73 Najlepsze narzędzia zwiększające produktywność dla blogerów i wszystkich zainteresowanych zwiększeniem wydajności

Contents

„Nie mam na to czasu!”

W pewnym momencie większość z nas wypowiedziała te słowa albo do siebie, albo do kogoś innego. Pytanie brzmi: czy naprawdę nie mamy wystarczająco dużo czasu? Nie całkiem. To wszystko w naszych głowach. Ta samoograniczająca się wiara uniemożliwia nam bycie produktywnym.


To nie tak, że nie mamy wystarczająco dużo czasu na prowadzenie blogów. Musimy tylko znaleźć środki, by zrobić więcej z naszym czasem. Jednym z najlepszych sposobów na to jest użycie narzędzi blogowych specjalnie zaprojektowanych w celu zwiększenia wydajności.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z różnymi narzędziami do blogowania, które pomogą Ci ukończyć z większą ilością osiągnięć w krótszym czasie. Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować żmudne zadania, skupić się czy lepiej zorganizować swój czas, użycie tych narzędzi może okazać się przydatne.

Chociaż wspomniano tutaj o niektórych narzędziach, niekoniecznie oznacza to, że należy z nich korzystać. Wystarczy wybrać jeden lub dwa, które mogą pomóc w podjęciu konkretnego wyzwania, i zmierzyć się z tym. Należy unikać używania zbyt wielu narzędzi jednocześnie i skupiać się na rozwiązywaniu jednego problemu na raz.

Narzędzia do zwiększenia produktywności pisania

1. Kieszeń

Kieszeń pozwala zapisać zawartość, którą chcesz później przeczytać za pomocą jednego kliknięcia. Dodając tagi, możesz lepiej uporządkować zapisane treści. A dzięki prostemu interfejsowi narzędzie jest łatwe w użyciu.

Możesz zapisywać zawartość bezpośrednio z przeglądarki internetowej, skrzynki e-mail lub innych aplikacji, takich jak Twitter, Flipboard i Pulse. Za pomocą tego narzędzia możesz czytać treści w czystym i pozbawionym zakłóceń interfejsie.

Cena: za darmo; 4,99 USD miesięcznie na premię.

2. ZenWriter

Prosta aplikacja do pisania dla systemu Windows, ZenWriter pomaga skupić się na najważniejszym aspekcie blogowania: pisaniu. Jest wolny od wszelkich zakłóceń, które mogą ograniczać produktywność.

Jeśli używasz komputera Mac, możesz spróbować WriteRoom. Jest to idealna alternatywa i zapewnia podobne środowisko pisania, takie jak ZenWriter.

Cena: 19,95 USD z bezpłatną wersją próbną.

3. Gramatycznie

Po przejrzeniu posta na blogu po jego napisaniu prawdopodobnie przegapisz błędy, chyba że masz korektor swojego bloga. Ale nawet jeśli nie, to nie ma tak naprawdę znaczenia Gramatycznie może skutecznie i szybko pomóc Ci poprawić pisanie. To internetowe narzędzie do korekty może pomóc Ci w strukturze zdania, gramatyce, stylu, pisowni i nie tylko.

Dowiesz się również wiele za pomocą tego narzędzia, ponieważ pokaże ci, co musisz zmienić, stosując odpowiednie uzasadnienie.

Cena: za darmo.

4. Hemingway App

Narzędzie internetowe, Hemingway App pozwala poprawić pisanie i ułatwia zrozumienie. Korzystając z niego, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu edycji, a także poprawić swoje umiejętności pisania jednocześnie.

Możesz wkleić tekst w aplikacji lub napisać w nim. Dla użytkowników komputerów PC i MAC dostępny jest również edytor stacjonarny, ale będzie Cię to kosztować.

Cena: za darmo; wersja komputerowa 9,99 USD.

5. Scrivener

Scrivener to narzędzie do pisania dla systemów Windows i Mac. Możesz go używać do pisania postów na blogu, eBooków, a nawet tworzenia treści na określony szczyt blogu. Posiada wszystko, czego szukasz w oprogramowaniu do pisania o niskim poziomie rozproszenia.

Jednak najbardziej podobało nam się w Scrivener to tryb komponowania, który zawiera stronę na czarnym tle, co znacznie ułatwia pisanie!

Cena: 40 USD z bezpłatną wersją próbną.

6. HelpMeWrite

Nie jest łatwo wymyślić stałe źródło pomysłów na pisanie, a to frustruje, jeśli jesteś blogerem. Help Me Write to aplikacja internetowa, która pomaga zdecydować, o czym pisać. Utwórz konto, używając danych logowania na Twitterze. Dodaj rzeczy, o których chcesz pisać na stronie swojego profilu. Następnie podziel się swoimi przemyśleniami. Wkład uczestników daje wskazówki i dalsze sugestie.

HelpMeWrite jest dziełem londyńskiej firmy zajmującej się projektowaniem cyfrowym o nazwie Makeshift. Narodziło się z ich miłości do pisania i chęci uzyskania wkładu z sieci społecznościowych. Pisarze powiedzą ci, że nie jest fajnie ćwiczyć swoje rzemiosło bez wkładu. HelpMeWrite usuwa część samotności z procesu.

Cena: za darmo

Narzędzia i aplikacje dla lepszej organizacji

7. Evernote

Evernote to aplikacja do robienia notatek, która działa w przeglądarce internetowej, telefonie komórkowym lub komputerze. Umożliwia łatwe i szybkie tworzenie i udostępnianie notatek. A wszystkie notatki pod jednym dachem znacznie ułatwiają utrzymanie porządku. To jednak nie wszystko, co potrafi narzędzie.

Możesz także śledzić wszystko, od list rzeczy do zrobienia po pomysły na posty na blogu oraz zarządzać siecią i pocztą e-mail. Jeśli nauczysz się efektywnie korzystać z Evernote, zrozumiesz, jak wspaniale nadaje się dla blogerów.

Cena: za darmo; 5 USD miesięcznie na premię.

8. Teux Deux

Aplikacja do zrobienia, Teux Deux przychodzi z niespodzianką. W przeciwieństwie do innych aplikacji do zrobienia, które pozwalają tworzyć pozornie niekończące się listy, to narzędzie umieszcza wszystkie listy w formacie kalendarza. To z kolei ułatwia zarządzanie listami zadań.

Aplikacja jest prosta i nie ma niepotrzebnych gwizdów ani dzwonków, co, powiedzmy szczerze, w efekcie ogranicza produktywność. Korzystając z niego, będziesz dokładnie wiedział, co musisz zrobić i kiedy musisz to zrobić. Teux Deux działa na urządzeniu mobilnym lub w przeglądarce internetowej.

Cena: 3 USD miesięcznie.

9. Todo

Trudno zapomnieć nazwę tej aplikacji. Wszyscy mamy listę „todo”. To, gdzie go trzymamy, różni się. Ta aplikacja mobilna stała się ulubioną. Baza użytkowników wyśledziła i wykonała z nim ponad 70 milionów zadań.

Możesz nie mieć czasu na zatrzymanie się i napisanie czegoś. To nie jest problem Do zrobienia. Po prostu porozmawiaj z aplikacją, a zmieni się w zadanie. Potrzebujesz przypomnienia, aby kupić coś następnym razem, gdy będziesz w sklepie spożywczym? Todo ma funkcje geotagowania. Otrzymasz wiadomość po przyjeździe.

Cena: za darmo. Wersja w chmurze umożliwia udostępnianie innym osobom zadań za 1,99 USD / rok lub 19,99 USD / rok. Wersja Enterprise zorientowana na zespół kosztuje 3,99 USD miesięcznie lub 39,99 USD rocznie na osobę.

