Najlepší návrhári webových stránok a vývojári v Indii

AWA Award of Excellence


Shopify je nespornou softvérovou platformou elektronického obchodu z dobrého dôvodu. Viac ako 300 000 internetových obchodov ho minulý rok použilo na vygenerovanie takmer 20 miliárd dolárov. Shopify je tak populárny, že môžete prejsť od nuly k predaju za menej ako hodinu.

Jednoduché používanie nie je jediným dôvodom, prečo je služba Shopify lídrom v oblasti elektronického obchodu. Používa sa na vytváranie sofistikovaných online obchodov schopných vynikajúcich špecializovaných funkcií. Ak je to však na vašom zozname úloh, budete potrebovať viac ako hodinu. Budete tiež potrebovať Shopify Expert pomôcť ti. Tieto guru Shopify nájdete po celom svete, ale ukázalo sa, že mnoho z nich sa nachádza v Indii.

Čo robí z Indie také ohnisko pre odborníkov na obchod? Len málo krajín má také vysoké percento technických expertov. Nízke životné náklady znamenajú, že vám môžu za svoje služby účtovať nižšie poplatky.

A čo kvalita? To by vás mohlo prekvapiť. India má viac spoločností s vývojom softvéru s certifikáciou ISO-9000 ako ktorákoľvek iná krajina. Indické obchodné opatrenia priaznivé pre podniky tiež uľahčujú podnikanie v tejto oblasti.

Prečítajte si zoznam vývojárov, ktorí vám môžu pomôcť pri využívaní softvéru elektronického obchodu Shopify čo najlepšie.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Nakupovanie online môže byť pre vás starým klobúkom, ale stále ide o pomerne novú činnosť. Nebudete nájsť niekoho s desaťročnými skúsenosťami s tvorbou úžasných webových stránok Shopify. Najlepší odborníci tu majú šťastie, ak majú hrsť rokov.

To je prípad Kloca. Tento tím so sídlom v Indii vytvára úžasné internetové obchody so systémom Shopify. Využívajú všetky funkcie, ktoré platforma ponúka. Kloc má povesť rýchlych obratov. Môžu vás rozbehnúť a spustiť s robustnou stránkou elektronického obchodu za pouhých sedem pracovných dní.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

Tento oficiálny odborník na Shopify sa špecializuje na to, čo sa nazýva „PSD na Shopify“. Rozložia a rozmiestnia vaše rozloženia Adobe Photoshopu do kompletných obchodov Shopify. Výsledkom je internetový obchod, ktorý využíva výhody funkcie Shopify. Nebudete obetovať nádherný vzhľad.

Najjednoduchší spôsob, ako oceniť kvalitu ich práce, je pozrieť sa na ich portfólio obchodov Shopify. Tím spoločnosti RoyalzExpertDev môže tiež rýchlo pracovať na integrácii zoznamov adries. Pomôžu vám aj so stránkami Etsy a Facebook.

Elektronický obchod s raketami

Elektronický obchod s raketami

Obchody Shopify uľahčujú vašim zákazníkom hľadanie toho, čo chcú, a kúpia si ho. Takmer ktokoľvek ho môže použiť na vytvorenie základných internetových obchodov. Rocket Commerce je váš zdroj, keď chcete ísť nad rámec základného internetového obchodu.

Jeden pohľad na ich portfólio vám povie, že sú kvalifikovaní a schopní. Obchod Shopify potrebuje zákazníkov. Elektronický obchod Rocket získava žiarivé recenzie týkajúce sa marketingovej pomoci Shopify. Táto skupina expertov tiež ponúka nepretržitú údržbu miest, ktoré vytvárajú.

dvojitý

dvojitý

Dajte tomuto tímu tím viac ako 60 odborníkov v oblasti digitálneho marketingu a elektronického obchodu, aby pracovali na vašom webe Shopify. Binárne práce so spoločnosťami akejkoľvek veľkosti vytvárajú internetové obchody, ktorých veľkosť je podľa potreby. Mnoho spoločností sa zameriava iba na to, čo je dnes potrebné. Táto spoločnosť má filozofiu plánovania budúceho rastu.

Spokojní zákazníci často komentujú prístup spoločnosti Binary „3Q“. Sú presvedčení, že kvalitný personál, procesy a komunikácia sú tri predpoklady úspechu. Binary robí výbery od svojich tímov, aby vyhovovali vašim potrebám. Výsledkom je partnerstvo, rovnako ako pracovné vzťahy.

InfoShore

InfoShore

Agilná produktivita poháňa tento e-obchod. Veria, že kvalita neznamená nič, ak nebude doručená včas. InfoShore zaujíma holistický prístup k webovým stránkam elektronického obchodu. Ich experti vás najskôr zapoja do vyšetrovacej misie. Cieľom je zabezpečiť, aby to, čo sa buduje, prinieslo očakávané výsledky.

