Webydo pārskats 2016


Webydo

Apmeklējiet vietni

9.0


AWA rādītājs

Webydo

Webydo tika izveidots 2013. gadā kā pašpietiekams tīmekļa dizainers. Tas tika izveidots, lai novērstu tehniskos šķēršļus un atvieglotu ārkārtas vietņu dizainu. Abu Webydo līdzdibinātāju sākotnējais mērķis bija novērst vajadzību pēc izstrādātājiem, padarot dizaineriem un aģentūrām vieglāku biznesa vietni. Webydo apgalvo, ka atbalsta aptuveni 200 000 klientu.

Pārskats

 • Vietne: www.webydo.com
 • Galvenā mītne: Ņujorka, ASV
 • Dibināšanas gads: 2012. gads
 • Darbinieki: 30+
 • Mitinātās vietnes: 200 000+
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, SaaS, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas
 • Naudas atdošanas garantija: 14 dienas

Vietnes veidotājs piedāvā sarežģītu platformu pieredzējušiem lietotājiem, bet nodrošina profesionālu web dizainu ar labu mitināšanu. Webydo funkciju ir daudz, un saskarne ir nedaudz intuitīva, ja jums ir bijusi pieredze ar Adobe Photoshop un InDesign.

Tīmekļa vietņu veidotāji un dizaineri var gūt labumu gan no priekšpuses satura pārvaldības sistēmas (CMS), gan uz HTML balstītas dizaina pārvaldības sistēmas (DMS). Veidnes ir ierobežotas, taču funkcijas un rīki ļauj daudz pielāgot, lai izveidotu vēlamo vietni. Tas nebūs viegli, bet rezultāti ir profesionāla izskata vietnes, kas izgatavotas pēc pasūtījuma.

Kam ieteicams Webydo?

Webydo vietņu veidotājs ir paredzēts pieredzējušākiem vietņu dizaineriem un profesionālām aģentūrām, kas projektē citus. Šis veidotājs ir labs vienkāršiem veikaliem un lielākajai daļai vieglo uzņēmumu vietņu. Kaut arī šis veidotājs var nebūt piemērots sarežģītai vietņu e-komercijai, Webydo izmanto trešo personu spraudņus, kurus var pārvaldīt pieredzējuši programmētāji.

Webydo fokusa apgabals / specialitātes

Webydo koncentrējas uz bezkodu dizainu reaģējošu klientu vietņu vizuālajā saskarnē. Kaut arī Webydo vēlas projektēt profesionāļus, kuriem ir nedaudz lielāka pieredze, izmantojot Webydo atbalsta pakalpojumus, izveicīgs jaunais lietotājs savām biznesa vajadzībām atradīs ar iespējām bagātu platformu..

Dažās Webydo specialitātēs ir trīs vizuālā vilkšanas un saskarnes saskarnes opcijas projektēšanai un rediģēšanai. Pirms izlemt, ka šis ir pareizais rīks, lietotāji iesaka Webydo ātro interaktīvo ceļojumu.

Webydo tehniskās specifikācijas / ierobežojumi

Daži intriģējoši Webydo tehniskie parametri ietver tīmekļa fontus, viedās rokasgrāmatas, paralaksa ritināšanas animatoru, video rīkus, e-komerciju, izmantojot logrīku Ecwid, rakstus (emuārus) un mūsdienīgus, interesantus dizainus, lai iepriecinātu auditoriju. Par papildu samaksu ir pieejami tīmekļa mitināšana un domēna vārdi.

Webydo ir ierobežots attiecībā uz dizaina veidnēm, rediģēšanas funkcijām un komponentiem un ierobežotu palīdzību redaktorā. Šis vietņu veidotājs piedāvā mazāk logrīku un spraudņu nekā daudzi konkurenti. Dizaina studija ir sarežģīta jauniem lietotājiem un dizaineriem, kam ir dūšīga mācīšanās līkne (ja vien jums nav Adobe Photoshop un InDesign pieredzes).

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

Webydo piedāvā bezmaksas plānu kopā ar četriem daudzpusīgiem cenu plāniem, lai apmierinātu jebkura mēroga personīgās un biznesa vietnes. Uzņēmējdarbības cenu plāns ir pielāgots lieliem uzņēmumiem, un tas nav bieži raksturīgs sava klases vietņu veidotājiem. Tomēr daži pārskati brīdina Webydo lietotājus par nozīmīgu e-komerciju.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

Webydo piedāvā 30 dienu izmēģinājuma periodu, par kuru nav jāmaksā.