10. Any.do

Co jeśli możesz wziąć swoją listę rzeczy do zrobienia, kalendarz i asystenta mobilnego (Cześć, Siri?) I połączyć je razem? Taka jest koncepcja Any.do. Ich strona internetowa mówi ci, że to coś więcej niż aplikacja do zrobienia. To „menedżer życia” i najłatwiejszy z dostępnych. Witryna twierdzi, że jest tak łatwa w użyciu, że ludzie trzymają się jej dwa razy dłużej niż inne aplikacje. Jest to ich uprzejmy sposób nalegania, aby większość ludzi zrezygnowała z aplikacji zwiększających wydajność.

Możesz go pobrać na iPhone’a, iPada i Maca. Jest również dostępny na telefony i tablety z Androidem. Istnieje rozszerzenie do Chrome, ale w przeciwnym razie będziesz musiał uzyskać do niego dostęp ze standardowego okna przeglądarki. Zarejestruj się, aby uzyskać wczesny dostęp do Any.Do Assistant. Wykorzystuje AI do automatycznego przeglądania twoich zadań pod kątem tych, które może dla ciebie zrobić. Połącz go z kombinacją robotów i ludzi, którzy mogą wykonać to zadanie.

Cena: za darmo. Odblokuj funkcje premium za 2,99 USD miesięcznie lub 26,99 USD rocznie.

11. Todoist

Czasami lista „rzeczy do zrobienia” musi być nieco bardziej złożona. Czas zaktualizować do Todoist. Inne aplikacje zwiększające wydajność zawierają podzadania, etykiety i przypomnienia. Todoist sprawia, że ​​stają się mniej zastraszający.

Todoist jest dostępny na dziesięciu platformach, więc nie musisz się martwić o kompatybilność. Jest wspierany przez startupy i firmy z listy Fortune 100. Unikatową dla tej aplikacji jest wykres, który śledzi produktywność na podstawie liczby zadań wykonywanych codziennie. Konsensus jest taki, że okaże się bardziej przydatny, jeśli odblokujesz opcje dostępne z kontem premium.

Cena: za darmo. Premia dla osób fizycznych lub firm dla zespołów wynosi 28,99 USD rocznie na osobę.

12. Wunderlist

Rozważ tę aplikację, jeśli interesują Cię tylko podstawy. Wunderlist jest wystarczająco zaawansowany, aby umożliwić zmianę kolejności zadań w oparciu o zmieniające się priorytety. Brakuje w nim zaawansowanych funkcji, takich jak geotagging, powtarzające się terminy i język naturalny do ustalania dat.

Wunderlist działa na wszystkich platformach, więc możesz go zabrać ze sobą w podróż. Najwięksi mistrzowie aplikacji chwalą ją, ponieważ, jak mówią, nie jest ona przesadzona z opcjami. Musisz zaktualizować konto do wersji Pro, aby odblokować wszystkie funkcje. Cena jest wyższa niż w innych podobnych aplikacjach. Nie musisz jednak ograniczać rozmiaru pliku, jeśli chcesz dołączyć obraz lub film do określonego zadania.

Cena: za darmo. Wersje Pro i Business kosztują 4,99 USD miesięcznie.

Narzędzia ułatwiające tworzenie grafiki

13. Szablon

Z Udostępnij jako obraz, możesz zmienić wyróżniony tekst w atrakcyjną i wciągającą treść wizualną, która przemawia do odbiorców. Przygotowywanie treści wizualnych w profilach mediów społecznościowych zajmuje tylko minutę (lub dwie).

Możesz generować trakcję w mediach społecznościowych za pomocą obrazów zawierających cytaty, ale głównym problemem jest czas ich tworzenia. Za pomocą tego narzędzia możesz jednak tworzyć obrazy, które można udostępniać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić, to podświetlić żądany tekst i wybrać „Udostępnij jako obraz”, aby rozpocząć edycję obrazu.

Cena: 8 USD miesięcznie.

14. Easil

Media społecznościowe są niezbędne do promocji. A większość mediów społecznościowych obciąża grafikę. Co robisz, jeśli nie jesteś grafikiem? Udaj się na stronę Easil. Możesz wybrać szablon, który jest już sformatowany dla wybranej sieci mediów społecznościowych. Stamtąd wystarczy wybrać wybrane elementy, a następnie przeciągnąć je i upuścić na miejscu.

Easil ma rosnącą kolekcję tysięcy profesjonalnie wstępnie zaprojektowanych szablonów. Otrzymasz dostęp do zdjęć stockowych, które zostały utworzone tylko dla postów społecznościowych i blogów. Wyjątkowe narzędzie do zmiany rozmiaru zapewnia, że ​​uzyskasz właściwe wymiary dla każdego kanału mediów społecznościowych. Zapisz często używane elementy na karcie ulubionych, dzięki czemu będziesz mieć spójny wygląd swojej marki.

Cena: Bezpłatnie do indywidualnego użytku i oceny. 9 USD miesięcznie za dostęp do ponad 1500 szablonów. 79 USD miesięcznie za dostęp do ponad 3000 szablonów.

15. Skitch

Skitch przez Evernote pozwala na przechwytywanie, edycję i zapisywanie zrzutów ekranu w ciągu kilku minut. Możesz także dodawać szybkie szkice, kształty i adnotacje, aby uzyskać przewagę przy użyciu mniejszej liczby słów. Narzędzie jest kompatybilne ze smartfonami, komputerami stacjonarnymi i tabletami.

Dzięki Skitch nigdy więcej nie będziesz musiał używać „ekranu drukowania”, aby uzyskać zrzuty ekranu obrazów, które napotkasz w Internecie. A ponieważ masz wiele opcji edycji, zmniejsza to potrzebę korzystania z innego oprogramowania.

Cena: za darmo.

16. Canva

Był czas, gdy witryny wymagały drogiego oprogramowania do edycji obrazów do tworzenia atrakcyjnych i przyciągających wzrok elementów wizualnych na Twoim blogu. Jednak teraz z narzędziami takimi jak Canva, prawie każdy może łatwo tworzyć infografiki, grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje i obrazy do postów na blogu. Korzystanie z narzędzia jest niezwykle proste i łatwe.

W rzeczywistości Webbys powiedział, że jest to „najłatwiejszy w użyciu program do projektowania na świecie”. Co więcej, projektanci skonstruowali interfejs w sposób, który sprawia, że ​​łączenie obrazów jest szybkie i łatwe.

Cena: za darmo; obrazy premium kosztują 1 USD za sztukę.

17. Piktochart

To nie jest żadna tajna infografika, to świetny sposób na przedstawienie odbiorcom informacji w jasny i szybki sposób. Ale są trudne do wykonania i mogą zająć godziny. Piktochart jest być może najłatwiejszym narzędziem, które pozwala szybko utworzyć infografikę. Ma szablony prezentacji, infografiki, banery, a także raporty.

Jeśli korzystałeś z Canva, zauważ, że są między nimi pewne podobieństwa. Obaj jednak wyróżniają się zupełnie innymi rzeczami. Możesz skorzystać z różnych darmowych szablonów i opcji, ale aby uzyskać dostęp do niektórych z najlepszych rzeczy, musisz zapłacić za plany pro.

Cena: za darmo; 29 $ miesięcznie na pro plan.

18. Adobe Color CC

Wybór świetnych schematów kolorów dla infografiki lub posta na blogu jest czasem trudny. W końcu wybór koloru wpłynie na wrażenia odwiedzających. Z narzędziami takimi jak Adobe Color CC, Możesz jednak łatwo tworzyć własne spersonalizowane schematy kolorów. Do dyspozycji jest wiele ustawień reguł kolorów, co oznacza, że ​​masz wiele opcji. Ponadto, ponieważ każdy kolor ma wartości HEX i RGB, możesz bez problemu kopiować i wklejać do dowolnego narzędzia do edycji obrazu.

Cena: za darmo.

