Tinklo sprendimų apžvalga 2016 m


Tinklo sprendimai

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

Tinklo sprendimai

Vienas iš seniausių pramonės pavadinimų „Network Solutions“, kaip konsultacinė įmonė, pradėjo veikti 1979 m., O 1993 m. Tapo pirmuoju domenų registratoriumi. 2005 m. Jie pradėjo siūlyti kitus produktus, įskaitant interneto prieglobą. Tačiau jie vis dar gauna 45% savo pelno iš domenų registracijos verslo. 2011 m. „Web Solutions“ įsigijo „Web Solutions“, tačiau ji ir toliau veikia „Network Solutions“ vardu.

Apžvalga

„Network Solutions“ siūlo bendrą hostingą, valdomus „WordPress“ ir VPS planus. „Linux“ ir „Windows“ parinktys yra prieinamos bendrai naudoti prieglobai; VPS yra skirta tik „Linux“. Yra trys bendri „Linux“ planai: „Essential“, „Professional“ ir „Premium“ ir trys panašūs „Windows“ planai. Kiekviename „Network Solutions“ plano pakete yra prieiga prie patarėjo, kuris padės nustatyti saugą ir perkelti failus į jūsų svetainę. „Essential“ paketas yra skirtas individualiam ar mažam verslui. Daugelis vartotojų greičiausiai pasirinks „Professional Hosting“ paketą dėl jo savybių ir vidutinės kainos. „Premium“ su savo neribotu pralaidumu, saugykla ir el. Pašto abonementais būtų pasirinkimas didesnėms įmonėms arba toms, kurios naudoja daug srauto.

Yra du VPS paketai – vienas tinka mažoms ar pradedančioms svetainėms, o kitas kainuoja dvigubai daugiau, tačiau yra skirtas didelio srauto svetainėms. Nėra tam skirtų serverio parinkčių, taigi, jei jums reikia savo serverio, tinklo sprendimai nėra jums.

Tinklo sprendimai turi vieną valdomą „WordPress“ planą, pagrįstą „Linux“. Tvarkytas „WordPress“ paprastai kainuoja daugiau nei bendrai naudojamas hostingas su dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių, o „Network Solutions“ nėra išimtis. Tačiau dėl didesnės kainos pridedamas papildomas saugumas, automatinės atsarginės atsarginės kopijos, pagalba nustatymui, „WordPress“ ekspertų palaikymas ir optimizuoti serveriai, kad būtų galima greičiau įkelti ir reaguoti. Jie atliks visus būtinus „WordPress“ ir leidžiamų papildinių atnaujinimus, leisdami jums sutelkti dėmesį į savo turinį. „Network Solutions“ taip pat teikia nemokamą SSL sertifikatą pirmajai paslaugų kadencijai.

„Network Solutions“, be žiniatinklio prieglobos, siūlo dar daugiau produktų. Jie siūlo tik el. Pašto prieglobą, elektroninės prekybos internetinės parduotuvės parinktį, SSL sertifikatus, rinkodaros ir SEO paslaugas, svetainių dizainą, priemokų palaikymą ir dar daugiau – už mėnesinius mokesčius „Network Solutions“ buvo diskusijų centre dėl savo domenų praktikos 2008 ir 2009 metais. Nors įprasta, kad domenų registratoriai domenus, registruotus jose, naudoja kaip rezervuotus puslapius, kol savininkas nenurodo jų į aktyvią svetainę, 2008 m. „Network Solutions“ pradėjo dėti skelbimus neaktyviuose padomeniuose, paversdama juos skelbimais užpildytuose rezervuotuose puslapiuose – be leidimo iš domeno savininko. 2009 m. Pabaigoje jie pradėjo kasdien skelbti domenų paieškų sąrašus savo svetainės domenų paieškos laukelyje. Jie taip pat pradėjo sulaikyti domenus, kurių ieškoma jų svetainėje, ir užkirsti kelią kam nors užregistruoti domeną kitur, kai jį rado paieškoje. Kai tik „Network Solutions“ išregistruos pavadinimus po keturių dienų, „domenų degustatoriai“, kurie užsiprenumeravo tinklo sprendimus, bus nedelsiant informuoti, kad jie galėtų nusipirkti domenus ir pasiūlyti juos parduoti už didesnę kainą. Nors atrodo, kad ši praktika nutrūko, vis dar yra daug skundų dėl to, kaip „Network Solutions“ tvarko domenų perkėlimo užklausas.

