MotoCMS pārskats 2017


MotoCMS

Apmeklējiet vietni

8.9


AWA rādītājs

MotoCMS

MotoCMS ir ērti lietojams vietņu veidotājs, kas ļauj jums izveidot profesionālas vietnes WYSIWYG (tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat) režīmā. Kopš pirmās darbības uzsākšanas 2008. gadā tas ir piesaistījis daudz fanu un atbalstītāju, it īpaši iesācēju vidū. Tas ļauj izveidot e-komercijas vietnes, profesionālus portfeļus un biznesa vietnes bez jebkādām kodēšanas prasmēm. Lai izveidotu funkcionālu profesionāla izskata vietni, jums jāveic trīs vienkāršas darbības: izvēlieties dizainu, kas jums patīk, no 2500+ gatavām veidnēm; pielāgojiet to un pievienojiet savu saturu ar vilkšanas un nomešanas interfeisa palīdzību; palaidiet savu vietni. Zemāk lasiet MotoCMS pārskatu.

Plusi

 • Bezmaksas 14 dienu izmēģinājums
 • 100% atsaucīgs dizains
 • Velciet un nometiet interfeisu
 • 2500 dažādu kategoriju gatavas veidnes
 • E-komercijas funkcionalitāte
 • Bezmaksas mūža atbalsts
 • Baltā etiķete izstrādātājiem

Mīnusi

 • Neizstrādā jums pielāgotas vietnes
 • Nepiedāvā savu mitināšanas risinājumu
 • Pilnībā piedāvātas emuāru veidošanas platformas trūkums

Pārskats

MotoCMS ir uzņēmums ar gandrīz desmit gadu pieredzi tirgū. Lielais piedāvāto gatavu veidņu klāsts un izcila elastība padara tos par ideālu risinājumu jebkuram projektam. Lai strādātu ar MotoCMS administratora paneli, jums nav jābūt tehniskām zināšanām vai kodēšanas prasmēm.

Tā tika izstrādāta, domājot tos, kuriem nav pieredzes vietņu uzturēšanā. Tomēr, tāpat kā jebkuram citam uzņēmumam, MotoCMS ir savas priekšrocības un trūkumi. Un mēs tos apspriedīsim zemāk.

Kam ieteicams MotoCMS?

MotoCMS var kļūt par ideālu risinājumu mazu uzņēmumu īpašniekiem, individuāliem speciālistiem, kuri meklē veidu, kā savus pakalpojumus prezentēt tiešsaistē, emuāru autoriem, tiešsaistes veikalu īpašniekiem un ikvienam, kam ātri un ar minimālām pūlēm ir vajadzīga laba izskata vietne. MotoCMS var izmantot gan iesācēji, gan profesionāli izstrādātāji.

MotoCMS fokusa apgabals / specialitātes

MotoCMS koncentrējas uz ļoti funkcionālu un progresīvu vietņu ražošanu individuāliem vai korporatīviem projektiem. Tas piedāvā vairāk nekā 2500 dažādu biznesa nišu veidnes, no kurām izvēlēties. Tēmas ir ļoti elastīgas. Kad esat izvēlējies veidni, varat to pielāgot bez jebkādas atpazīstamības un pielāgot to savam projektam. MotoCMS piedāvā risinājumus arī e-komercijas vietnēm. Izmantojot daudz spraudņu un logrīku, jūs varat ievērojami uzlabot savas vietnes funkcionalitāti.

Vai ir pietiekama mērogojamība / telpa, kur augt??

MotoCMS pastāvīgi attīstās. Jaunākā versija 3.0 uzlaboja ātrumu, draudzīgumu lietotājam un mobilitāti. Pievienojoties MotoCM, jūs saņemsit pastāvīgus atjauninājumus bez maksas.

Kāda ir MoneyBack garantijas politika?

MotoCMS lietošanas noteikumos varat atrast informāciju, ka, piedāvājot nemateriālus neatsaucamus produktus, uzņēmums neizsniedz atmaksas pēc produkta piegādes.

Kas ir MotoCMS reputācija??