Aplikacje do ustalania i śledzenia celów, które zapewnią Ci motywację

19. GoalsOnTrack

GoalsOnTrack uważa, że ​​ludzie, którzy wyznaczają cele, odnoszą większe sukcesy. A jeśli chcesz przyczynić się do tego sukcesu, użyj urządzenia mobilnego. Zanim przejdziesz do aplikacji, chcą, abyś zrozumiał znaczenie wyznaczania celów i jak to zrobić we właściwy sposób. Nauczysz się siedmiu naukowo udowodnionych strategii osiągania celów. Teraz jesteś gotowy na aplikację.

Użyj go, aby wyznaczyć cele i podjąć działania. Inne obszary aplikacji podpowiadają wizualizację celów i śledzenie czasu, jaki spędzasz na ich osiągnięciu. Jednak inne obszary pomagają śledzić działania mające na celu budowanie nawyków lub zapisywać sukcesy w dzienniku.

Cena: 68 USD rocznie dla osób fizycznych. Opłata podstawowa 68 USD rocznie, a następnie 8 USD miesięcznie na użytkownika.

20. Coach.me

Ludzie, którzy odnoszą sukcesy z programami fitness na siłowni, mówią ci, że to dlatego, że używają osobistego trenera. Podobne wyniki w życiu zawodowym możesz uzyskać, pracując z trenerem. Coach.me oferuje bezpłatną aplikację do śledzenia nawyków, która pomogła ponad milionowi ludzi w kształtowaniu nowych nawyków. Użyj swojego urządzenia mobilnego lub zegarka, aby śledzić swoją aktywność i ustaw czasy przypominania o nowych nawykach, które próbujesz zbudować.

Aplikacja nie może zrobić wszystkiego. Czasami potrzebujesz człowieka. Coach.me używa aplikacji jako łącznika z ponad 700 trenerami, którzy mogą pomóc ci rozwinąć nawyk. Inna grupa trenerów przywództwa specjalizuje się w pomaganiu w rozwiązywaniu problemów w miejscu pracy. Zapewniają cenne wskazówki dotyczące kariery.

Cena: za darmo. Usługi coachingu nawyków zaczynają się od 15 USD / tydzień. Coaching przywództwa wynosi 249 USD miesięcznie.

21. LifeTick

Wiele programów i aplikacji ustalających cele koncentruje się wyłącznie na zawodowych aspiracjach. LifeTick przyjmuje podejście holistyczne. Tak, możesz go użyć do śledzenia działań przedsiębiorczych. Ale odniesiesz również sukces, jeśli chcesz poprawić swoje oceny, zaoszczędzić pieniądze lub schudnąć.

Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces wieloetapowy. Najpierw ustal podstawowe wartości. Następnie dowiesz się, w jaki sposób aplikacja może pomóc Ci w zastosowaniu metodologii pozwalającej utrzymać cele na dobrej drodze. Dowiesz się, w jaki sposób dziennik posuwa się naprzód. Będziesz śledzić zachowania, które pomogą Ci rozwinąć właściwe nawyki do sukcesu.

Cena: Bezpłatnie dla maksymalnie 4 bramek. 39 USD rocznie za nieograniczone śledzenie. Plany dla rodziny, szkół i firm wynoszą od 14 USD do 199 USD miesięcznie.

22. Lista nawyków

Stwórz dobre nawyki i przełam niezdrowe, jeśli chcesz przejść do wydajności. Lista nawyków to aplikacja, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Podejście do listy przyzwyczajeń obejmuje utrzymywanie motywacji poprzez wyświetlanie czasu nieprzerwanego zachowania dobrego zachowania.

Budowanie nawyku wymaga powtarzania. Ale czasem trzeba wziąć wolne. Wiele aplikacji nie bierze tego pod uwagę. Lista nawyków chce pomóc ci utrzymać nieprzerwaną passę. Pozwala zawiesić działania, dopóki nie wrócisz bezpiecznie do biura.

Cena: 3,99 USD

23. Sposób życia

Czy można poświęcić mniej niż minutę dziennie, aby przełamać zły nawyk lub zbudować nowy?? Droga życia to aplikacja, która wymaga śledzenia tożsamości i zmiany nawyków – wszystko to w mniej niż 60 sekund dziennie.

Gdy aplikacja dowie się o Tobie więcej, podpowie Ci, jak wzmocnić zdrowe nawyki, które chcesz budować. Lub da ci wgląd w to, jak możesz w pierwszej kolejności uniknąć zachowania, które spowodowało twoje złe nawyki.

Cena: za darmo, z opcją zakupu w aplikacji 4,99 USD, aby odblokować funkcje premium.

24. irunurun

Słyszeliście, jak ludzie mówią o „chodzeniu na spacer, zamiast mówić. Twórcy irunurun wierzę, że ta filozofia sprawdza się również przy ustalaniu celów. Jak mówią, „czyny mówią głośniej niż gole”. Aplikacja irunurun zwiększa wydajność i odpowiedzialność. Nagradza cię za powtarzające się zachowania, które budują zdrowe nawyki.

Sukces nigdy nie jest wynikiem pojedynczego działania. Utworzysz pulpit działań. Każde powtórzenie tej akcji daje kolejny znak. Automatyczne kalkulatory wyświetlają postęp. Celem tej aplikacji jest pomoc w wykorzystaniu potencjału poprzez koncentrację, spójność i odpowiedzialność.
Wersja aplikacji na Androida jest w przygotowaniu. Tymczasem możesz użyć dowolnego urządzenia mobilnego do aktualizacji internetowego pulpitu nawigacyjnego.

Cena: za darmo. (Jednak twórcy aplikacji zachęcają do przesłania im czeku na wartość, która według Ciebie jest warta, jeśli masz na to ochotę).

Aplikacje z przypomnieniami, aby Cię śledzić

25. Due

Nie wszystkie zadania do wykonania są takie same. W rzeczywistości niektóre z nich przeszkadzałyby po dodaniu ich do kalendarza GTD („Get Things Done”). Mimo to nadal potrzebujesz miejsca, aby je zanotować, aby o nich nie zapomnieć. Z powodu to miejsce na przypomnienia i liczniki czasu, które są wystarczająco ważne, aby zagwarantować miejsce na urządzeniu mobilnym.

Ale to, że są nieco mniej ważne, nie oznacza, że ​​chcesz o nich zapomnieć. Ta aplikacja nie pozwoli Ci zapomnieć. Będzie wielokrotnie przypominał o przedmiotach, które są należne, dopóki nie podejmiesz wobec nich działań. Możesz go odłożyć, ale wcześniej czy później będziesz musiał to zrobić, aby oznaczyć go jako gotowy.

Cena: 4,99 USD

26. Znacznik wyboru 2

Uwalnianie obaw jest wyzwalające, dopóki nie trzeba się na nich koncentrować. Ta aplikacja pozwala to zrobić. Twórz zadania do wykonania, a następnie po prostu puść je. Zostaniesz o nich powiadomiony, gdy znajdziesz się w wybranej lokalizacji, by wywołać przypomnienie.

Oto przykład. Jeszcze nie skończyłeś, ale brakuje Ci keczupu. Nie musisz pamiętać, aby kupować więcej, dopóki nie znajdziesz się w sklepie spożywczym. Po prostu powiedz Znacznik wyboru 2 przypominając o keczupie, gdy następnym razem wjedziesz na parking sklepu spożywczego. Działa najlepiej w przypadku przypomnień opartych na lokalizacji, ale można go użyć do planowania przypomnień opartych na kalendarzu.

Cena: 4,99 USD

27. RemberTheMilk

Twoja głowa jest złym miejscem do prowadzenia listy rzeczy do zrobienia. Próba zapamiętania ich powoduje stres. To jest cel tej aplikacji. Usuń rzeczy, które grzechotają w twojej głowie i umieść je w niezawodnym urządzeniu mobilnym. Pomagają w tym funkcje smartfona, które pomagają utrzymać porządek.

Ta aplikacja jest prawie twórcą list na sterydach. Możesz zrobić tyle, ile chcesz i uporządkować je za pomocą kolorowych tagów. Zyskaj szczegółowość dzięki podzadaniom. Nie martw się, jeśli przesadzisz z tworzeniem listy.

