Vietņu vietnes pārskats 2016


WebStarts

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

WebStarts

WebStarts piedāvā tukšu šīfera lapu, kas ļauj izveidot vietni, noklikšķinot uz vienkāršām un intuitīvām mājas lapas ikonām, izmantojot vienkāršas vilkšanas un nomešanas funkcijas un mainot stilus un fontus ar vienu klikšķi. WebStarts ir drošs veids, kā ātri un viegli izveidot tiešsaistes klātbūtni. Izlasiet mūsu WebStarts pārskatu zemāk.

Pārskats

 • Vietne: www.webstarts.com
 • Galvenā mītne: Belveja, Vašingtona
 • Dibināšanas gads: 2007. gads
 • Darbinieki: 15+
 • Mitinātās vietnes: 4 000 000+
 • Pakalpojumi: Web dizaina mākoņa programmatūra, tīmekļa mitināšana
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija: Pilnībā funkcionāla darba versija

Kā maza uzņēmuma īpašnieks jūs zināt, cik svarīgi pašreizējiem klientiem un potenciālajiem klientiem ir atrast jūs tiešsaistē; tas jūs raksturo kā profesionāli un stāsta jūsu biznesa stāstu. Tas, ko jūs, iespējams, vēl nenojaušat, ir tas, ka jums ir iespēja pats izveidot vietni bez jebkādām programmēšanas prasmēm vai uzlabotas tehniskās apmācības. Tiešsaistes vietņu veidotāji var jūs ātri un bez lieliem izdevumiem ievietot virtuālajā kartē. WebStarts ir viena no šīm platformām.

WebStarts piedāvā racionalizētu vietnes izveidošanas procesu, kas ļauj arī neierobežotai radošumam, neierobežojot to, ko varat darīt ar savu vietni; jūs sākat ar pilnīgi tukšu šīferi, kas līdzīgs PowerPoint prezentāciju veidošanai, un pievienojiet vēlamos elementus visur, kur vēlaties. WebStarts platforma piedāvā pilnīgu vietņu veidošanas paketi lielākajai daļai mazo uzņēmumu, lai viņi varētu tiešsaistē, veikt darījumus un izskatīties profesionāli.

Kam ieteicams WebStarts?

WebStarts ir paredzēts mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuriem ir nepieciešams lēti iegūt savu biznesu tiešsaistē, jo īpaši tiem, kas pārdod produktus šīs vietnes veidotāja tiešsaistes veikala / e-komercijas iespēju dēļ. Tas ir īpaši ieteicams ķieģeļu un javas uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu biznesu internetā un piesaistīt papildu klientus.

Vai WebStarts piedāvā kādu fokusa zonu vai specialitātes??

WebStarts nodrošina augsta līmeņa funkcijas, kuras parasti neredz DIY vietņu veidotājā. Piemēram, dalības un forumu iespējas, kā arī tiešsaistes veikals. Vietne piedāvā visas šīs funkcijas viegli lietojamā izstrādājumā, kas tīmekļa vietnes izveidošanu un pielāgošanu padara vienkāršu pat iesācējiem..

Kas ir WebStarts tehniskās specifikācijas vai ierobežojumi??

Tehniskajiem guru nepatiks WebStarts, jo trūkst HTML, kas nepieciešama vietņu iestatīšanā. Pieredzējuši vietņu veidotāji uzskatīs, ka kaut kā trūkst.

Vai WebStarts piedāvā atbilstošu mērogojamību un izaugsmes vietu?

WebStarts piedāvā vieglu mērogojamības plānu, sākot no tā brīvā plāna un pakāpeniski palielinot līmeni līdz vienam ar neierobežotu joslas platumu. Jebkura biznesa izaugsmei ir pietiekami daudz vietas.

Kāda ir naudas atdošanas garantijas politika?

Nevarējām atrast norādes par naudas atdošanas garantiju politiku uzņēmumam, tāpēc pirms saistību uzņemšanās būtu prātīgi to pārbaudīt pa tālruni vai pa e-pastu WebStarts..

Kāda ir viņu reputācija?

