Webstarts İncelemesi 2016


Webstarts

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

Webstarts

WebStarts, basit ve sezgisel ana sayfa simgelerine tıklayarak, kolay sürükle ve bırak işlevlerini kullanarak ve bir düğmeyi tıklatarak stilleri ve yazı tiplerini değiştirerek bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan boş bir sayfa sunar. WebStarts, çevrimiçi varlığınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanın basit bir yoludur. Aşağıdaki WebStarts incelememizi okuyun.

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.webstarts.com
 • Merkez: Bellevue, WA
 • Kuruluş Yılı: 2007
 • Çalışanlar: 15+
 • Barındırılan Siteler: 4.000.000+
 • Hizmetler: Web Tasarım Bulut Yazılım, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: Tamamen işlevsel çalışma versiyonu

Küçük bir işletmenin sahibi olarak, mevcut müşteriler ve potansiyel müşteriler için sizi çevrimiçi bulmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz; sizi profesyonel olarak markalaştırır ve iş hikayenizi anlatır. Henüz fark etmeyebileceğiniz şey, herhangi bir programlama becerisi veya ileri teknik eğitim olmadan bir web sitesini kendiniz bir araya getirme yeteneğine sahip olmanızdır. Çevrimiçi web sitesi oluşturucuları sizi hızlı ve büyük bir masraf olmadan sanal haritaya koyabilirler. WebStarts bu platformlardan biridir.

WebStarts, sitenizle yapabileceklerinizi sınırlamayarak sınırsız yaratıcılığa izin veren bir site oluşturmak için modern bir süreç sunar; powerpoint sunumları oluşturmaya benzer şekilde tamamen boş bir sayfa ile başlarsınız ve sayfanızda istediğiniz yere istediğiniz öğeleri eklersiniz. WebStarts platformu, çoğu küçük işletmenin çevrimiçi olması, işlem yapması ve profesyonel görünmesi için eksiksiz bir web sitesi oluşturma paketi sunar.

WebStarts kimler için önerilir??

WebStarts, özellikle bu web sitesi oluşturucusunun çevrimiçi mağaza / e-Ticaret yetenekleri nedeniyle ürün satanlar, işlerini ucuza çevrimiçi hale getirmesi gereken küçük işletme sahipleri içindir. Özellikle işlerini internete genişletmek ve ek müşteriler yakalamak isteyen tuğla ve harç işletmeleri için önerilir.

WebStarts herhangi bir odak alanı veya uzmanlık alanı sunuyor mu??

WebStarts, bir DIY web sitesi oluşturucusunda yaygın olarak görülmeyen yüksek düzeyde özellikler sunar. Örneğin, çevrimiçi mağazanın yanı sıra üyelik ve forum yetenekleri. Site, tüm bu özellikleri yeni başlayanlar için bile bir web sitesini tasarlamayı ve özelleştirmeyi kolaylaştıran bir üründe kullanımı kolay bir üründe sunar..

WebStarts Teknik Özellikleri veya Sınırlamaları nedir?

Teknoloji gurusu, web sitelerinin kurulumunda ihtiyaç duyulan ve çağrılan HTML eksikliği nedeniyle WebStarts’ı sevmeyecek. Deneyimli web sitesi oluşturucuları bir şeyin eksik olduğunu hissedecek.

WebStarts yeterli ölçeklenebilirlik ve büyümek için alan sunuyor mu??

WebStarts, ücretsiz planından başlayarak ve sınırsız bant genişliği ile bir taneye kadar katmanlaştırarak kolay bir ölçeklenebilirlik planı sunar. Herhangi bir işletmenin büyümesi için yeterli alan var.

Para iade garantisi politikası nedir?

Şirket için para iade garantisi politikasının herhangi bir göstergesini bulamadık, bu yüzden bir taahhütte bulunmadan önce bunu WebStarts ile telefon veya e-posta yoluyla önceden kontrol etmek akıllıca olacaktır..

İtibarı nedir?

