Tīkla risinājumu pārskats 2016


Tīkla risinājumi

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

Tīkla risinājumi

Viens no vecākajiem nosaukumiem nozarē, Network Solutions, tika izveidots kā konsultāciju uzņēmums 1979. gadā, un 1993. gadā kļuva par pašu pirmo domēnu reģistratūru. 2005. gadā viņi sāka piedāvāt citus produktus, tostarp tīmekļa mitināšanu. Tomēr viņi joprojām gūst 45% no savas peļņas no domēnu reģistrācijas biznesa. Tīkla risinājumus 2011. gadā iegādājās vietne Web.com, taču tā turpina darboties ar tīkla risinājumu nosaukumu.

Pārskats

Tīkla risinājumi piedāvā dalītu mitināšanu, pārvaldītus WordPress un VPS plānus. Dalītajai mitināšanai ir pieejamas Linux un Windows opcijas; VPS ir paredzēts tikai Linux. Ir trīs kopīgi plāni – Essential, Professional un Premium – Linux un trīs līdzīgi plāni Windows. Katrai tīkla risinājumu paketei ir piekļuve konsultantam, kurš palīdzēs iestatīt drošību un pārsūtīt failus uz jūsu vietni. Essential pakete ir paredzēta individuālam vai mazam biznesam. Visticamāk, ka vairums lietotāju izvēlēsies Professional Hosting paketi, pateicoties tā īpašībām un vidēja cenu līmeņa noteikšanai. Premium ar neierobežotu joslas platumu, krātuves un e-pasta kontiem būtu izvēle lielākiem uzņēmumiem vai tiem, kuriem ir daudz trafika.

Ir divas VPS paketes – viena piemērota mazām vai iesācēju vietnēm, bet otra maksā divreiz dārgāk, bet paredzēta vietnēm ar lielu trafiku. Nav īpašu servera opciju, tāpēc, ja jums ir nepieciešams savs serveris, tīkla risinājumi nav jums.

Tīkla risinājumiem ir viens pārvaldīts WordPress plāns, kura pamatā ir Linux. Pārvaldīts WordPress parasti maksā vairāk nekā dalīta mitināšana ar lielāko daļu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, un Network Solutions nav izņēmums. Tomēr, paaugstinoties cenai, tiek nodrošināta papildu drošība, automātiskas ikdienas rezerves kopijas, iestatīšanas palīdzība, WordPress ekspertu atbalsts un optimizēti serveri, lai nodrošinātu ātrāku ielādes un reakcijas laiku. Viņi veiks visus nepieciešamos WordPress atjauninājumus un atļautos spraudņus, ļaujot jums koncentrēties uz savu saturu. Tīkla risinājumi nodrošina arī bezmaksas SSL sertifikātu pirmajam pakalpojumu termiņam.

Tīkla risinājumi papildus tīmekļa mitināšanai piedāvā vēl daudzus citus produktus. Viņi piedāvā tikai e-pasta mitināšanu, e-komercijas tiešsaistes veikala iespēju, SSL sertifikātus, mārketinga un SEO pakalpojumus, tīmekļa vietnes dizainu, piemaksu atbalstu un daudz ko citu par ikmēneša maksu. Tīkla risinājumi bija domstarpību centrā par tā domēna praksi 2008. un 2009. gadā. Kamēr domēnu reģistratūras parasti izmanto domēnus, kas reģistrēti viņiem kā rezervētas lapas, līdz īpašnieks norāda tos uz aktīvu vietni, 2008. gadā Network Solutions sāka izvietot reklāmas neaktīvos apakšdomēnos, pārvēršot tās reklāmās aizpildītās rezervētajās lapās – bez atļaujas no domēna īpašnieka. 2009. gada beigās viņi sāka publicēt ikdienas sarakstus ar domēniem, kas veikti vietņu domēnu meklēšanas lodziņā. Viņi arī sāka aizturēt domēnus, kas tika meklēti viņu vietnē, faktiski neļaujot kādam reģistrēt domēnu citur pēc tam, kad tas bija pieejams meklēšanā. Tiklīdz Network Solutions pēc četrām dienām dereģistrēja nosaukumus, nekavējoties tiks paziņots “domēnu degustētājiem”, kuri bija abonējuši pakalpojumu Network Solutions, lai viņi varētu iegādāties domēnus un piedāvāt tos pārdošanai par augstāku cenu. Kaut arī šī prakse, šķiet, ir apstājusies, joprojām ir daudz sūdzību par to, kā Network Solutions apstrādā domēna pārsūtīšanas pieprasījumus.