Lai gan mēs gribētu teikt savādāk, šķiet, ka WebStarts šajā jomā ir zināmas grūtības. Ātri meklējot tiešsaistes klientu atsauksmes, tiks parādīti daži briesmīgi fragmenti, un reputācijas vietnes šķiet WebStarts nožēlojamas; Google drošās pārlūkošanas vietnes statuss saka, ka WebStarts ir daļēji bīstams kopš šī raksta, un dažās lapās ir maldinošs saturs. TrustPilot parādīja dažas ļoti sliktas atsauksmes, un dažas mirdzošas, salīdzinot ar labākajām atsauksmēm, un to vidū nebija nekā. Pozitīvi: WebStarts īpašnieks reaģē uz pārskatiem un, cerams, uzņems nabadzīgo cilvēku kritiku, lai uzlabotu platformu.

Kāpēc izvēlēties WebStarts vietņu veidotāju?

Ja jūs esat iesācējs vietņu veidošanā, bet jums ātri un profesionāli jāpiesakās tiešsaistē, WebStarts var jums palīdzēt to izdarīt mazāk nekā dienā. Nav nepieciešamas kodēšanas prasmes, nav zināšanu par SEO un nav traku dizaina problēmu. Reģistrēšanās ir ļoti vienkārša tieši no mājas lapas, un arī iestatīšana ir vienkārša.

Galvenās iezīmes

 • Pievienojiet savu pielāgoto domēna vārdu
 • Velciet un nometiet rediģēšanu
 • Optimizēts mobilajām ierīcēm
 • Pielāgota e-pasta adrese
 • Integrēta attēlu rediģēšanas programmatūra
 • Vienas lappuses dizains ar enkura saitēm
 • Iegult failus
 • Pielāgota sociālā josla
 • Video galerijas lietotne
 • Pašbildes lietotne
 • Simtiem ikonu
 • Tīmekļa lapu piekļuves kontrole

Nozares ekspertu spriedums vietnē WebStarts

Vietne BuilderDažādi ir tas, ka WebStarts lietotāju un ekspertu vērtējumi ir diezgan atšķirīgi. Kritiķi uzskatīja, ka vietņu veidotājam dažās jomās trūkst daudz vairāk nekā faktiskajiem klientiem. Programma saņem īpaši zemas atzīmes, ja runa ir par pieejamajām funkcijām. Pamatā eksperti secināja, ka WebStarts nepiedāvā pietiekami daudz funkciju, un standarta standartiem vienkārši nav līdzvērtīgu. Lietotāji var izveidot emuāru un pārvērst savu vietni e-komercijas veikalā, taču kritiķi komentēja, ka šie rīki bija pārāk atkauloti.

Īss viduvēju funkciju saraksts arī ļāva iegūt remdenus vērtējumus par kopējo lietotāju pieredzi. Eksperti bija vienkārši vīlušies par programmas jomu un jutās pārāk ierobežoti ar piedāvātajām iespējām. Tas noteikti ir kaut kas jāņem vērā, bet ar atkaulotu kauliņu varētu pietikt tikai jauniem lietotājiem, kurus var satraukt pārāk daudz sarežģītu funkciju.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes vietnē WebStarts

Neskatoties uz dažām pastāvīgām sūdzībām par rēķinu izlikšanu, šķiet, ka WebStarts patērētāji ir vairāk nekā apmierināti ar faktisko vietņu veidotāju programmu. Faktiski tas saņem kvēlojošu pārskatu, un vidēji 9 no 10 sākas no lietotājiem.

Pirmkārt, klienti novērtē programmu par tās lietošanas vienkāršību. Tie, kuriem nebija iepriekšējas dizaina pieredzes, ļoti īsā laikā spēja izveidot skaistas un funkcionālas vietnes. Bija arī daudz pozitīvu komentāru par veidņu kvalitāti. Lietotāji atklāja, ka ir daudz pievilcīgu iespēju un viņi varēja viegli pielāgot katru motīvu savam biznesam.

Visbeidzot, daudzos komentāros tika minēts informācijas panelis un navigācijas rīki. Pat iesācēji varēja atrast ceļu un atrast nepieciešamos rīkus.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Negatīvas patērētāju atsauksmes un sūdzības vietnē WebStarts

WebStarts ir vēl viena vietņu veidotāju programma, kas savā veidā ir ieguvusi, praktizējot agresīvu pārdošanas taktiku. Lielākajai daļai klientu ir pozitīvas lietas, ko teikt par pašreizējo programmu, taču viņi nav apmierināti ar pārdevējiem, pārdošanas stratēģijām un neparedzētām maksām..