Aksine söylemek isteriz, WebStarts’ın bu alanda bazı zorlukları var gibi görünüyor. Çevrimiçi müşteri incelemelerinde hızlı bir arama yapmanız size bazı korkutucu snippet’ler gösterecektir ve itibar siteleri WebStarts’ın temkinli gözükmektedir; Google’ın Güvenli Tarama Sitesi Durumu, WebStarts’ın bu yazı itibariyle kısmen tehlikeli olduğunu ve bazı sayfalarda aldatıcı içerik bulunduğunu söylüyor. TrustPilot ortada hiçbir şey ile üst değerlendirmeleri üzerinde bazı çok kötü eleştiriler ve bazı parlayan gösterdi. Olumlu bir not: WebStarts’ın sahibi incelemelere yanıt veriyor ve umarım platformu yükseltmek için yoksullardan eleştiriler alıyor.

Neden WebStarts web sitesi oluşturucusunu seçmelisiniz??

Web sitesi oluşturma konusunda yeniyseniz ancak hızlı ve profesyonel bir şekilde çevrimiçi olmanız gerekiyorsa, WebStarts bunu bir günden daha kısa sürede yapmanıza yardımcı olabilir. Hiçbir kodlama becerisi, SEO bilgisi ve çılgın tasarım hatası yok. Kaydolmak doğrudan ana sayfadan son derece basittir ve kurulum da kolaydır.

Ana Özellikler

 • Kendi Özel Alan Adınızı Ekleyin
 • Sürükle ve Bırak Düzenlemesi
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edildi
 • Özel E-posta Adresi
 • Entegre Görüntü Düzenleme Yazılımı
 • Bağlantı Bağlantılı Bir Sayfa Tasarımı
 • Dosyaları Göm
 • Özel Sosyal Çubuk
 • Video Galerisi Uygulaması
 • Selfie Uygulaması
 • Yüzlerce İkon
 • Web Sayfaları için Erişim Kontrolü

Web Uzmanları Sektör Uzmanları Kararı

WebStars’ın kullanıcı ve uzman derecelendirmeleri arasında oldukça fazla bir fark var. Eleştirmenler, web sitesi oluşturucunun bazı alanlarda gerçek müşterilerden çok daha eksik olduğunu buldular. Program, mevcut özellikler söz konusu olduğunda özellikle düşük puanlar almaktadır. Temel olarak, uzmanlar WebStarts’ın yeterli özellik sunmadığı ve standart olarak gelenlerin eşit olmadığı sonucuna vardı. Kullanıcılar bir blog oluşturabilir ve sitelerini bir e-Ticaret mağazasına dönüştürebilir, ancak eleştirmenler bu araçların çok çıplak kemikli olduğunu yorumladı.

Vasat özelliklerin kısa bir listesi de genel kullanıcı deneyimi için ılık puanlara yol açtı. Uzmanlar sadece programın kapsamından hayal kırıklığına uğradılar ve sunulan yeteneklerle çok sınırlı hissediyorlardı. Bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey, ancak çıplak kemikli, çok fazla karmaşık özellikten bunalmış olabilecek yeni kullanıcılar için yeterli olabilir.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

WebStarts’ta Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Faturalandırma ile ilgili bazı tutarlı şikayetlere rağmen, WebStarts tüketicileri gerçek web sitesi oluşturucu programından çok memnun görünmektedir. Aslında, parlayan incelemeler alır ve kullanıcılardan 10 üzerinden ortalama 9 başlar.

Her şeyden önce müşteriler, programı kullanım kolaylığı nedeniyle takdir ederler. Daha önce herhangi bir tasarım deneyimi olmayanlar, çok kısa sürede güzel ve işlevsel web siteleri oluşturabildiler. Şablonların kalitesi hakkında da pek çok olumlu yorum vardı. Kullanıcılar çok sayıda çekici seçenek olduğunu ve her temayı işlerine uyacak şekilde kolayca özelleştirebildiklerini keşfetti.

Son olarak, birçok yorum gösterge tablosu ve gezinme araçlarından bahsetti. Yeni başlayanlar bile yollarını bulabilir ve ihtiyaç duydukları araçları bulabilirler.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

WebStarts’ta Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

WebStarts, agresif satış taktikleri uygulayarak kendi yoluna giren başka bir web sitesi oluşturucu programıdır. Müşterilerin çoğunun gerçek program hakkında söyleyecek olumlu şeyleri var, ancak satış elemanlarından, satış stratejilerinden ve beklenmedik ücretlerden memnun değiller.