Tinklo sprendimams suteikiama 99,99% „Linux“ ir 99,9% „Windows“ planų naudojimo trukmė ir standartinė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Kaip ir daugumos konkurentų atveju, į grąžinamąją išmoką neįeina jokie domeno ar trečiųjų šalių mokesčiai.

Pateikdamas daugybę planų ir siūlomų produktų, „Network Solution“ turi paketą, tinkantį kiekvienam – nuo asmeninio tinklaraštininko iki mažo ir vidutinio verslo. Didesnėms įmonėms ar labai didelio srauto svetainėms teks ieškoti kitur, nes nėra tam skirto serverio plano.

Pagrindiniai bruožai

Greitos nuorodos

Patikimumas & Uptime

„Network Solutions“ garantuoja 99,99% „Linux“ serverių veikimo laiką ir 99,9% „Windows“ veikimo laiką – nors paslaugų teikimo sąlygose nenurodyta, kokia būtų kompensacija, jei tokių būtų, jei šis veikimo laikas nebūtų įvykdytas. Neaišku, kur yra jų duomenų centrai, išskyrus kai kuriuos Šiaurės Amerikoje. Jų serveriai yra pagaminti iš HP ir IBM ašmenų, o duomenų centrai turi energijos ir aušinimo perteklių, taip pat dyzelino atsargines kopijas. Jie taip pat stebimi vietoje, kad būtų užtikrintas patikimumas ir saugumas. Testuojant „Network Solutions“ priglobtą svetainę, gaunamas vidutinis laikas – 3,21 mažos svetainės, tik greičiau nei 52% visų patikrintų svetainių.

funkcijos & Įrankiai

Pastaba: Keliuose tinklo paketuose „Network Solutions“ yra keletas „neribotų“ funkcijų. Turite suvokti, kad „neribotas“ nėra tai, kas jums gali atrodyti. Iš tikrųjų tai reiškia, kad prieglobos įmonė mano, kad tai yra „protingas naudojimas“. Jie pasilieka teisę sustabdyti, imti didesnius mokesčius arba automatiškai atnaujinti jūsų planą į kitą pakopą.