InfoShore existuje už viac ako desať rokov. Zamestnanci viac ako 50 zamestnancov na plný úväzok sa starajú o základňu viac ako 100 globálnych zákazníkov. InfoShore vám môže pomôcť s tým, čo radi volajú „na mieru“ riešenia. Nevyberú len platformu Shopify a nájdu spôsoby, ako do nej vložiť svoj nápad.

Bluetech

Expert na BlueTech Shopify

Povedzme, že ste si na Shopify urobili domáce úlohy. Vy rozhodujete, že by bolo perfektné, keby mala iba jednu chýbajúcu vec. Bluetech je Shopify Expert, ktorý vám môže dať chýbajúce kúsky. Často je to mobilná stránka riešenia. Tím Bluetech vám môže pomôcť pridať vlastné funkcie, ako sú oznámenia push, synchronizácia ukladania a analytické tabuľky.

Bluetech tiež chápe, že SEO je základom úspechu internetového obchodu. Získate od nich iba technickú pomoc. Spoločnosť Bluetech zaisťuje, aby váš obchod využíval možnosti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov platformy.

Kód rapper

Kód rapper

Tento tím s chytľavým menom si získal svoju povesť. Zákazníci rýchlo dopĺňajú vysokú úroveň komunikácie a služieb zákazníkom. Program Rapper sa špecializuje na pomoc s nastavením vášho internetového obchodu. Tam sa to nekončí. Spolupracujú aj so svojimi klientmi na transformácii existujúcich stránok elektronického obchodu. Často ide o inováciu na podnikovú platformu Shopify Plus.

Dizajn je rovnako dôležitý ako funkčnosť. Keď sa pozriete na portfólio spoločnosti Code Rapper, uvidíte synergiu. Mnoho klientov sa vracia do Code Rapper, aby im pomohlo s marketingom a SEO.

Lucent Innovation

Lucent Innovation

Lucent Innovation je malý tím, ktorý poskytuje veľký dizajn a inovácie. Viac ako 70 posudkov prezradí opakujúce sa komplimenty. Otáčajú sa okolo dizajnu, komunikácie a schopnosti reagovať.

Prečítajte si tiež pochvalu za pomoc Lucenta pri prechode z iných popredných platforiem elektronického obchodu. Nezabudnite, ak je vaša nová stránka Shopify cieľom existujúceho online obchodu. Tím spoločnosti Lucent Innovation sa špecializuje aj na samostatné mobilné aplikácie. Tieto vám môžu pomôcť vytvoriť špecializované produkty pomocou platformy Shopify.

Vývojári Tripster

Vývojári Tripster

Nie každý Shopify Expert sa špecializuje na prácu s nováčikmi. Tripster Developers im dáva uvítaciu podložku. Tento tím by mal byť jedným z vašich najdôležitejších aspektov, ak ste nikdy nepredali online a chcete na to použiť službu Shopify. Prevedú vás krokmi plánovania, vývoja, implementácie a operácií. Na konci procesu budete mať pohodlie a znalosti.

Schopnosti grafického a tlačového dizajnu odlišujú vývojárov Tripster od ostatných expertov Shopify. Potrebujete logo pre svoj online obchod? Plánujete predávať tričká? Tripster Developers vám môžu pomôcť s oboma.

eShop Genius

eShop Genius

Shopify je známy pre svoje nádherné šablóny. Sú úžasné, kým nezačnete vkladať svoj vlastný obsah. Za to nemôžete viniť Shopify. Je čas hľadať odborníka na službu Shopify, ktorý vám pomôže transformovať ho na vizuálne ohromujúce veci, ktoré sa predávajú. Rýchly pohľad na stránku eShop Genius vás uistí, že tento tím je na splnenie tejto úlohy.

Bude vás to stáť majetok? eShop Genius propaguje 10-dňový obrat pre váš kompletný a funkčný internetový obchod. Výhodou ich inteligentného myslenia získate plus pomoc s odbornými marketingovými návrhmi. Začína to investíciou len 500 dolárov.

Za používanie služby Shopify je nečakaná cena, ale nebude to stáť peniaze. Táto platforma je tak univerzálna, že je často ťažké zistiť, čo by ste mali použiť alebo ako ju používať. Ľudia majú stále problémy s výberom možností a integrácií. Nerozhodnosť oneskoruje vaše spustenie. Stojí ťa to.

Vášmu času je priradená peňažná hodnota. Potenie malých detailov sa ťažko javí ako dobrá návratnosť vašej investície. Expert na Shopify v Indii vás môže uviesť do prevádzky za minimálnu cenu. Môže to byť len tá najlepšia investícia, ktorú môžete urobiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map