Kullanıcılar, kaydolduktan sonra e-posta gelen kutularını doldurmaya başlayan WebStarts’tan satış e-postalarının sayısı nedeniyle kapatıldı. Şirket, yükseltme hizmetini tartışmaktan mutluluk duyuyor, ancak teknik veya faturalandırma sorunlarını çözme konusunda oldukça yararlı değil. Önemli sayıda müşteri, daha sonra çözemedikleri veya geri ödeme yapmadıkları yetkisiz masraflar da bildirmiştir. Sözleşme şartlarından çok emin olduğunuzdan emin olun.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

tasarlamak & Özelleştirme

WebStarts kullanıcılara sınırsız kişiselleştirme sunar; web sitenizde istediğiniz her şeyi sürükleyip bırakabilirsiniz. İsterseniz tamamen boş bir sayfa ile başlayın veya tercihlerinize göre özelleştirebileceğiniz önceden tasarlanmış şablonlardan birini seçin.

özellikgenel bakış
ŞablonlarWebStarts ile uygun bir şablon seçmek kolaydır; 100’den fazla seçim var ve onlar da özelleştirilebilir.

Ücretsiz: Hem ücretsiz hesaplar hem de premium hesaplar için çok çeşitli hoş görünümlü web sitesi şablonları mevcuttur.

Premium: Premium hesap satın almadık, ancak söyleyebileceğimiz, ücretsiz hesaplar için mevcut geniş şablon yelpazesinin oldukça harika.

ArayüzWebStarts üzerindeki web sitesi oluşturucu arayüzü mükemmel; anlaşılması ve kullanımı kolaydır. Önce boş bir tuval mi yoksa kalbinizin içeriğinde ayarlayabileceğiniz önceden oluşturulmuş bir şablon olsun, bir şablon seçersiniz. Oradan, web sitesi oluşturucunun altındaki Sayfalarım’ı izleyerek kurulum oldukça basittir..
Sayfa Stili Özelleştirme`WebStarts sürükle ve bırak, WYSIWYG (ne görürsen onu alırsın) işlevselliği ile sayfa stilleri neredeyse sınırsızdır. Her şablon özelleştirilebilir ve oluştururken ve özelleştirirken sayfanızın ve web sitenizin nasıl görüneceğini tam olarak görebilirsiniz. Sayfalarınızın görünümünü değiştirmek için birçok güzel ve profesyonel yazı tipi vardır. Görüntüleri değiştirmek basittir ve sürükle ve bırak özelliği kolayca hareket etmenizi, sıkıştırmanızı ve yeniden boyutlandırmanızı sağlar.
site navigasyonuAcemi web sitesi oluşturucularının yollarını bulmaları ve ihtiyaç duydukları şeylere verimli bir şekilde ulaşmaları için birçok düğme ve menü ile sitede gezinme oldukça kolaydır..
İçerik yönetimiİçerik eklemek, sürükle ve bırak işlevselliği ve web sitenizin her sayfasına daha fazla işlev eklemek için kullanabileceğiniz uygulamalarla basit bir işlemdir. Örneğin, “blog” çoğu kişinin sitenizi güncel tutmak için sitelerine eklemek isteyeceği uygulamalardan biridir.
Fotoğraf ve GalerilerKullanışlı sürükle ve bırak işlevine görüntü eklemek çok kolaydır. Herhangi bir boyuttaki görüntüyü bir sayfaya bırakabilir ve genişletebilir veya daraltabilirsiniz. Ayrıca, premium planlar fotoğraf galerilerine ve slayt gösterilerine izin verir.
Mobil Site OluşturmaAkıllı telefonunuzdan bir WebStarts sitesine kaydolabilirsiniz, ancak oradan kurmaya devam etmek için bir PC kullanmanız gerekecektir. Düzenlemek bir bilgisayar arayüzü gerektirir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal paylaşım düğmeleri WebStarts premium web sitelerine eklenebilir; ücretsiz planda mevcut değiller.
Tasarım HizmetleriSitede tasarım hizmetlerinden bahsedemedik, bu yüzden WebStarts’ta ekip tarafından sunulabilecek bir şey olup olmadığından emin değiliz..

