Najlepšie firmy na vývoj webových aplikácií vo Veľkej Británii

AWA Award of Excellence


Prečo nakupovať?

Odborníci neustále hodnotia Shopify ako softvérový štandard elektronického obchodu, s ktorým sa porovnávajú všetky ostatné platformy elektronického obchodu. Naši odborníci sa zhodujú v tom, že je to najlepší samostatný softvér elektronického obchodovania, ktorý je k dispozícii. Podrobne sme napísali aj výhody a nevýhody používania služby Shopify na spustenie obchodu s elektronickým obchodom.

Nájdenie vývojára Shopify

Akonáhle ste sa rozhodli, že Shopify je určite pre vás, ďalším krokom je nájsť vývojára, ktorý navrhne a postaví váš internetový obchod, a možno ho podporí, keď bude spustený. Samozrejme, mohli by ste to urobiť sami. V takom prípade by ste si tento článok mali prečítať, len pre každý prípad. Navyše, mnoho z týchto expertov Shopify má vynikajúce blogy plné užitočných informácií.

Najlepší odborníci na nakupovanie vo Veľkej Británii

Pri tomto výbere sme pomohli pri skúmaní odborníkov z oblasti Shopify vo Veľkej Británii. „Shopify Expert“ je akreditácia udelená spoločnosťou Shopify, ktorá preukazuje, že daná osoba alebo spoločnosť je váženým partnerom, ktorý preukázal „komplexné a autoritatívne znalosti o službe Shopify“. Títo odborníci poskytujú služby s pridanou hodnotou, ktoré Shopify veria.

Čo ponúka odborník na službu Shopify

Ak sa chcete stať odborníkom na službu Shopify, musia jednotlivci alebo firmy preukázať, že vytvorili 5 alebo viac aktívnych obchodov. Existuje päť kategórií expertov:

 • dizajn – pre tieto obchody musel postaviť od nuly tému
 • Nastaviť – základné nastavenie obchodu a prispôsobenie témy pre tieto obchody
 • marketing – osvedčené marketingové kampane pre tieto obchody
 • fotografovanie – mať produktové portfólio zamerané na produkty pre klientov Shopify
 • vývoj – vytvorila aplikáciu pre obchod s aplikáciami alebo vytvorila fungujúce vlastné integrácie

Nestačí, aby žiadatelia o status odborníka na službu Shopify zaslali príklady v ktorejkoľvek z týchto kategórií. Tím odborníkov spoločnosti Shopify kontroluje všetky predložené príspevky, aby zabezpečil, že práca zodpovedá ich štandardom. Žiadateľom môže byť udelený status Shopify Expert v jednej alebo viacerých z týchto kategórií.

Experti Shopify Experts sú okrem vynikajúcich zručností v oblasti Shopify zodpovední aj za poskytovanie rýchlych odpovedí na všetky otázky a za otvorenú a čestnú komunikáciu so všetkými svojimi klientmi; skrátka, byť veľmi profesionálny.

Nakupovať expertov sú veľvyslancami značky pre spoločnosť Shopify a ich úlohou je zabezpečiť, aby všetci ich klienti mali pozitívny a hodnotný zážitok bez ohľadu na to, aké služby nakupujú.

Ďalší krok

Vašou úlohou je teraz rozhodnúť sa, ktoré služby si musíte kúpiť, aby ste mohli svoj internetový obchod Shopify uviesť do prevádzky. Potrebujete dizajn, nastavenie, marketing, fotografiu alebo vývoj, alebo nejakú ich kombináciu? A možno nejakú podporu, keď bude váš obchod v akcii. Každý z nasledujúcich expertov Shopify má svoje silné stránky. Pozorne si prečítajte tento článok a navštívte webové stránky tých, ktoré vás oslovujú.

Nakupujte odborníkov vo Veľkej Británii

Vyrábame webové stránky

Vyrábame webové stránky - web design firmy

Názov, ktorý vytvoríme, neodráža skutočnosť, že táto spoločnosť má v službe Shopify hodnotenie č. 1 za dizajn, zostavenie a marketing. Ich sebaidentifikácia ako kreatívneho maloobchodníka sa dobre prejavuje na ich vlastnej webovej stránke s podrobnými príkladmi práce klienta, ako aj jasným vysvetlením ich celej škály služieb s cenami..

Vyrábame webové stránky, ktoré dokončili vyše 370 projektov, a viac ako 40 000 maloobchodníkov s elektronickým obchodom čítalo svoj mesačný blog s radami. Navštívte stránku Vyrábame webové stránky, kde nájdete aspoň užitočné informácie a rady.

Swanky Apple

Swanky Apple - webdesignová firma

Spoločnosť Swanky Apple miluje „vytváranie zaujímavých vecí pre web, tlač a mobilné zariadenia“. Ich internetová stránka odráža tento nízko kľúčový prístup k ich práci, ktorého vybudovanie obchodov Shopify je len jedným z aspektov.

Spoločnosť Swanky Apple sa zameriava na vývoj vášho obchodu, a nie nevyhnutne na podnikanie v oblasti elektronického obchodu, a uprednostňujú vlastný dizajn. Máte však prístup k ďalším kreatívnym službám, ktoré zahŕňajú branding a vyhľadávací a sociálny marketing.