RememberTheMilk posiada zaawansowaną funkcję wyszukiwania. Działa najlepiej na urządzeniu mobilnym. Ponieważ jest dostępny w Internecie, możesz go używać na dowolnym komputerze.

Cena: za darmo. Uaktualnij do wersji Pro za 39,99 USD rocznie.

Oprogramowanie do przechowywania i udostępniania plików w chmurze

28. Dropbox

Jeśli chodzi o narzędzia do przechowywania w chmurze, to oczywiste Dropbox jest jednym z najlepszych w branży. Wystarczy założyć konto, pobrać oprogramowanie na smartfon, tablet lub komputer, a następnie rozpocząć zapisywanie plików w folderze Dropbox. Pliki te synchronizują się w chmurze w czasie rzeczywistym podczas ich używania i możesz uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. To zajmuje tylko kilka kliknięć (lub stuknięć).

Dzięki Dropbox nie musisz się martwić utratą danych, jeśli coś stanie się z komputerem; tworzy kopię zapasową wszystkiego!

Cena: za 2 GB + miejsce do przechowywania; 9,99 USD miesięcznie za dodatkowe miejsce.

29. Dysk Google

Dla reszty świata to, czym jest iCloud dla użytkowników produktów Apple. Jak można się spodziewać, Google jest bardziej wszechstronny. Możesz przechowywać prawie dowolny plik na swoim dysk Google. Każdy plik utworzony za pomocą aplikacji Google nie wlicza się do miejsca na dysku.

Google jest znany z tego, że oferuje dużo miejsca. Zaczynają od 15 GB. Kolejną zaletą jest możliwość współpracy w czasie rzeczywistym z innymi. Możesz także udostępniać dokumenty bez udzielania dostępu do dysku. Google ma wadę w chmurze. Ma niewielką dokumentację i jeszcze mniejszy dostęp do pomocy online.

Cena: za darmo za 15 GB. Ceny za więcej miejsca są różne, z górnym limitem 299,99 USD / mc za 30 TB.

30. iCloud

Jeśli korzystasz z produktów Apple, słyszałeś o tym iCloud. Ale nawet najbardziej wściekli fani Apple mają trudności z opisaniem, czym jest iCloud. Najlepszym wyjaśnieniem jest to, że iCloud działa jako osobisty dysk twardy w chmurze. Przechowuje dokumenty, zdjęcia, muzykę i każdy plik, który może utworzyć urządzenie iOs lub komputer Mac. Lepszą funkcją niż inne usługi przechowywania w chmurze jest automatyczna synchronizacja tych plików na urządzeniach.

Możesz przechowywać dowolny plik w iCloud, o ile zarejestrowana aplikacja lub program może go odczytywać lub zapisywać. iCloud świetnie sobie radzi z udostępnianiem plików z produktami marki Apple. Jednak nie zapewnia dobrego dzielenia się z innymi. Musisz go pominąć, jeśli udostępnianie plików lub współpraca są dla Ciebie ważne.

Cena: Bezpłatnie za 5 GB miejsca. 50 GB to 0,99 USD miesięcznie. 200 GB to 2,99 USD miesięcznie. 1 TB kosztuje 9,99 USD / mc. 2 TB kosztuje 19,99 USD / mc.

Narzędzia do zwiększania wydajności mediów społecznościowych

31. Bufor

Łatwe w użyciu narzędzie, Bufor pomaga zaplanować aktualizacje mediów społecznościowych za pomocą jednego przycisku. Możesz wybrać, kiedy chcesz udostępnić aktualizacje ze swojego konta bufora. A dzięki doskonałej analizie możesz śledzić treści, które są najbardziej warte kliknięcia.

Ponadto, jeśli brakuje Ci inspiracji, możesz użyć tego narzędzia, aby znaleźć wspaniałe treści do udostępnienia, takie jak zdjęcia, linki i cytaty. Możesz to łatwo zrobić na karcie Sugestie.

Cena: 30-dniowy nieograniczony bezpłatny okres próbny; plany premium zaczynają się od 10 USD miesięcznie.

32. CoSchedule

CoSchedule jest internetowym kalendarzem redakcyjnym z szeregiem przydatnych funkcji w mediach społecznościowych. Nie wszyscy blogerzy i marketerzy mają czas na udostępnianie swoich postów, zwłaszcza jeśli pojawi się coś ważnego.

Dzięki CoSchedule możesz planować i planować działania w mediach społecznościowych w kalendarzu redakcyjnym, dzięki czemu Twoje posty są publikowane automatycznie! Pozwala to na maksymalne wykorzystanie Facebooka i Twittera.

Cena: 15 USD miesięcznie, dostępna jest również bezpłatna wersja próbna.

33. Social Oomph

Social Oomph to przydatne narzędzie, które może pomóc Ci zaoszczędzić czas na wielu zadaniach w mediach społecznościowych. Możesz go użyć do znalezienia odpowiednich osób do śledzenia, monitorowania wzmianek, publikowania bezpośrednio na blogach i planowania aktualizacji, między innymi.

Krótko mówiąc, narzędzie ułatwia udostępnianie cyklicznych aktualizacji i automatyzuje czasochłonne zadania. Obsługiwane sieci to LinkedIn, Twitter i Facebook.

Cena: Bezpłatnie z ograniczonymi funkcjami; pełne funkcje za 17,97 USD co dwa tygodnie.

34. Friends + Me

Czy jesteś w Google+? Wtedy po prostu pokochasz Przyjaciele + ja. Za pomocą tego narzędzia możesz promować swoje posty Google+ z profili i stron w innych sieciach społecznościowych, takich jak Tumblr, Twitter, LinkedIn i Facebook.

Jeśli więc chcesz zaoszczędzić czas na planowaniu treści w wielu sieciach i chcesz zwiększyć swoją popularność w Google+, Friends + Me to narzędzie, którego potrzebujesz.

Cena: Bezpłatnie dla maksymalnie trzech kont; płatne plany zaczynają się od 9 USD miesięcznie.

35. Hootsuite

HootSuite upraszcza zarządzanie mediami społecznościowymi, umożliwiając zarządzanie wszystkimi sieciami społecznościowymi z jednej platformy, podobnie jak Buffer. Jest to najczęściej używana platforma na całym świecie, z liczbą 10 milionów użytkowników.

Za pomocą tego narzędzia możesz wysyłać posty teraz lub zaplanować ich automatyczne publikowanie w przyszłości. Czy nie jest wygodnie mieć wszystko razem na jednej platformie? Też tak uważamy!

Cena: Bezpłatnie z ograniczonymi funkcjami; plan premium za 9,99 USD miesięcznie.

36. Planowanie postów

Potrzebujesz inspiracji do marketingu społecznościowego? Planowanie postów to zasób online, który pomaga znaleźć najlepsze treści dla odbiorców. Pomoże Ci również zdecydować, kiedy i gdzie opublikować, aby uzyskać maksymalne wyniki. Następnie narzędzie Post Planner śledzi i analizuje odpowiedź.

Platforma jest wystarczająco elastyczna, aby wybrać poziom automatyzacji. Weź udział tyle, ile chcesz lub po prostu usiądź i pozwól Post Planner zrobić to wszystko za Ciebie. Post Planner współpracuje z najpopularniejszymi obecnie sieciami społecznościowymi. Użyj go, aby odkryć zawartość lub po prostu ją opublikować. Jest pięć planów. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby oferować Ci tylko to, czego potrzebujesz, w zależności od liczby profilów mediów społecznościowych i posiadanych stron.

Cena: Plany wahają się od 9 USD / miesiąc do 199 USD / miesiąc. Są one rozliczane co roku.

