Tinklalapių apžvalga 2016 m


„WebStarts“

Apsilankykite svetainėje

8.9


AWA balas

„WebStarts“

„WebStarts“ siūlo tuščią skalę, leidžiančią sukurti svetainę spustelėjus tiesias ir intuityvias pagrindinio puslapio piktogramas, naudojant lengvas nuvilkimo funkcijas ir keičiant stilius bei šriftus mygtuko paspaudimu. „WebStarts“ yra nepralaidus būdas greitai ir lengvai sukurti jūsų buvimą internete. Perskaitykite mūsų „WebStarts“ apžvalgą žemiau.

Apžvalga

 • Interneto svetainė: www.webstarts.com
 • Buveinė: Belvju, WA
 • Įkūrimo metai: 2007 metai
 • Darbuotojai: 15+
 • Priglobtos svetainės: 4 000 000+
 • Paslaugos: „Web Design Cloud“ programinė įranga, interneto priegloba
 • Nemokamas bandymas: Visiškai funkcionali darbinė versija

Būdami nedidelio verslo savininkas, žinote, kaip svarbu dabartiniams klientams ir galimiems klientams susirasti jus internete; tai apibūdina jus kaip profesionalą ir pasakoja jūsų verslo istoriją. Ko dar nesuvokiate, turite galimybę patys susikurti svetainę be jokių programavimo įgūdžių ar pažangių techninių mokymų. Internetinių svetainių kūrėjai gali jus greitai ir be didelių išlaidų įtraukti į virtualų žemėlapį. „WebStarts“ yra viena iš šių platformų.

„WebStarts“ siūlo supaprastintą svetainės kūrimo procesą, kuris taip pat leidžia neribotą kūrybiškumą, neribojant to, ką galite padaryti su savo svetaine; pradedate visiškai tuščiu šiferiu, panašiu į „PowerPoint“ pristatymų kūrimą, ir pridėkite norimus elementus visur, kur norite, savo puslapyje. „WebStarts“ platforma siūlo išsamų interneto svetainių kūrimo paketą, skirtą daugumai smulkiųjų verslų, norintiems prisijungti prie interneto, sudaryti sandorius ir atrodyti profesionaliems.

Kam rekomenduojama „WebStarts“?

„WebStarts“ yra skirta mažų įmonių savininkams, kuriems reikia nebrangiai parodyti savo verslą internete, ypač tiems, kurie parduoda produktus dėl šio tinklalapio kūrėjo internetinių parduotuvių / el. Prekybos galimybių. Tai ypač rekomenduojama plytų ir skiedinių įmonėms, norinčioms išplėsti savo verslą internete ir pritraukti papildomų klientų.

Ar „WebStarts“ siūlo kokią nors dėmesio sritį ar specialybes?

„WebStarts“ teikia aukšto lygio funkcijas, kurios dažniausiai nematomos „pasidaryk pats“ svetainės kūrimo priemonėje. Pavyzdžiui, narystė ir forumo galimybės, taip pat internetinė parduotuvė. Savo naudai svetainė siūlo visas šias funkcijas, kurias lengva naudoti gaminyje, kuris leidžia lengvai suprojektuoti ir pritaikyti svetainę net pradedantiesiems..

Kas yra „WebStarts“ techninės specifikacijos ar apribojimai?

Technikos gurui nepatiks „WebStarts“, nes trūksta reikalingo ir reikalaujamo HTML nustatant svetaines. Patyrę svetainių kūrėjai pajus, kad kažko trūksta.

Ar „WebStarts“ siūlo pakankamą mastelį ir erdvę augti?

„WebStarts“ siūlo lengvą mastelio planą, pradedant nuo laisvojo plano ir pakopojant iki vieno su neribotu pralaidumu. Bet kokiam verslui yra pakankamai galimybių augti.

Kokia pinigų grąžinimo garantija??

Negalėjome rasti jokių nuorodų apie įmonės pinigų grąžinimo garantijas, todėl prieš prisiimdami įsipareigojimą, jums būtų protinga tai iš anksto patikrinti telefonu ar el. Paštu su „WebStarts“..

Kokia jų reputacija?

