Webydo ülevaade 2016


Webydo

Külastage veebisaiti

9,0


AWA skoor

Webydo

Webydo loodi 2013. aastal omavolilise veebidisainerina. Selle eesmärk oli kõrvaldada tehnilised tõkked ja hõlbustada erandlike veebisaitide kujundamist. Webydo kahe kaasasutaja algne eesmärk oli eemaldada vajadus arendajate järele, muutes ettevõtte veebisaidid disaineritele ja agentuuridele lihtsamaks. Webydo väidab, et toetab umbes 200 000 klienti.

Ülevaade

 • Veebisait: www.webydo.com
 • Peakorter: New York, USA
 • Asutamisaasta: 2012
 • Töötajad: 30+
 • Hostitud saidid: 200 000+
 • Teenused: Veebidisaini pilvetarkvara, SaaS, veebimajutus
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva
 • Raha tagasi garantii: 14 päeva

Veebisaidi koostaja pakub kogenud kasutajatele keerulist platvormi, kuid tulemuseks on hea hostimisega professionaalne veebidisain. Webydo funktsioone on palju ja liides on mõnevõrra intuitiivne, kui teil on olnud kogemusi Adobe Photoshopi ja InDesigniga.

Veebisaidi loojad ja kujundajad saavad kasu nii esiotsa sisuhaldussüsteemist (CMS) kui ka HTML-põhisest disainihaldussüsteemist (DMS). Mallid on piiratud, kuid funktsioonid ja tööriistad võimaldavad soovitud veebisaidi meisterdamiseks palju kohandada. See ei saa olema lihtne, kuid tulemused on professionaalse väljanägemisega eritellimusel valmistatud veebisaidid.

Kellele soovitatakse Webydo?

Webydo veebisaidi ehitaja on mõeldud kogenumatele veebisaitide kujundajatele ja professionaalsetele agentuuridele, kes kavandavad teisi. See ehitaja on hea lihtsate poodide ja enamiku kergete ettevõtete veebisaitide jaoks. Kuigi see ehitaja ei pruugi sobida veebisaidi keerukaks e-kaubanduseks, kasutab Webydo kolmanda osapoole pistikprogramme, mida saavad hallata kogenud programmeerijad.

Webydo fookuspiirkond / erialad

Webydo on keskendunud koodivabale kujundusele reageerivate klientide veebisaitide visuaalses liideses. Ehkki Webydo on mõeldud veidi suurema kogemusega spetsialistide kujundamiseks, leiab nutikas uus kasutaja Webydo tugiteenuste abil funktsioonirikka platvormi oma ärivajaduste jaoks.

Mõnedel Webydo erialadel on visuaalses lohistamisliideses kolm võimalust kujundamiseks ja redigeerimiseks. Kasutajad soovitavad Webydo kiiret interaktiivset tuuri, enne kui otsustatakse, kas see on õige tööriist.

Webydo tehnilised andmed / piirangud

Mõned huvitavad Webydo tehnilised andmed hõlmavad veebifonde, nutikaid juhendeid, parallaksi kerimisanimaatorit, videotööriistu, Ecwidi vidina kaudu toimuvat e-kaubandust, artikleid (ajaveebid) ja kaasaegseid huvitavaid kujundusi, et publikule meeldida. Lisatasu eest on saadaval veebimajutus ja domeeninimed.

Webydo on piiratud kujundusmallide, redigeerimisfunktsioonide ja -komponentide osas ning redigeerijasisese abistamisega on piiratud. Selle veebisaidi koostaja pakub vähem vidinaid ja pistikprogramme kui paljud tema konkurendid. Disainistuudio on uute kasutajate ja mittekujundajate jaoks keeruline, koos kopsaka õppimiskõveraga (kui teil pole Adobe Photoshop ja InDesign kogemust).

Kas on piisavalt mastaapsust / ruumi kasvada??

Webydo pakub tasuta paketti koos nelja mitmekülgse hinnakujunduskavaga, mis võimaldavad kohtuda mis tahes skaalaga isiklikel ja ärilistel veebisaitidel. Ettevõtte hinnakujunduskava on kohandatud suurtele ettevõtetele, mitte sageli selle klassi veebisaitide koostajates. Kuid mõned arvustused hoiatavad Webydo kasutajaid märkimisväärse e-kaubanduse eest.

