Najlepší východný pobrežie Shopify eCommerce Platform Web dizajnérov a vývojárov

AWA Award of Excellence


PRR, Shopify, ste niekedy jedna silná platforma! Vďaka svojmu jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu môže takmer každý zmeniť svoj internetový obchod na sofistikovanú krásu. Nie je o tebe nič, čo nie je dokonalé? Áno, áno, existuje.

Môžete urobiť toľko, aby sa vaše možnosti stali ohromujúcimi. Umožníte, aby ste sa upravili na takmer akýkoľvek stupeň. To je úžasné, ale vyžaduje niekoho, kto vie, čo robí. Ale samozrejme, ste Shopify. Myslíš na všetko.

Cue the Nakupovať expertov. Tieto Shopify guru žijú a pracujú po celom svete, takže je ľahké ich nájsť nablízku. Tu je zoznam odporúčaných vývojárov na východnom pobreží. Sú v pohotovosti, aby vám pomohli vyťažiť maximum zo služby Shopify.

Prečítajte si zoznam vývojárov, ktorí vám pomôžu vyťažiť maximum zo služby Shopify.

Sme si vedomí

Sme si vedomí

Tento tím vie, čo je potrebné na vybudovanie obchodu Shopify Plus od základov. To je, ak práve začínate. Máte už obchod Shopify? Nechajú vykonať audit. Pozrú sa pod kapotu a odporučia vylepšenia, ktoré vylepšia váš internetový obchod. Ak chcete to isté, venujte tomuto odborníkovi Shopify osobitnú pozornosť. Trávia čas, aby sa ubezpečili, že sú všetci na tej istej stránke. Strávite spolu čas na preskúmanie a diskusiu o sitemapách, vývojových diagramoch a drôtových rámoch.

Tento Shopify Expert je tiež špecialista na AdWords. Môžu vytvárať efektívne kampane AdWords, ktoré zvyšujú návštevnosť vášho webu Shopify. Pomôžu vám tiež s optimalizáciou SEO, aby ste v priebehu času mohli zvýšiť svoje hodnotenie v službe Shopify.

Príkaz C

Príkaz C

Ste si istí, že služba Shopify je pre vás to pravé? Tento tím zvolil prístup, ktorý nazývajú „fit first“. Spolupracujú s platformou Shopify od jej zavedenia v roku 2006. V roku 2014 pridali pomoc so službou Shopify Plus.

Je Command C pre vás tým pravým odborníkom na Shopify? Radšej pracujú s klientmi s ročným obratom od 1 do 10 miliónov dolárov. Keď dosiahnete túto úroveň, budete tiež potrebovať silnú podporu riadenia projektov. Tím v tejto oblasti vyniká. Tiež vám môžu pomôcť pochopiť technický žargón, ktorý obklopuje elektronický obchod.

genóm

genóm

Viete, že ste na domovskej stránke webovej stránky Genome našli niečo zvláštne. Štýl a dizajn sú kľúčovými súčasťami internetového obchodu. Za svoje dizajnérske práce získali ceny. Blog Shopify Partners dal spoločnosti Genome v roku 2016 čestné uznanie za najlepšiu cenu za eCommerce Design Award, Mpowerd. Potrebujete ďalšie podnety na ich kontrolu? Frank Sinatra Enterprises si vybral spoločnosť Genome na navrhovanie a zostavovanie svojich webových stránok.

Genóm je tiež štartovacím inkubátorom. Určite oceníte spoluprácu s nimi, ak sa chcete touto filozofiou priblížiť k svojmu internetovému obchodu.

zjednodušujúce

zjednodušujúce

Tento tím na východnom pobreží postavil viac ako 550 obchodov poháňaných systémami Shopify a Shopify Plus. Obchody predali viac ako 3 milióny výrobkov s obratom vyše 70 miliónov dolárov. Potrebujete ďalší dôvod na vyskúšanie tohto odborníka na Shopify?

Zjednodušená je skupina s úplnými službami. Môžu vám pomôcť upraviť platformu Shopify a vytvoriť tak jedinečný zážitok z nakupovania, ktorý funguje na stolných a mobilných zariadeniach. Simplistic získal reputáciu pri vytváraní obchodov typu flash, ktoré spracúvajú elektronický obchod pre spoločnosti pôsobiace v sieťovej televízii. Tieto internetové obchody spracovávajú a plnia tisíce súčasných obchodov a monitorujú predaj v reálnom čase.