Kas ir Webydo reputācija?

Webydo ir viduvēja reputācija iesācēju un dizaineru vidū. Lai gan gala rezultāti izskatās labi, lietotājus satrauc pašreizējās problēmas, vājā funkcionalitāte un minimālais atbalsts. Lai gan pieredzējušiem lietotājiem ir lielāka elastība problēmu novēršanā un vietņu uzlabošanā.

Partneru programma klientiem

Lietotāji var reģistrēties filiāles programmā garantētām izmaksām. Jūs saņemat ieņēmumus, pamatojoties uz kontiem, uz kuriem klienti abonē. Abonējošie filiāles saņem arī papildu mārketinga materiālus un resursus.

Kāpēc izvēlēties Webydo?

Webydo ir platforma, kas piemērota pieredzējušiem lietotājiem, īpaši tiem, kuri ir strādājuši ar Adobe Photoshop un InDesign saskarnēm, jo ​​tajā tiek izmantots līdzīgs vadības panelis. Kaut arī Webydo var būt piemērots mazam biznesam vai dažu preču un pakalpojumu demonstrēšanai, Webydo rodas problēmas ar e-komerciju vai citām sarežģītām vietnēm. Iesācējiem tas nav viegli. Jūs varētu izvēlēties Webydo, ja esat programmētājs, bet ieguldiet laiku bezmaksas izmēģinājumā, pirms izlemjat.

Galvenās iezīmes

 • Kods bezmaksas pielāgots dizains
 • Pārvaldiet versijas no viena informācijas paneļa
 • Automātiska konvertēšana uz atjauninātu HTML kodu
 • Izveidojiet pārtraukumu punktus dažādiem ekrāniem un ierīcēm
 • Elementu animācija bez koda
 • Bezmaksas atvērtā koda fonti
 • Automātiska vietnes optimizācija vislabākajai veiktspējai
 • Pievienojiet un pielāgojiet video
 • Velciet un nometiet vadīklu, lai augšupielādētu elementus
 • Uzlabotas dizaina iespējas
 • Ecwid e-komercijas logrīku integrācija
 • Balso vai ierosini funkciju

Nozares ekspertu spriedums par Webydo

Vietnes BuilderOlder pārskati par Webydo norāda uz dažiem skaidriem trūkumiem, kas saistīti ar e-komercijas iespējām un citiem dizaina trūkumiem. Labā ziņa ir tā, ka Webydo nesen atjaunināja savu programmu un pievērsās visiem šiem jautājumiem. Šī iemesla dēļ jūs redzēsit, ka jaunāki ekspertu pārskati ir daudz kvēlāki viņu vērtējumā par programmu. Līdzīgi kā lietotāji, eksperti ir pārsteigti par saskarni, kas ir lieliski piemērota tiem, kuriem jau ir liela pieredze, izmantojot populāras dizaina programmas. Profesionāli dizaineri var viegli apgūt jaunas prasmes un pielietot savas zināšanas vizuāli satriecošu vietņu veidošanā.

Ekspertu atsauksmes nevar pateikt pietiekami daudz par sarežģītajiem dizaina rīkiem, kas ietilpst Webydo standarta komplektācijā. Tā ir unikāla programma, kas paredzēta konkrētai auditorijai, un tā piedāvā iespaidīgu produktu. Galu galā ekspertiem nav nekā īpaši negatīva, ko teikt par programmu, un pilnībā iesakām to izmantot.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitīvas patērētāju atsauksmes un atsauksmes par Webydo

Vienā defise ar vārdu: velciet un nometiet redaktoru. Šis ir standarts, kad runa ir par lietošanas ērtumu, īpaši vietņu veidotāju vidū, kas paredzēti iesācējiem un Webydo piegādā. Tie, kuriem ir pareiza dizaina pieredze, bauda gan redaktoru, gan tīru interfeisu, kurā ir viegli orientēties un kas nav tik daudz sīkrīku, ka tas kļūst milzīgs. Webydo var ļaut tiem, kuriem ir foto rediģēšanas prasmes, viegli pāriet uz vietņu veidošanu. Šeit ir īss saraksts ar citiem populāriem rīkiem, kas minēti lietotāju pārskatos:

 • Tiešsaistes tērzēšanas funkcija. Izbaudiet piekļuvi palīdzībai tieši tad, kad jums tā nepieciešama.
 • WYSIWYG redaktors.
 • Reaģējoši dizaini.
 • e-komercijas iespējas. Ērti pārvērtiet savu vietni par drošu tiešsaistes veikalu.