Narzędzia do poprawy koncentracji

37. FocusWriter

Nie ma nic przeciwko Microsoft Word, ale ma więcej funkcji niż większość ludzi potrzebuje. Pakiet Microsoft Office jest teraz oparty na chmurze i pobiera niską miesięczną opłatę. Mimo to cena jest wyższa niż niektórzy mogą sobie pozwolić. FocusWriter odpiera obie te krytyki. Oferuje uproszczony i relaksujący edytor tekstu. Co najważniejsze, jest bezpłatny.

Przełącz FocusWriter w tryb pełnoekranowy, a nie ma nawet pasków narzędzi, które mogłyby cię rozproszyć. FocusWriter zapewnia tylko najbardziej podstawowe przetwarzanie tekstu. To wszystko, czego potrzebuje większość pisarzy. Przekaż to, jeśli potrzebujesz
moduł sprawdzania pisowni lub jeśli planujesz dodać złożone formatowanie. Nie będzie można dodawać obrazów ani tabel. FocusWriter to tylko jedna rzecz: słowa.

Cena: za darmo.

38. Np. Zegar

Np. Timer to prosty minutnik, który jest łatwy w użyciu i dostępny z poziomu przeglądarki internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić licznik czasu, określając żądany czas, kliknij „idź”, a narzędzie uruchomi odliczanie. Po upływie czasu otrzymasz powiadomienie w przeglądarce.

Cena: za darmo.

39. Focus Booster

Jeśli koncentrujesz się na czymś, z czym masz problem, Focus Booster to aplikacja, która może pomóc. Podobnie jak E.ggTimer, wykorzystuje on technikę Pomodoro, która przekracza limit czasu podczas wykonywania określonego zadania przez 25 minut, dzięki czemu można zrobić krótką przerwę. Na początku może to zabrzmieć głupio, ale wielu blogerów wypróbowało aplikację i większość z nich osiągnęła pozytywne wyniki!

Cena: bezpłatny okres próbny przez 15 dni; 2,99 USD miesięcznie za funkcje śledzenia czasu i raportowania.

40. Technika Pomodoro

Pod koniec lat osiemdziesiątych student uniwersytetu Francesco Cirillo postanowił poprawić swoją koncentrację, wykorzystując zegar do śledzenia interwałów studiów. Te 25-minutowe plastry oddzielił krótkimi przerwami czasowymi. Oba były monitorowane za pomocą timera w kształcie pomidora znalezionego w kuchni.

Znamy podejście Cirillo do skupienia się dziś na nazwie Pomodoro ponieważ nazwał tę technikę od włoskiego słowa „pomidor”. Naucz się techniki Pomodoro, zanim zainwestujesz w jedną z wielu aplikacji i programów działających jako liczniki czasu. Cirillo uważa, że ​​przepływ i skupienie zostały poprawione dzięki niskiemu technologicznemu wykorzystaniu mechanicznego timera. Od ciebie zależy znalezienie takiego w kształcie pomidora.

Cena: za darmo

41. Focus @ will

Muzyka ma urok, by ukoić dziką pierś. A teraz nauka udowodniła, że ​​muzyka może również pomóc ci się skupić. Taki jest pomysł tej sieci Focus @ will usługa. Wybieraj spośród ponad 50 kanałów muzycznych z tysiącami godzin oryginalnej muzyki. Każdy kanał ma szczególny wpływ na twoją zdolność koncentracji. Opiera się na sprawdzonych badaniach neuronauki.

Muzyka zmniejsza zakłócenia, dzięki czemu możesz skupić się na wydajności. Badania pokazują, że słuchanie muzyki może wydłużyć czas skupienia o 200% do 400%. Inne badania wykazały, że możesz się skoncentrować maksymalnie przez około 100 minut.

Cena: za darmo na 15-dniowy okres próbny. Ceny drużynowe zaczynają się od 9,95 USD / mc dla maksymalnie 5 użytkowników i wynoszą nawet 6,95 USD / mc dla maksymalnie 100 użytkowników.

42. Aplikacja leśna

eMarketer projekty, które spędzamy ponad 3 godziny dziennie na smartfonach i tabletach. Aplikacje ryczą od naszej uwagi i przerywają koncentrację. Badanie Irvine z University of California wykazało, że powrót do zadania zajmuje średnio 23 minuty.

Twórcy Las walczą z ogniem ogniem. Stworzyli aplikację, która skupia się na grze. Użyj aplikacji, aby posadzić wirtualne drzewo, gdy chcesz skoncentrować się na zadaniu. W ciągu następnych 30 minut będzie rosnąć od sadzonki do dojrzałości. Jeśli opuścisz aplikację, zabijesz drzewo. Zdobądź także Forest dla swojej przeglądarki.

Cena: 1,99 USD.

Narzędzia do zarządzania projektami do śledzenia pracy i uzyskiwania wyników

43. Asana

Asana to narzędzie do zarządzania projektami, które pozwala rozbić duże zadania na małe kroki, współpracować przy projektach z innymi blogerami, a nawet tworzyć zadania z poziomu skrzynki e-mail. Pozwala także zaplanować cały harmonogram pracy.

Jeśli zdecydujesz się przewinąć w dół, myśląc, że nie potrzebujesz żadnych potrzeb związanych z zarządzaniem projektem, pomyśl jeszcze raz! Co z różnymi zadaniami, których nigdy nie kończysz? A może milion części projektu blogowego, którego po prostu nie możesz śledzić? Tak, Asana może w tym wszystkim pomóc!

Cena: za darmo.

44. Trello

Kolejne narzędzie do zarządzania projektami, Trello pomaga tworzyć tablice dla wszystkich swoich projektów. Musisz tworzyć listy na całej planszy i dodawać karty do każdej listy. Do tych kart można dołączać pliki, określać termin, a także dodawać etykiety, opisy i listy kontrolne. Ułatwia to zarządzanie zadaniami dla projektów z wieloma szczegółami.

Nie wspominając o tym, że ponieważ oferuje prosty i przyjazny interfejs współpracy, zarządzanie projektami jest o wiele szybsze dzięki Trello!

Cena: za darmo; 5 USD miesięcznie na premię.

45. Basecamp

Wiele aplikacji zwiększających wydajność działa dobrze dla osób fizycznych. Basecamp jest korzystny dla zespołów. Firmy twierdzą, że ich pracownicy wykonują więcej pracy szybciej i przy mniejszej liczbie błędów. Odpowiedzialność idzie w górę, a niedotrzymywane terminy – w dół. Basecamp sprzyja współpracy. Staje się pojedynczą lokalizacją dla wszystkich wiadomości, plików, zadań do wykonania i osi czasu.

Basecamp jest silnym konkurentem, jeśli uważasz, że e-mail wyprzedził produktywność. Zespoły potrzebują tylko krótkiego czasu, aby odkryć zalety jednego miejsca do komunikacji i przepływu pracy. Co najlepsze, pozbywa się wymówki „nigdy nie dostałem e-maila”, która krąży po większości biur.

Cena: bezpłatny 30-dniowy okres próbny dla wszystkich. Pozostaje bezpłatny dla nauczycieli i uczniów. 99 USD miesięcznie lub 1000 USD rocznie dla firm, bez ograniczeń użytkowników. 50% zniżki na organizacje non-profit i charytatywne.

Aplikacje do zarządzania czasem mają kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu

46. ​​Toggl

Poręczne narzędzie o eleganckim wyglądzie, Toggl pomaga lepiej śledzić czas. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać nad czym pracujesz, nacisnąć Start, a następnie zatrzymać stoper. Narzędzie zapisze nie tylko twoje zadanie, ale także czas, który na niego poświęcisz. Dzięki temu możesz ostrożnie spędzać czas na określonym zadaniu.

Co więcej, narzędzie działa również dobrze, jeśli chcesz monitorować wydajność swojego zespołu.

Cena: Bezpłatnie z podstawowymi funkcjami; pełne funkcje za 49 USD miesięcznie.