MotoCMS ir diezgan sena vēsture tīmekļa dizaina tirgū. Šajos gados uzņēmums attīstās un attīstās atbilstoši laikiem, piedāvājot klientiem visnovatoriskākos risinājumus. Jaunākais atjauninājums – MotoCMS 3.0 – jaunā līmenī ienesa pieeju ātrumam, lietotāja pieredzei un atsaucīgam dizainam. Šis fakts, kā arī orientācija uz klientu palīdz MotoCMS noturēt mūsdienīgo vietņu veidotāju virsotnes. Daudzas pozitīvas klientu atsauksmes var būt pietiekams pierādījums šim faktam.

Kāpēc izvēlēties MotoCMS?

MotoCMS ir vietņu veidotājs, kas nodrošina plašu elastīgu, pilnībā pielāgojamu veidņu izvēli. Milzīgs funkciju komplekts, dažādas tīmekļa vietnes dizaina iespējas un vairāki pieejamie spraudņi padara tos ideālus lieliem un maziem projektiem.

Galvenās iezīmes

 • Pielāgojamas veidnes
 • Mobilam draudzīgs dizains
 • E-komercijas spraudnis
 • SEO optimizācija
 • Uzlabotā multivides bibliotēka
 • Sociālo mediju integrācija
 • Integrēta analītika un tīmekļa pārziņa rīki
 • Nepieciešami logrīki
 • Balta etiķete
 • Bezmaksas atjauninājumi
 • Mākonis Hostings

MotoCMS vietņu veidotāja jaunākās iespējas

Nozares ekspertu spriedums par MotoCMS

Tīmeklī varat atrast daudz ekspertu komentārus par MotoCMS vietņu veidotāju. Neskatoties uz to, ka pastāv arī citas alternatīvas, vairums ekspertu ir vienisprātis, ka šī ir ideāla iespēja tiem, kuriem nav nekādu kodēšanas prasmju, bet kuri vēlas profesionāli veidotu vietnes dizainu. Funkcionālais vilkšanas un nomešanas redaktors iesācējam ļauj ērti pielāgot un pārvaldīt vietni.

Visas veidnes ir aktuālas. Jaunākais MotoCMS atjauninājums uz versiju 3.0 vietņu veidošanu noveda pilnīgi jaunā līmenī.

MotoCMS ir pieejams un uzticams risinājums tiem, kas vēlas ietaupīt naudu un enerģiju.

Pozitīvas klientu atsauksmes un atsauksmes par MotoCMS

Pozitīvu klientu atsauksmju skaits ievērojami pārspēj negatīvos. Lielākā daļa klientu piemin savu pozitīvo pieredzi, strādājot ar velkošo celtnieku. Viņi arī sauc atbalstu par vienu no spēcīgākajiem uzņēmuma punktiem. Visi jautājumi tika atrisināti pēc iespējas īsākā laikā. Attiecībā uz lietotāju atsauksmēm izskatās, ka MotoCMS ir lieliska iespēja.

Negatīvas klientu atsauksmes un sūdzības par MotoCMS

MotoCMS tīklā nav tik daudz negatīvu atsauksmju. Lielākā daļa lietotāju iegūst to, ko viņi gaidīja. Starp lielākajiem trūkumiem, kas parādās visvairāk pārskatos, ir emuāru veidošanas funkcionalitātes trūkums. Varbūt to dēļ uzņēmums ir zaudējis daudz potenciālo klientu. Tomēr, pievēršot uzmanību klientu vajadzībām, MotoCMS jaunākajai versijai pievienoja emuāra funkcionalitāti

Dizains & Pielāgošana

MotoCMS piedāvā plašu dizaina un pielāgošanas iespēju klāstu iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem. Šeit ir daži MotoCMS dizaina un pielāgošanas stiprie punkti.

IezīmePārskats
Gatavās vietnes veidnesMotoCMS nodrošina klientus ar 2500+ pilnībā reaģējošiem mobilajiem tālruņiem draudzīgiem risinājumiem dažāda veida uzņēmumiem. Atlasot vienu no šīm veidnēm, lietotājam ir iespēja to pielāgot un pielāgot savam projektam, viņam ir bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versija un tikai pēc tam jāmaksā par tēmu.
 • Veidņu daudzveidība un kvalitāte.Kategoriju dažādība ļauj klientam atrast veidni, kas piemērota viņa biznesa nišai.
 • Iepriekš atlasītas veidnes un vietnes izveidošana no nulles. MotoCMS ir veidņu orientēts vietņu veidotājs. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu veidota no nulles, jums būs jāmeklē kāds cits risinājums.