Starp dizaineriem Webydo ir nepārprotama mīļākā, kas spēlē viņu stiprās puses, veidojot jaunas prasmes.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības par Webydo

Kaut arī Webydo piedāvā dažas ļoti lietotājam draudzīgas funkcijas, tām var būt strauja mācīšanās līkne tiem, kam absolūti nav dizaina pieredzes. Interfeiss visciešāk atgādina Adobe produktus, tāpēc ikvienam, kurš ir pavadījis laiku Photoshop, vajadzētu viegli to pielāgot. Pretējā gadījumā jums var rasties grūtības atrast ceļu apkārt daudzajiem rīkjoslu slāņiem. Patiesībā jūs tos pat nepamanīsit, ja nezināt, ko meklēt.

Daži lietotāji bija vairāk nekā apmierināti ar programmu, bet citi to uzskatīja par pilnīgi pārliecinošu un pārāk sarežģītu. Pārliecinieties, vai jums ir pareizā pieredze vai pietiekami daudz laika un pacietības, lai uzņemtos Webydo. Ikvienam, kurš vēlas risināt programmu bez jebkādas iepriekšējas pieredzes, var būt tāls ceļš priekšā.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

Dizains & Pielāgošana

Vietņu veidotājos dizains un pielāgošana attiecas uz to, cik viegli lietotāji var pārvaldīt dizaina saskarni un pielāgot opcijas, lai iegūtu vēlamos rezultātus. Ir trīs pielāgojami izkārtojumi, no kuriem izvēlēties, ja jums nepatīk iepriekš izveidotās veidnes. Lietotāji strādā gan dizaina, gan satura režīmā.

Iezīme
Pārskats
Webydo veidnesKaut arī ir ierobežots iepriekš izstrādātu veidņu skaits, Webydo piedāvā vairākas dizaina interfeisa iespējas.
 • Veidņu un krāsu palete daudzveidība un kvalitāte. Ir neliela dizaina veidņu kolekcija, kas iepriekš izstrādāta, lai palīdzētu lietotājiem sākt darbu. Varat sākt ar vienu no trim izkārtojumiem norādei vai arī varat izvēlēties tukšu audeklu, kurā veidot savu. Jūsu, kā dizainera, ziņā būs jūsu vietnes pielāgošana.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana, izmantojot Scratch. Webydo piedāvā abas iepriekš izvēlētās veidnes, veidojot pats savu koncepciju, lai gan galu galā jūs pats daudzus pieņemat lēmumus par vietnes dizainu..
Webydo saskarneJa esat Adobe Photoshop vai InDesign lietotājs, tā var būt izvēlētā vilkšanas un nomešanas saskarne. Izmantojot vadības paneli, kas izskatās un jūtas kā Adobe produktu produkts, jūsu pieredze padarīs Webydo saskarni daudz vieglāku izmantošanu un sniegs jums lielāku elastību. Tas piedāvā dažus izaicinājumus un mācīšanās līkni. Ar interfeisu būs grūti strādāt iesācējam.
Lapas stila pielāgošana ”Webydo piedāvā plašu stila lapu pielāgošanas iespēju klāstu, jo lietotāji var paļauties uz dažādām dizaina iespējām, ieskaitot tukšu audeklu un HTML kodu.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle. Kad sākat, jūs izvēlaties no dizaina veidnes, strukturēta izkārtojuma vai tukša audekla. Webydo piedāvā daudz personalizācijas veidu, taču tas nenāks viegli, un logrīki un papildinājumi ir ierobežoti.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvība. Webydo rediģēšana ir pārvaldāma, ja jums ir laba izpratne par Adobe līdzīgu saskarni.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Jā, Webydo progresīvajiem programmētājiem vai dizaineriem piedāvā ļoti vēlamo piekļuvi HTML / CSS kodam.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne. Rediģēšana tiek veikta uz ekrāna DMS (dizaina pārvaldības sistēma), lai rediģētu HTML kodu, vai CMS (satura pārvaldības sistēma) satura atjauninājumiem veidnē vai izkārtojumā.

