Webydo İncelemesi 2016


Webydo

Siteyi ziyaret et

9.0


AWA Puanı

Webydo

Webydo 2013 yılında kendi kendini güçlendiren bir web tasarımcısı olarak lanse edildi. Teknik engelleri ortadan kaldırmak ve olağanüstü web sitesi tasarımlarını kolaylaştırmak için yapılmıştır. Webydo’nun iki kurucu ortağının asıl amacı, geliştiricilere olan ihtiyacı ortadan kaldırmak ve iş web sitelerini tasarımcılar ve ajanslar için kolaylaştırmaktı. Webydo yaklaşık 200.000 müşteriyi desteklediğini iddia ediyor.

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.webydo.com
 • Merkez: New York, ABD
 • Kuruluş Yılı: 2012
 • Çalışanlar: 30+
 • Barındırılan Siteler: 200,000+
 • Hizmetler: Web Tasarımı Bulut Yazılımı, SaaS, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: 30 gün
 • Para iade garantisi: 14 gün

Web sitesi oluşturucu, ileri düzey kullanıcılar için karmaşık bir platform sunar, ancak iyi bir barındırma ile profesyonel web tasarımıyla sonuçlanır. Webydo özellikleri çoktur ve Adobe Photoshop ve InDesign ile deneyiminiz varsa arayüz biraz sezgiseldir.

Web sitesi oluşturucuları ve tasarımcıları hem ön uç içerik yönetim sisteminden (CMS) hem de HTML tabanlı tasarım yönetim sisteminden (DMS) yararlanabilir. Şablonlar sınırlıdır, ancak özellikler ve araçlar, istenen web sitesini hazırlamak için çok sayıda özelleştirme yapılmasına izin verir. Kolay olmayacak, ancak sonuçlar profesyonel görünümlü özel yapım web siteleri.

Webydo Kimlere Tavsiye Edilir?

Webydo web sitesi oluşturucu, daha deneyimli web sitesi tasarımcıları ve diğerleri için tasarlanan profesyonel ajanslar için tasarlanmıştır. Bu oluşturucu basit mağazalar ve çoğu hafif işletme web sitesi için iyidir. Bu oluşturucu karmaşık web sitesi e-Ticaret için uygun olmayabilir, ancak Webydo deneyimli programcılar tarafından yönetilebilen üçüncü taraf eklentileri kullanır.

Webydo’nun Odak Alanı / Uzmanlıkları

Webydo, duyarlı istemci web siteleri için görsel bir arayüzde kodsuz tasarıma odaklanmıştır. Webydo, Webydo’nun destek hizmetleriyle biraz daha deneyime sahip profesyonelleri tasarlamaya hizmet ederken, bilgili yeni bir kullanıcı iş ihtiyaçları için zengin özelliklere sahip bir platform bulacak.

Bazı Webydo spesiyaliteleri, tasarım ve düzenleme için görsel bir sürükle ve bırak arayüzünde üç seçenek içerir. Kullanıcılar bunun doğru araç olduğuna karar vermeden önce Webydo hızlı etkileşimli turunu öneriyor.

Webydo’nun Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Webydo’nun bazı ilginç teknik özellikleri arasında web yazı tipleri, akıllı kılavuzlar, paralaks kaydırma animatörü, video araçları, Ecwid widget’ı üzerinden e-ticaret, makaleler (bloglar) ve izleyicileri memnun edecek çağdaş, ilginç tasarımlar bulunur. Web barındırma ve alan adları ek bir ücret karşılığında kullanılabilir.

Webydo, tasarım şablonları, düzenleme özellikleri ve bileşenleri ve sınırlı editör yardımı ile sınırlıdır. Bu web sitesi oluşturucu, rakiplerinin çoğundan daha az widget ve eklenti sunuyor. Tasarım stüdyosu, yoğun bir öğrenme eğrisine sahip yeni kullanıcılar ve tasarımcı olmayanlar için karmaşıktır (Adobe Photoshop ve InDesign deneyiminiz yoksa).