Lietotājus izslēdza pārdošanas e-pastu skaits no WebStarts, kas sāka piepildīt e-pasta iesūtnes pēc reģistrēšanās. Liekas, ka uzņēmums ir priecīgs apspriest pakalpojuma jaunināšanu, taču tas nav tik noderīgi, lai risinātu tehniskas vai norēķinu problēmas. Ievērojams skaits klientu arī ziņoja par neatļautām maksām, kuras viņi pēc tam nespēja atrisināt vai bija atmaksājuši. Pārliecinieties, ka jums ir pilnīgi skaidrs par visiem līguma noteikumiem.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Dizains & Pielāgošana

WebStarts piedāvā lietotājiem neierobežotu pielāgošanu; varat savā vietnē vilkt un nomest visu, ko vēlaties. Ja vēlaties, sāciet ar pilnīgi tukšu šīferi vai izvēlieties kādu no iepriekš izstrādātajām veidnēm, kuras varat pielāgot savām vēlmēm..

IezīmePārskats
VeidnesIzmantojot WebStarts, piemērotas veidnes izvēle ir vienkārša; ir vairāk nekā 100, no kuriem izvēlēties, un arī tur tos var pielāgot.

Bezmaksas: ir pieejams plašs jauki izskatīgu vietņu veidņu klāsts gan bezmaksas kontiem, gan premium kontiem.

Piemaksa: mēs neiegādājāmies premium kontu, bet mēs varam teikt, ka plašais bezmaksas kontiem pieejamo veidņu klāsts ir diezgan satriecošs.

SaskarneVietņu veidotāja saskarne WebStarts ir lieliska; viegli saprotama un lietojama. Vispirms izvēlaties veidni neatkarīgi no tā, vai tā ir tukša audekls vai iepriekš veidota veidne, kuru varat pielāgot jūsu sirds saturam. Turpmāk iestatīšana ir diezgan vienkārša, sekojot manām lapām vietnes veidotāja apakšā.
Lapas stila pielāgošana ”Lapu stili ir praktiski neierobežoti, izmantojot WebStarts vilkšanas un nomešanas, WYSIWYG (tas, ko redzat, tas, ko saņemat) funkcionalitāti. Katru veidni var pielāgot, un jūs varat precīzi redzēt, kā izskatīsies jūsu lapa un vietne, kamēr to veidojat un pielāgojat. Lai mainītu jūsu lapu izskatu, ir pieejams daudz skaistu un profesionālu fontu. Attēlu mainīšana ir vienkārša, un vilkšanas un nomešanas funkcija ļauj ērti pārvietoties vai saspiest un mainīt izmērus.
Vietnes navigācijaNavigācija vietnē ir diezgan vienkārša, ar daudzām pogām un izvēlnēm iesācēju vietņu veidotājiem ir iespējams atrast ceļu un efektīvi nokļūt pie nepieciešamajām lietām..
Satura pārvaldībaSatura pievienošana ir vienkāršs process ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti un iekļautajām lietotnēm, kuras varat izmantot, lai katrai vietnes vietnei pievienotu papildu funkcijas. Piemēram, “emuārs” ir viena no lietotnēm, kuru vairums cilvēku vēlēsies pievienot savai vietnei, lai tā būtu svaiga.
Fotoattēli un galerijasĻoti ērti ir pievienot attēlus ērtajai vilkšanas un nomešanas funkcijai. Lapā varat nomest jebkura izmēra attēlu un paplašināt vai slēgt līgumu. Turklāt premium plānos ir atļautas foto galerijas un slaidrādes.
Mobilo vietņu veidošanaLai gan jūs varat pierakstīties WebStarts vietnē no sava viedtālruņa, jums būs jāizmanto personālais dators, lai turpinātu iestatīt to no turienes. Rediģēšanai nepieciešams datora interfeiss, tāpēc paturiet to prātā.
Sociālās koplietošanas integrācijaVietņu koplietošanas pogas var pievienot WebStarts premium vietnēm; tie nav pieejami bezmaksas plānā.
Projektēšanas pakalpojumiVietnē nevarējām atrast dizaina pakalpojumu pieminēšanu, tāpēc neesam pārliecināti, vai tas ir kaut kas, ko varētu piedāvāt WebStarts komanda.