Özellikleri & Araçlar

WebStarts, istediğiniz gibi görünene kadar oynayabileceğiniz birçok şablon, resim ve farklı yazı tipiyle birlikte bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştıran sürükle ve bırak işlevi sunar. Şablonlar, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce yazı tipi ve sitenize eklemek istediğiniz resimler ve diğer nesneler için sürükle ve bırak kolaylığıyla tamamen özelleştirilebilir.

WebStarts’ın en iyi özelliklerinden biri, sitenize hızlı ve kolay bir şekilde e-Ticaret eklemek için çevrimiçi mağazanın kullanılmasıdır. Ayrıca, sitenize etkileşim eklemenin yanı sıra özel veya ücretli siteler için üye işlevselliği eklemeniz için kolay erişilen bir forum da bulunmaktadır..

WebStarts platformunun bazı harika ek özellikleri – SEO Sihirbazı yazılımı, ücretsiz reklam kredileri ve favori özelliklerimizden biri, kullanımı kolay ve güçlü WYSIWYG düzenleme aracı – WebStarts’ı fiyat noktalarında bir pazarlık haline getirin.

özellikgenel bakış
KurmakWebStarts sitesine kaydolmadan önce bir şablon seçmenizi ister; bu şablonlar kurulumu kolaylaştırır. Dikkat edeceğimiz zayıf bir alan, sitenizi düzenleyebileceğiniz “Sayfalarım” bölümünün altta, birçok düğmenin altında ve premium planlardan birine yükseltmek için bir reklam olmasıdır. İlk başta göz ardı edilebilir. Bu bölümü bulduğunuzda sayfalarınızı ayarlamak kolaydır ve bir hata yapıp öğelerinizi zaplayamazsınız, çünkü “temizle” veya “sil” seçeneğini tıklarsanız, yürütmeden önce onaylamanız gerekir.
Web TasarımWebStarts’ta seçim yapabileceğiniz 100’den fazla şablon vardır ve tasarımlar estetik olarak hoştur ve kolayca düzenlenir.
Özel Alan AdıWebStarts ile üç premium plandan herhangi birini seçtiğinizde, özel alan adınız eklenir ve zaten sahip olduğunuz bir planı da aktarabilirsiniz.
Gezinme derinliği:WebStarts alt menülere izin verir, yani sayfa ekleyebilir ve başkalarının alt sayfalarını oluşturabilirsiniz. Örneğin, widget satıyorsanız, mavi widget’lar için ana sayfa, Lacivert widget’lar ve gök mavisi widget’lar için alt sayfalar yapabilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların aradıklarını hızlıca bulabilmesi için bir açılır menü eklersiniz.
Widget’lar ve UygulamalarWebStarts ile, web sitenizin işlevselliğini artırmak için ekleyebileceğiniz bazı uygulamalar vardır. Web sitenizi daha kullanıcı dostu ve misafirperver hale getirmek için Facebook, Google haritaları, Hit Sayacı, Instagram, Fotoğraf Galerisi, SEO Sihirbazı, Slayt Gösterisi, Twitter, Ziyaretçi Defteri, YouTube ve diğer uygulamalar arasından seçim yapın.
Para KazanmaÜcretsiz planda para kazanma seçeneği yoktur; aslında, WebStarts sitenizi reklamlarını göstermek için kullanacaktır. Premium planlarda, web sitesi ve satış ortağı bağlantıları için biraz gelir elde etmek için reklamları kullanabilirsiniz.
Ziyaretçi İstatistiklerio Hit Sayaç uygulaması size aradığınız istatistikleri verecektir; ziyaretçilerinize daha ayrıntılı ve derinlemesine bakmak için Google Analytics’i ekleyin.
Fotoğraf, Video ve SesResim, ses ve video eklemek, onları yüklemek veya YouTube, Instagram ve Facebook’tan siteye tıklamak kadar basit.