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Webydo, herhangi bir ölçekte kişisel ve iş web sitelerini karşılamak için dört çok yönlü fiyatlandırma planı ile birlikte ücretsiz bir plan sunar. Kurumsal fiyatlandırma planı, büyük ölçekli şirketler için özel olarak hazırlanmıştır, genellikle sınıfının web sitesi üreticilerinde bir özellik değildir. Bununla birlikte, bazı yorumlar Webydo kullanıcılarını önemli e-Ticaret için uyarıyor.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Webydo 30 gün deneme süresi sunuyor ve ödeme gerekmiyor.

Webydo’nun İtibarı Nedir?

Webydo, yeni kullanıcılar ve tasarımcılar arasında vasat bir üne sahiptir. Nihai sonuçlar iyi görünse de, kullanıcılar devam eden sorunlar, zayıf işlevsellik ve minimum destek yüzünden hayal kırıklığına uğrarlar. Deneyimli kullanıcılar sorunları düzeltmek ve web sitelerini değiştirmek için daha fazla esnekliğe sahip olsa da.

Müşteriler için Satış Ortaklığı Programı

Kullanıcılar garantili ödemeler için bir ortaklık programına kaydolabilir. Müşterilerin abone olduğu hesaplara göre kazanç elde edersiniz. Ayrıca, abone olan iştirakler ek pazarlama materyalleri ve kaynakları alır.

Neden Webydo’yu Seçmelisiniz??

Webydo, benzer kullanıcılar için benzer bir kontrol paneli kullandığından, özellikle Adobe Photoshop ve InDesign arabirimleriyle çalışan kullanıcılar için uygun bir platformdur. Webydo küçük bir işletme veya bazı mal ve hizmetleri sergilemek için uygun olsa da, Webydo e-Ticaret veya diğer karmaşık web siteleri için sorun yaşar. Yeni başlayanlar için kolay değil. Bir programcıysanız Webydo’yu seçebilirsiniz, ancak karar vermeden önce ücretsiz deneme sürümüne zaman ayırın.

Ana Özellikler

 • Kodsuz Özel Tasarım
 • Sürümleri Tek Gösterge Tablosundan Yönetme
 • Güncellenmiş HTML Koduna Otomatik Dönüşüm
 • Farklı Ekranlar ve Cihazlar için Kesme Noktaları Oluşturma
 • Kodsuz Eleman Animasyonu
 • Ücretsiz Açık Kaynak Fontları
 • En İyi Performans için Otomatik Site Optimizasyonu
 • Video Ekleme ve Özelleştirme
 • Öğeleri Yüklemek için Sürükle ve Bırak Kontrolü
 • Gelişmiş Tasarım Özellikleri
 • Ecwid ECommerce Widget Entegrasyonu
 • Bir Özellik Oylama veya Önerme

Webydo’da Endüstri Uzmanları Kararı

Webydo’nun incelemeleri, e-Ticaret yetenekleri ve diğer tasarım kusurları söz konusu olduğunda bazı açık dezavantajlara işaret ediyor. İyi haber şu ki, Webydo programlarını yakın zamanda güncelledi ve tüm bu sorunları ele aldı. Bu nedenle, daha yeni uzman incelemelerinin program değerlendirmelerinde çok daha parlak olduğunu göreceksiniz. Kullanıcılar gibi, uzmanlar da popüler tasarım programlarını kullanarak zaten çok deneyime sahip olanlar için mükemmel olan arayüzden etkilendiler. Profesyonel tasarımcılar kolayca yeni beceriler öğrenebilir ve uzmanlıklarını görsel olarak çarpıcı web siteleri oluşturmaya uygulayabilir.

Uzman incelemeleri, Webydo ile standart olarak gelen sofistike tasarım araçları hakkında yeterli diyemez. Belirli bir kitleye yönelik benzersiz bir programdır ve etkileyici bir ürün sunar. Sonuçta, uzmanların program hakkında söyleyecekleri olumsuz bir şeyleri yoktur ve programa bir tavsiye vermeniz önerilir..