Webydo lietotājiem ir plašs pielāgošanas iespēju klāsts, taču dažām no šīm iespējām ir nepieciešama pieredze un pacietība, lai mācītos un saprastu.

Vietnes navigācijaWebydo motīvi piedāvā vairākas dizaina veidnes vai izkārtojumus ar dažāda līmeņa standarta vietnes navigāciju.
Satura pārvaldībaGan CSM, gan DMS platforma Webydo ir pieejama satura pārvaldīšanai, nodrošinot pieredzējušiem dizaineriem lielāku elastību.
Fotoattēli un galerijasWebydo ir lieliskas vizuālās iespējas un nerūsējoša estētisko dizainu fotogalerija, kas ir šīs vietnes veidotāja specialitāte. Lietotāji var arī uzzīmēt savus objektus uz pilnu administratora paneli.
Mobilo vietņu veidošanaLielākā daļa Webydo veidņu ir veidotas mobilitātei, un dizaineri var izmantot funkciju, ko sauc par pārtraukuma punktiem, lai ātri pielāgotu vietni, lai padarītu to mobilajām ierīcēm draudzīgāku..
Sociālās koplietošanas integrācijaTāpat kā vairums vietņu veidotāju, Webydo piedāvā standarta sociālo mediju integrāciju.
Projektēšanas pakalpojumiWebydo ir visaptverošs vietņu veidotājs, kas paredzēts jūsu pašu projektēšanai. Lai arī tā ir sarežģītāka programma nekā daudzi savā klasē, tā nav liela dizaina preču veikals. Ja jūs meklējat uzņēmumu, kas dara visu jūsu labā, tādu vietņu veidotāji kā Webydo nav tie, ko jūs meklējat..

Iespējas & Rīki

Vietņu veidotāju garajā rindā Webydo ir pieejams luksusa funkciju komplekts, taču tas ir nedaudz ierobežots attiecībā uz logrīkiem un papildinājumiem.