Milline on MoneyBacki garantiipoliitika?

Webydo pakub 30-päevast prooviperioodi ilma makseta.

Mis on Webydo maine?

Webydol on keskpärane maine alustavate kasutajate ja disainerite seas. Kuigi lõpptulemused näevad head välja, on kasutajad pettunud käimasolevate probleemide, nõrga funktsionaalsuse ja minimaalse toe tõttu. Ehkki kogenud kasutajatel on probleeme paindlikumalt lahendada ja oma veebisaite näpistada.

Kliendiprogramm

Kasutajad saavad registreeruda sidusprogrammis garanteeritud väljamaksete saamiseks. Teie töötasu põhineb kontodel, mille kliendid on tellinud. Samuti saavad tellivad tütarettevõtted täiendavaid turundusmaterjale ja ressursse.

Miks valida Webydo?

Webydo on platvorm, mis sobib kogenud kasutajatele, eriti neile, kes on töötanud liidesega Adobe Photoshop ja InDesign, kuna see kasutab sarnast juhtpaneeli. Ehkki Webydo võib väikeettevõtte jaoks olla sobilik või tutvustada mõnda kaupa ja teenust, tekitab Webydo probleeme e-kaubanduse või muude keerukate veebisaitidega. Algajatele pole see lihtne. Võite programmeerijana valida Webydo, kuid investeerige aega tasuta prooviversiooni enne, kui otsustate.

Põhijooned

 • Koodivaba kohandatud disain
 • Halda versioone ühe juhtpaneeli alt
 • Automaatne teisendamine värskendatud HTML-koodiks
 • Looge erinevate ekraanide ja seadmete jaoks murdepunktid
 • Koodivaba animatsioon
 • Tasuta avatud lähtekoodiga fondid
 • Saidi automaatne optimeerimine parima jõudluse saavutamiseks
 • Lisage ja kohandage videot
 • Elementide üleslaadimiseks lohistage juhtnuppu
 • Täiustatud disainifunktsioonid
 • Ecwidi e-kaubanduse vidinate integreerimine
 • Hääletage või soovitage funktsiooni

Tööstusekspertide otsus Webydo kohta

Veebisaidi BuilderOlder ülevaated Webydo kohta osutavad e-kaubanduse võimaluste ja muude disainivigade ilmsetele puudustele. Hea uudis on see, et Webydo värskendas hiljuti oma programmi ja tegeles kõigi nende teemadega. Sel põhjusel leiate, et uuemad eksperthinnangud on programmi hindamisel palju heledamad. Sarnaselt kasutajatele avaldab ekspertidele muljet liides, mis sobib suurepäraselt neile, kellel on juba palju kogemusi populaarsete disainiprogrammide kasutamisel. Professionaalsed disainerid saavad hõlpsasti õppida uusi oskusi ja rakendada oma teadmisi visuaalselt uimastatavate veebisaitide loomisel.

Asjatundjate arvustustes ei saa öelda piisavalt Webydo standardvarustuses olevate keerukate disainivahendite kohta. See on ainulaadne programm, mis on suunatud kindlale vaatajaskonnale ja mis pakub muljetavaldavat toodet. Lõppkokkuvõttes pole asjatundjatel programmi kohta midagi eriti negatiivset öelda ja nad soovitavad seda täielikult kasutada.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused Webydo kohta

Ühe sidekriipsuga sõnas: pukseerimisredaktor. See on kasutusmugavuse osas standard, eriti algajatele mõeldud veebisaidiehitajate seas ja Webydo tarnetega. Õige disainikogemusega inimesed saavad nautida nii redigeerijat kui ka puhast liidest, mida on lihtne navigeerida ja mis pole nii palju vidinaid pakitud, et sellest saab üle jõu. Webydo võimaldab fototöötlusoskustega inimestel hõlpsalt veebisaitidele üle minna. Siin on lühike loend teistest populaarsetest tööriistadest, mida kasutajate arvustustes mainitakse:

 • Live chat funktsioon. Nautige juurdepääsu abile kohe, kui seda vajate.
 • WYSIWYG toimetaja.
 • Vastuvõtlikud kujundused.
 • e-kaubanduse võimalused. Muutke oma veebisait hõlpsalt turvaliseks veebipoodiks.