Vietņu veidotāja saskarneMotoCMS nodrošina intuitīvu un lietotājam draudzīgu administratora paneli ar vilkšanas un nomešanas interfeisu. Lietotājs var rediģēt krāsu shēmu, pārkārtot vizuālos elementus un izkārtojuma struktūru, pielāgot attēlus un fontus bez un tieša kontakta ar kodu. Konta pieteikšanās ir droša, un neviens cits kā jūs to nevarēsit ievadīt. Veicot izmaiņas veidnē, izmaiņas var novērot uzreiz.>
Lapas stila pielāgošanaLapas stila pielāgošana ļauj personalizēt vietni un piešķirt tai unikālu raksturu. MotoCMS tam piedāvā plašu rīku komplektu.
 • Personalizēšanas dizaina izvēle.Jūs varat brīvi pievienot savus attēlus, saturu, personalizēt savu vietni, ņemot vērā sociālos medijus, logrīkus un lietotnes.
 • Pārvietošanās, izmēru maiņas un satura rediģēšanas brīvībaMotoCMS dod jums pilnīgu brīvību mainīt saturu, rediģēt un pārvietot to. Pavelciet un nometiet funkcionalitāte ļauj to ātri un bez grūtībām padarīt. Varat arī pielāgot fona krāsu un dažādu vizuālo elementu krāsu.
 • Vai ir pieeja HTML / CSS kodam?? Tas neparādās kā līdzeklis. MotoCMS nenodrošina lietotājiem piekļuvi avota kodam.
 • Vizuāla rediģēšanas lietotāja saskarne.MotoCMS vizuālās vietnes veidotājs ir vienkāršs un intuitīvs. Interaktīvā platforma pielāgošanas procesam ļauj justies vairāk kā spēlei.

Kad esat iecienījis kādu veidni, varat sākt bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu un pāriet uz pielāgošanas daļu. Motīvu var pielāgot savām vajadzībām un mērķiem, izmēģināt tā funkcionalitāti un tikai tad maksāt par to.

Vietnes navigācijaKatrai veidnei ir iepriekš izstrādātu lapu komplekts, kas ir svarīgi katra biznesa nišai. Ir arī iespēja pievienot savas lapas. Katru lapu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Navigācijas joslu var konfigurēt arī pēc jūsu vēlmēm.
Satura pārvaldībaJūs varat viegli pārvaldīt saturu jebkurā laikā. Tas neaizņem daudz laika, ir gluds un bez piepūles.
Fotoattēli un galerijasMultivides bibliotēkas failu pārvaldnieks ļauj pārvaldīt savus fotoattēlus, audio, video, dokumentus un arhīvus, izveidojot tik daudz mapes, cik vēlaties. Tas ir ļoti ērts, jo tas palīdz uzturēt kārtībā visus multivides datus un nodrošina ērtu piekļuvi failiem jebkurā laikā, kad jums nepieciešams.
Mobilo vietņu veidošanaTagad jūs varat izmantot šī MotoCMS veidotāja administratora paneli no vispopulārākajām ierīcēm: personālajiem datoriem, planšetdatoriem vai viedtālruņiem. Tas padara jūsu vietni pielāgojamu galveno mobilo ierīču ekrāna izšķirtspējai. Jūsu vietne nezaudēs savu kvalitāti un oriģinālo saturu, tāpēc apmeklētāji varēs baudīt, ka jūsu vietnes mobilā versija ir pilnībā atsaucīga..
Sociālās koplietošanas integrācijaSekojot jaunākajām tendencēm, MotoCMS nodrošina pilnīgu sociālo integrāciju. Ir pilns būtisko logrīku komplekts, lai jūsu vietne varētu patikt un koplietot to sociālajos tīklos. Izlaižot MotoCMS 3.0, parādījās vēl trīs logrīku integrācijas iespēja. Tie ir Facebook Feed, Twitter Timeline un Pinterest Board. Viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet nepieciešamo logrīku un ievietojiet konta lapas URL.
Projektēšanas pakalpojumiMotoCMS nepiedāvā jums izveidot vietni no nulles. Galvenā MotoCMS veidotāja ideja ir sniegt ikvienam iespēju pašam izveidot savu vietni bez jebkādas ārējas palīdzības. Tāpēc, ja jums ir nepieciešams pielāgots dizains, jums būs jāizvēlas cits tīmekļa dizaina uzņēmums.