Iezīme
Pārskats
Webydo iestatīšanaSāciet ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu un izmēģiniet to. Noklikšķiniet uz pogas Izmēģināt tūlīt un reģistrējieties ar savu vārdu, e-pastu, jaunu paroli un tālruņa numuru. Atkarībā no prasmju līmeņa atlasiet veidni, izkārtojumu vai tukšu audeklu.
Web dizainsWebydo vadības panelis ir līdzīgs Adobe izstrādājumiem. Nepieciešama pieredze ar šiem produktiem. Ja nē, saskarne nedaudz pierod. Velciet un nometiet elementus, rediģējiet saturu vai dodieties HTML / CSS redaktorā, ja jums ir zināšanas.
Pielāgots domēna vārds
Navigācijas dziļums:Lai gan Webydo navigācijas dziļums nav norādīts, šķiet, ka tas ir pietiekams, lai atbalstītu jebkura mēroga vai lieluma uzņēmējdarbību.
Logrīki un lietotnesRunājot par logrīkiem un lietotnēm, Webydo ir daži ierobežojumi. Tomēr lietotājs ar pieredzi var pievienot pielāgoto logrīku kodu.
MonetizācijaWebydo sadarbojas ar izcilu e-komercijas logrīku nodrošinātāju Ecwid. Kodētāji var arī izveidot e-komercijas funkcionalitāti.
Apmeklētāju statistikaTas nebija acīmredzami, taču tāpat kā vairums vietņu veidotāju, Webydo, iespējams, piedāvā apmeklētāju statistiku.
Fotoattēli, video un audioWebydo piedāvā dažas bagātinātas multivides iespējas klientu iespaidošanai, tostarp fotoattēlus, attēlus, video, dažus logrīkus, veidlapas, formas un citu.
EmuāriWebydo piedāvā programmu Raksti, kas ir piemērota pamata emuāru autoriem. Veidnes formātā lietotāji var pievienot un publicēt rakstus, izveidot ziņu plūsmas un daudz ko citu.
Google kartesLietotāji vietnē var iegult interaktīvu karti, izmantojot Google Maps un Webydo HTML logrīku.
HTML redaktorsViens no Webydo aktīviem ir HTML / CSS kodēšanas opcija tehniskiem lietotājiem.
Sociālo mediju integrācija
Veidlapas un aptaujasIzmantojot Webydo, lietotāji var ievietot veidlapas, ieskaitot animācijas efektus.
Glabāšanas telpaBalstoties uz Webydo cenu plāniem, šķiet, ka augstākā līmeņa plāniem ir neierobežota krātuve.
Biļetenu rīksWebydo tieši nepiedāvā biļetenu rīku, taču var pievienot biļetenu vai reģistrēšanās e-pastā veidlapu.
Foruma atbalstsIr pieejams Webydo forums, lai atbildētu uz klientu jautājumiem un apmainītos ar padomiem un dizaina idejām.
E-komercija / tiešsaistes veikalsWebydo paļaujas uz atvērto iespēju ar cienījamu Ecwid e-komercijas risinājumiem. Pārdodiet līdz desmit produktiem bezmaksas Ecwid kontā vai maksājiet saprātīgu mēneša maksu par lielāku pārdošanas jaudu. Kopā ar Webydo neatradīsit iebūvētus e-komercijas risinājumus.
Vārtejas integrācijašeit ir dažādi maksājumu vārtejas pakalpojumi, kurus var integrēt ar Webydo.
SEO draudzīgiWebydo piedāvā lieliskas SEO iespējas. Lietotāji var norādīt virsrakstu, aprakstu un atslēgvārdu meta tagus. Lietotāji var integrēt Google Analytics, kā arī tīmekļa pārziņa rīkus, un lietotāji var izveidot novirzīšanu lapu migrēšanai.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Webydo, tāpat kā vairums celtnieku, piedāvā paroli aizsargātu kontu pieteikšanās no savas vietnes.
Google® AnalyticsGoogle Analytics pievienošanā Webydo nav zināmu problēmu.
Vietņu veidotāju drošībaWebydo tāpat kā citi tīmekļa veidotāji uzskata drošību par augstu prioritāti. Tie piedāvā automātisku aizsardzību un datu dublēšanu.
Vairākas valodasWebydo atbalsta četras valodas, un zināšanu bāzē ir pieejama palīdzība tās iestatīšanā.
Mobilo ierīču optimizācijaGandrīz visas Webydo veidnes un izkārtojumi ir izstrādāti mobilajām ierīcēm, un ir arī pielāgošanas iespējas.
CDN tehnoloģijaPar pievienoto CDN tehnoloģiju tiešs paziņojums netiek sniegts, taču, ņemot vērā Webydo atbalstīto klientu bāzi, iespējams, ir augsta pieejamība un veiktspēja.

Plāni & Cenu noteikšana

Webydo piedāvā bezmaksas kontu kopā ar četriem daudzpusīgiem gada cenu plāniem, pamatojoties uz vietņu veidu, kāds nepieciešams lietotājiem. Paturiet prātā, ka šīs mēneša likmes jāmaksā katru gadu. Hostingam un CMS tiek pievienoti USD 5 mēnesī / mēnesī, par kuriem arī jāmaksā katru gadu. Studentiem ir plāns ar atlaidi.

Piedāvātie gada cenu plāni

Bezmaksas. 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.

Pro. Jauniem dizaineriem. 25 USD mēnesī vai 100 USD.

Komanda. Dizaineriem ar vairākām vietnēm. 45 USD mēnesī vai 540 USD.

Aģentūra. Vidēja lieluma uzņēmumiem un studijām. USD 125 mēnesī vai 1500 USD.

Uzņēmējdarbība. Pēc individuāla pasūtījuma lieliem uzņēmumiem. Pielāgota cenu noteikšana.

Webydo iekasē augstāku cenu par funkcijām bagātu un estētiski pievilcīgu vietni pieredzējušiem programmētājiem vai dizaineriem.