Tīkla risinājumiem ir garantija 99,99% izmantojamībai Linux un 99,9% Windows plāniem, kā arī nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tāpat kā lielākajai daļai konkurentu, atmaksa neietver domēna vai trešo personu nodevas.

Ar savu plānu un produktu piedāvājumu klāstu Network Solution ir pakete, kas piemērota ikvienam, sākot no individuālā personīgā blogera līdz maziem un vidējiem uzņēmumiem. Lielākiem uzņēmumiem vai ļoti intensīvas vietnes būs jāmeklē citur, jo nav speciāla servera plāna.

Galvenās iezīmes

Ātrās saites

Uzticamība & Laiks

Tīkla risinājumi saviem Linux serveriem garantē 99,99% uptime un 99,9% uptime Windows – lai gan pakalpojumu sniegšanas noteikumos nav norādīts, kāda varētu būt kompensācija, ja šis uptime netiek ievērots. Nav skaidrs, kur atrodas viņu datu centri, izņemot dažus, kas atrodas Ziemeļamerikā. Viņu serveri ir izgatavoti no HP un IBM asmeņiem, un datu centriem ir enerģijas un dzesēšanas dublēšana, kā arī dīzeļdegvielas dublējumi. Tos arī uzrauga klātienē, lai nodrošinātu uzticamību un drošību. Pārbaudot vietni, kas mitināta Network Solutions, tika iegūti vidējie laiki – 3,21 mazai vietnei, tikai ātrāk nekā 52% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Iespējas & Rīki

Piezīme: Tīkla risinājumiem vairākās tā paketēs ir dažas “neierobežotas” funkcijas. Jums jāsaprot, ka “neierobežots” nav tas, par ko jūs varētu domāt. Patiesībā tas nozīmē to, ko hostinga uzņēmums uzskata par “saprātīgu izmantošanu”. Viņi patur tiesības apturēt, iekasēt pārsnieguma maksas vai automātiski atjaunināt jūsu plānu uz nākamo līmeni.