Iespējas & Rīki

MotoCMS piedāvāto funkciju saraksts ir patiešām bezgalīgs. Tas ļauj bez sarežģījumiem izveidot profesionālu, daudzpusīgu vietni.

MotoCMS logrīki

IezīmePārskats
Vietnes iestatīšanaIzmantojot MotoCMS, jums būs vienmērīgs un lietotājam draudzīgs iestatīšanas process. Jums jāiziet vairāki vienkārši posmi: iestatīšana, pielāgošana, satura pievienošana, vietnes publicēšana un optimizēšana. Visi posmi ir aprīkoti ar detalizētām pamācībām, kuras jūs nepazaudēs..
Web dizainsPirmkārt, jums būs jāizvēlas jums piemērotākais dizains no 2500 pieejamajām iespējām. Pēc tam jūs dodaties uz savu personīgo kontu, kur jums būs iespēja pielāgot savas nākotnes vietnes stilu, krāsu shēmu un struktūru. Jūs strādāsit ar trim savas vietnes versijām: viedtālrunim, planšetdatoram vai darbvirsmai. Rezultātā jūs iegūsit pilnībā atsaucīgu dizainu.
Pielāgots domēna vārdsMotoCMS nepiedāvā iespēju domēna vārdu iegādāties caur tiem.
Navigācijas dziļumsAr katru veidni jūs iegūstat iepriekš izstrādātu lapu komplektu sava biznesa vajadzībām. Jūs varat viegli izvēlēties nepieciešamo struktūru no plašās pieejamo tēmu kolekcijas.
Logrīki un lietotnesLapu redaktorā ir pieejami desmitiem noderīgu un funkcionālu logrīku. Starp tiem jūs atradīsit galerijas / portfeļus, kontaktinformācijas veidlapas, tekstlodziņus, videoklipus un Google kartes. Ir arī premium logrīks. Ja vēlaties savā vietnē integrēt e-komercijas funkcionalitāti, tā jums izmaksās papildu USD 99. Tomēr, ja jūs pērkat e-veikala veidni, šī papildu maksa jums nebūs jāmaksā.
Apmeklētāju statistikaMotoCMS nodrošina minimālu daudzumu analītisko un tīmekļa pārziņa rīku, piemēram, Google Analytics, Google Webmaster Tools, Yandex.Metrica un Yandex.Webmaster. Ja vēlaties uzlabot savu vietni ar dažiem prasmīgākiem rīkiem, jums par tiem būs jāmaksā papildus.
Fotoattēli, video un audioPārdomāta multivides satura izmantošana var ievērojami palielināt reklāmguvumu un piesaistīt jaunus apmeklētājus jūsu vietnei. Tāpēc MotoCMS rūpējās, lai šo failu pievienošana jūsu lapām būtu vienmērīga un bez piepūles. Atjauninātā multivides bibliotēka ļauj sakārtot failus dažādās mapēs, padarot reklāmu strukturēšanu vieglu, lai tos atrastu. Pievienojiet failus savām lapām, vienkārši tos velkot un nometot.
EmuāriDiemžēl emuāru veidošanas sadaļā ir tikai jaunākās MotoCMS veidnes. Uzņēmums ir tikko sācis to ieviest savās vietnēs. Tas, iespējams, ir viens no lielākajiem trūkumiem, taču lielākajai daļai veidņu blogošanas funkcionalitāte netiek nodrošināta. Ja jums ir nepieciešama emuāru veidošanas sadaļa jūsu vietnē, bez maksas ir pieejams daudz trešo personu emuāru veidošanas iespēju.
Google kartesGoogle Maps integrācija ir pieejama ar vienu klikšķi.
HTML redaktorsMotoCMS neatbalsta HTML redaktoru. Tomēr elementus var iegult caur admin paneli.
Sociālo mediju integrācijaPilnīgs sociālo mediju logrīku, tostarp Twitter Timeline, Facebook Feed un Pinterest Board atbalsts.