Disainerite seas on Webydo selge lemmik, kes mängib nende tugevatele külgedele uute oskuste ehitamisel.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused Webydo kohta

Kuigi Webydo pakub mõnda väga kasutajasõbralikku funktsiooni, võib sellel olla järsk õppimiskõver neile, kellel pole absoluutselt mingit disainikogemust. Liides sarnaneb kõige enam Adobe toodetega, nii et kõik, kes on Photoshopis aega veetnud, peaksid seda hõlpsalt kohandama. Vastasel juhul võib teil olla raskusi tööriistaribade paljude kihtide vahel tee leidmisega. Tegelikult ei pruugi te neid isegi märgata, kui te ei tea, mida otsida.

Mõned kasutajad olid programmiga enam kui rahul, kuid teised pidasid seda täiesti üleolevaks ja liiga keerukaks. Veenduge, et teil on Webydo vastuvõtmiseks kas õige kogemus või piisavalt aega ja kannatlikkust. Kõigil, kes soovivad programmiga tegeleda ilma eelneva kogemuseta, võib olla pikk tee ees.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

Kujundus & Kohandamine

Veebisaitide kujundajates viitavad disain ja kohandamine sellele, kui hõlpsalt saavad kasutajad disainiliidest hallata ja soovitud tulemuste saamiseks valikuid kohandada. Seal on kolm kohandatavat paigutust, mille hulgast saate valida, kui teile eelhäälestatud mallid ei meeldi. Kasutajad töötavad režiimis Kujundus või Sisu.

Tunnusjoon
Ülevaade
Webydo mallidEhkki eelprojekteeritud malle on piiratud arv, pakub Webydo disainiliidese jaoks mitmeid võimalusi.
 • Malli mitmekesisus ja kvaliteet ning värvipalett. Eelnevalt on loodud väike kujundusmallide kollektsioon, mis aitab kasutajatel alustada. Võite alustada juhendamist ühega kolmest paigutusest või võite valida tühja lõuendi, milles oma kujundada. Teie saidi kohandamine on teie kui disainer.
 • Eelvalitud mallid või veebisaidi loomine Scratcisth. Webydo pakub mõlemat eelvalitud malli omaenda kontseptsioonis, ehkki lõppkokkuvõttes teete paljud veebisaidi kujundusotsused ise.
Webydo liidesKui olete Adobe Photoshop või InDesign kasutaja, võib see olla teie valitud pukseerimisliides. Juhtpaneeli abil, mis näeb välja ja tundub nagu Adobe’i toodete oma, muudab teie kogemus Webydo liidese kasutamise palju lihtsamaks ja annab teile suurema paindlikkuse. See pakub väljakutseid ja õppekõvera. Liidesega on alguskasutaja jaoks raske töötada.
Lehe stiili kohandamine “Webydo pakub laias valikus stiililehe kohandamiseks, kuna kasutajad saavad tugineda mitmesugustele kujundusvalikutele, sealhulgas tühjale lõuendile ja HTML-koodile.
 • Isikupärastamise kujundusvalikud. Alustades valite disainilahenduse, struktureeritud paigutuse või tühja lõuendi hulgast. Webydo pakub palju isikupärastamisvõimalusi, kuid see ei tule kergelt ning vidinad ja lisandmoodulid on piiratud.
 • Sisu teisaldamise, suuruse muutmise ja redigeerimise vabadus. Webydo redigeerimine on hallatav, kui teil on Adobe-laadse liidese hea tundmine.
 • Kas on juurdepääs HTML / CSS-koodile?? Jah, Webydo pakub edasijõudnutele programmeerijatele või disaineritele väga soovitud juurdepääsu HTML / CSS-koodile.
 • Visuaalse redigeerimise kasutajaliides. Redigeerimine toimub ekraanil DMS-is (disainihaldussüsteem) HTML-koodi redigeerimiseks või CMS-is (sisuhaldussüsteem) sisu värskenduste jaoks malli või paigutuse sees.