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Webydo’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Tireli bir kelimede: sürükle ve bırak editörü. Kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, özellikle yeni başlayanlar ve Webydo için tasarlanmış web sitesi oluşturucular arasında bu standarttır. Doğru tasarım deneyimine sahip olanlar, hem editörün hem de temiz arayüzün tadını çıkarırlar, bu da gezinmesi kolay ve çok fazla gadget ile dolu değildir. Webydo, fotoğraf düzenleme becerilerine sahip olanların kolayca web sitesi binasına geçişine izin verebilir. Kullanıcı incelemelerinde bahsedilen diğer popüler araçların kısa bir listesi:

 • Canlı sohbet özelliği. Tam ihtiyacınız olduğunda yardıma erişimin tadını çıkarın.
 • WYSIWYG editörü.
 • Duyarlı tasarımlar.
 • e-Ticaret yetenekleri. Web sitenizi kolayca güvenli bir çevrimiçi mağazaya dönüştürün.

Tasarımcılar arasında Webydo, yeni beceriler geliştirirken güçlü yönlerini oynayan açık bir favori.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Webydo’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Webydo bazı kullanıcı dostu özellikler sunarken, kesinlikle tasarım deneyimi olmayanlar için dik bir öğrenme eğrisi olabilir. Arayüz Adobe ürünlerine çok benziyor, bu yüzden Photoshop’ta zaman geçirmiş herkes kolayca ayarlanmalıdır. Aksi takdirde, birçok araç çubuğu katmanında yolunuzu bulmakta sorun yaşayabilirsiniz. Aslında, ne arayacağınızı bilmiyorsanız onları fark etmeyebilirsiniz..

Bazı kullanıcılar, programdan çok memnun kaldılar, ancak diğerleri tamamen ezici ve çok karmaşık buldular. Webydo’yu kullanmak için doğru deneyime veya yeterli zamana ve sabra sahip olduğunuzdan emin olun. Önceden deneyimi olmayan bir programla mücadele etmek isteyen herkesin önünde uzun bir yol olabilir.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

tasarlamak & Özelleştirme

Web sitesi kurucularında, tasarım ve özelleştirme, kullanıcıların tasarım arayüzünü yönetme ve istenen sonuçları elde etmek için seçenekleri özelleştirebilme kolaylığını ifade eder. Önceden tasarlanmış şablonları beğenmezseniz seçebileceğiniz üç özelleştirilebilir düzen vardır. Kullanıcılar Tasarım veya İçerik modunda çalışır.

özellik
genel bakış
Webydo ŞablonlarıSınırlı sayıda önceden tasarlanmış şablon olsa da, Webydo tasarım arayüzü için birden fazla seçenek sunar.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Kullanıcıların başlamasına yardımcı olmak için önceden tasarlanmış küçük bir tasarım şablonları koleksiyonu vardır. Rehberlik için üç mizanpajdan biriyle başlayabilir veya kendi tasarımınızı yapmak için boş bir tuval seçebilirsiniz. Sitenizi özelleştirmek tasarımcı olarak size kalmış.
 • Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Scratc’tan Web Sitesi Oluşturmah. Webydo, önceden oluşturulmuş şablonları kendi oluşturduğunuz bir konseptte sunar, ancak sonuçta web sitesi için tasarım kararlarının çoğunu kendi başınıza alacaksınız..
Webydo ArayüzüAdobe Photoshop veya InDesign kullanıcısıysanız, bu tercih ettiğiniz sürükle ve bırak arayüzü olabilir. Adobe ürünlerinin ürünlerine benzeyen ve hisseden bir kontrol paneliyle, deneyiminiz Webydo arayüzünün kullanımını çok daha kolay hale getirecek ve size daha fazla esneklik sağlayacaktır. Bazı zorluklar ve bir öğrenme eğrisi sunar. Yeni bir kullanıcı için arayüzle çalışmak zor olacak.
Sayfa Stili Özelleştirme`Webydo, kullanıcılar boş bir tuval ve HTML kodu da dahil olmak üzere çeşitli tasarım seçeneklerine güvenebildikleri için stil sayfası özelleştirme için çok çeşitli seçenekler sunar.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. Başladığınızda, bir tasarım şablonu, yapılandırılmış bir düzen veya boş bir tuval arasından seçim yaparsınız. Webydo kişiselleştirme konusunda çok şey sunuyor, ancak kolay olmayacak ve widget’lar ve eklentiler sınırlı.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Adobe benzeri bir arayüzü iyi biliyorsanız Webydo düzenleme yönetilebilir.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Evet, Webydo, gelişmiş programcılar veya tasarımcılar için HTML / CSS koduna çok istenen erişimi sunar.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Düzenleme, HTML kodunu düzenlemek için bir DMS’de (tasarım yönetim sistemi) veya şablon veya düzen içindeki içerik güncellemeleri için bir CMS’de (içerik yönetim sistemi) ekranda yapılır..