Veidlapas un aptaujasIzmantojot HTML koda lodziņu, varat iegult formas un aptaujas. Lai iegultu elementu, jums vienkārši jāvelk un nometiet logrīku un attiecīgajā laukā jāievieto elementa HTML kods..
Hostinga iespējasMotoCMS nenodrošina pats mitināšanu. Tomēr tie dod jums iespēju mitināt jūsu vietni ar diezgan izdevīgiem noteikumiem. MotoCMS partneri ar Bluehost un Inmotion. Ja jūs pērkat veidni no MotoCMS, jūs varat saņemt lielu atlaidi no Bluehost – USD 2,95 mēnesī (ieskaitot bezmaksas domēna reģistrāciju, 50 GB vietas vietnē, 24/7 atbalstu utt.). Izmantojot Inmotion, jūs maksāsit USD 3,49 mēnesī par bez maksas domēna reģistrāciju, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu ikmēneša pārskaitījumu utt. Varat arī iegādāties 1 gada hostinga piedāvājumu par īpašu cenu ar atlaidi 49 USD..
Vairākas valodasMotoCMS veidnes ir daudzvalodu un atbalsta 10 valodas.
Mobilo ierīču optimizācijaVisas tēmas ir 100% atsaucīgas. Reaģējošs dizains padarīs jūsu vietni pielāgojamu populārākajām mobilajām ierīcēm. Vairākumam, bet ne visiem. MotoCMS nodrošina rīku Izmēri un vērtības, kas ļauj manuāli iestatīt noteiktas ekrāna izšķirtspējas vērtības.
E-komercija / tiešsaistes veikalsJa vēlaties sākt tiešsaistes veikalu ar MotoCMS, jums ir divas iespējas: vai nu jūs izvēlaties e-komercijas veidni, vai arī iegādājaties premium e-komercijas logrīku, kuru varat integrēt jebkurā MotoCMS tēmā. E-komercijas spraudnis ietver produktu, kategoriju un zīmolu pārvaldību, klientu pārvaldību, katra produkta SEO optimizācijas iespējas un pasūtījumu pārvaldību. Maksājumu iespējas ir pielāgojamas. Tomēr jūsu izvēles veikt maksājumu apstrādi ir ierobežotas ar 2Checkout un PayPal.
SEO draudzīgiMotoCMS vietņu veidotājs piedāvā SEO pamata iespēju kopumu, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju. Varat optimizēt savas vietnes saturu, rakstot oriģinālus lapu nosaukumus, meta aprakstus, atslēgvārdus, ALT tagus attēliem. Jūs varat arī uzsākt metrikas kampaņas, izmantojot Google vai Yandex. Ir arī īpaša sadaļa “Novirzīšana”, kas ļauj veikt 301 novirzīšanu tieši administratora panelī.
Vietnes ierobežota piekļuve (paroles aizsardzība)Jūs esat izveidojis savu personīgo kontu.
Baltā etiķeteWebiste veidotājs MotoCMS nodrošina izcilu iespēju tīmekļa izstrādātājiem. Viņi var vai nu vienkārši iegādāties gatavas veidnes par atbilstošu cenu, lai izveidotu savas tīmekļa vietnes, vai arī izmantot neierobežotas celtnieka iespējas un izveidot sava sapņa vietnes, izmantojot jau sagatavotus elementus savos MotoCMS kontos..

Plāni & Cenu noteikšana

Varbūt viena no labākajām lietām MotoCMS ir tas, ka pirms pirkuma veikšanas varat izmēģināt veidni, reģistrējoties 14 dienu izmēģinājuma periodam. MotoCMS HTML veidne jums izmaksās 139 USD. Par mobilajām ierīcēm draudzīgu MotoCMS vai e-komercijas veidni jums būs jāmaksā 199 USD. Ja tas šķiet nedaudz dārgi, nekautrējieties. MotoCMS bieži ir dienas atlaides, pārdošana un darījumi.