Webydo kasutajatel on lai valik kohandamisvõimalusi, kuid mõned neist võimalustest vajavad õppimiseks ja mõistmiseks kogemust ja kannatlikkust.

Saidil navigeerimineWebydo teemad pakuvad mitut kujundusmalli või paigutust, millel on standardse saidi navigeerimise erinev tase.
SisuhaldusWebydo’s on sisu haldamiseks saadaval nii CSM kui ka DMS platvorm, mis annab kogenud disaineritele rohkem paindlikkust.
Fotod ja galeriidWebydol on suurepärased visuaalsed võimalused ja esteetiliste kujunduste jaoks terav fotogalerii, mis on selle veebisaidi koostaja eripära. Kasutajad saavad oma objekte joonistada ka täielikule halduspaneelile.
Mobiilse saidi ehitamineEnamik Webydo malle on loodud mobiilsuseks ja disainerid saavad veebisaidi kiireks muutmiseks kasutada funktsiooni, mille nimi on murdepunktid, et muuta see mobiilisõbralikumaks.
Sotsiaalse jagamise integratsioonNagu enamik veebisaitide ehitajaid, pakub Webydo tavapärast sotsiaalse meedia integratsiooni.
KujundusteenusedWebydo on kõikehõlmav veebisaitide looja, mis on loodud teie enda kujundamiseks. Ehkki see on keerukam programm kui paljudel oma klassis, pole see suurem disainiladu. Kui otsite ettevõtet, mis teeb kõik teie heaks, siis tehke ise-ise-veebisaidi ehitajad, näiteks Webydo, just seda, mida te otsite.

Funktsioonid & Tööriistad

Veebisaidirendurite pikas reas on Webydo luksusfunktsioonide komplekt, kuid vidinate ja lisandmoodulite osas on see piiratud.