Nors norėtume pasakyti kitaip, panašu, kad „WebStarts“ šioje srityje turi tam tikrų sunkumų. Greitai atlikdami klientų atsiliepimų internete paiešką, parodysite keletą baisių fragmentų, o reputacijos svetainės atrodo apgailėtinos „WebStarts“; „Google“ saugaus naršymo svetainės būsenoje teigiama, kad „WebStarts“ yra iš dalies pavojinga, nes kai kuriuose puslapiuose yra apgaulingo turinio. „TrustPilot“ rodė keletą labai prastų atsiliepimų, o kai kurie – žvalius, o geriausiuose atsiliepimuose nieko nebuvo viduryje. Teigiamai: „WebStarts“ savininkas reaguoja į apžvalgas ir, tikiuosi, iš neturtingųjų kritikos, kad atnaujintų platformą.

Kodėl verta rinktis „WebStarts“ svetainių kūrėją?

Jei dar nesinaudojote interneto svetainių kūrimu, bet turite prisijungti greitai ir profesionaliai, „WebStarts“ gali padėti jums tai padaryti mažiau nei per dieną. Nereikia jokių kodavimo įgūdžių, nereikia jokių SEO žinių ir beprotiško dizaino trikdžių. Prisiregistruoti yra labai paprasta, tiesiai iš pagrindinio puslapio, taip pat lengva nustatyti.

Pagrindiniai bruožai

 • Pridėkite savo tinkintą domeno vardą
 • Redagavimas, nuleidžiant
 • Optimizuotas mobiliesiems įrenginiams
 • Individualizuotas el. Pašto adresas
 • Integruota vaizdo redagavimo programinė įranga
 • Vieno puslapio dizainas su „Inkaro nuorodomis“
 • Įterpti failus
 • Individualizuota socialinė juosta
 • Vaizdo įrašų galerijos programa
 • „Selfie“ programa
 • Šimtai piktogramų
 • Tinklalapių prieigos kontrolė

Pramonės ekspertų verdiktas „WebStarts“

Svetainės kūrimo priemonėPaprastai pastebima, kad tarp „WebStarts“ vartotojų ir ekspertų įvertinimų yra gana skirtumų. Kritikai nustatė, kad svetainių kūrėjui tam tikrų sričių trūksta daugiau nei tikriems klientams. Programa gauna ypač mažus balus, kai kalbama apie galimas funkcijas. Iš esmės, ekspertai padarė išvadą, kad „WebStarts“ nesiūlo pakankamai funkcijų, o standartinės standartinės paprasčiausiai neatitinka standartų. Vartotojai gali sukurti tinklaraštį ir paversti savo svetainę elektroninės komercijos parduotuve, tačiau kritikai komentavo, kad šios priemonės buvo per daug neapmuštos..

Trumpas vidutiniškų funkcijų sąrašas taip pat lėmė, kad drungni balai už bendrą vartotojo patirtį. Ekspertai buvo tiesiog nusivylę programos apimtimi ir jautėsi pernelyg riboti dėl siūlomų galimybių. Tai tikrai yra kažkas, į ką reikia atsižvelgti, tačiau be kaulų gali pakakti tik naujiems vartotojams, kurie gali būti priblokšti per daug sudėtingų funkcijų..

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Teigiamos vartotojų apžvalgos ir atsiliepimai apie „WebStarts“

Nepaisant keleto nuolatinių skundų dėl sąskaitų išrašymo, atrodo, kad „WebStarts“ vartotojai yra daugiau nei patenkinti faktine svetainių kūrimo programa. Tiesą sakant, ji sulaukia žvalių atsiliepimų ir vidutiniškai 9 iš 10 pradeda nuo vartotojų.

Visų pirma, klientai vertina programą dėl jos naudojimo paprastumo. Tie, kurie neturėjo jokios ankstesnės projektavimo patirties, per labai trumpą laiką galėjo sukurti gražias ir funkcionalias svetaines. Taip pat buvo daug teigiamų komentarų apie šablonų kokybę. Vartotojai nustatė, kad yra daug patrauklių variantų ir jie galėjo lengvai pritaikyti kiekvieną temą, kad atitiktų jų verslą.

Galiausiai daugelyje komentarų buvo paminėtas prietaisų skydelis ir naršymo priemonės. Net pradedantiesiems pavyko rasti kelią ir rasti reikalingus įrankius.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Neigiamos vartotojų apžvalgos ir skundai „WebStarts“

„WebStarts“ yra dar viena svetainių kūrimo programa, kuri savaip įgijo praktikuodama agresyvią pardavimo taktiką. Daugelis klientų teigiamų dalykų turi pasakyti apie realią programą, tačiau jie nepatenkinti pardavėjų, perpardavimo strategijų ir netikėtų mokesčių.