IezīmePārskats
Vadības panelisTīkla risinājumi izmanto patentētu vadības paneli. Tas ir mazāk jaudīgs nekā nozares standarta cPanel, bet tas veiks šo darbu, kad būsit pieradis pie tā darbības. Viņi savā vietnē piedāvā konsultācijas, lai iepazīstinātu jūs ar funkcijām. Navigācija var būt nomākta, jo ir nepieciešami vēl vairāk klikšķu, lai iegūtu tādus pašus rezultātus, ko cPanel nodrošina ar vienu klikšķi.
Vairāki domēniKopīgajos plānos ir atļauts līdz 100 domēniem.
Bezmaksas domēnsNetwork Solutions ir domēnu reģistrators. Pirmo gadu viņi nodrošinās bezmaksas domēna reģistrāciju ar gada plānu. Tomēr .com domēna atjaunošanas cena vietnē Network Solutions ir USD 34,99 – gandrīz trīs reizes lielāka par cenu, ko iekasē vairums domēnu reģistrētāju. Jūs varētu to pazemināt līdz 9,99 USD, ja domēnu iegādājāties 100 gadus – lai gan tas netiek atmaksāts, ja pirms tam tiek atcelts. Viņi pieprasa arī domēnu aizsardzības termiņa pagarināšanas plānu 9,99 ASV dolāru apmērā ar katru domēnu, kas caur tiem reģistrēts.
Bezmaksas domēnsVietne5 ir neparasts domēnu reģistrators, jo, lai iegādātos domēnus, viņiem ir jābūt mitināšanas kontam. Tie aptver lielāko daļu galveno TLD, un kasē varat meklēt un iegādāties domēnu no vietnes5. Vietne5 piedāvā bezmaksas domēna reģistrācijas gadu kopīgiem plāniem, un viņi bez maksas migrēs jūsu vietni no citas saimniekdatora.
Datu bāzes atbalstsTīkla risinājumi atkarībā no līmeņa atbalsta no 25 līdz neierobežotam skaitam MySQL datu bāzu. Windows plānos ir no 2 līdz 5 MS SQL datu bāzēm. Datu bāzes pārvaldība tiek veikta caur phpMyAdmin, kas tiek nodrošināts plānos.
Diska vietaTīkla risinājumu diska vieta mainīsies atkarībā no izvēlētā plāna un līmeņa. Dalītajai mitināšanai ir noteikti ierobežojumi: Essential ir 300 GB, Professional atļauj 500 GB un Premium’sis neierobežots. WordPress plānam ir neierobežota krātuve, un diviem VPS plāniem ir 10 GB un 50 GB katrs.
Joslas platumsJoslas platums atkal ir atkarīgs no plāna un līmeņa. VPS plāni mēnesī atļauj 500 GB un 2 TB joslas platuma, pārvaldītajam WordPress ir neierobežots joslas platums, un visi trīs kopējie plāni ir arī neierobežoti.
Datu dublējumiPārvaldītos WordPress kontus katru dienu dublē Network Solutions. Kopīgotās mitināšanas vietnes tiek dublētas katru dienu un tiek glabātas 7 dienas. Dublējumiem varat piekļūt, izmantojot konta pārvaldnieku, un tur arī manuāli izveidot dublējumus.
Vienu klikšķi App Installer Tīkla risinājumiem ir viena klikšķa instalētājs apmēram trīsdesmit programmām ar nosaukumu “Open Source”, kas ļauj instalēt tādas programmas kā WordPress, emuārus, forumus un wikis. Lai nokļūtu viena klikšķa instalētājā, konta pārvaldniekā var būt nepieciešami septiņi vai astoņi klikšķi.
E-pasta kontiTīkla risinājumi Essential kopīgajā plānā ierobežo 1000 e-pasta kontu, bet profesionāļiem – 2500. Premium plānā var būt neierobežots skaits e-pasta kontu, lai gan e-pasta glabāšana ir ierobežota līdz 1 GB visiem trim līmeņiem. Visiem trim ir neierobežota e-pasta pāradresācija.
Hostinga drošībaSSL sertifikātus var iegādāties tīkla risinājumiem koplietotajiem plāniem. Pārvaldītajā WordPress vietnē ir viens SSL sertifikāts pirmajam pakalpojumu termiņam. Pārvaldītajam WordPress plānam ir papildu drošība, lai novērstu DDoS uzbrukumus, un tas nodrošina skenēšanu pret ļaunprātīgu programmatūru un automātiski noņem to.
Vietņu veidotājsNetworks Solutions nodrošina ierobežotu, uz veidni balstītu, vilkšanu un nomešanu
saskarnes vietņu veidotājs bez maksas ar saviem kopīgajiem plāniem. Par papildu samaksu ir pieejama versija ar vairākām iespējām un veidnēm.
Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un surogātpastuVisiem plāniem ir surogātpastu un pretvīrusu aizsardzība, ko nodrošina Symantec Brightmail Anti-Spam. Papildu aizsardzībai vietne Locock ir pieejama par ikmēneša maksu.
Iepirkumu ratiņiTīkla risinājumi piedāvā e-komercijas plānu, kurā par pielāgošanu mēnesī ir pielāgojams veikals, krājumu kontrole, produktu katalogs, maksājumu apstrāde un daudz kas cits. Viņi arī nodrošina pakalpojumu, kuru viņi sauc par “Jumpstart”, kurā atbalsta personāls par vienreizēju samaksu jūsu vietni iestatīs un darbosies, konfigurēs maksājuma iespējas un izveidos nosūtīšanas un nodokļus katrā štatā. Tas ir ierobežots līdz 25 produktiem, tomēr jūs varat pievienot vairāk sevi pēc vietnes izveidošanas. Magento un WordPress ir instalēta ar vienu klikšķi.
Programmēšanas valodu atbalstsTīkla risinājumi atbalsta lielāko daļu programmēšanas valodu, kas darbojas ar Linux, ieskaitot CGI, PHP, Ruby on Rails, Perl, Python un SSI. Windows serveri atbalsta ASP.
Vietņu statistikaVietņu statistika ir pieejama, izmantojot konta pārvaldnieku, izmantojot AWStats. WordPress vietnes var izmantot arī statistikas spraudņus.
Papildu funkcijas un rīkiSpaceManager ir 2 GB tiešsaistes krātuves un failu koplietošanas funkcija, kas nāk kopā ar katru mitināšanas plānu. Tīkla risinājumu mārketinga pakalpojumiem tiek piešķirts 50 ASV dolāru kredīts, un e-pasta mārketinga programmai ir pieejams bezmaksas 60 dienu izmēģinājums. Par sarunu samaksu Network Solutions veic individuālu projektēšanu, kas iet no plānošanas līdz tiešsaistes. Par papildu ikmēneša maksu goMobi ir pieejams jums, lai izveidotu mobilās vietnes – lai arī ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija.
Partneru un tālākpārdevēju programmaPapildus tālākpārdevēju programmai Network Solutions klientiem piedāvā arī saistīto programmu. Filiāļu programma aptver lielāko daļu pieejamo produktu, kas pieejami vietnēNetwork Solutions.