Tunnusjoon
Ülevaade
Webydo seadistamineAlustage tasuta 30-päevase prooviversiooniga ja proovige järele. Klõpsake nuppu Proovi kohe ja registreerige oma nimi, e-post, uus parool ja telefoninumber. Valige mall, paigutus või tühi lõuend, sõltuvalt teie oskuste tasemest.
VeebikujundusWebydo juhtpaneel sarnaneb Adobe toodete juhtpaneeliga. Nende toodetega kogemuste omandamine on kohustuslik. Kui ei, siis liides harjub. Elementide lohistamine, sisu muutmine või HTML-i / CSS-i redaktorisse sisenemine, kui teil on selleks teadmisi.
Kohandatud domeeninimi
Navigeerimise sügavus:Kuigi Webydo sügavust navigeerimisel ei täpsustata, näib see olevat piisav, et toetada mis tahes ettevõtte ulatust või suurust.
Vidinad ja rakendusedVidinate ja rakenduste osas on Webydole mõned piirangud. Kogemustega kasutaja saab aga kohandatud vidinatele koodi lisada.
MonetiseerimineWebydo töötab koos suurepärase e-kaubanduse vidinate pakkujaga Ecwid. Samuti saavad kooderid luua e-kaubanduse funktsionaalsuse.
Külastajate statistikaSee polnud ilmne, kuid nagu enamik veebisaitide koostajaid, pakub ka Webydo tõenäoliselt külastaja statistika.
Foto, video ja heliWebydo pakub klientidele muljetavaldamiseks mõnda rikasmeediumivalikut, sealhulgas fotosid, pilte, videoid, mõnda vidinat, vormi, kuju ja palju muud.
BlogimineWebydo pakub välja programmi Artiklid, mis sobib põhiblogijatele. Malli vormingus saavad kasutajad artikleid lisada ja avaldada, uudistevooge luua ja palju muud.
Google kaardidKasutajad saavad manustada veebisaidile interaktiivse kaardi Google Mapsi ja Webydo HTML-vidina abil.
HTML-redaktorÜks Webydo eeliseid on HTML / CSS-i kodeerimise võimalus tehnilistele kasutajatele.
Sotsiaalse meedia integreerimine
Vormid ja uuringudWebydo abil saavad kasutajad sisestada vorme, sealhulgas animatsiooniefekte.
PanipaigadWebydo hinnakujunduskavade põhjal näib olevat kõrgema astme plaanide jaoks piiramatu salvestusruum.
Infolehe tööriistWebydo ei paku otse uudiskirja tööriista, kuid uudiskirja või e-posti teel registreerumise vormi saab lisada.
Foorumi tugiKliendiküsimustele vastamiseks ning näpunäidete ja disainiideede vahetamiseks on saadaval Webydo foorum.
E-kaubandus / veebipoodWebydo tugineb e-kaubanduse lahenduste jaoks avatud variandile koos maineka Ecwidiga. Müüge tasuta Ecwidi kontol kuni kümme toodet või makske mõistliku kuutasu suurema müügivõimsuse eest. Te ei leia Webydoga sisseehitatud e-kaubanduse lahendusi.
Lüüsi integreeriminesiin on mitmesuguseid maksete lüüsiteenuseid, mis võivad olla Webydoga integreeritud.
SEO sõbralikWebydo veebisaidil on suurepäraseid SEO võimalusi. Kasutajad saavad määrata pealkirja, kirjelduse ja märksõna meta-silte. Kasutajad saavad integreerida Google Analyticsi ja ka Webmaster Toolsit ning kasutajad saavad luua ümbersuunamisi lehtede migreerimiseks.
Saidi piiratud juurdepääs (paroolikaitse)Nagu enamik ehitajaid, pakub Webydo oma saidi konto sisselogimiseks paroolikaitset.
Google® AnalyticsGoogle Analyticsi Webydo lisamisega pole teada.
Veebisaidi ehitaja turvalisusNagu teisedki ise-ise veebi ehitajad, peab Webydo turvalisust esmatähtsaks. Nad pakuvad automaatset kaitset ja andmete varundamist.
Mitu keeltWebydo toetab nelja keelt, mille loomiseks on teadmistebaasis saadaval abi.
Mobiili optimeeriminePeaaegu kõik Webydo mallid ja paigutused on mõeldud mobiilseadmetele ning seal on ka kohandamisvalikud.
CDN-tehnoloogiaLisatud CDN-tehnoloogia kohta otsest väidet ei tehta, kuid arvestades Webydo toetatavat kliendibaasi, on kõrge kättesaadavus ja jõudlus tõenäoliselt tõenäoline.

Plaanid & Hinnakujundus

Webydo pakub tasuta kontot koos nelja mitmekülgse aastase hinnakujunduskavaga, mis põhinevad veebisaidi kasutajatel. Pidage meeles, et neid kuutasusid tuleb maksta igal aastal. Hostimisele ja CMS-ile lisanduvad 5 dollarit kuus, mida arvestatakse ka igal aastal. Õpilastele kehtib soodushinnaga kava.

Pakutakse iga-aastaseid hinnakujunduskavasid

Tasuta. 30-päevane tasuta prooviperiood.

Pro. Uutele disaineritele. 25 dollarit kuus või 100 dollarit.

Meeskond. Mitme veebisaidiga disaineritele. 45 dollarit kuus ehk 540 dollarit.

Agentuur. Keskmise suurusega ettevõtetele ja stuudiotele. 125 dollarit kuus või 1500 dollarit.

Ettevõtlus. Spetsiaalselt suurtele ettevõtetele. Kohandatud hinnakujundus.

Webydo nõuab keerukate programmeerijate või disainerite funktsioonirikka ja esteetiliselt atraktiivse saidi eest kõrgemat hinda.