Vartotojus atmetė daugybė pardavimo el. Laiškų iš „WebStarts“, kurie po registracijos pradėjo pildyti savo el. Pašto dėžutes. Atrodo, kad įmonė mielai aptaria naujovinimo paslaugą, tačiau nėra tokia naudinga, kai reikia išspręsti techninius ar atsiskaitymo klausimus. Nemaža dalis klientų taip pat pranešė apie neteisėtus mokesčius, kurių jiems nepavyko išspręsti arba kurie buvo grąžinti. Įsitikinkite, kad jūs labai aiškiai suprantate bet kokias sutarties sąlygas.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Dizainas & Pritaikymas

„WebStarts“ siūlo vartotojams neribotą pritaikymą; galite nuvilkti bet ką, ką norite savo svetainėje. Jei norite, pradėkite nuo visiškai tuščio šiferio arba pasirinkite vieną iš iš anksto sukurtų šablonų, kuriuos galite pritaikyti pagal savo pageidavimus..

FunkcijaApžvalga
ŠablonaiPasirinkti tinkamą šabloną paprasta naudojant „WebStarts“; yra daugiau nei 100, iš kurių galima pasirinkti, ir juos galima pritaikyti ir ten.

Nemokama: yra daugybė gražiai atrodančių svetainių šablonų, skirtų tiek nemokamoms, tiek „premium“ sąskaitoms.

„Premium“: mes nenusipirkome „premium“ sąskaitos, tačiau galime pasakyti, kad platus nemokamų paskyrų šablonų pasirinkimas yra gana nuostabus.

SąsajaSvetainių kūrimo priemonės sąsaja „WebStarts“ yra puiki; lengva suprasti ir naudoti. Pirmiausia pasirenkate šabloną, nesvarbu, ar tai tuščia drobė, ar iš anksto sukurtas šablonas, kurį galite pritaikyti prie savo širdies turinio. Dabar sąranka yra gana nesudėtinga, sekant „Mano puslapiai“ svetainės kūrėjo apačioje.
Puslapio stiliaus pritaikymas “Puslapių stiliai yra praktiškai neriboti, naudojant „WebStarts“ vilkimą ir išmetimą, WYSIWYG (ką matote, ką gaunate) funkcijas. Kiekvienas šablonas yra tinkinamas ir jūs galite tiksliai pamatyti, kaip atrodys jūsų puslapis ir svetainė, kai jį kuriate ir tinkinate. Yra daugybė gražių ir profesionalių šriftų, leidžiančių pakeisti jūsų puslapių išvaizdą. Vaizdus pakeisti yra paprasta, o vilkimo ir nuleidimo funkcija suteikia galimybę lengvai judėti arba suspausti ir pakeisti dydžio dydį.
Svetainės naršymasNaršymas svetainėje yra gana lengvas – jame yra daugybė mygtukų ir meniu pradedantiesiems svetainių kūrėjams, kurie gali rasti kelią ir efektyviai gauti reikalingus dalykus..
Turinio vadybaTurinio pridėjimas yra paprastas procesas, turintis nuvilkimo funkciją ir įtrauktas programas, kurias galite naudoti norėdami pridėti daugiau funkcijų kiekviename savo svetainės puslapyje. Pavyzdžiui, „tinklaraštis“ yra viena iš programų, kurią dauguma žmonių norės įtraukti į savo svetainę, kad ji būtų nauja.
Nuotraukos ir galerijosSuper patogu pridėti paveikslėlius prie patogios nuvilkimo funkcijos. Galite mesti bet kokio dydžio vaizdą puslapyje ir išplėsti arba sudaryti sutartį. Be to, „premium“ planuose leidžiamos nuotraukų galerijos ir skaidrių demonstracijos.
Mobiliųjų svetainių kūrimasNors iš savo išmaniojo telefono galėsite prisiregistruoti prie „WebStarts“ svetainės, turėsite naudoti asmeninį kompiuterį, kad toliau nustatytumėte jį iš ten. Redaguoti reikia kompiuterio sąsajos, todėl atminkite tai.
Socialinė dalijimosi integracija„WebStarts premium“ svetainėse galima pridėti socialinio bendrinimo mygtukus; nemokamame plane jų nėra.
Projektavimo paslaugosSvetainėje neradome paminėjimo apie dizaino paslaugas, todėl nesame tikri, ar tai galėtų pasiūlyti „WebStarts“ komanda.

funkcijos & Įrankiai

„WebStarts“ suteikia nuvilkimo funkciją, dėl kurios greitai sukuriama svetainė, kartu su daugybe šablonų, vaizdų ir įvairių šriftų, su kuriais norite žaisti, kol gausite savo išvaizdą tokią, kokia jums patinka. Šablonus galima visiškai pritaikyti, juose galima pasirinkti šimtus šriftų, o atvaizdus ir kitus objektus, kuriuos norite įtraukti į savo svetainę, lengva vilkti ir mesti..