Barrel NY

Barrel NY

Značky, ktoré poznáte, spolupracujú so spoločnosťou Barrel NY na tvorbe ich príbehov Shopify. To je dôležité z dvoch dôvodov. Prvý je zrejmý. Potvrdzuje to, že tento Shopify Expert má vynikajúcu povesť. Druhý dôvod nie je taký zrejmý, ale rovnako relevantný. Ukazuje vám, že Shopify je platforma, ktorá poháňa známe značky ako KIND Snacks.

Ste nezisková organizácia? Barrel NY vás chce počuť. Každý rok venujú viac ako 500 hodín na pomoc neziskovým organizáciám s tzv. Pomôžu vám transformovať službu Shopify, aby ste ju mohli použiť na darovanie darov.

Slovné + vizuálne

Slovné + vizuálne

Existujú nariadenia alebo prekážky, ktoré bránia predaju vášho produktu alebo služby? Tím spoločnosti Verbal + Visual vám môže pomôcť skočiť priamo nad ne. Sú to odborníci na zvýšenie predaja online automatizáciou procesov, ktoré často spôsobujú opustené nákupné vozíky.

Tu je príklad. Jedným z ich nedávnych klientov bol internetový obchod s vínom. Verbal + Visual im pomohol jedinečným spôsobom, ako zvládnuť požadovanú výzvu na overenie veku. Obchod pokračoval v sledovaní 100% NI za pouhé 4 mesiace. Ich miera konverzie sa zvýšila o 25% a miera odchodov klesla o 30%.

Limonáda NY

Limonáda NY

Internetové obchody, ktoré predávajú luxusný tovar, predstavujú jedinečnú výzvu. Spýtajte sa herečky Gwyneth Paltrowovej. Chcela založiť internetový obchod, ktorý predáva luxusné produkty a služby, ktoré objavila. Paltrow sa obrátil na Limonádu NY o pomoc. V jej internetovom obchode nájdete širokú škálu výrobkov od organických výrobkov pre starostlivosť o pleť až po slúchadlá.

Nenechajte sa zmiasť jednoduchými webovými stránkami tímu. Nie sú veľkorysí s podrobnosťami o tom, ako s vami spolupracujú. Je to preto, že k riešeniam, ktoré prinesú do vášho obchodu Shopify, neexistuje prístup „cookie cutter“. Neboj sa. Skončíte s obchodom, ktorý vyteká sofistikovanosťou.

Rastová iskra

Rastová iskra

Tento profesionál Shopify so sídlom v Bostone má povesť navrhovania a budovania internetových obchodov, ktoré zvyšujú konverziu zákazníkov. Veria, že váš obchod by mal byť marketingovým aj predajným nástrojom. Rast Spark používa prístup zameraný na výsledky. Kombinuje kampane web marketingu zamerané na prevádzku a rast orientovaný na konverziu.

Ocenená dizajnérska agentúra identifikuje a vykonáva iba tie prvky, ktoré prinášajú rýchle výsledky a pozitívny vplyv. Obchod Shopify spustíte rýchlejšie, ako ste si mysleli, že je to možné. Odtiaľto vás podporujú sledovaním výsledkov a vytváraním oblastí, ktoré vykazujú najsľubnejší rast.

Neviazaný obchod

Neviazaný obchod

Prichádzajú z Massachusetts. Špecializujú sa na mobilné obchodné aplikácie pre iPhone, iPad a Android pre internetové obchody. Neviazaný obchod vám pomáha poskytovať bohaté skúsenosti s mobilným obchodom. Zvýši to angažovanosť a konverziu zákazníkov. Zapojte tento tím, ak chcete integrovať zasielanie správ push, aby zákazníci videli vaše najnovšie ponuky.

Nakupovanie online sa stalo mobilným zážitkom. Zoznam klientov Unbound Commerce znie ako „kto je kto“ populárnych značiek. Zahŕňa spoločnosti ako Sears, Shoe Carnival, Miller Beer a Rockport. Neviazaný obchod zloží všetko z vašich rúk. Navrhnú, budujú a udržiavajú váš internetový obchod. Posaďte sa a relaxujte.

Mark Henderson

Mark Henderson

Tento Shopify Expert pristupuje k budovaniu obchodov v balíku. Hľadáte iba základné nastavenie? Značka sa o to postará vrátane písiem, zvýrazňujúcich farieb a obrázka alebo loga vašej hlavičky. Budete potrebovať daň a dopravu. To je tiež zahrnuté.