MotoCMS vietņu veidotāju cenas

Jūs varat iegādāties īpašu darījumu. Piemēram, MotoCMS 3 veidne + instalēšana + mitināšana jums izmaksās 297 USD. Un tikai MotoCMS 3 veidne + instalēšana – tikai USD 248. Ja jums nepieciešami daži papildinājumi, piemēram, e-komercijas spraudnis, tas jums izmaksās papildu naudu.

Cenas ir diezgan konkurētspējīgas. Daudzi klienti un eksperti atzīmē, ka kvalitātes un cenas attiecība ir diezgan taisnīga.

Klientu atbalsts

Darbojoties gandrīz 10 gadus, MotoCMS ir pilnveidojusi savus atbalsta pakalpojumus. Pievienojoties MotoCMS, jums ir pieejams bezmaksas atbalsts visu mūžu 24 stundas diennaktī. Ikviens klients vai pat demonstrācijas lietotājs visu diennakti var sazināties ar atbalsta komandu. Ja vēlaties, lai lietas tiktu veiktas pa tālruni, varat iesniegt biļeti, izmantot tiešraidi vai izmantot funkciju Zvani man. Varat arī meklēt atbildi detalizētajā FAQ lapā un sekot visiem jaunumiem MotoCMS emuārā.

MotoCMS atbalsta iespējas

Lietošanas ērtums

Sākuma process varētu šķist nedaudz laikietilpīgs. Lai sāktu, jums būs jāiziet vairāki posmi. Pirmkārt, jums jāizvēlas sava biznesa niša. Pēc tam jūs varat izvēlēties savu veidni. Pēc tam uznirstošajā logā jāievada dati, lai sāktu izmēģinājuma periodu. Kad esat pabeidzis, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu ar saiti un noklikšķinot uz tā, jūs beidzot varat sākt. Šīs darbības prasa ilgu laiku, un tās var sabojāt pirmo iespaidu par lietotāju.

Tomēr pārējais process notiek gludi un intuitīvi. Saskarnes lietotājam draudzīgums ir visaugstākajā līmenī. Soli pa solim apmācības un uznirstošie logi palīdzēs jums iziet visu pielāgošanas procesu.

Papildus tam, ka MotoCMS ir vietņu veidotājs, tā ir satura pārvaldības sistēma, kas dažu minūšu laikā ļauj ērti augšupielādēt failus un pats tos instalēt savā mitināšanā. Jūs varat arī pārsūtīt vietni uz citu mitināšanas vietu, kad vien jums nepieciešams.

Secinājums

MotoCMS ir piemērota izvēle maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas ir piemērots arī tiem lietotājiem, kuri ir piesardzīgi ar saviem līdzekļiem un centieniem, bet vēlas baudīt vietni, kurai ir dizains un funkcionalitāte, salīdzinot ar vietnēm, kuras izveidojušas profesionālas tīmekļa studijas. Veidnes izvēle dod lielisku iespēju uzņēmumu īpašniekiem atrast perfektu variantu savam projektam.

Neskatoties uz to, ka MotoCMS nenodrošina pats mitināšanu, viņi piedāvā darījumus ar Bluehost un Inmotion mitināšanas pakalpojumiem. MotoCMS piedāvā baltu etiķeti tīmekļa izstrādātājiem.

Jūs varat pilnībā pielāgot dizainu un sajaukt nepieciešamos spraudņus. Pieejama arī e-komercijas funkcionalitāte. Problēma varētu būt funkcionējošas emuāru veidošanas platformas trūkums. Tomēr trešo pušu spraudņi var ietaupīt dienu. Nav naudas atdošanas garantijas. Bet pirms veidnes iegādes jūs varat bez maksas izmēģināt 14 dienas. Kopumā MotoCMS nodrošina pienācīgus pakalpojumus par saprātīgu cenu.

Salīdzināt

MotoCMS

89

Wix

96

Weebly

95

Kvadrāts

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map