Viena iš geriausių „WebStarts“ savybių yra internetinės parduotuvės naudojimas norint greitai ir lengvai pridėti el. Prekybą į savo svetainę. Taip pat yra sukurtas lengvos prieigos forumas, skirtas pridėti interaktyvumo į savo svetainę, taip pat nario funkcijos privačiose ar mokamosiose svetainėse..

Kai kurios puikios papildomos „WebStarts“ platformos funkcijos – SEO vedlio programinė įranga, nemokami reklamos kreditai ir viena iš mūsų mėgstamiausių funkcijų, paprastas naudoti ir galingas WYSIWYG redagavimo įrankis – paverčia „WebStarts“ pigesnėmis kainomis..

FunkcijaApžvalga
SąrankaPrieš net prisiregistruodami „WebStarts“ svetainėje, jis ragina pasirinkti šabloną; šie šablonai palengvina sąranką. Viena silpna sritis, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį, yra ta, kad „Mano puslapiai“ skiltis, kurioje galite redaguoti savo svetainę, yra apačioje, po daugybe mygtukų ir skelbimu, skirtu atnaujinti į vieną iš „premium“ planų. Iš pradžių to galima nepastebėti. Sukūrę šį skyrių, lengvai nustatysite savo puslapius ir negalėsite suklysti bei sugadinti savo turinio, nes jei spustelėsite „išvalyti“ arba „ištrinti“, jis patvirtins jį prieš vykdant..
Interneto svetainės dizainas„WebStarts“ turi daugiau nei 100 šablonų, iš kurių galima pasirinkti, o dizainai yra estetiški ir lengvai pritaikomi.
Tinkintas domeno vardasKai pasirenkate bet kurį iš trijų „premium“ planų naudodami „WebStarts“, jūsų pasirinktinis domenas yra įtrauktas ir jūs galite perduoti tą, kuris jau priklauso jums.
Naršymo gylis:„WebStarts“ leidžia naudoti submeniu, tai reiškia, kad galite pridėti puslapius ir padaryti juos kitų puslapiais. Pvz., Jei jūs parduodate valdiklius, galite sukurti pagrindinį puslapį, kuriame pateikiami mėlyni raštai, o povandeniniai – karinio jūrų laivyno raštai ir dangaus mėlyni raštai. Pridedate išskleidžiamąjį meniu, kad žmonės, kurie lankosi jūsų svetainėje, galėtų greitai rasti tai, ko ieško.
Valdikliai ir programosNaudodami „WebStarts“ yra keletas programų, kurias galite pridėti, kad padidintumėte savo svetainės funkcionalumą. Pasirinkite iš „Facebook“, „Google“ žemėlapių, „Hit Counter“, „Instagram“, nuotraukų galerijos, SEO vedlio, skaidrių demonstravimo, „Twitter“, svečių knygos, „YouTube“ ir kitų programų, kad jūsų svetainė būtų patogesnė vartotojui ir jaukiai priimtina..
Pinigų gavimasNemokamame plane nėra pajamų gavimo galimybių; iš tikrųjų „WebStarts“ naudos jūsų svetainę norėdama parodyti savo reklamą. „Premium“ planuose galite naudoti skelbimus, kad gautumėte tam tikrų pajamų iš svetainės, taip pat filialų nuorodas.
Lankytojų statistika„Hit Counter“ programa pateiks jūsų ieškomą statistiką; pridėkite „Google Analytics“, kad galėtumėte išsamiau ir nuodugniau pažvelgti į savo lankytojus.
Nuotrauka, vaizdo įrašas ir garso įrašasPridėti paveikslėlius, garso įrašus ir vaizdo įrašus yra taip paprasta, kaip juos įkelti ar spustelėti svetainėje į „YouTube“, „Instagram“ ir „Facebook“.
DienoraščiaiTinklaraščių kūrimas „WebStarts“ platformoje palieka daug noro. Yra paprasta programa, kurią galite įtraukti į savo svetainę, kad galėtumėte tinklaraštyje rašyti tinklaraštį. Tačiau tai tik tinklaraštis, neturintis galimybės pridėti vaizdų ar vaizdo įrašų.