Webydo kullanıcıları çok çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir, ancak bu seçeneklerden bazıları öğrenmek ve anlamak için deneyim ve sabır gerektirir.

site navigasyonuWebydo temaları, çeşitli düzeylerde standart site gezintisiyle çeşitli tasarım şablonları veya düzenler sunar.
İçerik yönetimiWebydo’da içeriği yönetmek için hem bir CSM hem de DMS platformu mevcuttur ve deneyimli tasarımcılara daha fazla esneklik sağlar.
Fotoğraf ve GalerilerWebydo’nun mükemmel görsel seçenekleri ve estetik tasarımlar için sinirli bir fotoğraf galerisi var, bu web sitesi oluşturucu için bir uzmanlık. Kullanıcılar ayrıca nesnelerini tam bir yönetici panelinde çizebilir.
Mobil Site OluşturmaWebydo’nun şablonlarının çoğu hareketlilik için üretilmiştir ve tasarımcılar, web sitesini daha mobil uyumlu hale getirmek için web sitesini hızlı bir şekilde ayarlamak için kesme noktaları adı verilen bir özellik kullanabilir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuÇoğu web sitesi üreticisi gibi Webydo da standart sosyal medya entegrasyonu sunar.
Tasarım HizmetleriWebydo, kendi tasarımınız için yapılmış kapsamlı bir web sitesi oluşturucusudur. Sınıfındaki birçok programdan daha sofistike bir program olmasına rağmen, büyük bir tasarım mağazası değildir. Sizin için her şeyi yapan bir şirket arıyorsanız, Webydo gibi kendiniz yapın web sitesi oluşturucuları aradığınız şey değildir.

Özellikleri & Araçlar

Web sitesi oluşturucularının uzun çizgisinde, Webydo’nun lüks bir özellik seti var, ancak widget’lar ve eklentilerle biraz sınırlı.