Iespējas & Rīki

WebStarts nodrošina vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas ļauj īsā laikā izveidot vietni, kā arī daudz veidņu, attēlu un dažādu fontu, ar kuriem spēlēt, līdz jūs iegūstat tādu izskatu, kāds jums patīk. Veidnes ir pilnībā pielāgojamas, ar simtiem fontu, no kuriem izvēlēties, kā arī ērtu vilkšanu un nomešanu attēliem un citiem objektiem, kurus vēlaties pievienot savai vietnei..

Viena no WebStarts labākajām funkcijām ir tiešsaistes veikala izmantošana, lai ātri un ērti pievienotu savai vietnei e-komerciju. Ir izveidots arī vienkāršas piekļuves forums, lai jūs savai vietnei pievienotu interaktivitāti, kā arī dalībnieku funkcijas privātām vai maksas vietnēm..

Dažas lieliskas WebStarts platformas papildu iespējas – SEO Wizard programmatūra, bezmaksas reklāmas kredīti un viena no mūsu iecienītākajām funkcijām, viegli lietojams un jaudīgs WYSIWYG rediģēšanas rīks – padara WebStarts par izdevīgu cenu tās cenu punktos..

IezīmePārskats
UzstādītPirms jūs pat pierakstāties WebStarts vietnē, tas piedāvā izvēlēties veidni; šīs veidnes padara iestatīšanu brīsu. Viena no vājajām jomām, kuras mēs atzīmējam, ir tāda, ka sadaļa “Manas lapas”, kurā varat rediģēt savu vietni, atrodas apakšā, zem daudzām pogām un reklāmas, lai jauninātu uz kādu no premium plāniem. Sākumā to var nepamanīt. Lapu iestatīšana ir vienkārša, kad esat atradis šo sadaļu, un jūs nevarat kļūdīties un sagraut savas lietas, jo, ja jūs noklikšķiniet uz “notīrīt” vai “izdzēst”, tas liek jums to apstiprināt pirms izpildes.
Web dizainsWebStarts ir vairāk nekā 100 veidņu, no kurām izvēlēties, un dizainparaugi ir estētiski un viegli pielāgojami.
Pielāgots domēna vārdsIzvēloties kādu no trim premium plāniem, izmantojot WebStarts, jūsu pielāgotais domēns ir iekļauts, un jūs varat pārsūtīt arī tādu, kas jums jau pieder..
Navigācijas dziļums:WebStarts atļauj apakšizvēlnes, kas nozīmē, ka jūs varat pievienot lapas un padarīt tās par citu apakšlapām. Piemēram, ja jūs pārdodat preces, varat izveidot galveno lapu zilajiem logrīkiem un apakšlappuses Navy logrīkiem un debeszilajiem logrīkiem. Jūs pievienojat nolaižamo izvēlni, lai cilvēki, kas apmeklē jūsu vietni, varētu ātri atrast meklēto.
Logrīki un lietotnesIzmantojot WebStarts, ir dažas lietotnes, kuras varat pievienot, lai palielinātu vietnes funkcionalitāti. Izvēlieties no Facebook, Google kartēm, Hit Counter, Instagram, foto galerijas, SEO vedņa, slaidrādes, Twitter, viesu grāmatas, YouTube un citām lietotnēm, lai padarītu jūsu vietni lietotājam draudzīgāku un viesmīlīgāku.
MonetizācijaBrīvajā plānā nav monetizācijas iespēju; faktiski WebStarts izmantos jūsu vietni, lai parādītu savu reklāmu. Piemaksu plānos varat izmantot reklāmas, lai gūtu dažus ienākumus vietnei, kā arī saistītās saites.
Apmeklētāju statistikalietotne Hit Counter sniegs jums meklēto statistiku; Lai turpinātu un padziļinātu savu apmeklētāju ieskatu, pievienojiet Google Analytics.
Fotoattēli, video un audioAttēlu, audio un video pievienošana ir tikpat vienkārša kā augšupielāde vai noklikšķināšana uz vietnes no YouTube, Instagram un Facebook.