FunkcijaApžvalga
Kontrolės skydelis„Network Solutions“ naudoja patentuotą valdymo pultą. Jis yra mažiau galingas nei pramonės standartas „cPanel“, tačiau jis atliks darbą, kai pripratysite, kaip jis veikia. Savo svetainėje jie teikia vadovėlius, kuriuose pateikiamos žinios apie funkcijas. Naršymas gali būti nelinksmas, nes norint gauti tuos pačius „cPanel“ rezultatus vienu paspaudimu, reikia dar daugiau paspaudimų.
Keli domenaiBendri planai leidžia iki 100 domenų.
Nemokamas domenas„Network Solutions“ yra domenų registratorius. Jie suteiks nemokamą domenų registraciją pirmaisiais metais kartu su metiniu planu. Tačiau .com domeno atnaujinimo kaina „Network Solutions“ yra 34,99 USD – beveik tris kartus didesnė nei ta, kurią apmokestina didžioji dauguma domenų registratorių. Galite sumažinti šią kainą iki 9,99 USD, jei domeną įsigijote 100 metų – tačiau jis nėra grąžinamas, jei atšauktas anksčiau. Jie taip pat reikalauja 9,99 USD domeno apsaugos plano, galiojančio kiekviename per juos įregistruotame domene.
Nemokamas domenas„Site5“ yra neįprastas domenų registratorius, nes norint įsigyti domenus, turite turėti prieglobos sąskaitą. Jie apima daugumą pagrindinių ALD, o per domeną galite ieškoti ir įsigyti domeną iš „Site5“ per kasą. „Site5“ siūlo nemokamus domenų registracijos metus bendriems planams ir jie nemokamai perkels jūsų svetainę iš kito kompiuterio.
Duomenų bazių palaikymas„Network Solutions“ palaiko nuo 25 iki neriboto skaičiaus „MySQL“ duomenų bazių, skirtų „Linux“ planams, atsižvelgiant į pakopą. „Windows“ planuose yra nuo 2 iki 5 MS SQL duomenų bazių. Duomenų bazių valdymas atliekamas naudojant „phpMyAdmin“, kuris pateikiamas planuose.
Disko talpa„Network Solutions“ disko vieta skirsis atsižvelgiant į pasirinktą planą ir pakopą. Bendrai naudojamam prieglobai taikomi apribojimai: „Essential“ turi 300 GB, „Professional“ – 500 GB, „Premium“ – neribotą. „WordPress“ plane yra neribota saugykla, o dviejuose VPS planuose yra po 10 GB ir 50 GB.
PralaidumasPralaidumas vėlgi priklauso nuo plano ir pakopos. VPS planai leidžia 500 GB ir 2 TB pralaidumo per mėnesį, valdomai „WordPress“ yra neribotas pralaidumas, o visi trys bendri planai taip pat yra neriboti.
Duomenų atsarginės kopijosTvarkomų „WordPress“ paskyrų atsarginę kopiją sukuria „Network Solutions“ kasdien. Bendrinamų prieglobos svetainių atsarginės kopijos kuriamos kasdien ir saugomos 7 dienas. Atsargines kopijas galite pasiekti naudodamiesi „Account Manager“ ir ten taip pat galite rankiniu būdu kurti atsargines kopijas.
Programos diegimas vienu spustelėjimu „Network Solutions“ turi vienu mygtuko paspaudimu įdiegtą maždaug trisdešimt programų, vadinamų „Open Source“, leidžiančias įdiegti tokias programas kaip „WordPress“, tinklaraščius, forumus ir „wiki“. Tačiau norint patekti į vieno spustelėjimo diegimo programą, per „Account Manager“ gali prireikti septynių ar aštuonių paspaudimų.
El. Pašto paskyros„Network Solutions“ nustato ne daugiau kaip 1 000 el. Pašto paskyrų „Essential“ bendro naudojimo plane ir 2500 – „Professional“. „Premium“ plane gali būti neribotas el. Pašto abonementų skaičius, nors el. Pašto saugykla yra ribojama iki 1 GB visoms trims pakopoms. Visi trys gali neribotą laiką persiųsti el.
Hostingo saugumasSSL sertifikatus galima nusipirkti bendriems planams skirtiems „Network Solutions“. Tvarkomoje „WordPress“ svetainėje yra vienas SSL sertifikatas pirmajai paslaugų teikimo kadencijai. Tvarkomas „WordPress“ planas turi papildomą saugumą, kad būtų išvengta DDoS atakų. Jame numatytas kenkėjiškų programų nuskaitymas ir automatiškai pašalinamas..
Svetainių kūrimo priemonė„Networks Solutions“ teikia ribotą šabloną, vilkimą
sąsajos neturintis svetainių kūrėjas, turintis savo bendrus planus. Už papildomą mokestį galima įsigyti versiją su daugiau funkcijų ir šablonų.
Apsauga nuo kenkėjiškų programų ir šlamštoVisuose planuose yra apsauga nuo šlamšto ir antivirusinių programų, kurias teikia „Symantec Brightmail Anti-Spam“. Už papildomą apsaugą „SiteLock“ galima įsigyti už mėnesinį mokestį.
Pirkinių krepšeliai„Network Solutions“ siūlo el. Prekybos planą, kuriame už mėnesinį mokestį yra pritaikoma parduotuvė, atsargų kontrolė, produktų katalogas, mokėjimų apdorojimas ir dar daugiau. Jie taip pat teikia paslaugą, kurią jie vadina „Jumpstart“. Pagalbos personalas už vienkartinį mokestį pasirūpins, kad jūsų svetainė būtų įdiegta ir paleista, sukonfigūruos mokėjimo parinktis ir nustatys gabenimo ir mokesčių mokesčius kiekvienoje valstijoje. Tai apsiriboja 25 produktais, tačiau, pasibaigus svetainei, galite pridėti daugiau savęs. Yra „Magento“ ir „WordPress“ diegimas vienu spustelėjimu.
Programavimo kalbų palaikymasTinklo sprendimai palaiko daugumą programavimo kalbų, kurios veikia „Linux“, įskaitant CGI, PHP, „Ruby on Rails“, „Perl“, „Python“ ir SSI. „Windows“ serveriai palaiko ASP.
Svetainių statistikaSvetainių statistiką galima rasti naudojant „AWStats“ paskyros tvarkyklę. „WordPress“ svetainės taip pat gali naudoti statistikos papildinius.
Papildomos funkcijos ir įrankiai„SpaceManager“ yra 2 GB talpyklos internete ir dalijimosi failais funkcija, kuri pateikiama kartu su kiekvienu prieglobos planu. „Network Solutions“ rinkodaros paslaugoms yra suteiktas 50 USD kreditas. Yra nemokamas 60 dienų el. Pašto rinkodaros programos bandymas. Už suderėtą mokestį „Network Solutions“ vykdo individualų dizainą, pradedant nuo planavimo ir baigiant internetu. Už papildomą mėnesinį mokestį „goMobi“ yra skirtas mobiliųjų svetainių kūrimui – nors yra vieno mėnesio nemokamas bandomasis laikotarpis.
Partnerių ir perpardavėjų programaBe perpardavėjų programos, „Network Solutions“ klientams siūlo partnerių programą. Partnerių programa apima didžiąją dalį „NetNetwork Solutions“ siūlomų produktų.