47. RescueTime

Zarządzanie czasem to nie tylko wiedza o tym, co musisz zrobić. Równie ważne jest, aby wiedzieć, ile czasu spędzasz na tym. Pomysł za tym RescueTime jest proste. Pomaga zwiększyć produktywność, monitorując użycie komputera. Następnie informuje, kiedy i jak tracisz produktywność.

Po zainstalowaniu program RescueTime działa bezpiecznie w tle na komputerze i urządzeniach mobilnych. Śledzi czas spędzany na aplikacjach i witrynach. Następnie może dać szczegółowe raporty dotyczące Twojej aktywności. Czas na ratunek to coś więcej niż karta raportu. Może być również proaktywny. Użyj czasu ratunkowego, aby zablokować rozpraszające uwagę strony internetowe. Może też ostrzegać Cię, gdy poświęcisz określoną ilość czasu na aktywność.

Cena: Bezpłatnie za czas śledzenia za pomocą stron internetowych i aplikacji. 9 USD / mies. 72 USD rocznie na konto premium, które śledzi czas spędzany z dala od komputera, blokuje strony internetowe, tworzy alerty dotyczące celów i rejestruje osiągnięcia.

48. fanurio

Musisz być w stanie śledzić czas, jeśli naliczasz opłaty za usługi za godzinę. Zwłaszcza jeśli jesteś freelancerem. fanurio zrobi to za Ciebie i wiele więcej. Oprogramowanie działa w technologii Java, więc jest kompatybilne z prawie każdym systemem operacyjnym. Będzie śledził wszystko, co freelancer musiałby wystawiać na podstawie projektu.

Fanurio ma ręczny monitor czasu i integruje się z komputerami stacjonarnymi Windows i OS X. Ale potrzebujesz czegoś więcej niż śledzenia czasu, więc fanurio również planuje i zarządza zadaniami. Śledzi także opłaty, wydatki, a nawet wycieczki. Informacje te są wykorzystywane do tworzenia faktur w różnych formatach plików dokumentów, a także HTML.

Cena: 59 USD.

49. ATracker

Czy chodzi ci o iPhone’a? Ta aplikacja na iOS może być właśnie dla Ciebie. Jest zgodny z filozofią i estetyką interfejsu użytkownika Apple, zapewniając prosty, ale elegancki, oparty na zadaniach moduł do śledzenia czasu. Jest minimalna konfiguracja. Rozpocznij i zatrzymaj zadanie jednym dotknięciem. Użyj istniejących kalendarzy iCal, aby przekształcić istniejące wydarzenie w coś, co możesz śledzić. Porównaj zaplanowane działanie z faktycznym działaniem.

Nieskomplikowane raporty są wyświetlane w postaci wykresów kołowych lub paskowych i można je udostępniać za pośrednictwem poczty e-mail lub sieci społecznościowych.

The ATracker jest zgodny z produktami Apple Watch i możesz korzystać z funkcji śledzenia czasu bez konieczności odblokowywania zegarka.

Cena: za darmo (wersja Lite). Pełna wersja, która oferuje więcej raportów i nieograniczone śledzenie zadań, kosztuje 4,99 USD.

50. TimeDoctor

Oto odświeżająca zmiana. Ta aplikacja chce najpierw odpowiedzieć na trzy pytania. Doktor czasu chce się upewnić, że jest to odpowiednie dla Ciebie, zanim witryna pokaże Ci funkcje i korzyści.

Właściwie wydaje się, że tylko w ten sposób. Jeśli nie chcesz grać dalej, po prostu kliknij niewielki przycisk nawigacyjny „Powiedz mi więcej”. To jest na dole ekranu. Zostaniesz przeniesiony do dodatkowych informacji o module do śledzenia czasu.

Krótki przegląd może sprawiać wrażenie, że TimeDoctor nie oferuje wyjątkowej oferty wartości. Ale musi być w tym coś wyjątkowego. Dlaczego inaczej mieliby Państwo zobaczyć logo wielkich nazw firm wymienionych jako użytkownicy? TimeDoctor oferuje integracje z 32 innymi programami. To imponujące rozszerzenie funkcjonalności.

Cena: za darmo (ograniczone funkcje). 5 USD miesięcznie dla indywidualnych użytkowników. 9,99 USD miesięcznie dla organizacji. Otrzymasz specjalną cenę prywatną dla ponad 50 użytkowników.

51. Teraz

POCAŁUNEK. To akronim od Keep It Simple (Stupid). Ta aplikacja stosuje zasadę KISS do czasu śledzenia. To wszystko, co robi, ale robi to dobrze. Być może zgadłeś po nazwie. Aplikacja na iOS ma dwa tryby. Widok Teraz rejestruje to, co obecnie robisz. Stuknij, aby rozpocząć lub zatrzymać zadania. Widok Następnie wyświetla raporty dotyczące spędzonego czasu.

Cóż, w porządku… jest właściwie trzeci widok. Jest to odmiana widoku Wtedy. Pokazuje wykresy, dzięki czemu możesz porównać czas spędzony na zadaniach. Problem z aplikacją taką jak ta polega na tym, że możesz zapomnieć powiedzieć jej o rozpoczęciu śledzenia. NowThen ma rozwiązanie. Będzie Ci przypominać w regularnych odstępach czasu, że śledzisz zadanie lub że niczego nie nagrywasz.

Cena: za darmo. Wersja Pro dodaje możliwość eksportu danych, dzięki czemu można go używać do śledzenia czasu, który chcesz obciążyć klientów. Kosztuje 2,99 USD i jest dostępny w Apple App Store.

Narzędzia do automatyzacji żmudnych zadań

52. IFTTT

Z IFTTT, możesz łatwo tworzyć połączenia, zwane kanałami, między wieloma usługami online, od Evernote po Facebook. Następnie narzędzie łączy kanały, aby wykonywać wiele żmudnych zadań, które w innym przypadku zajęłyby Ci więcej czasu.
Oto kilka przykładów, które pomogą Ci lepiej to zrozumieć:

 • Zdjęcia opublikowane na Instagramie będą automatycznie publikowane na innych kontach mediów społecznościowych.
 • Nowi obserwujący na Facebooku automatycznie otrzymają zaproszenie do połączenia z Twoim kontem LinkedIn.
 • Nowo opublikowane posty na blogu automatycznie trafią na Twoje konto Pocket.

Cena: za darmo.

53. Zapier

Zapier działa podobnie do IFTTT. Istnieje jednak kilka znaczących różnic. Dostępnych jest więcej aplikacji, a liczba bezpłatnych kont jest ograniczona. Niezależnie od tego Zapier ma niezwykły potencjał. Możesz zautomatyzować różne zadania, o których nawet nie pomyślałeś, że są możliwe, a także szybkie!

Cena: Bezpłatnie z ograniczonymi funkcjami; lub pełne funkcje za 20 USD miesięcznie.

54. Infusionsoft

Twój niewielki startup wygląda i działa jak duża marka, gdy korzystasz z oprogramowania do automatyzacji marketingu. Generuje potencjalnych klientów i buduje relacje z klientami. Możesz skoncentrować się na budowaniu swojego biznesu.

Infusionsoft pomoże Ci w pełni wykorzystać swoją listę kontaktów i zwiększyć sprzedaż. Zobaczysz wzrost liczby poleceń, a jednocześnie mniej czasu poświęcisz na fakturowanie i monitorowanie problemów klientów. Infusionsoft cieszy się zaufaniem ponad 125 000 klientów. Większość to małe firmy, które nie sądzą, że mogłyby konkurować z większymi i lepiej finansowanymi firmami.

Cena: Pakiety zaczynają się od 199 USD / mc. Opierają się one na kontaktach i liczbie wiadomości e-mail wysyłanych do użytkowników.

55. dlvr.it

Śledzenie mediów społecznościowych wymaga dużo pracy. Czy masz czas na szukanie lub wybór treści, a następnie dostosowywanie i kategoryzowanie ich znaczenia?? dlvr.it jest zaawansowanym zautomatyzowanym asystentem, który skanuje źródła i przygotowuje udostępniane treści.