EmuāriEmuāru veidošana WebStarts platformā atstāj diezgan vēlamu. Jūsu vietnei var pievienot vienkāršu lietotni, lai jūs varētu blogot vietnē. Tomēr tas ir tikai teksta emuārs … nav iespēju pievienot attēlus vai video.
Google kartesWebStarts piedāvā dažas no labākajām kartēm, kuras esam redzējuši jebkurā no vietņu veidotāju vietnēm. Tās ir mazas, lai sāktu, taču, tāpat kā citi WebStarts elementi, to izmēri ir viegli mainīti un pārvietoti, lai ievietotu tos tur, kur viņi veiks vislabāk.
HTML redaktorsPielāgota HTML pieeja ir pieejama Pro Plus plānā un Biznesa plānā.
Sociālo mediju integrācijaFacebook, Twitter un Pinterest integrēšana ir viegls process, un tas ir pieejams visiem, izņemot bezmaksas plānus, izmantojot WebStarts.
Veidlapas un aptaujasIr pieejamas kontaktformas ar visiem plāniem, izņemot bezmaksas plānu. Turklāt WebStarts piedāvā jūsu kontaktu krātuvi, sākot ar 100 Pro plāna un mērogojot uz biznesa plānu neierobežotu.
Glabāšanas telpaAtmiņas telpa tiek piešķirta atbilstoši izvēlētajam plānam; bezmaksas plāns nodrošina tikai 1 GB, Pro 5 GB, Pro Plus 10 GB, un Biznesa plāns nodrošina 40 GB mākoņu krātuvi. Joslas platums tiek piešķirts līdzīgi – bezmaksas plāns sākas ar 1 GB, Pro piedāvā 25 GB, Pro Plus 100 GB, un bizness ir neierobežots.
Biļetenu rīksVarat izmantot WebStarts iepirkumu groza sistēmu, lai nosūtītu apraides e-pastus klientu sarakstiem, kas ir ideāli piemērots biļeteniem, īpašām atlaidēm un piedāvājumiem. Vietnes Webstarts iepirkumu groza sistēmas lietošana prasa papildu izmaksas, tāpēc salīdziniet tās lietošanas ērtības ar pieejamajiem e-pasta mārketinga plāniem..
Foruma atbalstsMēs nekad neesam redzējuši vietņu veidotāju, kam būtu tik vienkāršs veids, kā pievienot foruma sadaļu. Daži vienkārši klikšķi, lai pielāgotu foruma iestatījumus pēc jūsu vēlmēm, un jūs esat gatavs sākt diskusiju.
E-komercija / tiešsaistes veikalsŠī ir viena no WebStarts labākajām funkcijām. WebStarts izvēlnes augšpusē noklikšķiniet uz cute veikala pogas un iegūstiet pārdošanu! Tas ir tikpat vienkārši kā piedāvāt kaut ko cenu Ebay, veicot trīs vai četrus klikšķus, jūsu produkts vai pakalpojums ir tiešsaistē un gatavs pieņemt pasūtījumus.
Vārtejas integrācijaLietotnes WebStarts iepirkumu grozs lietošana ir vienkāršākais veids, kā iestatīt maksājumu vārtejas vietnēm, kas izveidotas vietnē.
SEO draudzīgiWebStarts tika izveidots ar SEO priekšgalā, tāpēc tikai pareizo atslēgvārdu pievienošana papildinās tā iesakņojušos SEO un palīdzēs jūsu vietni ātri atrast visām meklētājprogrammām un klientiem.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Pro Plus un biznesa plāni ļauj aizsargāt paroli ar forumiem un dalības vietnēm.
Google® AnalyticsIzmantojot Google® Analytics, jūs iegūstat daudz informācijas par to, no kurienes nāk jūsu vietnes apmeklētāji un cik ilgi viņi uzturas jūsu vietnē.
Vietņu drošībaPats WebStarts šķiet samērā drošs; maksājumiem tā izmanto 256 bitu SSL šifrēšanu, Norton Secured un Authorize.net. Maksājumi vietnē tiek veikti drošos tīklos ar atbilstošu paroli un standarta ugunsmūriem. Vietne brīdina lietotājus, ka “perfekta drošība” nepastāv internetā.

Plāni & Cenu noteikšana

WebStarts ir daudzpakāpju cenu struktūra, kas sākas ar nulli un sasniedz USD 19,99 līdz biznesa plānam, kas sniedz jums ērtas priekšrocības.