Inspira

Inspira - webdesignová firma

Domovská stránka inšpiratívnej stránky dáva vynikajúce sľuby – úžasnú tvorivú prácu, špičkový vývoj, fanatickú podporu. Sú veľmi skúsení – stavajú obchody Shopify od roku 2007 a po osem mesiacoch od vydania softvéru pre verejnosť skočili..

Hoci je eCommerce iba jednou zo štyroch služieb, ktoré ponúka spoločnosť Inspira, má svoju vlastnú špecializovanú webovú stránku. K dispozícii je celá škála služieb elektronického obchodu – dizajn, kódovanie, marketing a podpora.

Vitamín Londýn

Vitamin London - webdesignová firma

Vitamin London je agentúra zaoberajúca sa návrhom digitálnych výrobkov, ktorá sa zameriava na priehľadné rozdiely medzi fyzickým a digitálnym. Elektronický obchod je len jednou z mnohých digitálnych služieb, ktoré táto spoločnosť ponúka.

Príklady klientov na webovej stránke spoločnosti Vitamin London sú vizuálne ohromujúce, rovnako ako online obchody, na ktoré sa odkazuje prostredníctvom stránky Recenzie Shopify. Uvedomte si však, že elektronický obchod nie je službou inzerovanou na vlastných webových stránkach spoločnosti Vitamin.

jahoda

Strawberry - webdesignová firma

Strawberry sa zameriava na elektronický obchod, ktorý je „Z tohto sveta“. Táto kreatívna marketingová agentúra bude s vami na každom kroku vašej skúsenosti so službou Shopify. Strawberry môže nastaviť nový obchod alebo vám pomôže presunúť váš existujúci obchod na ďalšiu úroveň.

Vytvoria vám aplikácie vrátane dátového panela, ak služba Shopify nerobí to, čo potrebujete. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, porozprávajte sa s nimi o vlastnom dojednaní podpory. A stiahnite si svojho bezplatného sprievodcu po elektronickom obchode.

Eastside co

Eastside co - web design firma

Na východe čo. existuje na vybudovanie obchodov Shopify a oni ich musia postaviť stovky. Ponúkajú tri úrovne cien za svoje služby, od malých zmien dizajnu až po úplný vlastný dizajn.

Na východe čo. bude s vami spolupracovať aj v oblasti SEO, digitálneho marketingu a sociálnych médií, aby bol váš obchod ľahko k dispozícii online. Mali by ste sa pozrieť, či vaše podnikanie patrí do jednej z ich kategórií: móda, jedlo a pitie, domov a životný štýl.

NoirLuxe

Noir Luxe - webdesignová firma

Noir Luxe sa označuje ako digitálna kreatívna agentúra. Služba Shopify je na konci dlhého zoznamu ďalších služieb, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na vizuálny dizajn, vrátane umeleckého smerovania a módnej ilustrácie.

A príklady tejto práce sú nádherné. Noir Luxe je špecialista na nastavenie Shopify a poskytuje dizajn a niektoré služby v oblasti správy; väčšina klientov spravuje svoje webové stránky. Ak sa zameriavate na vizuálne ohromujúci internetový obchod, pozrite sa na Noir Luxe.

výkaz

Vyhlásenie - web design firma

Vyhlásenie sa prezentuje prostredníctvom nezmyselnej webovej stránky, ktorá vám pomôže rozvíjať vaše podnikanie v elektronickom obchode pomocou osvedčeného obchodného modelu v troch krokoch. Uvedené klientske príklady sú solídne a nemajú vizuálne high-end, aj keď niektoré sú navrhnuté na mieru. Vyhlásenie sa zameriava na obchodnú stránku elektronického obchodu a bude vyhovovať tým, ktorí potrebujú pomoc s digitálnou stratégiou a marketingom svojho podnikania v oblasti elektronického obchodu Shopify..

Belle Digital

Belle Digital - webdesignová firma

Belle Digital vytvára na Shopify „krásne a jedinečné eCommerce obchody“. Vytvárajú vlastné firmy Shopify, nielen predajne. Sú to odborníci v oblasti nastavenia a budú s vami spolupracovať pri marketingu vášho obchodu.

Ich vlastné webové stránky sú vizuálne ohromujúce jemnými farbami a jemným zameraním, čo sa odráža v príkladoch uvedených v ich práci. Belle Digital identifikuje kategórie svojich klientov, ako je móda, zdravie a krása, domov a životný štýl a deti, a ich webová stránka má k tomu ženský pocit.

Podvodná pištoľ

Underwater Pistol - webdesignová firma

Ikona podvodnej pištole je samec superhrdinovej karikatúry, ktorá ich zastupuje ako digitálnych odstraňovačov problémov. Pôvod tejto prepustenej spoločnosti je v spolupráci s kreatívnymi podnikmi, a to je stále v ich jadre.

Sú trochu nejasní o svojich súboroch zručností, stavajú obchody elektronického obchodu „na chvíľu“ a naučili sa „trochu“. Podvodné pištole zostavia váš obchod Shopify, pomôžu vám s marketingom a urobia copywriting.

Prečítajte si viac informácií o častých otázkach o službe Shopify Experts
tu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map