Wybierz żądany poziom dostosowania i wybierz harmonogram dostaw. Pozwól dlvr.it zrobić to wszystko lub dodaj osobisty akcent do każdego postu. Wypróbuj za darmo i udostępnij maksymalnie 5 kanałów na trzech stronach sieci społecznościowej.

Poziom płatny premium dodaje pakiety 10 stron sieci społecznościowej i 50 kanałów. Kup kolejny pakiet, gdy nadejdzie czas na rozwój. Plan agencji przewiduje udostępnienie 1500 kanałów na 250 stronach sieci społecznościowej. Roczne zobowiązanie zapewnia 17% oszczędności.

Cena: bezpłatna podstawowa usługa. 9,99 USD / miesiąc dla pro. 149,99 USD / miesiąc dla agencji.

56. Alerty Google

Czy istnieje prosty sposób, aby nadążyć za tym, co opublikowano w Internecie na Twój temat? Jak śledzić opinie na temat konkurencji? To nie tak, że masz czas siedzieć cały dzień i korzystać z Google, aby znaleźć te rzeczy.

Nie masz czasu, ale Alerty Google robi. Zautomatyzuj ten proces za pomocą tego potężnego, ale przeoczonego narzędzia Google. Ustaw tyle alertów, ile chcesz. Wybierz trafność źródła, lokalizację geograficzną, częstotliwość i liczbę alertów, które chcesz otrzymywać. Google nie indeksuje większości sieci społecznościowych. Alerty Google nie są dobrym wyborem do monitorowania mediów społecznościowych.

Cena: za darmo.

57. Ontraport

Unikaj „podejścia Frankensteina” do budowania swojego biznesu i zacznij od kompleksowego rozwiązania, które będzie rosło wraz z Tobą. Taki jest pomysł Ontraport. Łączy i automatyzuje cztery kluczowe obszary działalności:

 • Budowa i utrzymanie strony internetowej
 • Komunikacja marketingowa
 • eCommerce
 • CRM

Mniej czasu poświęcisz na zastanawianie się, jak zintegrować narzędzia biznesowe, a więcej na budowanie firmy. Trzy poziomy są wyceniane na podstawie liczby klientów. Poziom podstawowy nie oferuje pełnych korzyści platformy.

Cena: 79 USD / miesiąc podstawowy. 297 $ miesięcznie na pro. 597 USD / miesiąc dla zespołów.

Narzędzia do tworzenia treści

58. Social Crawlytics

Świetne pomysły na treść pochodzą z wiedzy o tym, co robią konkurenci. Crawlytics społecznościowe skanuje ponad 436 milionów adresów URL w celu udostępnienia treści na temat konkurencji. Usługa identyfikuje również kluczowych czynników, dzięki czemu możesz zachęcić ich do rozmowy o tobie.

Zmierz i śledź informacje z intuicyjnego pulpitu. Indeksowanie społecznościowe jest bezpłatne, ale użycie ogranicza się do zrównoważenia zasobów. Zarejestruj się za pomocą swojego konta na Twitterze i płać za pomocą Tweetów lub przekaż darowiznę za pomocą PayPal, aby uzyskać więcej kredytów.

Cena: za darmo.

59. Content Explorer

Jaki jest sekret generowania silnych treści? Napisz więcej tego, czego szukają ludzie. Eksplorator treści to narzędzie stworzone przez ahrefs, które skanuje linki zwrotne, ruch organiczny i akcje społecznościowe, aby odkryć, co jest popularne. Wyszukaj słowo kluczowe lub adres URL.

Content Explorer tworzy listę najpopularniejszych artykułów na podstawie akcji społecznościowych i linków zwrotnych. Przejrzyj konkretny fragment treści, aby znaleźć jeszcze więcej danych o popularności. Jest bezpłatny 14-dniowy okres próbny. Opcje rocznych cen dla planów premium oszczędzają 20%. Warstwy cenowe są oparte na użytkownikach, kampaniach i śledzonych słowach kluczowych.

Cena: 99 USD / miesiąc za Lite. 179 USD / miesiąc za standard. 399 USD / miesiąc dla zaawansowanych. 999 USD miesięcznie na agencję.

60. Buzzsumo

Niektóre z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie używają Buzzsumo. Platforma potrzebuje tylko słowa kluczowego lub adresu URL. Buzzsumo powie ci, co musisz wiedzieć o tym, jak treść radzi sobie w konkurencji.

Skorzystaj z tych informacji, aby zdecydować, jak podobna treść może być dla Ciebie skuteczna. Strona internetowa jest również repozytorium informacji o najlepszych praktykach. Wypróbuj najpierw, korzystając z bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej. Zaoszczędź 20% dzięki rocznym opcjom pakietu. Złożoność tworzy trzy płatne pakiety premium.

Cena 99 USD / miesiąc za pro. 299 USD miesięcznie na agencję. 399 USD miesięcznie dla przedsiębiorstwa.

61. Scoop.it

Czy potrafisz zmierzyć zwrot z inwestycji (ROI) w przypadku treści, które tworzysz lub kuratorujesz? Scoop.it wykracza poza tworzenie treści. Platforma sprawdza, co sugeruje, aby wygenerować spostrzeżenia predykcyjne. Kolejne treści korzystają z tego, czego się nauczyliśmy.

Scoop.it ma ponad 2,5 miliona klientów, od University of San Francisco po Microsoft. Jest bezpłatny do użytku osobistego. Zaoszczędź 20% dzięki rocznym opcjom pakietu. Płatne pakiety premium są dostosowane do profesjonalnej marki lub ruchu w witrynie.

Cena: Darmowy do użytku osobistego. 11 USD / miesiąc za profesjonalną markę. 67 USD miesięcznie za ruch w witrynie

62. Convert2CleanHTML

Wygodnie jest używać edytora tekstu, takiego jak Microsoft Word, do tworzenia tekstu, którego będziesz używać na stronach internetowych. Problem polega na tym, że nie można po prostu wyciąć i wkleić tego tekstu do dokumentów HTML. Istnieje wiele nieznośnych niewidocznych kodów i formatów, które spowodują problemy w Twojej witrynie.

Convert2CleanHTML pozwala Ci:

 • Usuń puste akapity
 • Konwertować  do , do
 • Zamień non-ASCII na encje HTML
 • Zamień inteligentne cytaty na odpowiedniki ASCII
 • Wcięcie za pomocą tabulatorów, a nie spacji
 • Zastąp niełamliwe spacje zwykłymi spacjami

Cena: za darmo.

63. Generator tematów blogów

Świat blogów ma dług wdzięczności wobec HubSpot. Stworzył online generator tematów blogów z którego można korzystać bezpłatnie. Wybierz trzy warunki i kliknij przycisk. Algorytm witryny zrobi resztę, nagradzając Cię tygodniowymi tytułami blogów.

To bezpłatne narzędzie zapewnia niesamowitą oszczędność czasu. Może skrócić czas badań do kilku minut. Trudno uwierzyć, że to narzędzie jest bezpłatne. To kolejny świetny przykład zaangażowania HubSpot w ulepszanie branży za pomocą produktów marketingowych.

Narzędzia do zarządzania wiadomościami e-mail

64. SaneBox

SaneBox może pomóc Ci odzyskać zdrowie e-mailowe. Platforma używa algorytmów do filtrowania nieistotnych wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej. Liczy się to, co zostało. Działa z dowolnym kontem e-mail na dowolnym urządzeniu. To nie jest oprogramowanie ani aplikacja. Po prostu dodaje folder do istniejącego e-maila.

Dostajesz więcej niż filtrowanie. SaneBox oferuje zestaw narzędzi, które pomogą Ci poprawić skuteczność wychodzących wiadomości e-mail. Spróbuj za darmo. Zaoszczędź do 40% dzięki rocznemu planowi. Istnieją trzy płatne pakiety premium. Ceny oparte są na dodatkowych funkcjach rozszerzających filtrowanie i funkcjonalność.