özellik
genel bakış
Webydo Kurulumu30 günlük ücretsiz deneme sürümüne başlayın ve test edin. Şimdi Deneyin düğmesini tıklayın ve adınız, e-postanız, yeni bir parolanız ve bir telefon numaranızla kaydolun. Beceri seviyenize bağlı olarak bir şablon, düzen veya boş tuval seçin.
Web TasarımWebydo kontrol paneli Adobe ürünlerininkine benzer. Bu ürünlerle deneyim sahibi olmak şarttır. Değilse, arayüz alışmak biraz zaman alır. Öğeleri sürükleyip bırakın, içeriği düzenleyin veya bilginiz varsa bir HTML / CSS düzenleyicisine gidin.
Özel Alan Adı
Gezinme derinliği:Webydo’nun gezinme derinliği belirtilmese de, herhangi bir ölçeği veya işletme boyutunu desteklemek yeterli görünmektedir.
Widget’lar ve UygulamalarWidget’lar ve uygulamalar söz konusu olduğunda, Webydo’nun bazı sınırlamaları vardır. Ancak, deneyimi olan bir kullanıcı özel widget’lar için kod ekleyebilir.
Para KazanmaWebydo mükemmel bir e-Ticaret widget sağlayıcısı olan Ecwid ile çalışır. Kodlayıcılar ayrıca e-Ticaret işlevselliği de oluşturabilir.
Ziyaretçi İstatistikleriAçık değildi, ancak çoğu web sitesi üreticisi gibi Webydo muhtemelen ziyaretçi istatistikleri sunacak.
Fotoğraf, Video ve SesWebydo, müşterileri etkilemek için fotoğraflar, görüntüler, videolar, bazı widget’lar, formlar, şekiller ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı zengin medya seçenekleri sunar.
BlogWebydo, temel blogcular için uygun Makaleler adlı bir program sunuyor. Şablon biçiminde kullanıcılar makale ekleyip yayınlayabilir, haber kaynakları oluşturabilir ve daha pek çok şey yapabilir.
Google HaritalarKullanıcılar Google Haritalar ve Webydo’nun HTML widget’ıyla web sitesine etkileşimli bir harita yerleştirebilir.
HTML DüzenleyiciWebydo’nun varlıklarından biri, teknik kullanıcılar için HTML / CSS kodlama seçeneğidir.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Formlar ve anketlerWebydo ile kullanıcılar animasyon efektleri dahil formlar ekleyebilir.
Depolama alanıWebydo fiyatlandırma planlarına dayanarak, daha yüksek katman planları için sınırsız depolama alanı var gibi görünüyor.
Bülten AracıWebydo doğrudan bir bülten aracı sunmaz, ancak bir bülten veya e-posta kayıt formu eklenebilir.
Forum DesteğiMüşteri sorularını cevaplamak, ipuçlarını ve tasarım fikirlerini paylaşmak için bir Webydo forumu mevcuttur.
E-Ticaret / Online MağazaWebydo, e-Ticaret çözümleri için saygın Ecwid ile açık bir seçeneğe güveniyor. Ücretsiz bir Ecwid hesabında on adede kadar ürün satmak veya daha fazla satış gücü için makul bir aylık ücret ödemek. Webydo ile yerleşik e-Ticaret çözümleri bulamazsınız.
Ağ Geçidi EntegrasyonuWebydo ile entegre edilebilen çeşitli ödeme ağ geçidi hizmetleri.
SEO DostuWebydo’da harika SEO seçenekleri var. Kullanıcılar başlık, açıklama ve anahtar kelime meta etiketlerini belirtebilir. Kullanıcılar, Google Analytics’i ve Web Yöneticisi Araçlarını entegre edebilir ve kullanıcılar sayfaları taşımak için yeniden yönlendirmeler oluşturabilir.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Çoğu inşaatçı gibi Webydo, sitelerindeki hesap girişleri için şifre koruması sunar.
Google® AnalyticsWebydo’ya Google Analytics’i eklemede bilinen bir sorun yok.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenliğiWebydo, diğer kendin yap web geliştiricileri gibi güvenliği yüksek bir öncelik olarak görür. Otomatik koruma ve veri yedekleri sunar.
Birden Fazla DilWebydo dört dili destekliyor ve nasıl ayarlanacağı konusunda bilgi tabanında yardım mevcut.
Mobil OptimizasyonWebydo’nun şablonlarının ve mizanpajlarının neredeyse tamamı mobil cihazlar için tasarlanmıştır ve özelleştirme seçenekleri vardır.
CDN TeknolojisiEklenen CDN teknolojisi hakkında doğrudan bir açıklama yapılmaz, ancak Webydo’nun desteklediği müşteri tabanı göz önüne alındığında, yüksek kullanılabilirlik ve performans olasıdır.

Planlar & Fiyatlandırma

Webydo, kullanıcıların ihtiyaç duydukları web sitesi türüne göre dört çok yönlü yıllık fiyatlandırma planı ile birlikte ücretsiz bir hesap sunmaktadır. Bu aylık ücretlerin yıllık olarak ödenmesi gerektiğini unutmayın. Hosting ve CMS aylık 5 $ ‘lık bir ek ücret olup yıllık olarak faturalandırılır. Öğrenciler için indirimli bir plan var.

Sunulan Yıllık Fiyatlandırma Planları

Bedava. 30 günlük ücretsiz deneme.

profesyonel. Yeni tasarımcılar için. Aylık 25 ABD doları veya 100 ABD doları.

Takım. Birden fazla web sitesine sahip tasarımcılar için. 45 $ / ay veya 540 $.

Ajans. Orta ölçekli şirketler ve stüdyolar için. 125 $ / ay veya 1.500 $.

kuruluş. Büyük şirketler için özel olarak üretilmiştir. Özel fiyatlandırma.