Plāni & Cenu noteikšana

Cenu noteikšana ir mainīgs mērķis, jo hostinga uzņēmumi pastāvīgi maina cenas un paaugstina cenas paaugstinātās konkurences dēļ nozarē. Tīkla risinājumi nepalīdz ar savu mulsinošo vietni, kas šķietami piedāvā atšķirīgas cenas atkarībā no lapas, kurā atrodaties. Šeit uzskaitītās cenas ir pašreizējās pārskatīšanas laikā, un, ja nav norādīts citādi, tās ir paredzētas mēneša plāniem. Labākus tarifus parasti var iegūt ar garākiem pakalpojumu noteikumiem. Faktiski, pasūtot plānu, Network Solutions iepirkumu grozs noklusē viena gada pakalpojuma termiņu un tam sekojošo cenu noteikšanu..

Trīs kopīgajiem plāniem ir izdevīga cena, izmantojot Essential Hostings, mēnesī 9,96 USD, Professional
Hostings – 13,29 USD, bet profesionālā hostinga līmenis – 29,13 USD mēnesī. Atjaunošana pēc reklāmas cenu noteikšanas notiek ar parasto cenu, kas šobrīd ir attiecīgi USD 15,95, USD 23,95 un USD 41,95. Premium līmenis ir vislabāk piemērots lielākām vietnēm, jo ​​tam ir neierobežots joslas platums, krātuve, datu bāzes un e-pasta un FTP konti. Essential ir piemērots mazām vietnēm vai personīgiem emuāriem. Profesionāls ar 500 GB lielu krātuvi, 50 FTP kontiem, 2500 e-pasta kontiem un neierobežotu joslas platumu ir labi piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem. Visiem trim ir bezmaksas reģistrācija uz vienu gadu. Visi trīs plāni atbalsta arī straumēšanu un automātiskas datu bāzes dublējumkopijas.

Abi VPS plāni tiek piedāvāti par reklāmas cenu – 40 USD un 80 USD mēnesī. Pēc reklāmas piedāvājuma pašreizējā cena ir USD 55 un USD 95. Mazāks VPS Essential līmenis ļauj 10 GB krātuves, 10 domēnus, 50 e-pasta kastītes un 500 GB joslas platuma. VPS Professional pieļauj 50 GB krātuves, 100 domēnu, 200 e-pasta kontu un 2 TB joslas platuma. Abiem VPS plāniem ir īpašs IP, Plesk vadības panelis, viena gada bezmaksas domēna reģistrācija, un tie ir balstīti uz Linux.

Lai gan Network Solutions dažkārt piedāvā pat zemākas reklāmas cenas, parastā cenu noteikšana ir tuvāka augstākās klases hostinga cenu noteikšanai nekā budžeta hostinga cenu noteikšana. Tāpat kā citi vairāku produktu mitināšanas uzņēmumi, tīkla risinājumi mēģinās virzīt papildinājumus un pārdošanas apjomus pie katras iespējas.

Tīkla risinājumiem ir īpaši divas maksas politikas, kas saņem daudzas sūdzības. Viņi automātiski atjaunos mitināšanu vai jūsu domēna reģistrāciju pēc noklusējuma un veiks maksājumu trīs mēnešus iepriekš. Tomēr, ja jūs neatjaunojat savu domēnu automātiski un tā derīguma termiņš beidzas, Network Solutions var iekasēt 299 ASV dolāru izpirkuma maksu, lai atjaunotu domēnu jums. Otra maksa attiecas uz naudas atdošanas garantiju. 2015. gadā FTC apgalvoja, ka Network Solutions maldināja klientus, ieturot pat 30% no jebkādas atmaksas kā atcelšanas maksas – nenorādot nekur, kas tiktu darīts. Tīkla risinājumi norēķinājās ar FTC un vienojās šo informāciju darīt zināmu pirms klienta norēķinu informācijas iegūšanas. Šīs pārskatīšanas laikā ir spēkā atcelšanas maksa.