Hinnakujunduses kaaluge järgmisi tegureid:

 • Kas see pakub tasuta kava? Jah, Webydo pakub tasuta 30-päevast prooviversiooni. Pärast seda loodetakse tellida.
 • Kas on mõni prooviperiood või kas liitumiseks on vaja krediitkaarte?? Teie 30-päevase tasuta prooviperioodi alguses krediitkaarti ei oodata.
 • Kui taskukohased on premium-paketid võrreldes konkurentidega? Webydo on konkurentide kõrval natuke kallis, kuid pakub edasijõudnutele disaineritele suuremat paindlikkust koodis ja kohandamises.
 • Kas saate kujundada professionaalseid veebilehti, kasutades ainult tasuta versiooni?? Jah, saate 30 päeva jooksul tasuta välja töötada professionaalse Webydo veebisaidi.
 • Kas makse täidetakse kuus / aastas?? Webydo pakub iga-aastaseid hinnakavasid, kuid kuvab nende hinnakujunduse lehel kuuhinna.

Klienditugi

Webydo pakub klientidele ajakirjandust ja meediat, ajaveebi, kogukonna foorumit, osalevat arutelurühma, e-posti ja telefoninumbrit. Oma klassi veebisaidi ehitajad peaaegu kunagi telefoninumbrit ei paku, seega on see esimene! Kõik Webydo hinnakujundusplaanid kaasnevad e-posti ja vestluse toega.

Kasutuslihtsus

Webydo pole algajatele lihtne, kuid Adobe’i kasutajad ja kogenud disainerid võivad programmis manipuleerida. Enamiku jaoks on olemas õppimiskõver.

Liidese lihtsus. Webydo ei ole loodud lihtsuse huvides, kuid selle tulemuseks on keerulised ja keerukad interaktiivsed veebisaidid, mida mõned inimesed otsivad.

Sobib algajatele / kogenud kasutajatele. Webydo ei ole sobiv algajatele ja ka kogenud kasutajad võivad kohati väljakutseid esitada. CMS ja DMS platvormid on paindlikud, et need sobiksid mõlemale.

Säilitage veebisaidi üle kogu aeg kontroll. Kasutajatel on täielik kontroll, kuid nad peavad aru saama, mida nad teevad, või tuginema teadmistebaasile ja tugiteenustele.

Pakutakse toimetaja sisest abi. Toimetaja sisemine abi on nõrk ja kasutajad kurdavad selle teema üle.
Webydo pole lihtne, kuid hea disainer võib leida selle parimaks tööriistaks, mis sobib nende laiaulatuslikuma veebisaidi vajadustega.

Järeldus

Kui olete asjatundlik arvutikasutaja, kes ei pahanda disaini ja koodi lisamõõtmisest kaugemale jõudes, on see Webydo huvitav ja funktsionaalne. Algajad näevad vaeva ja on tõenäoliselt pettunud. Pidage meeles, et Webydo keskendub loomingulistele ja atraktiivsetele saitidele, kuid funktsioon ei ole nende tugevuste hulgas.

Kuigi Webydo väidab, et see on koodivaba ehitaja, on teil soovi korral koodi sisestamiseks juurdepääs HTML / CSS-ile. Täpsema e-poe eest loodetakse maksta rohkem kui enamikul. Teile pakutakse telefoni teel pakutavat tuge (mida DIY veebisaitide ehitajatele sageli ei pakuta) ja mitmesuguseid abi saamise viise. Põhikasutajate jaoks oleks Webydo keeruline ja kallis valik. Edasijõudnutele, kes armastavad seda välja mõelda ja saada ilusa saidi, võib see olla just õige.

Webydol on potentsiaal edasijõudnutele disaineritele, kes otsivad koodivaba kogemust, kuid saavad paindlikult ka koodi lisada ja redigeerida.

Kui soovite täpsemat platvormi, on Webydo üks väheseid veebisaidi ehitajaid, kes seda pakub. Seal on kümneid intuitiivseid ja lihtsaid isetegemise veebisaidi koostajaid, mis on loodud algajatele kasutajatele. Sõltuvalt teie vajadustest võib Webydo olla õige lahendus või mitte. Enne selle tähtsa otsuse tegemist on oluline kasutada ära tasuta kontosid, mida iga DIY veebisaidi ehitaja pakub.

Võrdlema

Webydo

90

Wix

96

Weebly

95

Ruuturuum

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map