Webydo, sofistike programcılar veya tasarımcılar için zengin özellikli ve estetik açıdan çekici bir site için daha yüksek bir fiyat talep ediyor.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, Webydo 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunuyor. Bundan sonra abone olmayı bekleyin.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? 30 günlük ücretsiz denemenizin başladığı sırada kredi kartı beklenmez.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Webydo, rakiplerinin yanında biraz pahalı ancak gelişmiş tasarımcılar için kod ve özelleştirme konusunda daha fazla esneklik sunuyor.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, 30 gün boyunca ücretsiz olarak profesyonel bir Webydo web sitesi geliştirebilirsiniz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Webydo yıllık fiyatlandırma planları sunar, ancak aylık fiyatlarını fiyatlandırma sayfalarında gösterir.

Müşteri desteği

Webydo, müşterilere basın ve medya, bir blog, bir topluluk forumu, bir katılımcı tartışma grubu, e-posta ve bir telefon numarası sunar. Sınıfındaki web sitesi üreticileri neredeyse hiçbir zaman bir telefon numarası sunmazlar, bu yüzden bu bir ilk! Webydo’nun tüm fiyatlandırma planları e-posta ve sohbet desteği ile birlikte gelir.

Kullanım kolaylığı

Webydo yeni başlayanlar için kolay değildir, ancak Adobe kullanıcıları ve deneyimli tasarımcılar programı manipüle edebilir. Çoğu için bir öğrenme eğrisi var.

Arayüz Kolaylığı. Webydo basitlik için tasarlanmamıştır, ancak bazı insanların aradığı sinirli ve sofistike etkileşimli web siteleriyle sonuçlanır..

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Webydo yeni başlayanlar için uygun değildir ve ileri düzey kullanıcılar da zaman zaman zorlanabilir. CMS ve DMS platformlarında her ikisine de uygun esneklik vardır.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Kullanıcılar tam kontrole sahiptir, ancak ne yaptıklarını anlamalı veya bilgi tabanına ve destek hizmetlerine güvenmelidirler.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Editör içi yardım zayıf ve kullanıcılar bu sorundan şikayet ediyor.
Webydo kolay değil, ancak iyi tasarımcı daha kapsamlı web sitesi ihtiyaçlarına en uygun aracı bulabilir.

Sonuç

Tasarım ve kod için ekstra bir yol kat etmeyi düşünmeyen, Webydo’nun bazı ilginç özelliklere ve gelişmiş tasarım seçeneklerine sahip olmadığı bilgili bir bilgisayar kullanıcısıysanız. Yeni başlayanlar mücadele edecek ve muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaktır. Webydo’nun odak noktasının yaratıcı ve çekici sitelere odaklandığını, ancak işlevin güçlü yanlarından biri olmadığını unutmayın..

Webydo kodsuz bir oluşturucu olduğunu belirtmesine rağmen, isterseniz bir kod girmek için HTML / CSS’ye erişebilirsiniz. Gelişmiş e-Ticaret için en fazla ödeme yapmayı bekleyin. Telefon desteği (genellikle DIY web sitesi üreticileri için sunulmaz) ve yardım almanın çeşitli yollarını alırsınız. Temel kullanıcılar için Webydo zorlu ve pahalı bir seçenek olacaktır. Bunu anlamayı ve mükemmel görünümlü bir site almayı seven gelişmiş kullanıcılar için, doğru olabilir.

Webydo, kodsuz bir deneyim arayan ancak kodu ekleme ve düzenleme esnekliğine sahip gelişmiş tasarımcılar için bir potansiyele sahiptir..

Daha gelişmiş bir platform arıyorsanız, Webydo bunu sunan birkaç web sitesi üreticisinden biridir. Acemi kullanıcılar için onlarca sezgisel ve kolay kendin yap web sitesi oluşturucu vardır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak Webydo doğru çözüm olabilir veya olmayabilir. Bu önemli kararı vermeden önce her DIY web sitesi üreticisinin sunduğu ücretsiz hesaplardan yararlanmak önemlidir..

Karşılaştırmak

Webydo

90

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map