BlogWebStarts platformunda blog yazmak oldukça fazla istenmemektedir. Sitede blog yazabilmeniz için web sitenize eklemek için basit bir uygulama var. Ancak, yalnızca metin içeren bir blog… resim veya video ekleme yeteneği yok.
Google HaritalarWebStarts, web sitesi oluşturucu sitelerinin herhangi birinde gördüğümüz en iyi haritalardan bazılarını sunar. Başlamak için küçükler, ancak WebStarts’taki diğer öğeler gibi, bunları en iyi şekilde yapacakları yere koymak için kolayca yeniden boyutlandırılıp taşındı.
HTML DüzenleyiciÖzel HTML erişimi Pro Plus Planında ve İş Planında mevcuttur.
Sosyal Medya EntegrasyonuFacebook, Twitter ve Pinterest’i entegre etmek kolay bir süreçtir ve WebStarts ile ücretsiz planların dışında kullanılabilir.
Formlar ve anketlerÜcretsiz form dışındaki tüm planlarla iletişim formları mevcuttur. Ayrıca, WebStarts, Pro Planında 100 ile başlayıp İş Planı için sınırsız olarak ölçeklendirerek kişileriniz için depolama alanı sunar.
Depolama alanıDepolama alanı seçtiğiniz plana göre ayrılır; ücretsiz plan sadece 1GB, Pro 5GB, Pro Plus 10GB sunar ve İş Planı size 40GB bulut depolama alanı sağlar. Bant genişliği benzer şekilde belirlenir – ücretsiz plan 1GB ile başlar, Pro 25GB, Pro Plus 100GB sunar ve İş sınırsızdır.
Bülten AracıHaber bültenleri, özel indirimler ve tanıtımlar için ideal olan müşteri listelerine yayın e-postaları göndermek için WebStarts’ın Alışveriş Sepeti sistemini kullanabilirsiniz. Webstarts’ın Alışveriş Sepeti sisteminin kullanımı fazladan maliyetlidir, bu nedenle kullanım kolaylığını mevcut e-posta pazarlama planlarının maliyetiyle tartın.
Forum DesteğiBir forum bölümü eklemenin bu kadar kolay bir yoluna sahip bir web sitesi oluşturucu görmedik. Forum ayarlarını beğeninize göre ayarlamak için birkaç basit tıklama ile tartışmaya başlamaya hazırsınız.
E-Ticaret / Online MağazaBu, WebStarts’ın en iyi özelliklerinden biridir. WebStarts menüsünün üst kısmındaki şirin mağaza düğmesini tıklayın ve satış yapın! Üç veya dört tıklama ile Ebay’e teklif vermek için bir şey koymak kadar kolaydır, ürününüz veya hizmetiniz çevrimiçi ve sipariş almaya hazır.
Ağ Geçidi EntegrasyonuWebStarts Alışveriş Sepeti uygulamasını kullanmak, sitede oluşturulan web siteleri için ödeme ağ geçitleri kurmanın en kolay yoludur.
SEO DostuWebStarts, SEO ile ön planda oluşturulmuştur, bu nedenle doğru anahtar kelimeleri eklemek, yerleşik SEO’suna eklenecek ve sitenizin tüm arama motorları ve müşteriler tarafından hızlı bir şekilde bulunmasına yardımcı olacaktır..
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Pro Plus ve İş Planları, forumlar ve üyelik siteleri için şifre korumasına izin verir.
Google® AnalyticsGoogle® Analytics’i kullanmak, site ziyaretçilerinizin nereden geldiği ve sitenize ne kadar süre kaldıkları hakkında birçok ayrıntı sağlar..
Web Sitesi GüvenliğiWebStarts’ın kendisi oldukça güvenli görünüyor; ödemeler için 256 bit SSL şifrelemesi, Norton Secured ve Authorize.net kullanır. Sitedeki ödemeler, yeterli parola koruması ve standart güvenlik duvarlarına sahip güvenli ağlarda yapılır. Site, kullanıcıları “mükemmel güvenlik” in İnternet’te bulunmadığı konusunda uyarıyor.

Planlar & Fiyatlandırma

WebStarts, sıfırdan başlayan ve size uygun avantajlar sağlayan bir İş Planı için 19,99 dolara kadar yükselen katmanlı bir fiyatlandırma yapısına sahiptir..