Potrebujete podrobnejšiu pomoc? Začnite proces s jednorazovým vkladom a platte podľa postupu. Značka môže prispôsobiť ľubovoľnú tému Shopify a integrovať potrebné aplikácie. Dizajnové a konfiguračné služby sú ponúkané za vás, takže máte vždy kontrolu nad rozpočtom. Mark vyvinul populárnu aplikáciu Shopify s názvom Zaplaťte, čo chcete. Pomohlo jednému z jeho klientov získať viac ako 1,4 milióna dolárov na sociálne účely.

1 Digitálna agentúra

1 Digitálna agentúra

Sú to full-service agentúry, ale zdôrazňujú, že 99% projektov, ktoré realizujú, je zameraných na elektronický obchod. Ich generálny riaditeľ sa podieľa na navrhovaní, vývoji a marketingu webových stránok elektronického obchodu od roku 1999. Pomohol založiť startupy elektronického obchodu v hodnote niekoľkých miliónov dolárov. Získate výhodu jeho obrovských skúseností v priemysle.

1 Digitálna agentúra sa domnieva, že úspešný dizajn internetového obchodu je proces znižovania. Malo by sa tým odstrániť oneskorenie a zmätok. Budú s vami pracovať od začiatku, alebo vám môžu pomôcť s prepracovaním. Tesné nadpisy ich nevystrašia. Keď začnete s jednou z prémiových šablón pripravených spoločnosťou Shopify, uvedú vás až o 80% rýchlejšie.

Dizajn od Bolda

Dizajn od Bolda

Viac ako 20 spokojných zákazníkov si vzalo čas na opustenie posudkov pre Shopify Expert Wim Tubbax. Mnohí z týchto klientov hovoria o hlbokej úrovni spolupráce, ktorá sa odohráva počas procesu navrhovania. Marketing je neoddeliteľnou súčasťou elektronického obchodu. Wim vám tiež pomôže s vašimi informačnými kampaňami.

Pozornosť venovaná detailom je ďalšia opakovaná téma, ktorú nájdete. Klienti poukazujú na to, že sa vzťahuje na technológiu aj dizajn. Ťažite z plynulých operácií. Vaši zákazníci využívajú lepší zážitok z nakupovania. Prezrite si portfólio a uvidíte, prečo tento odborník Shopify získava také skvelé odporúčania.

ICEE Social

ICEE Social

Zanedbajte aspekty sociálneho média v internetovom obchode na vlastné nebezpečenstvo. ICEE Social je presvedčený, že je také dôležité, že z neho urobili špecialitu. Pozrite si blog svojich webových stránok. Radi hovoria o tom, ako sa dá platforma Shopify použiť na vytvorenie exkluzívnych obchodov.

Dozviete sa napríklad, že Očakáva sa, že trh B2B vzrastie do roku 2020 na hrubú hodnotu tovaru 6,7 bilióna dolárov. ICEE Social je pripravená vám ukázať, ako môžete navrhnúť veľkoobchod, aby zachytil časť tohto toku príjmov. Služba Shopify má tiež silný nástroj na prezentáciu značiek, s ktorými spolupracujete. Ďalší článok v blogu hovorí o tom, ako môžete pomocou stránky Shopify nastaviť stránku značky.

TVP Industries

TVP Industries

Táto agentúra v New Yorku sa domnieva, že váš špecializovaný obchod s elektronickým obchodom je najlepším riešením a službu Shopify nemožno poraziť. Niet divu, že sú expertmi na Shopify? Očakávajte obvyklé služby, ktoré ponúkajú ostatní, ale pripravte sa na prekvapenie niektorými neočakávanými dodatkami.

TVP Industries má prístup k viac ako 600 000 prémiovým výrobkom. Ak pre vás žiadny z týchto značkových výrobkov nefunguje, môžu ho nechať vyrobiť na mieru. Toto je iba prvá časť procesu. Potrebujete tiež riešenia plnenia. TVP Industries vytvorí strategický plán distribúcie, plnenia a prepravy, aby bol tovar v pohybe. Dokážu zvládnuť aj potreby služieb zákazníkom.

Minion Made

Minion Made

„Len nám povedzte, čo chcete“ je niečo, čo od tohto odborníka na Shopify nikdy nebudete počuť. Oceníte ich strategický prístup. Začína to intenzívnym výskumom. Výsledkom je podrobný dokument technických požiadaviek a funkcií. Zabezpečenie kvality a testovanie výkonu prebiehajú dlho predtým, ako sa váš internetový obchod vôbec uvidí. Spätná väzba a ladenie pokračujú aj po štarte.