Planai & Kainodara

Kainų nustatymas yra judantis tikslas, nes dėl stiprios konkurencijos pramonėje hostingo kompanijos nuolat keičia kainas ir didina akcijas. „Network Solutions“ nepadeda paini svetainė, kurioje, atrodo, pateikiama skirtinga kainodara, atsižvelgiant į jūsų puslapį. Čia išvardytos kainos galioja iki šios peržiūros ir, jei nenurodyta kitaip, yra numatytos mėnesio planams. Geresnius įkainius paprastai galima gauti naudojant ilgesnes paslaugų teikimo sąlygas. Tiesą sakant, užsakant planą, „Network Solutions“ krepšelyje numatytas vienerių metų paslaugų terminas ir vėlesnė kainodara.

Trijų bendrų planų „Essential Hosting“ kaina yra 9,96 USD per mėnesį
Hostingas – 13,29 USD, o „Professional Hosting“ – 29,13 USD per mėnesį. Atnaujinimas po reklaminių kainų yra įprastas, šiuo metu atitinkamai 15,95, 23,95 ir 41,95. „Premium“ pakopa geriausiai tinka didesnėms svetainėms, nes joje yra neribotas pralaidumas, saugykla, duomenų bazės, el. Pašto ir FTP paskyros. „Essential“ tinka mažoms svetainėms ar asmeniniams tinklaraščiams. Profesionalus, turintis 500 GB saugyklos, 50 FTP paskyrų, 2500 el. Pašto abonementų ir neribotą pralaidumą, puikiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms. Visi trys dalyviai gali nemokamai registruotis vienerius metus. Visi trys planai taip pat palaiko srautinį perdavimą ir automatines duomenų bazių atsargines kopijas.

Du VPS planai yra siūlomi už reklaminę kainą – 40 USD ir 80 USD per mėnesį. Po akcijos dabartinė kaina yra 55 USD ir 95 USD. Mažesnė „VPS Essential“ pakopa leidžia 10 GB saugyklos, 10 domenų, 50 el. Pašto dėžučių ir 500 GB pralaidumo. „VPS Professional“ suteikia 50 GB saugyklos vietos, 100 domenų, 200 el. Pašto abonementų ir 2 TB pralaidumo. Abu VPS planai yra su specialiu IP, „Plesk“ valdymo skydeliu, vienerių metų nemokamo domeno registracija ir yra pagrįsti „Linux“..

Nors „Network Solutions“ kartais siūlo dar mažesnes reklamos kainas, įprasta kainodara yra artimesnė „premium host“ kainai, o ne „host host” kainai. Kaip ir kitos daugialypių gaminių talpinimo kompanijos, „Network Solutions“ stengsis naudoti priedus ir pardavimus kiekviena proga.

„Network Solutions“ visų pirma turi dvi mokesčių strategijas, kurios gauna daugybę skundų. Jie automatiškai atnaujins prieglobą arba jūsų domeno registraciją pagal numatytuosius nustatymus ir sumokės anksčiau nei prieš tris mėnesius. Tačiau jei neatnaujinate savo domeno automatiškai ir pasibaigia jo galiojimo laikas, „Network Solutions“ gali imti 299 USD išpirkimo mokestį, kad atnaujintumėte domeną už jus. Kitas mokestis yra susijęs su pinigų grąžinimo garantija. 2015 m. FPK teigė, kad „Network Solutions“ suklaidino klientus, sulaikydama 30 proc. Visų grąžinamų sumų kaip atšaukimo mokesčius – nenurodydama, kur būtų padaryta. „Network Solutions“ atsiskaitė su FPK ir sutiko paskelbti šią informaciją prieš gaudami kliento atsiskaitymo informaciją. Šios peržiūros metu galioja atšaukimo mokesčiai.