Klientu atbalsts

Atsauksmes nevajadzētu izmantot kā galveno izšķirošo faktoru, izvēloties resursdatoru, taču milzīgais komentāru skaits par šo tīkla risinājumu tēmu rada bažas. Ir grūti atrast tīmekļa mitinātāju, kura atsauksmes par klientu atbalstu ir vairāk negatīvas nekā tīkla risinājumi. Gaidīšanas laiks un lēna reakcija uz pieprasījumiem ir bieži sastopamas sūdzības. Daudzi klienti saka, ka atbalsta personāls ir draudzīgs un līdzjūtīgs, taču viņu sniegto pakalpojumu klāsts ir pārāk ierobežots. Lai problēmas tiktu atrisinātas, klienti tiek pārvietoti no vienas personas uz otru. Daudzas klientu sūdzības par klientu apkalpošanu un atbalstu sākās ap web.com izpirkšanas laiku un, iespējams, ir saistītas ar lielo atlaišanu skaitu un ievērojamo web.com samazināšanu. Tīkla risinājumi piedāvā papildu atbalsta iespēju par papildu USD 15,99 mēnesī. Tas piedāvā sešdesmit minūšu tikšanās ar vienu pret vienu, piekļuvi ekspertu līmeņa darbiniekiem, attālo pieteikšanos un problēmu novēršanu, konsultācijas un konta iestatīšanu..

Tīkla risinājumiem ir uzskaitītie tālruņu numuri lielākajai daļai pakalpojumu un produktu, ko tie sniedz, un vairums ir pieejami visu diennakti. Tīkla risinājumi ” emuārs novirza uz mātesuzņēmumu, web.com. Tur ir BUJ, vai zināšanu bāze, kas arī novirza uz web.com. Viņu vietnē ir lapa ar nosaukumu “Labs”, Kas nodrošina dažus vispārīgus bezmaksas rīkus un logrīkus. Diemžēl vietnē Network Solutions nav tiešraides tērzēšanas.

Lietošanas ērtums

Tīkla risinājumu vietnē ir visa informācija, kas nepieciešama jūsu izvēlei, taču navigācija tajā var būt mulsinoša. Plānošanu ir grūti atšifrēt. Pārsteidzoši, ka arī vietnei tiks pārtraukts laiks, kaut arī vēl nebija pieteikšanās. Tas kādam varētu likt aizdomāties, vai tīkla risinājumiem ir problēmas ar joslas platumu. Tīkla risinājumiem ir savs pielāgotais vadības panelis, konta pārvaldnieks. Tas var veikt nepieciešamo darbu, tas nav vienkārši tik ērti un viegli vadāms kā nozares standarts cPanel. Neatbalstīšana uz cPanel var arī apgrūtināt jūsu vietnes pārsūtīšanu, ja vēlāk nolemjat mainīt saimniekdatorus.

Secinājums

Tīkla risinājumus vislabāk var raksturot kā vidēju tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Tā noteikti nav visaugstākā cena, un tai gandrīz nav tuvu budžeta mitināšanas cenu. Līdzīgi kā cita galvenā domēna reģistratūras reputācijai, vispārējā sajūta ir tāda, ka Network Solutions vairāk koncentrējas uz domēnu reģistrāciju, nevis mitināšanu. Pārbaudīto vietņu reakcijas un ielādes laiks ir nedaudz virs vidējā. Tā pagātnē ir bijusi zināma apšaubāma prakse, un tā saņem lielāko daļu negatīvu atsauksmju par klientu atbalstu. Neskatoties uz to, tā kā tas papildus hostingam piedāvā arī vairākus produktus un tā kā tīkla risinājumiem ir pielāgots dizains un vietņu veidošanas pakalpojumi, tā varētu būt vietne, kuru iesācējs vai neliels līdz vidējs bizness varētu pārbaudīt. Ja savai vietnei nepieciešama ASP, Network Solutions ir arī viens no nedaudzajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā Windows plānus par koplietojamo mitināšanu.

Salīdzināt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map