Google žemėlapiai„WebStarts“ siūlo keletą geriausių žemėlapių, kuriuos matėme bet kurioje iš svetainių kūrėjų svetainių. Pradėti jie yra maži, tačiau, kaip ir kiti „WebStarts“ elementai, lengvai keičiami jų dydžiai ir perkeliami, kad jie būtų ten, kur jie padarys geriausiai.
HTML redaktoriusPasirinktinę HTML prieigą galima rasti „Pro Plus“ plane ir verslo plane.
Socialinės medijos integracija„Facebook“, „Twitter“ ir „Pinterest“ integravimas yra paprastas procesas, kurį galima pasiekti naudojant „WebStarts“ be jokių planų.
Formos ir apklausosGalima susisiekti su visais planais, išskyrus nemokamą planą. Be to, „WebStarts“ siūlo jūsų kontaktų saugyklą, pradedant nuo 100 „Pro Plan“, o verslo planui – neribotą dydį..
Saugojimo vietosSandėliavimo vieta paskirstoma pagal jūsų pasirinktą planą; nemokamas planas suteikia tik 1 GB, „Pro 5 GB“, „Pro Plus 10 GB“, o verslo planas suteikia 40 GB saugyklų debesyje. Pralaidumas paskirstomas panašiai – nemokamas planas prasideda nuo 1 GB, „Pro“ siūlo 25 GB, „Pro Plus 100 GB“, o verslas neribojamas.
Informacinio biuletenio įrankisGalite naudoti „WebStarts“ pirkinių krepšelio sistemą, norėdami siųsti transliuojamus el. Laiškus į klientų sąrašus, o tai idealiai tinka biuleteniams, specialioms nuolaidoms ir reklaminiams skelbimams. „Webstarts“ pirkinių krepšelio sistemos naudojimas kainuoja papildomai, todėl naudokite jos naudojimo patogumą su turimų el. Pašto rinkodaros planų kainomis..
Forumo palaikymasMes niekada nematėme svetainių kūrėjų, kurie turėtų tokį paprastą būdą pridėti forumo skyrių. Keletas paprastų paspaudimų, norėdami pritaikyti forumo parametrus pagal savo skonį, ir jūs esate pasirengęs pradėti diskusiją.
El. Komercija / internetinė parduotuvėTai yra viena iš geriausių „WebStarts“ funkcijų. Spustelėkite mielos parduotuvės mygtuką „WebStarts“ meniu viršuje ir pradėkite pardavimą! Tai taip paprasta, kaip ką nors pasiūlyti „Ebay“, trimis ar keturiais paspaudimais jūsų produktas ar paslauga yra prisijungę ir pasirengusi priimti užsakymus.
Vartų integracija„WebStarts“ pirkinių krepšelio programos naudojimas yra lengviausias būdas nustatyti mokėjimų šliuzus svetainėms, sukurtoms svetainėje.
SEO draugiškas„WebStarts“ buvo sukurta su SEO priešakyje, taigi, tik pridėję tinkamus raktinius žodžius, įtrauksite į jį įsitvirtinusį SEO ir padėsite jūsų svetainę greitai rasti visoms paieškos sistemoms ir klientams..
Ribota prieiga prie svetainės (slaptažodžio apsauga)„Pro Plus“ ir verslo planai leidžia apsaugoti slaptažodžius forumuose ir narystės svetainėse.
„Google® Analytics“Naudodami „Google® Analytics“ gausite daug informacijos apie tai, iš kur atvyksta jūsų svetainės lankytojai ir kiek laiko jie laikosi jūsų svetainėje.
Svetainių saugaPats „WebStarts“ atrodo pakankamai saugus; mokėjimams jis naudoja 256 bitų SSL šifravimą, „Norton Secured“ ir „Authorize.net“. Mokėjimai svetainėje atliekami saugiuose tinkluose su tinkama slaptažodžių apsauga ir standartinėmis užkardomis. Svetainė įspėja vartotojus, kad internete nėra „tobulo saugumo“.