Bezmaksas

WebStarts bezmaksas plānu vietnes ir veidotas uz domēna webstarts.com kā apakšdomēni; tas nozīmē, ka jūsu vietnes “adrese” būs forma jūsu vietne.webstarts.com, nevis profesionālāka vietne “vietne vietne.com”. Bezmaksas plāns ir viegli pievienojams ar dažiem klikšķiem. Bezmaksas plāns ir ierobežots līdz piecām lapām un 1 GB joslas platuma un vienā mākoņa krātuvē. Turklāt jums nav nekādas iespējas kontrolēt reklāmas, kas tiks rādītas jūsu vietnē, un sociālo integrāciju nevar integrēt.

Pro

WebStarts Pro plāns jums izmaksās USD 4,89 mēnesī, par to katru gadu jāmaksā. Pro plāns jums piešķirs domēna vārdu līdz 15 lapām, 25 GB mēnesī joslas platumā, sociālo mediju integrāciju un bez reklāmām. Tas arī dod jums vairāk mākoņu krātuves vietas pie 5 GB un ļauj demonstrēt slaidrādes un galerijas, ko jūs nevarat izdarīt ar bezmaksas plānu.

Pro Plus

Pro Plus mēnesī maksā 7,16 ASV dolārus, par kuriem rēķins tiek maksāts arī katru gadu. (Faktiski par visiem apmaksātajiem plāniem var iekasēt tikai katru gadu.) Izmantojot Pro Plus, papildus e-pastam, meklētājprogrammu iesniegšanai un reklāmas kredītus uzņēmumam Google jūs saņemsit arī uzņēmuma tālruņa numuru, atbalstu pa tālruni. Pro Plus plānā lapas ir neierobežotas, un jūs iegūstat 100 GB joslas platuma un 10 GB mākoņa krātuves.

Bizness

Biznesa plāns ir USD 19,99 mēnesī, un tajā ir neierobežots joslas platums un 40 GB tiešsaistes krātuves, kas satur biznesa tālruņa numuru, nodrošina pārvaldību un pielāgotu HTML piekļuvi. Biznesa plāns piedāvā e-komerciju tiešsaistes veikala veidā, e-pasta mārketinga risinājumus un piecas bezmaksas e-pasta adreses.

Salīdzinājumam, prēmiju plāni citās vietņu veidotāju vietnēs sākas ar cenu no USD 3 līdz USD 4 mēnesī, Squarespace piemaksu plāns atmaksās jums USD 8 mēnesī un LightCMS ir USD 19 mēnesī..

Klientu atbalsts

Šķiet, ka lietotāji ir plaši atbalstīti gan vietnē, gan ārpus tās. Lielāko daļu jautājumu un problēmu var atrisināt, izmantojot atbalsta apmeklējums lappuse. Varat arī nosūtīt e-pastu uz [email protected]; uzņēmums saka, ka viņi cenšas atbildēt vienas stundas laikā darba laikā. Izmantojot prēmiju plānus, atbalsts pa tālruni ir pieejams arī lietotājiem.

Lietošanas ērtums

Kā minēts iepriekš, vietnē tiek izmantots WYSIWYG redaktors, kas precīzi parāda, kā jūsu vietne izskatīsies apmeklētājiem pirms publicēšanas. Fakts, ka WebStarts liek jums izvēlēties veidni, lai sāktu, liek jums izlemt, kā vēlaties, lai jūsu vietne tiktu parādīta, un no turienes ir tikai jāmaina lietas, līdz tās ir tieši tādas, kā jūs vēlaties..

Secinājums

Lai arī šķiet, ka WebStarts pagātnē varētu būt bijušas dažas kļūdas, produkts, kuru viņi šobrīd piedāvā, šķiet vienkāršs, viegli lietojams iesācējiem, un tas viss, kas lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku ir nepieciešams, lai izveidotu stabilu sava uzņēmuma klātbūtni tiešsaistē. Ādams Bārgers tīmekļa vietnē saka, ka vēlas izveidot platformu, kurā cilvēki varētu “izveidot unikālas lapas, nezinot nevienu kodu un bez citu vietņu veidotāju bargiem ierobežojumiem”. Mēs sakām, ka viņam tas ir izdevies, un ka jums vajadzētu izmēģināt WebStarts. Mēs domājam, ka jums patiks viss, ko tā var piedāvāt.

Salīdzināt

WebStarts

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map