Apsveriet šādus faktorus attiecībā uz cenu noteikšanu:

 • Vai tas piedāvā bezmaksas plānu? Jā, Webydo piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju. Gaidiet abonēšanu pēc tam.
 • Vai ir kādi izmēģinājuma periodi, vai arī tiem jāpievieno kredītkartes?? Laikā, kad sākas jūsu 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, netiek gaidīta kredītkarte.
 • Cik pieņemamas ir premium klases paketes salīdzinājumā ar konkurentiem? Blakus konkurentiem Webydo ir nedaudz dārgs, bet pieredzējušiem dizaineriem piedāvā lielāku elastību kodā un pielāgošanu.
 • Vai jūs varat izveidot profesionālas tīmekļa lapas, izmantojot tikai bezmaksas versiju?? Jā, jūs varat 30 dienu laikā bez maksas izveidot profesionālu Webydo vietni.
 • Vai maksājums tiek veikts katru mēnesi / gadu?? Webydo piedāvā gada cenu plānus, bet to cenu lapā parāda mēneša cenu.

Klientu atbalsts

Webydo piedāvā klientiem presi un plašsaziņas līdzekļus, emuāru, kopienas forumu, līdzdalības diskusiju grupu, e-pastu un tālruņa numuru. Vietnes veidotāji savā klasē gandrīz nekad nepiedāvā tālruņa numuru, tāpēc šis ir pirmais !! Visi Webydo cenu plāni nāk ar e-pasta un tērzēšanas atbalstu.

Lietošanas ērtums

Webydo nav viegli iesācējiem, taču Adobe lietotāji un pieredzējuši dizaineri, iespējams, varēs manipulēt ar programmu. Lielākajai daļai ir mācīšanās līkne.

Saskarnes vienkāršība. Webydo nav paredzēts vienkāršībai, bet tā rezultātā tiek izveidotas modernas un izsmalcinātas interaktīvas vietnes, kuras daži cilvēki meklē.

Piemērots iesācējiem / pieredzējušiem lietotājiem. Webydo nav piemērots iesācējiem, un pieredzējuši lietotāji arī dažreiz var tikt izaicināti. CMS un DMS platformās ir elastība, lai tās derētu abām.

Visu laiku saglabājiet kontroli pār vietni. Lietotājiem ir pilnīga kontrole, taču viņiem ir jāsaprot, ko viņi dara, vai jāpaļaujas uz zināšanu bāzi un atbalsta pakalpojumiem.

Sniegta redaktora palīdzība. Redaktora palīdzība ir vāja, un lietotāji sūdzas par šo problēmu.
Webydo nav viegli, taču labajam dizaineram tas var šķist vislabākais rīks, kas atbilst viņu vispusīgākajām tīmekļa vietņu vajadzībām.

Secinājums

Ja esat lietpratīgs datora lietotājs, kas nedomā par to, lai izstrādātu un kodētu papildu jūdzes, izdomājot to visu laiku, Webydo ir dažas interesantas iespējas un uzlabotas dizaina iespējas. Iesācēji cīnīsies un, iespējams, būs neapmierināti. Ņemiet vērā, ka Webydo koncentrējas uz radošām, pievilcīgām vietnēm, taču šī funkcija nav viena no viņu priekšrocībām.

Lai gan Webydo apgalvo, ka tas ir veidotājs bez kodiem, jums ir pieeja HTML / CSS koda ievadīšanai, ja vēlaties. Paredzams, ka par uzlaboto e-komerciju maksās vairāk nekā lielākā daļa. Jūs saņemat atbalstu pa tālruni (tas netiek bieži piedāvāts vietnes “DIY” veidotājiem) un dažādus palīdzības saņemšanas veidus. Pamatlietotājiem Webydo būtu izaicinošs un dārgs risinājums. Pieredzējušiem lietotājiem, kuriem patīk to izdomāt un iegūt lielisku vietni, tā var būt tieši piemērota.

Webydo ir potenciāls pieredzējušiem dizaineriem, kuri meklē pieredzi bez koda, bet viņiem ir elastība arī kodu pievienot un rediģēt..

Ja jūs meklējat modernāku platformu, Webydo ir viens no nedaudzajiem vietņu veidotājiem, kas to piedāvā. Ir desmitiem intuitīvu un ērtu vietņu veidotāju, kas izstrādāti iesācēju lietotājiem. Atkarībā no jūsu vajadzībām Webydo var būt vai nebūt pareizais risinājums. Pirms šī svarīgā lēmuma pieņemšanas ir svarīgi visvairāk izmantot bezmaksas kontus, ko piedāvā katrs DIY vietnes veidotājs.

Salīdzināt

Webydo

90

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map