Cena: 7 USD / miesiąc za poziom podstawowy (przekąska). 11 USD / miesiąc za średni poziom (lunch). 36 USD / miesiąc za najwyższy poziom (obiad).

65. Unroll.Me

Możesz być zaskoczony, jak bardzo zmniejsza się Twoja skrzynka odbiorcza, jeśli usuniesz swoje subskrypcje. To jest rola Rozwiń. Zajmuje wszystkie twoje subskrypcje i łączy je w codzienny e-mail o nazwie Rollup. Możesz wybrać, kiedy chcesz dostarczyć ten skrót.

Wszystkie e-maile dotyczące subskrypcji są identyfikowane podczas procesu instalacji. Tutaj możesz zacząć sprzątać. Zrezygnuj z tego, czego nie chcesz. Unroll.Me usuwa je ze skrzynki odbiorczej.

Cena: bezpłatnie.

66. FollowUpThen

Czy używasz skrzynki odbiorczej e-mail jako listy rzeczy do zrobienia? Wydaje się, że dobrym pomysłem jest przechowywanie ważnych wiadomości e-mail, pozostawiając je tam, gdzie można je zobaczyć. Jednak większość z nas potrzebuje tylko jednego dnia, aby nowe e-maile usunęły te ważne z pola widzenia. Więc oni oszaleli.

FollowUpThen to usługa, która wysyła Ci przypomnienia o e-mailach, dzięki czemu możesz je archiwizować, dopóki nie będą potrzebne. Wypróbuj w 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym (będziesz potrzebować karty kredytowej). Płatne pakiety premium są wyceniane głównie na podstawie liczby comiesięcznych obserwacji. Zaoszczędź do 20% dzięki rocznemu planowi.

Cena: Darmowy dla ograniczonego użytkowania. 2 USD / miesiąc za produktywność osobistą. 5 USD / miesiąc za profesjonalną produktywność. 9 USD / miesiąc na użytkownika dla firm.

67. Sortd

Gmail Google jest używany przez miliony, ale nie jest przez nich kochany. Interfejs jest niezgrabny. Nie wszyscy są fanami systemu zakładek. Sortd oferuje inny interfejs wizualny, który tworzy szereg list obok siebie. Twoja skrzynka odbiorcza nie miała być listą rzeczy do zrobienia, ale jest to intuicyjny sposób korzystania z niej w ten sposób, jeśli nalegasz.

Sortd nie zmienia konfiguracji Gmaila. To tylko „inteligentna skóra”, która zmienia widok. Przeciągnij i upuść, aby ustalić priorytet dla tworzonych list. Możesz nawet zmieniać nazwy tematów wiadomości e-mail, aby miały one większy sens. Sortd jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników, gdy jest w fazie beta.

Cena: bezpłatnie.

68. Bumerang

Napisz to teraz. Wyślij to później. Korzysta z niego prawie 400 000 firm Bumerang aby dodać tę wygodę do swoich kont Gmail. Użyj go, aby zaplanować wysyłanie wiadomości e-mail. Bumerang może również przypominać o kontynuowaniu wiadomości, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi.

To eliminuje presję komunikacji w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podstawowy plan jest bezpłatny. Zapisz się na abonament premium i korzystaj z niego bezpłatnie przez miesiąc. Jeśli zdecydujesz, że ci się nie podoba, kontynuuj korzystanie z darmowej wersji podstawowej.

Cena: Darmowy dla ograniczonego użytkowania. 4,99 USD miesięcznie za produktywność osobistą i nieograniczoną liczbę wiadomości. 14,99 USD miesięcznie za profesjonalną produktywność i nieograniczoną liczbę wiadomości. 49,99 USD / miesiąc za usługę premium obejmującą integrację z CRM.

69. Hiver

Mamy wiele technik i narzędzi do pracy nad naszym indywidualnym czynnikiem produktywności, ale co z produktywnością zespołu i współpracą? Dobrze, Hiver to narzędzie, które rozwiązuje ten problem. Integruje się ze skrzynką odbiorczą i przekształca ją w potężne narzędzie do współpracy.

Wiele funkcji Hiver, takich jak wspólne etykiety, wspólne notatki, przypomnienia e-mail, wspólna skrzynka pocztowa itp., Pozwala delegować zadania, monitorować ich status, zarządzać pocztą e-mail, komunikować się z zespołem i wiele więcej.

Cena: Bezpłatnie dla maksymalnie 3 osób; zaczyna się od 6 $ miesięcznie poza tym.

Narzędzia do tworzenia treści

70. Tweetował razy

Potrzebujesz treści, aby przyciągnąć klientów. Potrzebujesz więcej treści, aby je zwrócić. Oryginalna treść jest najbardziej wydajna, ale także najbardziej czasochłonna. Najlepszą alternatywą jest wybór treści pasujących do Twojego produktu lub usługi.

The Tweety razy to silnik kuracji treści, który pomaga znaleźć treści, które przemawiają do odbiorców. Następnie udostępnia i publikuje te istotne treści wśród odbiorców. Ich strona internetowa zawiera przykłady treści, które przygotowuje dla klientów. Wypróbuj usługę za darmo. Będziesz potrzebował płatnej wersji do oznaczania marki i dostosowywania.

Cena: bezpłatna podstawowa usługa. 15 USD / miesiąc za premię.

71. Feedly

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś miał kogoś, kto zbierał nowe treści, abyś mógł je przeczytać jak podsumowanie? Taki jest pomysł Feedly, usługa, która agreguje źródła treści. Wybierz metodę organizacji i podziel się tym, co odkryłeś w sieciach społecznościowych. Interfejs usuwa zakłócenia, nadając taki sam wygląd wszystkim źródłom treści.

Uzyskaj dostęp do treści Feedly z dowolnego urządzenia. Bezpłatna usługa zapewnia do 100 kanałów. Dwa płatne poziomy premium zapewniają nieograniczoną liczbę kanałów, wyszukiwanie i współpracę w zespole.

Cena: bezpłatna podstawowa usługa. 5,41 USD miesięcznie za premię. 18 USD miesięcznie na użytkownika dla zespołów.

72. ContentGems

Agregowanie kanałów treści może być niewystarczające. Możesz także uzyskać pomoc w podjęciu decyzji, co jest istotne i na czas. Rozważać ContentGems za ten zwiększony poziom pomocy. ContentGems wykracza poza agregację, łącząc to, co znajduje, z narzędziami do publikowania w mediach społecznościowych, biuletynami e-mail i automatyczną publikacją w witrynie.

Zarejestruj bezpłatne konto, aby monitorować jeden temat i maksymalnie 10 słów kluczowych. Płatne poziomy premii dla firm i agencji zwiększają zakres tematów i słów kluczowych, a także integrację do automatycznej publikacji. Istnieje opcja rabatu, jeśli wybierzesz abonament roczny.

Cena: bezpłatna podstawowa usługa. 99 USD / miesiąc dla firm. 199 USD miesięcznie dla agencji.

73. Storify

W tej chwili ktoś używa mediów społecznościowych, aby mówić o Twojej marce. Źródła organów publikują treści odpowiednie dla Twojej branży. Zobaczysz to Nasi „zawsze połączeni” klienci wymagają informacji w momencie ich publikacji. Wczorajsze wiadomości są za późno.

Storify daje narzędzia do wyszukiwania i publikowania najświeższych wiadomości. Darmowa wersja jest odpowiednia dla blogerów amatorów. Dostępna jest wersja korporacyjna dla uznanych marek, które mają duże zespoły, które przyczyniają się do generowania treści.
Cena: bezpłatna podstawowa usługa. Ceny korporacyjne zależą od twoich potrzeb.

O to chodzi!

Z jakich narzędzi zwiększających produktywność korzystasz i dlaczego? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map