Pagalba klientams

Apžvalgos neturėtų būti naudojamos kaip pagrindinis apsisprendimo veiksnys renkantis pagrindinį kompiuterį, tačiau vien tik „Network Solutions“ šios temos komentarų skaičius kelia susirūpinimą. Sunku rasti žiniatinklio prieglobą, kurioje būtų daugiau neigiamų atsiliepimų apie klientų aptarnavimą, nei „Network Solutions“. Laukimo laikas ir lėtas atsakymas į prašymus yra dažni skundai. Daugelis klientų teigia, kad palaikymo personalas yra draugiškas ir užjaučiantis, tačiau jiems teikiamos paslaugos yra per ribotos. Norėdami išspręsti problemas, klientai gali būti perduodami iš vieno asmens į kitą. Daugybė klientų skundų dėl klientų aptarnavimo ir palaikymo prasidėjo maždaug žiniatinklio.com išpirkimo metu ir gali būti susiję su dideliu atleidimų skaičiumi ir reikšmingu internetinio puslapio mažinimu. „Network Solutions“ siūlo aukščiausios kokybės palaikymo galimybę už papildomą 15,99 USD per mėnesį. Tai siūlo šešiasdešimt minučių susitikimus „vienas prieš 1“, prieigą prie ekspertų lygio darbuotojų, nuotolinį prisijungimą ir trikčių šalinimą, konsultacijas ir paskyros nustatymą..

Tinklo sprendimai turi išvardyti telefonų numeriai Daugelis jų teikiamų paslaugų ir produktų yra teikiami visą parą. Tinklo sprendimai “ dienoraštis nukreipia į patronuojančią bendrovę, web.com. Čia yra DUK, arba žinių bazę, kuri taip pat nukreipia į internetinį internetą. Jų svetainėje yra puslapis „Laboratorijos“, Kuriame pateikiamos kelios nemokamos žiniatinklio priemonės ir valdikliai. Deja, „Live Network Solutions“ nėra gyvų pokalbių.

Lengvas naudojimas

„Network Solutions“ svetainėje yra visa informacija, kurios jums reikia norint pasirinkti, tačiau naršyti joje gali būti painu. Plano kainodarą sunku iššifruoti. Keista, tačiau svetainė taip pat prasiblauks – nors dar nebuvo prisijungęs. Tai gali ką nors nustebinti, ar „Network Solutions“ turi problemų dėl pralaidumo. „Network Solutions“ turi savo pasirinktinį valdymo skydelį, „Account Manager“. Tai gali atlikti darbą, kurį reikia atlikti, tai tiesiog nėra taip patogu ar lengva naršyti kaip pramonės standartas „cPanel“. Nepagrįstas „cPanel“ taip pat gali apsunkinti jūsų svetainės perkėlimą, jei vėliau nuspręsite pakeisti pagrindinius kompiuterius.

Išvada

Tinklo sprendimai geriausiai apibūdinami kaip vidutinė interneto prieglobos įmonė. Tai tikrai nėra pati aukščiausia kaina ir ji beveik neturi biudžeto prieglobos kainų. Panašus į kito pagrindinio domenų registratoriaus reputaciją, bendras jausmas yra tas, kad „Network Solutions“ daugiau dėmesio skiria domenų registracijai, o ne prieglobai. Išbandytų svetainių atsako ir įkėlimo laikas yra šiek tiek didesnis nei vidutinis. Anksčiau ji turėjo keletą abejotinų praktikų ir sulaukia daugumos neigiamų atsiliepimų apie klientų aptarnavimą. Nepaisant to, kadangi jis siūlo ne tik prieglobą, bet ir daugybę produktų ir kadangi „Network Solutions“ siūlo pasirinktinio projektavimo ir svetainių kūrimo paslaugas, tai gali būti svetainė pradedančiajam arba mažas ar vidutinis verslas. Jei jūsų svetainei reikia ASP, „Network Solutions“ taip pat yra viena iš nedaugelio prieglobos įmonių, siūlančių „Windows“ planus bendrai naudotis priegloba.

Palyginkite

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map