadu na veľkosť podniku, ktorý chcete začať alebo vylepšovať, dodajú vášmu projektu plnú pozornosť a tvorivú silu.

Nastavenie a vylepšenia

Carson

Logo spoločnosti Carson

Máte malú úlohu, ktorú musíte rýchlo dokončiť? Potrebujete pomoc s integráciou nového nástroja alebo funkcie? Prečo tieto úlohy neodovzdať odborníkom a zabezpečiť, aby sa splnili správne? Spoločnosť Carson so sídlom v kanadskom Montreale je ideálnym miestom na riešenie problémov s nastavením a aktualizáciou webových stránok.

Kým sa budete sústrediť na iné aspekty svojej firmy, nebudete sa chcieť navigovať v službe Shopify. Majú super flexibilné a dostupné ceny. Môžete sa tešiť z príležitostného prístupu k odborníkom v službe Shopify bez toho, aby ste museli platiť za drahé mesačné predplatné. Carson ponúka rýchly a cenovo dostupný spôsob správy vašich stránok.

Služba Shopify sa často účtuje ako najuniverzálnejšia a najprijateľnejšia softvérová platforma elektronického obchodu na trhu. Toto ocenenie však môže mať aj nevýhodu. Mať toľko možností, pokiaľ ide o témy, funkcie a integrácie, sa môže cítiť ohromujúce. Môže byť príliš ľahké zapadnúť vo všetkých možnostiach a stratiť drahocenný čas.

Nakoniec vás môže príjemne prekvapiť, ako ľahké a cenovo dostupné je odovzdať váš projekt odborníkovi na vývoj webových aplikácií Shopify. Svoju víziu môžete zmeniť na krásne a funkčné miesto bez toho, aby ste porušili svoj rozpočet.

Vždy je príjemné znížiť rohy a znížiť náklady, musíte si však uvedomiť, že váš čas je cenný. Ako vlastník firmy trávi čas čas v ďalších oblastiach budovania svojho podnikania. Obráťte sa na odborníkov vám pomôže začať rýchlejšie predávať a zarábať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map