Takmer 90 zákazníkov zanechalo referencie pre spoločnosť Minion Made. Je to prehadzovanie. Len asi polovica hovorí o tom, ako Minion Made dokázala vytvoriť kúzlo len z vágneho nápadu. Druhá polovica ocenila spoločnosť Minion Made za integráciu konkrétnych požiadaviek, ktoré by sa mohli zdať nad rámec toho, čo môže Shopify urobiť.

Socialmediately

Socialmediately

Väčšina projektov Shopify spadá do jedného z 3 druhov. Je to základné nastavenie, migrácia alebo prispôsobenie. Toto Shopify Expert sa nachádza v Chicagu. To v skutočnosti nie je adresa východného pobrežia, ale za sociálnu pomoc stojí za zváženie. Môžu vám pomôcť s niektorým z týchto 3.

Ak všetko, čo potrebujete, je základné nastavenie, Socialmediately vás môže sprevádzkovať už za tri dni. Ak hľadáte migráciu z obchodu, Socialmediately vám môže ukázať návratnosť investícií prepnutím do obchodu Shopify alebo Shopify Plus. Hľadáte sofistikovanú prispôsobenú stránku elektronického obchodu? Tím vás môže od plánovaného spustenia spustiť už za dva týždne.

vtipný

vtipný

Každý dáva do portfólia svoju najlepšiu prácu. Je to dobré miesto, kde začať. Kop hlbšie. Pozrite sa, čo hovoria ostatní o práci s nimi. V prípade tohto experta na službu Shopify si prečítate niekoľko nápadných príkladov, ako ísť nad rámec hovoru.

Jeden klient píše o tom, ako Witty vytvoril podrobné video ukazujúce, čo sa zmenilo v téme Shopify, a HTML kód pre každú časť na stránke. Video sa im ukázalo ako neoceniteľné pri vytváraní nových produktových stránok. Podobný príbeh rozpráva iný klient Witty. Nemali žiadne skúsenosti s kódovaním, ale chceli konkrétne vlastnosti. Witty to pre nich pripravil a potom vytvoril krok za krokom video, ktoré sa používa na zostavenie internetového obchodu.

Kaitlin Fontenot

Kaitlin Fontenot

Kaitlin je mama na plný úväzok a Shopify Expert. Má skúsenosti v oblasti marketingu so silným zameraním na módu a sociálne médiá. Väčšina jej dizajnových princípov vychádza z osobných preferencií. Prečítajte si jej blog aby ste získali lepšiu predstavu o tom, čo ju vedie a čo ovplyvní vzhľad vašich stránok. Tu sú dva príklady.

Poskytne vám päť dôvodov, prečo zákazníci nedokončia platbu, a vysvetlí, ako bude s vami spolupracovať pri zavádzaní riešení Shopify. SEO s Shopify je automatizovaný proces, existujú však spôsoby, ako ho vylepšiť. Existuje niekoľko blogových príspevkov, kde Kaitlin uvádza podrobnosti o tom, ako optimalizovať SEO pomocou vstavaných nástrojov Shopify.

Pekne postavený

Pekne postavený

Sú asi tak ďaleko na západ, ako sa dá, a stále sa považujú za východné pobrežie. Tento odborník z Atlanty Shopify vás ohromí svojimi dizajnovými kotletami. Budú vás tiež ohromiť tým, do akej hĺbky sa ponoria, aby sa ubezpečil, že každý detail vášho obchodu Shopify funguje pre zákazníkov. Ťažko by ste našli niekoho, kto by sa dostal na burinu, za niečo také jednoduché ako vaše baliace pásky.

Tím Nicely Built má povesť rýchleho nasadenia, aby bol váš obchod Shopify v prevádzke. Žiadosti o vlastné funkcie ich nespomalia. Funkčnosť riadi proces predaja, ale nemala by brániť vašej značke. Tento Shopify Expert udržuje perfektnú rovnováhu.

Máte na výber. Môžete sa zamerať na spustenie webovej stránky elektronického obchodu, alebo môžete svoje úsilie predať prostredníctvom webovej stránky elektronického obchodu. Čo ti dá peniaze do vrecka? Dobrou správou je, že môžete spolupracovať s expertom Shopify na optimalizácii vášho internetového obchodu. Nechajte ich starosti o všetky podrobnosti. Umožní vám nájsť najlepší mix produktov, ktoré oslovia vašich návštevníkov.

Niektorí z najlepších v podnikaní robia svoj domov na východnom pobreží. Pomôžu vám získať to najlepšie zo služby Shopify. S návratnosťou vašej investície budete spokojní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map