Bedava

WebStarts’ın ücretsiz planlar siteleri webstarts.com alan adında alt alan adları olarak oluşturulmuştur; bunun anlamı, web sitenizin “adresinin” daha profesyonel web siteniz.com yerine web siteniz.webstarts.com biçiminde olmasıdır. Ücretsiz plan birkaç tıklama ile katılmak kolaydır. Ücretsiz plan beş sayfa ve 1 GB bant genişliği ve aynı bulut depolama alanı ile sınırlıdır. Ayrıca, web sitenizde gösterilecek reklamlar ve sosyal medya entegrasyonu üzerinde hiçbir kontrole sahip değilsiniz..

profesyonel

WebStarts Pro Planı size yıllık olarak faturalandırılan ayda 4,89 ABD doları tutar. Uzman Planı size 15 sayfaya kadar bir alan adı, ayda 25 GB bant genişliği, sosyal medya entegrasyonu ve reklam içermeyecektir. Ayrıca 5 GB’de daha fazla bulut depolama alanı sağlar ve Ücretsiz Plan’da yapamayacağınız slayt gösterilerine ve galerilere izin verir.

Pro Plus

Pro Plus ayda 7.16 dolar, yıllık faturalandırılıyor. (Aslında, tüm ücretli planlar sadece yıllık olarak ücretlendirilebilir.) Pro Plus ile, Google için e-postaya ek olarak bir iş telefonu numarası, telefon desteği, arama motoru gönderme ve reklam kredileri alacaksınız. Ayrıca, Pro Plus Planında sayfalar sınırsızdır ve 100 GB bant genişliği ve 10 GB bulut depolama alanı elde edersiniz.

İş Planı aylık 19,99 $ ‘dır ve sınırsız bant genişliğine ve 40 GB çevrimiçi depolama alanına ek olarak size bir iş telefonu numarası verir, yönetim ve özel HTML erişimi sağlar. İş Planı, bir çevrimiçi mağaza, e-posta pazarlama çözümleri ve beş ücretsiz e-posta adresi şeklinde e-Ticaret sunar.

Buna karşılık, diğer web sitesi oluşturucularının sitelerindeki prim planları bir sözleşmeyle aylık 3- $ 4 $ ‘dan başlıyor, Squarespace’in premium planı aylık 8 $’ ınızı geri alacak ve LightCMS ayda 19 $.

Müşteri desteği

Hem web sitesinde hem de kapalı kullanıcılar için geniş bir destek var gibi görünüyor. Çoğu soru ve sorun şu şekilde çözülebilir: destek ziyareti sayfa. Ayrıca adresine bir e-posta da gönderebilirsiniz [email protected]; şirket çalışma saatleri içinde bir saat içinde cevap vermeye çalıştıklarını söylüyor. Premium planlarla, telefon desteği kullanıcılar için de kullanılabilir.

Kullanım kolaylığı

Daha önce de belirtildiği gibi, site, yayınlamadan önce sitenizin ziyaretçilere nasıl görüneceğini tam olarak gösteren WYSIWYG düzenleyicisini kullanır. WebStarts’ın başlangıç ​​için bir şablon seçmenizi sağlaması, sizi sitenizin nasıl görünmesini istediğinize dair bir karara iter ve oradan, onları istediğiniz gibi oluncaya kadar sadece bir şeyler düzenlemeniz gerekir..

Sonuç

WebStarts’ın geçmişte bazı aksaklıkları olmuş gibi görünse de, şu anda sundukları ürün basit, acemiler için kullanımı kolay ve çoğu işletme sahibinin şirketleri için sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturması gereken tek şey. Adam Barger web sitesinde insanların “herhangi bir kod bilmeden ve diğer web sitesi kurucularının sert sınırlamaları olmadan benzersiz sayfalar oluşturabilecekleri” bir platform oluşturmak istediğini söylüyor. Bunu başardığını ve WebStarts’ı denemeniz gerektiğini söylüyoruz. Size sunduğu her şeyi seveceğinizi düşünüyoruz.

Karşılaştırmak

Webstarts

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map