Planai & Kainodara

„WebStarts“ turi pakopinę kainų struktūrą, kuri prasideda nuo nulio ir siekia iki 19,99 USD už verslo planą, kuris suteikia jums patogių privilegijų.

Laisvas

„WebStarts“ nemokamų planų svetainės yra sukurtos internetiniame tinklalapyje.com kaip domenai; tai reiškia, kad jūsų svetainės „adresas“ bus forma „jūsų svetainė“, „interneto svetainė“, o ne „profesionali svetainė“. Nemokamą planą lengva sujungti keliais paspaudimais. Nemokamas planas yra apribotas penkiais puslapiais, 1 GB pralaidumo ir ta pati saugykla debesyje. Be to, jūs negalite valdyti skelbimų, kurie bus rodomi jūsų svetainėje, ir negalėsite integruoti socialinės žiniasklaidos.

Pro

„WebStarts Pro Plan“ jums mokės 4,89 USD per mėnesį, apmokestinama kasmet. „Pro Plan“ suteiks jums domeno vardą iki 15 puslapių, 25 GB per mėnesį pralaidumu, socialinės žiniasklaidos integracija ir be skelbimų. Tai taip pat suteikia daugiau vietos saugykloje debesyje per 5 GB ir leidžia skaidrių demonstracijas ir galerijas, ko negalite padaryti naudodamiesi nemokama programa.

„Pro Plus“

„Pro Plus“ moka 7,16 USD per mėnesį, taip pat apmokestinama kasmet. (Tiesą sakant, už visus mokamus planus galima atsiskaityti tik kasmet.) Naudodamiesi „Pro Plus“, jūs gausite verslo telefono numerį, palaikymą telefonu be el. Pašto, paieškos variklių pateikimo ir reklamos kreditų „Google“. Be to, „Pro Plus“ plane puslapių skaičius neribojamas. Gaunate 100 GB pralaidumo ir 10 GB saugyklos debesyje..

Verslas

Verslo planas yra 19,99 USD per mėnesį. Be to, neribotas pralaidumas ir 40 GB internetinės saugyklos vietos, jame yra verslo telefono numeris, vedama tvarkymo ir pritaikyta HTML prieiga. Verslo plane siūloma elektroninė prekyba internetinės parduotuvės forma, el. Pašto rinkodaros sprendimai ir penki nemokami el. Pašto adresai.

Palyginimui, priemokų planai kitose svetainių kūrėjų svetainėse prasideda nuo 3 USD iki 4 USD per mėnesį su sutartimi, „Squarespace“ priemokų planas grąžins jums 8 USD per mėnesį, o „LightCMS“ – ​​19 USD per mėnesį..

Pagalba klientams

Atrodo, kad vartotojai palaiko tiek svetainę, tiek ne. Daugumą klausimų ir problemų galima išspręsti apsilankymas palaikymo įstaigoje puslapis. Taip pat galite siųsti el. Laišką šiuo adresu: [email protected]; įmonė sako, kad jie stengiasi atsakyti per valandą darbo valandomis. Naudojant „premium“ planus, palaikymas telefonu taip pat prieinamas vartotojams.

Lengvas naudojimas

Kaip minėta anksčiau, svetainėje naudojamas WYSIWYG redaktorius, kuris tiksliai parodo, kaip jūsų svetainė atrodys lankytojams prieš paskelbiant. Tai, kad „WebStarts“ priverčia pasirinkti šabloną pradėti, priverčia jus apsispręsti, kaip norite, kad jūsų svetainė būtų rodoma, o nuo to tereikia patikslinti dalykus, kol jie nėra tokie, kokių norite..

Išvada

Nors atrodo, kad „WebStarts“ praeityje galėjo turėti tam tikrų trūkumų, jų šiuo metu siūlomas produktas atrodo nesudėtingas, lengvai naudojamas pradedantiesiems ir viskas, ko daugumai verslo savininkų turėtų prireikti norint sukurti tvirtą internetinę informaciją apie savo įmonę. Adomas Bargeris svetainėje teigia norėjęs sukurti platformą, kurioje žmonės galėtų „kurti unikalius puslapius nežinodami jokio kodo ir be griežtų kitų svetainių kūrėjų apribojimų“. Mes sakome, kad jam tai pavyko, ir kad jūs turėtumėte pabandyti „WebStarts“. Manome, kad jums patiks viskas, ką ji gali pasiūlyti.

Palyginkite

„WebStarts“

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadratas

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map